Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#2149904 - 11/03/2008 05:30 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Salvador Dali]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Salvador Dali
Under i nie ma innej sily:


Zdecydowanie over i to grubo \:\)

Grajac tak ,zakladam ,ze Liverpool strzeli bramke na San Siro ,a moze nie tylko jedna ?
Za drobne ,taka pseudopodporka...correct score 2:0.

Do góry
Bonus: Unibet
#2150077 - 11/03/2008 06:48 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Amkwish]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Bardzo ciezko oszacowac tu UNDER czy OVER.

Spojrzcie na to co mysle: Inter wie, ze jesli Liverpool strzeli to juz praktycznie po zawodach. Dogrywka w takim ukladzie odpada a zeby mogli awansowac to im 3:1 nie wystarczy a musieliby wygrac 4:1 co jest - powiedzmy sobie - z Liverpoolem nierealne albo bardzo malo realne.

Gra bedzie nastawione na bardzo dobra obrone i dazenie do dogrywki - na to maja szanse. Ale z drugiej strony: Liverpool wie ze granie na 0 moze skonczyc sie bardzo zle wiec na strzeleniu im bedzie zalezec. I stac ich na to - ja mysle, ze tutaj wszystko sie zdarzyc moze. Wiec szukac trzeba duzego kursu i mniejszej stawki. Moze po prostu postawic na 2:0 dla Interu?

Do 60 minuty Inter zdobywa gola i kolo 90' drugiego. Czemu nierealny taki scenariusz?

W historii bylo juz tak, ze Inter polegl 0:2 a wygral u siebie z Liverpoolem 3:0!!! Tym bardziej moga 2:0 strzelic.

Do góry
#2150170 - 11/03/2008 08:26 Re: LM - 1/8 Finału [Re: encepence]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Po dluzsztch przemysleniach i posprawdzaniu ofert ciezko jest cokolwiek oszacowac i sie na cos zdecydowac.Ja osobiscie mam taki scenariusz, a mianowicie:

Inter - w zasadzie nie ma nic do stracenia i musi zagrac ofensywnie ale zarazem bardzo ostroznie i przede wszystkim na zero z tylu - bramka w pierwszej polowie dala by im duze szanse na ew. doprowadzenie do remisu i dogrywke ew. rzuty karne wiec mysle ze beda sie starac jak najszybciej strzelic bramke kontaktowa (bo im dluzej bedzie sie utrzymywac bezbramowo tym wieksza nerwowka bedzie sie zakradac), a jesli sie to uda to pozniej szukac szansy na strzelenie drugiej.

Liverpool - maja 2 bramki zapasu wiec mysle ze tak jak napisal kolega kilka postow wyzej beda grac defensyfnie i presingiem na ok 40-30 m od bramki by nie doposcic Inter do dogodnych sytacji i wyczekiwac okazji na kontre i gola.Remis lub gra na zero z tylu ich sadysfakcjonuje, a strzelenie bramki z kontry przypieczetowalo by tylko ich awans.Inna sprawa jest to ze Liverpool sie przebudzil ze snu zimowego jakim byla seria remisow (ost. dwie ladne wygrane w lidze) i mozna by powiedziec ze sa na lekkiej fali chociaz nie wiem jakby sie potoczyl pierwszy mecz z Interem gdyby nie gra gospodarzy w 10.Duza motywacja mysle bedzie tez fakt ze jeszcze pare tygodni temu mowilo sie tu na wyspach o pozegnaniu z klubem Rafy i nie za dobrze wrozylo by to zespolowi pod koniec sezonu gdyby odszedl szkoleniowiec wiec beda za wszelka cene starac sie o awans dalej.

Nie jestem az tak bardzo zagorzalym fanem tych ekip ale resaumujac Inter - gra pozycyjna i szukanie bramki ze strzalu z daleka ew, jakis rzut wolny, natomiast Liverpool - presing i szybka kontra.
Co do typu to jakos od dluzszego czasu chodzi mi po glowie 1:0 dla Interu bo ciezko im bedzie wygrac kilkoma bramkami z czystym kontem mysle, wiec za male value sprobuje to zagrac a z drugiej strony sprobuje na Liverpool zaklad DNB za ladna stawke 3.0 w betway.

pozdrawiam i zycze wysokoch wygranych \:\)

Do góry
#2150500 - 11/03/2008 17:45 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mefistofeles]
rng Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2008
Postów: 82
Inter wbrew pozorom przynajmniej na początku spotkania bedzie mial duzo do stracenia bo jesli liverpool wpakuje to juz mogą nie wychodzic po przerwie. Dlatego wlosi beda musieli mimo wszystko byc ostrozni w obronie, dlatego jedynym w miare sensownym typem wydaje mi sie byc Liverpool nie strzeli za ponad 2. Aczkowiek za niską stawke.

