Opcje tematu
#1282395 - 07/06/2007 07:57 Gdańsk & Sopot
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Wiem,ze pewnie gdzies jest podobny temat,ale prosilbym o przytrzymanie go do soboty wieczor - pozniej mozna usunac ;\) z gory dziekuje \:\)
Wiec po kolei...chodzi o to,zebyscie pomogli wybrac mi najfajniejsze miejsca w tych miastach...puby,cluby, restauracje itp. itd.
Gdzie warto isc pograc w kosza, noge, gdzie znajde korty tenisowe...i jaka jest ich cena?
i najwazniejsze gdzie spotkam najfajniejsze dziewczyny ;\)
Licze na Wasza pomoc

Do góry
Bonus: Unibet
#1282417 - 07/06/2007 08:15 Re: Gdańsk & Sopot [Re: MagiK]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
jest wiele miejsc, z dyskotek polecam Paradox oraz Yesterday \:\) ..w sezonie monciak w Sopocie to jedna wielka impreza i od zawalenia dupeczek więc tam trudno cokolwiek mówić, jeżeli chodzi o dyski w Sopocie to chyba Copacabana, bo z Vivy to zrobili taki klub dla snobów, z miejsc gdzie mozna miło spędzić czas to polecam Skate Plaza o ile jeździsz na rolkach, desce lub bmx, zawsze sie jakieś panienki schodza i patrza jak chłopaki jeżdżą ...zawsze to łatwiej poderwać ...na "skate osiem" \:\)
...z PUBów, ale takich tylko do posiedzenia polecam jeszcze we wrzeszczu, stojac naprzeciwko Manhattanu idziesz w lewo i 1 czy tam 2 przecznice dalej masz taki Irlandzki Bar, na prawdę super, ładnie urzadzony, czesto sa jakieś takie małe koncerciki, bardzo nastrojowo \:\)
...co do reszty atrakcji to nie wiem.....jeszcze, dopiero poznaje 3miasto \:\)

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, alfa), 3406 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49