Praca licencjacka- Pomóżcie

Posted by: blart

Praca licencjacka- Pomóżcie - 02/11/2010 22:56

witam,
pisze prace licencjacka na temat : SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA MLODZIEŻY WOJSKOWEJ W ŚWIETLE SPRAWDZIANÓW SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ.

moja prośba jest taka potrzebuje ksiązek musze podac 100 pozycji , z których bede korzystal do pracy, mam juz kilka , jesli ma ktoś jakies propozycje niech pisze . dzieki wszystkim piwo
Posted by: antyfutbol

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 02/11/2010 23:14

Oj tu bedziesz mnostwo pozycji. Pełno jest ksiazek,ktore traktuja o samem sprawnosci, mozna tez podczepic pod to pojecie motorycznosci. Kilka ksiazek zajmuje sie scisle testami cech motorycznych. Pod koniec tygodnia moge ci napisac pare tytułow.

btw mlodziez wojskowa to jaka to ?

Promotorka sama ci dala taki temat czy ty wymysliles a ona zaakceptowała ?
Posted by: blart

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 02/11/2010 23:24

promotor d mi wymyslil temat tyle ze ja podsunelem pomysl ,poniewaz pracuje w wojsku .
Posted by: blart

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 02/11/2010 23:28

tyle ze musza byc to ksiazki pedagogiczne i ksiazki o sporcie , w wosjku sa przeprowadzane egzaminy i na tym bede sie opieral , sa 4 konkurencje 300m, 10x10, bruszki , pociaganie
Posted by: antyfutbol

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 02/11/2010 23:42

Mysle, ze glownie literatura z 2 przedmiotow: Edukacja motoryczna w kulturze fizycznej i Teoria wychowania fizycznego +ewentualnie Anatomia z biomechaniką.
Posted by: blart

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 03/11/2010 00:04

to jakbys mogl to napisz mi ta literature bylbym wdzieczny
Posted by: [T]-error

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 03/11/2010 01:00

Najsamprzód popracuj nad gramatyką i zjadaniem literek, bo inaczej z pracy dupa blada ...
Kufa 100 pozycji? blush mi na bdb styknęło ok 40 smile
Posted by: blart

Re: Praca licencjacka- Pomóżcie - 03/11/2010 01:11

spoko spoko dam najwyżej Ci do sprawdzenia jak taki dobry jesteś, 100 pozycji to mam promotorowi przedstawić ze wszystkich nie bede korzystał.