Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2078200 - 20/02/2008 00:36 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Mam nadzieję że tak bedzie że obaj pociśniemy:D Masz w sumie rację z tym atakiem Olimpiakosu. Ale mecz u siebie, jeszcze z tkaim rywalem jak Chelsea, kibice i własny stadion... Nie wydaje mi się ze Chelsea to wygra... Pozdro i powodzenia wszystkim w dzisiejszej CLeague

Do góry
Bonus: Unibet
#2078221 - 20/02/2008 00:42 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
mgr robisz fajne kryptoreklamy swojego serwisu \:\)

gool kim dysponuje Oly ?

a np : Djordjevicem, Galettim, Kovacevicem(lider strzelcow w Grecji) czy Lua Lua - doszedl takze nowy nabytek Belluschi(River Plate)

ogolnie naprawde bym sie nie zdziwil, gdyby druzyna Zewlakowa cos strzelila ... tracac przy tym 2-3 gole \:\)

Oly to druzyna bardzo ofensywna, preferujaca system 4-3-3 i niesiona fanatycznymi spiewami swoich kibicow, napewno nie schowa sie, wyczekujac Chelsea na wlasnej polowie \:\)

jesli chodzi o stan murawy, nie ma obaw - podobno ma byc w bardzo dobrym stanie \:\)

Do góry
#2078256 - 20/02/2008 00:50 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mgr]
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
widze ze dzis znaczna wiekszość liczy na faworytów a mi jakos nie chce sie wierzyc zeby w zadnym z dzisiejszych meczy nie wygral gospodarz i dlatego na dzis wybrałem sobie meczy Schalke 04 - FC Porto
w zespole gospodarzy zabraknie najprawdopodobniej Mladena Krstajica i nie zagra na pewno Christian Pander co w tym przypadku nie jest jakims wielkim oslabieniem
do składu powraca za to Jermaine Jones i to zapewnie cieszy trenera i kibiców
co do Portowców nic mi nie wiadomo o jakis oslabieniach podobno maja wystąpic w optymalnym skladzie
ja typuje w tym meczu jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy 1:0 lub 2:1 a losy awansu rozstrzygną sie w Porto
Schalke - Porto typ 1 kurs 2,11 prof

do tego kusi mnie jeszcze over 2,5 w Rzymie po kursie 1,8
pozdro

Do góry
#2078259 - 20/02/2008 00:50 Re: LM - 1/8 Finału [Re: bitnap]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Wg mnie, ktorys z meczy: albo Chelsea albo Liverpoolu skonczy sie wynikiem bezbramkowym, powód jest prosty, to beda piłkarskie szachy, a gdybym mial sie sklaniac, ze ktos strzeli gola w ogole, to mysle, ze Chelsea moze wyciagnac 1-0, a mecz Liverpoolu z Interem to typowe 0-0. pozdro

Do góry
#2078301 - 20/02/2008 00:56 Re: LM - 1/8 Finału [Re: ASUltras]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: ASUltras
czy w TV mozna dzis jakis mecz ogladnac ?


w TV ? pewnie że tak ! ja np. będę oglądał Romę z Realem

Originally Posted By: bitnap

Roma-Real obie druzyny strzela @1.66


gdzieś Ty taki niski kurs wynalazł ? w bet 365 masz po 1.8, też się ostro zastanawiam czy tego nie zagrać, ewentualnie myślę o Schalke - Porto, kurs 2.1 1/10

moim typem dnia bądzie
FC Porto +0.5 1.625 + Inter Milan +0.5 1.52
co daje łakomy jak dla mnie kurs 2.46 2/10 bet 365
portugalczycy w gazie, majstra mają już prawie zaklepanego,
mimo, ze na wyjazdach nie spisują się rewelacyjnie z dobrymi
druzynami, uwazam ze stac ich spokojnie na dobry wynik w ciagle
nie spelnionym Schalke
o drugim spotkaniu juz duzo osob napisalo i mysle ze wystarczajaco dobrze, wiec nie bede się nad tym rozwodzil

dziś jestem przeciwny graniu na Real, myślę, że gospodarze są świadomi tego, iż nie zdobędą juz scudetto, przez co będą sobie flaki wypruwać, żeby tylko dzisiaj jak najlepiej zagrać, a Real moim zdaniem słabiutko gra na wyjazdach, chociaż oczywiście teren rzymski bardzo im leży.

