WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005

Posted by: Kaligula

WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 11:28

The Championships

Wimbledon, England
June 20 - July 3, 2005
Grand Slam
Prize Money: TBD
Draw: 128M/96Q/64D
Surface: Grass/Outdoors


website:Wimbledon

Drabinka

pomocne linki:
http://www.wtatour.com/
http://home17.inet.tele.dk/wta/
http://www.itftennis.com/womens/players/
Posted by: ZurawWawa

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 15:23

No to ja pierwsze pytanie w tym dziale:
Co eksperci mysla o postawieniu Hantuchova-Lineckaja 1 po kursie 1.57 z baw?
Posted by: muppet

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 15:54

Grac na Hantuchova, w dodatku z czolgiem? Zapomnij, ciezko o gorszy typ (moim zdaniem ofkors )

Z ciekawszych pozycji u bab widze to tak [kursy prof]:
- Vinci z Sugiyama, @2.15. Kto widzial Vinci w Eastbourne musi przyznac, ze to naprawde swietna zawodniczka. Nie wydaje mi sie, ze to jakis jednorazowy wyskok, ona grala naprawde bardzo, bardzo dobrze. Sugiyama z kolei wsławiła się przegraniem meczu z Frazier mimo 7 pilek meczowych (i to na 2-0 w setach)... Masakra, Ai cos nie ma formy chyba, skupi sie na deblu gdzie ma spore szanse...

- Arvidsson z Perebiynis, @1.8. Szwedka zdemolowała rywalki w kwalifikacjach, z tego co pamietam to stracila moze z 6 gemow w trzech meczach! Tatiana zupelnym osiolkiem jesli o trawe chodzi to nie jest, ale Szwedka jest tu chyba sporym faworytem. Takie kwalifikacje dodaja pewnosci siebie, poza tym szwedzka szkoła tenisowa hoduje niezlych trawiarzy, nie widzialem tej Arvidsson ale za sama narodowosc bym ja przypisał juz do grassu

- Baltacha z Klaschka , @1.5. Szczerze mowiac nie mam pojecia co to za Niemka, przegladam jej 'osiagniecia' to troche jednak nie ma co ogladac, a Niemka ma juz 25 lat. Baltacha to reprezentantka gospodarzy, rowniez zadna z niej gwiazda, ale chyba lubi grac na trawie. Rowniez na hardzie nie radzila sobie najgorzej ostatnimi czasy. Żaden banker, ale no kto to jest KLASCHKA?!

- Medina ze Srebotnik, @1.7. Medina to jedna z zawodniczek czolowki, ktora wbija sie w pamiec z... wielu powodow . Nie jest to typowa Hiszpanka, ktora poza clayem nie wie jak grac, rowniez na hardzie pokonala niezle rywalki. Na trawie radzi sobie calkiem calkiem, rok temu w Hertogenbosch doszla do polfinalu. Na Wimbledonie odpadla w pierwszej rundzie z Natalie Dechy, nie jest to raczej powod do wstydu. Srebotnik jakos sie nie rozwija, taka nijaka z niej zawodniczka... Na clayu nie byloby watpliwosci, tu troche sie ich pojawia, ale ciezko mi sobie wyobrazic porazke Mediny z bardzo przeciętną Słowenką

pozdrawiam
Posted by: v_a_m_o_s

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:00

http://photo910.tripod.com/cgi-bin/wta.pl?p1=1363&p2=2005
na tej stronce są wszystkie mecze Klaschki od 2000 roku
Posted by: oli

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:11

w profie skoczyl kurs Sequere na 2.06...

co myslicie o tym meczu bo na moje oko to ten kurs

to promocja
Posted by: v_a_m_o_s

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:20

Moim zdaniem 2 bardzo pewne typy:
Jackson - Marrero typ 1(1.29); Marta w bardzo kiepskiej formie, w tym sezonie przegrywa mecz za meczem, a poza tym trawa to nie jej nawierzchnia, w przeciwieństwi do Jackson, która lubi trawę i coś tam nawet gra; w tegorocznym turnieju w birmingham pokonała brandi i kirilenko (może nie są to jakieś fanatstyczne rywalki ale coś tam jednak grają na tej trawie)
Baltacha - Klaschka typ 1(1.5); Baltacha to dobra zawodniczka, która bardzo lubi trawiaste nawierzchnie, przemawia za nią tez to, że gra u siebie, a Klaschka to raczej kiepska zawodniczka, przeszła kwalifikacje, ale pokonała tam raczej kiepskie zawodniczki, ne pewno o wiele gorsze niż Baltacha.
Posted by: v_a_m_o_s

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:20

zapomniałem dodać, że kursy są z profa
Posted by: Kaligula

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:24

Quote:

Moim zdaniem 2 bardzo pewne typy:
Jackson - Marrero typ 1(1.29); Marta w bardzo kiepskiej formie, w tym sezonie przegrywa mecz za meczem, a poza tym trawa to nie jej nawierzchnia, w przeciwieństwi do Jackson, która lubi trawę i coś tam nawet gra; w tegorocznym turnieju w birmingham pokonała brandi i kirilenko (może nie są to jakieś fanatstyczne rywalki ale coś tam jednak grają na tej trawie)
Baltacha - Klaschka typ 1(1.5); Baltacha to dobra zawodniczka, która bardzo lubi trawiaste nawierzchnie, przemawia za nią tez to, że gra u siebie, a Klaschka to raczej kiepska zawodniczka, przeszła kwalifikacje, ale pokonała tam raczej kiepskie zawodniczki, ne pewno o wiele gorsze niż Baltacha.



Przed chwilą zagrałem dokładnie taki dubel za 9/10 wchodzę do działu i co? i jest ktoś kto myśli dokładnie tak samo pozdr
Posted by: adriano

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 20:36

Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wspomnial o meczu Obata-Irvin. Kurs całkiem przyzwoity (1.5 w profie), Obata gładko przeszła kwale, na trawce ma całkiem przyzwoity bilans, różnie źrodła podają, ale zaufajnmy teniscornerowi, ze 20-13, natomiast Irvin na trawie kompletne dno, 4 razy grała na wimbledonie i 4 razy nie przeszła pierwszej rundy! bilans na grassie ujemny, 4-10. Nic tylko grać japonke po takim kursie.

Co do pozostałych spotkań zgodze sie z kolegami, zdecydowanie Jackson, chociaz z tego co widze kurs w profie juz spadl (było 1.4) i chyba nie na głównym kuponie ale na którymś na pewno zagram Szwedke Arvidsson.
Posted by: Fozzie

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 23:37

Evie Dominikovic - Aiko Nakamura

kurs:1,50

Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie.
W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...

------------------------------------------------------

Sanda Mamic - Dinara Safina

kurs:4,70

Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba...

--------------------------------------------------------

Ai Sugiyama - Roberta Vinci

kurs:2,10

To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...

---------------------------------------------------------

Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson

kurs:1,80

Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...

----------------------------------------------------------

Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera

kurs:2,20

Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.

----------------------------------------------------------

Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic

kurs:2,30

Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.

------------------------------------------------------------

Amy Frazier - Mashona Washington

kurs:2,40

Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę.
Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h

------------------------------------------------------------

Marissa Irvin - Saori Obata

kurs:1,60

Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....

-----------------------------------------------------------

Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem

kurs:1,90

Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine...
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 19/06/2005 23:40

Quote:

Evie Dominikovic - Aiko Nakamura

kurs:1,50

Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie.
W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...

------------------------------------------------------

Sanda Mamic - Dinara Safina

kurs:4,70

Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba...

--------------------------------------------------------

Ai Sugiyama - Roberta Vinci

kurs:2,10

To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...

---------------------------------------------------------

Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson

kurs:1,80

Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...

----------------------------------------------------------

Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera

kurs:2,20

Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.

----------------------------------------------------------

Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic

kurs:2,30

Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.

------------------------------------------------------------

Amy Frazier - Mashona Washington

kurs:2,40

Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę.
Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h

------------------------------------------------------------

Marissa Irvin - Saori Obata

kurs:1,60

Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....

-----------------------------------------------------------

Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem

kurs:1,90

Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine...




i do kasy
szczerze to Mamic mi chodzi od 2 dni po glowie
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 00:05

ja na znak protestu przeciw marnym parom u panów i korzystajac, ze naziemne nie robia zwrotów za krecze zaryzykuje takie cos (sts):

1445 12:00 Jankovic J. - Chakvetadze A. (2.30)
1449 12:00 Dementieva E. - Benesova I. (4.00)
1439 12:00 Vento M. - Sequera M. (2.30)

jak widac bedzie ostro i po bandzie, nie polecam nikomu

Posted by: aktorek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 06:00

Baltacha E. - Klaschka S. 1.50 przecie to darmo . U siebie gra kobieta a Klaschka w swoim życiu prawie nie widziala trawy MOze jakaś kontuzja Baltachy ? wie ktoś coś o tym, jak zdrowa to tylko grac za grubo
Posted by: kewin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 06:06

Baltacha ?? w życiu niezagram na nią....juz ostatnio udowodniła..że bedac brytyjka nieumie odbijac na trawce....przegrała z Sequera.....a Klaschka to mało znana zawodniczka a na takie trzeba uwazac bo lubia robic niespodzianki w pierwszych rundach ...

TYP: Klaschka


Spears-Kremer/2
pierwsza to typowa deblistka jakos w singlu niema znaczacy sukcesów...a zawodniczka z Luksemburga ma na swoim koncie juz dobre wystepy na szybkich nawierzchniach a i kursik ładny (1.6 w toto)..polecam KREMER
Posted by: kardynal20

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 06:17

prosze o opinie fachowców na temat ponizszego zestawu gdyz zamierzam zagrac sobie za stowke te panie

#davenport - jidkova 1
#jackson - marrero 1
#schnyder - serra-zanetti 1
#stosur - pastikova 1
#farina - sucha 1
#likhovsteva - smashnova 1
#baltacha - klaschka 1

przeanalizowałem te mecze i wychodzi na to ze nie powinno byc problemów ale moze cos przeoczyłem??!!

dzieki za opinie i uwagi
Posted by: KRAJAN

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 06:40

Na dziś wybrałe 5 meczyków (single) - (większość pokrywa się z typami forumowiczów):
A. Sugiyama vs R. Vinci 2 /2.08/ 5/10
T. Perebiynis vs S. Arvidsson 2 /1.84/ 3/10
M. Maleeva vs S. Asagoe 1 /1.769/ 3/10
A. Frazier vs M. Washington 1 /1.599/ 3/10
E. Baltacha vs S. Klaschka 1 /1.488/ 3/10

Jeszcze zastanawiam się czy typu na Vinci nie podwoić? Ostatnio zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie - w przeciwieństwie do Sugi, która ostatnio słabo pogrywa, ale jest to turniej najwyższej rangi i kto wie co wywinie doświadczona Japoneczka. Oby nic!

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: kardynal20

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 06:50

czekam na opinie do poprzedniego postu a teraz typy na single

obata 1,6
perebniyis 1,8
kremer 1,55
sugiyama 1,5 - jednak
morigami 1,75
llevellyn 7
browell 2,6


sugiyama zawsze sobie dobrze radzi w londynie wiekszosc typuje vinci ja jednak wyczuwam tu zwyciestwo AI , perebniyis to nie jest dziewczynka do bicia dla arvidsson ktora po przejsciu kwali moze nic wiecej juz tu nie zdziałac , kremer chyba 2-0 w setach nic nie wskazuje na inny bieg wydarzen , obata dla mnie mniej pewna niz kremer ale swoja rywalke tez powinna odprawic z kwitkiem, morigami - ocs mi tak podpowiada poza statystykami , browell moze pokusic sie o zwyciestwo w koncu perry to zanda gwiazdeczka , a llevellyn dlatego iz po ostatnich meczach kuzniecowej wwytsko moze sie zdarzyc
Posted by: ZurawWawa

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 08:18

mam pytanie: Oktorej dzis gran hantuchova, bo na oficjalnej stronie wimbledonu nie moge tego namierzyc?
Posted by: ZurawWawa

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 08:21

Kurcze, ona pewnie jutro gra.
Posted by: oli

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 08:22

Quote:

mam pytanie: Oktorej dzis gran hantuchova, bo na oficjalnej stronie wimbledonu nie moge tego namierzyc?


jutro gra
Posted by: herodot

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 08:50

Quote:

Baltacha ?? w życiu niezagram na nią....juz ostatnio udowodniła..że bedac brytyjka nieumie odbijac na trawce....przegrała z Sequera.....a Klaschka to mało znana zawodniczka a na takie trzeba uwazac bo lubia robic niespodzianki w pierwszych rundach ...

TYP: Klaschka


Spears-Kremer/2
pierwsza to typowa deblistka jakos w singlu niema znaczacy sukcesów...a zawodniczka z Luksemburga ma na swoim koncie juz dobre wystepy na szybkich nawierzchniach a i kursik ładny (1.6 w toto)..polecam KREMER




Przegrała z Sequerą , bo miła przegrać , akurat w tym meczu bez niespodzianki!!!. PS. dziś Sequera też wygra!!!
Posted by: kewin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:04

Sherwood + Morigami
ako 3.58 X 5j

tak przedstawia sie moj 1 kupon na Wimbla...<STS>
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:28

strasznie mnie dziwi ten kurs na SEQUERE w sts był najpierw kurs 1.95 teraz jest 2.35


.... albo buki cos wiedzą albo nie wiem o co chodzi, na dodatek obie panie są z WENEZUELI więc chyba to zostawie
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:30

Myskina - Bohmova typ:2 kurs 4.60
Posted by: oli

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:31

Quote:

strasznie mnie dziwi ten kurs na SEQUERE w sts był najpierw kurs 1.95 teraz jest 2.35


.... albo buki cos wiedzą albo nie wiem o co chodzi, na dodatek obie panie są z WENEZUELI więc chyba to zostawie


wydaje mi sie ze to celowa zagrywka buków
Posted by: seba stop

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:39

myslicie ze meghan poradzi sobie dzis zupelnie spokojnie
ze schruff????........szczerze powiem to ja nie wiem wogole kto to jest
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 09:41

Quote:

Quote:

Evie Dominikovic - Aiko Nakamura

kurs:1,50

Zdecydowaną faworytka w tym meczu według mnie jest Dominikovic, wieksze ogranie na trawie i doswiadczenie po jej stronie.
W poprzednich latach dość pechowo trafiała w drabince, na dzien dobry odprawiana jak nie przez Zvonarievą, to Serene Williams, w roku ubiegłym nie poradziła sobie z kwalifikacjami odpadając z Panovą, w tym roku równiez nie ma dziewczyna szczęścia, bo juz w drugiej rundzie na zwycięzcę tej pary prawdopodobnie będzie czekac Myskina, ale uważam, ze z raczkującą na trawie Nakamurą poradzi sobie i będzie dane jej spróbować sił z daleką od swojej normalnej dyspozycji Myskiną...

------------------------------------------------------

Sanda Mamic - Dinara Safina

kurs:4,70

Kurs wariacki i to mnie własnie skłania ku temu typowi, dodtakowo Safina kompletnie mnie nie przekonuje na trawie, młoda chorwatka co prawda chyba na trawie jeszcze nigdy nie grała, ale na twardych nawierzchniach miewała przebłyski i potrafiła ogrywac naprawdę niezłe zawodniczki.Nie będę się na siłe tutaj rozpisywał, bo nie ukrywam, ze głownie gram to dla tego, ze kurs mi sie okrutnie podoba...

--------------------------------------------------------

Ai Sugiyama - Roberta Vinci

kurs:2,10

To co ta gejsza z Tokyo razem ze swoja słowacka kumpelą zrobiły w Eastbourne siedzi we mnie tak głeboko, ze chyba juz do końca mojej choroby bukmacherskiej będę grał przeciwko jednej i drugiej. Teraz nadarza sie doskonała okazja do odrobienia strat, bo forma jaką prezentuje ostatnio skośnooka nie wystarczy na rozpędzona włoszkę, która w zeszłym tygodniu udowodniła, że angielskie pastwiska słuzą jej dobrze. Lista klasowych rywalek pokonanych przez Robertę robi się coraz okazalsza, a Sugiyama raz już na niej się znalazła i mam nadzieję, ze już jutro znajdzie sie na niej po raz kolejny. według mnie jedna z pewniejszych "dwójek" na jutro...

---------------------------------------------------------

Tatiana Perebiynis - Sofia Arvidsson

kurs:1,80

Kursy równe na obie panie i uważam że jak najbardziej słusznie. 21-letnia szwedka jest zawodniczką wszechstronną i żadna nawierzchnia jej nie przeszkadza, a spacerek jaki sobie urządziła podczas qwalifikacji robi wrażenie i pozwala sądzić, ze zapoznała się już z wimbledonska trawą i jutro ma spore szanse na ogranie ukrainki...

----------------------------------------------------------

Maria Vento-Kabchi - Milagros Sequera

kurs:2,20

Pojęcia nie mam czym sugerowali sie buki ustalajac kursy na ten mecz, ale mi pasuje. Według mnie równiejszą formę prezentuje młodsza z wenezuelek, przyzwoity występ w Birmingham nastraja mnie optymistycznie i polecam ten typ jako idealny do rozpisu.

----------------------------------------------------------

Anna Chakvetadze - Jelena Jankovic

kurs:2,30

Myslę, ze ten typ będzie jutro bardzo popularny, ale kurs na 18-latke z Rosji w stosunku do jej ostatnich wyników jest niezwykle atrakcyjny. Jelena swoim występem w Birmingham równiez pokazała się z dobrej strony, i zapowiada się na jutro wyrównana walka, ale jak zwykle w takich przypadkach gram typ, który jest lepiej płatny.

