Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008

Posted by: Ghost

Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 04/08/2008 00:44



Piłka nożna mężczyzn

Grupa A

1. Argentyna
2. Australia
3. Serbia
4. Wybrzeże Kości Słoniowej

Terminarz meczów gr. A

Grupa B

1. Holandia
2. Japonia
3. Nigeria
4. USA

Terminarz meczów gr. B

Grupa C

1. Belgia
2. Brazylia
3. Chiny
4. Nowa Zelandia

Terminarz meczów gr. C

Grupa D

1. Honduras
2. Kamerun
3. Korea Południowa
4. Włochy

Terminarz meczów gr. D
Posted by: TEO

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 04/08/2008 01:27

U naziemnych najlepsze kursy w totomixie Argentyna 1-3 2,00
Brazylia 1-3 1,95.
Biorąc pod uwagę składy tych drużyn kursy warte gry.
Posted by: TEO

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 04/08/2008 01:33

Sorry właśnie spojrzałem na strone totomixa kursy już nieaktualne. Cały poprzedni tydzień grałem po takich.
Posted by: ziomal-111

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 04/08/2008 01:37

Skład Argentyny

Men's team
Goalkeepers: Sergio Romero, Oscar Ustari.
Defenders: Federico Fazio, Ezequiel Garay, Luciano Monzón, Nicolás Pareja, , Pablo Zabaleta.
Midfielders: Ever Banega, Diego Buonanotte, Ángel Di María, Fernando Gago, Javier Mascherano, Juan Román Riquelme, José Sosa.
Forwards: Sergio Agüero, Lautaro Acosta, Ezequiel Lavezzi, Lionel Messi.

Skład Bardzo mocny. Jezeli nie spotkają sie przed finałem z Brazylią to sadze ze finał będzie ich.
Posted by: retoox

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 05/08/2008 04:26

Posted by: gwiazdor

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 15:43

może ktoś powiedzieć cokolwiek o składzie Włochów
Posted by: pettersen

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 15:47

Argentyna bez Messiego
Posted by: Ghost

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 15:50

Originally Posted By: gwiazdor
może ktoś powiedzieć cokolwiek o składzie Włochów


http://www.sport1.pl/IO-Pekin-2008-zapowiedz-grupy-D-turnieju-mezczyzn/a56303
Posted by: wojtss89

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 16:03

2 mysle ze pewne zespoly do pierwszych wygranych. Brazylia i Wlochy o 11 dzisiaj. Szkoda tylko ze male kursy sa :[ ... ale za wieksza stawke ...
Posted by: TEO

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 16:05

Ktoś orientuje się czy Messi Rafhinia i Diego bedą grać.
Różne zródła inaczej podają?
Posted by: Rivaldo

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 16:08

Rafinha i Diego zostaja Messi opuscil Pekin
Posted by: jarecki85

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 07/08/2008 16:17

co myslicie o dubelku Brazylia , Chiny ?? Chinczycy beda tu chcieli ugrac wiecej niz sie da na tej olimpiadzie moim zdaniem,wiem ze sa przecietniakami,ale z jeszcze slabszym zespolem Nowej Zelandii powinni saobie poradzic,zwlaszcza jesli brac pod uwage handicap w postaci bycia gospodarzem i wszelkich okolicznosci ktore sie z tym wiaza(klimat,kibice,itd)...natomiast zielonego pojecia nie mam co na tym turnieju zagra Brazylia...choc,terminarz przy dwoch wygranych Brazylijczykow w pierwszych dwoch meczach,jest korzystny dla Azjatow,ktorzy to beda mogli chyba liczyc na jakies lagodniejsze traktowanie przez Canarinhos..zagmatwane to \:\) a wiec ??
Posted by: Da Bartek

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 00:43

Originally Posted By: Rivaldo
Rafinha i Diego zostaja Messi opuscil Pekin


Widocznie ma brata blizniaka \:\) I cale szczescie
Posted by: kfjatek

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 17:07

Holandia-Nigeria 0-0
Japonia-USA 0-1
Serbia-Australia 1-1
WKS-Argentyna 1-2
Brazylia-Belgia 1-0
Chiny-Zelandia 1-1

Ktoś oglądał mecze, ma jakieś spostrzeżenia?
Podobno WKŚ zaprezentowało się fajnie?