zagram również delikatnie na Olympiakos +0.5, "wiara" gra The Blues, więc ja lekko na przekór \:p 1/10 1.971 pinn

rekreacyjnie jeszcze zagram sobie na remisy w dzisiejszych spotkaniach 2z4 0.1/10

1 Remis @ 3.00

2 Remis @ 3.20

3 Remis @ 3.10

4 Remis @ 3.20



pozdr,

Do góry
#2078436 - 20/02/2008 01:22 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@Zabielany \:o Prosze, nie obrażaj mnie oraz innych kolegów i nie nazywaj mistrza Włoch ćwokami.
Takich to sobie możesz szukać w IV lidze bądź jakies Twojej lidze okregowej.
Miej szacunek do innych klubów i pisz ich nazwy z dużej litery.




Do góry
#2078538 - 20/02/2008 01:40 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Myślę, że dosyć ważne info w kontekście jutrzejszego meczu Arsenal - Milan:

Przed wylotem do Londynu, na lotnisku Malpensa, Carlo Ancelotti wyraził wątpliwości co do możliwego występu Żelijko Kalaca w meczu przeciw Arsenalowi: "Wątpię czy będzie mógł zagrać. Nie jesteśmy jeszcze tego absolutnie pewni, jednak nie będziemy wystawiać go do bramki za wszelką cenę. Jeśli pojawią się korzystne okoliczności zagra Kalac, w przeciwnym wypadku Fiori, ale to żaden problem. Jeśli zespół zagra dobrze, to bramkarz nie będzie miał dużo pracy. Pato? On czuje sie dobrze, z pewnością będzie mógł wystąpić, jednak ma za sobą mało treningów i nie jest w optymalnej dyspozycji. Dwumecz z Arsenalem będzie bardzo wyrównany, ciężki dla każdej z drużyn. Nie jesteśmy w optymalnej formie, ponieważ musieliśmy w tym okresie zagrać wiele spotkań, jednak takie mecze wywołują dodatkowy zastrzyk energii. Możemy być spokojni, ten zespół wie jak sobie radzić w takich sytuacjach. Arsenal to dynamiczny zespół, grający ofensywny futbol. Musimy przeciwstawić im odwagę i osobowość. Nie możemy pozwolić im zdominować spotkania."

żródło: acmilan.pl

Nie wiem na ile to prawda, a na ile gra psychologiczna, ale jeżeli info o tym, że Kalac jutro nie zagra potwierdzi się, to gram wtedy Arsenal. W przeciwnym razie odpuszczam.

I jeszcze jedno. Ktoś wyżej napisał, że Milan w meczu z Parmą był tłem i szczęśliwie zremisował. Rada na przyszłość: najpierw oglądać mecze, a później pisać takie rewelacje Nie chcę jednocześnie stawiać tezy przeciwnej i pisać, że grali świetnie, bo tak nie było, ale choćby pobieżny rzut oka na statystyki z tego meczu zadaje kłam tym nieprawdziwym twierdzeniom o byciu tłem itp., a obejrzenie meczu zupełne rozwiewa te wątpliwości \:\)

Więcej przemyśleń na temat tego meczu jutro.

Do góry
#2078559 - 20/02/2008 01:45 Re: LM - 1/8 Finału [Re: bitnap]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: bitnap
mgr robisz fajne kryptoreklamy swojego serwisu \:\)

gool kim dysponuje Oly ?

a np : Djordjevicem, Galettim, Kovacevicem(lider strzelcow w Grecji) czy Lua Lua - doszedl takze nowy nabytek Belluschi(River Plate)

ogolnie naprawde bym sie nie zdziwil, gdyby druzyna Zewlakowa cos strzelila ... tracac przy tym 2-3 gole \:\)

