dobra ściam pilnie potrzebna

Posted by: fala

dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:39

Sprawa wygląda tak. Znajomy ma pannę ale jest druga która mu się podoba i ta też do niego "czuje miętę". Problem w tym że chop nie wie co powiedzieć (na ściemniać) tej pierwszej, co będzie robić jak będzie u tej drugiej, bo ma zamiar pojechać do niej na weekend
Proszę o porady które niezwłocznie przekaże znajomemu.

PS. Nie chodzi o mnie \:D
Posted by: fala

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:40

oczywiście w temacie "ściema" miało być
Posted by: zaberek1987

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:41

pojsc do pierwszej nasrac pod dywan i spier.... efekt gwarantowany \:\)
Posted by: micha$

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:42

Niech powie, że musi jechać do babci na wieś dach naprawić bo zima idzie.
Rodzina - najlepsza wymówka...
Posted by: zaberek1987

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:44

Originally Posted By: micha$
Niech powie, że musi jechać do babci na wieś dach naprawić bo zima idzie.
Rodzina - najlepsza wymówka...


do roziny jakos nie lepiej bo to ona sie dowie bo jesli jest z nia luzej juz to zna rodzine zapewne
Posted by: juancarlos

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 05:49

niech powie, ze jedzie po peffki na drugi koniec Polski

a tak powaznie to moze jakis zlot starej klasy z liceum, cos w tym stylu...
Posted by: vindom

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:00

niech powie że na grzyby idzie
Posted by: xqwzts

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:02

1. ze jakis znajomy sprowadza samochody i chce go zabrac ze soba zeby se jakies obejrzal? \:p

2. umowic sie z kumplem np. z toba zebys mogl potwierdzic wersje wydarzen ze upiliscie sie, caly dzien przespaliscie, obudziliscie sie w nieznanej wam wiosce, o pustych portwelach i bez telefonow hyhy ;\)
Posted by: zaberek1987

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:04

Originally Posted By: xqwzts
1. ze jakis znajomy sprowadza samochody i chce go zabrac ze soba zeby se jakies obejrzal? \:p

2. umowic sie z kumplem np. z toba zebys mogl potwierdzic wersje wydarzen ze upiliscie sie, caly dzien przespaliscie, obudziliscie sie w nieznanej wam wiosce, o pustych portwelach i bez telefonow hyhy ;\)


z jakas obca kobieta z ktora bedzie mial dziecko i beda zyli dlugo i szczesliwie az do momentu kiey pierwsza w akcie depseracji wezmie ich jako zaklanikow (ocyziwsacie tutaj nie mam zadnego zw. z bombajem - te ataki potępiam)
Posted by: Maldini$$

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:05

Originally Posted By: xqwzts


2. umowic sie z kumplem np. z toba zebys mogl potwierdzic wersje wydarzen ze upiliscie sie, caly dzien przespaliscie, obudziliscie sie w nieznanej wam wiosce, o pustych portwelach i bez telefonow hyhy ;\)


Ta i jeszcze, że was tyłki bolały \:D
Posted by: jerome

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:33

generalnie to zycze mu, zeby rzucil ta pierwsza, pobyl z ta druga, zakochal sie i zeby ta druga zrobila go tak samo w ciula jak on ta pierwsza.
Posted by: Skorpion BB

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 06:43

Skoro kolega sam bedzie zaznawał przyjemnosci z tą drugą to niech sam sobie wymyśli ścieme ;\) a tak poważnie to spotkanie ze starymi znajomymi powinno rozwiązać sprawe
Posted by: Sabre

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 07:26

Dlugo chce tak ciągnąć na dwa fronty?
Dzis naprawianie dachu u babci.. za tydzien zlot, ale co wymysli za 2 miesiące?

Nie ma sensu tego ciągnąć..
Posted by: jpl

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 18:05

Najlepiej to niech powie tej pierwszej ze jedzie do tej drugiej... i tak by to dlugo nie potrwalo skoro on jezdzi do innych...

no ale moze ta dziewczyna tez tak luzno podchodzi do zwiazku wiec KOLEGA moze powiedziec ze ma szkolenie z pracy w jakims innym miescie albo impreza dwudniowa pracownicza gdzies za miastem.

Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


oczwiscie \:D ;\)
Posted by: gobel

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 18:09

Originally Posted By: Klajd Frog


Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


oczwiscie \:D ;\)


to samo sobie pomyślałem \:D

moze zaproponuje trojkacik?:P
Posted by: crova

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 18:18

Originally Posted By: juancarlos
niech powie, ze jedzie po peffki na drugi koniec Polski

a tak powaznie to moze jakis zlot starej klasy z liceum, cos w tym stylu...


Jak dla mnie to moze powiedziec ze zlot klasy z podstawówki do której, chodzi..zachowanie jak dla mnie poniżej jakiejkolwiek godności , niech skończy z jedną i bierze się za drugą. Niech się postawi w sytuacji gdyby jego dziewczyna tak zrobiła z innym? Miło ?
F4lson oczywiscie bez obrazy, to przeciez chodzi o jakiegos tam..
Posted by: Cholo

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 18:54

Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


\:D


http://www.youtube.com/watch?v=pqYxfs_nMdo&feature=related

znajdź dla mnie rade.. Wuju \:D
Posted by: fala

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 28/11/2008 20:32

Originally Posted By: Klajd Frog

Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


oczwiscie \:D ;\)


