RANKING MODERATORÓW

Posted by: boca juniors

RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:02

Witam,w zwiazku z ostatnimi,burzliwymi zmianami na forum,oraz kilkoma sytuacjami w tematach,postanowiłem założyć taki temat,gdzie każdy o ile ma odwage,może wpisac swoje pozytywne i negatywne opinie,na temat pracy naszych zielonych Rangerów
,dołączam,też sondę,która pomoże ukazać,jak powinien wyglądać dobry moderator.

PROSZĘ O KULTURALNE I RZECZOWE POSTY,TEMAT MA NA CELU UKAZANIE MOCNYCH I SŁABYCH STRON TEGO FORUM I POMÓC W JEGO ROZPOCZĘTYM NAPRAWIANIU,DLATEGO JESZCZE RAZ APALUJĘ O NIE WPISYWANIE OBRAŹLIWYCH CZY ATAKUJACYCH POSTÓW,JEDYNIE KONKRETNE UWAGII,DZIĘKUJĘ.
Posted by: Goget

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:26

Uff jak dobrze, że mnie nie ma na liście

Oczywiście chętnie poczytam wszelkie uwagi dotyczące tego jaki powinien być wzorowy moderator.

Dla mnie dobry moderator jest bezstronny i nie rozczula się nad kimś kto ma 5000 postów a po kilku ostrzeżeniach nie potrafi się uspokoić tylko dalej sieje ferment.

Na kogo zagłosowałem ? Solidarnie na wszystkich
Posted by: _Korver_

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:37

Dla mnie najlepszym jest Biszop, buduje konstruktywne wypowiedzi, nie wdaje się w kłótnie z innymi userami. Oby tak dalej. Sporą część osób z tej sondy pierwszy raz widzę Ale to może dobrze.
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:50

wy to nie macie co robić...
Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:54

nie ma mnie
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 12:57

A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił
Posted by: Logan

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 13:00

Quote:

A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił




tia i zakladanie kilku kont coby wiecej glosow uzyskac

Biszop na premiera!!!!
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 13:10

Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.
Posted by: petre11

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 13:48

Najlepszy moderator to taki ktory pelni sowja funkcje sprawnie ale i bez zbednego rozglosu i zamieszania.Wazna rzecza jest to zeby mial jeszce szacunek wsrod forumowiczow i był powszechnie uwazany za dobrego typera.
Posted by: smog

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 14:25

To co napisał snoopol to naprawde chamstwo. Przecież nie złamał regulaminu w swoim poście, a moderator nie jest od oceniania kto ma racje.
Posted by: GumoL

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 14:53

Przyznam szczerze ze nawet nie wiedzialem, ze jest tak duza liczba moderatorow, moze dlatego ze ich dzialania nie sa tak widoczne?

Wlasnie patrze na rozklad moderatorow przydzielonych do danych dzialow. Czy modem w danym dziale, powiedzmy ze tenis, moze byc tylko osoba, ktora zna sie np na tenisie? Rola moderatora jest trzymanie porzadku i jezeli ktoregos z modow danego dzialu nie ma to inny nie moze poprawic czy usunac posta w nieswoim dziale, a taki stan moze sie utrzymywac dlugo bo nie kazdy mod siedzi na forum 24 h na dobe.

Ja bym raczej ustalil kilku, kilkunastu, ktorzy najczesciej przegladaja forum, niech oni pilnuja we wszystkich dzialach, wtedy wszelkie zlamania regulaminu beda szybko egzekwowane.

Poza tym, proponuje nie rozczulac sie nad uzytkownikami ktorzy bezsensownie zakladaja nowe tematy, szczegolnie w dziale "swiat bukmacherstwa" z pytaniem: "jak wplacic kase do expekta", jedno ostrzezenie a potem ban. Nie potrzebujemy na forum ludzi, ktorzy nic do niego nie wnosza a tylko robia wielki syf. Podobnie z osobami piszacymi cale posty wielkimi literami, naduzywajacymi emotow..

Mysle, ze wartaloby takze walczyc z bykami ortograficznymi. Wiadomo, ze kazdemu moze sie to zdarzyc, ale nie 10 razy w jednym zdaniu!
Posted by: Llama

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 14:59

hmmmmmmm, ciekawy temacik. to ja napiszę nasze zasługi z ostatniego miesiąca.
reorganizacja 4 największych działów forum. czyli Stadionu, Kortu, Świata Bukmacherstwa i Quasi Chatu. jednak widzę, że większości to i tak nie odpowiada /2 część sondy/ tęsknicie za burdelem?
ktoś kto podejmuje niepopularne decyzje /ja / nie może liczyć na duże uznanie no tak, ktoś tym bulterierem w rządzie musi być
i jeszcze jedno, jeśli chodzi o wszelkie spory pomiędzy mod-user, APELUJĘ poraz n-ty! kierujcie wszystkie skargi do jedynego czerwonego tego forum. nie twórzcie jakiegoś pseudo opozycyjnego podziemia ludzi ciemiężonych i dyskryminowanych

pozdrawiam
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 15:03

wyborcy ostatnio czerwonych pogonili, ale nasz trzyma się dobrze
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:05

Quote:

Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.




A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...

A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum..

Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji...
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:21

Quote:

Quote:

Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.




A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...

A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum..

Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji...




To może będziemy pisali do moderatorów co chcemy napisać, a oni będą pisać?
Ludzie to jest forum. Nie przesadzajcie. Dajcie ludziom trochę luzu. Po co ostrzeżenia za wyzywanie zawodników drużyn? Szkodzi to komuś? Myślę, że wiekszość obrażanych drużyn/zawodników nie wie o istnienu tego forum. A tak se koleś pobluzga, wyładuje się, a ludzie się trochę pośmieją.
Po co ostrzeżenia za ?? po coś ją chyba umieściliście? używanie którego emotikonka (czy jak to się tam nazywa) będzie następnie zakazane? bo kojarzy się z policja? bo to oznacza, że ktoś się cieszy?
Uważam, że mody powinny działać jak najciszej. banować tylko za kilka "przewinień", a nie edytować każdy post, bo dojdziemy do tego co pisałem wcześniej. Aha. I jeszcze jedno: to, że dostaliście uprawnienia moda nie zonacza, że jesteście nieomylni i wszystko wiecie i w ogóle jesteście naj...

Dla modów: oszczędzając wam pracy piszę swój post po edicie:

"W ogóle nie rozumiem czego się czepiacie! Przecież Modzi na tym forum są najlepszymi modami na świecie! I w ogóle się nie mylą. A każda ich decyzja jest bardzo dobra i na pewno słuszna"
Posted by: GumoL

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:34

Quote:

A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...




Idac tym tokiem myslenia, rownie dobrze mogles usunac post Amkwisha, ktory tez nic nie wnosil do dyskusji, jak to mowia w Stadionie Pilkarskim (nie wiem czy w US Sports takze), ze na suche typy jest miejsce w PP.
Posted by: v3n0m

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:35

Moim zdaniem to quasi czat skoro juz musi byc(a moim zdaniem nie powinno byc tego dzialu) oo powinien byc puszczony w samopas, przeciez ponad 90% postow tam pisanych nic nie wnosi, co mi po tym ze ktos napisal gogo, albo k... mac. Czytanie tego to strata czasu. Wiem ze ten dzial jest po to zeby takie wiadomosci sie nie pojawialy w innych dzialach, ale chyba lepiej dac wiecej modow do Stadionu, Kortu itd. i niech kasuja "chwasty"
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:40

Odgdog od normalnej sytuacji (wedlug mnie) przeszedles do jakichs paranoicznych skrajnosci... Trzymajmy sie przytoczonego tu przykladu: Snoopol zarzuca mi wiele.. a ja odpowiadam post byl bez argumentacji, dazacy do konfrontacji (czytaj niezgodny z regulaminem).. Czy obrazajacy innego user? Tutaj pewnie bylyby 2 obozy, ale to niewazne gdyz udowodnilismy juz niezgodnosc z regulaminem.. Zostal zedytowany i tyle... nie widze sprawy..

Kolejny aspekt..

Uzywanie kulturalnego jezyka jest dla nas priorytetem i za bluzgi na zawodnikow, uzywanie niecenzuralnych slow nie bedzie zmilowania... Bedzie smiesznie??? Smieszy Cie czytanie ku... ch... pier... to mamy troszke inne spojrzenie na to co jest smieszne...

Rozpoczela sie naprawa forum... i powiem szczerze ze ja widze jej efekty.. Bardzo milo mi sie dzis pisalo na quasi np... i widze sporo kontruktywnych wypowiedzi z ktorych mozna wyciagnac ciekawe wnioski... Z rzygania i obrazania nic konstruktywnego nie ma, a frustratom proponuje po prostu zmienic forum albo znalezc sobie ciekawsze zajecie.. np walenie glowa w sciane czy zagryzanie drewnianego kolka..

Byc moze nasza wizja jest zbyt idealistyczna.. ale warta proby.. w calym tym naszym kraju gdzie panuje tyle zla, moze nasze forum bedzie takim swiatelkiem Ale patetyczne

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:43

Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.

Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!

Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:47

Quote:

Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.

Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!

Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem




Grzesiek... ja jestem otwarty na krytyke.. Roznica pomiedzy tymi 2 postami byla zasadnicza.. Post snoopola dazyl do konfrontacji ktorej ja chcialem uniknac... Rozumiesz? Nawet nie wiesz ile ja prob wykonalem aby pogodzich tych dwoch... Sam nie wiem co sobie myslalem
Posted by: Salvador Dali

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 18:55

Musze napisac ze ja rowniez widze efekty pracy moderatorow, choc jak przypuszczam wielu wspanialych typerow z powodu chamstwa i braku dyskusji na poziomie odeszlo i raczej nie wroci. Najbardziej to widac po Stadionie i Korcie. Gdy tu zaczynalem swoja dzialalnosc te dwa dzily wrecz tetnily, wiele osob wymienialo sie pogladami,spieralo i przekonywalo do swoich racji ale w ramach przyzwoitosci. I w pewnym momencie zaczelo si obrazenie, klniecie i coraz czestsze zasmiecanie glupkowatymi postami. I prawda jest taka, ze po zabiegach modow nagle w takim dzaile tenisowym udziela sie 5-10 osob I dobzrze ze zaczelo sie usowanie chwastow i mam nadzieje ze w miare czasu bedzie sie pojawiac coraz wiecej osob prowadzacych konstruktywne dyskusje. Tyle ode mnie i powodzenia w pracy modow
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:02

Quote:

Odgdog od normalnej sytuacji (wedlug mnie) przeszedles do jakichs paranoicznych skrajnosci... Trzymajmy sie przytoczonego tu przykladu: Snoopol zarzuca mi wiele.. a ja odpowiadam post byl bez argumentacji, dazacy do konfrontacji (czytaj niezgodny z regulaminem).. Czy obrazajacy innego user? Tutaj pewnie bylyby 2 obozy, ale to niewazne gdyz udowodnilismy juz niezgodnosc z regulaminem.. Zostal zedytowany i tyle... nie widze sprawy..

Kolejny aspekt..

Uzywanie kulturalnego jezyka jest dla nas priorytetem i za bluzgi na zawodnikow, uzywanie niecenzuralnych slow nie bedzie zmilowania... Bedzie smiesznie??? Smieszy Cie czytanie ku... ch... pier... to mamy troszke inne spojrzenie na to co jest smieszne...

Rozpoczela sie naprawa forum... i powiem szczerze ze ja widze jej efekty.. Bardzo milo mi sie dzis pisalo na quasi np... i widze sporo kontruktywnych wypowiedzi z ktorych mozna wyciagnac ciekawe wnioski... Z rzygania i obrazania nic konstruktywnego nie ma, a frustratom proponuje po prostu zmienic forum albo znalezc sobie ciekawsze zajecie.. np walenie glowa w sciane czy zagryzanie drewnianego kolka..

Byc moze nasza wizja jest zbyt idealistyczna.. ale warta proby.. w calym tym naszym kraju gdzie panuje tyle zla, moze nasze forum bedzie takim swiatelkiem Ale patetyczne

Pozdrawiam
Dominik




Ja uważam, że powinniście jak najmniej ingerować w wypowiedzi. Jak najmniej je edytować. jak najmniej się rzucać w oczy, działać jak sędzia piłkarski Jak napisał ktoś 2 lub 3 posty wyżej masa postów w quasi to: "go go", "dalej" i inne (Na całym foum jest masa takich postów; a co one wam przeszkadzają?? Niech odezwie się ten, który nie napisał żadnego "nic nie wnoszącego do dyskusji posta"). z resztą a może by tak otworzyć czat? zresztą na stronie głownej jest, ale nie wiem czy działa. A jak tak dalej pójdzie, to zostaną sami moderatorzy na forum sam nie wiem, czy mnie zaraz nies spotka ostrzeżenie lub ban za krytykowanie modów.

Co do tego co jest śmieszne, a co nie, to akurat zwykłe ku.wy i ch.je nie są śmieszne, ale czasami się zdarzają bardziej "kreatywne bluzgi".

Ja na waszym miejscu dawałbym ostrzeżenia i edytował posty za:
1. Wyzywnie innych użytkowników
2. Spamowanie

Ale to tylko moje zdanie.
To na razie tyle co mi przychodzi do głowy. pozdro
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:05

Troche dramatyzujecie,
co QCZ - naprawde nie widac roznicy w stosunku do tego co bylo wczesniej?? wg mnie widac
piszecie ze posty sa edytowane, kasowane i ogolnie niektorzy tu sie czuja ograniczani i co jeszcze, a wezmy przyklad Filemona, koles notorycznie, dzien w dzien, lamie wszelkie zasady, chocby te dobrego wychowania, klnie, "haftuje" w kazdym temacie i powinien wyjechac jak najszybciej ale o dziwo ciagle funkcjonuje ja osobiscie staram grzecznie mu zwrocic uwage, probowalem z nim na wszelkie sposoby, po dobroci, humorystycznie, ostrzej... i za kazdym razem spelza to na niczym, powoli moja cierpliwosc sie konczy bo odnosze dziwne wrazenie ze ten robi to celowo myslac ze znow zarejestruje sie pod innym nickiem (ma zreszta juz drugi w zanadrzu ) i dalej bedzie uprawial swoja radosna tworczosc, no ile mozna??
oczywiscie forum jest ogolnodostepne ale panuja na nim okreslone zasady ktorych kazdy powinien przestrzegac.
- pozostale tematy np SP, czy KT, nie widzicie roznicy?? wg mnie jest duzo lepiej niz bylo, mimo ze nie doskonale to jest lepiej, a w duzej czesci od Was zalezy czy bedzie tak jak wiekszosc by chciala, oczywiscie jesli niektorzy z Was beda prezentowali postawe na zasadzie "ja im pokaze" to bedzie ciezko cokolwiek wiecej zmienic/poprawic.

dlatego po raz kolejny prosze, piszcie swoje uwagi, propozycje, sugestie, do wszystkiego mozna sie ustosunkowac, o wszystkim porozmawiac, porozmawiac , a nie probowac osiagac swoj cel za pomoca wszczynania awantur i robienia sztucznego zamieszania ktore nie pomaga zupelnie nikomu.
oskarzenia o stronniczosc tez nie sa specjalnie uzasadnione, jest regulamin wiec go przestrzegajmy wszyscy.
a jesli komus az tak bardzo nie podobaja sie zmiany, czuje sie poszkodowany, przesladowany czy cokolwiek innego moze przestac tu zagladac, przeciez to jest ogolnodostepne forum i nie ma przymusu przebywania tutaj...
nie chce tutaj wymieniac nikogo konkretnego ale mam dziwne wrazenie ze ponownie zaczelo sie tu pojawiac kilka znanych nickow , to jest objaw zmian na gorsze??

p.s.
jeszcze jedno, niech niektorzy przestana postrzegac panujace tu relacje przez pryzmat czerwone/zielone/czarne , tu wszyscy maja jeden wspolny interes

Biszop
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:11

Quote:

[ A jak tak dalej pójdzie, to zostaną sami moderatorzy na forum sam nie wiem, czy mnie zaraz nies spotka ostrzeżenie lub ban za krytykowanie modów.






takie stwierdzenia (zupelnie bez pokrycia) nakrecaja nagonke na "bezdusznych moderatorow"
widzisz tylko to co chcesz widziec, a ja proponuje Ci lekture, chocby z dzisiejszego dnia, postow Filemona i moich i Dominika odpowiedzi.
Posted by: v3n0m

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:13

To tak jak mowilem zostawic w dziale quasiczat jedynie odnoscnik do jakiegos czata na dobrym sofcie(aby nie trzeba bylo instalowac mircow ani nic takiego), dac tam opa kazdemu z moderatorow tego forum to pewnie przynajmniej 1 o kazdej porze na nim bedzie. I debile nie beda tam nic pisac bo licznik wiadomosci sie nie bedzie nabijal...
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:24

Quote:

oskarzenia o stronniczosc tez nie sa specjalnie uzasadnione, jest regulamin wiec go przestrzegajmy wszyscy




No ale o to sie wlasnie cala sprawa zaczela rypac! Czy ja Wam musze naprawde jak chlopu na miedzy tlumaczyc???
Biszop, nie wiem czy mnie miales na mysli piszac o tych poszkodowanych ale moim celem nie jest zrobienie zamieszania na tym forum.

Jestem juz tu dosyc dlugo, dluzej niz niektorzy moderatorzy, zostawilem tu troche pracy, czasu i serca. Zalezy mi zeby bylo lepiej. Ale nie takimi metodami! Czy to jest kolko rozancowe, zeby nie wolno bylo przeklac? Czy moderator jest swiety zeby nie mozna bylo zarzucic mu bledu? Czy ten sam moderator nie powinien przyznac sie do bledu? Dlaczego Filemon jak sam piszesz wciaz sie produkuje a Szakal za 3 posty niezbyt przeciez wulgarne dostaje bana (nawet jezeli nie dostal to i tak ostrzezenia byly nie na miejscu)? Dlaczego ja potem lamiac te same dwa punkty co Szakal nie dostaje ostrzezenia?
Moglbym wymieniac jeszcze troche ale mam litosc...

QC bylo siedliskiem chamstwa to fakt, jest moze lepiej to fakt, w innych dzialach tez sa zmiany to tez fakt.
Wiec jeszcze tylko jedno pytanie. Czy typy sa lepsze niz rok temu?

Zycze Wam rozsadku i zebyscie nie zostali w sterylnie czystym pokoju calkiem sami.
Posted by: GregVeB

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:25

Czasy bezprawia mineły i zaczeły się tworzyć małe bunty by wróciły te złe czasy

Sory, ale mnie ta cała sytuacja śmieszy, zachowujecie się jak miedzioryty? Wystarczy, że nie będzie się przeklinać, obrażać innych i wszystko będzie gitez

Pozdrawiam!
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:34

Ghost
mialem miedzy innymi Ciebie na mysli (bez obrazy) w wielu punktach moge sie z Toba zgodzic ale chcialbym tutaj dyskutowac tak jak teraz, a nie czytac Twoje posty w kazdym innym temacie gdzie "cos sie dzieje", rozumiem ze chcesz kogos bronic, kogos ganic ale wtracajac sie niewiele uzyskasz, pisalem wyraznie, rozmawiajmy , a nie robmy jeszcze wieksza afere w miejscach gdzie jest to zbedne.
duzo zolci jest w tym co piszesz, duzo emocji, a sprobuj bez tego i sprobuj tez popatrzec na to z tej drugiej strony, to pomaga
szacunek dla Ciebie jesli zechcesz ta rozmowe kontynuowac tutaj, a nie przenosic ja w inne tematy, ja postaram sie ze swojej strony ustosunkowac.

Biszop
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:39

Ghost odpowiedzialem Ci w innym temacie tez...

A jesli chodzi o Szakala to zachowal sie jak gowniarz, a nie jak user z takim stazem na forum... Ale ja bym mu bana nie dal i mowie to z pelna swiadomoscia i przekonaniem...

A co do QC... Jesli nie ma opcji jego zamkniecia, a jak widac jednak nie ma to niech przynajmniej uda sie wprowadzic tam porzadek.. Moze nowe powiedzenie: "Kazde forum psuje sie od... quasi chata"

I moderator nie jest swiety... Nie ma zadnego towarzystwa wzajemnej adoracji.. Tak jak pisze Biszop nie dajcie sie zamknac w petli, ze mamy czerwonego, zielonych i reszte...

Tak jak napisalem wczesniej jesli ja zlamie regulamin oczekuje takze ostrzezenia... Powiem jedno, nie wstydze sie niczego co zrobilem na tym forum juz przez swoja kilkuletnia tu obecnosc...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:42

Owszem moja wina, ze pisze w wielu tematach ale dopiero teraz powstal jeden, ktory jest chyba odpowiedni do tej dyskusji. Wczesniej nie wiadomo bylo w ktorym pisac.

Napisales, ze postarasz sie ustosunkowac do tego co napisze, wiec zrob to w odniesieniu do poprzedniego mojego posta. Bo poki co to jedynie poradziles mi ochlonac i skupic sie na pisaniu w jednym miejscu
Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:54

Quote:

Po co ostrzeżenia za wyzywanie zawodników drużyn? Szkodzi to komuś?



Mi
Ja jestem przede wszystkim pasjonatem kobiecego tenisa, dodatkowo próbuje sobie na tym zarobic
Generalnie nie ma zawodniczki, z ktora nie sympatyzuje i jak widze zjazd z uzyciem 8 bluzgów na 9 wyrazow w zdaniu bo jakis pol-mozg zle obstawil i obwinia o przegrana zawodniczke to noz w kieszeni mi sie otwiera

Jak mozna wyzywac kogos za to ze zle sie obstawilo, pretensje trzeba miec do siebie
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 19:55

Quote:


Czy to jest kolko rozancowe zeby nie wolno bylo przeklac?




Chcemy wykorzenic wulgaryzmy z forum... Dla lepszego samopoczucia userow... dla uchronienia mlodych przed czytaniem tego.. itp..

Quote:

Czy moderator jest swiety zeby nie mozna bylo zarzucic mu bledu?




Nie jest swiety i mozna zarzucic mu blad.. Ja bym poszedl dalej.. mod moze dostawac nawet ostrzezenia i to rygor powinien byc jeszcze wiekszy.. 2 ostrzezenia i koniec z moderowaniem... Ale pomyslow na to mogloby byc wiele...

Quote:

Czy ten sam moderator nie powinien przyznac sie do bledu?




Powinien... jesli popelnil blad w jego rozumieniu... Jest jednak druga strona medalu.. To co w Twoim mniemniu bylo bledem w mniemaniu innej osoby bylo czyms normalnym... I z tym nie zawalczysz..


Quote:

Dlaczego Filemon jak sam piszesz wciaz sie produkuje a Szakal za 3 posty niezbyt przeciez wulgarne dostaje bana (nawet jezeli nie dostal to i tak ostrzezenia byly nie na miejscu)?




Pierwsze ostrzezenie bylo jak najbardziej na miejscu...



Quote:

Dlaczego ja potem lamiac te same dwa punkty co Szakal nie dostaje ostrzezenia?




Na to pytanie odpowiedzialem Ci w temaie Fantasy NBA...




Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:20

troszke przegiecie ,powstalo w spraiwe quasi chat,jedyny dizla gdzie czasami mozna bylo cos nieekonstruktywnego napsiac:)a tu bum,koniec ,CENZURA,:(mnie osobiscie odsunela ta zmiana od forum ,a szkoda bo z 3 latka tu siedze i jakos ,wejscie na nie ostatnio kojarzy mi sie z uczuciem ,,jakby mi palan....(mili-policja:)) nad glowa siedziala,mnie to osobiscie odsunelo i wiem ze pare osob innych tez,forum stalo sie troszke sztuczne z wzajemnymi uprzejmosciami ,,ą,ę... itp '' w innych dzialach looz ,no ale nei w quasi:)do modow nic nie mam pozdro 99% jest wporzadku(1% eksp..,,)(jakby szukal ,kazdego minimalnego wejscia poza granice :/)papap:)
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:26

Quote:

troszke przegiecie ,powstalo w spraiwe quasi chat,jedyny dizla gdzie czasami mozna bylo cos nieekonstruktywnego napsiac:)a tu bum,koniec ,CENZURA,:(mnie osobiscie odsunela ta zmiana od forum ,a szkoda bo z 3 latka tu siedze i jakos ,wejscie na nie ostatnio kojarzy mi sie z uczuciem ,,jakby mi palan....(mili-policja:)) nad glowa siedziala,mnie to osobiscie odsunelo i wiem ze pare osob innych tez,forum stalo sie troszke sztuczne z wzajemnymi uprzejmosciami ,,ą,ę... itp '' w innych dzialach looz ,no ale nei w quasi:)do modow nic nie mam pozdro 99% jest wporzadku(1% eksp..,,)(jakby szukal ,kazdego minimalnego wejscia poza granice :/)papap:)


cyt ghost ,,QC bylo siedliskiem chamstwa to fakt, jest moze lepiej to fakt, w innych dzialach tez sa zmiany to tez fakt.
Wiec jeszcze tylko jedno pytanie. Czy typy sa lepsze niz rok temu?'' popieram w 100%,kiedys wchodizlo sie na forum codziennie,zeby zobaczyc co tam ciekawego jakie typy itp ,bylo duzo wiecej typerow,a teraz cisza wchodza do ,,kort tenisowy analiz na 2 strony!!!gdy kiedys bylo na 10 :/niemowie ze lepszych ,ale rownie dobrych ,a teraz ,wchodze i zastanawim sie czy mi ktso zaraz wrzuci jakiegos bana dobra koncze ,sorka za literowki :Phyhy i zrobcie cos z tym forum ,zeby bylo tak jak z dwa latka temu:)i bedzie git
Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:30

Quote:

troszke przegiecie ,powstalo w spraiwe quasi chat,jedyny dizla gdzie czasami mozna bylo cos nieekonstruktywnego napsiac:)a tu bum,koniec ,CENZURA



a pisz sobie co chcesz i jak bardzo niekonstruktywnie chcesz
byle bys tylko nie bluzgał co drugie slowo
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:45

Quote:

Quote:


Czy to jest kolko rozancowe zeby nie wolno bylo przeklac?




zapytam w ten sposob, rozumiem ze w domu robisz co chcesz, ale jak wychodzisz do miejsca publicznego np do pubu to przeklinasz ile wlezie i nie przeszkadza Ci ze inni to robia namietnie i zapamietale??
nie chce zeby wyszlo ze jestem taki pruderyjny bo nie jestem ale znam umiar.

Quote:

Czy moderator jest swiety zeby nie mozna bylo zarzucic mu bledu?




nie nie jest, ale tak jak juz sie dogadalismy (czyz nie??), takie rozprawki zalatwiamy w jednym miejscu, tutaj, wczesniej nie bylo takiego miejsca, teraz juz jest, wiec kasujemy pamiec i zaczynamy ewentualne kwestie sporne zalatwiac tutaj, ok??

Quote:

Czy ten sam moderator nie powinien przyznac sie do bledu?




Powinien, lecz nie zadaj ode mnie deklarowania sie za innych, odpowiadam za siebie, jesli popelnie blad to sie do tego przyznam, a Ty mnie rozliczysz.


Quote:

Dlaczego Filemon jak sam piszesz wciaz sie produkuje a Szakal za 3 posty niezbyt przeciez wulgarne dostaje bana (nawet jezeli nie dostal to i tak ostrzezenia byly nie na miejscu)?




o tym juz pisalem w innym temacie, znam sprawe zbyt pobieznie aby zajmowac stanowisko, pobiezna ocene przedstawilem, wg mnie on zaczal zbyt agresywnie i wywiazala sie zbedna dyskusja.
Filemon...hmm, temat rzeka, wg mnie nie wart komentowania.



Quote:

Dlaczego ja potem lamiac te same dwa punkty co Szakal nie dostaje ostrzezenia?




Bo zlamales je tylko po to zeby moc uzyc wlasnie takiego argumentu w polemice ktora sprowokowales, wedle mojej wiedzy nie zachowujesz sie w ten sposob w innych sytuacjach.









pozwolilem sobie uzyc cytatow Dominika
staralem sie ustosunkowac do wszystkiego o co zapytales.

Biszop
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:51

widac ,ze czy konstruktywnie czy nie,czy zmieniajac literki czy nie czy bluzgajac ,to i tak nic neizadziala i nadla bedzie nowe,piekne ,sterylne snobistyczne?forum mecz.pl 2002,2003,2004 R.I.P witamy w NEW WORLD(MOD) ORDER
Posted by: boca juniors

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:51

Moim skromnym zdaniem moderator powinien być bardzo obiektywny,mało ingerujacy w posty ,liberalny,ale też stanowczy i konsenkwentny.Osobiście zaznaczyłem większość z nich(po za tymi co nie znam lub nie lubie:) ),ale najlepszymi są według mnie Biszop,g00niek , T-error i Rivaldihnio,bardzo dobrze według mnie wykonuja swoją rolę,przy tym sporo wnoszą do życia forum i co najważniejsze,nie naduwazają zielonej władzy ekologów,trzy razy ostrzegą,zanim dadzą upomnienie i to oosobom,które na to zasłużyły w stu procentach.W ogóle zauważyłem nikły udział modów ze starej gwardii,nie wiem czy wycofali się z aktywności,czy nie mają czasu,albo nie chcą się taplać w tym ,jak to nazywa Llama "bagienku",ale główną robotę wykonuje nowy pobór Conrada.

Ogólnie jednak chłopaki robia swoje i w większości ,są to bardzo fajne osoby,więc dajmy im spokojnie pracować,nie powodukjmy,aby musieli używać przemocy ,ale takze stójmy na straży wolności i liberalności tego forum,pozdrawiam.
Posted by: GumoL

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:56

Quote:

Quote:

troszke przegiecie ,powstalo w spraiwe quasi chat,jedyny dizla gdzie czasami mozna bylo cos nieekonstruktywnego napsiac:)a tu bum,koniec ,CENZURA,:(mnie osobiscie odsunela ta zmiana od forum ,a szkoda bo z 3 latka tu siedze i jakos ,wejscie na nie ostatnio kojarzy mi sie z uczuciem ,,jakby mi palan....(mili-policja:)) nad glowa siedziala,mnie to osobiscie odsunelo i wiem ze pare osob innych tez,forum stalo sie troszke sztuczne z wzajemnymi uprzejmosciami ,,ą,ę... itp '' w innych dzialach looz ,no ale nei w quasi:)do modow nic nie mam pozdro 99% jest wporzadku(1% eksp..,,)(jakby szukal ,kazdego minimalnego wejscia poza granice :/)papap:)


cyt ghost ,,QC bylo siedliskiem chamstwa to fakt, jest moze lepiej to fakt, w innych dzialach tez sa zmiany to tez fakt.
Wiec jeszcze tylko jedno pytanie. Czy typy sa lepsze niz rok temu?'' popieram w 100%,kiedys wchodizlo sie na forum codziennie,zeby zobaczyc co tam ciekawego jakie typy itp ,bylo duzo wiecej typerow,a teraz cisza wchodza do ,,kort tenisowy analiz na 2 strony!!!gdy kiedys bylo na 10 :/niemowie ze lepszych ,ale rownie dobrych ,a teraz ,wchodze i zastanawim sie czy mi ktso zaraz wrzuci jakiegos bana dobra koncze ,sorka za literowki :Phyhy i zrobcie cos z tym forum ,zeby bylo tak jak z dwa latka temu:)i bedzie git




O Boze.. Takie cos trzeba tepic! Tego w ogole nie da sie przeczytac!
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 20:56

Quote:


A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji...




Nie poraz pierwszy gooniek. Wiem, ze studiujesz prawo ale bycie osobistym adwokatem to chyba nie najlepszy pomysl.Tak jak ktos wyzej napisal, moj post byl bez argumentacji jak i amkwisha. Gdyby on podal jakies swoje argumenty ja bym podal swoje.
W czasie play off kules wprowadza ludzi w blad jakimis rzekomo na 100% pewnymi informacjami od Roxy, ze Shaq nie zagra. Ja mu odpisuje, ze guzik prawda i ze Shaq bankowo zagra to ten po mnie jedzie. I co za 15 minut zaczyna sie mecz z Shaqiem w roli glownej, bez komentarza. amkwish podwija ogon i ucieka. Powraca po dwoch dniach cytujac swoj post sprzed kilku dni typu "sklaniam sie ku graniu druzyny B i undera" Jak kazdy moze sie domyslic akurat takie byly wyniki wiec amkwish znow sie ma za nieomylnego. Miami prowadza w seri z Pistons 3-2 amkwish all hapy. Wyzywa moja druzyne od "tlukow" i innych fanow pistons od baranow i innych, ale wszystko jest OK. Po 7 meczu odpowiadam amkwishowi jak tam jego "zary" ale amkwish nigdy nawet nie ma szansy przeczytac tego, bo kolega gooniek majacy sie za fana Pistons juz zdazyl zaedytowac mojego posta co by amkwishowi czasem cisnienie nie podskoczylo. Nie baw sie gooniek w adwokata, bo najpierw obrabiasz amkwishowi dupe za jego plecami, a gdy ten sie na Ciebie wkurwia to probujesz ratowac wasza przyjazn moim kosztem.
I taka jest prawda, kto sledzil US Sports wie jak bylo.
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:15

napisalem sorrka za literowki przeceiz gumol:Pjak mnie cos ....... to zmieniam literkii takie cudo wychodzi:)
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:16

Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

To co teraz napisze, napisze na forum ogolnym a nie privem...

Nie jestem niczyim adwokatem... jak sam wiesz staralem sie Was dwoch pogodzic ze soba... Zadnych Twoich postow bez powodu nie wycialem... Staralem sie po prostu nie dopuszczac do bezsensownych klotni.. Moja ocena amkwisha w tym momencie jest calkowicie bezuczuciowa.. Ostatnimi czasy zostalem oskarzony o rzeczy ktorych nie zrobilem, ale to jest dluga historia z administracyjnej czesci forum...

Czy Ty myslisz ze mi sie podoba wszystko co robia moi znajomi? Ano nie podoba i od niedawna powiedzialem sobie ze nigdzie nie bede wsadzal swojego nosa, nie bede rozmawial o innych osobach i tyle..

I tak jak kiedys nie chcialo mi sie wchodzic w polemike z amkwishem tak teraz po prostu powiem co mi sie nie podoba..
I pamietam ze to amkwish pierwszy posluzyl sie mna slowem "chucherko" piszac to Tobie.. I to fakt, w rozmowie uzylem takiego sformulowania ale nie mialo to negatywnego wydzwieku za to moge przeprosic... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

I wiele z argumentow ktore przytaczasz jest prawda.. Tylko ze zawsze robiles to w ten sam sposob.. wysmiewajac sie z innych ludzi... To amkwish byl osoba ktora zarekomendowala mnie do grona moderatorow tego forum i byc moze mialem jakistam dlug wdziecznosci, respekt... Ale teraz jest inaczej... Jesli amkwish napisze ze albo on albo ja jako mod US Sports i postawi sprawe na ostrzu noza ja sobie spokojnie wroce do bycia czarnym.. bez zalu..

Tak jak pisalem wczesniej nie zaluje niczego co zrobilem tutaj na forum i nie zrobilem niczego wbrew sobie i wbrew innym userom...

A Ty? Ze chocby przypomne jak zmieszales mnie z blotem za przyrownanie PG Detroit i Indiany To sobie akurat zapamietalem... Nie potrafisz napisac tak aby nie urazic drugiej osoby...

Byc moze po tym poscie amkwish znowu napisze do mnie z pretensjami... ale po prostu niektore z jego zachowan mi sie nie podobaja i nawet nie wiesz snoopol jak sie mylisz/myliles piszac ze ja komus lize dupe

To tyle.. bez owijania w bawelne...
Posted by: goran

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:20

Quote:

Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

a ja cale zycie bylem przekonany ze polowy sa rowne tyle lat zylem w nieswiadomosci ??
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:25

Dziekuje Wam za odpowiedzi

Wprawdzie obaj pomineliscie najwazniejsze pytanie, ale nie musicie na nie odpowiadac bo odpowiedz jest oczywista.

Nie chce sie juz wdawac wiecej z Wami w polemike bo to nie ma sensu. Z racji moderowania nie mozecie miec przeciez innego spojrzenia na pewne rzeczy a i tak sprawa dotyczy tak naprawde kogos innego.

Takze o ile nie nastana nowe okolicznosci , to dam Wam spokojnie pracowac.

Zeby nie pisac znowu w kolejnym temacie to podrzuce Wam pomysl. Z racji swoich sportowych zainteresowan jestem czestym gosciem na amerykanskich forach. Co sie tam rzuca od razu w oczy? Ano to, ze prawie kazdy podaje swoj bilans typow! (Ci co tego nie robia to zazwyczaj maja wieloletnia wyrobiona marke)
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:33

Quote:

zrobcie cos z tym forum ,zeby bylo tak jak z dwa latka temu:)i bedzie git





sorry, ale ja też pamiętam forum sprzed niecałych dwóch lat - i pamiętam że wtedy nie było tylu "dzieciaków", bluzg i wzajemnych kłótni. Pod tym względem było coraz gorzej i dlatego teraz próbujemy coś z tym zrobić.

I jak myślisz, dlaczego kiedyś było 10 stron analiz, a teraz 2 ? Właśnie dlatego że przez szerzące się chamstwo wartościowi ludzie pouciekali. Jakbyśmy teraz nic nie robili, to za rok pewnie nie było by wielu z obecnie udzielających się, zostały by same dzieciaki, a dyskusje zeszły by (z małymi wyjątkami) na poziom polsatowskiego czatu.
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:41

Quote:

Z racji swoich sportowych zainteresowan jestem czestym gosciem na amerykanskich forach. Co sie tam rzuca od razu w oczy? Ano to, ze prawie kazdy podaje swoj bilans typow! (Ci co tego nie robia to zazwyczaj maja wieloletnia wyrobiona marke)




to dobry zwyczaj i świetnie było by coś takiego zobaczyć u nas na stałe. Ale to, żebyśmy zmuszali do tego ludzi to już przesada. Trzeba by zmusić wszystkich do zakładania tematów PP, zmusić by robili bilanse i pilnować ich - awykonalne.

To tylko kwestia woli użytkowników.
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:44

Quote:


Pod tym względem było coraz gorzej i dlatego teraz próbujemy coś z tym zrobić.






Jeżeli chcecie zrobić dozwalone od lat X, to ja mam dostęp do programu czy podany pesel jest prawidłowy, czy nie. więc jak chcecie to ja mogę sprawdzać. Oczywiście decyzja należy do adminów. Pesel można wziąć od kogoś starszego, ale przynajmniej część gimnazjalistów wyeliminuje.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:45


Czy typy sa lepsze niz rok temu??

ciezko odpowiedziec ale jestem w stanie zaryzykowac twierdzenie ze tak, tu akurat przypisalbym zasluge b6 ktory poruszyl ta kwestie w zalozonym przez siebie temacie Zmiany na forum,
przynajmniej jedno sie poprawilo co raz wiecej osob podaje stawke za jaka gra dany typ, zdaje sobie sprawe ze wielu robi to zupelnie bezmyslnie nie rozumiejac zasady okreslania stawki ale przynajmniej zaczeli sie starac, typy sa okraszone analiza (czy lepsza czy gorsza to inna kwestia), ciekawym "niusem", to juz wedlug mnie calkiem duzy krok ku lepszemu, wypowiadam sie tutaj o tym co widze na SP i ewentualnie na Korcie poniewaz do reszty zagladam sporadycznie.
zreszta tak prowadzona dyskusja i zawarte w niej zarzuty wraz z odpowiedziami powinny dac calkiem sporo

byle zarzuty byly madrze wyartykulowane, do tego nie glupsze odpowiedzi i juz mamy kilka pozytywow
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 21:50

Quote:

Quote:

Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

a ja cale zycie bylem przekonany ze polowy sa rowne tyle lat zylem w nieswiadomosci ??




chyba nie zauwazyles ":)" taka mala ironia z mojej strony...
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:02

Quote:


I pamietam ze to amkwish pierwszy posluzyl sie mna slowem "chucherko" piszac to Tobie.. I to fakt, w rozmowie uzylem takiego sformulowania ale nie mialo to negatywnego wydzwieku za to moge przeprosic... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

I wiele z argumentow ktore przytaczasz jest prawda.. Tylko ze zawsze robiles to w ten sam sposob.. wysmiewajac sie z innych ludzi... A Ty? Ze chocby przypomne jak zmieszales mnie z blotem za przyrownanie PG Detroit i Indiany To sobie akurat zapamietalem... Nie potrafisz napisac tak aby nie urazic drugiej osoby...

Byc moze po tym poscie amkwish znowu napisze do mnie z pretensjami... ale po prostu niektore z jego zachowan mi sie nie podobaja i nawet nie wiesz snoopol jak sie mylisz/myliles piszac ze ja komus lize dupe

To tyle.. bez owijania w bawelne...




Po pierwsze gooniek nie musisz mnie za nic przepraszac, bo ja o byle co sie nie obrazam. Ze mni enazwales "chucherko" czy jak Ci sie tam podoba Twoja sprawa. W koncu postura nie grzesze wiec wcale za obrazliwe tego nie odebralem.
Odpowiadajac Ci dalej jak sam zaznacyzles to amkwish Cie w to wszystko wciagnal nie ja. Bo gdyby byl inteligentny to by nic o Tobie nie pisal a tylko wspomnial, ze widzial moje foto, w koncu umiescilem je kiedys w jednym ze starych tematow wlasnie tu na mecz.pl. Jakos sie nie wstydze tego jak wygladam stad jeszcze jedna fotka dla amkwisha.



To przede mna to Larry O'Brien Trophy. To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ, bo mozesz tego nie wiedziec w koncu Twoj informator z Miami nigdy nie mial okazji widziec tego. Chyba ze Roxa byla w detroit w latach 1989-90 badz 2004. Aha i jeszczce jedno, probowalem sie nie napinac ale sam wiesz, moja ulubiona druyzna wygywa mistrzostwo NBA i ja tam jestem trudno bylo sie powstrzymac.
A wracajac do Ciebie gooniek, wyjasniam oc mialem na mysli piszac, ze nie umiesz czytac miedzy liniami. Gdy w 1 poscie napisalem ze Ty pisales o amkwisha problemach z sercem to byla moja odpowiedz na jego napinanie sie i mieszkanie w przyczepie. On wykorzystal Ciebie pierwszy wiec odpowiedzialme tym samym. Pierwszy bankow bym Cie w ot nie wciagal. Pozniej amkwish pisze cos w stylu "ze masz za dlugi jezor i poprzekrecales wszystko, wiec zastapilem problemy z sercem problemami z glowa.
Co do ublizania wszystkim to nie wiem co masz na mysli i kogo??? Siebie czy amkwisha. Jesli amkwisha to patrz najego post z tego tematu
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....0&fpart=all
Gosc jedzie po Yankeesach bo ich nie lubi. Za chwile przyznaje sie, ze nawet nie zna sie na Baseballu ( jakby ludzie o tym nie wiedzieli). Podobnie jest w koszykowce, akurat nie mowie, ze amkwish sie nie zna, bo gdy go zapraszalem do ligi to wlasnie dlatego, bo wiedzialem ze gosc kumaty w tym temacie. No ale gdy ja w temacie NBA cos napisze to trzeba usunac, bo amkwish ma inne zdanie, niekoniecznie racje inne zdanie a snoopol to cham ktory kazdemu chce na forum dowalic. Tylko poza amkwishem sobie nikogo nie przypominam. Jesli Cie boli moja odpowiedz do Twojego porownania Billups'a I Tinsley'a to po pierwsze w moim odczuciu i nie tylko moim a i praktycznie wszystkich fachowcow od NBA Billups to znacznie wyzsza polka, a po drugie jako kibic Pistons nawet bym czegos takiego nie pisal. No ale jak sam mowiles Ty chyba z tego co pamietam nigdy nie byles w Detroit a my tu jestesmy wiekszymi fanami niz spokojni ludzie na polnocy. Wiesz, my tu w przyczepach mieszkamy.
I na koniec ja w odroznienu od amkwisha potrafie docenic klase rywala i nie ublizam druzynom typu Miami czy Pacers, bo znam ich klase. Latwo jest wskoczyc do pocaigu kibicow z Miami po przyjsciu tam Shaqa, bo w czesniej to jakos Heat mieli malo fanow. A co do Pistons to gdy w tamtym roku przegrali nikt tu nie plakal. Wiesz czemu??? Bo pokazali charakter jak nikt inny. I chyba z tej druzyny bylem bardziej dumny niz z tej, ktora rok wczesniej wygrala. Po 5 meczu z Miami wszyscy tu ich krytykowali caly dzien telefony do sportowego Radia w Detroit oburzonych fanow. Wiesz dlaczego, nie dlatego, ze przegrali, ale dlatego ze nie podjeli walki. I ja krzyczalem wtedy najglosniej, ze dali ciala, bo taka byla prawda. Bo jak wiesz fani Pistons to w wiekszosci blue collar i wygrywanie jest wazne, ale wazniejsze jest podjecie walki i gra na maxa w kazdym meczu. Stad sie wzielo haslo "Pistons goin' to work!!!
I to by bylo na tyle, bo i tak za bardzo sie rozpisalem.
Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:14

Chyba niektorzy pomylili fora kibicowskie z bukmacherskimi
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:20

Hey piomil a to jest temat o moderatorach a nie dla moderatorow. Moj post byl skierowany do goonka a nie do Ciebie i nie zlamalem nigdzie waszeg oregulaminu wiec albo napisz cos sobie w zamknietym dziale dla modow, w ktorym amkwish cie nie chce albo..........................

[img=http://img431.imageshack.us/img431/8279/stfu2xr.gif]
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:21

Hey piomil a to jest temat o moderatorach a nie dla moderatorow. Moj post byl skierowany do goonka a nie do Ciebie i nie zlamalem nigdzie waszeg oregulaminu wiec albo napisz cos sobie w zamknietym dziale dla modow, w ktorym amkwish cie nie chce albo..........................

Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:28

Widze, ze nie za bardzo zrozumiales co napisalem Twoj post w zaden sposob nie odnosi sie do tego co napisalem ale coz i tak bywa
Twoje marne prowokacje i resztki pozbywania sie godnosci kompletnie mnie nie ruszają , a takie obrazki zostaw sobie dla kolegow
pozdrawiam
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:35

To chyba ty nie zrozumiales. Moze to Ci pomoze.

http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:36

Moze to i dobrze ze powstal taki temat.. to bedzie jak reality show pokoj zwierzen... moze atmosfere troche oczyscimy...

Ach.. mialbym propozycje wprowadznia w tym temacie "embarga" na ostrzezenia Czyli nikt nikomu nie da ostrzezenia za wypowiedzi w tym topiku...

Snoopol przyjalem do wiadomosci co napisales.. A o to Twoich odpalow to wlasnie to: " To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ," Piszesz rzetelnego posta z tym co Ci lezy na watrobie i nie wplatasz w to takie rzeczy.. to jest niepotrzebne.. I po co ten obrazek...

Acha... i oczekiwalem na forum ogolnym takze slow "Przepraszam" od Ciebie i amkwisha za posluzenie sie moja osoba w Waszej prywatnej wojnie, ale sie nie doczekalem jak na razie..

PS. Bylem w Detroit 3 razy.. Raz na meczu Detroit - LA w Auburn Hills i 2 razy na przystanku Greyhounda i okolicach.. niebezpiecznych
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:46

@Bzyku
Nie mowie o PP, bo tam ludzie sobie robia jakies bilanse. Ale wezmy np. taki oto pierwszy z brzegu post Fozziego z Kortu. Jest typ, stawka, kurs, analiza. Slowem wszystko czego dusza zapragnie. Tylko, ze ja nie sledzac jego typow, nie wiem czy on dobrze na tym wychodzi? Jesli by robil bilans to byloby juz znacznie lepiej dla obserwatora. A klamstwa w bilansie wyjda bardzo szybko same...
I nie chodzi o zmuszanie ludzi do liczenia bilansow, ale jezeli chcemy poprawy jakosci typow na forum, to nalezaloby dawac dobry przyklad. Ja w swoich tematach prawie zawsze podawalem bilans (czasem tylko przyblizony ale dawalo to pewne pojecie czy mialem plus, minus czy zero).

@Biszop
Dzieki za dyskusje. Byla krotka ale dala mi cos do myslenia. Mam nadzieje, ze Tobie takze.

