Motocykle

Posted by: muppet

Motocykle - 07/02/2009 04:16

Siema siema

Szukalem na forum, bo podejrzewam, ze taki topic już był, no ale i tak nie moge znalezc ;/

Ktoś jeździ na motocyklu? Albo zamierza jeździć?
Pochwalcie się swoimi maszynami wink
Posted by: maroox

Re: Motocykle - 07/02/2009 04:29

smile Ja śmigam na moto już jakieś 14 latek. Zaczynałem od etz grin, potem przesiadłem się na seven-fifty(CB750)-maszynka z duszą. Może nie taką jak harley,ale jednak. Zresztą nigdy mnie do chopperów nie ciągło. Potem była przesiadka na 140 konną cbr 900,ale to nie moja bajka. Teraz jestem właścicielem litrowego fazera, fajna,niezawodna maszyna, a 143 koniki dają zaj... frajdę. Może później zarzucę jakieś foto. Pozdrawiam motocyklistów,a nowym życzę głowy,bo bez niej papa
Posted by: lupus

Re: Motocykle - 07/02/2009 04:50

Zerknij jeszcze Tutaj

Bylo troche wpisow, moze cos znajdziesz ciekawego
Posted by: dextereq1

Re: Motocykle - 08/02/2009 07:00

Sam nawet zakładałem tamten temat : ) Mój pierwszy post zaczynał się tam słowami "Chciałbym zrobić prawko na motocykl.."- mógłbym delikatnie je zaktualizować i napisać że zrobiłem bez żadnego problemu prawko i teraz cały czas odkładam pieniądze na coś konkretniejszego.

Też jesteście zdania że nie powiniennem kupować na początek Gsxr'ki 600? Mimo że jestem rozsądnym człowiekiem i zdaje sobie sprawę że całe życie przede mną? Uważam że mam olej w głowie i pierwsze dwa sezony zapewne poświęciłbym na setki godzin nauki..
Posted by: gnacik

Re: Motocykle - 08/02/2009 22:14

Ja zamierzam ...jak tylko będzie mnie na to stać smile
Posted by: dextereq1

Re: Motocykle - 03/03/2009 00:41

Panowie a co sądzicie o Fazerze FZ6. Zastanawiam się czy czasem tego motocykla na początek nie kupić:

http://katalog-motocykli.pl/img/yamaha-fz6-1.jpg
http://yamaha.katalog-motocykli.pl/motocykl/yamaha-fz6/

Kasa już jest... zastanawiam się tylko co kupić...
Posted by: Biszop

Re: Motocykle - 03/03/2009 00:54

Originally Posted By: dextereq1
Sam nawet zakładałem tamten temat : ) Mój pierwszy post zaczynał się tam słowami "Chciałbym zrobić prawko na motocykl.."- mógłbym delikatnie je zaktualizować i napisać że zrobiłem bez żadnego problemu prawko i teraz cały czas odkładam pieniądze na coś konkretniejszego.

Też jesteście zdania że nie powiniennem kupować na początek Gsxr'ki 600? Mimo że jestem rozsądnym człowiekiem i zdaje sobie sprawę że całe życie przede mną? Uważam że mam olej w głowie i pierwsze dwa sezony zapewne poświęciłbym na setki godzin nauki..


Nawet nie wiesz jak szybko zaktualizujesz pogrubione zdanie grin, od momentu jak poczujesz skórę kanapy pod jajkami, co raz szerszy uśmiech pod wpływem mocniej odwijanej manetki, te "mientkie" nogi po pierwszych jazdach na swoim sprzęcie gdzie adrenalina nie pozwoli Ci nawet pomyśleć o tym by przestać się "trząść" na myśl o kolejnym razie laugh
Posted by: wafe(L)nica