Oly to druzyna bardzo ofensywna, preferujaca system 4-3-3 i niesiona fanatycznymi spiewami swoich kibicow, napewno nie schowa sie, wyczekujac Chelsea na wlasnej polowie \:\)

jesli chodzi o stan murawy, nie ma obaw - podobno ma byc w bardzo dobrym stanie \:\)


Być może ofensywni to oni sa ale u siebie w lidze w tym meczu będa występować z 5 obrońcami(podobno) Torossidis, w środku Zewlakow, Ledesma, Anatolakis, oraz Pantos być może Ledesma wystapi jako defensywny pomocnik środkowy tego niewiadomo jednak znając Greków zaczną oni bardziej defensywnie. Jeżeli chodzi o napastników:
Lualua nie dokońca wiadomo czy będzie gotów do gry tak naprawdę.A oficjalny skład przez Fifa zostanie podany pozniej.
Owszem zgadzam sie Kovacevic skutecznością nie grzeszy jednak w Lm prezentuje sie przeciętnie na tle napastników innych drużyn.
Galleti(3 bramki w fazie grupowej)jak najbardziej skrzydłowy szybki zawodnik ściągnięty przecież z samego Atletico Madryt jest wzmocnieniem dla gospodarzy.Przykład Djordjevica jest tutaj nie na miejscu.Gość który ma już 35 lat na karku nie stanowi wg. mnie żadnego zagrozenia dla ekipy Granta.Owszem strzelił trzy bramki w fazie grupowej jednak jakie to były bramki każdy kto je widział wie ;\) Z gry to on wg. mnie mało wnosi.
Jedynym napastnikiem który cenie w ekipie gospodarzy jest Lualua i jego najbardziej bym sie obawiał. Moje obawy potwierdza sam Grant który znal go przecież za czasów prowadzenia w Portsmouth:

"Pracowałem z nim przez jeden rok w Portsmouth i muszę przyznać, że jest wielkim talentem. Potrafi zrobić z piłką dosłownie wszystko i jeżeli zagra będziemy musieli dobrze go pilnować "

Jeżeli chodzi o murawę znów sie nie zgadzam jest ona w fatalnym stanie wczoraj oglądając urywki treningu Chelsea (na Eurosporcie2) byłem przerażony że drużyna która wystepuje w LM nie potrafi sobie poradzić ze śniegiem na płycie a w końcu murawa jest podgrzewana !
Dj ktory opisywał ten mecz na swoim blogu pokazał linka do niej dla tych którzy nie widzieli oto ona: http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/02_03/085chelsea_468x635.jpg

Myślę że sama mówi za siebie ;\)

Tyle ode mnie

pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2078568 - 20/02/2008 01:46 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
\:o

Z Interem to jest tak, jakby Federer ze wzgledu na slaba psychike szwendal sie po wroclawskich chellangerach.

Potencjal spory, kadra szeroka, na lawce sredni trener... a sukcesów jak nie bylo tak nie bedzie.

Chyba tylko Mourinho moglby im wpocic mentalnosc zwyciezców i zrobic cos z tym zespolem.

Co to za klub, ktory potrafi wygrac tylko wtedy, jak mu idzie ? Idzie mu przez caly sezon ? Zgoda, ale co z tego... oni pewnie oddaliby te wszystkie mistrzostwa dane i w prezencie i wywalczone na boisku za choc jeden final mistrzów.

Mistrz Włoch... wielkie slowa... a tak naprawde liga wloska w ostatnich 2 sezonach jest najslabsza od lat. Nie bylo Juventusu, Milan zamula.

Moze i Inter potrafi grac w pilke, ale nie potrafi walczyć, dlatego w tym ksztalcie ta druzyna nie ma szans na wygranie ligi mistrzów. Nie liczac meczu z Parmą, to nie przypominam sobie kiedy oni ostatni raz odrabiali straty.

Jest jeszcze taka opcja, ze Inter bedzie placili w europie za to, ze liga wloska jest taka slaba... i nie ma dla nich choć 1 rownorzednego przeciwnika. Syndrom Celticu czy PSV sprzed kilku lat.

Inter jest faworytem, ale stawiać na bezjajeczne pokemony po 1.5 ? Nie zyczylbym najwiekszego wrogowi.

