Opcje tematu
#1168990 - 26/04/2007 05:59 Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 )
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Espanyol-Werder 2.65 I 3.25 I 2.55
Osasuna -Sevilla 2.90 I 3.10 I 2.45

Do góry
Bonus: Unibet
#1169055 - 26/04/2007 06:37 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja w tej edycji konsekwentnie stawiałem na hiszpańskie drużyny
3 z nich doszły do półfinału, więc jakiś profit jest
Cieszy też to, ze trochę fajnej piłki w pucharze UEFA będzie można zobaczyć, bo w gronie półfinalistów jest także grający ofensywnie Werder

Drużyną, która zrobiła na mnie największe wrażenie, jest Osasuna
W lidze nie wiedzie im się zbyt dobrze, ale w pucharze grają bardzo mądrze, konsekwentnie, skutecznie i widowiskowo

Jutro staną przed bardzo trudnym zadaniem, bo na ich drodze staje Sevilla, broniąca pucharu, spisująca się rewelacyjnie jesienią ubiegłego roku.
Wiosna w wykonaniu vicelidera Primera Division nie jest już tak udana, ale to wciąż jedna z najlepszych drużyn w Europie
Goście są faworytem jutrzejszego spotkania
Ja jednak postawię na podopiecnych Jose Angela Zigandy
Osasuna w tych rozgrywkach gra rewelacyjnie, w meczu z Sevillą powinni to potwierdzić i wykazać więcej serca do gry.
Spodziewam się jutro zwycięstwa gospodarzy, bo Sevilla nie za bardzo radzi sobie w Pampelunie.
Liczę na emocjonujący mecz i życzę gospodarzom powrotu do Glasgow, gdzie bedzie finał
Po drodze Osasuna wyeliminowala Rangersów
Mój typ: 1

Przypuszczalne składy:
Osasuna: Ricardo López; José Izquierdo, César Cruchaga, Javier Cuéllar, Enrique Corrales; Juanfran, Raúl Garcia, Patxi Puñal, David López; Savo Milošević; Roberto Soldado
Sevilla: Andrés Palop; Daniel Alves, Javi Navarro, Julien Escudé, Ivica Dragutinović; Jesús Navas, José Luis Martí, Christian Poulsen, Adriano Correia; Frédéric Kanouté; Aleksandr Kerzhakov

Do góry
#1169081 - 26/04/2007 07:08 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Espanyol-Werder

Werder ma już na rozkładzie hiszpańską Celtę. Chcąc sięgnąć po puchar musi rozprawić się jeszcze z dwiema drużynami z La Liga, a to wcale nie będzie łatwe zadanie.
Espanyol wygrał dwumecz z Benficą i zapewne ma apetyt na coś więcej. Walter Pandiani z 10 bramkami jest najlepszym strzelcem w pucharze UEFA. 6 trafieniami moze pochwalić się Luis Garcia.
Na szczęście dla Werderu nie wystąpi on w jutrzejszym spotkaniu.
Goscie będą musieli zwrócić baczną uwagę na Raula Tamudo i Alberta Rierę.
Póżno szukać w tym towarzystwie Miro Klose, który zatracił gdzieś skuteczność. Markus Rosenberg grać nie może, więc największe zagrożenie dla gospodarzy to chyba Diego, ktory znalazł się w orbicie zainteresowań Realu Madryt.
Werder zagra bez dwóch podstawowych obrońców: Pera Martesackera i Pierre'a Wome
To duze osłabienie
Patrząć na ostatnie występy Werderu w UEFA, wydaje się, że Niemcy zagrają uważnie w defensywie i nie pozwola gospodarzom rozwinąć skrzydeł.
Nie podejmuję się tu wskazać, kto wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku.
Myślę, że warto zagrać under 2.5 bramki