Re: Motocykle - 03/03/2009 01:29

dawcy narządów
Posted by: morski_ptak

Re: Motocykle - 03/03/2009 02:55

gdzie to slyszales w tv??!! laugh laugh lol glupie paplanie , jak ktos jest glupi i chce sie zabic to wcale nie musi jezdzic na motorze - proste jak simple life
Posted by: wafe(L)nica

Re: Motocykle - 03/03/2009 03:41

Originally Posted By: morski_ptak
gdzie to slyszales w tv??!! laugh laugh lol glupie paplanie , jak ktos jest glupi i chce sie zabic to wcale nie musi jezdzic na motorze - proste jak simple life


tak się mówi tylko człowieku
Posted by: Exp

Re: Motocykle - 03/03/2009 04:22

moj dobry kolega cale zycie spędził na motorze, umarł tez na motorze [*]

frown
Posted by: morski_ptak

Re: Motocykle - 03/03/2009 05:15

Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: morski_ptak
gdzie to slyszales w tv??!! laugh laugh lol glupie paplanie , jak ktos jest glupi i chce sie zabic to wcale nie musi jezdzic na motorze - proste jak simple life


tak się mówi tylko człowieku


tak sie mówi - hahaha tylko po co owe glupoty mówić ?? by..
Posted by: barciu

Re: Motocykle - 03/03/2009 09:05

kolezanka z pracy, lat 21 smiga na kawasaki ninja, a z tego co sie troche orientuje to szykba maszynka smile
Posted by: bazyl

Re: Motocykle - 03/03/2009 10:37

Originally Posted By: pawel Wafel
dawcy narządów

jak taki przy 200 na godzine w cos wpada to nie zostaje z niego nawet mokra plama.
z nich juz nie ma po wypadku co brac.
Posted by: morski_ptak

Re: Motocykle - 03/03/2009 17:26

bazyl ale nie w tym rzecz. w polsce jest stereotyp ze motocykl = śmierć. jest to zdanie często wygłaszane przez osoby które ani jednej minuty nie podróżowały tym środkiem transportu. wiadome jest przecież,że prędkość jest zabójcza zwłaszcza gdy nie ochrania nas "kupa" złomu(która tak wtrącając nie raz może być bardziej zabójcza od przestrzeni jaką niesie jazda na motorze),niemniej jednak wszystko zależy od osoby która na nim siedzi i jej cechach społecznych. Wszystko zależy od umiejętnośći prowadzącego( kierującego) motocykl.
Posted by: Exp

Re: Motocykle - 03/03/2009 21:27

Originally Posted By: morski_ptak
Wszystko zależy od umiejętnośći prowadzącego( kierującego) motocykl.

jestes w bledzie.
Posted by: maroox

Re: Motocykle - 03/03/2009 22:05

Originally Posted By: dextereq1
Panowie a co sądzicie o Fazerze FZ6. Zastanawiam się czy czasem tego motocykla na początek nie kupić:

http://katalog-motocykli.pl/img/yamaha-fz6-1.jpg
http://yamaha.katalog-motocykli.pl/motocykl/yamaha-fz6/

Kasa już jest... zastanawiam się tylko co kupić...


No powiem Ci,że jeździłem tym moto,sam mam fazera 1000. Jeśli go kupisz na pewno nie będziesz żałować. Przyjemny w prowadzeniu,bardzo niezwodny i silny jak na 600 naked. Jeździłem też banditami i wydają mi się trochę wygodniejsze,zależy ile masz wzrostu. Tyle,że bandit jest troche słabszy(600)i mniej usportowiony,ale na początek w sam raz,a i tak moze nawet za dużo. Uwierz,że olej w głowie to nie wszystko,jak masz czym pojechać to Cię może ponieść i nawet jak Ty niczego nie wywiniesz to ktoś może zrobić to za Ciebie. Przemyśl sprawę,bo ten fz6 ma około 100km i naprawdę może być troche za dużo. Ale jeśli się zdecydujesz to polecam jak najbardziej.
Posted by: xqwzts