------------------------------------------------------------

Amy Frazier - Mashona Washington

kurs:2,40

Amy mimo swojego wieku w zeszłym roku podczas Wimbledonu zagrała całkiem nieźle i pewnie niejednego wyleczyła z gotówki pokonując w III rundzie Myskinę. W tej chwili Frazier nie zachwyca, gra w kratkę.
Mashona trochę więcej pograła sobie na angielskiej trawie i licze na to, ze bedzie bardziej przygotowana od starszej kolezanki, a biorac pod uwagę, ze do tej pory przegrała dwukrotnie z Frazier jutro postara się zmienić niekorzystne h2h

------------------------------------------------------------

Marissa Irvin - Saori Obata

kurs:1,60

Zdecydowanie na trawie bardziej ograna jest japonka, dokładając fakt, że dla amerykanki, bedzie to pierwszy wystep na trawie oczywista faworytka dla mnie jest Obata, która bez wiekszych problemów przebrnęła przez qwale....

-----------------------------------------------------------

Tamarine Tanasugarn - Karolina Sprem

kurs:1,90

Kolejny przeszacowny kurs. Wyniki z tego roku Karoliny pozostawiaja wiele do zyczenia i w tej sytuacji tajka jest jak najbardziej w stanie ograc chorwatkę. Kilka wyników z tego roku zdecydowanie nakazuje zaufać Tamarine...




i do kasy
szczerze to Mamic mi chodzi od 2 dni po glowie




me gustan te laluchny ........
ale dwa wyjątkie - nie popełnię na pewno mimo wczesniejszych zamiarów
Arvidsson - Pereybinis - tutaj po prostu mecz moze być na potwornym styku , a ogranie i doswiadczenie na korzyść jednak ukrainki - urwała seta chakvetadze - może być bardzo nerwowo ze zwycięstwem szwedki - no bet
Drugi mecz , który opuszczam to Frazier -Washington - ostatnie wyniki na trawie mashony budzą duży respekt - ale niestety dla mnie jest zawodniczką , która bardzo często zawodzi w niespodziewanych momentach - no bet ( ale gładkie zwycięstwo Frazier nie zdziwi mnie wcale )
Mamic tak - ale max 1/10 ......
Natomiast jest laluchna , też na "M" - nazywa się Mirza i gra z Morigami , biorąc pod uwagę kraj pochodzenia trzeba założyć z góry ,że trawkę to ona zna b.dobrze - Morigami wygrała tylko z Janes i Fedak na trawie w tym roku - z przegrała z Foretz i ...Pereybinis - na kolana to nie rzuca - natomiast hinduska zdeklasowałą Schaul ( 2 gemy oddane ) - 1-6 i 5-7 z Jankovic oraz potworna walka z Tanasugarn . Dla mnie 5/10 Mirza .
Pozostałe to Obata 9/10
Tanasugarn 8/10
Vinci 5/10
Chakvetadze 5/10
E.Dominikovic jednak odpuszczę - nie wytrzymuje w końcówkach ( czyżby psychika ??? ) i z nie majacą nic do stracenia japoneczką aż taką faworytką dla mnie nie jest

pozdrawiam
Posted by: czołg

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 10:21

ja dzis gram jackson obata i tajke ladne ako ponad 3,5
Posted by: A.S.Romek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 10:55

Dzisiaj coś mi się wydaje, że Marta przegra bo przecież będzie to jej dopiero 2 mecz na trawie.

Domachowska M. - S.Lorenzo M. (2) 2.10 6/10
Posted by: kardynal20

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 13:11

Quote:

prosze o opinie fachowców na temat ponizszego zestawu gdyz zamierzam zagrac sobie za stowke te panie

#davenport - jidkova 1
#jackson - marrero 1
#schnyder - serra-zanetti 1
#stosur - pastikova 1
#farina - sucha 1
#likhovsteva - smashnova 1
#baltacha - klaschka 1

przeanalizowałem te mecze i wychodzi na to ze nie powinno byc problemów ale moze cos przeoczyłem??!!

dzieki za opinie i uwagi




stosur
Posted by: Giertyszek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 13:31

Witam.

Maria Sanchez Lorenzo (ESP) 2.58

Wg mnie nie ma takiej różnicy klas między Domachowską a Marią.

Jestem sklonny postawic na Hiszpanke, czy ktos mnie przekona ze nie warto?

Pozdr.
Giertych
Posted by: kuerten

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 15:45

Głupie filozofie.. Dla mnie dzis kursy nawet 1.50 na Dome to czysty zysk. 2 razy na trawie? No i co z tego.. przeciez to młoda zawodniczka i nie mozna stwierdzic, ze jej ta nawierzchnia nie lezy.. bo tam naprawde Domachowska sprzed roku (czyli okresu trawiastego) z obecna to niebo i ziemia. Zdecydowanie poprawła serwis. Jakby była z Wysp Brytyjskich to myśle, że mogłaby w tym turnieju namieszać. Jej styl gry według mnie jest w sam raz na tę nawierzchnie. Przegrała ostatnio z Koukalova w 1 rundzie, ale byl to mecz wyrownany, a rywalka wygrala ten turniej. Nowy trene to chyba bardziej dojrzala gra.. tym bardziej, ze juz czolowa '50' wta nie ma trenerow z choinki. Marta niezle zagrala tydzien temu, mimo ze miala problemy zdrowotne. Teraz wszystko jest OK. Potrenowala przed Wimbledonem i mysle, ze Sanchez Lorenzo nie ma artybutów na pokonanie Martusi 8/10 DOMA
Posted by: NAPIGiba

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 15:54

Co myslicie zeby zagrac na sequerre i na baltache??
Posted by: kfjatek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 16:25

Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie!
Posted by: Garrincha

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 18:53

Quote:

Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie!



Gisela kochanie moje ją zmiecie z kortu
Posted by: kuerten

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 21:17

Wybaczcie.. Marta zagrala katastrofalnie!!aż płakać się chce. Kilka ładnych piłek i co? gowno. Nie mam do tej dziewczyny w ogole czucia. Stracilem na niej troche kasy i jej nie rusze. Po prostu wstyd. Od dzis jedynie na ATP.
Posted by: meler

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 21:24

Quote:

Quote:

Można zagrać Dulko-Fedak na "pewniaczka" ?? Proszę o opinie!



Gisela kochanie moje ją zmiecie z kortu


ty juz sie dzis popisales wiec daj sobie siana ...
F LOPEZ
Monfils
Ferrero
Sherwood
Domachowska

czekalem na ciebie na czasie jak kazlaes ale cie nie bylo wiec musialem to tutaj kozaczku napisac .....
taki madry jestes ...
bluzgac na innych i z nich szydzic a sam masz wiedze ze szok
Posted by: Garrincha

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 21:28

Meler wez skoncz pierdolic ty naprawde jestes chory i masz jakies kompleksy lepiej za wygrana wybierz sie do psychiatry.
Posted by: meler

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 21:38

Quote:

Meler wez skoncz pierdolic ty naprawde jestes chory i masz jakies kompleksy lepiej za wygrana wybierz sie do psychiatry.



widzisz glabie to jest twoje tlumaczenie .....
Garrincha napisal
Quote:


Juz sie nie moge doczekac az Okun rozjedzie Monfilsa 2,25 darmo





Garrincha napisal
Quote:


Ale to nie zmienia faktu ze Monfils jest tragicznie slaby




Garrincha napisal
Quote:


Meler jestes prze spec

Hahahaha Z Okuna szydzisz a na Sherwooda postawiles Hahahahaa




Garrincha napisal
Quote:


Lopez dzisiaj paukuje walizeczki podobnie jak Ferrero




Garrincha napisal
Quote:


Meler pogadamy o 20 badz tutaj na czacie i wowczas zacytuje ci moje posty






PROSZE O POZOSTAWIENIE TEGO POSTA !!
GLUPOTE TRZEBA TEPIC !!
NIE BEDZIE MI KOLES WMAWIAL ZE PIER**** GLUPOTY , JESTEM CHORY ITP
DZIEKUJE
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 20/06/2005 21:42

Eksperci !!
prośba do was, jutro o 8 trzeba wstać i o 11 na przerwi do toto odebrać wygraną i postawić możecie podać na jutro 5-8 najpewniejszych meczy? kursy mogą być 1,02 nawet zawsze to 2$ stawki liczę na waszą pomoc !
Posted by: Giertyszek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 06:34

Quote:

Jestem sklonny postawic na Hiszpanke z Martą...





Ostatecznie kurs 2,78 zgarnąłem i jest
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 09:38

Quote:

Głupie filozofie.. Dla mnie dzis kursy nawet 1.50 na Dome to czysty zysk. 2 razy na trawie? No i co z tego.. przeciez to młoda zawodniczka i nie mozna stwierdzic, ze jej ta nawierzchnia nie lezy.. bo tam naprawde Domachowska sprzed roku (czyli okresu trawiastego) z obecna to niebo i ziemia. Zdecydowanie poprawła serwis. Jakby była z Wysp Brytyjskich to myśle, że mogłaby w tym turnieju namieszać. Jej styl gry według mnie jest w sam raz na tę nawierzchnie. Przegrała ostatnio z Koukalova w 1 rundzie, ale byl to mecz wyrownany, a rywalka wygrala ten turniej. Nowy trene to chyba bardziej dojrzala gra.. tym bardziej, ze juz czolowa '50' wta nie ma trenerow z choinki. Marta niezle zagrala tydzien temu, mimo ze miala problemy zdrowotne. Teraz wszystko jest OK. Potrenowala przed Wimbledonem i mysle, ze Sanchez Lorenzo nie ma artybutów na pokonanie Martusi 8/10 DOMA




NIE ŻEBYM po meczu sie broń mnie wszystko wysmiewał czy cos w tym stylu ale widze tutaj poruszony mocno watek trenerów martusi -- ze to nowy trener i ze 50 to juz nie ma trnerow z choinki

kurcze skad masz to info bo ja wczoraj znalazlem takie info"marta nie powinna za wiele osiagnac na wimbledonie gdyz ciagle NIE MA TRENERA i w związku z tym nie za bardzo ma kto prowadzic jej treningi nie mowiac juz o korygowanie błedów"

jesli moglbys mi wyjasnic skad masz infa o trenerze bede wdzieczny
ja znalazlem takie ze w dodatku rozeszla sie z fryta i ze carlos moya na ktorego miala wielka chcice, wlasnie jest zajety flawia penetta niestety
Posted by: A.S.Romek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 09:40

Quote:

Dzisiaj coś mi się wydaje, że Marta przegra bo przecież będzie to jej dopiero 2 mecz na trawie.

Domachowska M. - S.Lorenzo M. (2) 2.10 6/10



M. Sanchez Lorenzo - M. Domachowska 6-4 4-6 6-2

I jednak Marta przegrała
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 09:46

dodam jeszcze ze po 4 miesiacach wspolpracy z marta juz nie pracuje z nia psycholog sportowy pani Beata Mieńkowska, a odnosnie serwisu moge jeszcze dodac , że ...

"jej pieta achillesowa czyli błędy serwisowewynika, zapewne z niedpowiedniego napiecia miesni w chwili zagrania. Trzeba prawdopodobnie napiecie zmniejszyc i utrwalil nawyk prawidłowego serwisu"

ale jesli sie nie ma trenera to kto to ma zrobic , a bez serwisu na wimbledonie to nawet mozna z dally randiantefy przegra i z plastikową z czech co nam wczoraj pieknie crybas czy jakies takie scierwo pokazalo
Posted by: czołg

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 09:50

kusi mnie shavionne przxeciez brandi tez nic nie gra moim zdanie ma to taki wczorajszy mecz tamary z karolina co sadzicie ??
Posted by: KRAJAN

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 10:18

Dzień II - u Pań zdecydowanie inaczej kształtuje się zestawienie dnia dzisiejszego, o wiele więcej wyrównanych par, a co za tym idzie i kursy uczciwsze (ale troszkę trudniej wskazać faworyta). Na chwilę obecną wybrałem 4 meczyki (grane jako single):
E. Linetskaya vs D. Hantuchova 1 2.19 2/10
Poczatek sezonu (hard) niezły w wykonaniu obu Pań, później troszkę obnizyły loty - z tym że Dani zdecydowanie bardziej. Ostatnie mecze (przegrane w obu przyp.) przemawiają za Rosjanką. Jeżeli ostatni występ "długonogiej" nie był dziełem przypadku to dziś szybciutko spakuje swoje walizeczki. 60/40%

K. Peschke vs D. Randriantefy 1 1.461 4/10
Tu komentarz wydaje się być zbędny (kurs niczego sobie) - mały rewanż za RG, ale wynik wydaje mi się być podobny (no może troszkę w mniejszym wymiarze) 80/20%

A. Medina Garrigues vs K. Srebotnik 1 1.787 2/10
Bardzo trudna para - ze ststystyk wynika, że na hardzie mocniejsza wydaje się być Srebotnik (jednak trawa trochę się różni), a ostatnie występy Mediny stawiają ją w nieco korzystniejszym świetle. 60/40%

Y.J. Cho vs A. Parra Santonja 2 /1.909/ 2/10
Tu znów "mało ambitny" pojedynek. Parra pokazała w Birmingham, że na trawie jako tako sobie radzi (ma m.in. na rozkładzie ww. Danielę), a Cho przyznam się jest mi trochę obca, ale jakiś specjalnych osiągnięć u niej nie zaobserwowałem. 30/70%

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 10:32

WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3
Posted by: KRAJAN

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 10:38

Quote:

WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3



Gdzie grasz i jeżeli można spytać za jaką stawkę - Greczynkę? - bo i mnie dzisiaj świeżbi tyle tylko, że po kursie 14.500 (rano było 17.000) - Pinnacle

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 10:46

gram na pociągu za drobne bo nastały czasy kryzysu
Posted by: Bestia

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 10:59

Co powiecie na te mecze :

KARATANCZEWA - A. JANES 1 1.25 /Toto-Mix/
CHO - PARRA SANT. 2 1.70 /Toto-Mix/
KOUKALOVA - GRANVILLE 1 1.65 /Toto-Mix/

AKO = 3,506

Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 11:12

Quote:

Co powiecie na te mecze :

KARATANCZEWA - A. JANES 1 1.25 /Toto-Mix/
CHO - PARRA SANT. 2 1.70 /Toto-Mix/
KOUKALOVA - GRANVILLE 1 1.65 /Toto-Mix/

AKO = 3,506






GRANVILLE jak dla mnie
Posted by: kewin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 12:44

jak narazie bez niespodzianek

u pan raczej pary wyrównane Cho/Parra..Srebotnik/Medina..Perry/Tu ..ale zakonczone po 2 setach....Zvierka sie troszke meczyła ale dała rade....

PS: Czekam jeszcze na Schiavone:)
Posted by: mxk

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 16:51

Chladkova, D - Foretz, S
who will win ?
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 20:16

Quote:

Cukier



Quote:

WITAM WAS ZAGRAŁEM TAK:

Pratt-Cervanova 1 1.41
Peer-Tu 2 1.94
Craybas-Harkleroad 2 1.78
Peschke-Randriant. 1 1.35
Jidk/Pere-Chak/Mir 2 1.76


ORAZ POCIĄG

Medina-Srebotnik 2 1.92
Schiavone-Brandi 1 1.76
Santang.-Poutchek 1 1.61
Hantuch.-Linetsk. 2 1.96
Bartoli-Fujiwara 2 2.15
Pierce-Safarova 2 2.54
Foretz-Chladkova 1 1.8
Koukalova-Granvil. 2 2.06

......

Henin-Daniilidou 2 6.3




Quote:

lACOSTE
Quote:


Quote:

a poważnie, to może Cukier ma racje z tą panna Ela Ella
po tym jak w dupe od juli w warszawie dostałą, mozę chce powalczyć tutaj




Cukier
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 20:17

esh zapomniałem, że edycji nie ma gratki jeszcze raz za Elle ;-)

gdybym wiedział, to nie zagrałbym za 5 zł
lepszy rydz niż nic
Posted by: Randall

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 21:57

Nakamura jest w stanie pokonac Myskine??
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 22:00

Na jutro Roberta Vinci- z Kremer. A 1 1,45 sts

Roberta ostatnio gra, aż miło:

** Eastbourne 2005 ***
Douchevina - Vinci 2-6 7-6 6-3
Vinci - Myskina 6-4 7-6
Vinci - Zvonareva 6-2 7-6
Vinci - Sprem 6-3 4-6 6-3
Vinci - Vento-Kabchi 6-0 6-4
Vinci - Craybas 3-6 7-6 6-0
Vinci - Linetskaya 7-6 6-2

Doszla do finalu,w którym przegrała chyba z brakiem sil, wg mnie.
Finał byl.. emocjonujący..
Pierwszy set izzzy 6-2..
Drugi :O prowadziła już 5-3 ( przy tym stanie właczyłyłem tv, i tu sie zaczeło jej nieszczescie-> czyżby syndrom Dj-S ;:D:D

zatem 5-3 przegrała swoje podania, 2 razy gemy na sucho złamana, ale to wszytko bylo efektem jej stylu gry. ona gra strasnzie agresywnie, na granicy, ryzyka, znowu Douchevina, grała, na czas, wiedząc iż jest kondycyjnie lepiej przygotowana.. grala spokojnie, rozrzucała po korcie, waliła , dużo skrótów, do których roberta starowala ze zmiennym szczesciem..
3 set widać było po prostu ze opada z sil ;-( z czego sie chyba licha z płaczką Vierą ucieszyły

reasumując vinci w gazie, chociaż wiem,że jako finalistka ost turnieju ma prwo być zmeczona, no, ale kramer, jakoś nie widać po wynikach zeby coś grała wygrala z Tatianką perebinis w Birmingham 7-5, 6-2..