Widze, że napisać wprost, bez uzasadnienia to za mało \:\(
Tak więc, po pierwsze jestem sam ( nie mam dziewczyny, kobiety) tak więc ta sytuacja nie może mnie dotyczyć, a po drugie jeśli swego czasu zaglądaliście do tematu "Jak zagadać lachona" (czy jakoś tak) to zapewne widzieliście że negowałem postawę Pierniczka, i innych którzy się tam wypowiadali w kwestii, że dla nich "sex" to "sport", impreza bez zaliczonej panny to stracona i impreza... Przykłady mógłbym mnożyć, ale po co.
Szczerze mówiąc nie pochwalam tego co znajomy chce zrobić, ale to jego wybór. Z relacji wiem, że ta z którą "jest" obecnie, święta nie jest ale to nie upoważnia go do czynienia podobnych rzeczy. Po za tym jest to "związek na odległość" a dla mnie coś takiego nie istnieje, zwłaszcza jak się para widzi 3-4 razy w roku, dupa nie związek.
Posted by: MagiK

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 00:14

Originally Posted By: f4ls0n
Originally Posted By: Klajd Frog

Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


oczwiscie \:D ;\)


Widze, że napisać wprost, bez uzasadnienia to za mało \:\(
Tak więc, po pierwsze jestem sam ( nie mam dziewczyny, kobiety) tak więc ta sytuacja nie może mnie dotyczyć, a po drugie jeśli swego czasu zaglądaliście do tematu "Jak zagadać lachona" (czy jakoś tak) to zapewne widzieliście że negowałem postawę Pierniczka, i innych którzy się tam wypowiadali w kwestii, że dla nich "sex" to "sport", impreza bez zaliczonej panny to stracona i impreza... Przykłady mógłbym mnożyć, ale po co.
Szczerze mówiąc nie pochwalam tego co znajomy chce zrobić, ale to jego wybór.
Tak,tak...Negujesz postawę Pierniczka, nie pochwalasz tego co robi znajomy,ale jednocześnie starasz mu się pomóc okłamać dziewczynę. Brawo!
Posted by: rivex

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 04:09

Ja pierdole.
Kolejny debilny temat ....
Posted by: _Way_

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 04:43

Originally Posted By: rivex
Ja pierdole.
Kolejny debilny temat ....


Tak, bo o pierd0lenie właśnie tu chodzi :]
Posted by: fala

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 05:06

Originally Posted By: rivex
Ja pierdole.
Kolejny debilny temat ....


skoro tak uważasz, to po jakiego grzyba się wypowiadasz
Posted by: lupus

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 05:17

@f4ls0n

Zmienisz nicka to moze przestana Cie z tym tematem kojarzyc ;\)
Posted by: fala

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 05:38

Originally Posted By: lupus
@f4ls0n

Zmienisz nicka to moze przestana Cie z tym tematem kojarzyc ;\)


;\)

Dużo głupsze posty zdarzały mi się na tym forum, więc jakoś przeżyje, jeśli kilka osób więcej będzie mnie miało za kretyna czy jak tam wolą.
Może to był błąd, że założyłem ten temat, ale wydawało mi się, że są na tym forum osoby, które już zostały doświadczone przez życie i wiedzą, że czasem lepiej jest nie mówić całej prawdy... Dziwne ale prawdziwe, sam tego nie raz już doświadczyłem.
Wiem, że "budowanie" związku na kłamstwie, czy nie mówieniu całej prawdy nie jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli byłoby w nim wszystko w porządku to cała taka sytuacja nie miałaby miejsca.
Tyle od mojej skromnej osoby w tym temacie.
Jeśli osoby władne uznają, że temat nie nadaje się do tego aby dalej widniał w TiO proszę o jego zamknięcie, jeśli jednak do tego nie dojdzie, proszę bardzo, możecie dalej się ze mnie śmiać.
Pozdrawiam
Posted by: pszek

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 06:29

Originally Posted By: f4ls0n
Originally Posted By: Klajd Frog

Originally Posted By: f4ls0n
PS. Nie chodzi o mnie \:D


oczwiscie \:D ;\)


Widze, że napisać wprost, bez uzasadnienia to za mało \:\(
Tak więc, po pierwsze jestem sam ( nie mam dziewczyny, kobiety) tak więc ta sytuacja nie może mnie dotyczyć, a po drugie jeśli swego czasu zaglądaliście do tematu "Jak zagadać lachona" (czy jakoś tak) to zapewne widzieliście że negowałem postawę Pierniczka, i innych którzy się tam wypowiadali w kwestii, że dla nich "sex" to "sport", impreza bez zaliczonej panny to stracona i impreza... Przykłady mógłbym mnożyć, ale po co.
Szczerze mówiąc nie pochwalam tego co znajomy chce zrobić, ale to jego wybór. Z relacji wiem, że ta z którą "jest" obecnie, święta nie jest ale to nie upoważnia go do czynienia podobnych rzeczy. Po za tym jest to "związek na odległość" a dla mnie coś takiego nie istnieje, zwłaszcza jak się para widzi 3-4 razy w roku, dupa nie związek.


Kurcze, jeśli to jest związek na odległość to nad czym się Twój kolega głowi?? Byle jaka ściema powinna załatwić problem, chyba nie trzeba nic wysublimowanego wymyślać \:\)
Posted by: Adammm

Re: dobra ściam pilnie potrzebna - 29/11/2008 10:52

Originally Posted By: Sabre
Dlugo chce tak ciągnąć na dwa fronty?
Dzis naprawianie dachu u babci.. za tydzien zlot, ale co wymysli za 2 miesiące?

Nie ma sensu tego ciągnąć..


ziomek tak jedzie od 2 lat \:D