Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1955376 - 16/01/2008 20:49 Re: FA CUP 2007/08 [Re: konstruktor1]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
http://www.swanseacity.premiumtv.co.uk/page/Latest/0,,10354~1207750,00.html
Swansea tez tak pisze problem w tym ze według FA jedyna czerwona kartke dostal gracz Swansea a zbaczmy kwiatek na ich stronie
The game had already erupted before that after Hawks left-back Brett Poate had been sent-off ... i dalej juz mniej wiecej zgoda
a teraz zobaczmy strona FA:
http://www.thefa.com/TheFACup/TheFACup/Results/
prosze sobie rozwinac strone z wynikiem Swansea i konia z rzedem temu co mi znajdzie czerwona kartke dla gosci \:p
Drobiazg ale nie zmienia to faktu ze sensu grania na Swanseaza zbyt wielkiego nie ma a na dluzsza mete minus gwarantowany

Do góry
Bonus: Unibet
#1955378 - 16/01/2008 20:49 Re: FA CUP 2007/08 [Re: konstruktor1]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
no to Lord sie nie popisales \:D

Ewidentny faul gosci
Dzieki konstruktor za linka, widac w nim dominacje Swansei jak cholera.

Do góry
#1955386 - 16/01/2008 20:53 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Lord Devastator]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
masz racje Lordzie cos zbrakowane to info na tej stronce
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/fa_cup/7163976.stm
ale juz np. na BBC jest podana czerwona kartka dla gosci

Do góry
#1955404 - 16/01/2008 20:59 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Lord , ale wg strony FA to Havant nie strzelili tez bramki bo nie podano strzelca \:\) Ewidentnie pomylka.

Masz racje natomiast, ze granie 1.3 - 1.4 na wyjezdzie nie ma sensu w pucharze bo na dluzsza mete to zawsze sie bedzie w plecy. Wczoraj Norwich pokazalo jak to jest. Najlepszy sklad, duzo posiadania pilki i nic z tego. Kurs 1.75 wydawal sie niezly , a skonczylo sie jak sie skonczylo.

Do góry
#1955421 - 16/01/2008 21:09 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Do (tu pewnego slowa nie uzyje, mozna sie domyslic) osob ktorzy poluja na niescislosci wypowiedziane przez innych (zwrocilem uwage na rozbieznosc miedzy dwoma serwisami uchodzacymi za wiarygodne) innych i maja z rego radoche osobistymi wycieczkami mam jedna uwage:

Co z tego ze Swanse miala 10 słupkow i 18 poprzeczek jak grajac takie typy podkresle po raz trzeci WTOPA NA DLUZSZA METE GWARANTOWANA i nie ma sie co podniecac slowem 'dominacja' jakkolwiek by sie dobrze nie kojarzyło ;\)

Do góry
#1955446 - 16/01/2008 21:18 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Lord Devastator]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
na dłuższą mete zgadzam sie bo nie ma co grać -ani grubo -ani singlowo pucharów (czy to w Anglii, Francji czy Hiszpanii). Lecz jesli jest taki piekny słoneczny dzień jak dzisiaj, piwo pod ręką, netowy bukmacher pod kliknieciem myszki \:\) i w Europie grają praktycznie wyłącznie puchary to jeśli PRZESŁANKI wskazują do włączenia jakiegoś meczu to czemu nie.

Swans jadą "dać lekcje footballu" graczom Havant. Przypomne że jest to 12 ekipa Southern National 2 Leag (nominalna 6 liga) i nie wygranie tego meczu byłoby kompromitacją Swans. Skłonny jestem przyznać że pierwszym meczem ambicja graczy Swans została bardzo podrażniona. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale pamiętaj Lordzie - wczoraj też Pool miał sie meczyć z Luton a wyszło jak miało być ;\)

Do góry
#1955490 - 16/01/2008 21:38 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Ryan20]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
aby podsumować.. ja gram na handi -1. żadne normalne zwycięstwo. handi ma kurs 2.2 w expekcie i bardzo mnie taki stan rzeczy cieszy.
a co do meczu z H&W. według kiboli Swans, ten co dostał czerwiń powinie za die żółte beknąć już w pierwszej połowie. a nie dostał żadnej..

pzdr

Do góry
#1955507 - 16/01/2008 21:49 Re: FA CUP 2007/08 [Re: swansea]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Lord wspominal cos o polowaniu na niescislosci....mam nadzieje ze to nie do mnie
a co do slowa polowanie to zauwazylem ze w temacie brytyjskim od poczatku sezonu mamy sezon łowiecki na Swansea
co kolejke czy Labedzie graja u siebie czy na wyjedzie ktos zawsze zarzuci ten typ, i pisze ze ogolnie sa zajebisci i musza wygrywac
ludzie kto to jest to Swansea??