Vinci - kramer 1 8/10
do tego
Nicola vaidisova - Pastikova M. 1 1, 25
patrze na jej wyniki, i nie widze nic, co by mnie zaniepokoilo...
osttani mecz masryslia $ 50. tys.
1 M Pastikova(3) - M Jugic-Salkic 6-2 7-5
2 A Wozniak-LL - M Pastikova(3) 6-3 6-3

Grała wprawdzie w RG gdzie 4 gemy natali Dechy ugrała, no, ale bez przesady..
W J^nS Cup też była,a le jako jej nie kojarze za bardzo, oprócz tego, ze w 1 secie 5-3 prowadząc przewaliłą 1 seta z haną Sromovą, dzieki czemu można było na główny kort na bohaterke dnia dzisiejszego dnia popatrzeć
Jak już o danilodu mówimy, to właśnie z nią Nicola w Birmingham, w Eastbourne tez nie miała za wiele do powiedzenia grajac ze Znonarevą
I M O pewna 1
Posted by: golo060

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 22:32

Vinci-Kremer 1-1.5

Martwi mnie tylko ze to moze byc jutrzejszy mecz dnia dla wielu:)Widzialem Roberte w meczu z Douchevina i musze przyznac ze bylem pod wrazeniem jej gry poki miala sily.Sugeruje sie tu glownie jej forma i oczywiscie umiejetnoscia gry na trawie.Te ataki beckhandowe i pojscia do siatki a potem ladne wykonczenie!!!Pieknie to robila w meczy z douchevina:)

Arvidson-Ant.Serra Zanetti 1-1.67

Szwedka powoli staje sie jedna z zawodniczek ktore zaczynam lubic.Przeszla kwale jak burza,potem pokonala Perebinyis,ktora na trawie grac potrafi,a teraz kolei na wloszke.Zaluje tylko ze nigdy nie widzialem jej na zywo,ale ma dopiero 21 lat wiec mysle ze jeszcze zdaze:)Jesli chodzi o przeciwniczke to powiem szczerze ze zawsze gdy widzialem w ofercie ja lub jej siostre to 1 co przychodzilo mi do glowy to grac na ich porazke:)Ich tenis absolutnie mnie nie przekonuje,a pokonanie Schnyder w 1 rundzie jeszcze bardziej sklania mnie do grania na Zoske,bowiem czesto bywa tak ze po zwyciestwie z dobra zawodniczka w kolejnej rundzie odpada sie z teoretycznie slabsza rywalka.Na to tez licze tym razem:)
Posted by: Rusty

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 22:39

Widzialem mecz Vinci z Myskina, zagrala niezle, ale obawiam sie ze moze nie wytrzyma tego psychicznie, cos pusci w niej i dupa... w pewnym momencie kiedy grala koncowke 2 seta z Myskina to juz myslalem ze ruska odrobi straty, ale skonczylo sie inaczej.

Przeciwniczka Vinci w 2 rundzie bedzie Kremer, ktora nic wielkiego nie pokazala w meczu ze Spears.

PS. LACOSTE swietna analiza

Zobaczymy co sadza inni o tym meczu. Jak dla mnie 7/10
Posted by: golo060

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 21/06/2005 22:42

I jeszcze 2 meczyki:

Washington-Sfar 1-1.4 totomix

Od ponad 2 tygodni przygladam sie wynikom Mashony i widze ze jest naprawde w niezlej formie.Tunezyjka co prawda wygrala z Loit po wrecz nieprawdopodobnym zrywie w 5 secie od stanu 0-5,ale nie wydaje mi sie ze da rade Amerykance,ktora ostanio notuje dobre wyniki:2x razzano,kremer i tanasugarn-a to przeciez specjalistki od trawy!

Jankovic-Diaz oliva 1-1.15 sts

Co tu duzo pisac.Zdecydowana 1 mimo malego kursu.Diaz to tylko w zasadzie ziemia,a Jankovic ladnie zaprezentowala sie w Birmingham a przede wszystkim to lepsza o wiele zawodniczka.

To na jutro z kobitek chyba wystarczy,jeszcze cos dorzuce z debelkow i moze z atp i moze byc fajny kuponik.Martwi mnie tylko ze tych meczy tak duzo i nie wiem z ktorego rezygnowac:)Wychodzi na to ze sie polaszcze a potem plecy.No ale skoro zaczalem tu sie udzielac to mysle ze od jutra bedzie lepiej:)powodzonka
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 06:02

Pierwsza runda juz minela wiec mozna sprobowac cos zagrac:

Arvidsson S. - Serra Zanetti Ant.1 1.67 - Swietna gra Szwedki w kwalifikacjach zachecala do stawiania na nia juz w poniedzialek, kiedy to pokonala w 2 setach Ukrainke Perebiynis. Z kolei porazka Schnyder z dzisiejsza rywalka Sofii nie powinna miec wiekszego znaczenia. Patty postanowila dac popis errorsow, zarowno tych niewymuszonych jak i podwojnych. Arvidsson najwyrazniej pasuja Wimbledonskie warunki i juz zdazyla poprawic swoje wyniki z zeszlorocznej edycji turnieju.

Likhovtseva E. - Shaughnessy M. 1 1.55 - Licha ma dobry serwis. Gra pewnie zarowno po pierwszym jak i po drugim podaniu. Lubi sie ruszac i biegac pod siatke, gdzie udaje jej sie zdobywac cenne punkty. Meghann niby mocny serwis ale cos ja chyba ostatnio zawodzi. Poza tym zawsze krzywo patrze na wyniki typu 6-1 1-6 6-1, a bardzo podobny mial miejsce w meczu Amerykanki z Niemka Schruff.

Oprocz tego mozna tez chyba sprobowac:

Vinci R. - Kremer A. 1 1.46
Farina Elia S. - Vento Kabchi M. 1 1.47

POWODZENIA
Posted by: g_i_t_s

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 07:54

Na dzis z pan dosc ciekawe wydaja sie 3 meczyki

WASHINGTON-SFAR 1,4
TANASUGARN-PERRY 1,3
ARVIDSSON - ANT.SERRA ZANETTI 1,6
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 08:44

W SUMIE zastanawiam sie mocno nad zagraniem kremer dzisiaj a typy hurra na vinci zaczynaja mnie przekonywac do tego coraz bardziej , szkoda ze kremer tenisa traktuje tak troszke olewajaco od wielu lat(swego czasu 30 rakieta swiata nie grajac w ponad polowie turnieji, to cos jak amy frazier nie ma jej nigdzie a miejsce ma), niewatpliwie wloszka ladny meczyk z sugi , wczesniej pokonanie kilku zawodniczek(tylko kto madry sie przyklada do turnieju na tydzien przed wimbledonem????, karlowicz i wczoraj widzielismy jak sie to dla niego skonczylo, ale jak widze panowie wnioskow nie za bardzo ....no ok )

3 Birmingham June 13 2004 A Kremer - R Vinci-Q 6-2 1-6 7-63

ten meczyk jedyny akurat swiadczy na korzysc vinci bo dziewczyna na bank poczynila postep od tego czasu a anne cofa sie w rozwoju co roku, ale......
zawsze to 1 wygrany mecz
wszyscy pisza jaki to sukces odniosla arvidson pokonujac perebynis , no....

1 Kremer - Tatiana Perebiynis 7-5 6-2

statystyk z meczy 1 rundy nie bede przytaczal ale sa one odsc podobne u obu zawodniczek tryle ze na bank wloszka musiala sie bardziej napracowac zeby je uzyskac na sugijamie niz anne na britney spears, jednak nie da sie ukryc ze anne zlekcewazyla troszke 2 seta , na pewno faworytka jest vinci dzisiaj ale , w bewie 2,91 na kremer to wyraznie przeszacowany kurs , no i odziwo nioektorzy wlosi uwazaja ze roberta dzis nie przejdzie..........

a panowie hurra na roberte heh, tak naprawde to jakos tak dziwnie ze ta super roberta tak latwo dostala po cipce od tanasugarn tydzien przed swoim super turniejem , ale coz pokonanie myszkiny to faktycznie osiagniecie w tej chwili heh,
Posted by: _Carola_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 08:52

aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych , jak znajdzie to przeprosze go nawet bo uwazam ze facet sie chyba z powolaniem minął i powinien zostac mleczarzem bo skoro juz o kims pisze to moze by zalookal najpierw troszke a potem pisal
Posted by: Rivaldo

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:03

Carola wez sie zamknij bo bzdury wypisujesz patrzysz w suche statsy ktore ci chuja powiedza , nikt z nas tam nie byl i tego nie widzial wiec troche sie zastanow
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:05

VINCI

Wimbledon
W Ai SUGIYAMA (JPN) 6-2 2-6 6-4

Eastbourne Great Britain
WT 13 Jun 2005 to 18 Jun 2005 Entry : Q Grass (O)
32 W Karolina SPREM (CRO) 6-3 4-6 6-3
16 W Vera ZVONAREVA (RUS) 6-2 7-6(5)
QF W Anastasia MYSKINA (RUS) 6-4 7-6(3)
SF L Vera DOUCHEVINA (RUS) 6-2 6-7(6) 3-6


Eastbourne Qualifying Draw Great Britain
WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
32 W Eugenia LINETSKAYA (RUS) 7-6(3) 6-2
16 W Jill CRAYBAS (USA) 3-6 7-6(1) 6-0
QF W Maria VENTO-KABCHI (VEN) 6-0 6-4

-------------------------------------------------------
KREMER

SL 20 Jun 2005 to 03 Jul 2005 Entry : DA Grass (O)
128 W Abigail SPEARS (USA) 6-0 2-6 6-2


Eastbourne Qualifying Draw Great Britain
WT 11 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
32 L Mashona WASHINGTON (USA) 4-6 4-6


Birmingham Great Britain
WT 06 Jun 2005 to 12 Jun 2005 Entry : DA Grass (O)
64 W Tatiana PEREBIYNIS (UKR) 7-5 6-2
32 L Maria SHARAPOVA (RUS) 3-6 0-6

.... no niezłe wyniki na Trawie pani z LUXEMBURGA

w tym gazie co jest ROBERT VINCI jak zdobedzie seta bedzie duzy osiągnieciem dla mnie 9/10
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:07

Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle . Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:31

NA DZIS Z KOBIET


Vinci-Kremer 1 1.46
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Washington-Sfar 1 1.22



Myskina-Nakamura 2 3.2
Posted by: yayebie

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:36

Quote:

aaa zapomnialbym kremer przedwczoraj 7 niewymuszonych bledow w calym meczu z tego 4 w przegranym secie , natomiast vinci 38!!!! a panowie pisza ze kremer nic nie pokazala z spears , hmmmm, ja bym prosil tego pana co to napisal ze nic nie pokazala zeby znalazl mi zaowdniczke w calej 1 rundzie ktora zrobila mniej niewymuszonych



Rebecca Llewellyn
Unforced Errors - 5
Wynik: 0-6 1-6

Alina Jidkova
Unforced Errors - 6
Wynik: 0-6 2-6

Laura Granville
Unforced Errors - 4
Wynik: 6-1 6-2

Posted by: _Carola_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:42

jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:43

+ TANASUGARN oczywiście z PERRY 1
Posted by: yayebie

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:47

Quote:

jajebie -- przepraszam faktycznie tu mnie zagioąłeś bo lookalem na sporo meczy i najmniej znalazlem safine 8, jednak jak sam widzisz tutaj bylo max 15 gemow w meczu a tam miales ich 24 , wiec o conajmniej 9 wiecej , ale jeszcze raz PRZEPRASZAM hehe


chodzi mi o to ze robienie malej liczby niewymuszonych nie musi oznaczac dobrej gry o czym swiadcza wyzej wymienione przyklady.
Posted by: host

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 09:48

Mozecie cos wiecej napisac o FARINA ELIA-VENTO KABCHI ? Dla manie tak na oko to 1
Posted by: Randall McMurphy

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 10:53

na dzisiaj z kobitek dosyc grubo poszlo i znowu zabojczy koktajl czyli:

Malejeva - Kirilenko 2 1.9 Dziwi mnie troche taki kurse jak dla mnie jest to 8\10 Malejevej serw nie siedzi tyle wystarczy:)

Washingon - Sfar 1 1.22
Likhovtseva - Shaughnessy 1 1.65 tez chyba lekko za duzo powinen byc w granicach 1.25 - 1.35

Arvidson - Ant.Zanetti 1 1.7 Tego meczyku sie troche obawiam widac zwyzke formy u Zanetti ehh obym nie wykrakal

Jankovic - Diaz 1 1.11 jako uzupelnienie

Tanasugarn - Perry 1 1.33 tak samo jak wyzej

Vaidisova - pastikova 1 1.35 juz za daleko zaszla

no i Myskina - Nakamura 2 3.2 suprise! gdzies musi byc a Myskina poklocona trenerem....no zobaczymy no i Vinci ale jakies dziwne przeczucia co do niej widac ze to mecz nr,.1 na Forum a jak tak sie dzieje to zawsze wychodzi an odwrot...
Pozdro! dobrego Dnia
Posted by: KRAJAN

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 10:57

Quote:

NA DZIS Z KOBIET


Vinci-Kremer 1 1.46
Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Washington-Sfar 1 1.22



Myskina-Nakamura 2 3.2



zdecydowanie popieram - patrz temat PP - wimbledon wg Krajan
Pozdrawiam i trzymam kciuki
KRAJAN
Posted by: Rufik

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 11:13

Nie będę orginalny i na dzisiaj typuję następująco:

Perry S. v Tanasugarn T. 2 @1,30
Vinci R. v Kremer A. 1 @1,45
Klaschka S. v Dementieva E. 2 @1,10
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 12:35

Quote:

Jakby Kremer nie miała szans na zwyciestwo , to na Vinci nie byłoby wtedy kursu 1.5 . Kremer także lubi grać na trawie co widać po jej bilansie . Ale tegoroczne wyniki ma słabe w przeciwienstwie do Vinci. Dodatkowo aktualnie w lepszej dyspozycji jest Włoszka. Co do 7 niewymuszonych błędów Kremer. Poprosu gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Nie wiem jak gra Spears , ale tak po prawdzie , to kto to jest wogóle . Owszem na hardzie jeszcze czasem jakis mecz wygra , ale na trawie to ona doswiadczenie ma male i że Kremer z znią wygra to było wielce prawdopodobne , zreszta sam ten mecz grałem i to dość mocno. Dla mnie dzis Vinci , chociaz spacerku na bank nie bedzie




wkręciliście sie w niewymuszone błędy, miałes racje spacerku nie było,
Posted by: gwiazdor

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 19:16

ok czas zacząć leczyć rany po dzisiejszej wtopie na Tamarinie i pomyśleć na dniem jutrzejszym
PIERCE-VAKULENKO typ 1 kurs 1.18
francuzka łatwo poradziła sobie przy dobrych statystykach w 1 rundzie z ograną już trochę na trawie czeszką Mary ten sezon ma rewelacyjny na trawie grać potrafi meldowała się już tutaj w 1/4 fakt że było to parę lat temu ale w tym pojedynku doświadczenie weźmie górę
NA RAZIE TO PIERWSZE SPOTKANIE MYŚLĘ NAD NASTĘPNYM
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 19:47

Witam - nie wiem która to POSTAĆ usunęła moj post z typem na Antonellę S-Z ( plus pozostałe na dzisiaj )
Razem było 6 lalek - 5 in - niestety tanasugarn wtopa "ogólnoswiatowa" .
Wobec tego rodzaju chorych praktyk ( może , jakby parę osób przeczytało - toby takie morze kasy na szwedkęnie poszło )
kończę z podawaniem typów -
nie ma to sensu jeżeli są usuwane .
Pozdrawiam wielu naprawdę sensownych ludzi udzielających się w tym dziale , życząc potwornych sukcesów w tym loteryjnym jakby nie było zajęciu .

Uściski - Onda
Posted by: mxk

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 19:51

Arvidsson-Ant.Se.Z 1 1.67
Nie chce nic sugerowac, ale dzisiaj jakis menel (sadze po zapachu) w STS'ie w podartych spodniach mowil ze Zenetti to pewniak, wiec wychodzi na to ze nie wystarczy siedziec przed monitorem i analizowac mecze, czasem warto cos wypic
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 20:01

Nie oszukujmy sie, arvidsson nie miala prawa przegrac tego meczu. W 2 secie wyraznie rozgromila rywalke. W 3 secie miala pilke na *5-1 i nie wykorzystala, ale to da sie przebolec. Potem jednak zrobilo sie 5-6*, to juz przegiecie, nie mowiac o tym, ze miala 2bp na 6-6. Nie wiem jak to wytlumaczyc bo pewnie nie da sie tego zrobic. Mnie jednak ten zenujacy popis w wykonaniu Szwedki zupelnie zniechecil to typowania tenisa. Powodzenia dla bardziej wytrwalych ode mnie no i dla tych, ktorym zostaly jakies pieniadze.

PEACE
Posted by: JiroJiro

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 20:40

Quote:

Witam - nie wiem która to POSTAĆ usunęła moj post z typem na Antonellę S-Z ( plus pozostałe na dzisiaj )
Razem było 6 lalek - 5 in - niestety tanasugarn wtopa "ogólnoswiatowa" .
Wobec tego rodzaju chorych praktyk ( może , jakby parę osób przeczytało - toby takie morze kasy na szwedkęnie poszło )
kończę z podawaniem typów -
nie ma to sensu jeżeli są usuwane .
Pozdrawiam wielu naprawdę sensownych ludzi udzielających się w tym dziale , życząc potwornych sukcesów w tym loteryjnym jakby nie było zajęciu .

Uściski - Onda




Onda, nie sądzę aby ktokolwiek usunął twój post, co wydawałoby się dość dziwne.

