Opcje tematu
#1516668 - 24/08/2007 01:02 Eksperyment z Premiership
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Witam,

Postanowiłem sprawdzić, czy da się ugrać coś na angielskiej Premiership.

Stawkowanie 1-10, wszystkie kursy brane z betfair - niektóre z założeniem, że można je będzie odsprzedać (np. undery) już w trakcie spotkania

Typy nie są grane realnie, podaję je wyłącznie zabawowo i w celu informacyjnym, aczkolwiek żadnych przypadkowych strzałów tu zamieszczać nie będę. Jestem po prostu ciekaw czy będę na plusie, na zero czy na gigantycznym minusie ;\)

Jeszcze dziś pierwsze picki na weekendową kolejkę angielskiej Premier League. Enjoy!

Do góry
Bonus: Unibet
#1516898 - 24/08/2007 02:01 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
#1
Sunderland - Liverpool
Typ: Liverpool -1 (asian)
Back @2.15
Stake: 7/10

#2
Sunderland - Liverpool
Typ: Liverpool clean sheet
Back @2.08
Stake: 3/10

#3
Sunderland - Liverpool
Typ: 0:2
Back @7.40
Stake: 1/10

Liverpool w tym sezonie ma jasny cel - mistrzostwo Anglii. Torres potrzebuje trochę czasu na aklimatyzację, ale jego bramka z Chelsea pokazuje, że może to być proces krótszy, niż się zakłada ;\) Zespół dobrze poukładany i przygotowany fizycznie już na początek sezonu (el. LM) nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, po tym jak bezczelnie okradziono ich z wygranej z Chelsea, gdzie The Reds byli strona zdecydowanie przeważającą i groźniejszą. Sunderland nie zachwyca i bardzo wątpię, by byli w stanie strzelić cokolwiek gościom. Myślę ze bedzie 0-2

* * *

#4
Arsenal - Manchester City
Typ: Under 2.5
Back @1.83
Stake: 8/10

#5
Arsenal - Manchester City
Typ: Remis do przerwy
Back @2.40
Stake: 3/10

Sensacyjny lider Premiership gra naprawdę wyśmienicie w defensywie. Mimo, ze maja spory problem z obsadą pozycji bramkarza (wciaz szukaja nowego nr 1), to problem ten rozwiązuje się jak na razie sam, w zupełnie naturalny sposób - Kasper Schmeichel nie wpuścił jeszcze gola w tym sezonie! Widziałem wszystkie dotychczasowe spotkania Man City i szczerze mówiąc nie były to najlepsze widowiska, zwlaszcza to z Derby County. W derbach Manchesteru gospodarze mieli OLBRZYMIE szczęście, tak naprawdę zdobyty przez nich gol był jedynym celnym strzałem na bramkę United, który można traktować poważnie. Sprawiedliwym wynikiem byłoby 1-1, ale Tevez w koncowce spotkania nie trafil do pustej bramki z ok. 5 metrów... dramat.

Arsenal z kolei widziałem w spotkaniach z Fulham i ze Spartą Praga. Zespół poukładany, aczkolwiek bez Henry'ego brakuje im pomysłu na strzelanie goli. 'Fałszywego napastnika' z przymusu gra Hleb, a to nie jest chyba jego ulubiona pozycja.

Przypuszczam, ze podopieczni S.G. Erikssona wyjdą na boisko z myslą podtrzymania wysmienitej passy defensywnej i nie zmienią swojego stylu na emirates Stadium. Dokladajac do tego spore problemy w ofensywie Arsenalu i 'fatum' wlasnego stadionu ;\) (ile to razy juz gospodarze meczyli sie do ostatnich minut z jakimis ogorkami? A na Highbury było prosto łatwo i przyjemnie, 20' 3-0 i czesc :P), bardzo watpie bysmy byli swiadkami festiwalu strzeleckiego...

