Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007

Posted by: Fro_Lech

Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 08/11/2007 19:24

Tennis Masters Cup





Miejsce : Szanghaj, Chiny
Data : 11-18 listopad 2007
Drabinki : 8M/8D
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula Nagród : $4,450,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Drabinki: Singiel i Debel
-----
Livescore - wkrótce
-----


Grupa żółta

2. Nadal
3. Djokovic
6. Gasquet
8. Ferrer

Grupa czerwona

1. Federer
4. Davydenko
5. Roddick
7. Gonzalez
Posted by: Logan

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 08/11/2007 19:29

Czy mi sie wydaje czy Bet365 zawyzyl kurs na wygrana Federera? Daja 1,57, a taki bwin 1,29. Chyba tylko Nalbandian w obecnej formie moglby zagrozic Rogerowi.


Goget : Na Betfair taki sam kurs jak w Bet365. Wybacz Logan, ale bwin to nie jest obiektywne źródło informacji jeśli chodzi o średnią rynkowych kursów
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 05:57

Novak Djokovic - David Ferrer @3.5

Zacznijmy od tego, że nawierzchnia w Szanghaju jest wolna, będzie faworyzowała Nadala i mam nadzieję, że również Ferrera. Lecimy dalej i dochodzimy do H2H, a tutaj zaskoczenie i remis 2:2. Djoko dwa spotkanie na hardzie, Ferrer dwa spotkania na clayu (jedno w tym roku w Monte Carlo, gdy Novak wydawał się być w bardzo wysokiej formie). Ostatnie spotkanie rozegrali podczas US Open i niestety David gładko przegrał mimo kryzysu Serba na korcie. Zagrał wtedy Davidek jak idiota, nie potrafił wykorzystać swoich atuów, chciał wszystko szybko kończyć jakby to on miał problemy ze zdrowiem, a nie przeciwnik. Co dale...dalej koncówka sezonu, zmęczenie. Zawodnicy, którzy cały sezon grali na najwyższych obrotach powoli wysiadają. Na szybko do głowy przychodzi jedynie Davydenko, jakoś nie moge uwierzyć, że jego ostatnie serwisowe wybryki to chęć pokazania się w mediach ;] Djoko rozegrał podobną ilość spotkań co Nikolay i to go moim zdaniem gubi. Nie można osiągnąć wielkich wyników grając tak wiele. Dodatkowo ze zdrowiem u Serba też najlepiej nie jest. Patrząc na jego wyniki w poprzednich latach ma lekkie problemy ze zmianą nawierzchni, trudno się przystosować? Finały IW oraz Miami na hardzie, potem jeden mecz z kelnerem w DC na clayu i w MC odpada w drugiej rundzie po gładkiej porażce. Półfinał RG i tylko druga druga runda turnieju na trawie dwa tygodnie później. Półfinał Wimbledonu i przegrana na trawie cztery tygonie później z Troickim. Wygrany chalek w Aachen w 2004, a potem dwa słabiutkie turnieje w hali. Jutro wygra regularniejszy, a tym w końcówce sezonu będzie Ferrer. Hiszpan returnować potrafi, a serwis Novaka w obecnej fazie sezonu też zabójczy nie jest. Djoko jest jeszcze zbyt młody by na pełnych obrotach grać w końcówce. Wiem, wiem...jest Nadal jedynie rok starszy, ale on to inna bajka.

W drugim spotkaniu grupy żółtej gładkie zwycięstwo Nadala.

Grupa czerwona = wielka niewiadoma

Pierwszy Federer, a potem zobaczymy. Szkoda, ze Rod gra pierwszy swój mecz z kaleką Nikosiem.
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 08:13

Info o Roddicku : http://www.andyroddick.com/3668/november-2007-blog/
Posted by: _zvonimir_

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 09:18

Wg mnie dobrym typem będzie zwycięstwo pary Bjorkman/Mirnyi w deblu ;\) Kurs na to wynosi 5,5 w unibecie i jest bardzo interesujący ;\) Po wycofaniu się bliźniaków i braku kwalifikacji nie wiem kto mógłby zatrzymać tych dwóch emerytów. Knowlesy dawno ze sobą nie grali w meczu o stawkę, jedyne poważne zagrożenie pochodzi od Dlouhego i Viznera, ale zobaczymy jak to będzie ;\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 19:20

winunited trzyma @2.3 na to, że Rafito Parera Nadal ( ! ! ! ) wygra swoją grupe. Jeszcze wczoraj dawałbym równe szanse jemu i Djokovicowi. To co robi obecnie Djoko na korcie mówi, ze albo za moment wypluje pluca Serb, albo ktoś mu szczotke w dupe wsadził.

@2.3 na Nadala promo izi, Ferrera bije regularnie gdy moze chodzić, a Djoko jest miętki jak Marion Bartoli, którą każdy... ;]
Posted by: march88

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 20:14

Szkoda, ze wczesniej nie przeczytałem Twojego infa. Winunitedy czasem robią wielkie promocje kursowe. Wiesz po jakim czasie od Twojej wiadomości zdjęli Rafę?
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 20:16

Federerowi to nikt nie zagrozi w tym turnieju. Djokovic ledwo dyszał dzisiaj na korcie, na szczęście jego teatrzyk na nic się zdał, Ferrer był regularniejszy, biegał do każdej piłki i to w zupełności wystarczyło. Seria błędów Djokovica, także nie pozwala sądzić by Serb jeszcze coś w tym turnieju mógł dużego zdziałać :).

Osobiście czekam na kursy meczu Nadal-Djokovic, i choć nie lubię obu to chętnie zagram Hiszpana, którego można było dostrzec na trybunach w pełni rozluźnionego, zrelaksowanego.

I ten kurs na Nadala na wygranie grupy szalenie interesujący.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 20:18

Originally Posted By: march88
Szkoda, ze wczesniej nie przeczytałem Twojego infa. Winunitedy czasem robią wielkie promocje kursowe. Wiesz po jakim czasie od Twojej wiadomości zdjęli Rafę?


Pare minut po zakończeniu spotkania Djoko - Ferrer.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 21:33

panowie bez jaj.. Dla mnie to Ferrer moze zwyciezyc ta grupe, Nadal niczego nadzwyczajnego nie pokazal w meczu z Gasquetem a gdyby Francuz caly czas gral swoje moglby to wygrac.. Ferrer vs Djokovic? Mecz na bardzo wysokim poziomie, moze Djoko popelnil troche bledow ale niebadzmy smieszni zagral bardzo dobry mecz a ogladalem go w calosci.. Ferrer poprostu zagral wysmienicie i ma duze szanse na ogranie Nadala. Pozatym przypomne nie tak dawny wynik przeciwko jednemu panu bedacemu w fenomenalnej formie David Ferrer vs Nalbandian, David (ARG) 21 6-7(3) 7-6(3) 2-6. Mecz ogromnej walki, stojacy na wysokim poziomie, Ferrer pekl dopiero w 3 cim secie.. Rafale Nadal vs Nalbandian, David (ARG) 25 1-6 2-6 -> mecz bez history Nalbandian robil z Nadalem co chcial. Pozatym jak zapewne wszyscy wiecie bo ogladaliscie mecz Nadala, to Hiszpan mial problemy z kolanami i byly one owiniete. Wiec naprawde niewiem skad ta wasza fascynacja Nadalem. Jak dla mnie jutro sa bardzo duze szanse ze Ferrer wygra i po kursie w okolicach 3 bede go gral.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 21:37

Mam do was prośbę na jakim programie oglądacie mecze, gdzie jest transmisja ?
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 21:39

aha pozatym Nadal na hardzie w tym sezonie przegrywal juz wiele razy -> Ferrer na usopen -> tak tak tez mial tak samo owiniete kolana, osmieszony 2 krotnie przez Nablandiana, przegrana z Youhznym, Gonzalezem, Malisse, Djokovicem, Federerem, a nawet z Monaco ten sam problemz kolanami i krecz czy Guccionem tez krecz. Wiec naprawde nienapalacjie sie az tak mocno
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 21:47

Możemy rozebrać na czynniki pierwsze te porażki :

Gonzalez - kapitalna forma Chilijczyka na AO - najlepsza w sezonie
Youzhny - w Dubaju - podobnie jak Chile.

Nie od dziś wiadomo, że Hiszpan ma problemy z graczami którzy mają potężny serwis i często biegają do siatki (Malisse czy Guccione). Z Nalbandianem nikt by nie wygrał :).

Ja czekam tylko na kursy Nadal-Djokovic, Djokovic to jest komediant, błędy w decydujących momentach karygodne.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 22:46

Fro_Lech: spoko mozemy sie pobawic w takie rozbieranie ;\) pozatym dla Djokovica to to bedzie mecz o wszystko a kurs na Nadala pewnie z 1.6-7 nie bedzie niczym nadzwyczajnym.. Troche dziwi mnie ta euforia z waszej strony bo Nadal wygral po sporych problemach z najslabszym graczem w gupie 2:1 w setach i euforia ze to on wygra grupe.. Gasquet wygrywal 48% drugiego serwu hiszpana, a badz co badz Djokovic powinien wygrywac wiecej.. Pozatym kolana hiszpana.. Po tym co widzialem dzisiaj to Ferrer moze tutaj wygrac grupe i jak dla mnie naprawde spore szanse ma do tego.. Bo z Djokovicem zagral po prostu swietnie, to samo w meczu z Nalbandianem.. I to wlasnie ten sam Ferrer urwal seta Argentynczykowi czego nie mogl zrobic nawet Federer.
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 22:54

Nie no, ja liczę na jakieś 1,6-1,7 na Nadala :). Jak będzie mniej to nie wezmę.
Co do Ferrera to się zgadzam, zagrał znakomicie. Ale te błędy Novaka... :).
Posted by: Radek Stepanek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 22:58

na bf jest 1.7
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:02

Fro_Lech: bledy, bledami ale pare naprawde fenomenalnych zagran szczegolnie w drugim secie Djokovic pokazal.. Pamietam ze Nalbandian w meczu z Ferrerem popelnil 20-30 UE z samego backhandu, a mimo to zagral poprostu tak wysmienicie ze wygral.. Djokovicowi troche zabraklo, ale pamietajmy gra sie tak jak przeciwnik pozwoli.. Serb napewno byl zdziwiony tym co wyprawial Ferrer, ze z latwoscia wytrzymywal wymiany, i pileczka caly czas wracala.. I nie byly to latwe pileczki..

Pozatym czy ktos wie kto gra jutro/pojutrze -> chodzi mi o to czy Ferrer vs Nadal czy Ferrer vs Gasquet ? bo z tego co widze nawet same buki tego niewiedza i roznie podaja, zenada.. \:o
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:04

Prawdopodobnie najpierw Djokovic-Gasquet i Ferrer-Nadal. Tak żeby na końcu zagrali najwyżej rozstawieni ze sobą.

Zastanowię się nad Ferrerem, bo widzę że chodzą kursy rzędu 2,5.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:10

Fro_Lech: ja gralem po 2.9 na betfair \:\) jakis los wystawil, ale mysle ze jak reszta bukow wystawi, to 2.7 powinno byc pinnacle i inne, zobaczymy.. Wsumie wolalbym najpierw Ferrer vs Gasquet bo tu by byla "bankowa" jedynka, natomiast jak Ferrer ogra Nadala to kursy juz na ten pojedynek sporo zleca
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:10

Monday, November 12, 2007

CENTER COURT start 3:00 pm
Mark Knowles (BAH) / Daniel Nestor (CAN) vs Arnaud Clement (FRA) / Michael Llodra (FRA)
Not before 5:00 pm
Nikolay Davydenko (RUS) vs Andy Roddick (USA)
Not before 7:30 pm
Roger Federer (SUI) vs Fernando Gonzalez (CHI)
Simon Aspelin (SWE) / Julian Knowle (AUT) vs Lukas Dlouhy (CZE) vs Pavel Vizner (CZE)

Doko dziś zagrał dobry mecz? ;> Miał może trzy piłki, które fajnie trafił, ale głównie walił najmocniej jak potrafi, Ferrer robił za ściane. Bardzo dobrą ściane ;] Serb zmeczony sezonem już nie powalczy w Szanghaju, sztywno grał szczególnie w pierwszyms secie.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:15

Kameleon: no ja bym polemizowal z tym czy Djokovic zagral az tak zle i czy mial tylko 3 dobre pilki.. pozatym napewno nie zgodze sie ze Ferrer robil za sciane, bo tez bardzo duzo atakowal. Chyba ze my inny mecz ogladalismy \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 11/11/2007 23:58

41 niewymuszonych błędów Djokovica na 20 gemów mówi chyba swoje. Oczywiście David nie zagrał źle, zagrał bardzo dobrze i nie popełnił błędów z US Open. Dodatkowo dziś Djoko na wielu mu pozwalał, ale czy to ten sam zawodnik którego ogladaliśmy w Miami, Montrealu? Dziś pewnie nie zagrał nawet na 60% swoich umiejętności. W następnych spotkaniach już lepiej nie będzie.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 00:06

eee stop \:\) ja nie mowie ze Djoko zagral super i jest w najwyzszej formie.. I ze pokona Federera. Mowie ze poprostu zagral na dobrym poziomie.. Jak pisalem wczesnie Nalba popelnil chyba 30-40 UE bledow w spotkaniu z Ferrerem co niezmienia fatku ze spotkanie w wiekszosci czasu stalo na bardzo wysokim poziomie ;\) no widac ze przynajmnie jest u pare osob z ktorymi mozna wymienic zdanie, gut \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 00:44

Nikolay Davydenko - Andy Roddick @1.74

Bardzo ciekawego linka wrzucił Fro na pierwszej stronie tematu. Dowiadujemy się, że Roddick podczas pobytu w Lyonie odczuwał skutki poprzedniej kontuzji i z tego powodu zrezygnował z udziału w turnieju Paryskim. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Andy wrócił do Austin z zamiarem solidnego przygotowania się do spotkań w turnieju Mistrzów oraz DC. Wychodzi na to, że o zdrowie Amerykanina martwić się nie musimy. Motywacja? Oj jest, musi być. Roddick ma coś do udowodnienia władzom ATP, pod koniec swojej notki na blogu pisze o incydencie z udziałem Davydenki, który musiał zapłacić 2k kary za nie przykładanie się do gry. Andy ostatnio również zapłacił karę, troche wiekszą, bo aż 20k O_o Za co? Za olanie turnieju w Paryżu. Dbanie o siebie i chęć przygotowania się do turnieju kończącego sezon = 20 tysięcy, olewanie spotkania = 2 tysiące. Sprawiedliwe? No właśnie, ja też myśle, że nie. Dodatkowym smaczkiem będzie to, że przeciwnikiem Amerykanina będzie jutro właśnie Nikolay. Rosjanin ostatnimi czasy rzeczywiście ma jakieś problemy ze sobą, trudno uwierzyć, że gra którą prezentuje jest celowa. Stres, problemy z ATP i cichutki na codzień, mało medialny Davydenko trafia kilka razy z rzędu w złe karo. H2H 4:0 na korzyść Roddicka, nie stracił jeszcze seta przeciwko Rosjaninowi, nie doszło nawet do tie-break'a. Roddick, Nadal, Federer to pewnie najuczciwsi zawodnicy z czołówki, ciekawe jak czuje się w takim otoczeniu Davydenko? Na jego miejscu szybko bym opuścił Szanghaj.
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 02:19

Originally Posted By: rapper20
eee stop \:\) ja nie mowie ze Djoko zagral super i jest w najwyzszej formie.. I ze pokona Federera. Mowie ze poprostu zagral na dobrym poziomie.. Jak pisalem wczesnie Nalba popelnil chyba 30-40 UE bledow w spotkaniu z Ferrerem co niezmienia fatku ze spotkanie w wiekszosci czasu stalo na bardzo wysokim poziomie ;\) no widac ze przynajmnie jest u pare osob z ktorymi mozna wymienic zdanie, gut \:\)


Z tego co pamiętam Nalbandian popełnił w tamtym meczu 61 niewymuszonych błędów i miał 42 piłki wygrywające
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 07:15

Do Roddicka dorzuce jeszcze, że nie ciąży na nim presja wyniku. Nikt nie wie w jakiej dokładnie jest formie i nie jest wymagany sukces.