Moja skromna POSTAĆ napewno tego nie uczyniła jeśli wogóle post został usunięty
Posted by: maximo

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 21:16

Ja nie wiem co sie dzieje ale 3 dni granioa i 3 dni wtopy zawsze jakis faworyt da dupy.... sorki za ten post wiem ze nic nie wnosi ale moja frustracja osiaga juz zenit
Posted by: ziz99

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 22:35

Zastanawiam sie nad parą Cho - Srebotnik. Niby Katarina wygrała z mocną Mediną, ale na trawie nie należy do wirtuozów. Cho na grassie dużo lepsza a ogranie Parry w dwóch setach bynajmniej nie daje jej złej recencji.Zagranie delikatnie koreanki chyba nie będzie takie złe, a kurs 2,30 kusi.

Pozdr,
ziz99
Posted by: golo060

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 22/06/2005 23:25

Tu tylko 2 meczyki:

Pierce-Vakulenko 1 - 1.15

Pierce w tym roku gra malo,ale jak juz gra to dobrze.Na trawie tez potrafi,wiec jutro przecietna Vakulenko do domku.

A.Bondarenko-Panova 1 - 1.75

I tu wolalbym zebym ktos mnie jeszcze w tym upewnil.Chyba tu tez bardziej zagram przeciw Panowej ktora odjechala ostatnio na rowerze z Douchevina,co juz jest nie lada sztuka na trawie:)Alyona natomiast wygrala z Golovin i mimo iz nie bardzo jeszcze wiadomo jak jej sluzy trawka,to mysle ze jednak jutro bedzie gora
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 01:23

Hmm Julia wcale nie jest taka słaba jak jej ranking o tym mówi.. warsaw Cu kwale na biegu potem odprawila w 2 rundzie kogo ?>
eleni danildou... dobry serwis, woleje, z drugiejs rtony panna mery himery w gazie chyba jednak wiek,szym odf Juli.. finał rg.. myśle,ze bedzie chciala sie zrechabilitować i awansuje conajmniej jeszczxe nastepną runde..
no, ale tym sie martwic bedziemy jak wygra
dla mnie też M. pierce 1
Posted by: ZurawWawa

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 07:31

A ja dzis konsekwentnie na Hantuchowa. Z lineckaya wygrala, podniosla sie po przegrany pierwszym secie, wiec jest mocna psychicznie. Z zydoweczka tez sobie poradzi.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 07:38

WTA

Hantuchova-Peer 1 1.41
Bartoli-Craybas 1 1.32
Srebotnik-Cho 1 1.52
A.Bondaren.-Panova 1 1.8
Daniilid.-Granvil. 1 1.52
Dulko-Pennetta 1 1.47

Far/Vin-Call/Gagli 1 1.46
Hop/Wash-Ben/Vosk 1 1.76
Med/Saf-Kara/Tana 1 1.23
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 07:38

U pań suche typy, bo mecze mało ciekawe, a ostatnie wystrzały na Raymond, Obacie i Tanasugarn pozbawiły mnie troche gotówki.

Vakulenko - Pierce 1 6.6 ---- 1/10

Dulko - Pennetta 1 1.54 ---- 2/10

Ivanovic - Foretz 2 8.5 ---- 1/10

Williams - Pratt 2 17.1 ---- 0.5/10

Petrova - Beltrame 2 7.8 ---- 1/10

Peschke - Zvonareva 1 4.35 ---- 3/10

Safina/Medina - Tanasugarn/Karatancheva 1 1.25 ---- 8/10
Pierwszy debel to klasowa para i nawet gdyby Tajka nie miala kontuzji to powinny to wygrać
Posted by: kirmanczez

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 07:56

http://www.atptennis.com/en/players/stats/
może sie przydać
Posted by: Lee2004

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 08:29

Witam dzis troche jakies malo ciekawe spodkania u Pań ale jedno mnie zaciekawiło

Bartoli - Craybas 1.4 1

Dla mnie najpewniejszy typ dnia chociaz kurs nie powala na kolana

Grały w tym roku wprawdzie na Hard ale wynik mowi sam za siebie : 2-6 6-0 6-1 dla francuski

H2H 2-0 dla Bartoli - obie nic nie pokazały w Wimbledonie czyli Grass to nie ich nawierzchnia ale dla Craybas 2r to juz i tak duzo dla Bartoli jeszcze nie tak duzo

Wiek: Bartoli 20lat Craybas 30lat a cieplutko ma byc dzis ok 28C i do tego graja o 14 naszego czasu

Wszystko przemawia za Francuską aaallleee jest jedna rzecz ktora mnie dreczy i mam pytanie moze ktos wie.

Jak wiemy Bartoli w tym sezonie jest troche "kontuzjogenna" juz 3 turnieje skreczowała ale niewiem jak to było w tym ostatnim turnieju w EASTBOURNE czy skreczowała bo miala jakas kontuzje czy tak poprostu osczedzala sily na Wimbledon jak ktos wie cos to plisam o info
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 08:38

Moim zdaniem to Francuzka czasem odwala ściemy , i przypuszczam ze tak bylo w Eastbourne. W I rundzie rozjechała Fujiware , a w deblu z Sequerą tez rozgromiły przeciwniczki wiec chyba jest ok.
Posted by: HAGIi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 08:41

a co sadzicie o Peschke K. v Zvonareva V. [Games HC] 4.5:0 za 1,8. Mysle ze Zvona tak pewnie nie wygra i handi jest w stanie sie pokryc
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 09:06

hheehe , jak to handi juz dwano zagrałem , narazie tylko w combo i chyba tak pozostanie. Gram tez gołą 2 na Peschke. Zresztą w Berlinie Pescke rozgromiła Zvone 6-2 6-0
Posted by: HAGIi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 09:08

no to zagram delikatnie na Pescke aha Gregov a cos jescze polecasz z handi ?
Posted by: djemes

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 10:37

Najlepsze typy na dzisiejsze mecze!!!!!
www.obserwacja.info !!!!
Posted by: kapitansb

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 10:41

Quote:

Zastanawiam sie nad parą Cho - Srebotnik. Niby Katarina wygrała z mocną Mediną, ale na trawie nie należy do wirtuozów. Cho na grassie dużo lepsza a ogranie Parry w dwóch setach bynajmniej nie daje jej złej recencji.Zagranie delikatnie koreanki chyba nie będzie takie złe, a kurs 2,30 kusi.

Pozdr,
ziz99




Wręcz przeciwnie !!!

Proszę spojrzeć na sekwencję z kwalifikacji Hastings:

Ant.Serra Zanetti -Cho 63 64

Srebotnik -Ant.Serra Zanetti 76 60
--------------------------------------

teraz mamy Srebotnik-Cho za 1.55

Takie rzeczy gram solidnie i polecam !
Posted by: Zabielany

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 13:06

Witam ..
Sorki że troche wyprzedzam ... ale jestem w szoku.

Clijters - Vinci 2 @6
Nie wiem jak Wy ale ja to zagram. Nie bede Was zanudzał banałami o aktualnej formie zawodniczek itp. Wszyscy wiemy ze Kim jest jedna z 3 najelpszych tenisistek na świecie a Vinci to wschodzaca gwiazda. Kim to Kim znana firma... ale jutro o zwyciestwo moim zdaniem bedzie jej niezwykle ciezko.
Wedlug profa ... 1 na 6 spotkan z kim wygralaby vinci. Moim zdaniem Vinci w obecnej formie jest w stanie wygrac 2 lub nawet 3 mecze z 6 jakie mialyby rozegrac. Oczywiscie wyzej przedstawiona sytuacja jest jednynie teoretyczna. Ja tam biore kurs na Vinci i 3mam za nia mocno kciuki. Jestem ciekawy co Wy o tym sadzicie ?

Nara
Posted by: yacub

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 18:47

Dementieva E. - Washington M. 2 3.25 narezie z stsa moze baw bedzie mialo wiekszy, gram to narazie 1/10 ale jak nie teraz no w nastepnej rundzie Dementieva pojedzie do domciu. Klaschka mial praktycznie wygrane spotkanie. 3 set to byla gra 2 kalek. Washington tez nie swieci dobra gra dlatego 1/10.

Kuznetsova S. - Vaidisova N 2 3.40 podobnie jw 1/10

Jankovic J. - Myskina A 1 1.65 kurs ciekawy, ale gram to 3/10, wprawdzie Jankovic bardzo ladnie ostatnio na trawie sobie pogrywa a Mycha jak to Mycha forma taka sobie. Najlepiej niech sie ktos wypowie kto ogladal spotkania Mychy.

Clijsters K. - Vinci R. chyba najciekawsze spotkanie oczywiscie tylko do ogladania i kibicowania, kuras na Kim smieszny spodziewalem sie przynajmniej 1.15 a granie Vinci moze za symboliczne 2 zl.
Posted by: oli

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 19:16

Napisze tak Myskina niema szans jutro z Jankovic w obecnej formie..
Posted by: tokara

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 20:31

ja na jutro widze dwa pewne mecze jeden z wysokim kursem czym jestem zdziwiony jest to mecz jankowic-myskina 1 1.65 a drugi z kursem malym ale pewny pojedynek maleeva-sera zanetti 1 1.25
Posted by: Chomik

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 20:35

Quote:

ja na jutro widze dwa pewne mecze jeden z wysokim kursem czym jestem zdziwiony jest to mecz jankowic-myskina 1 1.65 a drugi z kursem malym ale pewny pojedynek maleeva-sera zanetti 1 1.25




Dziwne, ja sprobuje dwie dwojki - w tym turnieju wszystko jest mozliwe...
Posted by: NiUNiU

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 23/06/2005 20:48

Quote:

Napisze tak Myskina niema szans jutro z Jankovic w obecnej formie..




Popieram przedmowce.. ale warto pomyslec nad spodkaniem Malejeva-Ant.Ser.Z spodziewam sie tu malej niespodzianki w Postaci 2 za @3.40


moim zdaniem Farina-Lichovceva tez upatruje tutaj 2 po kursie @1.8
Posted by: Dr.Romano

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 07:17

Quote:

Clijsters K. - Vinci R. chyba najciekawsze spotkanie oczywiscie tylko do ogladania i kibicowania, kuras na Kim smieszny spodziewalem sie przynajmniej 1.15 a granie Vinci moze za symboliczne 2 zl.




Proponuje Vinci +6,5 gemow @1.7 w NordicBet.
Posted by: czołg

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 08:11

a ja dzis odpuszczam laluchny
pozdro moze dopiero polikendzie cos zagramz zenskiego tenisa
Posted by: klawiatura

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 08:39

Ja widzę dzisiaj koniec męki Eleny Dementievej. Wszystko przemawia za Miss Washington. Przede wszystkim serwis (zapewne wrzuci jej kilkanaście asów), %wygranych piłek z pierwszego (w miarę wyrównany) i drugiego serwisu (tu Dementieva wygląda żałośnie). Liczba popełnianych błędów niewymuszonych do winnersów też na korzyść Amerykanki. Jedyne, co przemawia na korzyść Eleny to liczba podwójnych błędów serwisowych. Tu miażdży rywalkę . W dwóch meczach zaliczyła już 35 błędów i nie wierzę, żeby był ktoś w stanie ją dogonić. Kurs 2,90 to dla mnie jak mały prezencik ze strony buków. Po prostu dzisiaj Elenka out.

Pozdrawiam
Maciek
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 10:30

hmm...:

Jankovic-Myskina 1 1.61

K.Clijst.-Vinci 2 6
Mauresmo-Perry 2 5.7

Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 10:38

Quote:

hmm...:

Jankovic-Myskina 1 1.61

K.Clijst.-Vinci 2 6
Mauresmo-Perry 2 5.7






Jankovic 1 - 8/10
Washington 4/10

vinci 1/10
Perry 2/10

i debelki - Dani/Pratt 6/10 , Cohen/alloro /Sfar - 6/10 + do dubli martinezy 7/10

pozdrawiam
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 10:47

Quote:

Quote:

hmm...:

Jankovic-Myskina 1 1.61

K.Clijst.-Vinci 2 6
Mauresmo-Perry 2 5.7






Jankovic 1 - 8/10
Washington 4/10

vinci 1/10
Perry 2/10

i debelki - Dani/Pratt 6/10 , Cohen/alloro /Sfar - 6/10 + do dubli martinezy 7/10

pozdrawiam




widze że sie rozumiemy , O czarnoskórej Mashonie tez myslałem, ale jednak spasowałem
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 10:50

2 Cukier - pozdrowionka !

dzień powinien być dobry - mashona , jeżeli zagra swoje i sie nie "zagotuje" - powinno być dobrze , ale czas pokaże .
Posted by: xqwzts

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 11:16

Clijsters, Kim v Vinci, Roberta
W Sportingbet kurs na Vinci -> 13 <- !!!!!
Posted by: 40704

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 19:49

Quote:

Quote:

hmm...:

Jankovic-Myskina 1 1.61

K.Clijst.-Vinci 2 6
Mauresmo-Perry 2 5.7






Jankovic 1 - 8/10
Washington 4/10

vinci 1/10
Perry 2/10

i debelki - Dani/Pratt 6/10 , Cohen/alloro /Sfar - 6/10 + do dubli martinezy 7/10

pozdrawiam



onda znafco może vinci wejdzie
Posted by: HAGIi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:03

040704 bez takich glupich postow. Nie zanczy ze ondzie typy nie weszly dzis to od razu glupi post w Twoim wykonaniu. Sam pokaz co potrafisz, napisz jakas zetelna analize bo przegladajac twoje posty wynika ze nic konkretnego do tej dziedziny sportu nie wprowadziles
Pozdrawiam
Posted by: Lipi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:09

mam może i głupie pytanie. ale
jest jakiś ranking deblistów???
Posted by: adrenalina

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:19

Szkoda Jankovic dzisiaj:(, a tak niewiele brakowało;/
Co sądzicie o tym, aby zagrac na 3 sety w meczu venus - hantuchova:>
Ponadto bym proponował Pierce, Petrova(zalezy od kursu), Martinez oraz na niespodzianke czyli Bondarenko z Dechy. Co Wy na to??

pozdro 601
Posted by: HAGIi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:32

Sorry chlopaki ze off topic ale musze to napisac tutaj bo pewnie PRIVA nie przeczyta
Sorry piomil ale tym blokiem to mnie wkurwiles na maxa. Najpierw gadasz mi jakies glupoty kogo Ty masz w dupie a kogo sobie cenisz, a zaraz jakies bany robisz. I nawet dobrze bo po Twoim zachowaniu widze, ze jestes jeszcze niedojrzalym gowniarzem i nie dziwie sie tym co nie przepadaja za Toba na mecz.pl.
post do skasowania - musialem to napisac bo koels mnie przed chwila rozwalil swoim "cwaniactwem"
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:34

hmm, cześć piorun.
Jest ostatnio bliżniacy byli na nr. 1 miejscy
imo, ranking jest papierowy tak samo jak gdzie indziej
a rank
2 race: http://www.atptennis.com/en/players/atpdoublesrace/
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:44

Quote:

Quote:

Quote:

hmm...:

Jankovic-Myskina 1 1.61

K.Clijst.-Vinci 2 6
Mauresmo-Perry 2 5.7






Jankovic 1 - 8/10
Washington 4/10

vinci 1/10
Perry 2/10

i debelki - Dani/Pratt 6/10 , Cohen/alloro /Sfar - 6/10 + do dubli martinezy 7/10

pozdrawiam



onda znafco może vinci wejdzie




Wyniki dzisiejsze mówią same za siebie , natomiast jak czyta się tego rodzaju debili - to ręce opadają - dlaczego nie cytujesz moich typów i i nnych ( cukier , fozzie etc....) w momencie jak skuteczność jest 80-90-100 % ??????????????

Przecież nie ma na świecie laluchn , które by były nieomylne - ale widać , że jakiś cyfrowy debil nie może się doczekać, żeby wytknąć wpadki - podawaj rysiu od jutra przez tydzień po 2 typy ( nawet jeden ) i normalni ludzie , którzy są w branży cie podliczą ......

Pod tego typu idiotycznych postach nie dziwię sie ,że
coraz mniej osób na poziomie pisze cokolwiek ( po cholerę mają później czytać podsumowanie dnia na swój temat w głównym topicu ) .

Nie wiem wokół jakiej ( dwucyfrowej ) liczby oscyluje twój iloraz inteligencji , ale zakładając ,że masz jakieś jej śladowe przebłyski - przed ocenianiem inych zadaj sobie trud i przejrzyj co dane osoby piszą - przed czym ostrzegają i jak typują .
O sinusoidzie trafień i innych rzeczach szkoda pisać - bo nie sadze żeby to dotarło do tych 5 cyferek .

JESZCZE JEDNA RZECZ BARANIE - Czy twój mózg ( bądź to co się tam znajduje ) ZAOBSERWOWAŁ żeby osoby tu piszące (najczęściej i najtrafniej) OCENIAŁY INNYCH ????????????

Nie pierwszy to dzień i nie ostatni , gdzie pudło goni pudło - liczy się bilans - tygodniowy , miesięczny i roczny -ale to już chyba za trudne dla twojego "umysłu"

Sorry za offtopic - ale bardzo dobrze rozumiem , że "dzięki" takim IDIOTOM na przestrzeni roku zniknęło z tego forum co najmniej 12 osób mających ogromną tenisową wiedzę .

Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH
Posted by: meler

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 21:48

onda koles 040704 reklamowal kilkakrotnie w tym tygodniu inne forum co jest zabronione ..
jestes modem wiec masz okazje go sprzatnac
Posted by: golo060

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 22:04

Daniilidou-Pennetta 1 - 1.4

Danii chyba znow staje sie zawodniczka na ktora warto postawic.Pamietam ze ok.2 lata temu naprawde chetnie na nia gralem.Potem jednak cos sie zacielo i Elenii grala bardzo chimerycznie,a wrecz zle.Teraz pokazala sie z niezlej strony w birmingham,pokonala tu w 1 r henin a szczegolnie zaskoczyly mnie rozmiary je zwyciestwa z Granville.O grze Flavii na trawce nie moge powiedziec zbyt wiele,ale jakos mi ona tu nie pasuje,pomimo latwych zwyciestw z Gagliardi,a przede wszystkim Dulko.Dla mnie zdecydowana 1 w tym meczu.
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 22:13

Quote:

onda koles 040704 reklamowal kilkakrotnie w tym tygodniu inne forum co jest zabronione ..
jestes modem wiec masz okazje go sprzatnac




sprostowanko - modem nie jestem tylko byłem - ale z racji długiego wyjazdu udzielać się nie mogłem i prawidłowo literke M mi ściągnięto - kolorek zielony na pamiątke Derekcja mnie tu zostawiła

Ale - nawet gdybym był , tobym Go nie "kasował" - dałbym żółtą kartkę - jakby zrobił recydywę - to wtedy tak....czerwona i dyskwalifikacja na 3 miesiące - jeżeli chodzi o reklamowanie innych foró - tego jego konkretnego - to rzeczywiście jest debilne - gdyby jego IQ było 3-y cyfrowe toby kontaktował się z ludźmi przez privy .

Ja prawie nigdy nie cytuję swoich typów- czy też opisów "ostrzegających" przed graniem jakiegoś eventu .
Jeżeli już komentuję czyjeś typy - to mając przeciwne zdanie robię to PRZED meczem .
NATOMIAST NIGDY NIE KOMENTUJĘ TYPÓW INNYCH FORUMOWICZÓW PO ROZEGRANYCH MECZACH.

pozdrawiam meler
Posted by: LACOSTE

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 24/06/2005 23:09

żeby wszyscy byli tacy jak Onda, goonek, cukier to to forum by pomagalo nam wszystkim zarabiac..
kilka dni temu Cukier podal typ na Eleni, z czego skorzystalem, dziekowalem mu, nawet nie odpisał.
ma po prostu klase, i tyle..
są tu po prostu osoby, które przychodzą w konkretnym celu, nie tylko te, ktore wymienilem..
Dzisiaj trafiłem przez przypadek do dzialu konkursy
i wiecie co ?
tam kazdy jakoś umie napisać dziekuje za walke, pozdrawiam ?
Czy to takie trudne..?
podejrzewam, ze gdyby ta rozmowa odbywała sie w "realu" to 3/4 osób by nie powiedziało tego co mówi bojąc sie..

To właśnie z tego forum wziąłem typ na szarapową.. z dejwenport.. i co wsciekam sie ? przecież to była moja kasa..
dużo nas tu siedzi, są rózne charaktery jeden za 2 euro zrobi awanture na pół quasi, inny 300 euro przewali, i tylko powie, ze jest do tylu, i zacznie odrabiac..
jesteśmy dorosłymi ludzi i moglibyśmyu zachowywać sie jak dorośli..
już widać.. ze są osoby, które działają na innych forach, próbują coś robic. dlaczego ?
bo tam spokój i porzadek...
i jak jest coś napisane, to ne na pokazówke, tylko analizy, przemyślenia..
Niektórzy wiedzą co mam na myślki, i myśle ze potwierdzą..
pzdr @ll
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 00:13

Quote:

mam może i głupie pytanie. ale
jest jakiś ranking deblistów???




no chopie złoty ino mnie nerwuj:

ENTRY:
http://www.atptennis.com/en/players/entrysystem/doubles.asp

the RACE:
http://www.atptennis.com/en/players/atpdoublesrace/

pozdro Lipiny
Posted by: Wojtek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 07:25

Jestem na tym forum od samego jego zalożenia i doskonale pamietam wiele osob ktore mialy duza wiedze w danym temacie i byly na tyle mile ,ze chcialy sie nia podzielic dzieki czemu moglismy zyskac wszyscy. Niestety od jakiegos czasu mozna zauwazyc wycofywanie sie tych osob , bo po co maja pisac i dzielic sie swoja wiedza kiedy potencjalny dwuzlotowiec wytknie danej osobie wpadke.
Porazki sie zdarzaja kazdemu i wtopic w tym biznesie jest bardzo łatwo szczegolnie w tenisie gdzie liczy sie dyspozycja dnia jesli dana zawodniczka ma zly dzien nie moze liczyc na kolegow/kolezanki z druzyny ktore przejma ciezar gry tylko wylacznie na siebie.
Panowie w tym biznesie liczy sie odntowanie zysku na przekroju miesiaca/roku w dluzszym okresie.

Jestem pewny ,ze wiele "starszych" forumowiczow majacych doskonala wiedze w tenisie przeglada to forum ale niestety juz nie chce pisac.
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 08:41

Witam

4 mecze wybrane ,

1. Daniilidou-Pennet. - 1 - 7/10
krótko i węzłowato - dla mnie greczynka w formie fantastycznej , wróciła z dalekiej podróży przez cały rok - pomijając pierwszą rundę z henin , w drugiej solidna i mocna amerykanka na trawie - Granville - ugrała z nią 2 gemy - pennetta to ...........pennetta - Dulko arcymistrzynią nie jest - poza tym ma często tragiczne zapaści - zdecydowanie greczynka .

2. C.Martinez-Peschke - 1 - 7/10
Trochę koło tego meczu "chodziłem " - ale jednak - doswiadczenie , nawierzchnia , forma - wszystko przemawia za martinez - jedna zvona ( aktualna ) wiosny nie czyni .

3. Pierce-Ivanovic - 2 - 5/10
Sposób gry Pierce wydaje mi się bardzo odpowiadający Anie - poza tym to nie mąka i tyle biegać.....nie kazano - Ana straszny walczak i biorąc pod uwagę styl - sposób gry , ma ogromne szanse - Pierce - przestraszona nie na żarty jednak ratowała się z Vakul;enko serwisem i 9-7 szczęśliwie to zakończyła , natomiast dzisiaj przy umiejetnościach returnowych serbki i pierwszy serwis może być za mało - nie mówiąc o "zabijaniu" drugiego . Gram to z pełnym przekonaniem

UD

Petrova-Black - 2 - 2/10

No nikt mi nie powie , że to normalne , żeby laska z takim rankingiem wyczyniała takie szopki na trawie . Black pokonała Razzano - i jeżeli petrova będzie grać na swoim "normalnym tegorocznym - trawowym poziomie" to może się bardzo zdziwić .

pozdrawiam
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 08:42

Jeszcze krótko - mam nadzieję , że Cukier , Fozzie i inni będą coś tutaj pisać - bo jak nie to mozna powoli ten temat wykastrować...............
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 08:56

Dzis z pań:

Vinci - Clijsters 1 12.5
Uwazam ze handi ma szanse powodzenia , juz wczoraj zagrałem po 2.6 dzis narazie 2.35

Danilidou - Pennetta 1 1.45
Chyba "najpewnieszy" mecz dzis , ale wiadomo jak sie takie mecze czasem kończą, zresztą to tylko sport ( chociaz nie mozna tego powiedziec o naszej "kopanej" hahahaha ). Wyniki Danilidou robią wrażenie i chociaz Włoszka tez gra dobrze to dzis powinna przegrac.

Poza tym lekko na

Ivanovic 1.7
Hantuchova 4.25 i +handi 4,5
Srebotnik 16.5 i handi +7

i jeszcze lżej

Black 6.0 , handi +5.5
Craybas 7.5
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 08:58

oczywiscie chodzi o handicap +6 na Vinci ( wszystko przez to kopiowanie )
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 09:00

ja tez "chodziłem" koło meczu Peschke , i bardziej jestem skłonny zagrac lekko na nią po 3.05
Posted by: yacub

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 09:07

No onda masz racje kastracja i nic wiecej

Williams S. - Craybas J. 1.06 5.80 watpie zeby Craybas nawiazala walke z Czarna powiedzmy spotkanie 2 kalek bez obrazy ale Syrena to juz nia ta Syrena nastepna runda moze out a granie jej po 1.06 smiech na sali.

Srebotnik nie zagrozi Sharapova'e kurs jw smiech na sali

Petrova N. - Black C 2 tutaj podobnie twierdze jak Onda moze byc niespodzianka i to jest chyba jedyn spotkanie ktore moze skonczyc sie zonkiem. Chodz to babski tenis i dobra dyspozycja z przed 2 dni moze rozplynac sie jak lody w upalny czerwcowy dzien.

Dechy N. - Bondarenko A. 1.22 3.25 Dechy nawet sobie radzi na trawie, nie lubie jaj grac ale czy Bondarenko jest wstanie jej zagrozic? Kurs 1.22 lepsze to niz 1.00000000001

Daniilidou OK
Martinez nie ruszam tego podobnie jak Pierce.

pozdro Onda i reszta ekipy
PS: W poniedzilek nasze rodzynki Myskina-Dementeva wielki LOL
Posted by: Lipi

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 10:55

Quote:

hmm, cześć piorun.
Jest ostatnio bliżniacy byli na nr. 1 miejscy
imo, ranking jest papierowy tak samo jak gdzie indziej
a rank
2 race: http://www.atptennis.com/en/players/atpdoublesrace/





dzienx
Posted by: onda

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 11:00

Jeszcze jeden typek urodził się - ale nie mogłem oprzeć się pokusie

3/10

Venus - hanti - 2

Venus wszystko robi w tym roku od opowieści o potwornym treningu wytrzymałosciowym na plazach przed sezonem do zaskakujacych porażek w niespodziewanych momentach . Dani się odrodziła - może i hanti - zobaczymy
pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 11:01

mecz sie juz zaczyna , ale zagrałem 3/10 Srebotnik +7, a na Daniele kurs poleciał na 3.8 , ale handi +4,5 na nią ciągle po 2.15
Posted by: maximo

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 12:28

No i niestety ale ana nas powiozla znow dzien stracony
Posted by: Martin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 13:51

niestety szarapowa przegra bo ma okres
Posted by: Martin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 13:55

oczywiscie w nastepnej walce jakby ktos nie wiedzial bo dopiero jej sie zaczyna
Posted by: yacub

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 17:01

1. L. Davenport - K. Clijsters 2
2. M. Maleeva - S. Kuznetsova 1
3. A. Mauresmo - E. Likhovtseva 1
4. A. Myskina - E. Dementieva 1
5. F. Pennetta - M. Pierce 1
6. V. Williams - ?S. Williams? ?1?
7. N. Dechy - M. Sharapova 2
8. N. Petrova-K. Peschke ?2?


typy do przemyslenia przez niedziele
1. Kim na ostrym gazie Vinci byla bez szans, spotkanie napewno bardzo wyrownane, Kim moja glowna faworytka tego turnieju.
2. Tutaj maly znak zapytanie, typ grany troche na czuja, Svetlana niby cos gra ale ta jej gra nie przekonuje, duzo bledow w spotkaniu z czeszka, serwis taki sobie, sklaniam sie wstrone Maleeva'y
3. Amelie to mutant w singlu zjadala Perry, nie wspomne co zrobila razem ze Svetlana w deblu normalnie zonk, Likhovtseva pozegna sie z turniejem.
4. Spotkanie komedia, dwie ruskie kaleki, Demintieva nic nie gra, wydaje mi sie ze Mycha sie odrodzila, kursy na Myche w granicach 1.6-1.7 zachecaja. Jedno co odstrasza to to, ze to spotkanie 2 ruskich, smierdzi, ze az czuje ten smrod pod domem . No szok ze Demi tak daleko zaszla w tym turnieju.
5. dla mnie zonk mialo byc Ivanovic-Daniilidou, jeszcze nad tym pomysle narazie jest 1 (kurwa Pierce pasztecie nie cierpie cie )
6. Tak naprawde to jeszcze nic nie wiadmomo napewno spotkaja sie dwie amerykanki
7. Typ na czuja i raczej z sympatii do ruskiej
8. narazie bez wiekszego pomyslu, moze Peschke ale narazie no bet.

Pozdro
PS: Ale Coria dostaje po dupie haha jednak trawa to trawa.
Posted by: 40704

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 19:19

Quote:

Witam

4 mecze wybrane ,

1. Daniilidou-Pennet. - 1 - 7/10
krótko i węzłowato - dla mnie greczynka w formie fantastycznej , wróciła z dalekiej podróży przez cały rok - pomijając pierwszą rundę z henin , w drugiej solidna i mocna amerykanka na trawie - Granville - ugrała z nią 2 gemy - pennetta to ...........pennetta - Dulko arcymistrzynią nie jest - poza tym ma często tragiczne zapaści - zdecydowanie greczynka .

2. C.Martinez-Peschke - 1 - 7/10
Trochę koło tego meczu "chodziłem " - ale jednak - doswiadczenie , nawierzchnia , forma - wszystko przemawia za martinez - jedna zvona ( aktualna ) wiosny nie czyni .

3. Pierce-Ivanovic - 2 - 5/10
Sposób gry Pierce wydaje mi się bardzo odpowiadający Anie - poza tym to nie mąka i tyle biegać.....nie kazano - Ana straszny walczak i biorąc pod uwagę styl - sposób gry , ma ogromne szanse - Pierce - przestraszona nie na żarty jednak ratowała się z Vakul;enko serwisem i 9-7 szczęśliwie to zakończyła , natomiast dzisiaj przy umiejetnościach returnowych serbki i pierwszy serwis może być za mało - nie mówiąc o "zabijaniu" drugiego . Gram to z pełnym przekonaniem

UD

Petrova-Black - 2 - 2/10

No nikt mi nie powie , że to normalne , żeby laska z takim rankingiem wyczyniała takie szopki na trawie . Black pokonała Razzano - i jeżeli petrova będzie grać na swoim "normalnym tegorocznym - trawowym poziomie" to może się bardzo zdziwić .

pozdrawiam

Jeszcze jeden typek urodził się - ale nie mogłem oprzeć się pokusie

3/10

Venus - hanti - 2

Venus wszystko robi w tym roku od opowieści o potwornym treningu wytrzymałosciowym na plazach przed sezonem do zaskakujacych porażek w niespodziewanych momentach . Dani się odrodziła - może i hanti - zobaczymy
pozdrawiam




onda dlaczego mnie atakujesz życzyłem ci tylko ,aby vinci weszła.....
Posted by: tokara

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 19:20

jutro graja czy w poniedzialek
Posted by: Marcel

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 20:06

panowie nie grajcie kobiet one zawsze nas jakos zrobią w konia - dzis jedyny pewniak to Craybas byla
Posted by: Polaquin

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 20:53

Quote:

panowie nie grajcie kobiet one zawsze nas jakos zrobią w konia - dzis jedyny pewniak to Craybas byla




ja babki jak gram , to tylko w pociagach lekko, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo
ale naprawde bez sensu takie pisanie o "pewniakach" po meczu - jakos przed meczem nikt nie podzielil sie opinia, ze Serena grala z kontuzja...
Posted by: Gregov

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 25/06/2005 23:57

Na Myskine 2.0 w 5dimes , dla nich , co prawda gdzie mecz dwóch ruskich tam moze być wszystko, ale jestem przekonany ze Myszka wygra. Jest w lepszej dyspozycji , no iten tragiczny serwis Dementevej.
Posted by: dyzio20

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 08:02

dzisiaj mamy dzien przerwy - emocje zwiazane z wimbledonem znow od jutra
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 15:08

kurde mam coraz mniej czasu pracuje po 12 h
Posted by: tokara

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 15:11

jutro z pan to ja na pewno gram na clijsters z davenport
piercez penneta myskine z "potezny serwis"dementieweoraz na petrova z peschke reszte odpuszczam bo za male kursy
Posted by: Zabielany

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 17:50

Witam

Na wstępie chciałbym dodać że ten Wimbledon u kobiet... jest bardzo dziwny. Mecze które naprawde wydaja sie dobrymi typami ... zawodzą. Wydaje mi sie ze nie ma sensu inwestowac wiekszych funduszy na te kobity.

1.Myskina-Dementeva typowy przykład spotkanie nie do obstawiania. Totalna loteria. Niby w lepszej formie jest mysz... ale podziwiam osobę która odwazy sie na nią postawić jakies wieksze pieniadze.. NO BET

2.Mauresmo-Lichovc --> marne kursy, nie mam pomyslu na ten mecz. Babochłop jest mocny ale ma słabe psajcho. Podobnie jak wyzej nie ruszam tego.

3.Kuznets.-Malejeva --> tutaj zagram 2 po kursie @3.60 w profie ... w baw pewnie bedzie duzo wiecej. Kuznia gra straszna kaszane... malejeva jest slabsza tenisistka ... ale jutro łatwo skóry nie sprzeda... po kursie @4 bardzo interesujące. stawka mała ... bo to jednak baby

4.Sharap.-Dechy 1 ... kurs @1.1 ... śmieszny ... ale 99%... jak na moje oko to Maria wygra cały wimbledon.