ja dzis tego nie gram, ale w meczu bede kibicowal gospodarzom
chociazby za to ze gospodarze pierwszego meczu majac tyle okazji nie potrafili wygrac ze 2-0 lub 3-0
nie wiem jaki stadion ma Havant, ale na pewno mniejszy od wielkiej Swansea i licze na to ze goscie sie pogubia a gospodarze ich zaskocza

szczerze kibicuje dzis Havantowi zeby to on zmierzyl sie z Liverpoolem!

Do góry
#1955553 - 16/01/2008 22:21 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
to pewnie przez mnie. bo jestem wielkim kibicem Swansea od 1999 roku.
jeżeli przeszkadzają Wam moje informacje nt. Swans to przestanę je dawać. ale można było na nich nieźle zarobić w tym sezonie już....

jeżeli ktoś czuję się urażony to sorry - nie moje były te intencje. a że chciałem się podzielić jaką taką wiedzą na L1 i L2, stąd moje wpisy... \:\(

pzdr

Do góry
#1955625 - 16/01/2008 22:55 Re: FA CUP 2007/08 [Re: swansea]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: swansea
to pewnie przez mnie. bo jestem wielkim kibicem Swansea od 1999 roku.
jeżeli przeszkadzają Wam moje informacje nt. Swans to przestanę je dawać. ale można było na nich nieźle zarobić w tym sezonie już....

jeżeli ktoś czuję się urażony to sorry - nie moje były te intencje. a że chciałem się podzielić jaką taką wiedzą na L1 i L2, stąd moje wpisy... \:\(

pzdr




Nie wiem czy komukolwiek przeszkadzają Twoje informacje, nie tylko odnoście L1 czy L2, ale i Swansea. Rób po prostu swoje, a osobistymi wycieczkami w stronę Twojej osoby się nie przejmuj \:\)


Do góry
#1955889 - 17/01/2008 00:23 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Szewa]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Feel - Tsu, nie wiem w czym tu tkwi problem? Gosc kibicuje Swansea, przeglada internet i daje najswiezsze newsy. Gdyby tylko takich userow bylo wiecej. Ja czesciej niz powinienem wierze, ze wygra Liverpool, Ty, ze Leicester. Nie zapominaj tez, ze czesc ludzi nie zna angielskiego tak dobrze jak swansea czy Ty wiec informacje o tym co dzieje sie w klubie jest im bardzo przydatna. Poza tym jesli sie nie zgadzasz z jego typem mozesz zawsze zagrac na odwrot. Zreszta swansea czasami wrecz pisze, ze nie radzi zeby obstawiac Labedzie czyli trudno mu zarzucic slepy fanatyzm.

Lord, jesli to o mnie chodzilo z wycieczkami osobistymi to sorry. Czasami zapominam, ze sa inne ligi i sporty niz angielska pilka. Ja interesuje sie tylko tym, stad tez pewne rzeczy sa dla mnie bardziej oczywiste niz dla kogos kto obstawia wiecej dyscyplin. Jak tylko zobaczylem Twoj post to odpisalem momentalnie bo akurat ta sytuacje z meczu Swansea widzialem w TV i dobrze pamietalem to wydarzenie. Dlatego przepraszam jesli odebrales to jako osobisty atak, na pewno nie bylo to zamierzeniem mojego postu.

A wracajac do dzisiejszych meczow to troche mnie korci Stoke . Niby w Newcastle wielka mobilizacja po sobotniej klesce i beda chcieli odzyskac zaufanie kibicow, poza tym jest to ostatnia szansa na zawalczenie o cokolwiek w tym sezonie, z drugiej strony pod taka presja czesto nic nie wychodzi, a Stoke to nie pionki i grajac na luzie moga im namieszac. Ale w sumie chyba sobie odpuszcze dzis granie i obejrze mecz MC - WHU w spokoju.