C'mon Andy !
Posted by: mgr

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 07:19

mecz widmo.. każdy może wygrać, każdy może skreczować.. śmierdzi mi tu winem Denki, aczkolwiek jak oglądałem te jego serwisy ostatnio (na Boga, przecież to nie mogło być celowe) i problemy z trafieniem jakkolwiek, to się wydaje luzne zwycięstwo Roda..

trzeba się z tym przespać ;\)
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 07:56

dokladnie panowie bo to jest mecz widmo.. Wiadomo H2H na ogromna korzysc Roddicka, ale pytanie po co grac kogos kto wraca po kontuzjii i w Szanghaju mial wogole nie wystapic? Czy ktos wie w jakiej formie jest Roddick? Nie tego nikt niewie, gdy Murray wracal po kontuzji odpadl z bardzo slabym Wlochem, takich przykladow sa dziesiatki albo i setki.. Nikt z nas niewie jak grozna byla kontuzja Roddicka, chociaz moge przypuszczac ze jednak troche byla bo mial tutaj nie wystapic.. Nikt niewie ile czasu trenowal a ile nie.. Z Davydenko jest roznie.. Rusek przegrywa, kazdy mysli eee nie jest w formie.. A tu nagle nadchodzi jakis wazny turniej i dochodzi do polfinalu czy finalu.. Dla mnie typowy No bet, poniewaz nic niewiemy o formie Roddicka
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 08:02

macie rację, wielka niewiadoma u rodda \:\) ja widzę analogię szarapowa - andy. maria już na wakacje miała jechać a tu taki psikus ;\) o mały włos turnieju nie wygrała. djoko i denko z top8 najmocniej odczuwają trudy sezonu. kurs jest po prostu wart gry. ale peffka to żadna.
Posted by: xqwzts

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 08:19

kurs na roddicka tak wysoki tylko dzieki temu ze mial kontuzje i skoro zdecydowal sie wystapic jednak w turnieju, znaczy chyba ze jest juz wszystko w porzadku. I tak wysokiego kursu na niego ja nie zamierzam przepuscic, biorac pod uwage to co wyczynia ostatnio rusek \:\)
roddick 1
Posted by: wwwujek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 16:15

Nie pokazuja tego nigdzie..?! \:\( Eurosport nie pokazuje.. \:\(
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 16:23

SopCast --> ShangHai GSports2 --> właśnie trwa Clement/Llodra vs. Knowles/Nestor
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 17:03

Który z graczy wygra pierwszego gema w meczu? \:D \:D

Nie rozumiem tego zakładu i kursów ;]

@1.28 na Federera i @3 na Gonzaleza.

Tak samo zresztą tego - Który zawodnik wygra jako pierwszy 3 gemy?

@4 na Gonzo.

Federer z racji tego, że jest zajebisty zaczyna serwować? ;> Bo jeśli wszystko ma rozstrzygnąć moneta to jest niezły value.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 17:51

Jednak nie value jeśli gonzo lubi odbierać serwis a Fedek nim zaczynać ;]
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 18:16

no panowie mowicie ze zajebisty kurs na Roddicka.. a to sie opiera jedynie na tym ze myslicie ze Roddick jest w formie.. ;\) gorzej jak sie okaze ze gra kompletna klape \:\) no zobaczymy, a ogolnie to zenada na polsat sport extra mowili ze bedzie transmisja meczow a niema nic narazie.. tylko jakies dedne siatkarki pokazuja czy inne badziewie, zenada..
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 18:18

Jest transmisja na PSE ! :]

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1771890&page=0&fpart=11 <-- QC tenisowe, luźne rozmowy o tenisie :]
Posted by: wwwujek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 12/11/2007 18:44

na bwin ogladam, tez jest video..
Posted by: igor81

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 00:29

Zaciekawil mnie typ na to ze Gonzo wyjdzie z grupy. Po ograniu Ferdka wystarczy mu jedno zwyciestwo z kims z dwojki Roddick/Davydenko i awansuje. GB daje @1,85 na to i moim zdaniem jest to warte grania nawet grubiej, tak 8/10.
Dlatego prosilbym o opinie kogos kto widzial w akcji Gonza,a takze i pozostalych z tej grupy. Jak sie zaprezentowali??
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 00:41

Po ograniu Ferdka wystarczy mu jedno zwyciestwo z kims z dwojki Roddick/Davydenko i awansuje.

Na pewno? Na koniec przy równej liczbie zwycięstw decyduje chybas tosunek setów, a nie bezpośrednie pojedynki. Wszystko rozstrzygnie się moim zdaniem przy spotkaniu Roddick - Gonzalez bo z pokonaniem Davydenko Gonzo raczej problemów mieć nie będzie.
Posted by: igor81

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 00:53

Pewnie masz racje... dlatego potrzebuje opinii kogos kto widzial w ackji dzisiaj wszystkich z tej grupy. Jezeli ogladales to skrobnij kilka zdan. Mi sie widzi win Gonza z Davydenko 2-0 i wtedy nawet porazka z Roddem 1-2 da mu awans.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 01:09

Gonzalez świetnie zagrał, mimo że Federer go pewnie zlekceważył. Przypomniał się ten Gonzo, który potrafił walić potężne bomby z fh. Skończył też wreszcie grać slicem z bh i od razu lepiej to wyglądało. Serwis przyzwoity. Jeśli w kolejnych spotkaniach tak zagra to pokusiłbym się o typ na jego zwycięstwo w grupie :]

W meczu Roddicka z denko sporo walki w każdym gemie, głównie przebijali do momentu aż ktoś popsuł lub zdecydował się przyśpieszyć. Gdy serwis wychodził Roddickowi zdarzało się chodzić do siatki z Gonzalezem tak łatwo mieć nie będzie bo po tym co dziś pokazał Gonzo grając fh szansą dla Roda jest właśnie jedynie chyba regularny serwis i wyprawy do siatki.
Posted by: Piostar

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 03:12

Wielka szkoda, że nie obejrzę prawdopodobnie żadnego spotkania Masters, gdyż będęw pracy. Praktycznie zgadzam się z każdym słowem Kameleona poza tym że wyprawy do siatki to dobry sposób na Gonzaleza.

Pamiętam, że w 2006 roku Fena wygrał z Roddickiem i miałem przyjemność to spotkanie oglądać. Pamiętam z niego jedno, jak zalewałem z A-Roda, gdy poraz 20 został minięty bh po linni i ani razu nie wyciągnął wniosku z tego.

Oj nie jest Amerykanin specjalistą gry przy siatce i nawet pomoc słynnego Connorsa nic tu nie zmieniła. Dokładna gra, mniej błędów i bezbłędny serwis to jedyne moim zdaniem może pozwolic na odniesienie zwycięstwa. Niemniej jednak wolałbym widzieć jako zwycięzcę nieobliczalnego Chilijczyka.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 03:46

Ja muszę przyznać, że jestem zaskoczony kursami na Gonzaleza w meczuz Roddickiem ale nic tylko się cieszyć. Kurs powyżej 2 przeciwko Amerykanowi biorę z pocałowaniem w rękę. Oglądałem dzisiaj końcówkę meczu Roddicka oraz prawie cąły mecz Gonzaleza z Federerem. Zacznijmy od meczu Roddicka ja naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia jak Amerykanin może znajdować się tak wysoko w rankingu. Dzisiejszy mecz z Rosjaninem był bardziej przegrany przez Dawidienkę niż wygrany przez Andyego. Roddick ma 2 bronie,w których podobno jest najlepszy. Jest to serwis oraz forheand, ja się pytam czy aby na pewno. Jeżeli Roddick ma dzień to naprawdę potrafi serwisy wygrywać gładko ale jak już nie to naprawdę jego rywale mają bardzo dużo szans na jego przełamanie. Dawidienko miał ich aż 7. Dla przykładu Gasquet przy zdecydowanie słabszym "teoretycznie" serwise miał tylko 6 szans na przełamanie Nadala. Przejdźmy teraz do jego "niby" drugiej broni, którą jest forheand. Od tego momentu co oglądałem mecz nie widziałem chyba żadnego kończącego forheandu, jakoś nie widzę siływ tym jego uderzeniu. O grze przy siatce Roddicka nie wspomnę bo jakiś specjalista tego typu gry nie jest. Zdecydowanie to Dawidienko przegrał dzisiaj mecz popełnaijąc mnóstwo błędów co mu się rzadko zdarza bo Rusek słynie z regularności.

Mecz Federera z Gonzalezem naprawdę mógł się podobać bo obaj tenisiści stworzyli naprawdę wspaniałe widowisko,a już 3 set tego spotkania był jego dopełnieniem. Gonzalez zagrał spaniałe spotkanie dobrze mijał, dobiegał czasami do niesamowitych piłek no i w końcu jego forheandy wchodziły o jednoręcznym beckheandzie nie wspomnę. Co dało się zauważyć u Chilijczyka to bardzo mało niewymuszonych błędów,w przeciwieństwie do Federera. Federer o dziwo bardzo często dochodząc do siatki smeczował wprost w Gonzaleza co mściło się niemiłosiernie. Gra Gonzaleza naprawdę była wspaniała zagrywał on piękne piłki czasami wyglądało to jakby bez większego wysiłku.

Po dzisiejszych meczach dla mnie zdecydowanym faworytem w meczy Gonzaleza z Roddickiem jest oczywiście Chilijczyk i chyba zagram to gruuuuuuuuuubo bo taki prezent może się już nie zdarzyć. Dla mnie Roddick nie ma argumentów na pokonanie bardzo dobrze dysponowanego Chilijczyka. Dodajmy jeszcze fakt, że to było pierwsze wygrane spotkanie Gonzaleza z wielkim mistrzem przed tym meczem przystępował ze stanu 10-0 w bezpośrednich pojedynkach dla Federera. Pokonanie tak wielkiego mistrza na pewno dodaje dodatkowej mobilizacji i pewności siebie. Muszę podkreślić fakt, że ogólnie gra Roddicka nie przypada mi do gustu i już od początku turnieju czekałem na moment do zagrania przeciwko niemu chciałem to zrobić już w meczuz Dawidienko ale na moje szczęście nie pozwoliły mi na to finanse ale już teraz nie am zlituj sie dla Amerykanina i zejdzie on z kortu pokonany i raczej nie wyjdzie z grupy bo Federera na pewno nie pokona.

Jakiś kolega widziałem, że podał kursy na wyjście Gonzaleza z grupy 1.85 na GB i to jest naprawdę super pewniak. Już pokonanie Roddicka zapewnia mu to, a jeżeli nawet chociaż w to nie wierzę przegra z Andym to pokonuje on bardzo słabego Dawidienkę i mamy prawie podwojenie kapitału \:\)
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 03:55

ja gralem po 2.4 czilijczyka przeciwko Roddickowi.. Ktos pisze ze Roddick powinien wybierac sie pod siatke \:D panowie a widzieliscie jak dzisiaj pieknie mijal Federera Gonzo gdy ten wybieral sie pod siatke? A Federer mozna powiedziec to krol gry pod siatka.. Ktos moze powiedziec, ale przeciez dzisiaj Roddick tez gral dobrze pod siatka ! Moke zdanie natomiast jest takie ze Roddick pod siatka kompletnie nic dzisiaj niepokazal.. Jedynie dlaczego zdobywal mase punktow to dlatego ze gdy Roddick wybieral sie podsiatke, to Davydenko caly czas walil centralnie tam gdzie Roddick sie znajdowal.. I chyba w jednej akcji 3 razy Davydenko zamiast minac Amerykanina ktory stal pod siatka walil pilki centralnie w niego.. \:\)

Co do spotkania Roddick vs Davydenko, to jak dla mnie sie nie mylilem, Roddick nie jest w formie.. A mozna sie przekonac o tym chociazby patrzac ile asow zaserwowal w 2 pierwszych setach 5 asow i 3 podwojne bledy.. Na zawodnika ktorego najsilniejsza bronia jest serwis, jest to stanowczo za malo.. Niewiem ile Davydenko popelnil niewymuszonych bledow z 40?50? a mimo to mial 7 okazji do zlamania Amerykanina.. Pomijam fakt juz ze oprocz tych 7 okazji, mase razy rzucal Roddickiem po calym korcie, ten tylko nastawial rakiete zeby pileczka przeleciala na druga strone i gdy Davydenko mial caly kort przed soba pusty bo Amerykanin byl po drugiej stronie, to Rusek walil w siatke \:\) Oprocz tego masa niewymuszonych bledow Roddicka z samego forhandu czy backhandu mial ich okolo 20.. Gra wygladala w stylu kto pierwszy wybije pileczke poza kort.. I panowie pomagali sobie raz to Roddick raz to Davydenko.. Rusek gdyby wykorzystal czest sytuacji to by to spokojnie wygral..

Co do spotkania Gonzalez vs Roddick to kurs 2.3 na gonzo to jest pomylka, jak dla mnie kursy powinny wygladac 1.7 vs 2.2 na Gonzaleza jako faworyta.. Bo spojrzmy na fakty: 1) Andy ma dobry forhand? prosze bardzo Gonzo ma o niebo lepszy 2) Backhand Roddicka? czy ja cos muzse mowiec? Gonzales popracowal nad swoim i tez go przewyzsza o wiele 3) gra pod siatka Roddicka.. moze pozostawie to bez komentarza 4) walecznosc Roddicka -> amerykanin nigdy nie byl zawodnikiem biegnacym do kazdej pilki, czasami poprostu niechcialo mu sie nawet dupy ruszyc i stal i patrzal, pozatym gdy gra u siebie niesiony dopingiem to i cos zagra, ale tutaj bylo widac ze az tak pieknie niejest i Roddick polamal na korcie rakiete 5) jezeli taki Davydenko ktory psul w meczu praktycznie co druga trzecia pilke mial 7 okazji do zlamania Amerykanina, jak myslicie ile bedzie mial Gonzalez bedacy w zyciowej formie? 6) ahaaaaaa i tak serwis Aroda, no niestety panowie ale jezeli bedzie serwowal tak jak z Davydenko, a Rusek wygrywal okolo 50% drugiego serwisu Amerykanina mimo ze gral fatalnie, to za wiele tym serwisem niezdziala.. Kiedys serwowal po 15-20 asow w 2 setach, teraz wali 5..

Dziekuje i pozdrawiam hehe
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:00

Serwis nie jest tak groźny, bo nawierzchnia nie jest taka szybka by serwis mógł być wymiernie skuteczną bronią, tutaj jak pokazał mecz np. Djokovic-Ferrer kluczem są wymiany. Nie mam wątpliwości, że lepszym tenisistą z linii końcowej jest Chilijczyk.