5.V.Will.-Craybas no bet

6.Pierce-Pennetta --> to co pokazala Pierce w meczu z Anną budzi wielki szacunek. Widać że jest w fomie i zalezy jej na Wimbledonie, zreszta jak kazdemu. Żaden rewelacyjny typ ... ale do jakiegos combosa jak najbadziej sie nadaje. @1.45

7.K.Clijst.-Davenp --> Temu typowi przyjze sie dokladniej. Pomimo tego co wczesniej pisalem... mam zamiar zagrac ten typ za wiekszą stawke. 2 bardzo dobre zawodniczki. Obie mialem przyjemnosc ogladania. W poprzednim meczu Kim stawialem na jej przeciniczke a mianowicie Vinci... gdyz jestem entuzjasta talentu włoszki. Szczerze powiem że Vinci nie miała szans w tym meczu... Kim wygrała pewnie, bezapelacyjnie... była o 2 klasy lepsza. Jest w gazie kobieta Laytona. Davenport... tez gromi kazdego po kolei... jednak jak narazie miala bardzo slabe przeciwniczki. Obie wydaję mi sie lekko ociężałe... i slabo poruszajace sie po korcie. Davenport jest jednak starsza... i trawa to chyba jednak nie jej zywioł. Zanim poznałem kursy na to spotnie powiedziałem że jezeli bedzie @1.50 lub wiecej na KIm to ja zagram... okazalo sie ze jest @1.68 w profie wiec elegancko. Mój głowny typ na jutro u kobitek. Gorąco polecam

Reasumując:
Kim @1.68--> grubo
Maalejeva @4 --> chudo
Pierce --> średnio @1.45
Sharpova winner wimbledon -->2.8

Powodzenia i Pozdrawiam
Posted by: kfjatek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 18:20

A co powiecie na handi +5 na Peschke w pojedynku z Petrovą ?? Kurs 1,8 w GB wg mnie wygląda dobrze. Proszę o opinie!
Posted by: tokara

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 18:31

ja daje w meczu na petrowa licze na jakies 6:3 6:4
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 18:40

Quote:

Witam

Na wstępie chciałbym dodać że ten Wimbledon u kobiet... jest bardzo dziwny. Mecze które naprawde wydaja sie dobrymi typami ... zawodzą. Wydaje mi sie ze nie ma sensu inwestowac wiekszych funduszy na te kobity.




tu sie jak najbardziej zgadzam

Quote:

Myskina-Dementeva
typowy przykład spotkanie nie do obstawiania. Totalna loteria. Niby w lepszej formie jest mysz... ale podziwiam osobę która odwazy sie na nią postawić jakies wieksze pieniadze.. NO BET




zgoda

Quote:


7.K.Clijst.- Davenp --> Temu typowi przyjze sie dokladniej.




ja przyjrzałem sie temu co napisales i widze dokładnie,że bardzo niedokładnie sie tej parze przyjrzales

Quote:

Kim wygrała pewnie, bezapelacyjnie... była o 2 klasy lepsza. Jest w gazie kobieta Laytona.




O'Brien / Irvin / Vinci ograne bez straty seta, z tego zestawu Vinci teoretycznie najgroźniejsza,ale włoszka duzo ostatnio grała i mam wrażenie,że jak na jej aktualne możliwosci troche za dużo tego grania... moze jakby byla bardziej "swieża" stawiłaby wiekszy opór Clijsters...
Ale zwyciestwo Kim jak najbardziej zdecydowane.
Jest w gazie kobieta Laytona? Na pewno nie jest kobietą Lleytona, co do gazu zgoda.

Quote:

Davenport... tez gromi kazdego po kolei... jednak jak narazie miala bardzo slabe przeciwniczki.




Żidkowa / Jackson / Safina w tym zestawie Rosjanka byla faktycznie bardzo słaba, ale juz 6 gemów oddanych w meczach z Jackson i Safiną sugeruje dobrą formę Davenport a nie mizerny poziom rywalek.

Quote:

Obie wydaję mi sie lekko ociężałe... i slabo poruszajace sie po korcie.






obie??? aha

Kim to jedna z najlepiej poruszajacych sie po korcie zawodniczek a Lindsay gra chyba maksa mozliwosci przy jej warunkach fizycznych (wystarczy spojrzec na "popisy" Any Kłody Iwanowicz)

Quote:

Davenport jest jednak starsza... i trawa to chyba jednak nie jej zywioł.






trawa nie jej żywioł??? aha

Amerykanka od 98 roku dociera regularnie co najmniej do ćwiartki, raz wygrała (99) i raz w finale (2000).
Wiek to tez duze doswiadczenie w grze na trawie więc że jest starsza niekoniecznie oznacza słaby punkt


Quote:

Mój głowny typ na jutro u kobitek. Gorąco polecam

Reasumując:
Kim @1.68--> grubo





Reasumując -- jesli trafisz jutro Kim to fartem bo na pewno nie z powodu wykonanej analizy.

Obie zawodniczki maja wyrównane szanse, wygrac moze tylko jedna, niedawne kontuzje Kim i szybsza nawierzchnia moim zdaniem lekko faworyzuje Davenport i na nia zagram. Na pewno nie "grubo".

Posted by: czołg

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 18:56

Quote:

Witam

Na
6.Pierce-Pennetta --> to co pokazala Pierce w meczu z Anną budzi wielki szacunek. Widać że jest w fomie i zalezy jej na Wimbledonie, zreszta jak kazdemu. Żaden rewelacyjny typ ... ale do jakiegos combosa jak najbadziej sie nadaje. @1.45





no ni eiwem czy pierce tu pokazala ze umie grac skora ana wogole nie grala no bez jaj zero serwisu drugi tez jej nie siedzial penetta w sumie dobrych przeciwniczek nie miala ale mysle jez w stanie tu powalczyc widac ze jej trawa sprzyja pewny serwis nie daje sie gladko przelamac kursy troche zanizonre moim zdaniem mysli ze 3 setowka

a jak opinie innych
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 19:41

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31
Posted by: 19marcin08

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 20:38

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31





Cukier myślisz że wejdą te mecze bo chciałem coś postawić na jutro a nie jestem jakimś tam specem od tenis

pozdrawiam
Posted by: totti_zks

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 21:17

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31




Ja sie niestety z Tobą nie zgodze.Zagram na Myszke Clisters Pirce i Pesche i nie będe tego uzasadniał bo już nie raz tak było że któraś miała wygrac i jej nie szło.To jest loteria i wszystko sie może zdarzyć ale ja mam taką czutke i pewnie postawie według mojego nosa:)Pozdro
Posted by: czołg

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 21:19

Quote:

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31




Ja sie niestety z Tobą nie zgodze.Zagram na Myszke Clisters Pirce i Pesche i nie będe tego uzasadniał bo już nie raz tak było że któraś miała wygrac i jej nie szło.To jest loteria i wszystko sie może zdarzyć ale ja mam taką czutke i pewnie postawie według mojego nosa:)Pozdro





fajnie powodzenia z twoja czutka
Posted by: totti_zks

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 21:27

Quote:

Quote:

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31




Ja sie niestety z Tobą nie zgodze.Zagram na Myszke Clisters Pirce i Pesche i nie będe tego uzasadniał bo już nie raz tak było że któraś miała wygrac i jej nie szło.To jest loteria i wszystko sie może zdarzyć ale ja mam taką czutke i pewnie postawie według mojego nosa:)Pozdro





fajnie powodzenia z twoja czutka




Dzięki i zobaczymy jutro jak to bedzie.Moja czutka rzadko mnie zawodzi
Posted by: PanEuro

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 21:37

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31




Ja sie niestety z Tobą nie zgodze.Zagram na Myszke Clisters Pirce i Pesche i nie będe tego uzasadniał bo już nie raz tak było że któraś miała wygrac i jej nie szło.To jest loteria i wszystko sie może zdarzyć ale ja mam taką czutke i pewnie postawie według mojego nosa:)Pozdro





fajnie powodzenia z twoja czutka




Dzięki i zobaczymy jutro jak to bedzie.Moja czutka rzadko mnie zawodzi




Każdy z was sie wymądrza.Analizucjcie błędy,serwy itp.a co wam to daje.I tak wygra lepszy i lepiej dysponowany danego dnia zawodnik.I taka jest prawda na nic sie zdają analizy typy i sugestie trzeba po prostu dobrze postawić i trafić i na tym polega cała sztuka.Pozdrawiam
Posted by: Robertino

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 21:40

Pan EURO ! przestań Pan pierdolić ....
Posted by: DaVeY

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 22:58

Myskina-Dementieva 1 1.66 BaW
Dementieva w słabej formie, a Myskina powoli wychodzi z dołka. Podstawowym argumentem za Myskiną jest to ze w meczu z innymi Rosjankami daje z siebie 200%-wystarczy spojrzeć na jej H2H z rosyjskimi zawodniczkami-ze wszystkimi z czołówki ma dodatni poza Boviną(1-2)

Davenport-Clijsters 1 2.07 BaW
Zastanawiam się dlaczego Davenport w tym meczu nie jest faworytką- od 1998 roku nie przegrała tutaj przed 1/4 finału. Trawa to nawierzchnia na której jej atuty sa najskuteczniejsze- mocny serwis mocne uderzenia dobra gra przy siatce. Jedyna rzecz przemawiająca za Clijsters to jej nieporównywalnie lepsze poruszanie się na korcie, ale gramy na trawie a tutaj trudniej o zwrotność zmianę kierunków biegania i jej szpagaty niewiele pomogą Dla mnie Davenport i to w dwóch setach!

Mauresmo-Lichovczewa 1 1.14 BaW
Tutaj tylko Mauresmo 2 sety murowane

Pierce-Pennetta 2 2.97 BaW
Pennetta tylko dlatego że pokonała w 2 setach Daniilidou więc musi być w świetnej formie. Dla mnie Pierce to zawodniczka jednego strzału-wejdzie-nie wejdzie. Jutro nie wejdzie...

Peschke-Petrova 1 4.25 BaW
Tutaj pachnie mi sensacją-Petrova na trawie nie zachwyca a kurs jest bardzo zachęcający-za małą stawkę trzeba to zagrać zwłaszcza po tym jak Peschke oddała Martinez chyba 4 gemy a Martinez to przecież zwyciężczyni Wimbledonu

Kuznetsova-Malejeva 1 1.16 BaW
pewnie będą 3 sety i w 1 i 3 Kuznetsova zmiecie Malejewą z kortu-jak dla mnie Malejewa nie ma broni na rosjankę, może jej tylko pomóc słaba psychika Kuznetsovej.

Sharapova-Dechy 1 - Dechy bez szans
Williams-Craybas 1 - trzeba pomścić porażkę siostry
Posted by: KRAJAN

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 22:58

Quote:

Myśle ze z kobiet te mecze:

Myskina-Dementeva 2 1.98
K.Clijst.-Davenp. 2 1.94
Pierce-Pennetta 2 2.41
Petrova-Peschke 1 1.31



Pozwole sobie wtrącic 3 grosze
Myskina-Dementeva - no bet
gram tylko 3 typy kobiece i właśnie te same co Cukier - tyle tylko że wszystkie w odwrotnej kolejności, z tym że Peschke za lajtową stawkę (Co do męszczyzn gram idealnie tak jak Ty - te same mecze i te same rozwiązania)

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Tiago

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 26/06/2005 23:33

Quote:

penetta w sumie dobrych przeciwniczek nie miala


no nie wiem... wiec ja sie pytam z kim grala Pierce

Quote:

ale mysle jez w stanie tu powalczyc widac ze jej trawa sprzyja pewny serwis nie daje sie gladko przelamac kursy troche zanizonre moim zdaniem mysli ze 3 setowka
a jak opinie innych


tu sie zgodze, Wloszka powalczy


Osobiscie postawie jutro chyba tylko na Peschke, Doswiadczenie czeszki pomoze pokazac Petrovej gdzie moze te swoje fochy sroić
Posted by: raf

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 09:27

Quote:

Pan EURO ! przestań Pan pierdolić ....




buahahaahhahaha

szczerze przyznaje - dawno nic mnie tak nie rozbawilo
Posted by: Marcel

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 09:36

rzadko gram kobity ale dzis musze
Clijsters - Davenport 2
Myskina - Dementieva 1
nic wiecej nie napisze
Posted by: g00niek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 09:46

Uspokoiliscie mnie troche... Myslalem ze to Kimi bedzie typem dnia, a tu wchodze i co widze? Ano jednak Lindsay... i dobrze

Ogladalem w calosci pojedynek Clijsters-Vinci i Belgijka zagrala po profesorsku, swietnie sie rusza, swietnie returnuje... Moj typ na Kim jest troche spaczony tym.. ze nie widzialem Lindsay na trawie w tym roku... Moje zdanie jest jednak takie, Clijsters jest lepsza tenisistka od Davenport i jej forma juz sie ustabilizowala i nie ma prawa popelnic drugiego RG... Kim 6/10 + Kim 2:0 3/10... ryzykownie, ale kto nie ryzykuje ten...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Zabielany

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 17:22

[quoteObie zawodniczki maja wyrównane szanse, wygrac moze tylko jedna, niedawne kontuzje Kim i szybsza nawierzchnia moim zdaniem lekko faworyzuje Davenport i na nia zagram. Na pewno nie "grubo".




Gratki

Przyznaje Ci racje

Bardzo mi sie podobał mecz, było w nim duzo walki... Kim walczyła z całego serca ... ale Davanport okazala sie po prostu lepsza.

Finał Davanport - Sharapova.... inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Jeszcze raz gratulacje, powodzenia i pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 19:55

Quote:

rzadko gram kobity ale dzis musze
Clijsters - Davenport 2
Myskina - Dementieva 1
nic wiecej nie napisze



Kobitki zyc z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 20:12

A. Mauresmo - A. Myskina
L. Davenport - S. Kuznetsova
M. Pierce - V.Williams
N. Petrova - M. Sharapova

No Więc Ja Postaram Się O analizę poszczegółnych pojedynków

Petrova(8) - Sharapova(2)

Droga Do 1/4 Finału

Petrova - Pesckche 6:7 7:6 6: 3
Petrova - Cara Black 6:4, 6:3
Petrova - Severine Beltrame 6:1, 6:2
Petrova - Virginia Ruano Pascual 4:6, 6:3, 6:2

Sharapova - Dechy 6:4 6:2
Sharapova - Srebotnik 6:2 6:4
Sharapova - Karatanczewa 6:0 6:1
Sharapova - Vives 6:2 6:2

Maria to główna kandydatka do zwyciestwa w Wimbledoonie. Gra dobrze, skutecznie i co najważniejsze nie zdarza się jej dekoncentracja i pojedynki kończy szybko bez wielkiego wysiłku fizycznego co w takim turnieju jest również ważnym czynnikiem. Petrova to ambitna i mocna zawodniczka, ale na Sharapową na pewno nie wystarczy. TYP: M.SZARAPOWA 10/10

-----------------------------------------------------------

M. Pierce(12) - V.Williams(14)


Pojedynek 12 z 14 Wimbledoonu 2005. Pierce to zawodniczka...u nas na forum nie lubiana dzisiaj Venus pomściła siostrę w dobrym stylu i wydaję się, że dąży do dobrej formy i może być jeszcze zagrożeniem dla Szarapowej w tym turnieju. Pierce to emerytura, nie da rady w słonecznej Anglii podołać Venus, chodz zwyciestwo nad Pennetą w 2 setach robi wrażenie - dlatego . TYP V. Williams tylko 9/10

------------------------------------------------------------

L. Davenport - S. Kuznetsova

Dzisiejszy fantastyczny pojednyk z Kim jest dla mnie głównym czynnikiem aby zagrać na Amerykankę ! O zaletach jej nie będę pisał bo gra nawet na trawie idealny tenis. Jedyna wada to taka, iż jest za słaba na bieganie:( i w dalszym pojedynku z Sharapową to może być główny czynnik, który spowoduje nie zgarnięcie głównej puli nagród. Kuznetsova jest groźną tenisitką ale Davenport po dzisiejszym pojedynku chyba zdała sobie sprawę jak ma grać aby wygrywać szybciej ( piłka meczowa w drugim secie nie wykorzystana ) TYP: L. DAVENPORT 10/10
-----------------------------------------------------------

A. Mauresmo - A. Myskina

wszystko zależy od kursu, sercem za Myskiną, która pokazała wielu kibiców, że nawet bez formy jest groźna i może walczyć z każdym !! A Mauresmo cóż ktoś może wypełnić moje analizy o to spotkanie bo nie mam pojęcia.
Posted by: Misiek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 20:46

Witam.

Może ja coś od siebie..cały Wimbledon milczałem... więc postanowiłem coś wreszcie od siebie wnieść do tematu...

Jak ten czas szybko leci... jeszcze pamiętam z poprzedniego tygodnia Ketolę który zrobił mi tąką przykrość...

1/4 Finału



Davenport Lindsay - Kuznetsova Svetlana

Przyznam się że zagrałem dziś Kimi... Lecz to co dzis wyrabiała Lindsay na korcie to naprawdę oklaski... Serwis - na bardzo dobrym levelu... i te kończące mocne uderzenia naprawdę robią wrażenie... Myślę że jutro Svetlanę której nie widziałem tutaj w Londynie, ale widziałem już ją jak grała z Kimi.. nie będzie miała dużo do powiedzenia. Zobaczę jeszcze jaki kurs zaproponuje nam unibecik... Expekt dał całkiem miłe @1.27 - które trzeba przyjąć...


Sharapova Maria - Petrova Nadia


Tutaj rozpisywać się nie ma po co... bo jeżeli jutro Maria przegra ze swoją `koleżanką` ;-) Nadią... to troszkę mnie zaboli... Marię dziś miałem okazję obejrzeć i zrobiła całkiem miłe wrażenie Myślę że jutro spokojnie w 2 secikach `popchnie` Nadię... która dziś już mogła polecieć z Peschke. Expekt oferuje @1.12 no cóż...


Pierce Mary - Williams Venus


Venus... nie mylić mi tutaj z tą młodszą siostrą Sereną...która moim zdaniem mogła by już zakończyć tą karierę.. no ale dobra...

Williams miałem również obejrzeć okazję oglądać w TV i pokazała że nie przyjechała tutaj odpaść z Mary..... Dobry serwis, silne uderzenia... gdyby jeszcze troszkę mniej tych nie wymuszonych błędów to naprawdę...

Francuzki nie widziałem, ale nie myślę że mogłaby zrobić krzywdę jutro Venus... Expekt zaoferował całkiem miłe @1.40, zobaczymy co tam unibecik wyczaruje....


Mauresmo Amelie - Myskina Anastasia

Hm... no chyba jednak Amelie... ale przecież jakiś zonk musi być :P - Amelie nie lubię z tego powodu że ma po prostu nasrane pod czachą... nigdy nie zapomnę tego meczu z Aną Ivanović w RG ... Anstazja już podobno miała przegrać z Janković... @1.27 na Amelie... no sam nie wiem....