Do góry
#1956052 - 17/01/2008 01:25 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Feel-Tsu
Lord wspominal cos o polowaniu na niescislosci....mam nadzieje ze to nie do mnie
a co do slowa polowanie to zauwazylem ze w temacie brytyjskim od poczatku sezonu mamy sezon łowiecki na Swansea
co kolejke czy Labedzie graja u siebie czy na wyjedzie ktos zawsze zarzuci ten typ, i pisze ze ogolnie sa zajebisci i musza wygrywac
ludzie kto to jest to Swansea??

nie lubię, kiedy się o mnie 'to' pisze. ale to pewnie przez pomyłkę.. ;\)
w każdym razie, jakbyś się cofnął i popatrzył, to dużo mi do tego, abym co kolejkę Swansea obstawiał. a cieszy mnie bardzo, jeżeli ktoś przy okazji skorzysta z mojego typu i mu się uda..

to 'peace' onwards & upwards

Do góry
#1957374 - 17/01/2008 04:09 Re: FA CUP 2007/08 [Re: swansea]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do meczu Swansea..

Ja z zasady Pucharów nie gram...ale.. na UNIBEC-ie mam
HT Swansea po 2,0 ... kurde jak można nie zagrać tego po takim kursie..
swoją drogą cos tam chyba komuś się omsknęłó bo np. już HT/FT 2/2 jest po 2,1..

Do góry
#1958343 - 17/01/2008 06:25 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
To co się dzieje w meczu Swansea to szok... oj oduczy mnie to na pewno raz na zawsze gry w pucharach...

Wiem , że gonicie chłopaki za takie sugestie..ale napiszę.. Zastanawiam się jak to możliwe i czy to nie jest efektem jakiś uzgodnień marketingowych...bo mecz Havant-Liverpool z marketingowego punktu widzenia będzie hitem 2008r na Wyspach ..Dawid i Goliat , Kopciuszek na Salonach , ot historia na nakręcenie filmu...Klasyczna Opera Mydlana.. a ludzie uwielbiają takie historie..
Gadżety z meczu.... koszulki... transmisje i skróty w serwisach na całym świecie...

Wiem , że takie sugestie to niby czysta abstrakcja...ale jednak... Swansea z Diabłami żyje dobrze .. czy ktoś z Was tez uważa , że może być tu "drugie dno"..??

Do góry
#1958361 - 17/01/2008 06:27 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Kefir70]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
kończąc temat Swansea:

shambolic defence - to najczęściej powtarzają dziennikarze w Swansea Sound. 3 strzały na bramkę i 4 stracone gole, bo jeden to samobój. mimo całkowicie pierwszego składu. booki zarabiają krocie dzisiaj.. oj będzie się działo.. kto postawił przeciw - gratulację góry kasy..:)

Do góry
#1960085 - 17/01/2008 16:33 Re: FA CUP 2007/08 [Re: swansea]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Nie wiem czy to odpadniecie Swansea bylo wyrezyserowane - byc moze - slupki i poprzeczki w pierwszym meczu byly faktem i byc moze bylo tak ze ma byc ostrzal artyleryjski do momentu strzelenia pierwszego gola a potem ciche wyrownanie na 1-1 w koncowce
Swansea obok ligi i pucharu gra w jakims niepotrzebnym pucharze w ktorym na dodatek ostatnio pokonali u siebie Brighton i awansowali dalej a walczy o awans w sytuacji gdy dwaj bardzo grozni rywale depcza im po pietach i w tej sytuacji nie rozumiem angazowania sie w puchary, Fulham zaciekla walke z Bristol City okupil dwoma porazkami w lidze i strata conajmniej 5 punktow do pozycji bezpiecznej - trudno zrozumiec czasem logike klubowa - i to mi sie wlasnie w pilce podoba - jesli druzyna wygrywa lub przegrywa to ponosi powazne konsekwencje - nie ma jak w tenisie gdy zawodnik odpusci mecz wybiera sposrod trzech zaproszen na nastepny tydzien
prawdy sie nie dowiemy zapewne Anglicy umieja ja zapieczetowac na lata ja malo kto (okolicznosci smierci Sikorskiego czy ksieznej Diany) ale lekcja jest niezmienna - pucharow sie nie gra po takich kursach i juz niezaleznie od roznicy klas bo to jest droga ku przepasci z krokiem naprzod wlacznie

Do góry
#1960097 - 17/01/2008 16:45 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Lord Devastator]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
nikogo nie chcialem urazic piszac moj post
wynikal on tylko z tego, ze ostatnio co nie wszedlem na strone to zawsze byl tu typ na Swansea
i nie tylko autorstwa usera o tym nicku - ktorego notabene nie traktuje jak "to"
jesli tak to przyjales to wielkie sorry
czasem juz po porstu mialem dosc tego, ze Swansea jest wielkim mega pewniakiem, ktory wygrywa wszystko co chce - a takie wnioski mozna bylo ostatnio wysnuc
stad dobrze sie stalo, ze to Havant zagra z The Reds
jest porazka Swansea i teraz wcale nie bedzie juz tak łatwo
ale bedzie lepiej
wiem to z wlasnego doswiadczenia
kiedys sam co mecz typowalem zwyciestwo Leicester bo tak ich widzialem
ale juz zmienilem nastawienie do tego bo spojrzalem na nich z boku
Swansea - Ty tez spojrz na to z boku i zauwaz ze Swansea wcale nie musi wszystkiego wygrywac
to zespol ktoremu kibicujesz i chcialbys zeby gral przynajmniej jedna klase wyzej, ale ta wizja moze zaslepiac prawdziwa wartosc zespolu, a juz najbardziej wartosc innych ekip