Czy Nigeria upora się z Japonią?
Czy WKS pokona Serbie?
Czy Kamerun jest wart gry z Hondurasem?

Napiszcie coś chłopaki \:\)
Posted by: Baqu

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 08/08/2008 20:01

ja oglądałem spotkanie Chiny - NZ

gospodarze od samego początku atakowali, już bodajże w 5 minucie strzelili w poprzeczkę ( mieli 2 poprzeczki w meczu ), później ich zapał spadał z minuty na minutę, ale cały czas przeważali, pod koniec 1 polowy z tego co pamiętam gracz NZ dostał zasłużoną czerwoną kartkę. Na poczatku 2 polowy NZ strzeliła gola, po bledzie obronców chinskich, a przebieg meczu nadal się nie zmieniał. Przede wszystkim na brak umiejętności wykończenia akcji przez chińskich graczy spowodował taki a nie inny wynik, gdyż motorycznie, taktycznie i technicznie moim zdaniem przewyższali przeciwników.
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 05:01

A ja mam pytanie co będzie się liczyć na koniec jeśli po 3 kolejkach beda mialy zespoly tyle samo punktow - bezposrednie mecze czy bilans bramkowy z calego turnieju?
Posted by: kiziorro

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 11/08/2008 05:16

http://en.beijing2008.cn/ - fajna strona z wieloma fajnymi podstronami, na ktorych mozna uzyskac w prosty sposob informacje, ktorych sie szuka.

Najpierw wszedlem na dzial sporty, potem na dzial football

http://en.beijing2008.cn/sports/football/index.shtml

hmm competention format to chyba bedzie odpowiedni dzial ? Tak, dokladnie tak jest ! niesamowite, wszystkie zasady opisane, ale szkoda, ze w jezyku angielskim \:\(

http://en.beijing2008.cn/sports/football/n214432490.shtml
Posted by: Kellthorn

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 13/08/2008 17:35

wiadomo w jakich składach Argentyna na mecz z Serbami ? :}
Posted by: Giertyszek

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 13/08/2008 17:39

kell a po co maja sie przemeczac?
Posted by: Kellthorn

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 13/08/2008 18:09

chociażby po to żeby zabezpieczyć 1 miejsce w grupie, mecze grupy B są wcześniej stąd Arg może zacząć kalkulować z kim chciała by zagrać w 2 rundzie? Ale może ktoś trafił na info, że będzie inaczej ;\)
Posted by: Kellthorn

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 13/08/2008 20:25

Argentyna jednak w rezerwie, ponad połowa składu wymieniona w porównaniu do dwóch pierwszych spotkań. Ale czy to aż takie duże osłabienie ?
Serbowie mają jeszcze matematyczne szanse na awans, nie mają nic do stracenia. Trener Miroslav Djukic zapowiada walkę do upadłego. Ostatnie wyniki obu drużyn:
Australia 1:1 (0:0)Serbia
Wks 1:2 (0:1)Argentyna
Argentyna 1:0 (0:0)Australia
Serbia 2:4 (1:2)Wks

Serbia +1.5 @1.58 (betsson)
Posted by: grzesol

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 08:35

Dlaczego takie małe zainteresowanie piłką nożną na olimpiadzie Panowie jutro półfinały,a tu żadnych komenatarzy. Wiem, że drużyny grają drugim "garniturem" no ale mimo wszystko można pokusić się o typowanie. Ja myślę, że jutro awans Nigeria i Brasil ale przyznam, że żadnego meczu tych drużyn nie widziałem tylko suche statystyki. A nie wiecie czy będą gdzieś transmitowane te półfinały tam na tych 9 kanałach np. ??
Posted by: lelu

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 17:20

ktos wie na jakim kanale mozna obejrzec olimpijskie mecze pilki noznej ?
Posted by: Jakubosiu