* * *

#6
Aston Villa - Fulham
Typ: Aston Villa
Back @1.85
Stake: 8/10

Aston Villa zdecydowanie zasługuje na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Dzielnie postawili się Liverpoolowi i gdyby nie geniusz Gerrarda i fenomenalny gol z rzutu wolnego, to zapewne mielibysmy podział punktów. W nastepnej kolejce Villa pojechała do Newcastle, gdzie byli równorzędnym partnerem (a nawet mieli groźniejsze sytuacje) Srok.
Fulham gra słabo - z Arsenalem ultraszczęśliwe trafienie (w zasadzie to samobój) na 1-0 na poczatku spotkania pozwolilo dosc dlugo wytrzymywac napór gospodarzy, ale koncowka obnazyla wszelkie braki teamu z Craven Cottage. Przede wszystkim kuleje ofensywa - watpie by byli w stanie zagrozic gospodarzom w tym spotkaniu w jakikolwiek sposób. Zwyciestwo nad Boltonem ktory gra tragicznie zupelnie mnie nie przekonuje... Rowniez porazka z Middlesbrough ktore jest w slabej formie, chwaly nie przynosi.

Pewne zwycięstwo Aston Villi!

* * *

Mam kilka pomysłów co do pozostałych spotkań, ale to później może. Hej ho

Do góry
#1521244 - 25/08/2007 19:55 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
#7
Chelsea - Portsmouth
Typ: over 2.5
back @1.87
stake 5/10

Typ na szybko. Nie chcę by odebrano to jako rasistowski podtekst , ale Chelsea ostatnio dzięki wiekszej ilości murzynów w składzie znacznie przyspiesza swoją grę. Do tego dobra forma Lamparda, niepewna jeszcze do konca postawa obroncow i mozemy oczekiwac jakiejs bramki dla gosci w tym spotkaniu. Typ trochę 'na czuja' ale mysle ze dzis ujrzymy minimum 3-4 gole, bo Pompeys nie boją się ofensywnej piłki i na pewno będą probowali ugryźć w jakiś sposób gospodarzy. Stawka średnia

Do góry
#1522840 - 26/08/2007 03:32 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Trochę glupi byl ten pomysl z Chelsea, ale pozostale typy okazały się trafne.

7 typów
Turnover: 37 j
Winnings: 65,33 j
Profit: 28,33 j
Yield: 77%

Szczególnie cieszy ten correct score Liverpoolu ;\) Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.

pozdrawiam i do usłyszenia

Do góry
#1524745 - 26/08/2007 21:19 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
#8
Man U - Tottenham
Typ: Man U (-1) asian
back @1.85 (rano bylo po 1.92 nawet do wziecia)
stake 8/10

#9
Man U - Tottenham
Typ: over 2.5
back @1.88
stake 6/10

#10
Man U - Tottenham
Typ: C. Tevez to score
back @2.80
stake 3/10

Obrona Tottenhamu bez Ledleya Kinga jest niesamowicie dziurawa, najdobitniej pokazało to spotkanie z Evertonem. Man U mocno zdesperowane - w dotychczasowych spotkaniach nie grali źle, stwarzali groźne sytuacje - brakowało im jednak skuteczności. Mysle, ze jednak dziś coś ustrzelą, wystarczy tych żartów. Zwłaszcza Tevez zasluguje na bramke w barwach United \:\)

Do góry
#1529381 - 28/08/2007 04:36 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
No nie wyczułem tego Man U zupełnie. Grali bardzo słabo i ich zwycięstwo było całkowicie niezasłużone. Tottenham z kolei zaimponował, zwłaszcza Robbie Keane (hat trick w meczu z Dania) pokazał zaprezentował klasy dypozycje

Policzę zwrot za man u -1

9 typów
Turnover: 46 j
Winnings: 65,33 j
Profit: 19,33
Yield: 42%

Do góry
#1531283 - 28/08/2007 08:39 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Typy co prawda z LM, ale z angielską drużyną \:\)

#10
Liverpool - Toulouse
Typ: Under 2.5
back @1.92
Stawka: 8/10

#11
Liverpool - Toulouse
Typ: Liverpool nie straci gola
back @1.74
Stawka: 6/10

#12
Liverpool - Toulouse
Typ: dokładny wynik 1:0
back @6.40
Stawka: 1/10

Widziałem w tym sezonie 4 mecze Liverpoolu i tak naprawdę nie widziałem w żadnym z tych spotkań jakiegokolwiek zagrożenia bramki The Reds... Obrona po prostu jak z żelaza - a dwa stracone gole zostały strzelone z rzutów karnych (w tym jednego z nich nie powinno być).