Do góry
#2150503 - 11/03/2008 17:49 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mefistofeles]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ja osobiscie pokusze sie byc moze o nieco inny typ:

Inter M.-Liverpool
typ: ZK +4.5

Faktycznie mozna sie spoedziewac ze The Reds beda ustawieni defensywnie w tym spotkaniu, a Inter w obecnej dyspozycji nie sadze aby byl w stanie szybko sforsowac obrone Liverpoolu. Jak wspomnial kolega powyzej im dluzej bedzie sie utrzymywac bezbramkowy rezultat tym wieksza nerwowka. Podopieczni Beniteza beda grac na czas, spokojnie rozgrywajac akcje szanujac przy tym pilke co przy wyniku 0-0 bedzie dzialac na Inter jak czerwona plachta na byka, co moze w rezultacie przyniesc zaostrzenie gry a co zaowocuje w żółte kartoniki. W ekipie z Mediolanu jest kilku niepokornych ( szkoda ze wypadl Materazi bo byyloby ich wiecej). Liverpool w poprzednim spotkaniu wyszedl na zero z kartkami, uwazam ze drugi raz ta sztuka im sie nie uda i takze doloza cos od siebie.

Do góry
#2150549 - 11/03/2008 18:14 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Hakan]
Moro-Typ Offline
journeyman

Meldunek: 10/02/2008
Postów: 93
No to się zaczęla debata na temacik meczu INTER-LIVERPOOL.
Więc ja także się dołącze. Moim skromnym zdaniem losy meczu rozstrzygnely sie w pierwszym spotkaniu.
Ja osbiście nie wierze żeby The Reds wypuścili taką szanse z rąk.

Przykładów ostatnio mamy sporo,że po przegranej w 1 spotkaniu trudno jest awansować,Real nie zdołał,Sevilla nie dała rady,nawet taka firma jak Milan odpadła z młodziutkim Arsenalem który w lidze nie daje sobie rady z Wigan.

Reasumując wcale bym się nie zdziwił gdyby Liverpool dzisiaj wieczorem wygrał w Mediolanie tym samym gładko pieczętując awans.

Inter odpada przez pana Materazziego który ujrzał czewrwony kartonik w pierwszym spotkaniu to własnie zdarzenie wyklucza Inter z walki o Puchar Europy.

Dwa ciekawe zdarzenia nasuwają sie na dzisiejsze spotkanie Over gra ofensywna Interu i zabójcze kontry Liverpoolu oraz tak poprostu awans The Reds innych opcji nie widze.

Do góry
#2150555 - 11/03/2008 18:17 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Hakan]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Inter Mediolan - Fc Liverpool
Typ: 1 Awans
Kurs: 3.55
Stawka: 2/10

Wiadomo że Liverpool jest faworytem spotkania. Ale każdy wie że piłka jest nieobliczalna i różnie może się to spotkanie ułożyć. Szybka bramka dla Liverpoolu to koniec marzeń Interu o LM :)ale...
wydaję mi się że tak nie będzie. Inter obchodzi 100 lecie, wiadomo że to nie jest powód aby grać na ich awans, ale zawsze jakaś mobilizacja \:\) Jak piszą na wszystkich portalach:

"To może być pierwszy taki przypadek w historii. Jeśli Liverpool wyeliminuje Inter, to cztery angielskie zespoły znajdą się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów"

A więc statystyki znów tak jakby za Interem \:\) Wydaję mi się że Inter powalczy. Ma wielu naprawdę graczy którzy na pewno nie są gorsi od graczy Liverpoolu \:\) i dzisiaj moim zdaniem może awansować do półfinałów \:\)

Adios

Do góry
#2150610 - 11/03/2008 18:58 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Kibickr]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Inter - Liverpool
typ: awans Liverpool
kurs: @1.30 7/10
strzeli bramkę: Liverpool @1.50 6/10
handi Liverpool +1,5: @1.40 5/10

Ja uważam, że wszelkie spekulacje na temat 100-lecia Interu i takie tam inne pierdoły, że cztery angielskie kluby grałyby dalej nie mają nic wspólnego z rywalizacją na boisku. Liverpool wypracował solidną moim zdaniem zaliczkę. Obie drużyny mają silny potencjał, a na tym poziomie odrobienie strat przez Inter będzie szalenie trudne. Myślę, że Liverpool pokusi się o jakąś brameczkę, a wtedy sprawa wydaje się byc roztrzygnięta.