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 17:54

Tutaj

http://www.itvp.pl/event/pekin/?page=plan_transmisji


i tutaj

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/
Posted by: Jakubosiu

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 18:01

Może ja coś maźgne a więc :


Nigeria - Belgia - spotykaja się dwie słabsze drużyny połfinałów co do drużyny Nigeri za dużo się nie mogę wypowiedzieć bo widziałem ich jeden mecz tylko i średnio wypadli w moim przekonaniu Belgowie z meczu na mecz ładniejsza gra z Brazylia przyzwoita gdyby nie 2 czerwone kartki nie przegrali by tego meczu tak więc

Belgia 3.05 Expekt

Argentyna - Brazylia - tu mogę więcej powiedzieć a więc Argentyna bardzo wymeczone te zwyciestwa przewaznie w koncowkach spotkan gwiazdy rozczarowuja co do Brazyli jezeli beda grac zespołowo nRonaldinho nie bedzie sam chcial wygrac meczu to powinni wygrac podoba mi sie ich gra w tym turnieju jak narazie nie stracili bramki w 4 meczach a lacznie z dogrywka strzelili 11 Bramek a więc jazda Brazylia po finał

Brazylia 3.05 Expekt
Posted by: Vorspringer

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 05:00

Półfinały za nami, finał tuż tuż...a tu cisza jak makiem zasiał. Przyznaję, że nie miałem możliwości śledzić na bieżąco rozgrywki piłkarzy. Wiem, że Nigeryjczycy robią furorę i bardzo mi się to podoba. Z pozycji kibica, bo bukmachersko...czy ktoś z Was daje im szanse w pojedynku z Argentyną?
Posted by: Jakubosiu

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 05:36

Ja bym sie wypowiedział ale moje typy nie wchodza \:D

a tak na serio ogladalem dwa półfinały i oba zespoły zagrały ładny futbol ale kto ma zdobyć złoto jak nie Argentyna ? chyba po to Messi został w kadrze jak dla mnie Argentyna win obstawiona po 1.7 w Betfair więc cmon !
Posted by: onda

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 06:52

Originally Posted By: Jakubosiu
Ja bym sie wypowiedział ale moje typy nie wchodza \:D

a tak na serio ogladalem dwa półfinały i oba zespoły zagrały ładny futbol ale kto ma zdobyć złoto jak nie Argentyna ? chyba po to Messi został w kadrze jak dla mnie Argentyna win obstawiona po 1.7 w Betfair więc cmon !


Hm - po takim kursie ? Nigeria już raz finał olimpijski wygrała ( 3-2 ) - ich przygotowanie fizyczne jest fantastyczne - zagrałem Nigerię i wstanę o tej 6.00 , żeby pokibicować chłopakom .
Argentyna w paru meczach się męczyła - tutaj według mnie też się będzie męczyć - ale tym razem bez pozytywnego dla nich finału .
Posted by: milan1231

Re: Piłka nożna mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 23/08/2008 08:25

Originally Posted By: onda
Originally Posted By: Jakubosiu
Ja bym sie wypowiedział ale moje typy nie wchodza \:D

a tak na serio ogladalem dwa półfinały i oba zespoły zagrały ładny futbol ale kto ma zdobyć złoto jak nie Argentyna ? chyba po to Messi został w kadrze jak dla mnie Argentyna win obstawiona po 1.7 w Betfair więc cmon !


Hm - po takim kursie ? Nigeria już raz finał olimpijski wygrała ( 3-2 ) - ich przygotowanie fizyczne jest fantastyczne - zagrałem Nigerię i wstanę o tej 6.00 , żeby pokibicować chłopakom .
Argentyna w paru meczach się męczyła - tutaj według mnie też się będzie męczyć - ale tym razem bez pozytywnego dla nich finału .


Nic z tych rzeczy Argentyna zwycięży!!!
Mimo całej sympatii dla walecznej Nigerii dziś mistrzem olimpijskim zostanie Argentina.Juan Roman Riquelme, Lionel Messi, Sergio Aguero doprowadzą swoją drużynę do tryumfu choć po trudnym boju.