PS. W tym roku Gonzalezowi wyszły tak naprawdę tylko 3 turnieje. W dwóch szlemach odpadał w pierwszych rundach. To chyba mała niedoskonałość rankingu ;). Ale to tylko poza tematem. Teraz liczy się dyspozycja turniejowa, a ta jak wynika z Waszych wpisów (za co serdeczne dzięki) jest lepsza po stronie Gonza. Czym prędzej śpieszę to zagrać.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:02

Ktos pisze ze Roddick powinien wybierac sie pod siatke \:D

Ja pisze ;] Dziś pięknie mijał, ale na ile mu ta zmiana pozostanie? To był najlepszy mecz Gonzaleza od czasu AO. Ostatnie turnieje były straszne w jego wykonaniu, dziwi trochę taka metamorfoza :] Z rana było @3.15 na Gonza w bwinie, a po spotkaniu z Fedem na bwinie utrzymał się chwile kurs @3.5 O_o Dla mnie faworytem jest Fena, ale nie jestem pewien czy rozegra drugi tak dobry mecz i tego spotkania nie rusze ;>
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:02

Fro Lech: graj graj ja gralem po 2.4 na betfair bo jakis jelen wystawil:D dlatego kocham ta gielde.. zajebiscie mnie zastanawiaja te kursy bo jest to ogromne value, ewentualnie moglbym sie zgodzic na kursie 1.85/1.85 i szanse na 50/50 ale tu tez bym sie upieral.. Bo jezeli obaj panowie zagraja na takim poziomie jak dzisiaj, to postawilbym mieszkanie na Gonzaleza.. No ale oczywiscie to jest sport i niema gwarancji, jak to bedzie wygladalo pojutrze \:\)
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:04

Kameleon: to bylo by naprawde bardzo dziwne gdyby Gonzalez rozegral fenomenalny mecz z Federerem a potem nieprzeszedlby dalej.. Zgadzam sie ale dla mnie liczy sie dyspozycja na danym turnieju.. A co mozna np. powiedziec o Nalbandianie? jaki byl dla niego sezon tragiczny.. a 2 ostatnie turnieje? to bylo poprostu mistrzostwo.. Na Roddicka wystarczy to zeby Gonzo zagral na 70% tego co pokazal dzisiaj z Federerem.. Zobaczymy:)
Posted by: igor81

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:13

Dzieki koledzy za posty opisujace dyspozycje graczy. Zagralem,ze Gonzo wyjdzie z grupy @1,85 za 10/10. Kilka minut potem kurs spadl do 1,55 tak wiec juz tak ciekawie on nie wyglada. Pewnie jeszcze zagram na Gonza w meczu z Roddem,ale z tym to jescze pomysle.


Pozdrawiam
IGOR
Posted by: Piostar

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:18

ale to wszystko dopiero za 2 dni...

Na jutrzejszy ranek:

Nadal - Ferrer 1 1,50

Niestety nie widziałem poprzednich spotkań i moja wypowiedź opiera się tylko na szczątkowych informacjach innym userów. Rafa bez problemu wytrzymał 3 sety z Francuzem, wydaje mi się że na koniec sezonu nie ma jakiś wielkich problemów kondycyjnych.
Z pewnością w głowie tkwi mu ostatnie spotkanie między oboma tymi panami na US Open i pała chęcią rewanżu. Słyszałem wiele pochlebnych opinii pod adresem Gasqueta, więc wnioskuje że Rafa zagrał dobre spotkanie. Słyszałem też że Ferrer swoje zwycięstwo zawdzięcza nie tylko dobrej grze, ale też w dużej mierze Novakowi, który podobno jest ogromnie zmęczony sezonem i ledwo poruszał się po korcie. Owszem David "Gazela" wybiegany, niesamowicie sprawny na korcie, jednak moim zdaniem troszkę mu brakuje umiejętności. Widać poprawę w jego grze, więcej agresji i bardziej ofensywnych zagrań, jednak uważam że to za mało na Nadala i zejdzie on z kortu pokonany.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:36

Piostar: ja o tym spotkaniu pisalem tez co ty teraz i osobiscie zagralem po 2.8 Davida Ferrera.. Wczesniej juz pisalem dlaczego, teraz tak po krotce przypomne.. ps. kurs na Nadala jest gdzieniegdzie 1.6:)

po 1) Nadal gra z owinietymi kolanami, a w pierwszym secie meczu z Gasquetem poruszal sie po korcie bardzo niezwawo.. Co sie stalo w dalszych setach? a to ze Gasquet po wygraniu 1 seta, przestal grac swoje, serwis spadl o kilkadziesiat procent w dol i Francuz poprostu zaczal myslec ze to przegra.. Nadal zagral dobry mecz ale bez zadnej rewelacji..

2) Siegnijmy nietak daleko pamieacia.. Atp Series Madrid Nadal gra u siebie i jest osmieszony przez Nalbandiana 1-6 2-6, mecz praktycznie bez historii Rafa nieistnial, podczas gdy zaledwie spotkanie wczesniej Nalba gra z Ferrerem i wgyrywa 7:6 6:7 6:2, po doskonalym meczu w wykonaniu Hiszpana..

3) Po 3cie Ferrer rozegral naprawde bardzo dobre spotkanie z Djokovicem.. I pomyslmy logicznie buki dawaly kurs na Nadal vs Djokovic 1.8/1.8, szansy ocenione pol na pol.. A teraz okazuje sie ze Nadal wygrywa ledwo co z najslabszym w grupie Gasquetem 2:1, A Ferrer pokonuje gladko Djokovica 2:0.. I zamiast tego ze kursy powinny byc podobno, no bo przeciez Ferrer pokonal Djokovica wiec jest lepszy tak? na Djokovica byl kurs 1.8 ? To na Ferrera dostaje 2.8 parodia \:\)

4) Jak dla mnie typowy mecz pol na pol i nie zdziwie sie jak zobaczymy 3 setowke, Ferrer w gazie po ograniu Djokovica, Nadal juz niegra tego co kiedys.. Zobaczymy mysle ze szykuje sie swietne spotkanie \:\)
Posted by: Piostar

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:43

Niestety albo stety mam troszkę inne zdanie na temat tego spotkania.

Nie mogę się zgodzić z Tobą w pkt. 2, gdyż osobiście uważam, że mecz meczowi nierówny. Mimo wszystko inaczej się gra z Ferrer, inaczej też mobilizuje na mecze z Nadalem. Wydaje mi się też, że całkiem inne spotkania rozegrał ich wspólny rywal Nalbandian. Świetne z Nadalem, dużo gorsze z Ferrerem.

No i też niezgadzam się z pkt. 3, gdyż nie uważam Francuza za najgorszego grajka w tej grupie.

Miło, że ktoś ma inne zdanie i potrafi je w sposób rzeczowy przedstawić, a przede wszystkim kulturalny.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, jak zawsze roztrzygnie kort.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 04:46

Novak Djokovic v Richard Gasquet @2.85

Pierwsze mecze za nami, zobaczyliśmy kto przyjechał powalczyć, a kto ma już dość sezonu. Gasquet na pewno swoją grą zaskoczył wielu, był agreswyny w spotkaniu z Nadalem, często biegał do siatki, atakował drugi serwis rywala. W pierwszym secie popełniał mało błędów, świetnie serwował. W drugim secie dał się niestety złamać mając 40:0 :[ , nie załamał się jednak jak to mają w zwyczaju Francuzi, nie zmienił taktyki obranej na to spotkanie. Minimalnych autów było z gemu na gem więcej i ostatecznie przegrał pierwsze spotkanie w Szangahju. W wywiadzie po meczu Richard stwierdził, że jest zadowolony z tego jak się zaprezentował, przegrał po zaciętej walce i zyskał większą pewność siebie. Teraz spotkanie o być, albo nie być z Djokovicem. Dla Serba był to pierwszy sezon w scisłej czołówce z taką ilością rozegranych spotkań. Z Ferrerem zagrał...słabo, a moim zdaniem nawet bardzo słabo. Bez pomysłu na gre, zmęczony, pod dużą presją. Po spotkaniu powiedział, że przed meczem czuł się dobrze fizycznie, jednak w czasie spotkania zaczął odczuwać trudy sezonu. Dodatkowo Djokovic nie był przygotowany na taką postawe Ferrera w pierwszych gemach. Serwis Djokovica też pozostawał wiele do życzenia, a liczba niewymuszonych błędów (takich na prawdę nie wymuszonych, prostych błędów) była ogormna jak na 20 rozegranych gemów. Gasquet pokazał, że jest w formie, rozegrał bardzo dobre spotkanie, a błędy głównie wynikały z ryzyka. Kursy jutro w okolicah @2.8 wygladają smakowicie. Richard potrafi wyciagnąć wnioski z porażki i zmienić swój styl gry, jak dla mnie największy talent w ATP i przyszły zmiennik Federera. Djokovic próbuje robić na korcie za showmena/pajaca, ale jego gra wyglada za każdym razem tak samo. Tak, tak...nie lubie go ;]

Nadal - Ferrer @1.6

Jak Nadal może biegać to Ferrerowi podziękuje. Nie znam wyniku niestety przed meczem, ale Nadal moim zdaniem w dwóch setach. Nie wiem co wiecej napisać...
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 05:04

No i dobrze panowie \:\) tym wiecej opini tym bardziej mozna sie na cos zdecydowac.. O mecz Nadal vs Ferrer nie bede sie az tak mocno klocil, bo Nadala widzialem tylko w czesci w meczu z Gasquetem.. Pojedynki Roddick vs Davydenko i Federer vs Gonzalez widzialem cale.. Jakby nie patrzec kurs 2.8 byl dla mnie sporym value w spotkaniu Nadal vs Ferrer.. Nadal przegrywal juz w tym sezonie z gorszymi graczami na hardzie.. A w dodatku te owiniete kolana.. To juz naprawde nieten sam Nadal. Oczywiscie niewykluczam ze nastapi przebudzenie i Nadal rozegra fenomenalny mecz, taka wersja rowniez moze jutro nastapic \:\) Ale widzialem ostatnio Ferrera i gral naprawde swietnie, dla mnie warto na niego postawic bo jest to zawodnik ktory zawsze bedzie biegal i walczyl do konca, a to u zawodnikow lubie najbardziej.. Przynajmnie czlowiek wie ze jak przegral kase to dlatego ze zawodnik byl poprostu gorszy a niedlatego ze niechcialo mu sie grac.. Niech wygra lepszy \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 06:25



Opaski magnetyczne doktora Levine'a ;]
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 09:29

rapper - myślę, że te kursy nie są parodią z tego wzgledu, że na kurs nie wpływa jedynie forma zademonstrowana przez zawodników w poprzednim meczu. Było wiele przypadków gdy zawodnicy po doskonałym występie zaliczali wpadki w kolejnych rundach. Przy ustalaniu kursów bierze się pod uwagę przede wszystkim klasę zawodników i formę prezentowaną w ostatnich kilku turniejach, a forma zaprezentowana w pojedynczym meczu nie może mieć decydującego wpływu na kursy.
Ja jednak nie decydowałbym się na grę na Nadala po niskim kursie. Widziałem spore fragmenty wszystkich meczów Nadala w Paryżu i w żadnym z nich mi nie zaimponował. Nie wydaje mi się by był on pewniakiem. Ferrer w Paryżu zademonstrował zwyżkę formy - gładko rozprawił się z Berdychem i przegrał po dobrym meczu z Nalbandianem, Tu pokonał Djokovica, który nie zagrał dobrze ale kompromitująco źle też moim zdaniem nie zagrał.
Co do Gonzaleza to moim zdaniem wygrał on mecz dzięki znacznie odważniejszej grze backhandem niż miało to miejsce w przeszłości. Widać u Chilijczyka znaczną poprawę w tym elemencie.
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 12:55

Nadal - Ferrer

Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Ferrera jest zawyżony o kilka procent. Faworytem bukmacherów jest Nadal, to według jednego z klasyków "oczywista oczywistość". W pierwszym meczu Nadal nie prezentował się jakoś nadzwyczajnie dobrze. Gasquet wygrał pierwszego seta, lecz później przystaną, co wykorzystał Hiszpan, który wygrał dwa kolejne sety. Ferrer natomiast w dwóch setach zwyciężył Djokovica. Nie ma sensu, abym się rozwodził na temat gry Serba, ponieważ dla mnie osobiście kurs jaki proponuje Bet365 iż Ferrer wygra 2:1 jest przepiękny i jak najbardziej godny uwagi. Wychodzę z założenia, że jeżeli wygra Ferrer to właśnie po trzy setowym pojedynku.

Typ: Ferrer wygra 2:1 w setach 1/10@5.50 bet365
Typ: Ilość setów 3 2/10 @2.29 Gamebookers
Posted by: haku

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 17:48

ATP Masters Szanghaj
Djokovic - Gasquet
typ: Rysiek ugra seta
kurs: 1,80
BAH
Stawka: 3/5

Wczoraj w Bahu kursy na Gasqueta wyglądały: 2,70 na win w meczu i 1,60 za ugranie seta. Dziś już 2,90 i 1,80. Nie wiem z czego to wynika, ale pozostaje mi tylko się ciezyć.
Spotkali się w turniejach ATP do tej pory 2 razy:
2007 Estoril Clay Djokovic 7-6(7) 0-6 6-1
2006 ATP Masters Series Madrid Hard Djokovic 7-6(2) 1-6 6-1
Dwa razy wygrał Djokovic, prawie dokładnym wynikiem.W każdym Gasquet urywał mu seta.
Jednak wtedy Djoko był w formie , nie było po nim widać zmęczenia sezonem. Teraz wyraźnie widać iż sezon 2007 odciska na nim swoje piętno: duża ilość niewymuszonych błędów w 1 meczu, widoczne zmęczenie.
Co do końcowego wyniku jednak bym uważał, i nie grał czystej dwójki, tylko, jak dla mnie najpewniejsze ugranie seta przez sympatycznego Francuza. Kurs na to zdarzenie wyśmienity.
Posted by: zegarek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 17:55

Moim zdaniem Djokovic w obliczu odpadnięcia zmobilizuje sie maksymalnie i pokona Richarda. Jesli zas nie to jedynym powodem tego bedzie krecz, grajmy wiec w biurze ktore za krecz dokonuje zwrotow.

Djokovic - Gasquet typ 1 kurs 1.4 gamebookers stake 8/10

Zycze powodzenia
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 22:34

witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 bwin
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 23:27

vicek : naprawde niemusisz mnie uczyc co wplywa na kurs \:\) siedze w tym od paru lat i wiem kiedy warto cos zagrac, na Ferrera dawali 2.8 podczas i byl to tzw. blad bukmachera, bo szanse dla kogos kto siedzi w tenisie byly 50/50

Co do meczu hmm, chyba wszyscy z forum oprocz Szczypiora byli przeciwko mojemu betowi.. No a jednak on okazal sie sluszny.. O meczu chyba najlepiej powiedzial komentator, a raczej o tym co wyprawial Ferrer -> fantastyczny, bajeczny, niewiarygodny.. \:\)
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 23:47

Typ: Ferrer wygra 2:1 w setach 1/10@5.50 bet365
Typ: Ilość setów 3 2/10 @2.29 Gamebookers

Świetny mecz 'gorszego' z hiszpanów, Ferrer grał z ogromnym animuszem i wolą zwycięstwa, biegał do wszystkiego, walczył z pełnym poświęceniem i odbierał czasem piłki nie do odebrania, nadal się starał ale był momentami bezradny.
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 13/11/2007 23:55

Wręcz przeciwnie - byłem bardziej za Twoim typem niż przeciw niemu co moim zdaniem wynikało z argumentów jakie przedstawiłem w moim poprzednim poście. Kursy w mojej opinii nie były jednak wielkim błędem bukmacherów. Kursy na tzw "wielkie nazwiska" niemal zawsze są zaniżone, moim zdaniem większość grających w tym przypadku i tak postawiła na Nadala i bukmacherzy mimo takich a nie innych kursów zapewne swoje zarobili. Poza tym trochę pokory. Pisząc "szanse dla kogos kto siedzi w tenisie byly 50/50" stwierdziłeś, że panowie kameleon i piostar nie siedzą w tenisie. Ja również często zupełnie nie zgadzam się z opiniami innych ale nie wypisuję, że każdy kto się zna musi mieć taką samą opinię jak ja.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 00:05

Vicek: ale jak napewno zauwazyles Piostar napisal ze nieobejrzy ani jednego pojedynku w Mastersach bo niema takiej mozliwosci. Mowie o tym jak ktos siedzi w tenisie i rozumiem przez to ze siedzi tez i obserwuje akutalny turniej.. \:\)


Cytuj Edycja Usuń ten post
Post

rapper napisał:
ja gralem jeszcze po kursie 2.8 Ferrera vs Nadal na 1 Wink ale niemam sil juz napisac why Wink w kazdym razie byl to dl amnie spory value



a wynik chyba kazdy zna Brawoo! vamos Ferrer idziemy na final hehe

ps.
http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Master...66&ticaid=14d09

zeby Ferrera nie odrozniac od Federera to zenada..
Posted by: bet_master

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 00:21

Originally Posted By: grzegorz1234
witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 bwin


absolutnie nie zgadzam się , gonzalez sie rozluźnia ? to chyba nie widziales AUSSIEOPEN gdzie nie za bardzo sie rozluźniał po kolejnych wygranych i zaszedł do finału \:\) jak dla mnie to wygrana fernando
Posted by: $port

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 00:30

Originally Posted By: grzegorz1234
witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 bwin
\:D \:D


no nie wytrzymam. ile widziales mecyz GOnza??