P.S
Może i z ćwokami przesadzilem, ale o bezjajeczne pokemony juz pretensji miec nie powinienes. Mam tylko nadzieje, ze symaptycy Interu roznia sie mentalnie swoich pupili.

Do góry
#2078574 - 20/02/2008 01:47 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

oooo Szewa jaka nagła zmiana frontu, wciąż pamiętam gdy kilka tygodni temu byłem sam na qc i miałem przeciw sobie całą masę zagorzałych fanów Milanu przekonanych o awansie \:\)

jutro wieczorem poznamy odpowiedź (przynajmniej połowiczną), dla mnie Arsenal jest jutro dużym pewniakiem a więcej o tym meczu napiszę potem albo jutro

Do góry
#2078602 - 20/02/2008 01:50 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Szewa
I jeszcze jedno. Ktoś wyżej napisał, że Milan w meczu z Parmą był tłem i szczęśliwie zremisował. Rada na przyszłość: najpierw oglądać mecze, a później pisać takie rewelacje

Gdyby w piłce nie bylo remisow... i mialbys komuś przyznac zwyciestwo w tym meczu, wybralbys Milan ?

Litości. \:o

Do góry
#2078661 - 20/02/2008 01:57 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Pilke raczej tylko ogladam z czystej przyjemnosci i grac za duze stawki nie gram, ale faktycznie Arsenal jutro wyglada przepieknie. To, co gra Milan, to...

Moze i LM ich zmobilizuje, moze powalcza, moze to, moze tamto. Ale dla mnie ten zespol teraz nie gra nawet 50%, co bedzie potrzebne do przejscia Arsenalu.

Obserwacja na podstawie dwoch osttanich spotkan ligowych, przemeczonych przed monitorem

Do góry
#2078755 - 20/02/2008 02:09 Re: LM - 1/8 Finału [Re: MARSHALL213]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Originally Posted By: MARSHALL213
Wg mnie, ktorys z meczy: albo Chelsea albo Liverpoolu skonczy sie wynikiem bezbramkowym, powód jest prosty, to beda piłkarskie szachy, a gdybym mial sie sklaniac, ze ktos strzeli gola w ogole, to mysle, ze Chelsea moze wyciagnac 1-0, a mecz Liverpoolu z Interem to typowe 0-0. pozdro


Nie ma mowy że w meczu Liverpool Inter będzie 0:0. 2:2 stawiam...

Do góry
#2078798 - 20/02/2008 02:16 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mura

oooo Szewa jaka nagła zmiana frontu, wciąż pamiętam gdy kilka tygodni temu byłem sam na qc i miałem przeciw sobie całą masę zagorzałych fanów Milanu przekonanych o awansie \:\)

jutro wieczorem poznamy odpowiedź (przynajmniej połowiczną), dla mnie Arsenal jest jutro dużym pewniakiem a więcej o tym meczu napiszę potem albo jutro

Ja żadnego frontu nie zmieniam, tylko patrzę realnie i po prostu uważam, że obecnie sprawa awansu jest otwarta.

Jak już wspomniałem zagram Arsenal, jeżeli w Milanie zabraknie Kalaca, który ostatnimi czasy prezentuje się wręcz wyśmienicie. W razie jego braku w odwodzie zostają Fiori i Offredi - jednym słowem pionki ;\)

Mimo wszystko przestrzegam przed hurraoptymizmem związanym z peffką w postaci Kanonierów. O ile na własnych śmieciach mają jeszcze jakieś szanse na win, to w rewanżu będzie bardzo ciężko i ligowe wyniki Milanu nie mają tu absolutnie żadnego znaczenia.

Zresztą już nudnym robi się coroczne odpisywanie na posty wieszczące rychłe pożegnanie się Milanu z kolejnymi rundami LM I współczuję grającym przeciwko Rossonerim ;\)

Jednego jestem pewien: jutro zobaczymy zespół grający zupełnie inaczej niż w lidze. Zespół odpowiednio zmotywowany, świadom swojej wartości i celów przed nim postawionych. Zupełnie inna sprawa, to forma jaką zaprezentują gracze Milanu, bo ta ostatnio do najwyższych nie należy, a brak Kalaca na pewno morale nie poprawi. I tutaj upatruję szanse Arsenalu.