Składy:
Espanyol: Gorka Iraizoz; Jesús María Lacruz, Marc Torrejón, Daniel Jarque, David García; Francisco Rufete, Iván de la Peña, Moisés Hurtado, Albert Riera; Raúl Tamudo, Walter Pandiani
Bremen: Tim Wiese; Clemens Fritz, Petri Pasanen, Naldo, Patrick Owomoyela; Torsten Frings, Frank Baumann, Daniel Jensen; Diego; Miroslav Klose, Aaron Hunt

Do góry
#1170548 - 26/04/2007 23:10 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: rene]
kajo261 Offline
member

Meldunek: 25/04/2007
Postów: 194
Originally Posted By: rene
Espanyol-Werder

Werder ma już na rozkładzie hiszpańską Celtę. Chcąc sięgnąć po puchar musi rozprawić się jeszcze z dwiema drużynami z La Liga, a to wcale nie będzie łatwe zadanie.
Espanyol wygrał dwumecz z Benficą i zapewne ma apetyt na coś więcej. Walter Pandiani z 10 bramkami jest najlepszym strzelcem w pucharze UEFA. 6 trafieniami moze pochwalić się Luis Garcia.
Na szczęście dla Werderu nie wystąpi on w jutrzejszym spotkaniu.
Goscie będą musieli zwrócić baczną uwagę na Raula Tamudo i Alberta Rierę.
Póżno szukać w tym towarzystwie Miro Klose, który zatracił gdzieś skuteczność. Markus Rosenberg grać nie może, więc największe zagrożenie dla gospodarzy to chyba Diego, ktory znalazł się w orbicie zainteresowań Realu Madryt.
Werder zagra bez dwóch podstawowych obrońców: Pera Martesackera i Pierre'a Wome
To duze osłabienie
Patrząć na ostatnie występy Werderu w UEFA, wydaje się, że Niemcy zagrają uważnie w defensywie i nie pozwola gospodarzom rozwinąć skrzydeł.
Nie podejmuję się tu wskazać, kto wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku.
Myślę, że warto zagrać under 2.5 bramki

Składy:
Espanyol: Gorka Iraizoz; Jesús María Lacruz, Marc Torrejón, Daniel Jarque, David García; Francisco Rufete, Iván de la Peña, Moisés Hurtado, Albert Riera; Raúl Tamudo, Walter Pandiani
Bremen: Tim Wiese; Clemens Fritz, Petri Pasanen, Naldo, Patrick Owomoyela; Torsten Frings, Frank Baumann, Daniel Jensen; Diego; Miroslav Klose, Aaron Hunt



W zupełności się zgadzam. Myśle że Werder wyjdzie na ten mecz z podobnym nastawieniem jak na pierwszy pojedynek z AZ. Postawią przede wszystkim na obrone, a Espanyol(moim zdaniem drużyna przeciętna, co pokazuje tabela ligowa) nie ma takiej siły rażenia by móc zagrozić niemcą.

Typ:
under 2,5 albo X2

Do góry
#1190195 - 04/05/2007 00:22 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: kajo261]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Szkoda że nikt nie zapoczątkował dyskusji na temaj dzisiejszych meczów bo oba zapowiadają się niezmiernie ciekawie. Pozwolę sobie zatem przedstawić moje subiektywne spojrzenie na półfinałowe starcia w Bremie i Sevilli:



W pierwszym z dzisiejszych meczów półfinału pucharu UEFA Werder Brema - Espanyol Barcelona stawiam na Niemców. Espanyol po wygranej tydzień temu u siebie aż 3-0 na pewno nastawi się dzisiaj na obronę rezultatu z pierwszego meczu. Goście nie zaryzykują otwartej, ofensywnej gry w Bremie również dlatego że zagrają bez dwójki swoich najlepszych zawodników. Supersnajper Pandiani który z 11 golami przewodzi klasyfikacji strzelców rozgrywek pucharu UEFA pauzuje za kartki a reżyser gry i ten który wypracowuje większość goli zdobywanych przez Espanyol - De La Pena naciągnął sobie łydkę i również dzisiaj nie wystąpi. Werder za to nie ma nic do stracenia i od początku na pewno zaatakuje. Ofensywne trio Diago - Hunt - Klose to gwarancja bramek i nie inaczej powinno być i dzisiaj. Warto jeszcze dodać że bremeńczycy na własnym stadionie w Lidze Mistrzów w której grali w tym sezonie zdobyli 7 z 9 możliwoych punktów mimo że rywalami były takie ekipt jak Chelsea czy Barcelona. Moim zdaniem, Werder wygra dzisiaj ale aż tak wysoko aby myśleć o awnasie do finału - tego nie wiem. Nie wiem też czy warto grac na "jedynkę" skoro kurs jest tak mizerny (1.55).

Do góry
#1190197 - 04/05/2007 00:22 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220



W drugim spotkaniu dzisiejszej przedostatniej odsłony pucharu UEFA spotkają się dwie hiszpańskie ekipy FC Sevilla - Osasuna Pampeluna. W pierwszym meczu Osasuna wygrała 1-0 ale mimo to nadal FC Sevilla jest faworytem do awansu jak i również wygrania potem całych zawodów. Według Jana Urbana który pracuje w klubie
z Pampeluny jego pracodawca będzie chciał dzisiaj przede wszystkim przetrzymać ataki gospodarzy w I poł. a jeśli uda się po 45min gościom nie stracic bramki to awans będzie blisko. Według Urbana FC Sevilla im bliżej końca meczu tym bardziej będzie opadać z sił i to właśnie przede wszystkim chcą wykorzystać podopieczni Jose Zigandy. Moim zdaniem, liczenie na zmęczenie rywala to za mało aby awansować. Poza tym, Osasuna zagra dzisiaj bez Roberto Soldado, swojego kluczowego strzelca i zdobywcy jedynej bramki w pierwszym meczu. Goście zmuszeni sytuacją zagrają wiec w defensywnym ustawieniu 4-5-1 z wysuniętym tylko Webo. FC Sevilla od początku za za to prezentować ultra ofensywny styl gry z duetem Kanoute - Luis Fabioano z przodu. Moim zdaniem, gospodarze są lepszą drużyną i nie zdziwię się jeśli podobnie jak w lidze, wygrają dzisiaj 2-0 i kosztem Osasuny awansują do Wielkiego Finału. Zastanawiałem sie który zakład wybrać. Wygraną FC Sevilla (1.50), awans FC Sevilla (1.95) czy liczbę bramek. Ostatecznie zdecydowałem się na to ostatnie. W Unibet na under 2.5 dostajemy kurs 1.65 podczas gdy Pinnacle oferuje aż 1.79 i ta rozbieżność ostatecznie przekonała mnie że typ na małą liczbę bramek to najlepszy wybór.

Do góry
#1190207 - 04/05/2007 00:25 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Na chwilę obecną zagrałem na jakimś combo Werder (1.55) oraz under 2.50 (1.79) w meczu FC Sevilla. Interesuje mnie również zakład na awans FC Sevilla oraz dokładne wyniki w tym meczu 1-0 (6.50) i 2-0 (8.00).

Życzę powodzeni i niech...puchar UEFA wygra FC Sevilla grin

Do góry
#1190295 - 04/05/2007 00:47 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: DJ SOSNA]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Pragnę tytułem dopowiedzenia do powyższej analizy podać bilans H2H za ostatnie 10 meczy na boisku gospodarzy:
5-3-2 oraz stosunek U/O 2,5 goli
w tych 10 meczach na boisku Sevilli:8-2 na korzyść wyników poniżej 2,5 gola...
Pozdrawiam.