Zajebisty forhend. koncentracja na maxa i chec walki bo chcialby wreszcie cos ugrac. tak gral z Fedexem i z roddickiem zmian raczej nie oczekuje. GONZO to beat ANDY
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:07

moze ktos mi wytlumaczyc jak to jest z tym wyjscie z grupy ? bo wp pisze ze jak Ferrer przegra z Gasquetem a Nadal wygra z Djokovicem to Ferrer nieprzejdzie dalej? Chociaz jes to dla mnie z deka dziwne bo przeciez w spotkaniach h2h to Ferrer ogral Nadala, a zwyciestw beda mieli tyle samo?
Posted by: santiago

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:13

Originally Posted By: rapper20
moze ktos mi wytlumaczyc jak to jest z tym wyjscie z grupy ? bo wp pisze ze jak Ferrer przegra z Gasquetem a Nadal wygra z Djokovicem to Ferrer nieprzejdzie dalej? Chociaz jes to dla mnie z deka dziwne bo przeciez w spotkaniach h2h to Ferrer ogral Nadala, a zwyciestw beda mieli tyle samo?


Cała trójka bedzie miec po 2 wygrane w takim przypadku i o awansie zadecyduje bilans setów
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:23

nadal wygrywa 2-0, kaszkiet wygrywa 2-1 i całka trójka ma 5-3 w setach.
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:23

Spokojnie z tym optymizmem co do Gonzo oglądąłem kilkadziesiat jego meczów i za kazdym razem nie wiedziałem czy on wygra spotkanie czy nie nawet jak prowadził 5 - 0 w piątym secie ten chłopak ma atomowe uderzenia ale czasami przypomina dziecko które biega po korcie i tylko wali na siłe z tego zajebistego forehandu jak to mówicie w meczu z federerem akurat mu wychodziło ale rzadko mu sie zdarzają mecze pod rząd wysmienite z graczami z pierwszej dziesiatki wiadomo moze wygrac ale dla mnie faworytem jest roddick on nie bedzie sie rozczulał nad gonzalezem tak jak federer który czasami spiąco chce wygrac mecz i bez wiekszego wysiłku a jak nie to i tak ma jeszcze nastepne mecze i awansuje i tak i tak Roddick pewnym serwisem i szybkim konczeniem piłek zdziwi jak zwykle gonzo a co do australii to gdybys nie zauwazył to juz w drugiej rundzie miał szczescie ze del potro skreczował koncentracje to on ma na kilka minut jesli ją zachowa to moze wygrywa a jak nie to to puszcza bezmyslne bomby atomowe w aut dla mnie 2 - 0 dla Roddicka choc wiadomo mecz pokaze Pozdro
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:24

no ok to w najgorszym wypadku

Ferrer vs Djokovic 2:0
Ferrer vs Nadal 2:1
Ferrer vs Gasquet 0:2
4:3

Gasquet vs Djokovic 2:0
Gasquet vs Nadal 1:2
Gasquet vs Ferrer 2:0
5:2

Nadal vs Ferrer 1:2
Nadal vs Gasquet 2:1
Nadal vs Djokovic 2:0
5:3

Rzeczywiscie czyli Ferrer musi wygrac seta z Gasquetem, tylko ze wtedy sie zrobi

Ferrer vs Djokovic 2:0
Ferrer vs Nadal 2:1
Ferrer vs Gasquet 1:2
5:3

Gasquet vs Djokovic 2:0
Gasquet vs Nadal 1:2
Gasquet vs Ferrer 2:1
5:3

Nadal vs Ferrer 1:2
Nadal vs Gasquet 2:1
Nadal vs Djokovic 2:0
5:3

I co wtedy ? \:D
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:27

opcji przegranej Nadala z Djokovicem niewidze.. Niewtej formie Serba.. Gasquet vs Ferrer, no mecz bedzie mega zaciety, chociaz panowie spotkali sie nietak dawno, i Ferrer zmiotl Franzuca.. Pozatym Gasquet dzisiaj rozegral bardzo dobre spotkanie z Djokovicem tu sie zgodze \:\) tylko problem jest taki ze Djokovic kompletnie nie trafial w kort, dlatego Franzucowi szlo tak gladko.. Ferrer natomiast trafial dzisiaj prawie wszystko i to w fantastyczny pomsyl.. I juz sobie Franzuc tak nie pogra.. ;\)
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:27

Jeśli Nadal wygra 2-0, a Gasquet 2-1 to wtedy cała trójka będzie miała po 2 zwycięstwa, bilans setów 5-3, bilans setów w bezpośrednich pojedynkach również identyczny. Ciekawe co wtedy...
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:32

Chociaz mi sie naprawde niewydaje zeby Ferrer mogl w takiej formie przegrac z Gasquetem ktory popelnial dzisiaj sporo prostych bledow.. W takiej formie to i ze staruszkiem Federerem powalczy \:D
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:33

grzegorz1234 - błagam zmień buka jeżeli już grasz takie opcje jak 2-0 Roddick. W takim GB na 2-0 jest kurs 2,75. Na czyste zwycięstwo 1,7. Różnica kolosalna.
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:47

Odnośnie meczu Ferrera z Gasquetem to ja również widzę faworyta w Hiszpanie aczkolwiek nie zgodzę sie z twierdzeniem, że trafiał wszystko. Na początku pierwszego seta Ferrer był trochę usztywniony i dużo piłek wyrzucał, później grał już bardzo dobrze. Wyjątek stanowiły pojedyncze gemy serwisowe w drugim i trzecim secie kiedy Ferrer zaczął nerwowo grać najpierw w obliczu szansy na zycięstwo w drugim, a później w trzecim secie. Przy 5-3 w drugim secie popełnił parę błędów (szczególnie przy pierwszej piłce). To samo zrobił przy 5-1 w secie trzecim. Widać było, że wielka szansa na wygranie nieco go zdeprymowała, ważne jednak, że potrafił się z tego szybko otrząsnąć. Ferrer pokazał, że pod względem kondycyjnym jest dobrze przygotowany. Wydaje mi się, że jest świeższy niż Gasquet, w dodatku dziś z każdym kolejnym gemem prezentował coraz lepszy drugi serwis i Nadal nie miał zbyt wielu okazji do przejmowania inicjatywy po returnie. Jeśli Ferrer zaprezentuje się tak jak przez większość dzisiejszego meczu to moim zdaniem powinien wygrać. Gasquet gra solidnie ale bez jakichś wielkich fajerwerków. Dziś również zdarzały mu się przestoje (szczególnie w drugiej części pierwszego seta).
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:50

dzieki za cynk fro lech faktycznie jest duzy kurs na Andyego różnica kolosalna i według mnie do wziecia pozdro
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 03:56

trzeba pamiętać, że Djokovic do stanu 4-1 w pierwszym secie grał na poziomie 3 setki ATP. Rychu pokazał wirtuozerię, pokazał również przestoje. Spotkanie wygrał z wydatną pomocą Serba. Myślę, że decydująca będzie dyspozycja dnia. Faworytem jest Hiszpan, z racji h2h, z racji pokonania nr 2 i 3 światowego rankingu, ale jeśli tak zebrać wszystkie czynniki...to wychodzi mi.... ciemny obraz....
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:04

Vicek: no spokojnie niema praktycznie gracza, ktory rozegra 3 setowy mecz niemajac w nim chociaz jednego przestoju.. Ferrer na poczatku popelnil troche bledow bo niewszedl w mecz od razu.. Potem sie rozegral i trafial jak w transie ;\) o ile Ferrer nie bedzie wabil Ryska pod siatke to powinien to wygrac.. Ferrer ma sposob na Gasqueta i bylo by to naprawde dziwne gdy po 2 swietnych meczach z nr 2 i 3 nagle odpada z mlodym Gsque ;\)
Posted by: M4CI3K

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:04

Widziałem dzisiaj oba spotkania i według mnie zdecydowanym faworytem spotkania Hiszpana z Francuzem jest Ferrer. Ktoś napisał że Kaszkiet zagrał dzisiaj dobre spotkanie...no cóż nie zgodzę się z tym. Ok kilka fajnych zagrań, ale później Francuz zobaczył co jest grane czyli jak namiętnie Djoko psuje piłkę za piłką i skupił się na przebijaniu.
Jeżeli chodzi o Hiszpana to widać w jego grze jak bardzo jest zdeterminowany i jak bardzo zależy mu na zwycięstwie. Bardzo dobre przygotowanie fizyczne i super forma Davida mogą oznaczać tylko jedno:
Ferrer win 9/10
Ferrer 2-0 5/10
Posted by: santiago

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:21

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem meczu jest Ferrer. Gra naprawde bardzo dobrze, jest super przygotowany pod wzgledem kondycji co moze miec kluczowe znaczenie. Zreszta trzeba uczciwie stwierdzic ze w ostatnim czasie Hiszpan jest w bardzo dobrej formie. Wyrównany pojedynek z Nalbandianem z którym nikt tak równo ostatnio nie grał. Do tego super mecz dzisiaj z Nadalem.
Bede w ciezkim szoku jak Gasquet to wygra. Nie, to jest prawie niemozliwe w obecnej formie Ferrera.

Jak dla mnie:

Ferrer-Gasquet 1 8/10

pozdrawiam
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:38

zgadza się Panowie, jednak pamiętajcie, że kryzys dopada każdego zawodnika w każdym turnieju (Ferdek na AO '07 wyjątek ). Odradzam grube granie na Ferrera, bo kurs za niski. Dyspozycja dnia
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:45

no no 1.4 na Ferrera to troche malo \:\) chyba ze juz gdzies sa wieksze kursy, ale takie byly wczoraj..
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:52

To jest turniej najlepszych zawodników na świecie w tenisa. Ci zawodnicy w tym momencie nie mają prawa mieć żadnego przestoju, żadnego załamania. Dlatego są mecze co dwa dni by każdy z nich mógł dojść do w miarę pełnej dyspozycji po poprzednich męczących spotkaniach. Nie dotyczy to Djokovica który okazał się jeszcze tym razem zbyt mientki :). Po dzisiejszych wynikach w grupie Hiszpańsko-Francuskiej nie będzie pojutrze żadnego kunktatorstwa a gra na 100% możliwości każdego z nich. Prócz Djokovica (patrz wyżej).
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:53

Grypa mnie bierze <kaszle> :[

Roddicka z Gonzalezem nie ruszam. Lepiej wygląda Gonzo, ale potrafie sobie wyobrazić sobie sytuacje gdy Roddick nie da się Chilijczykowi rozkręcić, a ten nawet nie będzie wiedział, że już skończył grać. Coś jak Bagieta - Mirnyi ;> @1.8 na Roddicka za mało, a kurs na Gonza nie dla mnie. Jedno spotkanie wiosny nie czyni \:p

Nie wiem dlaczego wszyscy tak wychwalają Ferrera. Zdziwiłbym się gdyby przegrał, Nadal nie pokazał nic. Zero kompletne, jeszcze słabszy niż w spotkaniu z Richardem. Pierwszego seta wygrał na błędach rywala. Wiadomo na papierze Gasquet przegrywa, ale on już tu pokazał, że grać potrafi i niestraszny mu żaden przeciwnik ;> Patrząc po paru dniach na spotkanie Francuzika z Nadalem to popełnił jednak błąd z tą taktyką na trzecie seta. Trzeba było uytrzymywać piłke w korcie, Nadal bez formy. Rafa wyjdzie z grupy zapewne ale nic więcej.

Jutro mecz Fedka z Nikolaem no i trzeba przyznać, że żarty się skończyły. Davydenko jest słaby, razem z Djokovicem mogą stwoarzyć oślą ławke tego turnieju. Obaj pozbierają baty we wszystkich spotkaniach. Federerowi pewności siebie nie brakuje, nigdy nie brakowało. I bardzo dobrze ;> H2H 10:0, jutro Szwajcar będzie już miał drużyne piłkarską. Teraz tylko trzeba przewidzieć dokładny wynik :] nic prostszego. Jak do tej pory w sześciu rozegranych spotkaniach ( w Szanghaju of kors) mieliśmy tylko jeden TB. Z góry zakładam, że Federer seta nie straci. Davydenko nie ma czym postraszyć, słaby serwis, w wymianach z roddickiem też nie było za dobrze. Federer chyba sam był chyba lekko zaskoczony psotawą Gonzaleza w trzecim secie, wielka pewność siebie go zgubiła. Dodatkowo Roger jest chory na Hiszpański \:D z kim jak z kim, ale gdy ktoś szprechen po Hiszpańsku to już Szwajcar musi szybciej zacząć kończyć spotkania ! Na jutro wybrałem [b]under 21[/i] w tym spotkaniu @1.9 . C'mon Roger, trzeba pokazać kto tu umie grać w tenisa
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 04:55

Originally Posted By: rapper20
no no 1.4 na Ferrera to troche malo \:\) chyba ze juz gdzies sa wieksze kursy, ale takie byly wczoraj..


Na pinnacle jest 1.56. Ja poniżej 1.5 bym nie ryzykował.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 05:39

oj panowie co wy chcecie od Ferrera.. facet gra najlepszy tenis w zyciu a wy caly czas usprawiedliwiacie ze to nie on wygrywa a to poprostu tamci graja tragicznie.. Bez jaj, wygral z Djokovicem, mowie grajcie na niego z Nadalem.. Wy na to nie nie Djokovic zagral tragicznie.. Wygal z Nadalem, znow to Nadal zagral tragicznie.. A jak wygra z Federerem to co napiszecie? to samo ? Nie ze Ferrer zagral swietny mecz a Federrer poprostu mega slabo \:\) Badzmy obiektywnie, najlepiej tego co wyprawial Ferrer na korcie oddaja slowa komentatora : bajecznie, fantastycznie, niewiarygodnie.. Czesto slyszycie takie cos w tv? bo ja nie.. Ferrer zagral swietne spotkanie z Nadalem.. A jezeli piszecie ze Nadal bez formy i gra tragicznie, to naprawde bardzo mnie zastanawia po co tak na niego masowo graliscie? \:\)

A co do spotkania Aroda z Gonzalezem.. No panowie Roddick ostatnio nie w formie poraza z Santoro, pare miesiecy niegral, wrocil nie pokazal praktycznie nic.. Nawierzchnia dosc wolna, Roddick serwuje w 2 setach 5 asow i myslicie ze teraz zaserwuje 20? watpie.. Kurs 2.34 na Gonzaleza jest naprawde swietny, dla mnie to tyle powinno byc na Roddicka, a nie na Gonzaleza.. ;\) Mysle ze czesc ludzi popelnie zasadniczy blad, i mysli to ten swietny Nadal, to ten swietny Roddick czy tez swietny Djokovic.. Nie panowie ci zawodnicy sa kompletnie bez formy.. I oczywiscie niemowie ze Gonzalez wygra te spotkanie na 100%, bo czegos takiego niema.. Ale kurs jest tutaj przeszacowany bo powinno byc minimum 50/50 a tak niejest, wiec grac warto.
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 05:54

Zgadzam sie tu z rapperem20 w 100 procentach ferrer gra znakomicie ale jutro tak jak w meczu roddicka moze byc wszystko to tylko sport zadne statystyki nic nie dadzą wychodza na kort i grają swoje tak samo moze miec jutro dobry dzien gasquet jak i roddick i odwrotnie gonzalez i ferrer a ze nadal jest bez formy to juz inna sprawa bo mimo wszystko mecz trzeba wygrac nawet z takim rywalem jak nadal który jest bez formy jest ciezko bo dochodzą sprawy mentalne itp zawsze wiecej ludzi postawi na faworytów to normalne ja osobiscie daje na Roddicka dlatego ze on gra inaczej niz federer i według mnie po prostu Gonzaleza forma szybko ucieknie w tym meczu a jesli przegra no cóz to przegra taki jest sport pozdro dla wszystkich
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 06:02

bajecznie, fantastycznie, niewiarygodnie.. Czesto slyszycie takie cos w tv?