Zobaczę jakie kursy jutro lub jeszcze dziś da unibecik...

Davenport i Marię gram raczej na pewno.

Venus - kurczę... boję się że jutro może przegrać mecz z powodu tych własnych błędów...

Amelie - zależy od kursu... ale pewnie dają jakieś @1.25 ... - a wszystkich faworytek, to mi się za bardzo nie widzi grać.

No nic... to tyle odemnie.

Powodzenia
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 21:16

Quote:


L. Davenport - S. Kuznetsova

Dzisiejszy fantastyczny pojednyk z Kim jest dla mnie głównym czynnikiem aby zagrać na Amerykankę ! O zaletach jej nie będę pisał bo gra nawet na trawie idealny tenis. Jedyna wada to taka, iż jest za słaba na bieganie:( i w dalszym pojedynku z Sharapową to może być główny czynnik, który spowoduje nie zgarnięcie głównej puli nagród. Kuznetsova jest groźną tenisitką ale Davenport po dzisiejszym pojedynku chyba zdała sobie sprawę jak ma grać aby wygrywać szybciej ( piłka meczowa w drugim secie nie wykorzystana ) TYP: L. DAVENPORT 10/10





a ja dalej z tym bieganiem: przy jej warunkach fizycznych ona NIE MOŻE grac na przerzut, wdawac sie w wymiany i tego typu zagrywki. Davenport nigdy nie bedzie miala gibkosci sióstr Williams czy Kim Clijsters. Nauczyla sie wykorzystywac do perfekcji to co natura jej dala. Nigdy nie "wybiega" zwyciestwa.
Druga sprawa - ma 29 lat, trawa sprzyja szybkiemu zdobywaniu punktow i jest mniej meczaca niz zdobywanie punktow na hardzie (o cegle nie mowiac). Tutaj dobrym serwisem mozna praktycznie ustawic przebieg meczu. To wszystko sprawia,ze jezeli Davenport marzy o jakimkolwiek szlemie na koniec kariery to Wimbledon jest najbardziej w jej zasięgu i mysle,ze ona dobrze o tym wie.

Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 27/06/2005 22:00

Clijsters o przygotowaniu fizycznym Davenport:

"(..)I think also she's fitter than she's ever been. I've seen her work, especially here. I've seen her work in the gym lifting weights, stuff that I've never seen her do which I think is so great to see, someone who is still so motivated to do these kind of things."

to dobrze,ze Davenport przyklada sie do treningu,ale jest cos co mnie martwi przed jutrzejszym meczem z Kuzniecową.

Okazuje sie,ze nie tylko mnie:

Q. You didn't have any kind of a wrap on. This stage in a tournament, you might have that

DAVENPORT: (...) You know, I had three really easy matches, I mean, time wise the first week easy matches. Today on grass, especially, a really long match. Hopefully I'm going to spend all night trying to get my body recovered to play tomorrow.

I feel fine right now. A lot of times I wake up the next day just really stiff. I'm hopeful that won't happen. But it was a tough match. Got to come back again tomorrow against another really good player. Hopefully that will be okay.


na koniec h2h gdzie remis 1-1:

2004 US OPEN [HARD] (O) SF S. KUZNETSOVA 1-6 6-2 6-4
2005 TOKYO [CARPET] (I) SF L. DAVENPORT 6-1 7-6(2)

Gdyby Lindsay wygrala z Kim 2-0 w setach (na co byly szanse) nie mialbym watpliwosci i zagral na Davenport. Ale ma juz swoje lata i nie wiadomo w jakiej jutro bedzie dyspozycji fizycznej. Kuzniecowa niczego wielkiego w tym roku na Wimbledonie nie pokazała, ale po raz kolejny "dokulała" sie do ćwiartki a na tym etapie wczesniejsze mecze juz maja mniejsze znaczenie.

typowałbym Davenport,ale mam watpliwosci.

Posted by: zielu

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 06:20

Ja dzis gram Myskine naprawde Warto! Forma może niezbyt zadowalająca ale wczoraj włożyła tyle serca a kurs w granicach 2.95-3.20
Posted by: cero

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 07:19

zielu w Expekcie jest 3.49
Posted by: Tiago

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 07:45

wszystko juz zostalo napisane, mozna sie pod tym tylko podpisac obiema ręcami
Nie widze przeciwwskazań zeby nie grac
Szarapowej - na podatek
Davenport
V. Williams

Czwarty mecz jest troche ciezszy, bo wolalbym zeby wygrala Myskina, ale... Amelie STRONGMAN Mauresmo ma za szerokie bar
Posted by: Tiago

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 07:46

za szerokie bary mialo byc oczywista
Posted by: Zabielany

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 07:54

To ja też trące swoje 3 grosze

Sharapova ---> kurs @1.444 w sportingu... w naziemynch pewnie bedzie wiecej ... oczywiscie mówią o dokladnym wyniku 2-0. Nie sadza aby Marie stracila seta, bo zwyciestwa Sharapovej to chyba nikt nie kwestionuje. Nie gram tak małych kursów, wiec kurs w przedziale @1.5-@1.7 na 2-0 jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.

Davenport --> Pomimo tego ze wczoraj rozgrywala pewnie ciezki dla siebie mecz ( Clijsters zmusiala ja do biegania) mysle ze dzisiaj łatwo poradzi sobie z Kuzna której tenis calkowicie mnie nie przekonuje. Juz wczoraj stawialem na rywalke Kuzni - Maalejeva... nie udalo sie .... dzisiaj z pewnosci bedzie lepiej i rosjanka pojedzie do domu. 2-0 czy 2-1 ... Davenport jest w świetnej formie .... po okolo godzinnym meczu 2-0 dla USA

Pozostałe 2 mecze w moim mniemaniu beda duzo bardziej wyrównane... i prawdopodobnie w obu doczekamy sie 3 setów.

Mauresmo v Myskina . obie panie sa dla mnie zagadka. Mauresmo wczoraj zagrała kapitalny mecz, jednak wiemy ze ma ona problemy z psychika, i jezeli cos nie pojdzie po jej mysli moze sie zagotowac i mozemy doczekac sie sensacji, jaka niewatpliwie bylaby mysz w półfinale. Poziom obu zawodniczek na podobnym poziomie. Ja tutaj sobie zagram 2-1 dla Mouresmo

Venus - Pierce -- zdecydowanie najciekasze spotkanie ćwierćfinale. Przyznam sie bez bicia że nie widzialem obu pań w akcji. Czuje że w tym meczu doczekamy sie 3 setów. 2-1 dla Venus wielce prawdopodobne

Reasumując:
Sharavpoa 2-0 @1.444
Davenport 2-0 @1.80
Venus 2-1 @4
Mauresmo 2-1 @4.50

Powodzenia i Pozdrawiam
Posted by: Misiek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 08:36

Witam.

Nic nowego nie wymyśliłem oczywiście, lecz jednak nie zagrałem na Venus - jednak boję się... że może ten mecz przegrać z własnych błędów...

Davenport - Kuznetsova 1 @1.26
Sharapova - Petrova 1 @1.12
+
Ballack (nie strzeli gola) @1.40
Brazil - Argentina (nie będzie czerwonej kartki) @1.22


Sorry za o/f.


Żeby nie było że robię tutaj swój temat 'PP' , więc u góry zamieściłem wczoraj swoje opisy co do dzisiejszych spotkań 1/4 finału.

Pozdrawiam oraz życzę powodzenia.
Posted by: Marcel

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 09:04

Mauresmo(-4,5) - Myskina 1 @1.85
skąd ta biedna Myskina ma jeszcze czerpac siły . Cos mi sie nie chce wierzyc ze pół roku nic nie grajac , teraz po rozegraniu dwoch thrillerów bedzie jeszcze w stanie podjac walke z MoMo . Gdyby miala dzien odpoczynku to pewnie , czemu nie ale tak dzien po dniu . Nie sądze . Do tego wyczytalem iż :
Q. What do you have to your legs?
ANASTASIA MYSKINA: Well, it's just a sprain(zwichnięcie), but it's okay.

wygląda na to iz Nastia wyscofała sie z mixa . No wg. mnie to bedzie kolejne gładkie zwyciestwo Ameli a Myszke stac bedzie na nawiazanie walki tylko w 1 secie
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 09:27

to tylko potwierdza moj wybór:

Mauresmo-Myszkina 1
Szarapowa-Pietrowa liczba setów: 0-2 sety

oczywiscie "chudo" bo to wta

Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:00

Chudo czy grubo, ale trzeba cos zagrac:

Mauresmo A. - Myskina A. 1 1.25
Davenport L. - Kuznetsova S. 1 1.30

i postanowilem jednak, ze zagram:

Williams V. - Pierce M. 1 1.40 - Na ten mecz spojrzalem bardziej od strony mentalnej anizeli technicznej. Skoncentrowalem sie na wywiadach przeprowadzonych z obiema zawodniczkami i odnioslem wrazenie, ze to wlasnie Venus bardziej spokojnie, a co za tym idzie znacznie pewniej podchodzi do dzisiejszego spotkania. W wypowiedziach Venus nie znalazlem zadnych odznak zdenerwowania, no moze poza kilkoma sarkastycznymi uwagami skierowanymi do reporterow , z kolei to wlasnie Pierce zachwalala swoja dzisiejsza rywalke mowiac o jej solidnym i agresywnym stylu gry, o jej mocnych i wspanialych uderzeniach oraz serwisie, ktore swoja droga jak ulal pasuja do wimbledonskiej nawierzchni. Zapowiada sie ciekawy mecz, ktory z pewnoscia dostarczy wiele emocji zarowno mi jak i innym obstawiajacym.

POWODZENIA
Posted by: hot-oil

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:06

Quote:

-----------------------------------------------------------

A. Mauresmo - A. Myskina

wszystko zależy od kursu, sercem za Myskiną, która pokazała wielu kibiców, że nawet bez formy jest groźna i może walczyć z każdym !! A Mauresmo cóż ktoś może wypełnić moje analizy o to spotkanie bo nie mam pojęcia.




Ja uważam natomiast ,że Myskina nie będzie miała żadnych szans w tym pojedynku.. Oglądałem wczoraj bardzo dobrą grę Amelie z Likhovtseva. Przegrywając w 1 secie 2-4 wziela sie do roboty i nie dała żadnych złudzeń kto w tym spotkaniu będzie dominował. Wspaniała gra przy siatce..dawno nie widzialem Amelie tak grającej przy siatce...robiła co chciała z Rosjanka...
Posted by: w00fer

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:19

Tak czytam i czytam i widze, ze cale forum gra Davenport...a mi jakos rpzeczucie mowi, ze Kuza nie stoi na straconej pozycji...dlatego lekko ja sobie dam...

Pozdrawiam

w00fer
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:26

ja zagram w toto 1/2 + P
Porazke Venus i davenport + i pewniaki szarapova mauresmo

i nornmalny kupon to same waworytki za 8/10
i Szara i daven 2:0 za 5/10 mam nadzieję, żę będzie bez suprise jakie mecze dzisiaj POLSAT SPORT pokaze ktoś wie??? ja bym obejzalem Davenport i Szarapovą chcę zobaczyć czy jest formie ale mecz ;P Venus bym wściekły nie był
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:34

Amelie Mauresmo Elena Likhovtseva

Amelie 60% 1 serwis !

2 asy
5 DF
Unforced Errors 13

Serwis około 105 MPH
----------------------------------------------------------

A Myskina - Dementieva
1 serwis 55%
2 asy ( grała 3 sety)
7DF
Unforced Errors 52 !!!!!

Serwis około 95MPH

to zdecydowała, iż jednak gram na bank na Amelie
----------------------------------------------------------
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:36

A mozesz jeszcze jakos uzasadnic granie na porazke Venus i Davenport?
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:44

Quote:

A mozesz jeszcze jakos uzasadnic granie na porazke Venus i Davenport?


tak bo na unibecie zagrałem troche wiecej na ich wygrane :P spoko wszystkie uzasadnienia kieruje na wygrane Dave i Venus
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:44

Davenport - Clijsters

Davenport

1 serwis - 64%
asy - 3
df - 3
Unforced Errors 28 eh ta szybkość:(
serwis około 105mph

---------------------------------------

Kuznetsova - Maleeva
1 serwis 47%
10 asów
4 DF
Unforced Errors 20
Serwis 105 mph
Troche mnie uspokoiły te staty z poprzednich spotkań, 10 asów Kuznetsovej ale mysle, ze bardziej dlatego ze Maleeva słaba

---------------------------------------
Sharapowa - Dechy
1 serwis - 76%
asów 6
df -1
Errors - 18
Srwis 100mph


Petrova - Peskche
1 serwis 65%
Asy 5
DF 6
Errors - 29
Sewis 103mph
ale jednak Petrova okropne męczarnie 3 setowe więc MARIA WIN:)
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 10:47

Williams

Serwis 68%
Asy 4
DF 2
15 Błędów
105 MPH

Pierce

1 serwis 67%
Asy 3
DF 1
11 Błędów
i Serwis tak samo okolice 105MPh

kurdeee boję się tego pojedynku ;/ jak Venus przyciśnie to rozpier````;) Pierce w 2 setach ale jak ta debilka będzie udawała kontuzję, symulowała rozpraszała Williams to może być ciężko, Amerykanka popełnia łatwe błędy ale cóż zobaczymy co się stanie o 15
Posted by: arkadiusz

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 12:37

A ja zagralem sonie dzisiaj tak szarapowa 3 sety 3,22 i dawenport-kuzniecowa (4gemy) za 1,78 takie przeczucie. Szarapowa nie przejdzie turnieju bez straty seta a lis moja ulubienica wezmie na miekko kuzniecowa
Posted by: arkadiusz

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 15:12

Quote:

A ja zagralem sonie dzisiaj tak szarapowa 3 sety 3,22 i dawenport-kuzniecowa (4gemy) za 1,78 takie przeczucie. Szarapowa nie przejdzie turnieju bez straty seta a lis moja ulubienica wezmie na miekko kuzniecowa




No coz dwa typy i oba niestety nietrafione. Przeczucie to jedno a zycie drugie.
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 18:50

a życie jest piękne 100% trafione, dzięki dlatego kto napisał, że Myskina kotnuzję ma zagrałem na Mauresmo do tripelków Davenport 2:0, Szarapowa 2:0 i Villiams w toto syfie...niestety nie chcieli mi dzisiaj kasy wypłacic bo....w kasie mieli tylko 30zł ;/ a sam dzisiaj puszczałm za 40 haha
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 28/06/2005 18:57

a tak to jeszcze kilka zdan ode mnie
oglądałem dzisiaj
na live
Mauresmo-Myskina
jaka AMelie jest słaba psychicznie, aż mi jej zal umiejetnosci to za mało by być wielkim sportowcem na pewno odpadnie w 1/2 finału.

Venus - Pierce
ufff jak kur`a widzialem francuske w akcjii to mnie szlq trafiał jej miny, jej gra psychologiczna a po drugiej stronie olewajacy usmieszek amerykanski - piekna sprawa. faktycznie Venus po wlasnych bledach mogla przegrac tak jak wielu z was pisało i finał chyba nie dla niej - o ile sie nie myle gra z Szarapową i wydaje mi sie ze po 3 setach będzie pokonana

Szarapowa - Petrova ojoj ciezko było oj ciezko ale udało sie 2:0 i półfinał a potem finał i....koniec srebrny medalik:] bo WIMBLEDOON 2005 zwyciężyć moze L.DAVENPORT chociaz Marysia jest o wile ładniejsza tenisistką to amerykanka się nie spali i wygra heh troche uciekałem juz myslalami do finału ALE Zobaczyłem wunibecie kurs 3.00 i mi się spodobał :] zagram w ruletke za drobne i jak cos wygram to stawiam hahah
Posted by: yacub

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 07:05

wkoncu to babski tenis i cala ta analiza czesto nie ma sensu

Davenport L. - Mauresmo A. 2 2.4 agresywna gra moze bedzie recepta na miss D.L.

Sharapova M. - Williams V. 1.45

razem 3.38 1/10
Posted by: RyanGiggs

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 07:55

to i ja rzuce swoje grosze. Choc rzadko pisze co do Lindsay niby wygrywa ale gra bez jakiegos entuzjazmu potencjaly zawodniczek pewnie kazdy zna wiec rozpisywac sie nie ma sensu...niestety Davenport to jedna z zawodniczek z która Momo nie potrafi grac. Na pewno odpadaja wymiany z glebi kortu bo tu nawet super beckhend nie pomoze. Jednak to co grala Amelie wzcoraj robilo spore wrazenie...zwlaszcza ten smeczyk na 40-0 pod koniec meczu. Agresywna gra moze przyniesc efekty tak jak to mialo miejsce wczoraj duzo przy siatce!. Gorzej z psychika...jak zacznie wdawac sie w wymiany moze byc ciezko wczoraj z myszą widac to bylo ze jak uderzyla mocniej to zaczynaly sie problemy. Umysl podpowiada Lindsay serce Momo

Co do Szarapowej kompletnie nie wiem co powiedziec niby wygrala z Petrova ale czy to optymalna forma? Venus znowu wszystko wali na pałe czasem bez pojecia robi glupie bledy. Inna sprawa ze sporo jej wchodzi 1 serwisu wczoraj chyba cos ponad 80% jakby zagrala na takiej skutecnzosci...to kto wie wole walki ma a szarapowej nie musi wszystko wychodzic a Venus drze ryja nie gorzej od szarapowej co tez moze doprowadzac do szewskiej pasji. Venus wytrzymuje wymiany a zatem sprawa otwarta z poczatku bylem przekonany o wygranej szarapowej jednak po obejrzeniu mari w akcji juz bym taki pewien nie byl. Venus jak sie skupi moze wygrac...zreszta ucieszylo mnie to wczorajsze wzwyciestwo po tym dlubaniu w nosie celebrowaniu kazedgo zagrania.