Do góry
#1190374 - 04/05/2007 00:56 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: edi8]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110935
Skąd: Las Vegas
1/2 Pucharu UEFA - rewanże - zapowiedź
Tydzień temu w pierwszych meczach półfinałowych Pucharu UEFA wygrywali gospodarze. Dziś dowiemy się, kto zagra w finale. Czy Sevilla odrobi straty poniesione w pierwszym spotkaniu? Czy piłkarzy Werderu stać na "pospolite ruszenie" i strzelenie co najmniej trzech goli piłkarzom z Barcelony? Na te pytania odpowiedź otrzymamy w godzinach wieczornych dzisiejszego dnia.

Sevilla FC - Osasuna Pampeluna

W pierwszym meczu lepsza okazała się drużyna Osasuny. W 55. minucie jedyną bramkę w meczu strzelił Roberto Soldado i zapewnił swojej drużynie jednobramkową przewagę przed rewanżem. Pierwszy mecz był bardzo zacięty i równie dobrze mógł zakończyć się zwycięstwem Sevilli. Sędzia Eric Braamhaar z Holandii pokazał aż sześć żółtych kartek. Trener Sevilli, Juande Ramos zaraz po przegranym meczu stwierdził, że nie ma mowy o narzekaniu na zły wynik. Powiedział także, że jego piłkarze nadal zamierzają walczyć o awans. To zapowiada nam wielkie emocje.

W ostatni weekend Sevilla podejmowała w lidze Espanyol Barcelona, czyli innego półfinalistę Pucharu UEFA. Mecz od początku dobrze ułożył się dla gospodarzy, którzy wygrali bezapelacyjnie 3:1. Osasuna natomiast zremisowała u siebie z Realem Saragossa. W tym sezonie obie drużyny grały między sobą już dwukrotnie w ramach rozgrywek Primera Division. W miejscu rozgrywania dzisiejszego spotkania padł wówczas wynik 2:0 dla piłkarzy z Andaluzji. Najgłośniej powtórzenie tego wyniku zapowiada napastnik gospodarzy - Frederic Kanoute.

Już od wtorku wiadomo, że stadion będzie wypełniony do ostatniego miejsca. Publiczność będzie dziś z pewnością wielkim atutem gospodarzy, którzy cały czas wierzą w obronę tytułu. Taka sytuacja jak na razie w historii Pucharu UEFA miała miejsce tylko jeden raz. W 1986 roku Real Madryt pokonał u siebie 5:1 niemiecki FC Koeln, żeby w Niemczech stracić tylko dwie bramki. Rok wcześniej wygrali finałowy dwumecz przeciwko węgierskiej drużynie Videoton.

Trener Juande Ramos będzie miał dziś do dyspozycji najmocniejszy skład. Jedynymi znakami zapytania są występy Dragutinovica i Kanoute, ale jest wielce prawdopodobne, że lekarze do czasu meczu zregenerują organizmy zawodników na tyle, żeby ci mogli zagrać. Osasuna będzie musiała poradzić sobie bez strzelca bramki z pierwszego meczu - Roberto Soldado.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45, a sędzią spotkania będzie Anglik, Graham Poll.

Przewidywane składy:
Sevilla: Palop - Alves, Navarro, Julien Escude, Castedo, Navas, Poulsen, Marti, Adriano, Kanoute, Fabiano
Osasuna: Ricardo - Izquierdo, Cruchaga, Cuellar, Corrales, Nekounam, Juanfran, Punal, R. Garcia, D. Lopez, Webo