@The Untouchables Mod Team
Wezcie przyklad z tych starszych stazem moderatorow (oczywiscie tych co sie jeszcze udzielaja). Troche mniej arogancji, zarozumialstwa i komentowania.
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:52

Quote:

Snoopol przyjalem do wiadomosci co napisales.. A o to Twoich odpalow to wlasnie to: " To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ," Piszesz rzetelnego posta z tym co Ci lezy na watrobie i nie wplatasz w to takie rzeczy.. to jest niepotrzebne.. I po co ten obrazek...





AMKWISZCZ to odpowiedz na SNOPEK jakos amkwisha sie nie czepiales.

jesli Ci to poprafi humor to masz moje przeprosiny, nie powinienem si eznizac do amkwisha poziomu. Do Ciebie gooniek nic nie mam i mam Cie za spoko goscia, ale tego Tinsley'a Ci nie zapomne hahha.
A obrazek to dla piomila.
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:54

Ja juz sie podpieram nosem ale mam jeszcze troche pracy i co chwila wpadam na forum...

Ghost ja mam teraz prosbe, jako ze temat juz stal sie, mam nadzieje, na maxa szczery napisz dokladnie o co chodzi... Wymien nicki i zastrzezenia... z nazwiska Panie z nazwiska
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/10/2005 22:57

Quote:

@Bzyku
Nie mowie o PP, bo tam ludzie sobie robia jakies bilanse. Ale wezmy np. taki oto pierwszy z brzegu post Fozziego z Kortu. Jest typ, stawka, kurs, analiza. Slowem wszystko czego dusza zapragnie. Tylko, ze ja nie sledzac jego typow, nie wiem czy on dobrze na tym wychodzi? Jesli by robil bilans to byloby juz znacznie lepiej dla obserwatora. A klamstwa w bilansie wyjda bardzo szybko same...
I nie chodzi o zmuszanie ludzi do liczenia bilansow, ale jezeli chcemy poprawy jakosci typow na forum, to nalezaloby dawac dobry przyklad. Ja w swoich tematach prawie zawsze podawalem bilans (czasem tylko przyblizony ale dawalo to pewne pojecie czy mialem plus, minus czy zero).





Kiedys pracowalem nad baza danych w accessie do bilansow. W sumie dlaej to mam i dziala, ale pewnei znalazlby sie na forum ktos kto by to potrafil ulepszyc. Samo liczy bilans wystarczy tylko wpisac typ i kurs. Moze gdyby takie cos bylo to moderatorzy zamiast polowac i wyscigowac sie w ostrzeganiu uczestnikow mogli by raz n atydzien podac bilans uzytkownikow z ich dzialu. Ale jak znam zycie wtedy gdyby nawet co stakiego bylo nagle by si eokazalo, ze Ci moderatorzy, ktorzy daja ostrzezenia po 5 minutach od ukazania si epostu i spedzaja pol dnia n aforum nagle nie maja czasu.
Posted by: DANI1927

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 07:36

Mi żaden nie zaszkodził wszyscy są GiT! Pozdro 600!
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 09:47

@ Snoopol

Chciało by się, chciało - ja nie widzę w tym wielkiego problemu. Tylko, że to o czym pisze Ghost i teraz Ty wiązało by się ze zmuszaniem użytkowników piszących w Stadionie do podawania kursów i stawki przy każdym typie.
Mi się wydaje, że była by to zbyt duża ingerencja. Już teraz są głosy niezbyt dobrze znoszące to, że staramy się zmuszać ludzi do napisania choćby paru zdań opisu, aby nie były to teksty w stylu: "stawiam na X bo są lepsi".

Ale przedstawię tę propozycję Conradowi, zobaczymy co on na to, bo to i tak od niego wszystko zależy.
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 11:57

Quote:

Ja juz sie podpieram nosem ale mam jeszcze troche pracy i co chwila wpadam na forum...

Ghost ja mam teraz prosbe, jako ze temat juz stal sie, mam nadzieje, na maxa szczery napisz dokladnie o co chodzi... Wymien nicki i zastrzezenia... z nazwiska Panie z nazwiska




Mysle, ze dosyc jasno napisalem o co mi chodzi. Caly czas chodzi o rowne traktowanie i nie naciaganie regulaminu do granic absurdu. Nickow nie bede wymienial bo nie chce dalej tego rozgrzebywac. Napisalem, ze dam juz Wam spokoj.

Bledy zdarzaja sie kazdemu, wazne zeby tylko chciec je naprawiac.

Specjalnie na te okolicznosc wyszukalem cytat
"Mniej zła wyrządzają przestępcy niż jeden zły sędzia."
Francisco de Quevedo y Villegas (1580 - 1645)
Posted by: retoox

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 14:08

Czego innego spodziewałem sie w tym temacie :/ Mój ranking wyglada tak:



Osoby, które deceniam i szanuje za to co robia dla tego forum:

Prem, Rivaldihnio, Bzyku - doceniam ich prace w dziale SP. Podaja ciekawe typy zawsze z ciekawym uzasadnieniem, dbaja o porzadek i upominaja delikatnie gdy ktos zaczyna "przeginac".

Gregov, Fro Lech, JiroJiro - Podoba mi sie ich praca w dziale Kort tenisowy. Do tego grona dołaczyłbym tez vive, ale nieudziela sie od zbyt czastno i regularnie (przynajmnij takie onosze wraznie).

Leo & Torsten - ich pasja sa konie. Jesli ktos tylko wyrazi jakiekolwiek zainteresowanie trottingiem to spewnoscia moze liczyc na ich pomoc. Bardzo dobrzy moderatorzy, którzy oprocz pomocy innym co jakis czas podaja dobre typy.

Adolf 88 - ostatnio jakos mniej widoczny, ale za typy i opinie, które podawał chociazby w zeszłym sezonie szacuneczek

T-error - jeden z moderatorow PLK. Wszyscy sie dobrze tam spisuja, ale wyrozniam z tego dzialu tylko jego zeby immym zabardzo niesłodzic ( co by zapał do dalszej pracy mieli ) oraz dlatego, ze jako jedyny mod wysłał mi ostatnio zyczenia urodzinowe

A.S Romek - jakis czas temu wszyscy nasmiewali sie z jego typow itd, ale mimo to wiernie trwał przy swoim. Doceniam jego wytrwałosc.

Misiek - Odwala kawał dobrej roboty. Jeden z najbardziej aktywnych moderatorów.




Osoby, których praca ew. zachowanie niespecjalnie mi sie podobaja to:

mankiet - Na tym forum niemiałem z nim do czynienia, ale za to co było w "SSgroup" niesmak pozostał.

Schranzer - Niekiedy działa zbyt stanowczo po za tym jego wypowiedzi bywaja niekiedy kontrowersyjne wzgledem osob ktore poucz.

amkwish - Niepodoba mi sie to w jaki sposób odnosi sie do niektórych forumowiczów. Wie duzo o koszykówce i doceniam jego uwagi, ale jako moderator powinien chyba mniej zadzierac nosek.

Kolejnosc wypisanych tu osob wynika wyłacznie z tego w jakiej kolejnosci znajduja sie w sondzie. Mam nadzieje, ze moje wypowiedzi szczegolnie te w których pisze co mi sie niepodoba w zachowaniu niektórych niezostana potraktowane jako atak na w/w osoby.
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 15:35

Dzieki tym ktorzy tak pozytywnie ocenili moja prace.
Jednak uwazam taka klasyfikacje kompletnie pozbawiona sensu, poniewaz dla przykladu Bishop jest modem z 2 tygodnie, ja z 2 lata, Gump chyba od zawsze, ciezko oceniac prace na przestrzeni takiego okresu... A wiec sonda nie jest miarodajna, czyli wyniki sa wypatrzone.

PS.Polowa ocenia prace modow pozytywnie, toz to wielki sukces.
Posted by: Da Bartek

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 16:32

dziekuje za wszystkie glosy oddane na mnie... staram sie jak moge by w To i Owo bylo przejrzyscie, porzadnie itd i dziekuje ze to doceniacie
Posted by: Prem

Re: RANKING MODERATORÓW - 26/10/2005 17:16

Jestem bardzo (pozytywnie) zaskoczony wynikami tego sondażu...

Wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos serdecznie dziękuję, staram się wykonywać swoją "pracę" na forum jak najlepiej.

Pozdrawiam!

PS Zgadzam się z Experto... Ponad połowa głosów na "TAK" to spory sukces jak na anonimową ankietę gdzie każdy może zagłosować na "NIE" bez podania uzasadnienia swojego wyboru.

PS2 Nie uważam się za czołowego moderatora na tym forum, zresztą zagłosowałem oczywiście na kogoś innego.
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 10:50

Quote:

... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...






Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 10:56

moglibyście sobie te tematy roztrząsać na privie - zwłaszcza dotyczące innej osoby ...
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 11:03

spoko, tylko, ze ten temat ma temu sluzyc. jak w banach ktos cos pisal moderatorom si enie podobalo wiec juan zalozyl ten temat o moderatorach dalej sie cos nie podoba????
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 11:11

chodzi mi o tę sprawę dotyczącą zdrowia Amkwisha - to moglibyście sobie roztrząsać na privie albo gg...
Tak było by chyba bardziej elegancko, nieprawdaż?

A reszta... jak mówisz, od tego jest ten temat
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 11:15

mnie akurat amkwish malo obchodzi a jedynie to co gooniek mial na mysli. na gg nie bo po to jest ten temat, ocena moderatorow no nie.
Posted by: Deithwen

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 15:37

Sporo tych moderatorów... o niektórych pierwsze słysze...
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 20:56

hej gooniek cos nie moge sie doczekac odpowiedzi. strach przed amkwiszczem?
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 22:13

Bzyku jesli chodzi o amkwisha zdrowie... to snoopol najezdzal na amka i vice versa... poprosilem w prywatnej rozmowie o to zeby odpuscil gdyz amkwish ma problemy zdrowotne (serce) i to byl koniec tego co napisalem... Zawsze amkwish mnie prosil abym nie ujawnial informacji z jego prywatnego zycia, a tak sie zlozylo ze akurat sporo wiem... I zawsze tak robilem... Informalcji nie udzielam... Ten jeden raz zrobilem to w dobrej wierze...

A to ze pozniej wyszlo to na forum

To samo bylo z okresleniem przeze mnie snoopola mianem "nie bardzo rozbudowanego fizycznie"... Bylo to w jakiejs rozmowie prywatnej z amkwishem... Ja nie lubie obrazac ludzi.. Stwierdzilem po prostu fakt... A jaki byl wtedy kontekst rozmowy... Pewnie ten sam.. Pogodzenia dwoch osob...

Napisze tak.. ten spor zawsze mnie denerwowal.. Pozwole sobie napisac: oni obaj swietnie sie znaja na koszykowce... Od jednej do drugiej wypowiedzi doszlo do klotni i tak zostalo... I jeden drugiemu nie odpuscil.. A przeciez staralem sie zrobic jak najlepiej dla dzialu US... Wszyscy mamy ten sam cel.. i klotnie nam w tym nie pomoga... pomoga bukom.. Ponioslem porazke.. jako moderator i jako kumpel ich obu...

Snoopol a o jaka odpowiedz Ci chodzi? Bo ja juz zabralem glos.. Nie mieszam sie juz w niczyje klotnie na tym forum... Robta co chceta.. nikogo nie bede popieral i pisze to z pelna swiadomoscia... Ani Ciebie ani amkwisha... Tabula rasa...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 22:18

Quote:

Quote:

... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...






Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.




Ach o to chodzi...

Odpowiedz: Z kontekstu wyszlo na to ze obrabiam komus dupe za jego plecami... Tak ja to odczytalem i tak amkwish to odczytal.. Ze napisalem Tobie w prywatnej rozmowie ze amkwish ma problemy z glowa... Napisalem to co w poprzednim poscie... Dlatego sie zdenerwowalem bo wyszlo wlasnie na to ze pisze zle rzeczy na kumpla za jego plecami... co bylo oczywista nieprawda... Nigdy Ci zlego slowa nie napisalem na kogolwiek z forum... Plotami niech sie zajmuja inni...
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 27/10/2005 23:09

ok przyjalem do wiadomosci i juz wiecej na ten temat nic pisal nie bede.
za tydzien NBA trzeba sie skupic na tym:)
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 14:00

no musze rowniez wrzucic przyslowiowy kamyczek do ogrodka moderatorow!!!!!!!!!1 mysle ze jestescie zadowoleni z siebie (nie uogolniam ale tez nie wyrozniam) dzis od rana siedze sobie na forum i pilnie obserwuje-userzy zeszli do podziemia (patrz QC) i pisza sobie w tym dziale i osrali dzialy tematyczne w ktorych nie ma praktycznie wpisow(sladowe ilosci) co dziwi bo dzis sobota!!!!!!!!! mysle ze dla modow czerwone swiatlo juz swieci od dawna a nasz sympatyczny kolega Conrad calkowicie jest zajety sytuacja jego ukochanej partii PO ( patrz dzial "to i owo " temat "wybory prezydenckie")
Posted by: Llama

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 15:07

gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 15:10

Quote:

gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??



ja lubie szczesliwych ludzi i chyba ciebie moge do nich zaliczyc!!!!! tylko trzeba bedzie usunac nazwe "forum" bo zaczyna mi jakos dziwnie brakowac dyskusji!!!!!moze sie myle?????????
Posted by: snoopol

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 16:42

Quote:

a nasz sympatyczny kolega Conrad calkowicie jest zajety sytuacja jego ukochanej partii PO ( patrz dzial "to i owo " temat "wybory prezydenckie")




Posted by: Goget

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 21:30

Quote:

tylko trzeba bedzie usunac nazwe "forum" bo zaczyna mi jakos dziwnie brakowac dyskusji!!!!!moze sie myle?????????




Dlatego typu argumentów poprostu brak mi słów...
Odniosę się do sytuacji na Korcie gdzie jestem moderatorem i na bierząco śledzę co się dzieje. Powiedźcie mi chłopaki kiedy jakiś sensowny post, cokolwiek wnoszący został usunięty ? Bo jak ktoś mi pisze dzisiaj gram grubo Davydenke bo jest w formie to hm to samo moge wywnioskować po suchym typie z Rankingu. Dla pytań o live,pogode i inne tego typu rzeczy jest quasi...albo dzisiejsze posty Ziomka w WTA - żenada poprostu...nie dziwię się, że wiele osób, które regularnie pisały na Korcie już tego nie robią. Bynajmniej powodem tego nie jest restrykcja ze strony moderatorów, tylko osoby robiące tam burdel gdzie post z rzeczowym poparciem typu szybko znika w gąszczu głupot. Potrzeba czasu żeby ich namówić do powrotu. Ja się odniosę np. do meczu Schiavone, który podałem w WTA swego czasu. Mecz trwa wchodzę na quasi a tam posty typu, że "wielcy znawcy" się nie popisali, "kur... po co ja się słuchałem umoczyłem milion dolców". Najlepsze z tego wszystkiego, że Włoszka wygrała. Więc sobie myślę, po co mam się wysilać i coś napisać jeszcze i być odpowiedzialny nie tylko za swoją kasę, jak po wygranym spotkaniu nikt nikogo nie pochwali za dobry typ tylko czeka aż się podwinie noga "wielkiemu znawcy", to wtedy z przyjemnością wpadne mu nawrzucać...podobne żenujące inwektywy w stronę ludzi podających typy to codzienność. I dla mnie w tym tkwi problem, że w temacie jest tyle postów a nie więcej. Na forum infobetting np. dużo osób podaje typy ale później nikt do nikogo nie ma pretensji (i każdy wie, że postu zawierającego 3 wyrazy na krzyż lepiej wogóle nie pisać).
Każdego kto chce się podzielić swoim typem i opanował na tyle język polski, że jest w stanie w 2-3 zdaniach poprzeć swoją decyzję (w tym przypadku wybrany typ) serdecznie do podawania typów zapraszamy.

Co do quasi jak ktoś bedzie miał te 30 lat to nie sądze, żeby posty przesiąkniete wulgaryzmami będą stanowiły dla niego wielką atrakcję (bo rozumiem, że dla młodzieży użycie kilku nieparlamentarnych słów to sposób dowartościowania się). Załóżcie sobie forum desperaci.pl i tam sobie przeklinajcie do woli i prześcigajcie się w konkursie na najbardziej odjechane zjechanie drużyny. Dla mnie niektóre posty tam zawarte są poprostu żałosne a 80% autorów tego typu wypowiedzi bez żalu wywaliłbym z tego forum bo i tak nic pozytywnego nie wnoszą. Dla Conrada, właściciela forum też pewnie bardziej liczy się jakość niż ilość. Za jedno użycie słowa "kur.." itp. nikt ostrzeżenia nie dostanie ale jak ktoś przesadza to musimy to jakoś ukrucić. Jak ktoś nie może się pogodzić z tym, że próbujemy wprowadzić odrobinę kultury to zapraszam do wizyty u psychologa i rozpocząć leczenie tego zgubnego nałogu jakim jest bukmacherka.
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 22:23

goget skoro teraz jets tak super to zajrzyj do stadionu do bierzacej kolejki serie a-duzo dobrych meczy a tam co pustak 10 wypowiedzi na temat milan juventsu w tym 7 na temat czy andriej zagra????gdzie reszta meczy?????kto w koncu zauwazy ,ze ludzie stad .......,i przenosza sie gdzie indziej,niedlugo z bardzo dobrego forum stanie sie wyzsterylizowane forum starszych snobistycznych panow ,a w dzialach bedzie po 5 analiz na 1 temat ,odkad wprowadzone zostaly zmiany ,trudno spotakc ludiz sprzed 2-3 lat:(i nei odeslzi oni z powodow ,,bo jest wulgarnie ,a my jestemsy kulturalni,, tylko ze nikt nei wytrzyma za dlugo w sterylnym ,wyidealizowanym swiecie papap:)
Posted by: Fro_Lech

Re: RANKING MODERATORÓW - 29/10/2005 22:30

Te osoby o których mówisz irriducibilli115 odeszły jakieś 1-1,5 roku temu, a więc grubo przed zmianami - być może teraz wrócą. Już parę takich osób spowrotem zaczęło pisać - np. onda na 'KT'.
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 06:54

irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie!

Młoda wiara Mecz.pl
Posted by: rafal08

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 07:39

Quote:

goget skoro teraz jets tak super to zajrzyj do stadionu do bierzacej kolejki serie a-duzo dobrych meczy a tam co pustak 10 wypowiedzi na temat milan juventsu w tym 7 na temat czy andriej zagra????gdzie reszta meczy?????kto w koncu zauwazy ,ze ludzie stad .......,i przenosza sie gdzie indziej,niedlugo z bardzo dobrego forum stanie sie wyzsterylizowane forum starszych snobistycznych panow ,a w dzialach bedzie po 5 analiz na 1 temat ,odkad wprowadzone zostaly zmiany ,trudno spotakc ludiz sprzed 2-3 lat:(i nei odeslzi oni z powodow ,,bo jest wulgarnie ,a my jestemsy kulturalni,, tylko ze nikt nei wytrzyma za dlugo w sterylnym ,wyidealizowanym swiecie papap:)




Chyba za dobrze nie wiesz o czym piszesz
Wulgarnych malolatow znacznie ubylo i to cieszy.A ososby wartosciowe powoli znow zaczynaja sie odzywac na tym forum.Jest juz pare dzialow gdzie wystarczy tylko zajrzec chwile poczytac i spokojnie mozna zagrac pare meczykow bez sleczenia nad analizami.NP.wczorajsze NHL,Kort tenisowy (pomijajac Nalbiego).Na Stadionie bedzie podobnie to tylko kwestia czasu.
Tak trzymac
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 07:58

Quote:

irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie!

Młoda wiara Mecz.pl


pisze ale w swoim temacie,i nie am w zwyczaju pisac dlugich wywodow na temat spotakc,a nawte jakbym chial ,to nie wiem czy nie dostane bana ,bo ktos uznan ,ze to bylo za krotkie na analize i lamie regfulamin
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 08:08

Quote:

Quote:

irriducibili115 ---> pokaż mi jakieś swoje wypowiedzi na temat jakichkolwiek spotkań w SP? Na forum jest tłum ludzi, którzy myślą tak jak ty: "Gdzie się podziali Ci wielcy? Oni nic nie piszą, to po co ja mam się wysilać?" Nie pomyślałeś, że to też ty budujesz te forum? Zacznijcie też pracować, a nie tylko narzekacie!

Młoda wiara Mecz.pl


pisze ale w swoim temacie,i nie am w zwyczaju pisac dlugich wywodow na temat spotakc,a nawte jakbym chial ,to nie wiem czy nie dostane bana ,bo ktos uznan ,ze to bylo za krotkie na analize i lamie regfulamin



no jak by nie patrzyl to trochu racji masz! wielu userow zaczelo myslec w ten sposob jest to efekt szalonych decyzji niektorych modow ktorzy traktuja swa robote jak WIELKIE POLOWANIE NA CZAROWNICE
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 09:06

to jzu ostatnia moja wypowiedz w tym temacie,i niech sie dzieje co chce,ale niektorzy troszke za bardzo zaszaleli z banami itp(eksperto) dla mnie i tyle,ja jak cos pisze na quasi lub w jakims temacie ,to kminie kiedy wyskoczy i rzuci,,zamknac temat,lub dostajesz bana za to bo wedlug mnie ma byc inaczej ,sorry eksperto ale z moda ,chcesz sie chyab w admina zamienic,a tak wogole bardzo dobrze jako mody zachowuja sie dla mnie ,lama ,riva(ldinho) memory 5:P hyhy,ronnii jeszcez paru innych
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 10:31

Boże, irriducibili115 przewraźliwiony jesteś chyba... na QC są ostrzeżenia ale właściwie tylko za bluzgi - za nic innego. Jak nie napiszesz nic obraźliwego pod czyimś adresem to nikt ci nie da ostrzeżenia.

Na stadionie piłkarskim ostrzeżeń nie było chyba wogóle na razie (ja sam też ani jednego nie dałem) i tam żadnego polowania na czarownice na pewno nie ma.

Patrzycie na całe forum przez pryzmat Quasi Chatu, gdzie po prostu trzeba ostrzej reagować na bluzgi...
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 10:56

irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... .
Posted by: rafal08

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 11:00

Quote:

irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... .




I to chyba juz wszystko w temacie fana Lazio
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 11:16

temat otwieram drugi bo kazdy ma parwo do dwoch ,w tamtym zaczol sie najazd na jego tytul ,,quais chat bez cenzury,,i zaczol sie robci bajzel,kuponu neiwchdozily to fakt i taerz tez pozcatek sredni ejst ,wiec nei zkaladalem go po to zeby sie wybic ,bo neiinsteruje mnei ilsoc gwiazdek ,moge meic nawet-5 a odnsocie dlugich wywodow od inncyh nei wymagam ,tylko chdozi mi o to ze kiedys ktso wrzucil jedno zdanie ,ktore akurat bylo dosc wazne ,a tearz jzu tego ,mzoe nei zorbci bo to mzoe nie podchdozic do zakresu ,,analiza,, dobar ja jzu sie naprawde nie odzywam ,robcie sobei co chcecie ,to wasze forum niemoje i od was bedzie zalezec oc tu bedzie ,ja mam swoj temacik w pp i sie go bede trzymal ,jak najmniej udzieal w spawach organizacyjnych i tyle ,tylko szkoda mi paru osob ,ktore stad zniknely ,i nie z powodu bluzg:) do ciebei bzyku nic nei mam bo widze cie czesto i powiedzialbym bym ci to na zywo ,jedeynym modem ktorego prace oceniam bardzo ujemnie to eksperto jak jzu sie wypowiedzialem, prosilbym bardzo o nieodpisywanie juz na mojego posta ,abym mogl spokojnie zakonczyc swoj udzial w tej dyskusji
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 12:26

irriducibili115 ---> rozumiem, że jestes z Angli i piszesz posty przy pomocy translatora? Doczytałem twojego posta do połowy i zrezygnowałem Co to quasi czat robi z człowieka, eh.
Posted by: [T]-error

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 12:28

Kameleon: widać, że nie doczytałeś do kónca, bowiem irriducibili115 w ostatnim słowie prosi o nieodpisywanie na jego post

pzdr)

PS. Dzienki za głosy
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 12:35

[T]-error ---> Takich długich zdań czytać zwyczaju niestety nie mam. Ni tu kropki, ni dużej litery
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 12:35

ta komunikuje sie z wami z przyszlosci ,gdzie za 5lat ,mecz.pl ma 2tys moderatorow i 100 uzytkownikow ,a ja jestem adminem:P
Posted by: Fro_Lech

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 13:16

Sam moderuje kort tenisowy i niektóre posty które mają długość 1 zdania zostawiam

Uwierz mi irri , że jeśli ktoś napisze krótszy post , ale będą w nim same ważne rzeczy to nikt tego nie skasuje. I myślę , że poważne osoby doskonale sobie dają z tego sprawę.
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 30/10/2005 13:36

Żaden mod nie przyznał sie do błędu ? Szkoda, że amkwish nie poczuwa się do tego by zająć stanowisko (-), ale chyba snoopol to już dokładnie opisał. Miałem nadzieje, że to nastapi, ale jednak sa nieomylni. Temat ten faktycznie nic nie daje, gdyz zawiera typowe "gadanie o dupie maryny" bez żadnych faktów, a na konkretne pytania dostaje się wymijajace odpowiedzi (vide posty Ghost`a).