Jak widać po moich wywodach mam mieszane odczucia odnośnie tego spotkania. I jeżeli miałbym próbować typować tylko na podstawie obecnej formy, to bez chwili zawahania postawiłbym na Kanonierów. Oglądałem sporo meczów w ich wykonaniu w tym sezonie i szczerze jestem pod wielkim wrażeniem. Według mnie grają obecnie najbardziej widowiskową, i co ważne skuteczną, piłkę w całej Europie, zostawiając w tyle nawet MU. Z drugiej jednak strony wszyscy doskonale wiemy, że w piłce liczy się coś więcej niż tylko aktualna forma. Bo już choćby umiejętnościami Rossoneri nie odstają, a doświadczeniem biją Arsenal na głowę. I stąd moje wątpliwości. Ostateczną decyzję co zagrać, i czy zagrać, podejmę jutro.

Do góry
#2078810 - 20/02/2008 02:18 Re: LM - 1/8 Finału [Re: polskignom]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
hmm, Inter, Arsenal, Mancherster.. wszystkie te typy przewijaja sie na wszystkich forach bukmacherskich. niby typy pewne (czy takowe w ogole istnieja?), a rownie dobrze moze sie okazac, ze wyniki beda zupelnymi sensacjami. moze sie bowiem okazac po raz kolejny, ze lm rzadzi sie swoimi prawami. aczkolwiek sam rowniez uwazam ze Inter wreszcie "dorosl" do wielkich zwyciestw, i w tym roku jest moim faworytem do zdobycia pucharu. notabene w trojce moich faworytow znajduje sie rowniez Arsenal (obecny sezon kapitalny, brawa dla Wengera, stad rowniez mysle ze jutro Arsenal rozbije Milan), i ManUtd. a wracajac do Interu- mysle ze w dzisiejszym meczu niewykorzystanie slabosci The Reds (zupelny brak formy, morale "jak na zimnej wojnie", pozostala juz tylko wiara w magie LM) byloby grzechem nie do wybacznia \:\) pozdrawiam

Do góry
#2078822 - 20/02/2008 02:19 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Zabielany
Originally Posted By: Szewa
I jeszcze jedno. Ktoś wyżej napisał, że Milan w meczu z Parmą był tłem i szczęśliwie zremisował. Rada na przyszłość: najpierw oglądać mecze, a później pisać takie rewelacje

Gdyby w piłce nie bylo remisow... i mialbys komuś przyznac zwyciestwo w tym meczu, wybralbys Milan ?

Litości. \:o


Cóż to za postawienie sprawy ?

Napisałeś coś, co nie miało nic wspólnego z rzeczywistością i teraz próbujesz bronić tej tezy. Po prostu nie wprowadzajmy ludzi w błąd niektórymi stwierdzeniami, bo gotowi naprawdę pomyśleć, że Milan zagrał tragicznie i władują pieniądze w Arsenal, a później niepotrzebnie się rozczaruję. Nie twierdzę, że Arsenal nie wygra (o czym wyżej), ale nie jest to tak łatwy do typowania mecz, jak na pierwszy rzut oka się wydaje.

Do góry
#2078832 - 20/02/2008 02:21 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

jutro wieczorem poznamy odpowiedź (przynajmniej połowiczną), dla mnie Arsenal jest jutro dużym pewniakiem a więcej o tym meczu napiszę potem albo jutro


Popieram

Sevilla i Arsenal na jutro ,a dziś dorzucam typ na czerwona kartke w Pireusie.

@Zabielany ,na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka ,ze na miano ezjajecznego pokemona bardziej zasługuje Twój idol Józek ,niz gracze Interu

Jutro postaram sie napisac szerzej o meczu Boruc - Barca \:\)

Do góry
#2078851 - 20/02/2008 02:24 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: Zabielany
\:o

Z Interem to jest tak, jakby Federer ze wzgledu na slaba psychike szwendal sie po wroclawskich chellangerach.

Potencjal spory, kadra szeroka, na lawce sredni trener... a sukcesów jak nie bylo tak nie bedzie.

