Irena z córką jednak przeżyły

Posted by: Lamer

Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 05:41

na szybko zbieram myśli, więc może będzie trochę haotycznie..
ale spróbuję.. Przeglądając program TV w pierwszym momencie pomyślałem, że TVN strzela sobie samobója, zaczynając emisję nowego serialu w dniu i o czasie, kiedy gra nasza reprezentacja (Ci od piłki kopanej) - ale jednak byłem w błędzie, o 21:30 było wszystko jasne (nie wiem czy TVN sypnęło jakąś kasą "polskim orłom", czy też wiedzieli, że o 21:30 będzie po meczu) - spokojnie załapałem się na 1 odcinek serialu mocno reklamowanego, który też mnie rozczarował, ale mam nadzieję, że z odcinka na odcinek, będzie się rozkręcał, w przeciwieństwie do naszej reprezentacji, która z meczu na mecz coraz bardziej dołuje. Patrząc teraz na wynik to chyba niewiele straciłem, może tylko 3 bramkę, którą nam wsadzili - ale tą na pewno zobaczę jutro w teleexpresie o 17:15
Posted by: BZYCZEK

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 05:42

confused ......... laugh
Posted by: Kameleon

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 06:23

Jaka znowu Irena? laugh laugh

Serial niestety słabiutki.
Posted by: Lamer

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 06:29

no Irena to chyba żona tego naznaczonego co mu ten w czarnym homoncie i czarnym kapeluszu te pręgi na ręce (chyba lewej zrobił) - bo jak skakał do tej tratwy ratunkowej w polski Bałtyk to tak krzyczał IIRRREEENNNAAA laugh
Posted by: pettersen

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 06:45

fascynujace
Posted by: royalflush

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 06:51

gdybys zagrał na over ogladal bys do konca
Posted by: Lamer

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 07:07

Originally Posted By: royalflush
gdybys zagrał na over ogladal bys do konca

Tam over wisiał w powietrzu po 12 minucie laugh - i tylko niestety w jedną mańkę
Posted by: haku

Re: Irena z córką jednak przeżyły - 10/09/2009 18:04

czuć tu mocno monty pythonem...
grin
Irena tańczy w kisielu
to ta?