Zgadzam sie z tymi którzy głosowali na Lao(tu moglibyscie Wy jako modzi zdedytować Leo na Lao, gdyż dokładnie tak brzmi ten nick..) i Torsten`a. Takich moderatorów to forum wg mnie potrzebuje. Czyli dorosłych ludzi z ogromna wiedzą (stosowna dla działu którym sie opiekuje) zajmujacych się swoją działką i potrafiących sie wysłowić i znaleźć w każdej sytuacji, jednocześnie jak ktoś juz pisał, nie rzucając się w oczy ze swoją władzą (jak Ci młodsi).

Nie jestem również za tym by modem była osoba ze złą przeszłością na tym forum, a niestety i takie osoby tu są, przykład -> Piomil (kiedys jako piotrmilan itp), piszący onegdaj mnóstwo bezsensownych postów.

Niedługo (czekam na odpowiedni moment) powstanie również temat gdzie wszystkie wypowiedzi beda oparte na faktach (wklejane posty itp), bez zbednej polemiki o tym kto jest czyim kolegą i kto jest naszym wrogiem vide polemika rodzinna amkwish-g00niek-snoopol. Bedzie mozna również wklejać posty, które będą równoważnią tych nieodpowiednich.

Jeszcze słowo o odsyłaniu przez modów do Conrada..
Jest to bardzo wygodne dla Was moderatorów, ale większośc z nas wie jak bardzo osiągalny jest Conrad dla forum. Wiele razy dał juz odczuć, że jest zupełnie wypalony i jego czas antenowy dla rozwoju forum nie jest uwzględniony w jego notesie, więc takie sprawy trzeba opisywac w konkretnych tematach, a Conrad jak będzie miał chwile swojego cennego czasu to przeczyta.

Ze zmian podoba mi sie jedynie poukładanie w logiczną całość SP i za to brawa, chociaż wiele, wiele miesiecy temu juz były takie propozycje.
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 09:01

Pytanie do wiedzących:

Szy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 09:07

Quote:

Quote:

irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... .




I to chyba juz wszystko w temacie fana Lazio




Jaki klub, tacy kibice
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 11:39

Quote:

Pytanie do wiedzących:

Czy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!


Posted by: Salvador Dali

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 11:43

No musze przyznac, ze zaczyna byc widac wasza akcje usuwania smieci. Wczoraj wszedlem na chata i bylem na parwde milo zaskoczony. Jeszcze raz brawo, tak 3mac
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 12:09

Quote:

Quote:

Quote:

irriducibili115 ----> po co otwierasz dwa tematy? W jednym nie poszło i od razu po paru postach trzeba w PP mieć drugi żeby się wybić? Najlepiej sprzatanie forum zacząć od siebie. "Długich wywodów na temat spotkań"? A od innych tego wymagasz? Coś tu chyba jest nie w porządku... .




I to chyba juz wszystko w temacie fana Lazio




Jaki klub, tacy kibice


ty o co ci wogole chodzi??? ?moze chcesz sie poczuc lepszy??(teraz moja kolej)--halo czy jakis moderator ,moglby zauwazyc,iz ta wypowiedz obraza moja osoba ,a takze klub ktoremu kibicuje,jakby nie patrzec wypowiedz ,osoby,,wrona ,,nie jest wypowiedzia pozytywna,moze jakies ost,albo ban jakis co???:)
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 12:17

Quote:

Quote:



Jaki klub, tacy kibice


ty o co ci wogole chodzi??? ?moze chcesz sie poczuc lepszy??(teraz moja kolej)--halo czy jakis moderator ,moglby zauwazyc,iz ta wypowiedz obraza moja osoba ,a takze klub ktoremu kibicuje,jakby nie patrzec wypowiedz ,osoby,,wrona ,,nie jest wypowiedzia pozytywna,moze jakies ost,albo ban jakis co???:)




Czy ja cie obrazilem, stwierdzilem fakt.
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 13:21

mianowicie jaki fakt??,,jaki klub ,tacykibice,, to mzoe powiesz jakijest ten klub i jacy sa jego kib kibice ???
Posted by: Salvador Dali

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 13:22

Quote:

mianowicie jaki fakt??,,jaki klub ,tacykibice,, to mzoe powiesz jakijest ten klub i jacy sa jego kib kibice ???



Kim sa? faszystami
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 13:25

Quote:

Quote:

mianowicie jaki fakt??,,jaki klub ,tacykibice,, to mzoe powiesz jakijest ten klub i jacy sa jego kib kibice ???



Kim sa? faszystami


a nawet ejsli sa faszystami ,to co jaki klub tacy kibice ,ze niby faszysto jestem ??a jakbym mial znaczej ajaxu w atorze to ,by bylo ze zyd czy co??
Posted by: Prem

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 13:48

Proponuję zakończyć tę "dyskusję", spójrzcie na to w jakim temacie się wypowiadacie i zastanówcie się czy Wasze wypowiedzi są na temat
Posted by: irriducibili115

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 13:58

sorka prem ,ale to oni na mnei i klub najechali ale looz:)niechce sie tu klocic:) wszystkiego najlepszego z oakzji urodzin:)torcik:)
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 15:00

Quote:

Quote:

Pytanie do wiedzących:

Czy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!





Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 15:51

Przeklejam Biszop Twój post w to miejsce:

post by Biszop

sorry ze sie Wam wtrace w temat ale chcialbym wyjasnic jedna sprawe,
snoopol -> zebys nie musial prowokowac amkwisha odpowiem za niego,
szakal zawdziecza bana mnie, sprawa wygladala od zeszlego tygodnia w ten sposob ze w/w wymieniony widnial na liscie zbanowanych, a w rzeczywistosci byl aktywnym userem, pewnie potrwaloby to jeszcze troche ale niestety nie omieszkal dac znac w specyficzny sposob o sobie w temacie Forum Dyskusyjne i wtedy przypomnialem ze osobnika nalezy zbanowac.
amkwish nie przylozyl do tego "swojego klawisza" wiec proponowalbym zebyscie zakonczyli spor przynajmniej poprzestajac na tym ze zaniechacie czynienia sobie zbednych zlosliwosci (to tyczy sie w tej chwili glownie Ciebie bo jakos nie widze zeby amkwish to robil ostatnimi czasy).

tak wiec zycze sukcesow w zabawie i pomyslnosci
jeszcze raz przepraszam ze tutaj sie wtracilem
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 16:03

widze Ares ze krazysz nad forum niczym satelita na orbicie, nie umknie Ci ni jeden post
nie zdazylem nawet Ci odpowiedziec w tym temacie, jestes naprawde szybki
oczywiscie nie mam zalu ani nic z tych rzeczy sam chcialem Ci odpowiedziec ale jak napisalem wyzej, byles szybszy.

mogles tylko dodac w jakim temacie napisalem ten post
dla jasnosci:
dzial: Inne Konkursy
temat: Fantasy NBA

pozdrawiam serdecznie

Biszop

p.s.
grasz cos ciekawego z Ligi Mistrzow??
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 16:16

Quote:

widze Ares ze krazysz nad forum niczym satelita na orbicie, nie umknie Ci ni jeden post
nie zdazylem nawet Ci odpowiedziec w tym temacie, jestes naprawde szybki
oczywiscie nie mam zalu ani nic z tych rzeczy sam chcialem Ci odpowiedziec ale jak napisalem wyzej, byles szybszy.

mogles tylko dodac w jakim temacie napisalem ten post
dla jasnosci:
dzial: Inne Konkursy
temat: Fantasy NBA

pozdrawiam serdecznie

Biszop

p.s.
grasz cos ciekawego z Ligi Mistrzow??




Dzięki za post. Bierzesz odpowiedzialność za amkwisha, odważne posuniecie i godne podziwu z waszej strony moderatorskiej. Uważam po prostu, że Szakal jest jednym z tych ktorzy tworzyli to forum od samego poczatku, tworząc niewiarygodnie wysoki poziom człowiek ten, który ma nieocenione zasługi dostaje bana.. i w taki sposób mecz.pl pozbywa sie kolejnej swojej legendy. Kim jest dla tego forum amkwish, ltóry sprowokował cała sytuację ?!

Wszelkie porównania na każdym poziomie czy to wiedzy bukmacherskiej, czy fachowości, były by krzywdzące dla Szakala, gdyż nie ten poziom - ZDECYDOWANIE, chociaż Ci młodsi moga nie pamiętać, więc odsyłam do historii postów Szakala.

--

Ciekawe było, ale teraz juz nie jest, wszystkie zaklady pospadały lub linie sie pozmieniały..

Liverpool v Anderlecht (Corner Handicap) Anderlecht (+4) 2.30
Real Betis v Chelsea (Corner Handicap) Real Betis (+1) 2.10
posession % PSV - <54 1.85
posession % Betis - >52.5 1.85

Pozdrawiam,
Ares96
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 16:50

Quote:


Dzięki za post. Bierzesz odpowiedzialność za amkwisha, odważne posuniecie i godne podziwu z waszej strony moderatorskiej. Uważam po prostu, że Szakal jest jednym z tych ktorzy tworzyli to forum od samego poczatku, tworząc niewiarygodnie wysoki poziom człowiek ten, który ma nieocenione zasługi dostaje bana..




nie biore odpowiedzialnosci za amkwisha, stwierdzam fakt, on nie mial nic wspolnego ze zbanowaniem szakala.

znam zaslugi szakala mimo ze dzialka w ktorej on "siedzial" malo mnie nie interesuje, tylko zachodzi pytanie czy za zaslugi mozna robic co sie chce i to do tego w malo wybrednej formie??
zasady sa jasne, czy to szakal czy to Filemon maja rowne prawa.
popatrz na to z tej storny, Prem istnieje na forum od poczatku, jest zasluzony dla forum?? jest.
zauwazyles zeby sie zachowywal w jakis niewlasciwy sposob?? niesadze.
czy mozna mu odmowic wiedzy, doswiadczenia i fachowosci?? nie.
czym sie rozni od szakala??
sam sobie odpowiedz,
czesto powolujesz sie na uczciwosc, ze jestes uczciwy, szanujesz uczciwych itd itp, ja sie z tym zgadzam ale dokladam do tego jeszcze kulture, bo mozna miec pretensje lub mozna wyrazac swoje opinie ale w kulturalny sposob.
szakal sam sie dopomnial o bana w momencie w ktorym umiescil swoj niewybredny post na Forum Dyskusyjnym, smiem twierdzic ze gdyby tego nie zrobil cieszylby sie nadal banem ktorego nie bylo sam sie doprosil wiec pretensje moze miec tylko dla siebie, czasem warto sie powstrzymac...
ot i tyle w tym temacie.
proponowalbym zakonczyc dyskusje bo za chwile znow zejdziemy na niewlasciwe tory w tym temacie.

Biszop
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 17:36

Biszop masz zdolności do załagadzania spraw, ale jesli już bierzesz odpowiedzialność i zgadzamy się oboje z tym, że wszyscy mamy być równi (jak piszesz powyzej] więc może spróbujmy pogłowkować o tej bądź co bądź żałosnej sytuacji która miała miejsce ze strony tej własnie osoby odpowiedzialnej za kulture. Sytuacja dochodzi do granic absurdu. Szakal postapił źle ok, tego nie neguje, ale wiesz dlaczego to zrobił, to jest prawdziwa przyczyna: Wkr... się tym, że amkwish zrobił wielki syf uzywając nieparlamentarnych słów, Szakal odpowiedział tym samym w obronie snopoola. Dąże do tego co i Ty Biszop, sprawiedliwości. Jeśli Szakal jest zbanowany, to amkwishowi nalezy sie to samo, gdyż postąpił.. tu juz sam oceń ;inni uzytkownicy forum tez mogą; i trzymaj się tematu proszę. Nie uciekaj od oceny tylko w stronę Szakala.

Przyczyna


-----------
by AMKWISH
Co się zaś tyczy tego czy ktoś ma jaja czy nie ma,to spełniasz zasade,że im kto bardziej kozakuje w sieci,tym większym jest cieniasem w realu.

Ty jesteś idealnym tego przykładem,bo mówił mi g00niek jakie z ciebie chucherko ,wiec nie napinaj się dziecino,bo wiemy na co cię stać

Tacy jak ty ,sfustrowani kolesie,powodują to,że normalni użytkownicy forum,przestają się tu angażować,ale...poradzimy sobie z takim indywiduum jak mr snopek.

Co zaś się tyczy NBA to w tym sezonie SNOPKI podaja typy,a ja i inni będziemy je oceniać,zobaczymy co "znaffcy" mają do powiedzenia.
Czekamy na typy tych,co do tej pory tylko umieli komentowac po meczach....snopek był tu swoistym liderem

Na zakończenie.
Baw się snopku w Fantasy NBA ,to w sam raz dla ciebie,do prawdziwej bukmacherki nie dorosłeś i nie zanosi się ,ze dorośniesz. (to mój osobisty lol)
Walcz dzielnie w "lidze" na niby,jak się dobrze spiszesz-ufunduje ci kredki z Tłukami,firmowe


Kazdy niemerytoryczny post usera snoopol bedzie kasowany.
To samo dotyczy kazdego postu,w którym znajdują się treści niezgodne z regulaminem.

by SZAKAL
---------
ty jasiu co ty mi tu odpierdalasz?

Nasrales w piaskownicy razem ze snopoolem i lopatek nie mam jak rozlozyc.

oj panie moderator... zly przyklad dajesz...
------
W dupe sobie wsadz to ostrzezenie! Robisz syf, prowokujesz zaistniala sytuacje i pozniej rozdajesz nagrody.

------

źródło:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2000829&page=0&fpart=5&vc=1

Warto tez poczytac wiele trafnych wypowiedzi do zaistniałej sytuacji innych uzytkowników.

-----



Teraz mi powiedz Biszop, obiektywnie. Szakal odniosl sie dokladnie do tego posta amkwisha, który w perfidny sposób obraził snopool`a (wyboldowane).


Dla powtorzenia na łopatologię wychodzi tak (ten kawałek można skasować):

Amkwish: kur.. kur.. kur..
Szakal: przestan kur.. amkwish przestan
Amkwish: fajnie nam sie przeklina, ale ja tu jestem od Cultury i banuje, więc cześc koleś.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 18:05

ostatni moj post na ten temat.
to zle ze mam tendencje do lagodzenia?? wolalbys zebym dolewal oliwy do ognia?? (wybacz ale to Twoja specjalnosc )
zadales sobie wiele trudu aby wyszukac wszystko co powyzej, doceniam, ale nie popadajmy w paranoje
konflikt snoopol vs amkwish powinien zostac zalatwiony po za forum, maja komunikatory, telefony i co tam jeszcze, jak chca niech we wlasnym sosie ustalaja kto jest chucherko, a kto ma problemy zdrowotne, mnie nic do tego, mysle ze Tobie rowniez, niepotrzebnie przeniesli dyskusje na forum i tu obaj ponosza wine, pomimo to uwazam ze w to nie powinien sie nikt wtracac, sa dorosli poradza sobie z tym w samotnosci, tego im zycze

co do szkala,
powtorze sie, hulalby dalej po forum gdyby nie to ze zachcialo mu sie "kozaczyc", nie boje sie uzyc tego sformulowania, bo uwazam ze tekst z ktorym wyskoczyl wczoraj na Forum Dyskusyjnym byl przynajmniej dziecinny i zupelnie niepotrzebny, wg mnie osmieszyl siebie, a nie adresata/ow do ktorego/ktorych zbyl skierowany.
pokazal ze ban ktory nad nim wisial byl zasluzony.
Ty masz podobne zapedy do do moze nie tyle "kozaczenia" ale wyciagania roznych brudow lub jak wolisz do bronienia pozornie uciesnionych ale robisz to w sposob ktory nikomu nie uwlacza i daje sie z Toba prowadzic dyskusje, moge sie z Toba niezgadzac, Ty ze mna ale nie schodzimy ponizej pewnego akceptowalnego poziomu, a o to tu chodzi.

jeszcze przypomne jeden szalenie istotny fakt dotyczacy mnie i amkwisha, zeby nie bylo watpliwosci ze go bronie, nie przepadamy za soba juz od jakiegos czasu, posprzeczalismy sie w temacie "rzymskim", ja jako zwolennik druzyny Romy, on jako powiedzmy, osoba dazaca wieksza sympatia druzyne Lazio, mielismy taka sprzeczke ktora wiele osob zapewne pamieta
tak wiec ani jestesmy kolegami ani za soba przepadamy wiec o bronieniu nie ma mowy, po prostu uwazam ze w kilku kwestiach mial racje i tam trzymam jego strone.

a do Ciebie ponownie skieruje prosbe, konflikty na lini moderatorzy - uzytkownicy beda zawsze, mniejsze lub wieksze tylko chcialbym abys sie nie wtracal (zreszta to jest takze do innych) jako osoba trzecia bo nie ma to sensu, przyklad:
amkwish vs snoopol, powinni zalatwiac takie sprawy nie na forum tylko po za nim, a jak to juz mnie nie interesuje, sa dorosli i juz dawno byloby po sprawie, a tak mamy neverending story
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 18:20

Biszop doceniam to iż nie powiesz konkretnie, amkwish zachował sie dyskryminujaco dla swojej roli (taki rzeczy zawiera tez niejako biblia wsrod moderatorów ), nie możesz, amkwish też nie może, ale to już z innych przyczyn, ale dzieki i za to. Nie bedę już pogłębiał tematu bo zostało już wszystko powiedziane. Każdy też może to sobie ocenic po swojemu, fakty sa jak na dłoni. Będzie to też przestroga na przyszłośc dla moderatorów mających takie zapędy jak amkwish i będzie to pozytywne.
Posted by: Amkwish

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 19:10

Dzis dzień szczególny,dlatego tylko parę słów.

Obelgą dla tego forum jest to,że cwaniaczek ,sprzedający typy,wystepuje tu jako Arbiter Elegantiarum :-((

Ideał sięgnął bruku,przeciez to jest NIEkomercyjne forum !

User Ares "lubi" mnie-niejednokrotnie nazywalem handlarzy typami SWOŁOCZĄ.
Mysle,że czas pokaże czy rację mieli ci,którzy takich adoruja,czy ci ,co się temu żałosnemu procederowi przeciwstawiają.

Pozdrawiam tych,ktorzy dziela się typami bezinteresownie:-)

amkwish

PS.Co się zaś tyczy bana dla mnie.....nie ma sprawy:-)))
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 19:24



Pozostawie ocenę Twojej osoby użytkownikom. Do Twojego bełkotu ciężko mi sie odnieść.
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 19:54

"Pozdrawiam tych,ktorzy dziela się typami bezinteresownie:-)"

Lepiej placic za typy i na tym zarabiac niz nie placic i tracic.

web page Ciekawa polemika Ares vs Amk.

A ty Amk "Kiedyś to zrozumiesz jak będziesz mieszał szejki w mcDonaldzie."

Posted by: gryzonko

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 20:03

nie przepadam za Aresem jako że też uważam go za hiene, ale w tym przypadku ma 100% racji.
Jest masa baranów które należałoby usunąć z forum,a które na nim wciąż się pasą. Dotychczas ban oficjalnie jest przydzielony zaledwie 4 osobom, i o zgrozo jedną z nich jest faktycznie Szakal. Alunujcie tego bana i przestańcie robić komedie. Nie zauważyłem jakiejś specjlnej hamówy ze strony Szakala która by była powodem usunięcia go ze społeczności meczu. Co nieco napisał w tyemacie fantasy NBA, ale to generalnie było nawet zabawne i raczej nikogo na tyle nie obraziło by wytaczać taką artylerie jak banowanie.
Ludzie banujcie gówniarzy którzy faktycznie sie nie potrafią zachować, a nie sprawdzonych użytkowników.
Posted by: Llama

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 22:37

Quote:



A ty Amk "Kiedyś to zrozumiesz jak będziesz mieszał szejki w mcDonaldzie."





Wrona II ostrzeżenie uznaję to jako złamanie regulaminu, obrażanie moderatora.
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 22:51

Llama, wez ty sie obudz
Posted by: SZYMEL

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 23:19

Dosyc duzo zawdzieczam userom takim jak Biszop, Amkwish, Ares96, Gooniek, Ghost (i jeszcze kilku innym) dlatego, ze pozwolili mi w jakims stopniu zmienic podejscie do grania, za co jestem im wdzieczny.
Ale to, co wyczynia moderator Llama jest moim zdaniem tragiczne..
I. Niedawno chielpil sie jakim to jest zasluzonym userem tego forum...
II.Ja osobiscie nie zauwazylem jego wiekszych zaslug na forum...
III.Jednego dnia koncentruje sie na "skrajnosciach", a dzisiaj daje ostrzezenie za qrwa sie pytam co?

Panie Llama, albo wez sie ogarnij albo odejdz z tego forum z twarza, bo niewielu podoba sie Twoje widzimisie...

Proponuje wszystkim zaangazowanym w ten temat dojsc do porozumienia, bo chyba nam wszystkim o to chodzi...
Posted by: Llama

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 23:20

Ghost, ja rozumiem całą 'dyskusję'. Ares za którym nie przepadam, używa /na mecz.pl/sformułowań nie uwłaczających nikomu, natomiast jeśli użytkownik o nicku Wrona umieszcza na serwerze mecz.org materiały obraźliwe, uwłaczające godności innych userów i jeszcze dumnie popala fają...to wybacz, ale jest to ewidentne łamanie regulaminu. BA, ponowne złamanie w identyczny sposób.
rozmowa na argumenty, a nie bzdetne i żałosne docinki.../nie interesuje mnie to, iż autorem jest kto inny, interesuje mnie fakt, kto je tu zamieścił/
Posted by: Whip

Re: RANKING MODERATORÓW *DELETED* - 01/11/2005 23:33

Post deleted by Conrad
Posted by: inzynierk

Re: RANKING MODERATORÓW - 01/11/2005 23:38

Ja proponuje jeszcze sonde, kto JUZ nie powinien byc modem i kto z "czarnych" powinien ich zastapic .

Np.

Nie - Llama
Tak - Ghost

itd. itp.

Co sadzicie?
Posted by: boca juniors

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:07

moim zdaniem kolega Lama zbyt się przejął swoją misją,a nadgorliwość jest gorsza do faszyzmu

Aha,czy kolega moderator,może mi wyjaśnić,co jest obraźliwego,w stwierdzeniu:"będziesz mieszał szejki w McDonaldzie"?,bo ja ,choć czytam to z każdej strony,nie widze w tym nic obraźliwego...
Posted by: rafal08

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:07

Quote:

Jak sie nie myle to 1.listopada zaczyna sie sezon polowan na (L)lamy




Mialem sie tu nie wypowiadac bo ogolnie zmiany zachodzace na forum bardzo mi sie podobaja.Jest oczywiscie pare faktow na minus,ktorych ciezko nie zauwazyc.Ale nad nimi nie bede sie rozwodzil.
Chcialem tu tylko wypowiedziec swoja opinie odnosnie dzialan Llamy.Najwiecej czasu w necie spedzam ostatnio na mecz.pl ale czesto jestem tez na innych forach.Tam wiekszosc zachowan(nagannych)na ktore tu do tej pory malo kto zwracal uwage jest momentalnie "nagradzane" ostrzezeniem.A jesli sie powtazaja banem i nikt sie nie rozczula.Nie przestrzegasz regulaminu,bluzgasz,obrazasz innych,spamujesz,nabijasz posty to spadaj nic tu po tobie.
A na "mecz" wolna amerykanka.Oczywiscie osobom chcacym sie wyszumiec ,pokurwowac na Quasi w to graj. Ale ostatnio az milo tam zajrzec.Normalne rozmowy troche wymiany spostrzezen,jakies przydatne uwagi i kultura.Czyli cos sie zmienilo i o to chodzi Odbieglem od tematu.
Ja osobiscie to jak dziala Llama oceniam bardzo dobrze Mimo iz goscia kompletnie nie kojarze z jakiegos wczesniejszego udzielania sie na forum.No,ale to nie ma znaczenia.Najwazniejsze,ze jest skuteczny w tym co robi.
Proponuje zajac sie panowie typowaniem i wygrywaniem a moderatorzy niech sie zajma tym co do nich nalezy.
Dobranoc
P.S
Proponowalbym wprowadzic jakies ostrzezenia(bany) dla osob zakladajacych nowe tematy w PP i wyskakujacych na wstepie ze stawkami siegajacymi paru tysiecy.
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:23

Witajcie

Duzy paradoks... dalbym Wronie vel Amantino ostrzezenie za podlinkowanie innego forum co jest niezgodne z regulaminem... Paradoks? Ano dlatego ze jestem wspoltworca podlinkowanego forum i calej strony a kolega Wrona vel... zostal z niej wyrzucony jakis czas temu i wiadomo jaki zywi stosunek do ekipy...