W tv nie, ale w życiu co chwile :]

Komentatorów nie ma co słuchać =/ ktokolwiek ogra teraz Federera, Nadala lub Djokovica jest super mega hiper zajebisty.
Posted by: Lokus

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 06:04

podstawowy problem obstawiajacych koncowy turniej jest taki, ze patrza co zawodnicy grali przez caly rok i licza ze esencje tego kazdy z nich wkoncu wydobedzie. Szanse na taki flashback sa bardzo bardzo male, trzeba spojrzec realnie na obecna forme i tyle...
Ferrer zagral swietnie dzisiaj, ogladalem co prawda tylko 3 seta ale kazda pilke z ktorej mogl zaatakowac to konczyl (a ponoc to Hiszpan:)). Gasquet gral solidnie i tyle moge powiedziec, pare ladnych zagran i poprawne miniecia po kompletnie nieprzygotowanych atakach Djokovica. Na razie jednak nie zamierzam grac tego spotkania.
Posted by: emanko

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 06:14

Fernando Gonzalez (CHI) - wygra co najmniej 1 seta? 1.60 w bwin , jak dlamnie big value
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 06:49

Originally Posted By: Lokus
podstawowy problem obstawiajacych koncowy turniej jest taki, ze patrza co zawodnicy grali przez caly rok i licza ze esencje tego kazdy z nich wkoncu wydobedzie. Szanse na taki flashback sa bardzo bardzo male, trzeba spojrzec realnie na obecna forme i tyle...
Ferrer zagral swietnie dzisiaj, ogladalem co prawda tylko 3 seta ale kazda pilke z ktorej mogl zaatakowac to konczyl (a ponoc to Hiszpan:)). Gasquet gral solidnie i tyle moge powiedziec, pare ladnych zagran i poprawne miniecia po kompletnie nieprzygotowanych atakach Djokovica. Na razie jednak nie zamierzam grac tego spotkania.


Dokladnie poprostu swietnie to ujoles, o to mi chodzi.. Niektorzy tego niechca wlasnie zabardzo zrobic ;\)
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 06:54

Nom. Wystarczy też przejrzeć temat o Porsche Open. Gdzie ludzie chcieli grać co rundę przeciw Silvie, a on klepał kolejnych rywali. Głównym argumentem było to, że w poprzednich turniejach nie błyszczał, a rywale dobrze sobie radzili. Liczy się dyspozycja turniejowa, to jeden z najważniejszych elementów oceny kolejnego spotkania. Jak widać tutaj Ferrer jest nie do zdarcia. Podobnie Gonzalez odnalazł dyspozycje na ten ostatni turniej.

Jutro gram Gonzaleza. Na pewno też mocno za chwil kilka pójdzie typ na ugranie przynajmniej 1 seta przez niego. Federer w obliczu zagrożenia odpadnięciem z turnieju nie powinien mieć większych oporów przed skończeniem meczu z Denką w dwóch setach.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 07:32

Właśnie tutaj mam do was prośbę bo o tym, że gram na Gonzaleza już chyba wiecie \:\) Interesuje mnie właśnie mecz Dawidienko z Federerem bo potrzebuję szybko kaski czy myślicie, że pójdzie Szwajcarowi gładko w 2 setach czy może Denko ugra jednego. Bo zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden. Forma prezentowana przez Rosjanina jest po prostu beznadziejna chociaż Federer też nie błyszczał ale rozegrał dobre spotkanie. Przy podobnej dyspozycji serwisowej Davidienki jak w meczu z Roddickiem i we wcześniejszym turnieju to nie widzę innej możliwości jak 2 sety. Proszę was jednak doradźcie mi czy kurs 1.22 jest warty grania i to wejdzie ? Przeraża mnie jednak fakt, że Dawidienko ma podobne H2H jak Gonzalez przed meczem w Mastersie ale czyżby sytuacja miała się powtórzyć chyba raczej nie. W mojej opinii tutaj jets tylko pytanie czy Rosjanin ugra chociażby seta ?! Proszę o doradzenie mi.
Posted by: Fro_Lech

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 07:56

Federer 2-0 w Unibecie po 1,32. Mega sensacja jeżeli taki Davydenko ugrałby chociaż 1 seta przeciw Federerowi... Przynajmniej dla mnie.
Posted by: Cukier

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 08:38

Fred jest cieniem Siebie i granie przeciw komu kolwiek w tym turnieju 2-0 po 1.30 jest czystą bzdurą. Jestem przekonany że Denko urwie seta
Posted by: Marcel

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 09:00

http://pl.youtube.com/user/nWoHiTmAn316
u tej osoby mozna poogladac skroty 5-10 minutowe meczów z Szanghaju , moze komus sie przyda do oceny dyspozycji .
Posted by: Lokus

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 16:05

W pierwszym meczu Fed musi sie zmobilizowac i latwo wygrac z Davydenko, ktory nie ma serwisu. Under 21 jest do gry IMO. W 2 spotkaniu widze faworyta w Gonzalezie, ale nawet przyjmujac, ze ten mecz jest jak rzut moneta zdecydowane value mamy po stronie Chilijczyka. Pewnie jest gdzies wyzej ale biore @2,2 gb
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 17:34

Roddick - Gonzo

Który z graczy wygra pierwszego gema w meczu? Roddick @1.5

Jeden lubi zaczynać serwisem, drugi lubi serwis odbierać na początku. Tak czy inaczej serwisem zacznie Andy, kursy na wygranie gema serwiseowego przez Amerykanina normalnie wynoszą zapewne koło 1.15. @1.5 na ten typ biore ic zekam na spotkanie ;>
Posted by: mankiet

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:04

Sorry ze takie OT ale podawajcie gdzie znajdujecie takie kursy,pozdro<kameleon gdzie taki kurs??:)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:12

bwin \:\)
Posted by: mankiet

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:15

Znalazlem buk BAW ma to \:\)
Posted by: mankiet

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:21

Jedno ale czy czasem Gonzo jak nie wygra losowania to nie wybierze serwisu wiedzac ze rod ma mocny serwis i wtedy value jest po gonzo kurs 2,5 \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:25

Właśnie to samo było w meczu z Federerem. Na pierwszego gema Gonzo było aż @3.2 . Na QC dostałem odpowiedź, że Gonzo nawet jak wygrywa losowanie to wybiera odbiór. Popatrzyłem na kilkanaście jego ostatnich spotkań i rzeczywiście nigdy nie zaczynał od serwisu.
Posted by: mankiet

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 18:29

no to super info to gramy to w tym smiesznym buku \:\)
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 21:54

Witam krótka analiza po meczu Roddicka z Gonzalezem na statystyki nie ma co patrzec bo Rod pozera w nich Gonzo praktycznie jedyną szansę by zaisntniec w meczu był początek drugiego seta chyba przy stanie 0 - 1 było 15 - 30 dla gonzo kto wie gdyby wtedy Roddicka przełamał co by sie działo dalej poza tym nic nie zagrał tak jak tego oczekiwałem po nim dla mnie Gonzalez to typowy showmen i nic wiecej czasami wygrywa ale tylko wtedy jak mu wchodzi zero taktyki nic patrzenia co gra przeciwnik udawanie ze ma sie skurcze by tylko wiara patrzyła na niego z litoscią załosne no cóz trzeba przyznac sie ze nawet mnie Roddick zaskoczył dobrą postawą i przypomne ze nie ma co tu teraz mówic ze roddick nie wygrał tylko gonzalez przegrał bo tak samo mozna by było mowic wczoraj o meczu nadal-ferrer ze ma kontuzje itp po prostu taki jest sport i tyle wygrywa lepszy i dyspozycja dnia pozdro dla wszystkich
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 21:54

hmm no i niestety Gonzalez przegrywa 2:0.. Co do meczu to o ile do teraz najslabsze widowsiko robili dla mnie Davydenko czy Djokovic.. To teraz na te miano zasluguje Gonzalez, kompletnie nierozumiem co sie z tym zawodnikiem stalo. Gral jak by ktos mu dodal srodkow nasennych do napoju, lub powiedzial wygraj a tego pozalujesz.. Gonzo przewracal sie na korcie, gdy serwowal wypadala mu rakieta \:o
Byl kompletny brak poruszania sie, a o returnach to niema co kompletnie tu mowic bo chyba ani jednego Gonzalez nie zrobil.. Ja piernicze przeciez to masakra, czy Roddick serwowal pierwszym czy drugim podaniem, to Gonzo byl kompletnie bez radny.. Wszystko walil w aut, niewiem ile on wogole pilek przebil na druga strone siatki gdy serwowal Roddick ale bylo ich strasznie malo.. Ogolnie to tragedia i wogole nie gral tego co gral z Federerem, ale kto mogl to przewidziec, ze Gonzalez wyjdzie na kort i nagle zacznie sie stojac przewracac? Chyba nikt.. Co do Roddicka, to ciezko cos powiedziec, bo wsumie co powiedziec niby wynik, jak sie niemyle 6:1 6:4, i ktos moglby pomyslec ale Roddick zagral wysmienicie, najpierw Gonzalez ogral Federera a teraz Roddick go zmiotl z ziemii. Z prawda to sie jednak mija, Roddick gral na dobrym poziomie, no moze nawet i srednim, a to poprostu Gonzalez zagral chociazby gorzej od Davydenki i to o wiele... Tak panowie narzekacie tak na Ruska, ale ten przynajmniej zapieprzal po korcie i chcial cos zrobic, a ze mu nie wychodzilo to poprostu spadek formy.. Natomiast Gonzo stal na korcie i praktycznie nie robil nic..

Tyle odemnie, pozdrawiam
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 21:56

grzegorz: hehe sorry kolego ale jak ty porownujesz mecz Nadal vs Ferrer do Roddick vs Gonzalez to jestes bardzo smieszny \:\) te mecze nie maja ze soba kompletnie nic wspolnego, wiec nie rozumiem takiego porownania.. a jak maja to powiedz co? z checia poslucham? Pozatym tak Gonzalez sie przewracal zeby wzbudzic litosc, napewno mu na tym zalezalo \:D
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:06

mają wspólnego jedno ze wczoraj pisałes ze ferrer grał dobrze i trzeba byc obiektywnym bo wiara pisze ze nadal grał słabo przez te opaski itp a dzis piszesz ze roddick grał srednio i wygrał dlatego ze gonzalez grał słabo i gdzie tu obiektywizm zaden poza tym Gonzalez zawsze jak mu nie wychodzi szuka wsparcia w swoim poruszaniu się tak jak dzis po korcie a kogo to obchodzi ze on sie tak rusza to jego sprawa dzis był słaby i trzeba przyznac racje i tyle
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:08

a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:12

Federer - Roddick 2 - 0
tutaj nie widze innego wyniku Federer zawsze umiał grac z Roddickiem ostatni raz faworytem tej pary Roddick był na Wimbledonie w 2003 roku chyba jesli sie nie myle wtedy był wielką gwiazdą akurat jutrzejszy mecz według bedzie bez historii i tym razem znów federer bedzie górą z Gonzalezem moze spokojnie wygrac i davydenko chociaz z tego co pisze co raz czesciej ten rusek moze sprzedawac mecze wiec mozliwe ze odpusci mecz z Gonzo który jeszcze walczy o awans dla mnie Federer 2- 0 Roddick
Posted by: haku

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:21

W ostatnim ich meczu w tym roku na US Open Roddick grał bardzo bardzo dobrze,co zresztą mówi wynik 7:6 7:6 6:4 ale da się oczywiście zauważyć kompleks Federera.
Mecz na pewno będzie trudny dla rogera, tym bardziej patrząc na jego ostatnie występy. Nie twierdzę że nie wygra, ale żeby było 2:0 będzie musiał wznieść sie na wyżyny, a ostatnio mu to nie wychodzi. Roddick solidny, możliwy tb w meczu.
Posted by: noel

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:27

Wydaje mi sie że ferdek nie musi wygrać 2-0 żeby awansować, wygrana 2-0 da mu za to pierwsze miejsce w grupie, ale nie jestem pewien.
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:37

Originally Posted By: Kameleon
a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]

może wygrać 2-1 i też wyjdzie na luzie. Gonzo pogrążył się tą wtopą. Wygrana z Denko 2-0 nic mu nie da, bo Rod przegrywający 0-2 z Fedem ma identyczny bilans co Gonzo wygrywający z Denko 2-0. A h2h na korzyść Roda.
mecz ferdka z roddickiem o pierwsze miejsce.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:46

grzegorz1234: stary prosze nie pisz glupot bo sie pograzasz.. \:\) jak Gonzalezowi nieidzie zaczyna kombinowac? Aha no to wsumie mu nieszlo bo 2 razy sie przewrocil na samym poczatku meczu.. no tak.. To wszystko wyjasnia.

Co do 50/50 to tak taki ten mecz powinien byc, a jak ktos jest w stanie przewidziec ze Gonazalez po swietnym wystepie, nastepnego dnia wyjdzie na kort i zacznie sie przewracac bo nie bedzie w stanie utrzymac rownowagi stojac, no to gratuluje! naprawde poprostu jest chyba wtedy prorokiem..

Co do meczu Ferrer vs Nadal, to Ferrer dominowal ale Nadal gral i walczyl.. zapieprzal do kazdej pilki, mial sporo fajnych zagran. Chcial ten mecz wygrac, ale okazal sie gorszy.

Co do meczu Roddick vs Gonzalez, to Gonzo nawet zabardzo nie biegal, stal w miejscu i patrzal sie gdzie pilka poleci, kompletnie 0 walki, wogole mu sie niechcialo grac. 0 walki, i nikt mi nie powie ze on rowniez chcial to wygrac. Bo on chcial jak najszybciej z kortu zejsc
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:48

I gdyby Ferrer przegral ten mecz, w zyciu niemoglbym miec do niego zadnych pretensji, postawilem na niego kase, ten biegal, dawal z siebie wszystko, okazal sie gorszy ok przegral.. Kazdy stawiajacy musi sie z tym liczyc..

Gonzalez natomiast stal praktycznie caly czas i tylko rakiete nastawial.. Niewiem moze cos ze zdrowiem, chociaz tego mu nie zycze mimo ze mocno mnie zirytowal.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 22:58

Originally Posted By: Riverside
Originally Posted By: Kameleon
a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]

może wygrać 2-1 i też wyjdzie na luzie. Gonzo pogrążył się tą wtopą. Wygrana z Denko 2-0 nic mu nie da, bo Rod przegrywający 0-2 z Fedem ma identyczny bilans co Gonzo wygrywający z Denko 2-0. A h2h na korzyść Roda.
mecz ferdka z roddickiem o pierwsze miejsce.


No właśnie widze :[ szkoda, ale potem chyba h2h sie nie liczy tylko gemy, zresztą to już nie ma chyba znaczenia po tym co Gonzo dziś zrobił. Roddick musiałby wtopić 0:6 0:6 \:p
Posted by: deresz

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:07

a nie wiesz przypadkiem rapper co slychac u tego jelenia z bf, od ktorego kupiles gonzalesa po 2.4 wiem wiem nie dosc ze jelen to i farciarz \:\)
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:07

po tym co gonzo dziś zrobił, wystarczy że fed wtapia z roddicikem 0-2, gonzo wygrywa 2-0 z denko i h2h mówi nam że dalej wchodzą rod i gonzo.
jestem przekonany, że roddick pragnie satysfakcji za lata upokorzeń. chcieć to nie móc, ale połowa sukcesu już jest ;\)
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:09

edit: tfu, jakakolwiek wtopa feda i denko powodują aut feda.
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:12

rapper20 nie chce mi sie z toba kłucic spójrz na wynik i tyle zadne analizy po meczu nic juz nie zmienią czy kombinował czy nie nikogo to nie obchodzi albo czy walczył do ostatniej piłki czy nie, buka i zainteresowanego intersuje wynik bo taki jest sport i tyle włascwie to nie ma o co sie sprzeczac i tyle bo nie to jest istotą tego forum chyba
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:22

grzegorz: spoko tylko dla mnie ten kto stawial w meczu Roddick vs Gonzalez na 1 po obejrzeniu meczu obydwu panow wczesniejszych sie niezna.. A wynik nie mowi wszystkiego, oczywiscie ty wygrales ja przegralem. Co nie oznacza ze ty miales racje, bo Roddick wsumie niczego niepokazal, kto ogladal ten to wie.. Kontuzji ani slabszego dnia nie da sie przewidziec. tyle w tym temacie, dziekuje \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 14/11/2007 23:23

A wynik nie mowi wszystkiego, oczywiscie ty wygrales ja przegralem. Co nie oznacza ze ty miales racje

\:D \:D \:D

Dobra skończcie już.