W dzisiejszym spotkaniu Liverpool broni przewagi 1-0 z pierwszego meczu i głównym zadaniem bedzie nie stracic gola - czyli to co na Anfield Road zdarza się gospodarzom niezwykle czesto \:\)

W meczu jutrzejszym nie zobaczymy na boisku Stevena Gerrarda (i Jamiego Carraghera) co skutecznie ogranicza mozliwosc strzelenia
gola z dystansu ;\) W ataku zagra Crouch ktory poza tym, ze skillsy ma przecietne, to w dodatku jego forma również nie jest najwyższa. Obok niego Kuyt - a najlepsi w tej chwili Torres i woronin, na ławeczce.

Toulouse musi sie niby odkryć, ale to nie jest jakis szaleńczy zespół, który będzie gral systemem 3-5-8 ;\) W pierwszym meczu grali dosc dobrze w obronie, natomiast w ataku byli totalnie bezradni

Widze tu kontrolowany w pelni przez Liverpool mecz, zakonczony niskim wynikiem. Mozna tez lekko sprobowac undera 1.5 z myślą odsprzedaży po pewnym czasie, bo nie widze tu szybko strzelonego gola. HT/Ft x/1 moze tez byc godne rozważenia ;\)

Do góry
#1531313 - 28/08/2007 08:50 Re: Eksperyment z Premiership [Re: muppet]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Nie zauwazyles jednej rzeczy ze jak Toulouse strzeli gola - a tak sie zdarzalo na Anfield - to wszystkie twoje typy biora w leb?
Zelazna obrona nie bedzie trwac wiecznie - w koncu Liverpool cos moze wpuscic. Maja 1 bramkowa zaliczke i wcale nie musza pograc tak jak sadzisz. Mysle, ze to troche nieprzemyslana decyzja z twojej strony. Jak Touluse strzeli - Liverpool na pewno strzeli i to nie jednego gola u siebie. A jak Liverpool strzeli to Touluse nie sadze by bronilo wyniku - w jakim celu?

Jedyny sensowny typ to 2:0 dla Liverpoolu - 1:0 za nisko liczysz - skoro strzelili 1:0 na wyjezdzie u siebie licz 2:0 lub nawet 3:0 (ale bardziej 2:0 bo to jednak francuska a oni to underowcy)

Do góry
#1531500 - 28/08/2007 11:53 Re: Eksperyment z Premiership [Re: encepence]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Oczywiście możesz mieć rację, ale ja przyjmuję pewne założenia, mam swoją wizję tego meczu i na niej opieram powyższe typowania. Jak najbardziej - w przypadku straty gola jest lipa, ale ja nie daję na to więcej jak 25% szans co czyni ten kurs niesłychanie atrakcyjnym. Widziałem jak bezradna była Tuluza w 1. spotkaniu i widziałem już 4krotnie defensywę Liverpoolu, skuteczną aż do bólu.

To co tu przedstawiłeś, to Twoja koncepcja, ja mam swoją - zobaczymy który będzie bliżej prawdy. Rzecz jasna szybko strzelony gol może mocno pokrzyżować szyki, ale nie tak to widzę zwłaszcza z Crouchem w ataku.

Co do Tuluzy 'nie broniacej' wyniku - widzialem wiele takich spotkan gdzie, no nie oszukujmy sie, sprawa jest już rozstrzygnięta - i wcale nie oznaczalo to wystawiania sie jakims 4-3-3 w celu odrobienia strat... Podejrzewam ze Toulouse przyjedzie zagrać dobry mecz i tyle, nie bedzie jakiegos odkrywania sie i tego typu rzeczy.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49