Co do Llamy.... ja zajmuje calkowicie jednoznaczne stanowisko.. Zajebiscie inteligentny koles ktorego jakis czas juz znam i wiem ze robi wszystko dla poprawienia jakosci forum.. I nie jest to zadna nadgorliwosc..

I napisze tak samo bez wzgledu na to czy jestem czarny czy czerwony czy zielony czy cynober plamisty...
bo uwazam sie za takiego samego usera jak kazdy z Was...

I kazdy kto bedzie tu wchodzil jedynie po to aby kogos obrazic, jatrzyc, sklocac bedzie tepiony...

Z szacunkiem
Dominik
Posted by: Rusty

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:38

Quote:

Ja proponuje jeszcze sonde, kto JUZ nie powinien byc modem i kto z "czarnych" powinien ich zastapic .

Np.

Nie - Llama
Tak - Ghost

itd. itp.

Co sadzicie?


Sądzimy że to niepoprawnie głupi pomysł

Też znam trochę Llame, chociażby z irca, wystarczy.. wiem, że zalezy mu na dobrym wizerunku forum. Wytepić głupote i łajno? Jak najbardziej i właśnie ku temu zmierza Llama, a że to sie wiąze z "niepopularnością" to się juz sam na własnej skórze przekonałem.

Llama koko dżamo i do przodu
Posted by: Rusty

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:48

Quote:

Panie Llama, albo wez sie ogarnij albo odejdz z tego forum z twarza, bo niewielu podoba sie Twoje widzimisie...



To nie ma się podobać, to ma być skuteczne

Podzielam również zdanie rafala008, Llama jest skuteczny i to uważam za priorytet, włąsnie dlatego otrzymał moda od Conrada, czy sie to komuś podoba czy nie. Na innych foruach nie ma takich sytuacji jak tu, nie ma dyskusji z moderatorami, czasami nawet nie wiesz za co dostajesz bana.. dostales i czekasz grzecznie az Ci go zdejmą, każdy na forum stara sie stworzyc jakieś reguły które mają obowiązywać, na mecz.pl te reguły weszły trochę nie w porę, znaczy się za późno, zrobiło sie na forum łajno i teraz nie łatwo to posprzątać bo niektórzy przesiąkneli tym łajnem, a jak wiadomo cięzko doprać takie plamy
Posted by: Fro_Lech

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 00:51

Quote:



A ty Amk "Kiedyś to zrozumiesz jak będziesz mieszał szejki w mcDonaldzie."






Jeśli ktoś nie widzi tutaj chamskiej odzywki to mu szczerze współczuje.

Mówicie, że nie wiecie kim jest Llama co zrobił i nadal robi dla tego forum ? No to rzeczywiście albo jesteście tutaj od kilku dni albo(co bardziej prawdopodobne) nie znacie jego poprzednich 'wcieleń'(nicków) na tym forum

Jakiekolwiek prowokowanie, obrażanie, przedstawianie w złym świetle moderatorów(a na tych ostatnio jest spora nagonka) i innych userów będzie bezwględnie tępiona. Nie będziemy tolerować takich txt jak ten wyżej przeze mnie zacytowany, bo to już jest szczyt bezczelności. Jeśli ekipa 'prowokatorów' nadal chce pełnić swoją 'jedynie słuszną' misję to niech poszuka sobie innego miejsca.
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 06:32

Ostatni raz odzywam sie w tym temacie.

"Jakiekolwiek prowokowanie, obrażanie, przedstawianie w złym świetle moderatorów(a na tych ostatnio jest spora nagonka) i innych userów będzie bezwględnie tępiona"

W takim razie Amk za obrazanie platnych typerow tez powinien otrzymac kare? SWOŁOCZ to slowo obrazliwe, a jakos ost nie dostaje?

Przemyslcie to sobie. Zycze powodzenia w "pozbywaniu sie chwastów".

Przeciez wszyscy na forum sa rowni, nie ma co.
Posted by: Amkwish

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 07:57

1)Nie obrażam się za te szejki w McDonaldzie:-,przyznam ,ze czytając ponownie sie posmiałem.:-)))
Ten żart udal się mojemu adwersarzowi.

2)Dla sprzedających typy nie mam za grosz szacunku(mowa o tej części ich działalności,bo znam wśrod nich kilku naprawde fajnych ludzi),i jeżeli za to zasługuję na ostrzeżenie/ban to prosze mi takowych udzielić.
Dodam tylko,że w moim mniemaniu ci z płatnych stron nie powinni miec wstepu na TO forum - ban z urzędu :-) za to ,czym się trudnią,bo to forum jest NIEkomercyjne.
Pewnie przesadzam,cóż....nie cierpię tego procederu,nic na to,nie poradzę:-)

Dorosłych(tu:Ares) moge jeszcze zrozumiec,ale Wrona vel Amantino ...el amigo de Kocur ???
Zresztą....g00niek wyjaśnił juz wiele.

3)LLama vel Erazm.....może i trochę się pospieszył z paroma krokami wobec "niesfornych":-) userów,ale jest to człowiek,z którym można naprawde wiele dobrego zrobic dla tego forum.
Całkowicie zgadzxam się z Guńkiem co do oceny Llamy.


4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.

5)To forum jest prywatna wlasnością.
Jest Admin,sa moderatorzy ,powołani przez wlasciciela forum.
Jezeli komus taki stan rzeczy się nie podoba,powinien kontaktowac się z Adminem.
Zrozumcie wreszcie,że tzw."demokratyczne" dzialania można podejmować,jezeli chodzi np.o kształt tematów w danym dziale.
Strategiczne decyzje,dotyczace forum leżą w gestii Admina i ludzi przez Niego upoważnionych,bez względu na ilość i wyniki roznych sond/głosowań.


6)Podajcie mi,jezeli jest taki,przyklad forum,na którym tak jak na tym,mozna obrażać moda,w otwarty sposob wyszydzać decyzje tych,którzy odpowiadają za porzadek na forum.

7)Chcecie bałaganu,odpowiada Wam to ?
Nie widze problemu.....miesiac luuuzu:-))
Mody nic nie robia,spróbujemy ?

8)Przypomnijcie sobie jak kiedyś wygladał "Stadion","KT" czy inne działy.
Nie było "US Sports" ,a QCZ...szkoda gadac ,co tam się działo.

Dzis jest w Waszej ocenie lepiej czy gorzej ?
Może na ten temat zrobimy sondę?:-)

---------------------------------------------------------
Nigdzie i nigdy nie jest i nie bedzie idealnie....rowniez TU,na tym forum.
Jeden user nie lubi jakiegos moda,moderator z kolei nie przepada za kimś,kto jest userem.

Ze swej strony deklaruję zawieszenie broni xe wszystkimi,z którymi nie jestem w przyjaźni,nawet z Aresem:-)
Pax !
----------------------------------------------------------
Mam nadzieję,że nie będe w takich deklaracjach osamotniony.

Pozdrawiam wszystkich

amkwish
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 08:27

Quote:


4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.




Nie mam za bardzo w tej chwili czasu, bo jestem w pracy. Tak na szybko odniose sie wiec tylko do tego punktu.

Ja sie opowiadam zdecydowanie przeciwko balaganowi na forum. Ale blagam nie robcie takich komedii jak z tym banowaniem Szakala. Traktujcie ludzi fair, to i Wy bedziecie tak traktowani. Naprawde widac, ze sa ludzie przez Was uprzywilejowani i tacy, ktorych kazde potkniecie jest bezlitosnie wytykane. Jako moderatorom nie wolno Wam tak robic. A osoby robiace burdel na tym forum da sie poznac po 5 minutach.
I to ja raczej powinienem napisac, ze z Twojej strony spotkal mnie duzy zawod. Ublizasz druzynom (Real M., NY Yankees), uzytkownikom (snoopol, Ares, Wrona) i jeszcze masz pretensje jak ktos napisze, ze mu sie to niepodoba.

Dobrze ze nie wierzysz w te zawiedzione nadzieje bycia modem...
Posted by: thunder

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 08:35

Witam,

Śledzę cały ten konflikt już od jakiegoś czasu. Zgadzam się z Panami moderatorami w kwestii tego, że porządek musi być. Jest jakiś regulamin ustalony przez admina i należy się do niego ustosunkować, jeśli komuś nie pasuje to nie musi tu przebywać. To jest sprawą niewątpliwą. Wiadomo też, że za naruszenie regulaminu powinny grozić sankcje - ostrzeżenia a później wiadomo co. Apeluję jednak do "grupy trzymającej władzę" o rozsądek i działanie przemyślane a nie pochopne. Jesteście w większości świetnymi typerami w swoich dziedzinach, więc zanim dacie komuś ostrzeżenie lub już skażecie go na bana (szczególnie dot. to ludzi wnoszących coś lub zasłużonych dla forum) podobnie jak swoje typy analizujcie to troszkę dłużej i pomyślcie czy to aby na pewno jest prawidłowe, opłacalne mówiąc terminem z bukmacherki i czy przyniesie korzyść forum, z którego wszyscy korzystamy. Bo co z tego, że wyrzucicie notorycznie bluzgających małolatów, jeśli wraz z nimi wylecą udzielający się na forum userzy za to, że czasem napiszą niecenzuralne słowo (zazwyczaj sprowokowani) albo skrytykują/podsumują kogoś w dość zabawny sposób vide szejki i McDonald. Wiadomo jak jest w życiu - za akcją idzie reakcja. Na świecie mało jest ludzi, którzy potrafią powstrzymać swoje nerwy i sam pewnie po dostaniu mało uzasadnionego ostrzeżenia napisałbym coś krytycznego na temat ludzi , którzy mi to wlepili i pewnie dostałbym drugie i trzecie.. Dlatego należy unikać ostrzeżeń i banów sprowokowanych przez bezmyślnie szastających swoimi uprawnieniami ludzi. (Za taką wypowiedź chyba nie dostaje się ostrzeżenia?)
Bo chyby nikt nie chce żeby na forum był porządek razem tylko z kilkoma moderatorami i ludźmi więcej czytającymi niż piszącymi, bo kto wtedy miałby wprowadzać jakość na forum? Zresztą Ci co by zostali pewnie i tak bali by się odezwać..

Ostatnia sprawa, którą chciałem poruszyć odnosi się do ostrzeżenia dla Wrony.. Jest kilku moderatorów, których mniej lub bardziej ale szanuję, wśród nich jest Fro Lech. Więc mam pytanie szczególnie do niego, choć proszę o wypowiedź również innych:

Jeżeli Wrona dostał ostrzeżenie za te szejki (czyli tą bardzo chamską odzywkę) to jakie są konsekwencje wyciągnięte w stosunku do amkwisha za wypunktowane przez Aresa jego określenia na snopoola (chyba, że gdzieś już o tych konsekwencjach było, ale przeoczyłem to przeprzam), że przytoczę kilka:
"spełniasz zasade,że im kto bardziej kozakuje w sieci,tym większym jest cieniasem w realu" z akcentem na cienias; "chucherko"; "Tacy jak ty ,sfustrowani kolesie.."; "mr snopek"; "Baw się snopku w Fantasy NBA ,to w sam raz dla ciebie,do prawdziwej bukmacherki nie dorosłeś i nie zanosi się ,ze dorośniesz" i jeszcze kilka, które można przeczytać parę postów wcześniej.. ??

Bo jak to napisał Fro: "Jeśli ktoś nie widzi tutaj chamskiej odzywki to mu szczerze współczuje"..

Tyle ode mnie,

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania zaistniałego konfliktu
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 08:45

Quote:

Jeden user nie lubi jakiegos moda,moderator z kolei nie przepada za kimś,kto jest userem.

amkwish




Mnie i innym nie chodzi zupełnie o to kto ma jakie znajomości, kto sie z kim przyjaźni, a kto kogo nie lubi, te sprawy nie powinny być zupełnie mieszane w moderowanie bo wtedy właśnie mamy takie sytuacje jak ta. Nigdy nie ocenisz kogoś obiektywnie jak będziesz się tym kierował. To, że sprzedaje typy nie ma dla tego forum znaczenia, a ma to co wnoszę w to miejsce i na tym się skup w swojej pracy i nikt nie będzie miał żalu.
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 09:24

Quote:



I napisze tak samo bez wzgledu na to czy jestem czarny czy czerwony czy zielony czy cynober plamisty...
bo uwazam sie za takiego samego usera jak kazdy z Was...

I kazdy kto bedzie tu wchodzil jedynie po to aby kogos obrazic, jatrzyc, sklocac bedzie tepiony...

Z szacunkiem
Dominik




Bardzo dobrze napisane. Jeśli jestes taki sam jak każdy z Nas bez wzgledu na "kolor" oraz.. cytuje:

I kazdy kto bedzie tu wchodzil jedynie po to aby kogos obrazic, jatrzyc, sklocac bedzie tepiony...





bedę o tym pamiętał, jeśli któryś z Was będzie prowokował takie sytuacje
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 10:37

Quote:

1)Nie obrażam się za te szejki w McDonaldzie:-,przyznam ,ze czytając ponownie sie posmiałem.:-)))
Ten żart udal się mojemu adwersarzowi.

2)Dla sprzedających typy nie mam za grosz szacunku(mowa o tej części ich działalności,bo znam wśrod nich kilku naprawde fajnych ludzi),i jeżeli za to zasługuję na ostrzeżenie/ban to prosze mi takowych udzielić.
Dodam tylko,że w moim mniemaniu ci z płatnych stron nie powinni miec wstepu na TO forum - ban z urzędu :-) za to ,czym się trudnią,bo to forum jest NIEkomercyjne.
Pewnie przesadzam,cóż....nie cierpię tego procederu,nic na to,nie poradzę:-)

Dorosłych(tu:Ares) moge jeszcze zrozumiec,ale Wrona vel Amantino ...el amigo de Kocur ???
Zresztą....g00niek wyjaśnił juz wiele.

3)LLama vel Erazm.....może i trochę się pospieszył z paroma krokami wobec "niesfornych":-) userów,ale jest to człowiek,z którym można naprawde wiele dobrego zrobic dla tego forum.
Całkowicie zgadzxam się z Guńkiem co do oceny Llamy.


4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.

5)To forum jest prywatna wlasnością.
Jest Admin,sa moderatorzy ,powołani przez wlasciciela forum.
Jezeli komus taki stan rzeczy się nie podoba,powinien kontaktowac się z Adminem.
Zrozumcie wreszcie,że tzw."demokratyczne" dzialania można podejmować,jezeli chodzi np.o kształt tematów w danym dziale.
Strategiczne decyzje,dotyczace forum leżą w gestii Admina i ludzi przez Niego upoważnionych,bez względu na ilość i wyniki roznych sond/głosowań.


6)Podajcie mi,jezeli jest taki,przyklad forum,na którym tak jak na tym,mozna obrażać moda,w otwarty sposob wyszydzać decyzje tych,którzy odpowiadają za porzadek na forum.

7)Chcecie bałaganu,odpowiada Wam to ?
Nie widze problemu.....miesiac luuuzu:-))
Mody nic nie robia,spróbujemy ?

8)Przypomnijcie sobie jak kiedyś wygladał "Stadion","KT" czy inne działy.
Nie było "US Sports" ,a QCZ...szkoda gadac ,co tam się działo.

Dzis jest w Waszej ocenie lepiej czy gorzej ?
Może na ten temat zrobimy sondę?:-)

---------------------------------------------------------
Nigdzie i nigdy nie jest i nie bedzie idealnie....rowniez TU,na tym forum.
Jeden user nie lubi jakiegos moda,moderator z kolei nie przepada za kimś,kto jest userem.

Ze swej strony deklaruję zawieszenie broni xe wszystkimi,z którymi nie jestem w przyjaźni,nawet z Aresem:-)
Pax !
----------------------------------------------------------
Mam nadzieję,że nie będe w takich deklaracjach osamotniony.

Pozdrawiam wszystkich

amkwish



oj AMKWICH jak ja CIEBIE lubie szczegolnie po zeszlorocznej walce na forum kto ma byc na 1 miejscu goscie czy gospodarze wiedzialem ze do tego zarzutu o sprzedawanie Szejkow podejdziesz w ten sposob zaluje tylko ze niektorzy wystepuja w Twoim imieniu traktujac Cie jako ubezwlasnowolnionego-bylem pewny ze wypowiesz sie sam na ten temat!!!!!!!!!mam nieodparte wrazenie ze ktos tu urzadza jakies igrzyska jezeli tak to jak wyglada na dzis kolejnosc?????????-pozdrawiam i czekam na Twoje mniej lub bardziej trafne typy
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 10:57

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!
Posted by: Conrad

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:09

Quote:

ok przyjalem do wiadomosci i juz wiecej na ten temat nic pisal nie bede.
za tydzien NBA trzeba sie skupic na tym:)




Mam już dosyć tych kłótni i awantur. Wyśmiewanie się z modów czy zachowanie tym podobne będzie skutwołało ostrzeżeniami i banami. Mamy tu zbyt dużą aktywność czy ruch by móc się teraz cackać i w jakieś gierki bawić. Koniec. Kolejny tego typu przypadek czy to obrażanie kogoś czy zaczepianie ich skończy się dla Ciebie definitywnym banem na tym forum. Inaczej po prostu praca wszystkich moderatorów nie ma w ogóle sensu.

Nie chcesz dostać bana to po prostu zajmij się sportem/typami/analizami a nie łamaniej regulaminu. Ja będa modów wspierał i pamiętajcie, że to nie tylko ja mogę dawać bana (i go nawet wprowadzać do systemu) tak więc nawet jak mnie nie ma to wcale to nie znaczy, że można liczyć na bezkarność.

Gremlin, liczy się jakość a nie ilość. Po to jest quasi czat, żeby to tam nabijać sobie posty i informacje typu" gram 1 na Real, jak myślicie, wejdzie mi?. Nie chcesz chyba powiedzieć, że zmiany np. w Stadionie Piłkarskim czy Korcie Tenisowym idą w złym kierunku?

Ares: Pytanie do wiedzących: Czy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!

Tak, dostał bana. I to spóźnionego o ponad rok czy nawet więcej. Niereformowalny. Człowiek nic nie wnosi, szuka tylko kłótni na każdym zakręcie. Jego przydatność tu jest też zerowa.

irriducibili115, nie łam regulaminu to nie będzie ostrzeżeń/banów.

Wrona: W takim razie Amk za obrazanie platnych typerow tez powinien otrzymac kare?

Nie ma bardziej ochydnego sposóbu na naciąganie ludzi niż sprzedawanie typów. Z Amkwishem (i nie tylko) zgadzamy się tu w 100%.
Posted by: Rusty

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:19

Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:25

Quote:

Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.



srancher nie podejme z Toba zadnej polemiki!!! bo wiem ze na to czekasz!!!poza tym ze pozostajesz moim idolem!!!
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:29

Quote:

Quote:

Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.



srancher nie podejme z Toba zadnej polemiki!!! bo wiem ze na to czekasz!!!poza tym ze pozostajesz moim idolem!!!



i jeszcze jedno nie prowokuj!!!!!!!!
Posted by: Rusty

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:35

Hehe gremlin ja nie mam zamiaru wdawać się w żadne polemiki, ale gołymi oczyma widać, że ta powyższa wypowiedź była skierowana w Llame i była zaczepna

Porządek musi być i będzie a mówi wam to ja wybielacz kolorowych plam ACE
Posted by: gremlin

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 12:43

Quote:

Hehe gremlin ja nie mam zamiaru wdawać się w żadne polemiki, ale gołymi oczyma widać, że ta powyższa wypowiedź była skierowana w Llame i była zaczepna

Porządek musi być i będzie a mówi wam to ja wybielacz kolorowych plam ACE



jezeli takie wnioski wyciagnoles to znajdz sobie dobrego psychoanalityka!!!
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 13:06

Quote:

Wrona: W takim razie Amk za obrazanie platnych typerow tez powinien otrzymac kare?

Nie ma bardziej ochydnego sposóbu na naciąganie ludzi niż sprzedawanie typów. Z Amkwishem (i nie tylko) zgadzamy się tu w 100%.




Dobrze, to ze w/g ciebie Ares (bo glownie tu o niego chodzi) naciaga ludzi na platne typy jest zle ? Osiagajac takie wyniki nie mozna mowic o jakim kolwiek naciaganiu, jestem abonentem tego serwisu, nie moge powiedziec ze czuje sie "wydymany" przez ten serwis. Ty jak i amk nie powinniscie obrazac platnych typerow.
Posted by: Fro_Lech

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 13:16

gremlin zamilknij i zajmij się pisaniem analiz itp.

Ewidentnie znowu prowokujesz, nie ździw się jeżeli ktoś Ci niedługo wlepi ostrzeżenie za ten proceder.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 13:22

witam
zadam jedno pytanie?? bedzie troche zaowalowane ale mimo wszystko je zadam, bedzie skierowane do 3 osob (pewnie wiecej ale akurat te 3 osoby mam na mysli)Ares, Wrona i gremlin, w sumie do Aresa najmniej ale poprzez to ze Ares i Wrona to osoby majace wspolne korzenie wiec pozwolilem sobie Aresa w to wmieszac.

Panowie, co Wy tutaj robiecie????
rozumiem ze forum jest otwarte dla wszystkich, kazdy mile widziany itd. ale czy Pan Wrona po za tym ze szweda sie za Aresem ktory jako jedyny z wymienionej trojki zajmuje sie tu czyms pozytecznym (konkurs Extreme odds), Wrone mozna zobaczyc wszedzie tam gdzie pojawi sie jego Pan i wladca Ares, do tego zajmuje sie rozgrzebywaniem "gowna", a to jak wiadomo ma tendencje do tego zeby smierdziec w takiej sytuacji,

teraz do Aresa, proponuje Ci abys troche utemperowal swojego podopiecznego bo zaczyna sie panoszyc po calym forum, a tak naprawde nie wnosi kompletnie nic
swoja droga wczorajsze wklejenie Twojego postu przez Wrone do Stadionu Pilkarskiego (ten z typami na LM) i nastepnie pytanie w QCZ o statystyki z meczu Betis - Chelsea jest co najmniej smieszne, obnosi sie jaki to z niego wielki typer, a nie wie gdzie sprawdzic powyzsze?? wybacz ale skoro jest tak slaby to proponuje zebs udzielil mu korepetycji ze znajomosci podstawowych stron pomocnych w tej "branzy".

gremlin -> do Ciebie to samo co do Wrony?? co Cie tu sprowadza?? podnieca Cie mozliwosc anonimowego "brojenia" w internecie?? wyluzuj czlowieku, w tych dzialach do ktorych ja zagladam nie zauwazylem abys napisal cos majacego zwiazek z typowaniem, wiekszosc Twoich postow to ciagle wtracanie sie w tematy takie jak ten lub podobne, tam gdzie afera tam i TY
jedyne co Cie rozni od Wrony to to ze on swoja obecnoscia probuje sie reklamowac i co do tego nie mam watpliwosci, a Ty?? raczej nie sadze.
postaraj sie pomoc w rozsadny sposob albo staraj sie nie przeszkadzac.