ale mam do Ciebie wielki szacunek bo jestes dostarczycielem cennych informacji z tamtego obozu i to jest potrzebne
szkoda jednak ze tak malo jest nas
gdybysmy mieli takich "wyslannikow" w co najmniej polowie ekip , to by bylo cos wielkiego:)

czemu nie ludzie nie maja swoich druzyn, ktorym kibicuja i o ktorych wiedza wiecej, a pojedyncze nazwiska mowia im znacznie wiecej niz zwyklemu zjadaczowi chleba
bylibysmy jeden krok przed tymi co te kursy ustawiaja......

no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega

pozdrawiam
i przepraszam urażonych

Do góry
#1960161 - 17/01/2008 17:16 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Feel-Tsu

no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega

pozdrawiam
i przepraszam urażonych

Do góry
#1960183 - 17/01/2008 17:30 Re: FA CUP 2007/08 [Re: Feel-Tsu]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Feel-Tsu

no i nie martw sie pucharem bo zapewne Swansea powalczy o trzy punkty w sobote w lidze. Port Vale nie jest przeciez potega

pozdrawiam
i przepraszam urażonych


soorki za dubelka: wcalę się nie martwię przegraną Swansea - jestem jedynie zszokowany..
mam baardzo dziwne wrażenie, że Łabędzie chciały po prostu odpaść.
mecz w Liverpoolu im nic nie dawał, bo i tak w tyłek. mecz na styku z H&W mógł się skończyć ogólnym kopaniem po kostkach i ewentualnymi kontuzjami. Finansowo Swans stoją bardzo dobrze i zbytnio na meczu na Anfield im nie zależało. karnego strzelał Britton, o którym się mówi, że gdyby umiał strzelać, to by grał w Premiership .. Poza tym każda piłka 50/50 była wygrywana przez H&W, więc ewidentnie odstawiali nogi..
btw: w Swansea nowy napastnik - Brandy (loan z ManUtd). mały, zwrotny, szybki, mimo 18-yr regularnie grał w rezerwach.
w plotkach się pojawia też hiszpański DC oraz Keith Lowe, podstawa obrony Vale (w co raczej mi się nie chcę wierzyć). bardziej skłonny jestem do tego, że znowu za darmo pojawi się jakiś bardzo dobry hiszpański grajek..

Do góry
#1982004 - 22/01/2008 16:40 Re: FA CUP 2007/08 [Re: swansea]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Witajcie. Po wczorajszym pogromie Hereford (katastrofalna pierwsza połowa...) dziś wieczór powtórki 3. rundy FA Cup.
Przedstawiciel League Two, Barnet, podejmuje przedstawiciela League One, zespół Swindon.
Barnet w lidze przełamał ostatnio serię 3 meczy bez zwycięstwa, i to od razu pokonując lidera rozgrywek na jego stadionie. Ostatnio nie grało, bo mecz przełożony ze względu na pogodę. Do składu wraca Leary i być może Burton, ale nie zagrają dziś Carew i Wright.
Goście dzisiejszego spotkania grali w weekend i pokonali groźny Nottingham Forest. Od 7 meczy są niepokonani. Do składu na dzisiejszy mecz wraca Corr (5 goli w sezonie) i razem z Coxem postarają się zapewnić swej drużynie awans.
Oba zespoły dzieli 29 pozycji w tabelach ligowych, i raczej nie zanosi się na niespodziankę, bo nie sądzę by Swindon pozwoliło sobie wydrzeć zwycięstwo 5 minut przed końcem, jak w pierwszym meczu tych drużyn.

Barnet - Swindon (awans) Typ: 2, Kurs: 1,7 (Bwin)

Barnet - Swindon Typ: 2 Kurs: 2,35 (expekt)

Chciałbym nadmienić, iż nadal podtrzymuję prognozę na inny mecz dziś, tj. SW - Derby, który zamieściłem wyżej. Powodzenia.

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Igor, pacyfista, Sensei, rymoholik, alfa), 2921 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582987 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07