[IMG]http://images.fanbuzz.com/images/thumbs/250x250/NHL-ASGAMEPUCK-005.jpg?scale=&color=[/IMG]

Dziś mecz gwiazd. Zrezygnowano z formy USA-Reszta Świata i powrócono do zmagań Conference All Star Game.
Zabraknie gwiazd, jak np. Lemieux Mario, Saku Koivu, Brian Leetch, Ed Belfour - notabene z Klonowych Liści nie będzie żadnego zawodnika.
Obrońca New Jersey Devils Scott Stevens oraz środkowy Dallas Stars Mike Modano będą kapitanami drużyn Wschodu i Zachodu. W bramkach wystąpią takie nazwiska jak:
Wschód:
Nikolai Khabibulin - Tampa Bay
Martin Brodeur - New Jersey
Patrick Lalime - Ottawa

Zachód:
Patrick Roy - Colorado
Jocelyn Thibault - Chicago
Marty Turco - Dallas

Jeśli chodzi o bramkarzy, dla mnie lepiej prezentuje się strona wschodnia, co można zobaczyć po statystykach underowych drużyn (Devils & Ottawa).

Zawodnicy z pola.

Wschód:
D Sandis Ozolinsh Florida
D Zdeno Chara Ottawa
D Sergei Gonchar Washington
D Roman Hamrlik NY Islanders
D Tom Poti NY Rangers
D Scott Stevens New Jersey
F Jaromir Jagr Washington
F Alexei Kovalev Pittsburgh
F Dany Heatley Atlanta
F Marian Hossa Ottawa
F Olli Jokinen Florida
F Vincent Lecavalier Tampa Bay
F Glen Murray Boston
F Jeff O'Neill Carolina
F Jeremy Roenick Philadelphia
F Martin St. Louis Tampa Bay
F Miroslav Satan Buffalo
F Joe Thornton Boston

Zachód:
D Nicklas Lidstrom Detroit
D Rob Blake Colorado
D Eric Brewer Edmonton
D Ed Jovanovski Vancouver
D Al MacInnis St. Louis
F Mathieu Schneider Los Angeles
F Mike Modano Dallas
F Bill Guerin Dallas
F Teemu Selanne San Jose
F Todd Bertuzzi Vancouver
F Sergei Fedorov Detroit
F Peter Forsberg Colorado
F Marian Gaborik Minnesota
F Jarome Iginla Calgary
F Paul Kariya Anaheim
F Markus Naslund Vancouver
F Doug Weight St. Louis
F Ray Whitney Columbus

Trenerzy
Wschód:
Jacques Martin Ottawa
Ken Hitchcock Philadelphia

Obydwaj trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w NHL. Martin 10 lat stażu w NHL, z młodej drużynki Senatorów stworzył gł. kandydata do play off, pomimo kłopotów finansowych tej drużyny. Hitchcock natomiast jest zdobywcą pucharu Stanleya w 1999 roku z drużyną "Lotników".

Zachód:
Marc Crawford Vancouver
Dave Lewis Detroit

Crawford dwukrotny zdobywca pucharu Stanleya. Chce powtórzyć ten sukces z drużyną Canucks. Lewis natomiast jest spadkobiercą po Scotty Bowmanie, legendarnym coachem Red Wings. Pomimo, że jest to rookie coach "Skrzydła" trzymają się dzielnie i nieźle sobie radzą.

Mój komentarz:
Linie dla mnie "wypasione" na maxa. Skłaniam się jednak w stronę Wschodu, pomimo że na zachodzie jest najlepszy atak poprzedniego sezonu - Bertuzzi i Naslund i król strzelców - Inglina. Jednak po Wschodniej stronie są tacy zawodnicy jak Jagr, Kovalev, Satan, Thornton, Hossa no a o Roenicku już nie wspomnę Trochę dziwi mnie wybór aż 2 zawodników Panter, ale wszystko wydaje sie być jasne gdy zobaczymy gdzie się mecz odbędzie...
Ale podkreślam każdy wynik jest możliwy. Moja przychylność do Wschodu jest bardziej podyktowana sympatią do poszczególnych graczy, ale też do ich umiejętności. Czterech niezwykle utalentowanych trenerów poprowadzi dziś swoje "jednodniowe" drużyny do zwyciestwa...
Niech się w tym meczu postarają o dużo goli i jeszcze więcej parad bramkarskich.

Mecz zaczyna się o 20:30
53rd All-Star-Game in Sunrise, Florida (USA) Live: NHL Premiere SPORT 2