Ares, jak widzisz do Ciebie jest tu najmniej bo jak rozumiem zawarlismy jakis czas temu "pakt o nieagresji", mysle ze obaj spelniamy warunki tego "paktu", a takze to o co Cie prosilem, wiec tego postu nie bierz zbytnio do siebie ale swojego podwladnego/kolege moglbys troche postawic do pionu bo sie zbytnio zblizyl do niebezpiecznego poziomu.

tak wiec jesli Panowie Wrona i gremlin zechcialiby udzielic tu rozsadnej odpowiedzi (nie mam na mysli kolejnej rozruby) to zapraszam serdecznie.
Zaczyna mnie nudzic ta zabawa w podgrzewanie kolejny raz tej samej malo smacznej zupy, widze tu po prostu osoby ktorym ta zupa nie smakuje ale jest najzwyczajniej na swiecie na reke i to mi sie nie podoba, bo zamiast wspolnie ugotowac nowa szarpiemy sie caly czas nad stara.

Biszop
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 13:39

Zaglosowalem na bzyka, experto, g00nka. gopiego, biszopa i fehera

Nie zebym innych nie lubial czy cos, ale wielu sie juz malo udziela, a zaglosowalem na tych ktorych praca mi sie podoba

Chodzi tu dbanie o parzadek, a takze zarzucanie wlasnymi typami.

Poza tym idze tez z nimi pogadac

Nie tylko ja uwazam, ze dzial US Sport jest najczystszym, posty sa usuwane, rankingi prowadzone sa przez modow, Feher-mlb, odwalil kawal dobrej roboty, g00niek sie w tym sezonie wycwanil z NBA, hehe

Uwazam, ze to co sie dzieje teraz z QC, jest pozytywna zmiana bo tam zawsze byl syf i niecenzuralne slownikctwo i ciesze sie, ze zaczeto to tepic, bo to glownie banda dzieciakow sie tak odzywa. Sam pamietam Aksamitnego na QC MLB w wakacje bluzgal rowno na zawdonikow(pomijam juz fakt, ze pisal sam do siebie )
Wiec dawanie ostrzezen uwazam za dobre posuniecie

Nie mam jakis wrogow wsrod modow i oni mnie chyba tez nie uwazaja za tagiego(chyba )

Natomiast mieszane odczucia mam co do Lamy, ok, niech daje ostrzezenia na QC, ktos tam musi pilnowac, ale chyba dzis przegial dajac ostrzezenia za te szejki
Bo to jest juz smieszne, bo za chwile sie juz nie bedzie mozna w jakikolwiek sposb skrytykowac moda, i nad tym sie Conrad powinen zastanowic.


Druga osoba to amkwish, ale moje zdanie jest o nim podobne jak juz tu ktos wczesniej powiedzial, ze za bardzo zadziera nosa

To wszystko
Pozdrawiam
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 14:50

Biszop, wyjasnijmy cos sobie. Nie lubie gdy ktos obraza mnie albo kogos kogo znam i szanuje.

Co do statow to wiedzialem ze sa na Uefa.com, myslalem ze ta osoba zna albo lepszy live ze statsami albo oglada w TV.

Nie wydaje mi sie zebym szwendal sie za Aresem, moze moja przypatnosc na forum nie jest jakas ogromna, ale nikt nie zabrania mi bycia tu.

Prosze cie wyjasnij mi tylko to:
"jedyne co Cie rozni od Wrony to to ze on swoja obecnoscia probuje sie reklamowac i co do tego nie mam watpliwosci"

Po co mialbym sie reklamowac ? Przeciez ja nie prowadze juz zadnej strony, naprawde cie nie rozumiem.

Jeszcze co do mojej przydatnosci, ostatnio przeszlem tylko na pasywne granie, czyli granie platnych typow. Majac konto na forum moge zapytac o rozne rzeczy dotyczace danego buka, czy komus odpowiedziec na jakies pytanie. No i chyba o to chodzi. Nie kazdy musi byc swietnym analitykiem.

Biszop na prawde nic do ciebie nie mam. Sympatyzujesz z Roma, a kibice tej samej ekipy powinni sie szanowac.

Pozdrawiam.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 15:19

Czy Cie obrazilem?? niesadze, w kazdym razie nie mialem takiego zamiaru.
Czy obrazilem kogos kogo szanujesz (Ares)?? niesadze, w kazdym razie nie mialem takiego zamiaru.

Nie chodzi mi o Twoja przydatnosc na forum, raczej chodzi mi o Twoje wtracanie sie w tematy ktore tego nie potrzebuja, nie chce mi sie szukac ale przykladow mialbym przynajmniej kilka.

Co do szwendania sie za Aresem, niestety tak to wyglada, gdy on napisze cos w jakimkolwiek temacie Ty zaraz dopisujesz sie tuz pod nim, niewazne co i jak, stwierdzam fakt, dodam ze zawsze masz dokladnie takie samo zdanie jak Ares.

co do reklamowania, post na ktory odpowiadam jest dla mnie cicha reklama, bo piszesz o czyms co jest tutaj zakazane jasno i wyraznie, wolalbym zebys tego nie robil ani w ten ani w inny sposob.
Twoje powiazanie z Aresem jest tak wyrazne ze tylko slepiec moglby tego nie zauwazyc, nie interesuje mnie co Was laczy, czy sa to relacje dostawca-odbiorca czy jakiekolwiek inne, prowadzisz cicha propagande tego co jest tutaj zakazane,
chyba ze chcesz zrobic ze mnie idiote i zaprzeczysz temu ze Twoje dzialania na najwiekszym w Polsce forum bukmacherskim mecz.pl (co za rynek potencjalnych klientow ) sa zupelnie przypadkowe...
na to nawet nie odpowiadaj bo nie sadze zebys byl w stanie mnie usatysfakcjonowac swoja odpowiedzia.

co do kibicowania Romie i czy masz cos do mnie,
nie interesuje mnie to, ja uzywajac Twojego okreslenia tez nic nie mam do Ciebie
ale to co robisz nie musi mi sie podobac, podobnie z szacunkiem, nie znam Cie abym mogl wypowiedziec swoja opinie w tym temacie, natomiast nie szanuje tego co robisz tutaj.

Rozumiem ze nie wszystkim sie to miejsce z roznych wzgledow moze podobac ale sa tu ludzie ktorzy probuja zaprowadzic pewne zmiany, a inne osoby ktore mam akurat na mysli robia co moga zeby tak sie nie stalo, zaczyna mnie to strasznie mierzic.

Roma to moj ulubiny klub ale nie oznacza to ze kazdy jej kibic bedzie moim przyjacielem...
Posted by: Da Bartek

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 15:20

gremlin - rozumiem ze chodzi ci o wypowiedz w temacie o banach? ja na nikogo nie najezdzam, tylko zwrocilem uwage. Dalej pozostaje (jeszcze) moderatorem i zamierzam pilnowac tutaj porzadku tak jak jest napisane w regulaminie. Zaznaczam tez ze nie jestem ani z jednymi ani z drugimi, jestem tylko prostym moderatorem ;]
Posted by: boca juniors

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 15:52

Quote:

4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.






1)przepraszam,że zawiodłem

2)Ja w 100% popieram zmniany na forum i robienie porządku,sam nieraz o tym wspominałem,teraz miło jest wejść na quasi czy do stadionu(inne działy zawsze jakoś trzymały poziom,tylko w tej piłce zawsze się znajdą jacyś huligani ),człowiek nie musi od razu sie obawiać wyzwisk czy niemiłych ripost,bo myśli inaczej.Ja tylko zauważyłem,ze niektórzy zbyt się przejeli swoją misją i zbyt pochopnie działają,więc to sygnalizuję,z tego co wiem to jeszcze mamy w konstytucji polską pseudodemokrację ??

3)nie należe do żadnej grupy pieniaczy i wypraszam sobie...

4)Nigdy nie miałem ambicji ani ochoty być modem,jak poczuje powołanie do wstąpienia w szeregi zielonych,wiem gdzie się zgłosic do poboru
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 15:54

"Co do szwendania sie za Aresem, niestety tak to wyglada, gdy on napisze cos w jakimkolwiek temacie Ty zaraz dopisujesz sie tuz pod nim, niewazne co i jak, stwierdzam fakt."

Strasznie slabe informacje, popatrz do Fantasy NBA, moj post pojawil sie o wiele wczesniej.

"co do reklamowania, post na ktory odpowiadam jest dla mnie cicha reklama, bo piszesz o czyms co jest tutaj zakazane jasno i wyraznie, wolalbym zebys tego nie robil ani w ten ani w inny sposob."

Nie owijaj w bawełne chodzi o platne typy. Jestem goracym zwolennikiem tej formy typowania i nie lubie jak ktos mi to stara na sile obrzydzic.

Staraj sie krytykowac konstruktywnie i sprawdzaj na drugi raz swoje informacje.

"Twoje powiazanie z Aresem jest tak wyrazne ze tylko slepiec moglby tego nie zauwazyc, nie interesuje mnie co Was laczy, czy sa to relacje dostawca-odbiorca czy jakiekolwiek inne, prowadzisz cicha propagande tego co jest tutaj zakazane"

Powiazanie z Aresem. Zawdzieczam mu wiele, zaczelem czerpac zyski z bukmacherstwa, glownie dzieki rozmowa i ciekawym postom na jego forum. Ma u mnie wielki dlug wdziecznosci.

Co do cichej propagandy, chce udowodnic takim osobom jak np. ty i amk ze nie macie racji. Spotkalem sie z opiniami osob, ktore neguja platne typy, a zapomnieli o tym ze pierwszy tysiac euro zarobili na typach Sosny, Aresa czy innych.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 16:25

za polowe tego posta powinienes dostac bana ale mnie to juz malo obchodzi, zaczynam sie powoli stad ulatniac, meczysz mnie Ty, i Tobie podobni, za stary jestem zeby sie uzerac z kims kto stosuje Twoja polityke.
Stwierdzam z przykroscia ze jestes osoba ktora przerasta moje mozliwosci, nie mam na Ciebie argumentow, ja mowie o jednym Ty o czyms zupelnie innym, nawet nie sily sie smiac, wrecz odwrotnie, jest mi przykro bo to forum bylo miejscem z ktore odwiedzalem z przyjemnoscia.
ostatni raz ustosunkuje sie do Twojej wypowiedzi:

szwedasz sie za Aresem i jednen post ktory umiesciles wczesniej tego nie zmieni, fakt jest faktem.

nie owijam w bawelne i chodzi mi o platne typy, nie masz pojecia co o nich sadze wiec zachowaj sobie swoje domniemania dla siebie.
Nic Ci nie obrzydzam, rob jak chcesz, jestem jak najdalszy od podpowiadania Ci co masz robic, ale jednego nie rob, nie reklamuj tu platnych typow, zaraz odpiszesz ze nie robisz tego, a ja od razu odpowiem, robisz to w formie reklamy domyslnej (jesli wiesz co to jest), a to jest tutaj zakazane.
krytykuje konstruktywnie i moje informacje sa sprawdzone.

Nic mnie ni obchodzi ze masz u Aresa dlug wdziecznosci czy dlug na 50 tysiecy, zachowaj to dla siebie albo splac po cichu.

jesli chcesz cos udowadniac to zaloz sobie swoje forum, ustal na nim swoje zasady, zgromadz userow i udowadniaj co tylko zechcesz nawet to ze Ziemia jest plaska.

i ostatnie, swoje pierwsze pieniadze najpierw musialem przegrac zeby nauczyc sie grac na tyle zeby nie wtapiac i miec z tego wieksze lub mniejsze profity i dokonalem tego w glownej mierze sam bez niczyjej pomocy, a jesli juz komus cos zawdzieczam to tylko i wylacznie sobie,
najwyzej moglem podpatrywac lepszych od siebie jak graja i jest to miedzy innymi zasluga takiego miejsca jak to, gdzie mozna bylo zrobic to za darmo.
Nie sztuka jest wleciec na K2, sztuka jest wejsc na K2, to nas rozni ze ja w zyciu swoje "szczyty" zdobywam dzieki sobie i swoim umiejetnoscia, a nie dzieki temu ze komus zaplacilem to nas rozni, i zeby nie bylo watpliwosci, nie neguje Twojego wyboru po prostu nie jest to moj wybor, tak samo jak to miejsce nie jest dla Ciebie, przynajmniej nie przy takim zachowaniu.
Prezentujemy rozny poziom intelektualny, zapewne wiek tez nas rozni, jednak ja nigdy nie przekonywalem nikogo do swojego sposobu myslenia tak jak Ty to robisz, mam swoje zdanie i za to mam sam do siebie duza doze szacunku.
Niestey w zyciu bywa tak ze czasem trzeba ustapic, wiec tak robie ustepuje Ci bo dyskusje z Toba zaczynaja uwlaczac mojej inteligencji.

zycze powodzenia.

Biszop
Posted by: Conrad

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 19:42

Quote:

ale jednego nie rob, nie reklamuj tu platnych typow, zaraz odpiszesz ze nie robisz tego, a ja od razu odpowiem, robisz to w formie reklamy domyslnej (jesli wiesz co to jest), a to jest tutaj zakazane.




Dokładnie. Jeśli Wrona czy Ares gdziekolwiek gdziekolwiek na tym forum i to nawet nie w bezpośredni sposób będą dalej szukać naiwnych chetnych na płacenie za typy czy promować ich działania to decyzja o banie będzie podjęta natychmiast.
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 20:01

Po raz kolejny mowie, nie webruje ludzi do zakupu typow. Zwracam uwage zeby nikt nie probowal na sile obrzydzac tego ludziom z tego forum,a amk robi to nagminnie.
Posted by: boca juniors

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 22:11

Quote:

Po raz kolejny mowie, nie webruje ludzi do zakupu typow. Zwracam uwage zeby nikt nie probowal na sile obrzydzac tego ludziom z tego forum,a amk robi to nagminnie.




i tu akurat ma racje,jak bardzo trzeba być naiwnym,żeby płacić za typy,szczególnie niektórych asów przestworzy...
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 02/11/2005 22:56

Quote:

Quote:

ale jednego nie rob, nie reklamuj tu platnych typow, zaraz odpiszesz ze nie robisz tego, a ja od razu odpowiem, robisz to w formie reklamy domyslnej (jesli wiesz co to jest), a to jest tutaj zakazane.




Dokładnie. Jeśli Wrona czy Ares gdziekolwiek gdziekolwiek na tym forum i to nawet nie w bezpośredni sposób będą dalej szukać naiwnych chetnych na płacenie za typy czy promować ich działania to decyzja o banie będzie podjęta natychmiast.




Conrad czy reklamą platnych typów będzie jesli odpowiem w jakimkolwiek temacie sport insider, że taki czy taki system jest zły z pełnym uzasadnieniem swojego stanowiska ?! Czy reklamą płatnych typów będzie podawanie na forum mecz.pl od 3 lat typów które przyniosły osobom za mną podążającym spore profity ?!

I najważniejsze..

Z wyjątkiem Aresa96 wszyscy piszą o tym, że Ares96 sprzedaje typy i jest to jednym wielkim złem. Dlaczego zainterespowany czyli Ares96 o tym nie wspomina ?! Tylko wy wokół tego się kręcicie ?! Chcesz karać mnie banem za reklamowanie płatnych typów i temat się ten przewija w kółko, gdzie ja nawet o tym słowem nie wspominam, a udzielam sie na forum jako jeden z tych którzy zawsze piszą w sposób konkretny, zrozumiały i wiele wnoszący w zycie tego forum. Istny paradoks. Przestańcie juz pisać o tym, że sprzedaje typy, bo to interesuje tylko was, nie mnie i zajmijmy sie tym co ja wnoszę na forum i to jest wasza działka, chyba, że chcecie zaprzeczać zdrowej logice, i dalej wałkować płatne typy, to nie jestem zainteresowany.

I jeszcze prośba, czytajcie dokładnie moje posty i ze zrozumieniem, zanim pojawi sie jakakolwiek riposta w moją stronę. Bo reklame mi to Wy staracie sie mi robić ja na tym forum nie jestem tym zainteresowany i nie dałem dowodów na to.

Co do Wrony, Biszop możesz być pewny, że dostał nie jedną reprymendę dostał jeśli gdzieś przegiął, czy to na forum, czy gdzie indziej, nikomu też nie zabronię też uzywania mojej osoby w jakims temacie. Nie raz udzielałem takiej reprymendy Wronie tu na forum (mozna sprawdzić) nie jestem nigdy stronniczy jeśli chodzi i o moich "znajomych" ani "wrogów" i Ciebie także proszę, jesli ktoś jak Wrona opowiada to czy tamto o Aresie, po prostu mu odpowiedz na temat który zadał, bez zbędnego mieszania jakichkolwiek koneksji. Myslę, że juz mnie poznałes na tyle by wiedzieć, że dla mnie nie ma róznicy kogo znam, a kto na ile jest wartościowy. Jeśli ktoś nawet jest moim znajomym a postąpi źle Ares96 nie będzie go bronił, zawsze znaczenie ma tylko logika. Powiem więcej, że Wrona uzywając tu na mecz.pl innego nicku dostał ode mnie tydzień czasu by albo o tym powiedziec oficjalnie albo go w tym czasie zmienic na ten "pierwszy", dzięki mnie też "wyleciał" ze strony vsona, dlatego, że uzywał innego nicku. To samo tyczy sie slynnej juz sprawy kocura. Bylismy znajomymi, ale jeśli przegiął byłem pierwszym który nagłosnił jego złe uczynki.

Liczy sie tylko obiektywizm i logika, tak zreszta potrzeba w bukmacherce. Wam tez radzę przestać z tak rzucającym sie w oczy kumpelstwem i starac sie byc profesjonalistami w tym co robicie.

Dobranoc,
Ares96
Posted by: v3n0m

Re: RANKING MODERATORÓW - 03/11/2005 13:11

Ile z tych postow w temacie jest bezposrednio na temat? Polecam zalozyc temat np. Hydepark i tam sobie pisac kto jest be a kto cacy, kto sprzedaje typy kto nie sprzedaje, itd. To jakas paranoja. Wiekszosci postow tutaj nawet sie czytac nie chce bo sa to jakies spory miedzy x a y ktore powinny byc zalatwiane prywatnie. Ludzie wy sami swoim zachowaniem prowokujecie te prowadzace do niczego dyskusje. Niech kazdy cos wniesie sensownego na tym forum i sie nie oglada na to czy to sie komus podoba czy nie. Za duzo ludzi unosi sie tu duma i z 1 wiekszej lub mniejszej zaczepki rodza sie epopeje ktore kazdy musi pozniej dzierzyc...
Posted by: Ares96.

Re: RANKING MODERATORÓW - 06/11/2005 19:18

Brak odpowiedzi jest dla mnie wystarczająco zrozumiały i oznacza w delikatny sposób mówiąc zrozumienie logicznego toku myslenia opartego na faktach.

Conrad.

Do modów opiekujacych się stadionem:
- przenieście piłke latynoską itd do SP bo jest podciągnieta pod KT (w "przejdz do")
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 06/11/2005 20:53

to nie od nas zależy - to już musi Conrad zrobić, bo są to szczegóły oprogramowania forum.
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/11/2005 18:26

To co wyprawia moderator amkwish zakrawa na kpine. W temacie dotyczacym Euroligi koszykarzy, odpowiedziałem na post szanownego pana A. dotyczacy stawkowania. Po 20 minutach post został usuniety, zeby nie było wszystko jasne, podeslalem PW do pana A. aby odpowiedział na mojego posta.

Czekam na odpowiedz moda Amk. W tym dziale nie masz uprawnien, wiec moj post nie zostanie skasowany
Posted by: Wrona

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/11/2005 18:29

O juz jest odpowiedz, w tym samym temacie

"Przypominam o wyrażaniu stawek metoda ułamkową

Dyskusja o "sile" czy wartości typów winna odbywac się w innym temacie ,np.w dziale "Sport Insider".
Tu kroluje Eurobasket

Edited by amkwish (09/11/2005 19:22) "

Ten post potwierdza stwierdzenie, ze prawda w oczy kole

PS. przepraszam za jeden post pod drugim niestety brak edycji
Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 07/12/2005 15:23

Arktos napisal:

Quote:


No wszystko ładnie tylko że Lestata1981 był na tym forum prawie 3 lata i pomijając to czy coś wnosił swoją osobą czy nie też nie,jednak nie banowałbym tak odrazu może się gość zdenerwował bo zaufał szpecowi od kosza a tu się okazało że info lipne.I chociaż nie popieram tego typu zachowań to jednak myślę że jeśli ta tendecja się utrzyma to niedługo będziemy dostawać bana za to że nie napiszemy "Dzień Dobry".



Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 07/12/2005 15:27

Najwieksza zbrodnia jaka jest wyzwanie innego usera... Przez to wlasnie wiele ciekawych osob przestalo sie bawic w forum...

Faktem jest ze info okazalo sie jednak bledne, ale zdarza sie to wielokrotnie... Nie wiem czy wczytales sie dokladnie co napisal muppet o meczu ktory lestat1981 mial na mysli... Przesledz dokladnie cala sytuacje.. I obiecuje ze za brak dzien dobry banow nie bedzie

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: arktos

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/12/2005 09:16

Jeśli jest zbrodnia to powinna być również i kara,szkoda tylko że nie wszyscy tu są traktowani jednakowo.Przykład Miśka który bezkarnie wyzywał mnie od debli będąc moderatorem świadczy o tym dobitnie.

Pozdrawiam
Posted by: Misiek

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/12/2005 10:23

Quote:

Jeśli jest zbrodnia to powinna być również i kara,szkoda tylko że nie wszyscy tu są traktowani jednakowo.Przykład Miśka który bezkarnie wyzywał mnie od debli będąc moderatorem świadczy o tym dobitnie.

Pozdrawiam




A Ty znowu zaczynasz

Byłeś na quasi... był mecz Fedka z Corią... i dobrze pamiętam tam naszą 'kłótnię'... Wyzywałeś wtedy Fedka? bez sensownie... Wtedy jeszcze nie było ostrzeżeń... Ja Cię wyzywałem od debili? - Ja Cię proszę...



Zakończmy już ten temat, Misiek v arktos


Posted by: g00niek

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/12/2005 11:00

Quote:

Jeśli jest zbrodnia to powinna być również i kara,szkoda tylko że nie wszyscy tu są traktowani jednakowo.Przykład Miśka który bezkarnie wyzywał mnie od debli będąc moderatorem świadczy o tym dobitnie.

Pozdrawiam




Po pierwsze sytuacja ze moderatorom umknie jakas bardzo nieciekawa akcja, spiecie, zwlaszcza na QC, jest bardzo prawdopodobna dlatego byly apele o uzywanie przycisku "powiadom moderatora".. Nie pisze tu o "skarzypyctwie" ale o normalnym pietnowaniu debilnych zachowan..

Po drugie czasy tamtej sytuacji to byly "nieoswiecone czasy forum"

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: [T]-error

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 20:09

Sory, ale to jakieś stare półroczne pierdy .... nie liczy się

Dawać nowy topik
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 20:12

Trzeba sie trzymac regulaminu:)
Posted by: [T]-error

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 20:15

Quote:

Trzeba sie trzymac regulaminu:)




Litości ...
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 21:34

Ten temat już jest "zanieczyszczony", więc prośba do modów o utworzenie nowego tematu pt. "Opinie na temat modów" i przyklejenie go. Posty można cenzurować, a zwykłym czarnym pozowoli powiedzieć co leży na rzeczy (oczywiście w granicach "dobrego smaku"), a wam "naduserom" zielonym pozowli lepiej wykonywać swoją pracę. Jeżeli oczywiście jakiś mod tutaj zagląda i przejmuje się chociaż trochę zdaniem wśród userów na jego temat.
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 21:37

Temat przekroczy 200 postow, wtedy mozna zalozyc nowy, piszcie co do nas czujecie
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 21:45

No to ja naipiszę pierwszy. pisałem już to experto, ale napisze tutaj jeszcze raz.

1. Nie podobało mi się, że temat krytykujący Experto został przeniesiony do działu dostępnego dla kilkudziesięciu użytkowników (modów). Bez słowa wyjaśnienia, bez komentarza. Odpisał mi, że jest już temat o modach (właśnie ten). Jednak moim zdaniem to nie było zachowanie ok. Mógł przecież odnieść się do pierwszego postu, dać link do tego tematu i zamknąć temat, a tak stworzył pozory "świetej krowy", która nie może być w żaden sposób krytykowana, bo temat od razu jest usuwany.