Chyba tylko Mourinho moglby im wpocic mentalnosc zwyciezców i zrobic cos z tym zespolem.

Co to za klub, ktory potrafi wygrac tylko wtedy, jak mu idzie ? Idzie mu przez caly sezon ? Zgoda, ale co z tego... oni pewnie oddaliby te wszystkie mistrzostwa dane i w prezencie i wywalczone na boisku za choc jeden final mistrzów.

Mistrz Włoch... wielkie slowa... a tak naprawde liga wloska w ostatnich 2 sezonach jest najslabsza od lat. Nie bylo Juventusu, Milan zamula.

Moze i Inter potrafi grac w pilke, ale nie potrafi walczyć, dlatego w tym ksztalcie ta druzyna nie ma szans na wygranie ligi mistrzów. Nie liczac meczu z Parmą, to nie przypominam sobie kiedy oni ostatni raz odrabiali straty.

Jest jeszcze taka opcja, ze Inter bedzie placili w europie za to, ze liga wloska jest taka slaba... i nie ma dla nich choć 1 rownorzednego przeciwnika. Syndrom Celticu czy PSV sprzed kilku lat.

Inter jest faworytem, ale stawiać na bezjajeczne pokemony po 1.5 ? Nie zyczylbym najwiekszego wrogowi.

P.S
Może i z ćwokami przesadzilem, ale o bezjajeczne pokemony juz pretensji miec nie powinienes. Mam tylko nadzieje, ze symaptycy Interu roznia sie mentalnie swoich pupili.


W wypadku takiego komentarza muszę zareagować ;\)

Piszesz że sukcesów jak nie było tak nie będzie. Przypomnę tylko:

Sezon 2005/2006:
1. Inter Mediolan 38 23 78 68:30 76
2. AS Roma 38 19 12 7 70:42 69
3. AC Milan 38 28 4 6 85:31 58

Sezon 2006/2007:
1. Inter Mediolan (M, P)38 30 7 1 80:34 97
2. AS Roma 38 22 9 7 74:34 75
3. Lazio Rzym 38 18 11 9 59:33 62

Sezon 2007/2008:
1. Inter Mediolan (M) 23 18 5 0 48:13 59
2. AS Roma (P) 23 14 6 3 40:24 48
3. Juventus Turyn (b) 23 13 8 2 43:19 47

Zobacz na bilans bramkowy w tych sezonach oraz różnicę punktów miedzy 1 a 2 miejscem.OK zgadza się że Juve rok temu było zdegradowane ale to naprawdę niema aż takiego wielkiego znaczenia były inne dobre piłkarskie firmy mogące zagrozić ekipie z Mediolanu.

Owszem zgadzam się niema sukcesów na arenie międzynarodowej to sam w mojej analizie ująłem jednak oglądając ich w tym sezonie jestem zdania że ten rok może być przełomowy dla Mediolańczyków.

Powiem Ci ze nie jestem fanem Interu ale czasem zdarza mi sie oglądać ich mecze i prezentują sie oni naprawdę nieźle i mimo iż nie lubię Serie A to nieraz naprawdę miło ogląda się ich mecze.

Mówisz że: "Może i Inter potrafi grac w pilke, ale nie potrafi walczyć"
Na jakiej podstawie mówisz że nie potrafią walczyć ?
Kto nie potrafi walczyć : Zanetti,Materazzi,Cambiasso czy Cordoba ? \:D


Piszesz: "Nie licząc meczu z Parmą, to nie przypominam sobie kiedy oni ostatni raz odrabiali straty"
Coś Cię pamięć zawodzi ;\) przypomnę tylko tak znaczący mecz bo wygrane Derby:

Inter Milan 2-1 AC Milan
36' Julio Cruz 18' Andrea Pirlo
63' Esteban Cambiasso

Kto w nich prowadził ? Milan
Jak się skończyło ? Wynik u góry

Proszę cię nie wypowiadaj tak się o drużynie którą być może rzadko oglądasz w TV a jedynie śledzisz jej poczynania poprzez wyniki i niektóre spotkania LM.