Werder Brema - Espanyol Barcelona

Piłkarski geniusz? Taktyczny majstersztyk? Do teraz jeszcze nie wiem, jak można nazwać to, co pokazał zespół z Katalonii przed tygodniem. W obecności 37 tysięcy kibiców Espanyol rozgromił Werder 3:0. Od początku spotkania mecz był na prawdę świetny. Walka o każdą piłkę, żaden zespół nie chciał odpuścić. Pierwsza bramka padła w 20. minucie, kiedy to po rzucie rożnym w polu karnym Werderu najlepiej odnalazł się Moises Hurtado. Espanyol grał bardzo konsekwentnie, bez szaleńczych ataków. Skutecznie tłumił akcje Bremeńczyków i bardzo mądrze stosował atak pozycyjny. Zaraz po przerwie swojego jedenastego gola w tej edycji Pucharu UEFA strzelił Walter Pandiani i było 2:0. To jednak nie koniec nieszczęść gości. Osiem minut później czerwoną kartkę otrzymał bramkarz, Tim Wiese za faul na Raulu Tamudo. Na trzy minuty przed końcem dzieło zniszczenia dopełnił Coro, który pokonał Rainke i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Nic więc dziwnego, że prasa poświęca temu spotkaniu wyjątkowo mało miejsca. Porażka Werderu była szokiem dla trenera Thomasa Schaafa, a kibice już teraz mówią, że spotkanie ma na celu tylko zachowanie twarzy. Jednak pomocnik Bremeńczyków, Diego, twierdzi, że jeżeli on i jego koledzy wyjdą na boisko skoncentrowani, to są w stanie odrobić straty: "Oczywiście to będzie wyjątkowo trudne, ale nie jest niemożliwe. W naszej drużynie panuje nadzieja, że jesteśmy w stanie to zrobić". Takie wypowiedzi można było usłyszeć na wczorajszej konferencji prasowej.

Trener Schaaf nie będzie mógl dziś skorzystać z Tima Wiese oraz Clemensa Fritza. Niemiecki trener zapowiada, że jego zespół przygotowywał się przez cały tydzień do rewanżowego spotkania. Sporo ich to kosztowało, bo ostatniego weekendu przegrali z Arminią w Bielefeld 2:3. Poważne osłabienia mają jednak miejsce w katalońskiej ekipie: nie zagrają Moises Hurtado i Walter Pandiani, czyli strzelcy goli z pierwszego meczu. Nie będzie mógł wystąpić także Ivan de la Pena, który ma problemy z mięśniami.

Dla tego meczu kluczowa będzie pierwsza połowa. Jeżeli Werderowi uda się szybko strzelić gola, to w drugiej połowie możemy być świadkami wielkiego widowiska i kapitalnej walki o awans. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Francuz Bertrand Layec.

Kadra Werderu na mecz: Reinke, Vander, Owomoyela, Naldo, Pasanen, Schulz, Wome, Baumann, Vranjes, Jensen, Frings, Diego, Klose, Hunt, Almeida, Bischoff, Schindler, Polenz.

Autor: Radek_89

za http://www.typowanie.pl/

Do góry
#1190515 - 04/05/2007 01:13 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: edi8]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: edi8
Pragnę tytułem dopowiedzenia do powyższej analizy podać bilans H2H za ostatnie 10 meczy na boisku gospodarzy:
5-3-2 oraz stosunek U/O 2,5 goli
w tych 10 meczach na boisku Sevilli:8-2 na korzyść wyników poniżej 2,5 gola...
Pozdrawiam.


Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego ale tak jak napisałem w zapowiedzi wszystko wskazuje na to że Osasuna zagra ustawienie 4-5-1 i zamuruje bramkę. Myślę że trudno bedzie w tej sytuacji o festiwam strzelecki, przynajmniej mam taką nadzieję ;\)

Zagralem delikatnie juz wczesniej ten under 2.50 i równiez pobrałem za drobne dokładne wyniki 1-0 i 2-0. Liczę że FC Sevilla awansuje do Finału.