2. Nie podobało mi się zachowanie Schranzzera (czy jakos tak. Sorry Mistrzu, ale nie do końca pamiętam Twój nick), który jako pomnik dla Listkiweicza wkleił kupę. Po pierwsze to trochę przekroczyło granice dobrego smaku, po drugie fragment dotyczący "domagania się pomnika" przez Listkiewicza został wtrwany z kontekstu. Nie pamiętam dokładnie jak to było.

To sa moje subiektywne odczucia.
No offence i bez urazy
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 21:59

dementuje pogloski ze nabijam posty na tym forum, oraz spamuje QC

nie uwazam tez sie za 'buraka' jak napisal ten user
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 22:03

Chyba jako jedyny, jak nie jeden z nielicznych potrafisz nabić 200 postów w 2 dni (z tego pewnie 90% w QC)! To jest fakt.

Co innego nie "uważać się" za buraka, a co innego używać swoich uprawnień do "zatuszowania" tego.

Przychodzi mi na mysl jedno zdanie "Władza łechce"

W privach do mnie napisałeś, że koleś Cię szkalował. w którym momencie? (juz się o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi)
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 22:10

Oj, znowu mam Ci to tlumaczyc, ehhh, ilez mozna, ok ostatni raz.

Jesli teraz napisze na jakiegos usera, dla przykladu ***** to wielki burak, w tym momencie go obrazam.
Szanujmy sie i tyle i czytajmy regulamin:

I. Zabrania się wulgarnych wypowiedzi. Wszelkie posty ubliżające, pełne wulgarnych wypowiedzi będa kasowane.
II. Zabrania się treści godzących w narodowość, pochodzenie i światopogląd. Wszelka dyskryminacja nie będzie tolerowana.

Tyle ode mnie, na ra.
Posted by: Rusty

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 22:16

odgdog jednym się to podobało, drugim nie. To normalne. Miałem nie odpowiadać, bo mój komentarz jest zbędny, ale mam małe ale.. na przyszłość nie pisz w moją stronę sformułowań typu 'Sory Mistrzu'

Nie odpowiadaj.

Schranzer
Posted by: Ignorator

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 22:18

Osobiście bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił Conrad (admin) i Mankiet poznaliśmy się naprawde fajni ludzie. Jeśli chodzi o moderatorów, których nie znam to podoba mi się praca Prema. Szkoda, że Prem nie pisze już analiz Nantes mam nadzieje, że w nowym sezonie Ligue 1 poczytamy analizy Prema, które są naprawde dobre Poza Premem duże plusy dla Bzyku, który potrafi także zaprezentować ciekawe analizy odnośnie meczów Pogoni Szczecin. Zwłaszcza podobała mi się analiza przed sezonowa Pogoni można było wyciągnąć bardzo dobre wnioski dzięki tej analizie. Duże plusy także dla Biszopa, który podjął się zorganizowania zlotu w Skorzęcinie. Za to brawa chociaż mnie nie było. Powiem jedno myśle, że poprostu jesteśmy tutaj na forum aby pomagać innym i współpracować. Jak pojawiłem się na forum wiele osób robiło analizy ostatnio jest z tym gorzej. Dlatego czas od nowego sezonu skoncentrować się na dobrej robocie a efekty przyjdą same. Pozdrawiam
Posted by: odgdog

Re: RANKING MODERATORÓW - 19/06/2006 22:21

Quote:

odgdog jednym się to podobało, drugim nie. To normalne. Miałem nie odpowiadać, bo mój komentarz jest zbędny, ale mam małe ale.. na przyszłość nie pisz w moją stronę sformułowań typu 'Sory Mistrzu'

Nie odpowiadaj.

Schranzer




Odpowiem ;P Nie chciałem Cię urazić, nie chciałem obrazić. Jak to zrobiłem, to sorry. Ja potrafię się przyznać do błędu. Tak mówię czasami do kumpli. Nie pamiętałem do końca Twojego nick'a i chciałem jakość z tego wybrnąć. Jeszcze raz sorry, Schranzer
Posted by: Baqu

Re: RANKING MODERATORÓW - 21/06/2006 18:32

zapewne nigdy nie poznam dobrze, wszystkich moderatorów, gdyz albo jedni przychodzą drudzy odchodzą, albo nie zaglądam do pewnych działow i nie mam stycznosci lub inne wzgledy... w kazdym razie mam już pewną wiedzę i podoba mi się praca na forum wykonywana przez Rivaldihnio / Bzyku / amkwish oraz w mniejszym stopniu Goget / Prem / kewin / Llama / i mimo wszystko trzeba pochwalić Experto, który bardzo dużo siedzi na tym forum dzieki czemu je rozwija, chociaż przytrafiają mu się pewne błędy...

nie będę pisał kogo nie polubiłem, żeby nie popadać w konflikty

pozdr,
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/06/2006 09:33

Co do lamy to sie nie zgodze
Argument taki, ze lama jest niekonsekwetny.
Sweego czasu podczas jednego z duzych turniejow tenisowych, gdy zaczeli odpadac faworyci grani masowo na qc pojawilo sie chamstwo i nie byli to userzy z 300 postami, ale ludzie znani na forum, lama jak sam stwierdzil, mial im dawac ostrzezenia, ale jak zwykle rozeszlo sie po kosciach, a oni sobie nadal siedza.

Smieszy mnie to, bo okazuje sie ze na forum sa rowni i rowniejsi wsrod normalnych uzytkownikow, jak pamietamy Giertyszek dal ostrzezenie kolesiowi, ktory mu nie odp na jego pytanie

Dodatkowo proponuje aby dawac ostrzezenia i bany za rozsylanie linkow referencyjnych na forum glownie z roznego rodzaju gier internetowych w stylu "kliknnijcie mi tu" etc
Posted by: JiroJiro

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/06/2006 09:50

Quote:

Smieszy mnie to, bo okazuje sie ze na forum sa rowni i rowniejsi wsrod normalnych uzytkownikow




A życie też Cię śmieszy ? Ponieważ w życiu jest dokładnie tak samo i nie zawsze takie zachowanie ludzi jest śmieszne. Dużo zależy też po której stronie barykady znajdujesz się w danym momencie.
Posted by: Jose

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/06/2006 10:14

Co tu duzo pisac kiedyś na quasi ludzie wyzywali tenistów od wiadomo kogo i nic zero reakcji moderatora.

Mi nie spodobała sie wypowiedz pana Garinci czy jakos tak w każdym raze ma Private Picks pt.PROFESJONALNE TYPY!!!Każdy zapewne wie o kogo chodzi.

Nie napisałem nic złego nie wypisywałem ocenzurowanych słów wystarczyło jedna nie odpowiednia buzka z mojej strony i moderator dowalił mi ostrzeżenie.

A jak na quasi jadą na czym świat stoi i piszą na zawodników nie wiadomo jakie epitety to nie ma moderatora aby zrobił z tym porządek.
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/06/2006 14:35

Daleko nam do idealu, to na pewno, ale pamietajcie ze jestesmy tez zwyklymi userami, czyli jak wszyscy popelniamy bledy.

Mysle ze wiekszosc z nas[modow] stara sie pomoc innym userom, tak aby mogli zarabiac na bukmacherce.
Posted by: Llama

Re: RANKING MODERATORÓW - 25/06/2006 14:41

@lupus, byłem wtedy na quasi? jeśli byłem i nie dałem to biję się w piersi. od dłuższego czasu jestem na forum z doskoku. jak wejdę i akurat lecą niewybredne uwagi na temat zawodników, to walę 'o'.

pzdr
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:43

Kto mi powie czemu kazdy moderator cfaniakuje i uwaza sie za lepszego od zwyklych uzytkownikow ?? TOMO dal mi ostrzezenie za przeklinanie - dokladnie za słowo kutas (oczywiscie wg niego przeklinalem wiecej razy lecz nie potrafi pokazac w ktorym miejscu), sam uzyl slowa "najebany", zwracajac mu uwage stwierdzil ze najebany to inaczej pijany czyli nie przeklenstwo ale kutas a i owszem przeklenstwo jakich malo. Skad sie biora takie cfaniaki na tym forum i uznanie wyzszosci?
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:49

Miało się stac i się stało...

Ostrzeżenie otrzymałeś nie za jednorazowy wybryk, ale za nieustanne używanie wulgaryzmów mimo uprzedniego zwracania uwagi z mojej strony.

Z mojej strony padło jedno nie do końca akceptowalne słowo 'najebany' i do tego jak najbardziej się przyznaję, ale uznawanie go za przekleństwo to chyba lekka przesada...

To tyle z mojej strony w tej kwestii, wczorajszo-dzisiejsza twórzość z tematu poświęconego Tour de France oraz to co wyprawiałeś na Quasi w trakcie etapu niech mówią same za siebie.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:50

To tomo jest modem? Muszę go jutro o tego kutasa zapytać, chyba, ze to nie ten tomo... Kutas to fręzel przy stroju szlachcica więc o co chodzi? a najebany.... właśnie jestem lekko najebany tak mi się wydaje, ale i tak będę pił dalej....
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:51

Tomo jesteś modem? Nie przyznałeś się... no pięknie!!! Jutro o 18.30 tam gdzie zwykle
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:53

Jestem nie od dzisiaj...

Jutro oczywiścię melduję się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej porze.
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:53

Quote:

Miało się stac i się stało...

Ostrzeżenie otrzymałeś nie za jednorazowy wybryk, ale za nieustanne używanie wulgaryzmów mimo uprzedniego zwracania uwagi z mojej strony.

Z mojej strony padło jedno nie do końca akceptowalne słowo 'najebany' i do tego jak najbardziej się przyznaję, ale uznawanie go za przekleństwo to chyba lekka przesada...

To tyle z mojej strony w tej kwestii, wczorajszo-dzisiejsza twórzość z tematu poświęconego Tour de France oraz to co wyprawiałeś na Quasi w trakcie etapu niech mówią same za siebie.


Zaprzeczasz sam sobie, skoro najebany to nie jest dla ciebie przeklenstwo a dajesz mi ostrzezenie za slowo kutas to ladnie musisz miec w domu...
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:55

A sorry zapomnialem o jednym, wytlumaczone juz jest slowo najebany- pijany to moze nie wiesz co to jest kutas ? Radze zagladnac miedzy nogi moze masz cos takiego a jak nie masz to mozna zawsze zapytac kolegi
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 21:59

Powtarzam po raz n-ty - nie dostałeś ostrzeżenia za słowo 'kutas' - dostałeś je za powtarzające się przekleństwa mimo wcześniej zwracanej Ci uwagi.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:07

Big_star już Tobie napisałem co znaczy słowo kutas! Dotarło? Jak nie to weż encyklopedie, przeczytaj kilka razy i pewnie dotrze... dostałeś ostrzeżenie i co? każdy dostał! Można z tym żyć... nie masz tego wpisanego do akt, więc o co Ci chodzi? Jeśli tomo da Tobie osrzeżenie, za słowo "tak" lub "nie" to i tak będę uważał, że miał rację... Po co robić z igły widły? Jeśli tomo mówi, że przeginałeś to i tak się ciesz, że nie masz bana, bo wtedy byś pisał jako Big_star_1...lub Big_star_1999. Nie masz większych problemów?

I jeszcze te frytki w avatarze, fan McDonalda czyli zdrowego jedzenia? Jeśli będę modem to masz bana... na dzień dobry!!!
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:08

tomo spoko... ja dam mu bana, nie ma problemu
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:13

Quote:

Big_star już Tobie napisałem co znaczy słowo kutas! Dotarło? Jak nie to weż encyklopedie, przeczytaj kilka razy i pewnie dotrze... dostałeś ostrzeżenie i co? każdy dostał! Można z tym żyć... nie masz tego wpisanego do akt, więc o co Ci chodzi? Jeśli tomo da Tobie osrzeżenie, za słowo "tak" lub "nie" to i tak będę uważał, że miał rację... Po co robić z igły widły? Jeśli tomo mówi, że przeginałeś to i tak się ciesz, że nie masz bana, bo wtedy byś pisał jako Big_star_1...lub Big_star_1999. Nie masz większych problemów?

I jeszcze te frytki w avatarze, fan McDonalda czyli zdrowego jedzenia? Jeśli będę modem to masz bana... na dzień dobry!!!



Ty kolezko tez nie badz taki madry. Co tak sie prezysz ? Pytalem poprostu czy as rowni i rowniejsi na tym forum widze ze ty sie wuazasz za ten lepszy gatunek bo chodzisz z "elita" na miasto? Napisalem tomo ze skoro mi dal ostrzezenie to niech rowniez przyzna sobie za to slowo, nie chcial powiedzialem mu zeby dal mi bana ale tez nie chce.
Co do avantra masz cos do frytek? Jakis problem czy co? nastepny lizacy dupe tomo - to forum spada na psy, kiedys zostaniecie sami bezdiecie mogli sie podniecac swoja ekipa.
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:15

Quote:

Big_star już Tobie napisałem co znaczy słowo kutas! Dotarło? Jak nie to weż encyklopedie, przeczytaj kilka razy i pewnie dotrze... dostałeś ostrzeżenie i co? każdy dostał! Można z tym żyć... nie masz tego wpisanego do akt, więc o co Ci chodzi? Jeśli tomo da Tobie osrzeżenie, za słowo "tak" lub "nie" to i tak będę uważał, że miał rację... Po co robić z igły widły? Jeśli tomo mówi, że przeginałeś to i tak się ciesz, że nie masz bana, bo wtedy byś pisał jako Big_star_1...lub Big_star_1999. Nie masz większych problemów?

I jeszcze te frytki w avatarze, fan McDonalda czyli zdrowego jedzenia? Jeśli będę modem to masz bana... na dzień dobry!!!



A i jeszcze jedno, dobrze mowisz z ostrzezeniem mozna zyc dlatego OSTRZEZENIE dla TOMO za napisanie tego slowa skoro ja tez dostalem. A jezeli uwazacie sie za "lepszych" to niech mi ktos da wkoncu bana.
Posted by: pena_grizales

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:16

GSE masz jakis z tym problem ze dal sobie frytki w avatarze? to zabronione czy nie lubisz ziemniakow? jak dam sobie tam kanadyjskiego metysa to tez mi dasz bana ?
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:16

Quote:

tomo spoko... ja dam mu bana, nie ma problemu



Nie mam takiej możliwości...
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:18

Aaa to Ty chcesz mu dac bana, nie doczytałem

Spoko obgadamy jutro na mieście sprawę z szefem wszystkich szefów
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:20

tomo odpowiesz wkoncu na moje pytanie ?? Bo zadalem w innym temacie to szybko skasowales. czy uwazasz ze an tym forum sa rowni i rowniejsi i ty sie zaliczasz do tych pierwszych ? Jesli tak to ..... (wpisze pozniej) jesli nie to daj sobie ostrzezenie za przeklniecie. A i skoro mowisz ze ja nie dostalem za 1 przeklniecie tylko wiecej to pokaz w ktorym dokladnie miejscu uzylem tych slow - bo pisales o kilkunastu ;o takze nie wiem czy to slonce ci szkodzi czy jestes taki ......
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:21

Quote:



Spoko obgadamy jutro na mieście sprawę z szefem wszystkich szefów



SZefem moze i tak, ale nie wzsystkich szefow - przeciez Ty tu jestes tylko pionkiem
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:22

Odpowiadam na pytanie:

NIE


Nie będę natomiast n-ty raz pisał dlaczego dostałeś ostrzeżenie, a dlaczego nie dostałem go ja.

Pozdrawiam
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:23

Quote:

Odpowiadam na pytanie:

NIE


Nie będę natomiast n-ty raz pisał dlaczego dostałeś ostrzeżenie, a dlaczego nie dostałem go ja.

Pozdrawiam


Bo sie nie umiesz wytlumaczyc - pokaz w ktorym miejscu co napisalem. 1 slowo juz znamy bylo to - kutas. Teraz pokaz reszte bo powiezdiec to i ja moge ze pusciles wiazanke ale potem skasowales posta.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:32

pena_grizales jak zostanę modem to nawet za frytki będę wywalał i kto mi zabroni? Ty?

Uwielbiam kolesi, którzy kłócą sie o słowo albo o literę... i co się stało, że dostał ostrzeżenie? Komornik i prokurator do niego przyszli? Jakie to ma znaczenie... jak pisałem, nie ma tego wpisanego do akt, nie musi ujawniać w CV, więc o co chodzi? Też dostałem ostrzeżenie, mody ciągle mi przypominają abym się hamował, no i co? Mam się powiesić?

Jeszcze nie dotarło? Dalej chcecie ciągnąć temat? Ambicja zżera, bo co? Jestem nieomylny, jak ja mogłem dostać ostrzeżenie, przecież rodzice mówili, jaki to ja jestem super!!! Big_star masz ostrzeżenie i przykro mi to mówić, ale jakoś z tym musisz żyć, nie wiem jak sobie dasz radę, może psychoanalityki pomoże... a jak nie to może sąsiadka
Posted by: tomo

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:35

W temacie o TdF zostały wykropkowane 2 niecenzuralne słowa przez Ciebie wypowiedziane.

Po pierwszym razie zwróciłem Ci uwagę - nic to nie dało - następnym razem dostałeś ostrzeżenie.

Przejżyj również swoją dzisiejszą radosną twórczość na Quasi a na pewno coś się znajdzie...
Tak swoją drogą to jak za 3-4 dni poczytasz sobie ten temat z Quasi jeszcze raz to możesz być w niemałym szoku, że sam w tak nie wielkim czasie napisałeś tyle bzdur.


W tym momencie obiecuję Tobie, sobie i wszystkim użytkownikom żę jest to ostatnia moja odpowiedź na jakąkolwiek zaczepkę z Twojej strony i od tego momentu ani na PW ani w żadnym temacie na forum nie rozmawiam z Tobą.

Pozdrawiam
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:37

Quote:

pena_grizales jak zostanę modem to nawet za frytki będę wywalał i kto mi zabroni? Ty?

Uwielbiam kolesi, którzy kłócą sie o słowo albo o literę... i co się stało, że dostał ostrzeżenie? Komornik i prokurator do niego przyszli? Jakie to ma znaczenie... jak pisałem, nie ma tego wpisanego do akt, nie musi ujawniać w CV, więc o co chodzi? Też dostałem ostrzeżenie, mody ciągle mi przypominają abym się hamował, no i co? Mam się powiesić?

Jeszcze nie dotarło? Dalej chcecie ciągnąć temat? Ambicja zżera, bo co? Jestem nieomylny, jak ja mogłem dostać ostrzeżenie, przecież rodzice mówili, jaki to ja jestem super!!! Big_star masz ostrzeżenie i przykro mi to mówić, ale jakoś z tym musisz żyć, nie wiem jak sobie dasz radę, może psychoanalityki pomoże... a jak nie to może sąsiadka



Ty juz powinienes dostac bana dawno, bo czytam to forum i widzialem co tu robiles. Ale znajomosci, zlot wystarczyl zeby teraz kozaczyc prawda? A sadze ze Conrad nie jest samobójca zeby dac tobie moderatora widac co tutaj piszesz :| A chodzi mi tylko i wylacznie o ostrzezenie dla tomo, dobrze mowisz kazdy moze miec to dlaczego nie tomo? bo jest moderatorem? czy dlatego ze zna Conrada ?
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:39

Quote:

W temacie o TdF zostały wykropkowane 2 niecenzuralne słowa przez Ciebie wypowiedziane.

Po pierwszym razie zwróciłem Ci uwagę - nic to nie dało - następnym razem dostałeś ostrzeżenie.

Przejżyj również swoją dzisiejszą radosną twórczość na Quasi a na pewno coś się znajdzie...
Tak swoją drogą to jak za 3-4 dni poczytasz sobie ten temat z Quasi jeszcze raz to możesz być w niemałym szoku, że sam w tak nie wielkim czasie napisałeś tyle bzdur.


W tym momencie obiecuję Tobie, sobie i wszystkim użytkownikom żę jest to ostatnia moja odpowiedź na jakąkolwiek zaczepkę z Twojej strony i od tego momentu ani na PW ani w żadnym temacie na forum nie rozmawiam z Tobą.

Pozdrawiam



Gdzie ? Wykropkowane ? Ale to ty kropkowales takze mogles wykropkoawc nawet zwykle slowo i powiezdiec ze tam bylo przeklenstwo. A w QC zadnego nie ma takze nie gadaj glupot bo uwazasz sie chyba za Boga.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:41

Tomo, jak odpowie daj mu bana!!! Jak nie odpowie to ja mu dam!!!
Posted by: pena_grizales

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:41

Quote:

pena_grizales jak zostanę modem to nawet za frytki będę wywalał i kto mi zabroni? Ty?

Uwielbiam kolesi, którzy kłócą sie o słowo albo o literę... i co się stało, że dostał ostrzeżenie? Komornik i prokurator do niego przyszli? Jakie to ma znaczenie... jak pisałem, nie ma tego wpisanego do akt, nie musi ujawniać w CV, więc o co chodzi? Też dostałem ostrzeżenie, mody ciągle mi przypominają abym się hamował, no i co? Mam się powiesić?

Jeszcze nie dotarło? Dalej chcecie ciągnąć temat? Ambicja zżera, bo co? Jestem nieomylny, jak ja mogłem dostać ostrzeżenie, przecież rodzice mówili, jaki to ja jestem super!!! Big_star masz ostrzeżenie i przykro mi to mówić, ale jakoś z tym musisz żyć, nie wiem jak sobie dasz radę, może psychoanalityki pomoże... a jak nie to może sąsiadka



moj stary ci zabroni
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:43

A nie rozmawiasz bo pewnie nie wiesz co teraz powiezdiec - nawet nie potrafisz skopiowac tego co niby napisalem. Uwazasz sie za niewiadomo kogo a prawda taka, ze ty tu tylko sprzatasz
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:43

Quote:

Tomo, jak odpowie daj mu bana!!! Jak nie odpowie to ja mu dam!!!



Nastepny madry skoro chcezs mi dac to daj, czekam cfaniaczku.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:44

Co za namolny typek... przyjedź kiedyś na zlot (jak mam puści) to sobie wszystko wytłumaczymy... najbliższy będzie w Sopocie na początku września, ale pewnie nie będziesz mógł bo się szkoła zacznie, jaki upierdliwy...i tak w koło Macieju, rodzina ciebie dopinguje do pisania takich głupot?
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:45

Miało być mama... a dokładniej: jak mama puści... to znaczy jak da się oderwać od cycka...
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:47

Big coś tam, weź słownik do ręki, albo zapytaj mamy jak się pisze... nie dam Ci bana jełopie bo nie jestem modem
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:47

Quote:

Co za namolny typek... przyjedź kiedyś na zlot (jak mam puści) to sobie wszystko wytłumaczymy... najbliższy będzie w Sopocie na początku września, ale pewnie nie będziesz mógł bo się szkoła zacznie, jaki upierdliwy...i tak w koło Macieju, rodzina ciebie dopinguje do pisania takich głupot?



Nie cfaniakuj, bo przed tym zlotem co teraz byl tez sie naprezales do innych a przyszlo co do czego to spekales. A taki cfaniak rpzez neta co?
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:49

Quote:

Big coś tam, weź słownik do ręki, albo zapytaj mamy jak się pisze... nie dam Ci bana jełopie bo nie jestem modem



Jełopie to mów do swojego ojca. A skoro nie mozesz mi dac bana to na jakiego grzyba zgrywasz takiego cfaniaka ? Znasz admina i myslisz ze ci wszystko wolno? Conrad powinien sie zastanowic bo jeszcze 2-3 lata temu to forum bylo czyms, kazdy pisal jakies analizy, dobre typy ale potem przyszy takie osoby jak ty i forum zeszlo na psy, a tearz chcesz sie rzadzic...
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:50

pena_grizales twój stary... faktycznie stary... i co on mi zrobi? To co Tobie? Dzieciaczku nie rozśmieszaj mnie...
Posted by: pena_grizales

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:52

ok. no fakt mam 7 lat ale juz w miare sprawnie pisze. podesle ci starego na zlot to bedziesz mu targal
Posted by: pena_grizales

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:53

i ide spac bo juz po bajce
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:55

Big czas na słownik, bo znowu piszesz z błędami... to jest dział to i owo, ale może tego nie zauważyłeś... to forum nie zeszło na psy... i nigdy nie zejdzie... trochę kultury... tylko trochę... powiem ostatni raz: dostałeś ostrzeżenie i musisz z tym życ... a jak się nie podoba... to wiadomo...
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:56

Quote:

Big czas na słownik, bo znowu piszesz z błędami... to jest dział to i owo, ale może tego nie zauważyłeś... to forum nie zeszło na psy... i nigdy nie zejdzie... trochę kultury... tylko trochę... powiem ostatni raz: dostałeś ostrzeżenie i musisz z tym życ... a jak się nie podoba... to wiadomo...