Dawać typy na jutro i koniec dyskusji o Roddicku i Gonzalezie, jak cos to popiszcie sobie na pw.
Posted by: adingh

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 00:00

Ferrer - Gasquet

Zacznijmy od tego, że Ferrer w tym turnieju jest w świetnej formie. Gra bardzo pewnie, świetnie funkcjonuje jego forehand, którym zdemolował Nadala (szczególnie w 3 secie). Nadal był bezradny przy mocno bitych piłkach przez Ferrera, był spychany do defensywy. Ferrer często kończył zagrywając piłki wygrywające z odwrotnego forehandu. Gasquet nie gra źle, ale druga sprawa to ich ostatni mecz. Bylo to spotkanie w Tokyo, gdzie spotkał się Gasquet, który od 10 meczów nie stracił seta, a więc był w wielkiej formie. No i w meczu z Ferrerem nie miał nic do powiedzenia, został zdemolowany 6:1 6:2. Tak więc skoro Gasquet w swojej wielkiej formie przegrał gładko z Ferrerem to teraz moim zdaniem będzie podobnie i to Ferrer wygra ten mecz i z 3 zwycięstwami pewnie wygra grupe \:\)
Posted by: vicek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 00:22

Originally Posted By: rapper20
grzegorz: spoko tylko dla mnie ten kto stawial w meczu Roddick vs Gonzalez na 1 po obejrzeniu meczu obydwu panow wczesniejszych sie niezna..


Litości...forum jest miejscem na wymianę poglądów. To miejsce na przedstawianie opinii na temat danych meczów i podpieraniu jej odpowiednimi argumentami. Możesz nie zgadzać się z typami innych ale nie pisz, że jeśli ktoś zagrał odwrotnie niż Ty to znaczy, że nie zna się na tenisie. Dodam, że ja też stawiałem dziś na Gonzaleza i to zarówno przed meczem jak i w trakcie pierwszego seta licząc, że Gonzo się obudzi. Po prostu szanujmy siebie i swoje opinie, a nie wchodźmy sobie nawzajem w kompetencje.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 00:39

Vicek: pisze konkretnie i na temat tenisa. Nie bylo zadnego powodu dlaczego ktos powinien zagrac na Roddicka.. Sorry chyba ze kogos taktyka tak jak pisalem jest granie na tego gorszego? bo Roddick przed meczym byl tym gorszym dla tych ktorzy obserwowali ten turniej. Jak pisalem wczesniej to tylko sport i wygrac moze jeden i drugi.. Tu do glosu doszlo cos jeszcze bo Gonzalez mial dzisiaj spore problemy ze soba co zawazylo na wyniku tego meczu.

Grzesiek: podstawowa roznica w meczu Ferrera vs Nadal a Roddick vs Gonzales jest to ze to, Ferrer dominowal caly mecz i to on go wygral, poniewaz mial mase winnerosw, mimo tego ze Nadal biegal jak szalony do kazdej z pilek. W drugim meczu to Gonzo przegral bardziej niz Roddick wygral, bo to on walil wszystko w aut, Roddick wcale niemial duzej ilosci winnersow.. poprostu Gonzalez niepotrafil przebic pileczki na druga strone a zarazem trafic w kort.

Tyle, i to jest na temat, jeszcze niedawno ktos narzekal ze nikt nie pisze o meczach a teraz jak ktos pisze to pretencje ;\)
Posted by: deresz

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 00:43

I put my house on a match today and lost, can someone email me some bricks rapper to twoj post z forum bf ???
nikt nie ma do ciebie pretensji twoje analizy jak i ty sam sa urocze \:\)
Posted by: yaaho

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 01:09

Originally Posted By: grzegorz1234
Federer - Roddick 2 - 0
tutaj nie widze innego wyniku Federer zawsze umiał grac z Roddickiem ostatni raz faworytem tej pary Roddick był na Wimbledonie w 2003 roku chyba jesli sie nie myle wtedy był wielką gwiazdą akurat jutrzejszy mecz według bedzie bez historii i tym razem znów federer bedzie górą z Gonzalezem moze spokojnie wygrac i davydenko chociaz z tego co pisze co raz czesciej ten rusek moze sprzedawac mecze wiec mozliwe ze odpusci mecz z Gonzo który jeszcze walczy o awans dla mnie Federer 2- 0 Roddick

nie zapomnij, ze w tym roku Andy juz wygral z Rogerem, w pokazowym turnieju w Australii na poczatku roku
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 01:10

Nie bylo zadnego powodu dlaczego ktos powinien zagrac na Roddicka..

Była masa powodów, które poszczególne osoby mogły brać pod uwagę. Tym razem większość sie nie myliła, kurs spadał na Amerykanina czyli większość graczy stawiało na Roddicka. Zależy pod jakim kątem kto analizuje spotkanie, ale w czołówce można znaleźć masę powdów na wygraną jednego i drugiego zawodnika. Gonzo - Roddick, można napisać kilkanaście argumentów za jednym i drugim. Ważne jest trafić i iść do kasy ;>
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 01:22

Kameleon : i jakie powodu by to nie byly zarowna jak i na jednego jak i na drugiego zawodnika, zawazylo to czego nikt sie nie mogl spodziewac. Czyli dyspozycja dnia. Bo watpie zeby ktos obstawil na Roddicka pod tym katem.

Ale ok skonczmy juz to i sprobojmy dalej cos wytypowac.. Na jutro same mizerne kursy, to samo bedzie na pojutrze, mysle ze dopiero pol finaly przyniosa spotkania w ktorych bedzie mozna cos wytypowac, po dobrym kursie. Ja osobiscie chcialbym zobaczyc takie cos jak Ferrer vs Roddick, ale ciekaw jestem czy jest to mozliwe. Tzn. jest ale jakie warunki musza byc spelnione ;\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 01:34

Rafael Nadal v Novak Djokovic 0:3.5 @1.88 i 2:0 @1.85

Jutrzejszy dzień bardzo mi się podoba. Zaczynamy od spotkania Djokovic - Nadal i Hiszpan musi wygrać to spotkanie 2:0 by nie stresować się przy kolejnym pojedynku tej grupy. Djokovic gra słabo, drugiego seta z Gasquetem olał. W wywiadach przyznaje, że jest zmęczony, grał zbyt dużo, a do tego nie spodziewał sie tak dobrego rezultatu i występu w turnieju Mistrzów. Nadal nie gra znakomicie, ale kondycja fizyczna nadal jest i zabiega Serba. Wystarczy pare dłuższych wymian i Djokovic zacznie ponownie robić mase niewymuszonych błędów. Inny wynik niż 2:0 będzie dla mnie zaskoczeniem ;>

David Ferrer v Richard Gasquet pierwszy set @2.25

David podobnie jak Gonzo potrzebuje czasu by wejść w mecz. Zakładam, że Gasquet wyciągnął wnioski z poprzednich spotkań przeciwko Hiszpanowi (tak jak to zrobił vs Nadal i vs Djokovic) i wie co trzeba zrobić by ograć Davida. Od poczatku zaatakować, zagrać agresywnie tak jak z Nadalem, chodzić do siatki. Gasquet dobrze serwuje i jeden break na początku seta powinien załatwić sprawe. Ferrer swój najlepszy mecz w tym turnieju już rozegrał, drugi raz tego nie powtórzy.
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 01:47

Jutro Ferrer - Gasquet i Nadal - Djokovic ciekawe mecze ciezko wybrac zwyciezców tych par osobiscie dałbym na gasqueta i nadala ale raczej odpoczne sobie i bedzie no bet ale gdybym juz musiał dac to jednak skusił bym sie na Gasqueta jego tenis dla mnie jest bardziej porywający jakos przyszłosc w szlemach widze predzej przed nim niz ferrerem, dla mnie ferrer ma mecze zachwycające a czasami do bani ze ma wygrac a nagle przegrywa przypomina mi troche juana carlosa ferero z jego danwych lat gdy był na topie mimo ze dobry zawodnik stawiam na gasqueta który według mnie powinien ten mecz wygrac lecz nie jestem tego taki pewien jak w meczu roddicka dlatego ja osobiscie nie daje na ten spektakl napewno ładny meczyk bedzie do obejrzenia w meczu nadal djokovic tez wszystko moze sie zdarzyc ale stawiam na rafe choc przy tak wyrównanych meczach moze byc róznie pozdro
Posted by: Breent

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 02:01

a ja widzę jutro bardzo ciekawe spotkanie w deblu...

Bjorkman/Mirnyi - Erlich/Ram kursy około 1,8

Chcę tu zagrać na parę z Izraela. Bjorkmany z tego co wyliczyłem nawet przy gładkim zwycięstwie nie mają już szans na awans. Do tej pory doznali 2 porażek i mają bilans setów 0-4 ( 4-6 1-6 z Damm/Paes i 6-7 4-6 z Hanley/Ullyett). Erlich/Ram mają odnieśli 1 zwycięstwo ( 7-6 3-6 14-12 z Hanleyem i Ulyettem) i zanotowali jedną porażkę z Damm/Paesem ( 4-6 5-7 ), którzy według moich wyliczeń już awansowali. Z racji tego że to oni grają pierwsi ( około 8 rano) jak wygrają są pewni awansu ( nawet późniejsze zwycięstwo Hanley/Ullyett nad Damm/Paesem) zwyczajnie nie pozbawi ich awansu. Dodam że w tym roku nie tak dawno doszło do spotkania na twardej nawierzchni pomiedzy tymi deblami i wynik wyglądał następująco:
Erlich/Ram - Bjorkman/Mirnyi 6-1 7-5
Czekam na komentarze czy gdzieś się nie pomyliłem \:\)
Posted by: anfa_

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 05:22

Originally Posted By: grzegorz1234
Jutro Ferrer - Gasquet i Nadal - Djokovic ciekawe mecze ciezko wybrac zwyciezców tych par osobiscie dałbym na gasqueta i nadala ale raczej odpoczne sobie i bedzie no bet ale gdybym juz musiał dac to jednak skusił bym sie na Gasqueta jego tenis dla mnie jest bardziej porywający jakos przyszłosc w szlemach widze predzej przed nim niz ferrerem, dla mnie ferrer ma mecze zachwycające a czasami do bani ze ma wygrac a nagle przegrywa przypomina mi troche juana carlosa ferero z jego danwych lat gdy był na topie mimo ze dobry zawodnik stawiam na gasqueta który według mnie powinien ten mecz wygrac lecz nie jestem tego taki pewien jak w meczu roddicka dlatego ja osobiscie nie daje


nabredziłeś głupot, a do tego uzywaj czasem znakow przystankowych. co do ostatniego zdania... masz racje bierz przykład- nie dawaj, daj przykład- nie bierz. pozdro.

btw. nadal jutro iiiiiiziiiiii
Posted by: santiago

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 05:29

No na jutro fajny dubelek sie szykuje. Nadal ogrywa Djokovica bo Serb nie dosc ze bez formy to jeszcze bez szans na wyjscie do półfinału wiec kortu gryzc nie bedzie. Rafa moze nie jest w najwyzszej formie ale na djoko starczy z pewnoscia.
Z drugiej pary to Ferrer jest moim zdaniem w zyciowej formie, kapitalne mecze na tym turnieju, wczesniej tez grał dobrze, a Francuzik niczego wielkiego nie pokazuje.

Nadal 1,25
Ferrer 1,48

pozdrawiam
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 05:58

anfalast czego ty chcesz znów kolejny który nic od siebie nie pisze tylko najezdza ja nie moge ludzie z wami to polemizowac nie mozna bo sie obrazacie jak dzieci kazdy kto ma inne zdanie to od razu wyzywac szkoda słów jednym słowem dziecko
Posted by: gwidonek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 06:01

mam pytanko? o ile sie nie myle to djoko o nic juz nie gra a nadal gra mecz o byc albo nie byc?
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 06:37

Originally Posted By: gwidonek
mam pytanko? o ile sie nie myle to djoko o nic juz nie gra a nadal gra mecz o byc albo nie byc?


Tak, jutro Nadal gra z Djokovicem pierwsze spotkanie singlowe na korcie centralnym. Żeby czuć się bezpiecznie musi wygrać 2:0, w przypadku innego rezultatu musi czekać na wynik spotkania Ferrera z Gasquetem.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 06:45

na miejscu Ferrera, gdyby Djokovic wygral jakims cudem z Nadalem, przegral bym mecz z Gasquetem zeby zajac drugie miejsca i w pol finale trafic na Roddicka.. Chociaz Ferrer to walczak i powinien zrobic swoje
Posted by: ogorek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 06:59

Wytłumaczcie mi proszę, w jakim przypadku szansę na awans ma Gonzo?
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 06:59

Gonzo? jak Roddick ogra Federera to wtedy ma szanse \:\)
Posted by: ogorek

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 07:04

Ale przeciez Rod wygral z nim bezposrednio? Licza sie sety?
Posted by: _zvonimir_

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 *DELETED* - 15/11/2007 07:09

Post deleted by oli
Posted by: darkoo

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 07:55

Originally Posted By: _zvonimir_
chodzi mi po głowie Djoko \:\) co Wy na to?


no właśnie chodzi chodzi, a powinien biegać

Mimo wielkiej sympatii do Novaka, Nadal go jutro pozamiata w dwóch setach
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 08:02

Patrzę,myślę o jutrzejszych meczach i nic nie mogę wymyślić \:\) Za dużo różnych wariantów z jednej strony Nadal, który żeby wyjść z grupy musi wygrać spotkanie z Djokovicem, któryz durgiej strony nie walczy o nic. W 2 meczu Ferrer, który wyjście z grupy ma zapewnione,z Gasquetem, który ma teoretyczne szanse na awans. Wydaje mi się, że jutro raczej powinno się grać na niespodzianki,a nie na kursy 1.35 lub 1.55.

Mecz Nadal z Djokovicem, przyznaje, że nie oglądałem meczy Djokovica i tylko z waszych opinii mogę wywnioskowywać, że grał słabo. Oglądałem jednak fragmenty spotkań z Ferrererm i Gasquetem i niektóre wymiany wygrane przez niego były wygrane w stylu Djoko sprzed miesiąca o ile się nie mylę. Przejdźmy do Nadala, który według mnie gra naprawdę swój najgorzy tenis w karierze. Oglądałem mecz Nadala z Ferrererm i to co wyprawiał on w 3 secie naprawdę jest do niego niepodobne wyraźnie było widać, że się poddał i wiedział, że przegra ja się pytam gdzie jest ten Nadal co walczy do samego końca ? Nadal w meczu z Ferrererm co chwila podnosił piłki przede wszystkim się bronił praktycznie nie atakował,a Ferrer lubi długie wymiany i przyspieszał gdy tylko miał naprawdę dobrą okazję. Ja po kursie 1.35 Nadala naprawdę nie zagram bo za duże ryzyko. Myślę, że Djoko na mecz z Nadalem się spręży i nie odpuści Hiszpanowi tego meczu. W moim mniemaniu będzie on walczył, a nie podda się jak dzisiaj Gonzalez. Po kursie 3.9 za wygraną Nadala 2:1 w setach gram to i zarzykuję jeszcze na Djoko 2:1 lub 2:0 w setach.