Do góry
#1190528 - 04/05/2007 01:17 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: DJ SOSNA]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Werder - Espanyol
Dla drużyny gospodarzy będzie to łabędzi śpiew. Werder jest w rozsypce, w takim składzie zobaczymy tę drużynę jeszcze kilka razy, później co lepsi gracze zostaną rozkupieni ( Klose, Frings, Diego, Mertesacker ). To widać już teraz. W Barcelonie Werder nie istniał, w ostatnim meczu ligowym dał ciała i mi całkiem ładny profit, he, he

Nie wiem, czy w takim składzie zagra Werder ( jak podał DjSosna )
Wydaje mi się, że w ataku obok Klose zagra Almeida, a na obronie zobaczymy Wome.
Puchar UEFA to jakaś szansa dla Werderu, bo nie wierzę, by w lidze zajęli miejsce wyższe niż trzecie.
Tyle tylko, że Bremeńczycy mają do odrobienia 3 bramki
Nie łatwo będzie to odrobić, pomimo osłabień gości
Espanyol w edycji 87/88 też wygrał z Leverkusen 3:0, by w rewanżu odpaść po karnych.
Trudno mi uwierzyć w podobny scenariusz, chyba że Werder szybko zdobędzie bramkę
Myślę, ze ten skład dziś będzie żegnać się ze swoją publicznością
Zakończy sie to zwyciestwem gospodarzy i awansem Hiszpanów
rene

Do góry
#1190636 - 04/05/2007 01:51 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Osasuna to drużyna, która zrobiła ma mnie największe wrażenie w tegorocznym pucharze UEFA
Hiszpanie nie byli faworytami z Bordeaux, Rangersami czy Leverkusen, ale to właśnie oni walczą o trofeum
Teraz też faworytem jest Sevilla, ale pierwszy mecz wygrali piłkarze ze stolicy Navarry, co dla mnie niespodzianką nie było i tak też typowałem wynik pierwszego meczu
Osasuna w pucharze UEFA gra bardzo mądrze taktycznie, konsekwentnie i wkłada w grę całe serce
Widać, że im zależy !
Sevilla z kolei w pucharze UEFA gra bardzo nonszalancko, co o mały włos nie zakończyło się wyeliminowaniem ich przez Szachtar Donieck
Tę nonszalancję widać było także w meczach z przeciętnym Tottenhamem
W pierwszym meczu piłkarze Sevilli wyszli jacyś śnięci i szybko stracili bramkę, w rewanżu odpuścili drugą połowę, czego Anglicy nie umieli wykorzystać

Faworytem dzisiejszego meczu jest drużyna z Andaluzji
Ja liczę jednak na gości, wskazując ich ambicję i serce do gry, oraz bardzo konsekwentną grę
Bo tak właśnie grają w pucharze podopieczni Jose Angela Zigandy
Będę im kibicować i życzyć, by to właśnie oni pojechali na finał do Glasgow
Mój typ: X
Dodatkowo zagram DW 2:1 dla gospodarzy
Przypuszczalne składy:
Andrés Palop; Daniel Alves, Javi Navarro, Julien Escudé, David Castedo; Jesús Navas, Christian Poulsen, José Luis Martí, Adriano Correia; Frédéric Kanouté, Luis Fabiano
Ricardo López; José Izquierdo, César Cruchaga, Javier Cuéllar, Enrique Corrales; Javad Nekounam; Juanfran, Patxi Puñal, Raúl García, David López; Pierre Webó
rene

Do góry
#1190713 - 04/05/2007 02:32 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: DJ SOSNA]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
...................Dlugo sie zastanawialem i poszło.

Sevilla -Osasuna 1 i awans Sevilli.
Czekalem wlasnie na jakis post Filipa , bo cenie Cię stary za to co robisz jak mało kogo. Sam takze mialem swoje przemyslenia i były one jak najbardziej za wygraną gospodarzy i to nawet 3-0.

Zagrają w najmocniejszym skladzie.przeciwnik znany doskonale.zaskoczyc nie powinnien niczym.Ramos swietny szkoleniowec,potrafiacy tak ustawic zespol ze na wlasnym boisku sa w stanie nawet jak nie idze wygrac z kazdym a juz napewno z Osasyna.Najwieksza silą rzecz jasna skrzydla gdzie w miare uplywu czasu bedzie non stop ilka i rajdy Alvesa.Navasa.Adriano.
Malijczyk Kanoute a przede wszystkim powracajcy do formy Fabiano to napastnicy prawie kompletni.Zawsze moze wejsc Kierzakov ktory zwiekszy sile razenia.