Re: Motocykle - 04/03/2009 01:49

To prawda ze od 2010 roku prawko kat. A bedzie mozna zdawac dopiero od 24 lat?
Posted by: Biszop

Re: Motocykle - 04/03/2009 02:05

Polecam spróbować się na tym,
http://harley-davidson.katalog-motocykli.pl/motocykl/harley-davidson-vrscdx-night-rod-special/

Jeśli najdzie mnie kiedyś ponowna ochota na motocykl to już nie wsiąde na żadną kosiarkę tylko wybiorę właśnie coś w tym stylu,
potwór najprawdziwszy, uzależnia, zniewala nie do porównania z niczym czego dosiadłem wcześniej, a już trochę pojezdziłem:)
Pod koniec zeszłego sezonu trochę pojezdziłem na takim i się zauroczyłem, słychać z daleka, dzwięk nie do podrobienia o reszcie nawet nie warto wspominać, trzeba poczuć:)
Posted by: morski_ptak

Re: Motocykle - 04/03/2009 02:36

Originally Posted By: Exp
Originally Posted By: morski_ptak
Wszystko zależy od umiejętnośći prowadzącego( kierującego) motocykl.

jestes w bledzie.


to moze wyprowadz mnie z tego błędu ??!! bo nie sadze bym w nim był smile
Posted by: Exp

Re: Motocykle - 04/03/2009 04:34

Originally Posted By: morski_ptak
Originally Posted By: Exp
Originally Posted By: morski_ptak
Wszystko zależy od umiejętnośći prowadzącego( kierującego) motocykl.

jestes w bledzie.


to moze wyprowadz mnie z tego błędu ??!! bo nie sadze bym w nim był smile

Sadzic kazdy moze, Ty tez. Nie chce mi sie pisac bo nie mam teraz czasu, na szybko tylko zacytuje osobe piszaca w tym temacie, ktora jak sama powiedziala, juz 14 lat przezyla na motocyklu - szacun smile

Cytat:
Uwierz,że olej w głowie to nie wszystko,jak masz czym pojechać to Cię może ponieść i nawet jak Ty niczego nie wywiniesz to ktoś może zrobić to za Ciebie.
Posted by: Stoin

Re: Motocykle - 10/03/2009 00:23

Panowie moja kobita uparła się i chce skuter, upatrzyła sobie jakiś skuter z "ciasta" laugh na allegro za 2100 pln made in china, poradziłem się gościa w serwisie Suzuki czy Yamahy nie pamietam , zdecydowanie odradził smile

Moze mają jakies fajne niedrogie sprzęty Wasi znajomi, pociechy itp doradzćie na co zwrócic uwage , co byście polecili do 3500 zlociszy

Pomożecie ? grin
Posted by: rafal08

Re: Motocykle - 10/03/2009 00:27




wink tongue
Posted by: Stoin

Re: Motocykle - 10/03/2009 06:30




Zakupiła taki 2800 pln smile
Posted by: lupus

Re: Motocykle - 10/03/2009 15:48

Prawie jak Vespa wink
Posted by: Stoin

Re: Motocykle - 10/03/2009 16:16

Faktycznie prawie jak Vespa , przypadkowo gdzies znalazla modele w stylu retro i przypadly Jej do gustu, ten wygląda calkiem calkiem wink mam nadzieje ze jak na made in China nie rozpadnie sie po kilku km wink
Posted by: carmelo12

Re: Motocykle - 22/12/2009 16:12

może ktoś zna ktoś właścicielke ze Środy Wielkopolskiej wink

Posted by: Baqu

Re: Motocykle - 04/01/2012 06:49

Motocykle elektryczne - za, a nawet przeciw

http://www.scigacz.pl/Motocykle,elektryczne,za,a,nawet,przeciw,17400.html

polecam !
Posted by: Baqu

Re: Motocykle - 05/01/2012 19:22

Ötletek motorkerékpárral történő közlekedéshez 2. (R)