Wiem jedno Maria musi zagrac na super poziomie bo wystarczy ze Venus bedzie serwowac jak wczoraj a moze ten mecz wygrac

Ostatecznie oba mecz raczej NO BET. choc na pewno zagram Momo zwlaszcza po takim kursie
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 08:25

Quote:

to i ja rzuce swoje grosze. Choc rzadko pisze co do Lindsay niby wygrywa ale gra bez jakiegos entuzjazmu potencjaly zawodniczek pewnie kazdy zna wiec rozpisywac sie nie ma sensu...niestety Davenport to jedna z zawodniczek z która Momo nie potrafi grac. Na pewno odpadaja wymiany z glebi kortu bo tu nawet super beckhend nie pomoze. Jednak to co grala Amelie wzcoraj robilo spore wrazenie...zwlaszcza ten smeczyk na 40-0 pod koniec meczu. Agresywna gra moze przyniesc efekty tak jak to mialo miejsce wczoraj duzo przy siatce!. Gorzej z psychika...jak zacznie wdawac sie w wymiany moze byc ciezko wczoraj z myszą widac to bylo ze jak uderzyla mocniej to zaczynaly sie problemy. Umysl podpowiada Lindsay serce Momo

Co do Szarapowej kompletnie nie wiem co powiedziec niby wygrala z Petrova ale czy to optymalna forma? Venus znowu wszystko wali na pałe czasem bez pojecia robi glupie bledy. Inna sprawa ze sporo jej wchodzi 1 serwisu wczoraj chyba cos ponad 80% jakby zagrala na takiej skutecnzosci...to kto wie wole walki ma a szarapowej nie musi wszystko wychodzic a Venus drze ryja nie gorzej od szarapowej co tez moze doprowadzac do szewskiej pasji. Venus wytrzymuje wymiany a zatem sprawa otwarta z poczatku bylem przekonany o wygranej szarapowej jednak po obejrzeniu mari w akcji juz bym taki pewien nie byl. Venus jak sie skupi moze wygrac...zreszta ucieszylo mnie to wczorajsze wzwyciestwo po tym dlubaniu w nosie celebrowaniu kazedgo zagrania.

Wiem jedno Maria musi zagrac na super poziomie bo wystarczy ze Venus bedzie serwowac jak wczoraj a moze ten mecz wygrac

Ostatecznie oba mecz raczej NO BET. choc na pewno zagram Momo zwlaszcza po takim kursie




stary zobacz na twarz Momo i odrazu serce przestanie bić, Venus Blee, Davenport Blee, Momo Bleeee i tylko Szarapowa jako tako wygląda to nie będą ładne mecze hehehe w półfinałach zwyciezą lepsze zawodniczki, dzisiaj odpoczywa Davenport więc jest szansa, nie grała w jakiś deblach, mixax itd więc odpocznie i zmiazdzy Mauresmo a potem po finał po Wimledoonskie trofeum
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 09:07

Ze wygraja lepsze zawodniczki to chyba logiczne , tak czy siak:

Davenport L. - Mauresmo A. 1 1.4 - Nie ma co sie oszukiwac, obie zawodniczki graja wysmienicie, a to jak grala wczoraj Francuzka naprawde zrobilo na mnie wrazenie. Jest tylko jeden powazny problem, ktory kolejny raz objawil sie pod koniec drugiego seta w meczu z Myskina. Mauresmo 'boi' sie wygrywac, nie mowiac juz o tym, ze jutro bedzie jej towarzyszyc jeszcze wieksza presja niz wczoraj. Wdlg mnie Amelie poraz n-ty polegnie mentalnie.

Sharapova M. - Williams V. 1 1.45 - Ciezki mecz i co do tego nie ma zadnych watpliwosci. Stawiam jednak na Marie majac nadzieje, ze bedzie jutro grala o niebo lepiej niz w meczu z Petrova. Bylo wyraznie widac, ze Shara nie miala dnia do gry. Nie wiem, moze bolala ja glowa, moze wstala lewa noga z lozka, moze to, a moze tamto. W koncu jednak wygrala, a to jak zaczela grac w drugim secie daje nadzieje na wygrana z Venus, ktora o maly wlos nie przegrala seta z tania aktorzyna Pierce. Pozyjemy zobaczymy.

do tego:

Roddick A. - Grosjean S. 1 1.15

POWODZENIA
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 09:18

Quote:

Jednak to co grala Amelie wzcoraj robilo spore wrazenie...zwlaszcza ten smeczyk na 40-0 pod koniec meczu. Agresywna gra moze przyniesc efekty tak jak to mialo miejsce wczoraj duzo przy siatce!.




Davenport umotywowana jak nigdy, gra super tenis. Mauresmo w meczu z Myszkiną robila co chiala,ale tez jaki Rosjanka prezentowała poziom? Marny mowiac krótko. Mauresmo kiedy tylko chciala atakowała z returnu i fru do siatki. Z Davenport tak nie bedzie bo amerykanka swietnie "rozrzuca" swoj serwis, nie gra na pełnej mocy a wiecej uwagi przykłada do kierunku. Mysle,ze Mauresmo bedzie miala problemy z przedostaniem sie do siatki przy serwisach Davenort.

Dla mnie to półfinały kobiet widze jako dwa mecze po 3 sety.


Posted by: Llama

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 09:31

Momo w decydujących momentach "wymięknie". psychika ją zawodzi. nie zdziwię się powtórki z meczu z Ivanovic z RG.
Pamietajmy, że toczy się walka o nr 1 kobiecego tenisa. finał linsday-szarapowa to dodatkowa motywacja dla tych pań.
Posted by: DaVeY

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 10:58

Davenport ma z Mauresmo serie 8 wygranych meczów i nawet ograła ją w 2 setach na amerykańskiej mączce. Trawa to najszybsza nawierzchnia i wiadomo kogo ona faworyzuje. Jak Davenport będzie dobrze serwować i nie wpadnie w żaden dołek to przewiduje 2 krótkie sety .
Posted by: Misiek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 29/06/2005 21:02

Dobry Wieczór ;-)

Po wspaniałych ćwierć, czas na pół

A więc do meczyków przejdzmy odrazu:


Davenport L. - Mauresmo A.


Davenport z Kuzą - oglądałem tylko urywki...z nich można tylko wywnioskować że Lindsay zagrała troszkę gorzej niż w meczu z Kimi ale i tak pokonała Kuzę - a to musi budzić respect. Przyznam się odrazu że Mauresmo nie lubię...powodów jest kilka jeden np. to że nie potrafi wygrać z samą sobą... może jutro to nastąpi i pokona Amaerykankę choć w cuda bym nie wierzył... 2-0 @2 wystawione przez unibecik cholernie mi się podoba... Jeszcze się z tym prześpię, ale kursik naprawdę piękny


Marysia Sharapova - Venus Williams


Marysię miałem okazję obejrzeć prawie w całości z Petrovą. Historia troszkę podoba do meczu z Davenport... 7-6, a później już znaczniej łatwiej... W 1 secie obie zawodniczki nie dały się przełamać... serwowały na bardzo dobrym levelu no i to przyniosło TB - w którym więcej szczęścia miała Maria. Jutrzejszy mecz z Venus myślę że będzie trudny lub b.łatwy,,,ale stawiam jednak na trudny :P - Oglądałem Venus z Francuzką i zadziwiła mnie... w 1 secie, fakt że nic nie grała Pierce, ale Venus nie pozwoliła jej grać.. od początku narzuciła swój styl gry i szybkie do 'jaja' w 2 secie już widzieliśmy piękny mecz walki w którym więcej szczęścia miała Williams pokonując Pierce 7-6 - w kapitalnym tb... Myślę jednak że to jutro młoda Rosjanka wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku... choć będzie oto bardzo ciężko...ale jednak jej uderzenia i serwis mnie bardziej przekonują... może być i coś takiego że Venus popełnia dużooo błędów..co Mari na pewno znaczniej ułatwi.. no nic zobaczymy jak to będzie


=======

W chwili obecnej zastanawiam się nad graniem:

Davenport 2-0 @2.00

Lub:

Davenport+Maria @2.03

Hmmmmmmm.

Trzeba się z tym przespać na spokojnie :-)

Dobranoc, oraz życzę powodzenia.
Posted by: ferdynand

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 09:40

z dzisiejszych meczow naprawde trudno cos wybrac, moze byc final szara-lindsay, albo momo-wiliams co by mniw wcale nie zdziwilo, wiliams w meczu z p[ierce grala naporawde zaskakaująco dobrze, widac bylo ze jest bardzo mocna fizycznie,jezeli tak zagra w meczu z szarapową boję się ze to co pokazala ona z petrowa moze nie wystarczyc,
ale ciekawe zdarzenie wystawil na to prof,
wiecej as w spot. 30.06.2005 15.15
Info Nazwa rown 1 2 dzen/godz
251 Sharap.-V.Will. 2.95 2.4 2.6
Posted by: ferdynand

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 09:51

przejrzalem staty i wyglada na to ze maria robi toche wiecej asow os venus, wiec moze kurs 2,4 warty zagrania, chociaz wiadomo jak z tymi asami moze byc
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 10:23

silniejszy i dokladniejszy serwis i wolniejsz ruchy - ktora zawodniczka tak ma:D? ciezko ciezko



http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/4635249.stm

kto dobrze czai angielski moze troche wyciagnac ciekawych info i dać znać kurde za 2h półfinał trzeba postawić coś

co myślicie o

Szarapowa 2:1
Dave 2:0

?
Posted by: Misiek

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 10:30

Re.

Nie mogłem się zdecydować co w końcu zagrać, czy tego singla na Daven czy dubla... ale jednak zdecydowałem się na:

Davenport+Marysia @2.03

Marię bardzo lubię za jej determinację na korcie...po prostu lubiiię jej 'c'mon' - niech dziś zakrzyczy tą Villiams

Vamos!

Żeby nie było...to na #10 - napisałem moje zdania co do tych 2 spotkań

Pozdrawiam
Posted by: Court Judge

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 11:08

dzien bez zakładu to dzień stracony

dwa single:

Davenport-Mauresmo 2-1 w setach
Williams-Szarapowa 1-2 w setach

stawka "letka" albo "hóda", absolutnie nie "gróba"

Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 11:54

nie wazne ile wazne byle Maria i Davenport wygrały za 10minut Davenport - Amelie brzydka morda Mauresmo
Posted by: Zabielany

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 30/06/2005 12:39

Witam....

narazie na Wimbledonie deszcz .... wiec napisze co zagralem..

1. Davenport - Mouresmo --> to że Linsey bedzie w finale nie budzi niczyjwego zzdziwienia. Moim zdaniem bedzie w ów finale na 95%. Kurs w profie @1.41 jak najbardziej do zaakceptowania. Babochłop słaby psychicznie, i pomimo tego ze gra naprawde dobrze, popisuje sie swietnymi zagraniami to przy takiej rywalcje jak amerykanka moze sie spalic i przegrac gladko 2-0.

2. Tutaj poimo tego że kazdy gra na Sharapova to ja bym zachowal jednak troche dystansu. Ja równiez bardzo lubie zarówno wyglad jak i styl gra Marii. Ale ogladlaem ostatni mecz Venus i naprade zrobila na mnie wrazenie. Grała z pasja... w jej oczach widziałem jakiegos demona ... budziła mój szacunek. Zdemolowala Pierce w 1 secie... ktos moze powiedziec ze nic nie grala francuska. .. gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Venus jej nie pozwolila na nic i skonczylo sie 6-0.

Reasumując.
Davenport @1.41 -->grubo
3 sety Marii @1.85 -->grubo
Davenport2-0 @2 --> średnio
Venus 2-1 @5.50 --> średnio
Maria 2-1 @3.50 --> średnio

Pozdrawiam i Powodzenia
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 01/07/2005 07:38





Venus Williams pokonała Szarapową














Venus Williams pokonała broniącą tytułu Marię Szarapową i zagra w sobotnim finale. W półfinale turnieju juniorskiego jest Agnieszka Radwańska

Tak ucieszonej Venus Williams nie widziano na światowych kortach od jej pierwszego wielkoszlemowego zwycięstwa, które odniosła w 2000 roku na Wimbledonie.

Po ostatniej piłce półfinału Amerykanka wyrzuciła do góry ręce i zaczęła skakać z radości jak mała dziewczynka. Śmiała się przy tym od ucha do ucha.

Tymczasem jej rywalka - Maria Szarapowa miała minę obrażonego dziecka, któremu właśnie zabrano ulubioną zabawkę. "Jak to się stało?" - zdawała się pytać Rosjanka, która przez ostatni rok została przez media wykreowana na niepokonaną megagwiazdę i chyba sama w to uwierzyła. Rzeczywistość okazała się jednak dużo boleśniejsza. W czwartek to Amerykanka była zdecydowanie lepszą tenisistką.

Pierwszego seta mogła rozstrzygnąć już po dziewięciu gemach, ale Szarapowa wyratowała się przy dwóch piłkach setowych i niesiona dopingiem publiczności (Brytyjczycy byli zdecydowanie za Rosjanką) wyrównała stan na 5:5. Tym jednak limit szczęścia wykorzystała i w tie-breaku nie miała nic do powiedzenia. Drugi set był już tylko formalnością. Rosjanka coraz bardziej roztrzęsiona przegrała aż trzy z czterech swoich gemów serwisowych. Robiła co mogła, strzelała po rogach kortu, ale Williams była zawsze tam gdzie piłka. Amerykanka, znana z doskonałego przygotowania fizycznego, biegała jak nigdy chyba w swojej karierze.

Rosjanka była tak rozbita swoją bezradnością, że na koniec zaczęła jeszcze wyrzucać piłki w aut. - To się zdarza. Teraz odpocznę kilka tygodni, ale przyjadę za rok walczyć o tytuł - zapewniała Szarapowa, ale mimo głęboko naciągniętej na oczy czapki widać było zapuchnięte od płaczu oczy. - Nie wyobrażacie sobie nawet, jak się cieszę - świergotała niespodziewana zwyciężczyni zaraz po meczu. Finałową rywalkę Venus Williams pozna dopiero w piątek, bo pojedynek Lindsay Davenport z Amelie Mauresmo przerwał deszcz przy stanie 5:3 dla Amerykanki w decydującym secie.
Posted by: _bodzio_

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 01/07/2005 07:49

- Jest mi bardzo smutno &#8211; powiedziała po porażce Szarapowa. &#8211; Wimbledon znaczy dla mnie więcej niż inne turnieje. Pocieszam się jednak tym, że jeszcze wiele lat gry przede mną i wiele szans na wygraną &#8211; dodała.

- Grałam z bardzo wymagającą rywalką i mam wrażenie, że rozegrałyśmy dobry mecz. Wygrała lepsza. Ja nie pokazałam wszystkiego na co mnie stać, słabo serwowałam &#8211; zakończyła Szarapowa.


no i Ci, którzy wczoraj musieli ( sorry) czytać moje wulgarne komentarze pod adresem Marii chyba wiedzą do czego zmierzam, cieszę się, że Maria była smunta,płakała i chce się podnieść, Miliony funtów za reklamy, mało czasu na normalne przygotowania "zaowocowały" wczoraj na korcie centralnym niestety, 1 set mogła spokojnie przegrać ale się podniosła i w TB się zacięła, drugi set to tragedia, mnóstwo piłek wybijanych w aut, faktczynie miała okresy cudownej gry ale to nie wystarczyło na grającą tak jak zawsze Williams bo dzisiaj też miała dużo nie wymuszonych błędów, Bardzo szkoda mi Marysi chodz i tak na zwyciezycinie typowałem Davenport - ale jednak uroda jej wygląd w tej sukience heh ... mi osobiście jeszcze bardziej szkoda bo dużo kasy poszło się jebać i znowu w bukach netwoych wszędzie mam 0:( a toto nie bardzo mi chce zakłady przyjmować


co do finału ciezko Williams jest wysmienicie przygotowana fizycznie:( dobiegnie do kazdej piłki i oczywiscie dobrze odbije a na Davenport to niestety wystarczy, 3 setowy pojedynek oczywiscie na poczatek TB i Davenport wysiądzie:( chodz chciałbym się mylić ale po wczorajszym meczu nic mi juz radosci w Wimbledoonie nie sprawi...no moze jednak jest coś ...( ANDY RODDICK WIN WIMBLEDOON 2005 ) Pozdro
Posted by: jamal_b

Re: WTA - Wimbledon 20.06 - 03.07 2005 - 01/07/2005 09:09

Ehh ta Sharapova, wszyscy robia z niej boginie, a ja kolejny raz dalem sie nabrac na jej krzyki. Maria grala ogolnie slabo. Pewnie zaraz ktos mi powie, ze gra sie tak na ile pozwoli komus dany przeciwnik, ale jesli by tak zawsze bylo to nie mielibysmy czegos takiego jak undorced errors, a Shara pomimo kilku swietnych zagran partolila w doslownym tego slowa znaczeniu najprostsze pilki, ktore dawaly jej gema. Nie ulega jednak watpliwosci, ze Venus zagrala swietnie i to ona jest dla mnie tegoroczna mistrzynia Wimbledonu. Szybka, mocna i przy tym solidna gra czarnej tenisistki skazuje Davenport (a moze Maureesmo ) na porazke w 2 setach. Nie chce mi sie wierzyc aby Lindsay czy tam Mauresmo wytrzymaly ten final od strony fizycznej. Dlatego tez jeszcze dzis zagram cos takiego:

Wimbledon-K.-k.kl. V.Will. 1.85

do tego:

Wimbledon-M.-k.kl. Federer 1.28 i na tym koncze moja przygode z tegoroczna edycja Wimbledonu.

POWODZENIA