Co do 2 meczu także jestem tego samego zdania grać na 2:1 dla Ferrera i zwycięstwo Gasqueta bo Hiszpan może nie znaleźć motywacji do wygranie tego meczu bo nic on mu nie da.
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 08:09

grzesol, ferrer nie ma nic zapewnionego. on może jeszcze odpaść.
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 08:15

liczcie, liczcie, jeszcze raz liczcie.
rafa 2-0 rychu 2-0, ferrer pa pa
rafa 2-0 rychu 2-1 i z tego co się orientuję liczymy gemy.
rafa 2-1 rychu 2-0 ferrer pa pa
rafa 2-1 rychu 2-1 rafa pa pa
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 08:40

I jeszcze słowo komentarza. W obliczu prawdopodobnej wygranej Rafy 2-0 (Djoko naprawdę kaleczy tenis w Szanghaju), zapowiada się epicka bitwa o miejsce premiowane awansem między Francuzem i Ferrerem. Wszystko się rozegra w psychice Gasgeta, dyspozycji dnia obydwóch. Im dalej w las(tzn. w mecz) tym większe szanse dla Ferrera, bo 'zajechać go' może jedynie Nalbandian w formie. Jednak trzeba pamiętać, że mecz z Nadalem bardzo dużo sił go kosztował....
dużo spekulacji, dużo możliwości rozwiązania.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 22:14

Jednak się myliłem i mieliśmy łatwe zwycięstwa faworytów. Muszę przyznać, że czekam na kolejny mecz Ferrera i nie ważne czy z Federerem, Roddickiem czy Gonzalezem będe na pewno na niego grał, a kursy będą na pewno wysokie. Imponuje mi Hiszpan tak jak ktoś powiedział grając na niego po meczu i tak nawet jeżeli przegra to nie można mieć większych pretensji bo będziemy wiedzieć, że przegrał ale walczył do końca, a nie jak np. przypadek czy Gonzaleza czy Gasqueta jak najszybciej zejść z kortu.

Jutro mamy 2 półfinały i naprawdę nie wiem co o nich myśleć. Z jednej strony oczywiście Federer no bo jakby mistrz mógł odpaść, nie wychodząc nawet z grupy. Szwajcar nie gra na tym turnieju dobrze ale to zawsze ten sam wielki gracz i na mecz z Roddickiem na pewno się spręży i wygra. Roddick naprawde nie ma broni na Federera. Widziałem w komentarzach, że mecz Gonzaleza z Roddickiem był wygrany przez Amerykanina i śmiać mi się chce. Mecz był wyraźnie przegrany przez Gonzaleza niż wygrany przez Roddicka, przecież Roddick nic wielkiego w tym meczu nie pokazał, zagrał po prostu na swoim poziomie czyli nic specjalnego,a Gonzalez przy tym drugim upadku wyglądał jakby przd spotkaniem "coś wciągnał". Ten upadek wyglądał jak jakiegoś kaleki i ta rakieta, któa mi wypadła z ręki. Jestem naprawdę zdumiony jak gracz, który 2 dni wcześniej pokonuje we wspaniałym stylu Federera wychodzi na kort z Roddickiem przewraca się i wogóle nie walczy.

Po tym co pokazała on w meczu z Roddickiem nie wiem co myśleć o jego meczu z Dawidienką bo z chęcią zagrałbym właśnie na Rosjanina, który może ten mecz odpuścić ale nie musi. Jeżeli Gonzalez wyjdzie i bęzie znowu udaał kalekę to przegra ten mecz na pewno. Bo mimo fatalnej formy Denki to jest to zawodnik, który tak łatwo się nie poddaje, aw meczu z Federerem było już widać dobry tenis Rosjanina mimo przegrania w 2 setach. Tylko jeszcze dochodzi fakt, że Gonzo przy wygranejz dawidienką wychodzi na pewnoz grupy. Po tym jednak co pokazał z Roddickiem nie mam już do niego żadnegoz aufania, nigdy nie wiadomo co zacznie wyprawiać na korcie ten "pajac" bez obrazy dla zwollenników Chilijczyka.
Posted by: Vit a

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 23:32

zmiencie ten temat z mistrzostwa ATP na pajace ATP. To co wyprawiaja zawodnicy wola o pomstwe do nieba.Kto ogladal spotkanie Ferera to wie o czym mowie. Rysiek kase dostal za wystep w turnieju to najwazniejsze wiec po co grac i meczyc stare kosci \:D .Parodia 6:1 6:1 .dwa wygrane gemy serwisowe.i nie pisze tego ze jestem zly ze mi kupon nie wszedl.Jestem rozczarowany tym turniejem i poziomem jaki prezentuja czolowe rakiety.,.
Posted by: rapper20

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 23:47

Vita: Rysek jest 8 w tych czolowych rakietach a wiec ostatni.. Z ferrerem nigdy nie potrafil grac, zobacz na h2h.. Pozatym czego ty sie spodziewales ze Ferrer ogra po swietnych meczach Djokovica, Nadala by potem odpasc ze srednim Franzucem? \:D to gratuluje poczucia humoru
Posted by: santiago

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 15/11/2007 23:58

Originally Posted By: Vit a
zmiencie ten temat z mistrzostwa ATP na pajace ATP. To co wyprawiaja zawodnicy wola o pomstwe do nieba.Kto ogladal spotkanie Ferera to wie o czym mowie. Rysiek kase dostal za wystep w turnieju to najwazniejsze wiec po co grac i meczyc stare kosci \:D .Parodia 6:1 6:1 .dwa wygrane gemy serwisowe.i nie pisze tego ze jestem zly ze mi kupon nie wszedl.Jestem rozczarowany tym turniejem i poziomem jaki prezentuja czolowe rakiety.,.


naprawde nie wiem skad to zdziwienie, przeciez ferrer jest w fenomenalnej formie chyba najlepszej w swojej histori i poprostu wygrał. On moze nawet wygrac cały turniej
Posted by: Radek_89

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 00:19

Vita; nie dwa gemy serwisowe, tylko jeden \:\) W pierwszym secie wygrał gema po breaku \:D
Posted by: Vit a

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 04:16

Originally Posted By: Radek_89
Vita; nie dwa gemy serwisowe, tylko jeden \:\) W pierwszym secie wygrał gema po breaku \:D


no blad z tych nerwow.Panowie tak spodziewalem sie ze gracz ktory gra dobry tenis przynajmniej powalczy.Ferrer ze wygral 2 mecze nie oznaczalo ze dzis na 100% wygra to spotkanie. H2H to tez co innego.no trudno stalo sie jak stalo gratuluje tym ktorzy grali na fererra. Zeby nie spamowac na jutro nie mam pojecia czy ruszac Ferdka ?! no moze tak na wynik 2:0 \:D analiza nie znana
Posted by: Lord Devastator

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 04:31

czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???
Ugranie seta przez Roddicka gwarantuje mu awans? Jesli tak to mozna ryzyknac 2-1 Federer.....
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 04:36

czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 05:09

Właśnie niech ktoś kto się na tym zna powie jak to będzie wyglądać, bo nie wiem dokładnie jak tam z sytuacją w grupie. Na dzień dzisiejszy na pewno wychodzi Roddick tak ?? Federer żeby wyjśc musi jutro spotkanie wygrać ? To na pewno, weźcie powiedzcie mi jak wygląda sytuacj a grupie ?
Posted by: AGASSI

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 05:25

Originally Posted By: Kameleon
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy
nie trzeba .....Federer i Andy bo w takim przypadku równej ilości wygranych meczów i setów o awansie Roddicka zdecyduje to,że wygrał z Gonzem.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 05:33

No to na jutro bez zbędnej analizy ;>

Nikolay Davydenko v Fernando Gonzalez @1.64 i 0:2 @2.55

Gonzo musi wygrać 2:0 i czekać. Musi nie oznacza niestety że to zrobi, ale Nikoal tym bardziej nie przekonuje do siebie swoją grą. Gonzo miał pare dni odpoczynku po ciężkim spotkaniu z Federerem (tego co zrobił z Roddickiem nie można nazwać meczem z jego strony) i powinien wyjść na kort zmotywowany i gotowy do gry na najwyższym poziomie.

Vamos Gonzo !
Posted by: Lord Devastator

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 06:06

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Kameleon
czy jesli Gonzalez wygra z Dawidenka 2-0 to kto awansuje przy stanie Federer-Roddick 2-0 ???



Wtedy chyba trzeba liczyć gemy
nie trzeba .....Federer i Andy bo w takim przypadku równej ilości wygranych meczów i setów o awansie Roddicka zdecyduje to,że wygrał z Gonzem.

czyli wychodzi tez Gonzo bo wygral z Federerem i Federer bo wygral z Roddickiem \:p
Posted by: santiago

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 06:39

Ja jutro napewno nic nie gram.Pieprze to. Na Federera za mało płaca zeby to grac, choc pewnie wygra. Natomiast w drugiej parze to graja tak nieprzewidywalni kolesie ze...wszystko moze byc.
Czekam na półfinały bo cos mi sie wydaje ze sporo kaski bedzie mozna zarobic na Ferrerze. Trafia w półfinale na Roddicka i kurs ponad 2.
A finał Federer-Ferrer:)

pozdrawiam
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 06:52

Panowie zostawmy te dywagacje,a zacznijmy w końcu typować. Bardzo interesują mnie wasze opinie,a pół tematu zajmuje to kto ?kiedy ? czy ? i dlaczego ? wyjdzie. PAtrzmy na formę zawodników i możliwości czy to, że np. Ferdek żeby przejść musi wygrać 2:0 to znaczy, że tak wygra. Zdaje sobie sprawę, że to jest bardzo ważne w obliczu jutrzejszych spotkań ale niech jedna lub 2 osoby, które wiedzą na 100 % powiedzą jak się przedstawia sytuacja w grupie i zacznijmy podawać typy.

Ode mnie takie typy na jutro to, że Federer wygra spotkanie z Roddickiem jestem prawie pewien, Roddickowi zawsze czegoś brakuje i zabraknie i tym razem. Ważny jest też fakt, że w przypadku przegranej Szwajcar nie wychodzi nawet z grupy, ato by już była mega sensacja chociaż jak wiemy niespodzianki się zdarzają. Zaryzykowałbym 2:0 na Federera bo kurs 1.7 zachęca jednak nie jestem tego w 100 % pewien, może Roddick ugra seta ale raczej stawiałbym na 2 sety.

Drugi mecz to spotkanie Gonzaleza z Dawidienką. Wcześniej pisałem, że zaryzykowałbym na Rosjanina ale jednak zmieniłem zdanie i myślę, że jednak po laniu jakie dostał od Roddicka Chilijczyk się pozbiera i pokona Dawidienkę. Dawidience może jednak zabraknąć motywacji do wygrania tego meczu. Podobny przypadek mieliśmy dzisiaj i Djokovicowi wyraźnie nie chciało się wygrać meczu tylko chciał już zakończyć ten turniej i mieć w końcu wakacje. To samo może być z Dawidienką, który po przekrętach jakie robił w tym roku ma na pewno dużo kasy i już zabukował sobie jakiś dłuższy pobyt w ciepłym kraju. Proszę nie traktować tego zbyt poważnie \:\) Jeżeli jednak Gonzalez wyjdzie z podobnym nastawieniem i nie wiem czy tam mu coś dolegało czy nie w jutrzejszym meczu to Dawidienko napewno wykorzysta tą okazję i wygra mecz. Dlatego to jaki Gonzalez jutro wyjdzie jest dużą zagadką,a od tego zależy typ na niego. Dlatego chyba najlepiej typować ten mecz na live bo wtedy już widizmy jak Chilihczyk będzie wyglądał i czy się czasami nie przewraca.

Podsumowując:
Federer - Roddick 1 1.20 9/10
Federer -Roddick 2:0 6/10


Gonzalez - Dawidienko 1 1.50

Proszę wszystkich o opinie dotyczące mojego postu jak i własnych przemyśleń.
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 08:16

Federer - Roddick

Aby zachować szanse na wyjście z grupy Federer musi wygrać z Roddickiem. Szwajcar nie prezentuje się najlepiej w Szanghaju, a jego forma wydaje się być daleka od ideału. Osobiście nie wyobrażam sobie kolejnej rundy bez niego. Po namyśle uważam, że lepszym zakładem niż ilość setów jest typ na gemy. Linia którą wystawił Bet365 czyli -3 gemy wydaje mi się zbyt niska. Wychodzę z założenia, że Federer jeśli nawet nie wygra w dwóch setach to typ ma szanse wejść.

Typ: Federer -3 gemy 5/10 @1.9 Bet365
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 08:26

Gonzales - Davydenko

Chilijczyk w ostatnim spotkaniu został rozbity przez Roddicka, myślę jednak, że podniesie się po tej porażce i pokona Rosjanina, który pewnie marzy, aby ten sezon się już zakończył. Jeśli ktoś ma być zmotywowany by wygrać, to jest to niewątpliwie Gonzales, a w przypadku Davydenki mobilizacja przed tym meczem jest wątpliwa. Podobny typ jak w przypadku Federera, czyli zakład na -3 gemy. Kurs dobry, myślę, że typ ma duże szanse powodzenia.

Typ: Gonzales -3 gemy 4/10 @2.0 Bet365
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 18:27

I niestety Chilijczyk wyszedł z podobnym nastawieniem jak w meczu z Roddickiem może być szybki mecz dla Dawidienki. Jeżeli Gonzalez ma problemyz tak słabym serwisem Dawidienki to ja nie widzę dla niego żadnych szans w tym meczu. WYgląda to tak jakby ktoś zabronił Gonzalezowi wyjścia z grupy albo rzeczywiście mu coś dolega chociaż w to wątpię.
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 16/11/2007 18:38

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1783312&page=0#Post1783312

tu masz temat na takie rozważania w trakcie spotkania
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 06:25

Panowie co się z wami dzieje jutro półfinały, a tu taka cisza. Czyżbyście nie mieli już za co grać ?! \:\) Mi także Gonzo wtopił ale nie przejmujcie się jutro mamy szansę to odrobić. Na szczęście zagrałem kontrę 2:0 dla Dawidienki i mi się trochę zwróciło. Teraz przejdźmy do jutrzejszych spotkań, które do gry dla mnie są znakomite \:\)

Federer - Nadal 1 1.28
Każde inne rozwiązanie niż wygrana Federera będzie dla mnie ogromną niespodzianką. Nadal gra padakę w tym turnieju,a swój awans zawdzięcza nieudolności jego przeciwników, którzy nie potrafili wykorzystać jego słabszej gry. Federer też nie jest w najlepszej dyspozycji ale mecz z Roddickiem pokazał, że jak Szwajcar chce to umie grać na najwyższym poziomie. Ataki Szwajcara zwyciężą nad obroną Hiszpańską. Bo tego, że Nadal się będzie bronił i podnosił piłki jestem prawie pewien tak przynajmniej grał w tym turnieju. Szwajcar jednak nie będzie się bawił i każdą nadarzającą się okazję do ataku wykorzysta. Oczywiście Nadal czasami będzie mijał Szwajcara ale na pewno więcej punktów wygra Federer atakując niż Hiszpan mijając. Osobiście postawiłbym na dokładny wynik 2:0 ale muszę jeszcze popatrzyć na kursy bo po 1.65 w profesjonalu nie zagram. Dziwi mnie bardzo fakt, że kursy na Ferdka wzrastają bo z 1.20 w profesjonalu jest teraz 1.28,a w bwin z 1.28 na 1.31. Nic tylko grać bo to jest pewniak jutrzejszego dnia. Nie wiem czym jest spowodowane obstawianie Hiszpana bo ja nie widzę w jego rękach żadnych argumentów do wygrania tego meczu oprócz oczywiście wspaniałej obrony. To jednak nie jest taktyka na Szwajcara, które krótsze i podnoszone przez Nadala piłki będzie atakował i w większości wygrywał tak jak wcześniej wspomniałem.