Masz racje zainwestuj, bo w swoim poscie bledow nie widze natomiast twoja skladnia pozostawia wiele do zyczenia.
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:57

pena_grizales nie musisz go podsyłać ja jestem normalny nie gustuje w starych facetach... Zresztą jakby nawet, chciałbyś mieć dwóch tatusiów ?
Posted by: pena_grizales

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 22:58

Quote:

pena_grizales nie musisz go podsyłać ja jestem normalny nie gustuje w starych facetach... Zresztą jakby nawet, chciałbyś mieć dwóch tatusiów ?



ok.odpisz
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 23:01

Big ja wiem, że to przekracza twoje możliwości porozumiewania się z innymi osobami... żyjesz w prymitywnym mieście z prymitywnymi osobami więc mój język i sposób wysławiania wychodzi poza twoją zdolność pojmowania... ale może za kilka lat jak skończysz szkołę (jeśli) to może coś zrozumiesz, w razie czego pytaj rodziców może (wątpię) pomogą
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 23:03

pena_grizales do ciebie nic nie mam, więc mnie nie zaczepiaj
Posted by: langak

Re: RANKING MODERATORÓW - 08/07/2006 23:11

Quote:


Masz racje zainwestuj, bo w swoim poscie bledow nie widze natomiast twoja skladnia pozostawia wiele do zyczenia.




Patrzyłem tylko na ostatni post i jest błąd ortograficzny w słowie "c f aniak". Oczywiście powinno być "c w aniak".

Oczywiście jestem neutralny w waszym sporze
Posted by: Da Bartek

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 07:53

Quote:

Kto mi powie czemu kazdy moderator cfaniakuje i uwaza sie za lepszego od zwyklych uzytkownikow ??




Przykazanie pierwsze - nie uogólniaj...
Posted by: th0mas

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:07

Quote:

Quote:


Masz racje zainwestuj, bo w swoim poscie bledow nie widze natomiast twoja skladnia pozostawia wiele do zyczenia.




Patrzyłem tylko na ostatni post i jest błąd ortograficzny w słowie "c f aniak". Oczywiście powinno być "c w aniak".

Oczywiście jestem neutralny w waszym sporze




Nareszcie ktos na to zwrocil uwage. Przeczytalem wszystkie posty w tym sporze i az mnie draznilo to"cfaniak"
Posted by: Ghost

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:22

Podejrzewam, że cwaniak zostało napisane przez f raczej specjalnie.

Co do dyskusji, to nie pierwszy i nie ostatni raz poruszany jest ten temat. Moderatorzy robią sobie co chcą, o tym to już nie chce mi się pisac. A użytkownicy przeklinają i będą przeklinac, bo to nie jest forum dla wrażliwców.

A Ty GSE nie umiesz pisac w jednym poście, tylko musisz ich wysyłac 3 pod rząd? Zaśmiecanie forum kwalifikuje się pod ostrzeżenie. I nie strasz tu nikogo, że się z nim rozmówisz na następnym zlocie, bo to żałosna sprawa... Przed pierwszym zlotem zrobiłeś wielką drakę o jakąś gównianą sprawę czym ośmieszyłeś się kompletnie. Teraz robisz to samo. Na zważkę i szacuneczek to trzeba zasłużyc...
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:36

To chyba była dyskusja miedzy Big_starem, a Tomo więc po co im się wpierdalacie? Jeśli chodzi o błędy w postach GSE to Big_starowi chyba chodziło o te wszędobylskie kropki GSE bany rozdaje, a szary jest Dobra idźcie na priv
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:49

Quote:

To chyba była dyskusja miedzy Big_starem, a Tomo więc po co im się wpierdalacie? Jeśli chodzi o błędy w postach GSE to Big_starowi chyba chodziło o te wszędobylskie kropki GSE bany rozdaje, a szary jest Dobra idźcie na priv


Bo tomo jest za cienki na taka dyskusje, jak tylko kazalem mu pokazac gdzie przeklinalem stwierdzil ze juz nie bezdie ze mna gadal. A cfaniak przez f a nie w akurat bylo pisane specjalnie, a GSE co do ciebie... uwazasz sie za niewiadomo kogo, a juz mowilem ze czytalem teamt dotyczacy zlotu, gdzie takiego zaczales zgrywac cfaniaka ze mi by bylo wstyd na twoim miejscu potem sie z nimi spotkac. Zrobic z siebie takiego pajaca to chyba tylko nieliczni potrafia.
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:53

ojojoj
Panowie, nie nudzicie sie przypadkiem??;-)
Dajcie sobie po razie i juz skonczcie ta bezsensowna przepychanke

...co do samowolki moderatorow, uwielbiam banowac
jako ze ostatnio malo okazji mialem to wyszukuje sobie userow ktorzy od dawna nic nie pisza na forum i sobie ich po nocach bananuje, kreci mnie to strasznie, polecam sobie wyszukac rownie emocjonujace zajecie
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 08:59

Quote:

A Ty GSE nie umiesz pisac w jednym poście, tylko musisz ich wysyłac 3 pod rząd? Zaśmiecanie forum kwalifikuje się pod ostrzeżenie. I nie strasz tu nikogo, że się z nim rozmówisz na następnym zlocie, bo to żałosna sprawa... Przed pierwszym zlotem zrobiłeś wielką drakę o jakąś gównianą sprawę czym ośmieszyłeś się kompletnie. Teraz robisz to samo. Na zważkę i szacuneczek to trzeba zasłużyc...




Uzytkownik GSE w wolnych chwiliach(gdy nie smiga wozkiem po hali) nie robi nic innego tylko siedzi w to i owo i czeka az ktos gdzies napisze posta, zeby mogl mu odpsiac, chocby to mialo byc jedno zdanie.
Czespia wszytkich, ktorzy maja inne zdanie niz on(czytaja wyborcza i ogadalaja tvn24 )


Tak to jest jak ludzie maja za duzo czzasu wolnego
Posted by: PioKing

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 09:08

Quote:

Moderatorzy robią sobie co chcą, o tym to już nie chce mi się pisac.




Którzy?

Prezydent Piomil - Człowiek z Pewniakami
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 16:56

Quote:

To chyba była dyskusja miedzy Big_starem, a Tomo




rozmowa miedzy 2 modami, z tego co pamietam Big Star kilka lat temu tez moderowal to forum
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 09/07/2006 20:03

Quote:

Quote:

To chyba była dyskusja miedzy Big_starem, a Tomo




rozmowa miedzy 2 modami, z tego co pamietam Big Star kilka lat temu tez moderowal to forum



Przyszła "Warszafka" i go wykiwała

Forza Italy !! !! !!
Posted by: Kameleon

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 08:40

GSE moderatorem

Forum się stacza czy mi się tylko tak wydaje?
Posted by: Big_star

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 09:05

no GSE to teraz obiecane bany rozdaj.Widac, ze to forum to teraz jedna wielka ustawka gdzie pisze 90% dzieci. A GSE, ktory sam powinien miec juz dawno bana zostaje moderatorem
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 10:48

Kameloen i Big_star dzięki za gratulacje

Kamelon forum się nie stacza, zielone literki to taki mały żarcik

Big_star, spoko, ze mną jak z dzieckiem, nikt bana nie dostanie!!!
Posted by: ELDORADO

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 11:01

GSE skoro tak wiele potrafisz zmieniając kolor niebieski w zielony ,to przywroć do życia Juankę może nie będzię tu wtedy mądrzej, ale na pewno będzie weselej
Posted by: GSE

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 11:07

Eldo, nie mam żadnej władzy, nie ja decyduję

Jak już pisałem, jest to niewinny żarcik

To raczej zapytanie do Conrada albo do kogoś kto ją zbanował... inna sprawa czy będzie chciała tu przychodzić po banie?

A z zielonymi literkami to zupełnie inna historia, ja jej tutaj nie opowiem
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 11:09

GSEma pewnie uprawnienia do modyfikowania i kasowania postow, zamykania tematow i dawania ostrzezen wiec trzeba uwazac
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 11:15

tak a propos kwestii banów - jeszcze raz wyjaśnię.

NIE KAŻDY MODERATOR MOŻE BANOWAĆ !!!


Takie uprawnienia jeśli się nie mylę, mają tylko: Conrad, Prem, Biszop i Fro_Lech.


I proszę o tym pamiętać, bo widzę często stereotyp "zielony, to teraz będzie wszystkich banował". Nie będzie, bo większość nie może - a nawet gdyby mógł i to robił pewnie szybciutko by zielonym już nie był.
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 11:25

Juz teraz wiem czemu zyziek wymienil ich w ankiecie ostatnio
Lizus
Posted by: Ignorator

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 16:35

Ja mam prośbe do moderatorów, którzy mają uprawnienia na dział : PIŁKA NOŻNA, żeby stworzyli przyszpilony temat: DYSKUSJA W DZIALE PIŁKA NOŻNA w ten sposób ci użytkownicy, którzy by chcieli rozmawiać o całej polskiej piłce nożnej pisali by sobie w tym przyszpilonym temacie. Natomiast ci użytkonicy, którzy rozmawiali by o typach i o tym co warto zagrać a co nie w normalnych starej formule. Coś ptrzeba zrobić bo to co się ostatnio tam dzieje to TRAGEDIA Wielkie dla Bzyku, że posprzątał, ale coś trzeba zrobić bo forum traci na tym. Coraz mnie jest ludzi, którzy piszą swoje typy . Ostatnio to tylko widze ludzi, którzy obrażają wszystkich nie powinno tak być. Bo jest kilku userów, którzy swoją praca na forum pozwalają innymi zarobić i tych należy promować. Pozdrawiam
Posted by: codi

Re: RANKING MODERATORÓW - 10/07/2006 17:03

GSE zielony hmm... Tylko Nirtzowi wladzy nie dajcie, bo wszyscy przeciwnicy PiSsu bany dostana :>
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 09:36

Quote:

GSE zielony hmm... Tylko Nirtzowi wladzy nie dajcie, bo wszyscy przeciwnicy PiSsu bany dostana :>




duzo jest wlasnie na tym forum poblazan i sa rowni i rowniejsi z tym nietrzeba sie oszukiwac

FORUM Z PRZED 2 LAT
-dobre typy wraz z analizami poparte sprawdzonymi inormacjami (chyle czolo przed taki muserami--PREM -super expert od fra-ELDORADO-gosc od angoli dobre tez typki --I FORMIC OD SZKOCJi super analizy duzo trafnych typow -jesli kogos pominalem to przepraszam ) bylo tez wielu innych od kosza -siatki formuly -.Ppoprotu kazda dziedzina miala mistrzow od swojej profesji szlo wyciagnac ladne typki .

FORUM OD 1.5 ROKU --to malo info a duzo klotni jesli ktos ma odmienne zdanie zpostaje zjechany przez 70% uzytkownikow ale to przed meczem a gdy po meczu okazuje sie ze typ zostal trafiony odrazu nastepuje metamorfoza i przepraszanie typu nieoto chodzilo itp
Moje zdanie jest takie pijawilo sie duzo " mlodych gniewnych" ktorzy powachali troszeczke bukmacherstwa za 2 zlote (niemam w tym miejscu zamiar nikogo urazic --tez zaczynalem granie od robnych sum ) tacy typowi 16-19 latki ktorzy juz sa po maturkach i mysla ze im wszystko wolno i posiadaja wszystkie rozumeczki a TAK RZECZYWISTOSCI NIEJEST BO NISZCZYCIE SWOIMI WYPOWIDZIAMI I OBAZALSKIMI TEXTAMI dobrych USEROW ktorzy po takiej jezdzie powolutku znikaja -poco sie trudzic i maja w zupelnosci racje
JUEST DUZO CHAMSTWA NA TYM FORUM i ludzi coraz mniej A MODERATORZY ROZRASTAja SIE JAK GRZYBY PO DESZCZU TYLKO W TYM RZECZ ZE ILOSC NIEROWNA SIE JAKOSCI
kiedys bylo o polowe mniej i tez bylo porzadek a teraz istny balagan
I JESZCZE JEDNO NIENAPISZE NIKU MODA ale ten przerasta samego siebie siedzi naQUASI czat i pokazuje kupony wygrane ..ale po odbyciu zdarzenia jak 3/4 forum gralo zupelnie inaczej a on chce pokazac swoja wyzszosc jak to ojn niby dobry a przed meczem nigdzie jego typow niema albo nawet malej wzmianki .
TO UWAZAM ZA SZCZYT NAJWIEKSZEJ GLUPOTY I FRAJERSTWA

PS--do ADMINA--wez sie zastanow jednym slowem co te niby twoje dzieci robia (mody ) jeden drugiemu zalatwia zielony kolor i saaleja nic nierobia kompletnie i jak sie pisze do nich to tak jak jeden odpisal na priv DARKODARECKIEMU
Nie mam teraz czasu myslec o bukmacherce, forum itd - mam swoje problermy.. nie rozumiem czemu meczysz mnie skoro kilka osob takze ma uprawnienia moderatorskie w SP

to istna olewka ze strony tym naszych "guru" zlikwiduj nastkow modow bo im za bardzo szumi w glowie i sami doprowadzaja do staczania sie tego forum

KIEDYS PRZODOWALO TO FORUM JAKO NAJLEPSZE A TERAZ JUZ TAK NIEJEST POJAWIAJA SIE INNE FORA I MALYMI KROCZKAMI WYPYCHA "TO NASZE "(kazdy wie o jakie forum chodzi )

TYLKO TAM JEST TAK CZUWAJA MODY I KULTURA OBOWIAZUJE A NIE TAKIE BAGNO JAK TU ZACZYNA SIE DZIAC -AAA I JESZCZE JEDNO JESLI JAKIS UZER NIEPASUJE MODOW CZY WYRAZA SWOJE OPINIE WOBEC NIEGO WYTYKAJACE MU BLEDY ZOSTAJE ZLIKWIDOWANY

OK STARCZY TEGO BO Z OBSERWACJI BYM MOGL JRESZCZE PISAC I PISAC

JEDNYM SLOWEM STACZA SIE TO FORUM I ROBI SIE SMIESZNE --CHAMSTWO -OBRAZA TO TERAZ PODSTAWA A TAK MA CHYBA NIEBYC MA BYC POMOCNE NAMM

POZDRAWIAM
Posted by: Ignorator

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:00

Kurczak masz racje na forum jest coraz mniej ciekawych typerów dzięki, którym można coś zarobić. Większość uzytkowników,którzy się pojawiają to np: nie odróżniają drużyn piłkarskich prawda przecież nie ma różnicy między Hibernian ze Szkocji a Hibernians. Niestety coś nie dobre się dzieje z forum i o tym też mówie. Podobnie jak DarekDarecki napisałem do moderator na temat tego co się działo w dziale Piłka Nożna a konkretnie Puchar UEFA. My z Darkiem staraliśmy się zrobić dobry temat no, ale niestety kilku użytkoników wolało pisać jako to wygląda nasza ligi pomijam, że DarkaDareckiego został obrazony, która naprawde pomaga innym na forum w zarobieniu pieniądzy. Dopiero pojawił się Bzyku i zrobił porządek. Naprawde trzeba porobić zmiany. Od dawna mówie, że w dziale piłka nożna w innych ligach powinno wrócić się do starej formuły tematów. Przykładowo ja założyłem jeden temat Liga słowacka na runde czy też cały rok i tak powinno być w tym dziale. Nie rozumiem po co tworzyć nowy temat w mało popularnym dziale na jedną analize. Temat długoterminowy będze lepszy. Zapytacie czy daje to efekt. Oczywiście, że tak odgrzałem temat Liga Rosyjska wejść było już na niego ponad 200 to pokazuje, że tam powinniśmy wrócić do starej formuły. Nie wiem zastanówcie się nad tym wszystkim, ale coś trzeba zrobić bo coraz mnie ludzi pisze typy na forum.
Pozdrawiam
Posted by: Fro_Lech

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:03

"PS--do ADMINA--wez sie zastanow jednym slowem co te niby twoje dzieci robia (mody ) jeden drugiemu zalatwia zielony kolor i saaleja nic nierobia kompletnie i jak sie pisze do nich to tak jak jeden odpisal na priv DARKODARECKIEMU
Nie mam teraz czasu myslec o bukmacherce, forum itd - mam swoje problermy.. nie rozumiem czemu meczysz mnie skoro kilka osob takze ma uprawnienia moderatorskie w SP

to istna olewka ze strony tym naszych "guru" zlikwiduj nastkow modow bo im za bardzo szumi w glowie i sami doprowadzaja do staczania sie tego forum"

Pieprzysz tutaj jak potłuczony. Jaka olewka ? Gdzie olewka ? Aż mnie nosi jak czytam takie zarzuty. Jest kilku moderatorów na SP i co ? Nie mógł napisać do któregoś z pozostałych ? Ten mod który akurat nie mógł bo miał swoje osobiste problemy miał prawo tak odpisać, to jest jego sprawa. Przepraszam, ale jeśli tego nie rozumiesz to już Twój osobisty problem i nie pisz więcej takich śmiesznych zarzutów. Odpisał mu kulturalnie. Właśnie odpisał, a przecież mógł OLAć i nie pisać nic , a jednak zadał sobie trud i polecił inne osoby które równie dobrze mogły mu pomóc. Ale po co pisać do kogoś innego skoro można oczernić sobie takim bzdurnym zarzutem jednego z zielonych, który bynajmniej lat nastu nie ma.
Posted by: Ignorator

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:15

Słuchaj wy jesteście moderatorami, że jak coś się dzieje nie tak na forum to waszym obowiązkiem jest na to reagować. Naprawde jak czytam, że odpowiedział DarkuDareckiemu a mógł nie to ja tego nie rozumiem sam moderuje dwa tematu w tym jeden o bukmacherce i reakcje z mojej strony są zawsze. Nawet mnie o to nie trzeba prosić. A jak nie będziecie reagować na to co się dzieje i tak jak to było w temacie Piłka Nożna Puchar UEFA to forum będzie na tym traciło. Pozdrawiam.
Posted by: Jose

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:22

Przykład wczorajszy dotyczący mojej osoby.

LINK

Może by w koncu coś z tym zrobic!co to za moderator jak nie reaguje w takiej sytuacji
Może w koncu przyszła pora na kilka zmian w roli moderatorów, bo z tego co czasami widze co sie wyrabia w nie których tematach to jest szok! a moderator nie reaguje jak wam sie juz taka rola znudziła to może dajcie szanse innymm.
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:38


Pieprzysz tutaj jak potłuczony. Jaka olewka ? Gdzie olewka ? Aż mnie nosi jak czytam takie zarzuty. Jest kilku moderatorów na SP i co ? Nie mógł napisać do któregoś z pozostałych ? Ten mod który akurat nie mógł bo miał swoje osobiste problemy miał prawo tak odpisać, to jest jego sprawa. Przepraszam, ale jeśli tego nie rozumiesz to już Twój osobisty problem i nie pisz więcej takich śmiesznych zarzutów. Odpisał mu kulturalnie. Właśnie odpisał, a przecież mógł OLAć i nie pisać nic , a jednak zadał sobie trud i polecił inne osoby które równie dobrze mogły mu pomóc. Ale po co pisać do kogoś innego skoro można oczernić sobie takim bzdurnym zarzutem jednego z zielonych, który bynajmniej lat nastu nie ma.

Dodatkowe

oh jakmmilo sie zrobilo a to ..mogl olac to juz naprawde jest smieszne to zrobil tylko tak sobie-- bo jednym slowem tak jak kolega powiedzial trzeba zrobic czystke i wprowadic swieza krew

a przyklad jak sa wybierani mody

co daleko bedziemy szukac
przyklas siatkowka i zeszlyrok wbor moda na opiekuna powstajacego dzialu i kto nim zostal pan na G byla juz w tamtym dziale toczona dyskusja dosc ostra dostalem ostrzezenia za co ? za to ze wyrazalem swoja opinie bo opcje przedstawilem inna niz ktos tamwybrano usera ktory tylko sobie tak pisze noieposiada rzadnych porzadnych info ktorymi by mogl wielu zaskoczyc a oto w tym chodzi porzadne info w tym fachu to podstawa wielu chcialo MISKA zna sie na siatce jak malo kto przynajmniej na tym forumm ale zostal pominiety niewiadomo glaczego a bo ktos tlumaczyl ze ma jakies zatargi z niejednym modem to to juz naprawde jest smieszne
DUZO MODOW TYLKO FIGURUJE JAKO MODERATOR I NIC POZATYM TRZYMA MIEJSCE JAK ISTNY UKLAD W PZPN WIELE NA TEN TEMAC JEST PISANE PRZEWAS ZE UKLADY UKLADZIKI W PZPN A TU CO JEST TO SAMO --REKA REKE MYJE I ja to pisze kulturalnie wiele zielonych poraz pierwszy widzialem ostatnio nigdy niebylo widac ze ma zielony kolor choc duzo urzeduje natym forum

pozdrawiam i bez obrazy jesli wytyka sie bledy
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:39

Quote:

Przykład wczorajszy dotyczący mojej osoby.

LINK

Może by w koncu coś z tym zrobic!co to za moderator jak nie reaguje w takiej sytuacji
Może w koncu przyszła pora na kilka zmian w roli moderatorów, bo z tego co czasami widze co sie wyrabia w nie których tematach to jest szok! a moderator nie reaguje jak wam sie juz taka rola znudziła to może dajcie szanse innymm.



juz link likwidacja bo mi nieotwiera sie komus najwidoczniej niepasuje to
Posted by: Jose

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:47

Sorki zaraz jeszcze raz wkleje.

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=3
Posted by: lupus

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:48

Otwiera mi sie wikipedia
Posted by: Biszop

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:51

Postaraj sie o obiektywizm choc troche,
rzucasz zarzuty pod adresem wszystkich, a moze powinienes pomyslec czy te zarzuty wszystkich sie tycza??
Co do Miska widac jestes slabo zorientowany,
Misiek zostal usuniety z konkretnego powodu.
Oczywiscie dalej udziela sie na forum z dobrym skutkiem i niech tak pozostanie.

Powiem jedno, byc modem wcale nie jest tak latwo, oczywiscie nie bronie nikogo ani nie mam zamiaru plakac na losem "zielonych" ale poprostu nie wszyscy sobie zdaja sprawe z tego co wypisyuja.

Forum zmienia oblicze o tyle o ile jest to mozliwe ale duzo tez zalezy od wszystkich ktorzy tu sie udzielaja,
pojawilo sie wiele osob ktore jak ktos wyzej napisal liznelo bukmacherstwa i probuja tutaj anonimowo pocwaniakowac.
Co moderator ma zrobic, my jestesmy zdani na Was, a Wy na nas tylko ze my nie odpowiadamy za wyczyny nowego narybku ani za ich ogolny poziom;-)
Do przemyslenia.

Pozdrawiam

Biszop
Posted by: skoczek

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:54

dajcie spokój. żrecie się jak w sejmie

Posted by: shane

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 10:55

GTW rządzi
Posted by: Jose

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 11:00

Quote:

Sorki zaraz jeszcze raz wkleje.

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=3




Już działa!
Jeśli takie coś przechodzi płazem to jak ma być dobrze na forum
Posted by: Bzyku

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 11:10

przyznaję, że nie usunąłem tego zdania ponieważ wziąłem to za żartobliwą sprzeczkę - a brak odpowiedzi Mickeya utwierdził mnie w tym, że pewnie tak jest.

Ale jeśli jest inaczej, to już usuwam.
Posted by: Jose

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 11:14

Quote:

przyznaję, że nie usunąłem tego zdania ponieważ wziąłem to za żartobliwą sprzeczkę - a brak odpowiedzi Mickeya utwierdził mnie w tym, że pewnie tak jest.

Ale jeśli jest inaczej, to już usuwam.




Nie chciałem odpowiadć ponieważ zapewne zaraz by była dyskusja zupełnie nie na temat i zasmiecanie działu zbędnymi postami, nie za bardzo związanymi z pucharem UEFA!

Zrób coś z tym z góry dziękuje
Posted by: connor

Re: RANKING MODERATORÓW - 13/07/2006 11:16

NOWY TEMAT