"Jest jeszcze taka opcja, ze Inter bedzie placili w europie za to, ze liga wloska jest taka slaba... i nie ma dla nich choć 1 rownorzednego przeciwnika. Syndrom Celticu czy PSV sprzed kilku lat."
Z tym to się akurat zgadzam być może rzeczywiscie tak będzie jednak Milan będzie im na pewno dotrzymywał kroku.

Odnośnie "bezjecznych pokemonów" to jednak przesadziłeś ;\)

Podsumowując po raz kolejny ja x2 biorę dość długo przeanalizowałem całą sytuacje w obu klubach i aktualna forme i jestem pewny na tyle żeby zainwestować w to dzisiaj iż Inter nie przegra.


pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2078965 - 20/02/2008 02:40 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
@Szewa

moim zdaniem po prostu jedyną szansą kibiców Milanu jest pisanie że sport jest nieprzewidywalny i wszystko jest możliwe \:\)

doświadczenie? a jak to się ma to geniuszu trenerskiego Wengera? to że Milan więcej osiągnął wcale nic nie będzie znaczyło w kontekście jutrzejszego meczu, bo jeśliby zebrać grupę doświadczonych 40latków tzn że wygrają bo mają bogatszą karierę? Milan ma olbrzymie kłopoty kadrowe, jest stary i przez to wolniejszy, szczerze mówiąc to przeciwko szybkiej kombinacyjnej grze Kanonierów nie mają jutro szans. zwycięstwa Arsenal może pozbawić tylko jakieś absurdalne decyzje sędziego albo po prostu naturalna ludzka słabsza dyspozycja dnia. a jedyną piłkarską szansą Milanu będą stałe fragmenty gry. niemniej analizując aktualną formę - najważniejszy wyznacznik przy ocenie meczu, trzeba przyznać że Arsenal jest olbrzymim faworytem i powinien sobie jutro poradzić. nie zdziwie się jak będzie syndorm meczu z La Coruni \:D
i nie zgodzę się z opinią że na San Siro nie mają szans. śmiem wrecz twierdzic ze nawet bramkowy remis nie skreśli Arsenalu bo ten klub udowadnia w tym sezonie że nie ma znaczenia czy gra u siebie czy na wyjeździe. taktyka jest ta sama, najlepszy obecniue futbol na świecie

o poziomie motywacji nie ma co pisać bo po co? to jest niewymierne. każdy jest tak samo zmobilizowany i da sie z siebie wszystko

@Amk a co tu pisać? jutro Barca zdmuchnie Celtik. sam Boruc nie wystarczy, twierdza w Glasgow swoje szczęscie juz miała ale magia nie trwa wiecznie, i jutro Barcelonka wygra, dla mnie jest to równie pewny mecz jak zwycięstwo Arsenalu i Manchesteru \:\)
Barca jak mało kto potrafi spiąć się na LM, Cetlik już kiedyś pogoniła i choć to ma jedynie marginalne znaczenie to nie widzę żadnych atutów po stronie gospodarzy. to już jest walka o wielką kasę, niczym PO w NBA \:\) i tutaj Barca rozstrzygnie kwestie awansu już w Szkocji . no bo jak drewniany Celtic może zagrozić Blaugranie? i bardziej fundamentalne pytanie: co kołki w defensywie gospodarzy zrobią gdy Barca zagra swoją piłke na szybki kontakt + indywidualne zagrywki gwiazdeczek? clear AW

Do góry
#2078993 - 20/02/2008 02:44 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Smieszni jestescie z tym Interem Jak kaleka Ibrahimovic sie o swoje nogi nie zaplacze i mecz sie Interowi ulozy - to moga pojechac Liverpool i 3:0. To samo moze zrobic Liverpool wiec te wasze dywagacje X2 za 1,45 na Inter to smiech na sali \:D

Śmiech to bedzie ,kiedy za takie "analizy" i kpiny z innych userów wylecisz z tego forum

Na razie zwracam tylko uwagę ,nie dając ostrzezenia i nie odnosząc się do "rewelacji"w Twoim poscie.


Edited by amkwish (20/02/2008 03:05)

Do góry
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582797 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07