Ferrer - Roddick 1 1.60
Tutaj także nie widzę innej możliwości niż wygrana Hiszpana. To jest podobny pewniak jaki był według mnie w przypadku Gonza z Roddickiem ale wtedy się nie udało bo Chilijczyk dał ciała. Wogóle to straciłem zaufanie do tego gracza po tym co pokazał w tym turnieju. Świetne spotkanie z Federerem i kaszana w 2 ostatnich spotkaniach ale zostawmy tego pajaca. Przejdźmy do rzeczy, Ferrer gra swój turniej życia. Chociaż on już wcześniej pokazywał, że na hardzie grać potrafi. WYgrał wszystkie swoje 3 mecze w przepięknym stylu,a w ostatnim spotkaniu nie dał żadnych szans Gasquetowi wygrywając gładko 6:1 , 6:1. Federer można powiedzieć obnażył wszystkie słabe strony Amerykanina. Czyli serwis, który "nie wchodził" tak jak powinien i od razu mnóstwo szans na przełamanie no i brak kończącego uderzenia, które w dzisiejszym tenisie jest niezbędne do wygrywania ważnych spotkań. Dodatkowy fakt to beznadziejna gra przy siatce, naprawdę to co wyczyniał przy niej Roddick wołało o pomstę do nieba jak gracz ze światowej czołówki może nie potrafić zagrywać przy siatce ? Roddick swoimi słabymi zagraniami na pewno nie zamęczy Hiszpana, a ten wręcz z uśmiechem na ustach będzie dobiegał do jego kolejnych zagrań i przebijał, a gdy się nadarzy okazja zaatakuje bez odpowiedzi Amerykanina. Amerykanin nie da rady zabiegać Hiszpana prędzej bęzie przeciwnie bo Roddick widząc kolejne piłki zagrywane przez Hiszpana na drugą stronę będzie się niecierpliwił i starał się kończyć,a te zagranie przy grze Ferrera musza być maksymalnie agresywne i bliskie linii żeby Hiszpan nie odegrał, to będzie powodowało rozgoryczenie i błędy Roddicka, który jeżeli jest zdenerwowany dodatkowo przestaje serwować. Weźmy pod uwagę, że dzisiaj z Federerem był mecz o pietruszkę ,a on łamał rakietę jakby był to finał tego Mastersa. Jeżeli tyle nerwów będzie miał jutro to będzie musiał połamać niejedną rakietę. To jest oczywiście żart.

Więc na jutro dubelek Federer i Ferrer i do tego Polska i gramy grubo i po meczu z Polską pijemy cieszymy się z awansu iz wygranej kaski \:\) Życzę wszystkim powodzenia.
Posted by: M4CI3K

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:05

jeszcze wczoraj byłem pewny że zagram ferrera w półfinale z kim by nie grał, ale kiedy zobaczyłem kursy to aż sie przestraszyłem ;\)
powiem szczerze że liczyłem na odwrotne i raczej tego spotkania nie zagram. co nie zmienia faktu że będę kibicował ferrerowi który bardzo mi imponuje w tym turnieju.

co do drugiego półfinału widać że buki skorygowały już swoje myślenie o meczach federera i sypną czasami kursami powyżej 1,2 ;\)
ale granie Szwajcara po takim kursie przeciwko Nadalowi, który chyba jest jedynym zawodnikiem nie bojącym się grać z nim uważam za bezsens

Wnioski:
Ja jutro pobawię się trochę na live
Posted by: bet_master

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:06

ojojojojoj po takim kursie fedexa z nadalem to niezbyt dobra opcja ;\) jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?
Posted by: polskignom

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:25

Originally Posted By: bet_master
ojojojojoj po takim kursie fedexa z nadalem to niezbyt dobra opcja ;\) jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dla Feda ta porazka byla bardzo istotna. Obudzila go, a Nadal? Jest cienki w tym turnieju, jak i w ostatnich halowych. Ciezko sie kierowac h2h w mastersie w Shanghaiu, gdy polowe polowe z tych meczy rozegrali na kortach podobnych do RG, albo i wiecej.
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:28

Grzesol dubel federer + ferrer wydaje się być spoko, ale należy się chyba też zastanowić jeszcze nad typem na hiszpana ponieważ moim zdaniem roddick po prostu delikatnie rzecz ujmując oddał mecz z fedkiem, aby oszczędzić troszkę siły i myślę, że jutro powalczy i ferrerowi może wcale nie być tak łatwo jak Ci się wydaje, może warto rozpatrzeć typ na 3 sety w tym meczu. pozdro.
Posted by: Llama

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:37

Kursy faktycznie lipne.

Pragnę zwrócić uwagę, na fakt iż w 2006 i 2007 roku Nadal wygrał tylko po jednym turnieju na twardej nawierzchni maloooo, maloooo \:\)

Z Roddem jest tak, że jeśli serwis nie chodzi perfekt, szanse na brejki dla graczy dobrze returnujących i solidnych w wymianach są ogromne. Obiektywnie, mam nadzieję, że Ferrer jutro dokona egzekucji na Amerykaninie.

Roger powstał z popiołów? Chyba tak.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 07:47

Originally Posted By: bet_master
jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dobrze wiemy, w tym sezonie naprawdę słaby jak widać po wynikach na hardzie. Z tym H2H to naprawdę wyskoczyłeś jak Filip z konopii, zauważ, że 6 z tych meczów wygranych jest na mączce. Jedna wygrana na hardzie była w 2004 roku czyli nie ma co wogóle jej brać na uwagę bo to był ich pierwszy pojedynek wogóle. Hard to jest zupełnie inna bajka dla Nadala niż nawierzchnia ziemna. Jego styl wogóle nie pasuje do twardej nawierzchni. Kolejną rzecz piszesz o cienkim jak barszcz Gonzo na jakiej podstawie tak twierdzisz, oglądniecia jego 2 ostatnich meczów. Chyba nie oglądałeś jego spotkania z Federerem,w którym rozegrał on chyba mecz życia. Federer nie zagrał źle w tamtym spotkaniu,a Chilijczyk po prostu fenomenalnie, dlatego Szwajcar przegrał.
Posted by: grzesol

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 08:47

Originally Posted By: Szczypior
Grzesol dubel federer + ferrer wydaje się być spoko, ale należy się chyba też zastanowić jeszcze nad typem na hiszpana ponieważ moim zdaniem roddick po prostu delikatnie rzecz ujmując oddał mecz z fedkiem, aby oszczędzić troszkę siły i myślę, że jutro powalczy i ferrerowi może wcale nie być tak łatwo jak Ci się wydaje, może warto rozpatrzeć typ na 3 sety w tym meczu. pozdro.


Ja Ci powiem tak ja mam bardzo duże przekonanie do typu na Ferrera i dlatego nie bawię się w inny zakład. Chociaż na podpórkę gram jeszcze 2:1 dla Roddicka, ja myślę, że tu może być zwycięstwo Hiszpana w 2 setach chociaż 3 nie wykluczam ale bardziej trafnym rozwiązaniem według mnie jest zagranie tak jak ja to gram. Bo Roddick tego meczu 2:0 na 1000 % nie wygra. Wiem, że nie powinienem tak pisać ale co do tego jestem naprawdę pewny.
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 08:54

Ferrer - Roddic

Stawiając dokładny wynik musimy mieć jasny punkt odniesienia i musimy widzieć oczami wyobraźni pewen fakt, który może nie do końca będzie aksjomatem, ale raczej pewnikiem, tezą na którym zbudujemy całą ideologię, która ma przeświadczyć nas o danym stwierdzeniu. Osobiście założyłem sobie iż w dzisiejszym pojedynku, to Hiszpan zwycięży. Jakie miałem przesłanki? Raczej żadne okrywcze bo to co pokazał Ferrer w dotychczasowych meczach jasno i klarownie skłania mnie ku graniu właśnie na niego, podobnie pewnie jak większość typerów, co biorąc pod uwagę jego postawę na pewno nie dziwi. Oglądając dzisiejszy pojedynek Roddicka z Federerem doszedłem do wniosku iż Amerykanin jakby celowo odpuścił większą walkę ze Szwajcarem, aby zachować siły w dzisiejszym pojedynku i moim zdaniem powalczy i wygra seta. W bet365 mamy najwyższy kurs w sieci na takie rozwiązanie, przykładowo inne firmy kursy w granicach @3.75 nawet @3.4, ale nie wychodzące poza barierę @4.0. Warto się skusić na takie rozwiązanie, bo moim zdaniem będzie to mecz walki, a zwycięstwo Ferrerowi przyjdzie niezwykle ciężko.

Typ: Ferrer 2:1 3/10 @4.33 Bet365
Posted by: bet_master

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 09:24

Originally Posted By: grzesol
Originally Posted By: bet_master
jaki jest nadal kazdy wie :). Spójrzmy na mecze h2h między nimi 8:5 dla nadala \:\) także w żadnym wypadku po takim kursie nie ma co grać federera . Skoro nieobliczalny Gonzalez , a wlasciwie cienki jak barszcz jak sie okazalo , potrafi ograc rogera , to czemu nie nadal który już 8 razy to zrobil ?


Dobrze wiemy, w tym sezonie naprawdę słaby jak widać po wynikach na hardzie. Z tym H2H to naprawdę wyskoczyłeś jak Filip z konopii, zauważ, że 6 z tych meczów wygranych jest na mączce. Jedna wygrana na hardzie była w 2004 roku czyli nie ma co wogóle jej brać na uwagę bo to był ich pierwszy pojedynek wogóle. Hard to jest zupełnie inna bajka dla Nadala niż nawierzchnia ziemna. Jego styl wogóle nie pasuje do twardej nawierzchni. Kolejną rzecz piszesz o cienkim jak barszcz Gonzo na jakiej podstawie tak twierdzisz, oglądniecia jego 2 ostatnich meczów. Chyba nie oglądałeś jego spotkania z Federerem,w którym rozegrał on chyba mecz życia. Federer nie zagrał źle w tamtym spotkaniu,a Chilijczyk po prostu fenomenalnie, dlatego Szwajcar przegrał.


hmm twierdzisz ze gonzalez w meczu z federerem byl super mocny \:\) . A mi sie wydaje owszem że zagral dobrze , moze nawet bardzo dobrze , ale czy to byla taka forma jaka prezentowal chocby naa AOpen ? nie wydaje mi sie. Gdyby byl w dobrej formie to pociagnal by roddicka , a juz napewno davydenke . Roger go zlekcewazyl + niezbyt jednak dobry sezon halowy federera , porazki z nalbexem. Takze jest paru zawodnikow ktorzy moga pokonac mistrza i napewno takim zawodnikiem jest nadal :). O to mi glownie chodzilo ze za 1,26 czy cos w ten desen nie ma sensu grac rogera i potem srac pod siebie , czy nadal zagra mecz zycia czy nie. No bo jak zagra mecz zycia , nic nie bedzie psul , bedzie biegal jak szalony, bedzie poprawial spodenki \:\) itp itd. to w obecnej formie nawet roger mu nie da rady \:\)
Posted by: adingh

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 16:24

Ja gram dziś dubel Federer i Ferrer.

Co do Federera to nie widziałem go w tym turnieju, ale podobno z Roddickiem grał bardzo dobrze. Nadal wygrywał z nim już na hardzie, ale to było za czasów kiedy Nadal był w swojej wielkiej formie. Myślę, że Roger będzie wyjątkowo zmotywowany i biorę go nawet po takim kursie \:\)

A co do Ferrera to nawet jeśli Andy odpuścił mecz z Rogerem to i tak mu to nic nie da. Kondycyjnie na pewno nie będzie lepszy od Ferrera, bo po pierwsze David grał dzień wczesniej mecz, który trwał godzinę, a po drugie ogólnie jest lepiej przygotowanym fizycznie zawodnikiem, którego bardzo trudno zabiegać. David będzie bombardował z odwrotnego forehandu na backhand Roddicka, a wtedy Amerykanin będzie bezradny. Z taką formą w jakiej jest Ferrer moim zdaniem Andy nie ma szans, bo z głębi kortu na pewno Ferrer jest lepszy. Gram te dwa mecze grubo \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 16:55

jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? \:D Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75
Posted by: ruben

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:01

Originally Posted By: Kameleon
jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? \:D Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75



leon przestań robic innym mentlik w głowie w taki dzień jak dziś który trzeba dobrze zacząć (historyczny dla nas) rod niema szans
i moim skromnym zdaniem jest to najpewniejszy mecz po tak w miare dobrym kursie tego turnieju


FERRER izi very izi
Posted by: xqwzts

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:04

ciekawe zaklady ma na dzis unibet w meczu federer-nadal
kto popelni wiecej df i kto zdobedzie wiecej asow przy handi +5,5 na nadala. I tak sie zastanawiam czy federer moze miec wiecej asow od nadala az o 6...? i wydaje mi sie ze nie i mozna sprobowac to zagrac. Kurs na to zdarzenie 1.85 bardzo mi sie podoba. DF to w tym meczu raczej loteria, bez zadnego handi tego nie rusze ;\)
Posted by: haku

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:05

Originally Posted By: Kameleon
jejku jej...nie da się grać przez cały turniej tak jak robi to Ferrer. Nie uwierze jeśli nie zobacze. Znaczy da się, ale...Ferrer? \:D Rozumiem Federer albo Nadal, ale nie Ferrer. Lopez potrafił ograć go na tej nawierzchni ograć dwa razy mimo, że też jesgo bh jest niepełnosprytny to Roddick może zrobić to samo.

Roddick @2.75
Kamel Ty se chyba jaja stroisz.Mecz wygra Ferrer, jak i całego Mastersa.
Posted by: mateusz2201

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:10

Aj nie, Mastersa wygra Roger Federer \:p
Posted by: andrzejek_84

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:28

Na Ferrera robi sie masowka a takie typy zawsze wchodza na odwrot :)Jesli Roddick dobrze zacznie to moze wygrac, jesli zostanie szybko przelamany to sie zapewne spali psychicznie, polamie pare rakiet i bedzie sie mogl pakowac
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:38

jak nagle każdy krzyczy ferrer izzi to nie wygląda to za dobrze ... ...
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:48

z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro
Posted by: HAGIi

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:49

Originally Posted By: grzegorz1234
z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro


przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanow sie nad sensem Twojej wypowiedzi...
Posted by: andrzejek_84

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:56

Rodikowi akurat pasowalaby bardziej kazda inna nawierzchnia bo w szanghaju jest zajebiscie wolna i jego serwisy az tak nie strasza
Posted by: adingh

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:57

Originally Posted By: Szczypior
jak nagle każdy krzyczy ferrer izzi to nie wygląda to za dobrze ... ...
To co jeśli uważamy kogoś za duzego faworyta i dobry typ to mamy o tym nie pisać ? Dobry typ to nie zawsze typ, który gra mało osób \:\) Ja już zagrałem Davida i Rogera \:\) Zaraz przed TV i emocje \:\)
Posted by: haku

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 17:59

Originally Posted By: grzegorz1234
z zalem musze stwierdzic ze jednak ferrer powinien wygrac z roddickiem ale jestem za leonem i tez stawiam na roddicka po dobrym kursie bo ostatecznie gdzie ma wygrac z ferrerem jak nie na hardzie pozdro
świetna wypowiedź. Do Maliny roku ;\)
Posted by: Szczypior

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 18:03

oczywiście że nie, mam swoje zdanie na temat tego meczu i nic się już nie zmieni, zresztą zaraz mecz już nie warto dywagować, takie jest po prostu założenie, że jeśli dużo osób gra dane zdarzenie, nie ważne już jaki to jest typ, mega zajebyszczy czy troszke mniej to w często nie wchodzi, zresztą teraz już nie ważne, zapraszam przed tv lub ewentualnie przed 'okienko' ;\)
Posted by: grzegorz1234

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 17/11/2007 18:33

poza tym bedzie jak bedzie nie ma co sie podniecac poza tym roddick nie ma tylko serwisu
Posted by: ruben

Re: Szanghaj - Mistrzostwa ATP - 11-18 Listopad 2007 - 18/11/2007 16:57

Ostatni mecz w tym sezonie na takim szczenlu i mysle iz będzie to fajne widowisko , grzechem byłoby nie zagrac na ferrer po kursie okolo 4.00 lol lub jakiegos handi na hiszpana jest w wybornej dyspozycji i mam nadzieje ze to potwierdzi

FERRER VAMOOOSSSSSSSSSSSS