Osasune widzialem w meczach z Rangersami.W szkocji grali spokojne.dlugo rozgrywali pilke,wygrywali pojedynki glowkowe co wybiją z rytmu Rangersow.W rewanzu jedna akcja i przypadkowa bramka Webo i awans.

Na seviile taka gra nie wystarczy , jedyni czego sie obawima to nastawienia gospodarzy ale gdyby nie zalezalo im na Uefa to by go odpuscili wczesniej a nie teraz gdy są juz w pólfinale.

Mistrzostwo kraju super wazne ale mają swiadomosc ze Barcelona i zwlasza Real punkty zbierają wiec moze byc ciezko..Zatem Uefa jest nasze i znowu jestesmy DUMĄ ANDALUZJI...

Do góry
#1191102 - 04/05/2007 04:30 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: mirekinter]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Pomimo,że darzę ogromnym sentymentem naszego w końcu rodaka bo w Polsce urodzonego Mirosława Klose(jego ojciec Józef grał w "Odrze Opole" a potem we Francji w Auxerre)-to nigdy nie akceptowałem jego tak licznych wymuszeń na sędziach i gry nie fair zarówno w lidze jak i meczach międzynarodowych.
Dobrze,że w końcu dostał za swoje-może to go czegoś nauczy...
BRAWO SĘDZIA!!!W takim meczu taka decyzja to popis charakteru.
Pozdrawiam.

Do góry
#1191153 - 04/05/2007 04:49 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: edi8]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: edi8
Pomimo,że darzę ogromnym sentymentem naszego w końcu rodaka bo w Polsce urodzonego Mirosława Klose(jego ojciec Józef grał w "Odrze Opole" a potem we Francji w Auxerre)-to nigdy nie akceptowałem jego tak licznych wymuszeń na sędziach i gry nie fair zarówno w lidze jak i meczach międzynarodowych.
Dobrze,że w końcu dostał za swoje-może to go czegoś nauczy...
BRAWO SĘDZIA!!!W takim meczu taka decyzja to popis charakteru.
Pozdrawiam.


@Edi - bardzo Ci dziekujemy,za Twoje informacje i za Twoje zdanie o Mirku.
Wydaje mi sie jednak,ze takie rzeczy moglbys napisac na oficjalnej stronie Miroslava Klose ,pod rubryka "interaktiv" tam jest ksiazka gosci!

Chcialem jednak przypomniec,ze w ubieglym roku to wlasnie Mirek zostal wybrany przez dziennikarzy za najlepszego sportowca "Fair Play".

A,ze to wszystko nie do tematu,prosze skasowac ostatnie 2 posty ;\)

Do góry
#1191432 - 04/05/2007 06:05 Re: Puchar UEFA - półfinały ( czwartek 26.04 ) [Re: WERDER12]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"WERDER12"-Drogi Kolego!Dysponuj swoim postem jako do kasacji ale od mojego racz trzymać się raczej na dystans...
Albowiem mój jest merytorycznie związany z meczem i odnosi się w swoim głownym nurcie do wydarzenia w meczu zaistniałego-czyli kolejnej,nikczemnej wręcz próbie boiskowego oszustwa w wykonaniu Miro Klose.To,że mu się nie nie udało to dobrze dla czystości sportu zawartej w zasadzie "fair play".
Tak więc absolutnie proszę moderatorów o nie uleganie DYSPOZYCJOM co do usunięcia mojego wpisu-w przeciwieństwie do życzenia kolegi "WERDERA12" o usunięcie jego komentarza.
Pozdrawiam.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49