Do góry
#2150823 - 11/03/2008 22:03 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Kibickr]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Kibickr
Inter Mediolan - Fc Liverpool
Typ: 1 Awans
Kurs: 3.55
Stawka: 2/10

Wiadomo że Liverpool jest faworytem spotkania. Ale każdy wie że piłka jest nieobliczalna i różnie może się to spotkanie ułożyć. Szybka bramka dla Liverpoolu to koniec marzeń Interu o LM :)ale...


Bez "ale" \:D

Benitez ,stary cwaniak ,zagra tak jak z Barcą na Camp Nou.
Nie bedzie sie kurczowo bronił ,bo to sie moze skończyć na 0:2 po 90 minutach ,a wtedy...moze być różnie.
Kto mu karne wybroni ,jak chłopak Krystyny z Gazowni wygiął swoim zacnym siedzeniem ławke w Madrycie ?

Bramka dla Liverpoolu załatwia sprawę awansu i Liverpool ta bramke strzeli i kto wie ,czy to bedzie tylko jedna.
Czyniac takie załozenie musze grać over 2,5 ,bo nie sadzę ,by Inter nie wpakował chociaz jednego gola.

Do góry
#2150838 - 11/03/2008 22:08 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Amkwish]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

Do góry
#2150984 - 11/03/2008 23:24 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mgr]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Ja osobiscie zgadzam sie z kilkoma poprzednikami, dla mnie kurs na awans Interu (ok. 3,5) to zbyt duze value. wiadomo, Liverpool to faworyt do awansu, bardzo korzystne 2-0 w domu postawilo ich w dobrej sytuacji, tylko czy beda w stanie korzystnie wypasc w roli faworyta? bardzo trafnie zauwazyl Amk, Benitez nie bedzie gral na 0-0, nie ma takiej opcji. mysle ze o wszystkim zdecyduje pierwsze 30 min. napor mediolanczykow i szybko strzelony gol rozpocznie pieklo graczy z Anfield, natomiast uplywajacy czas bedzie katem wlochow. mimo wszystko gram awans Interu

Do góry
#2150986 - 11/03/2008 23:25 Re: LM - 1/8 Finału [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
mozna dodac rowniez ze Inter we wloskiej Serie A dominuje zdecydowanie, a w LM od dwoch sezonow stawiany jest w gronie faworytow, kolejny zawod w europejskich pucharach na tak niskim szczeblu moglby byl bolesnym zarowno dla wlodarzy jak i dla kibicow Interu. tak wiec forza Inter i po awans \:\)

Do góry
#2151013 - 11/03/2008 23:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: HenkSiracius]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: HenkSiracius
mozna dodac rowniez ze Inter we wloskiej Serie A dominuje zdecydowanie, a w LM od dwoch sezonow stawiany jest w gronie faworytow, kolejny zawod w europejskich pucharach na tak niskim szczeblu moglby byl bolesnym zarowno dla wlodarzy jak i dla kibicow Interu. tak wiec forza Inter i po awans \:\)


Miałem podobna myślpozakończeniu 1 meczu.
Kurs na awans Interu - miodzio ,tylko....nierealne

Inter i Barca to bliźniaki ,ogromny potencjał ofensywny ,marna obrona i pajac na ławce trenerskiej.
Takich to Benitez chrupie na śniadanie \:D

Ryja osmieszył ,powtórzy to w Mediolanie ,a El Nino wpisze sie na liste strzelców ,wszak to zdecydowanie lepszy goleador niż Bellamy.

Jakbym miał bawić sie w "correcty" to 1:2 lub 2:2 ,ale w zadnym wypadku awans Interu ,no chyba ,ze Rafaelowi cos odbije i wyjdzie z nastawieniem na 0:0 wco osobiście nie wierzę.

Do góry
#2151067 - 11/03/2008 23:56 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Amkwish]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto


Nie będę się rozpisywał - Panowie, moim skromnym zdaniem, ten mecz to NAJLEPSZY PRZYKŁAD totalnego no beta.

Naprawdę pogratulować komuś kto gra to spotkanie za jakieś rozsądne stawki. Przecież tu się wszystko może zdarzyć! Potencjał obu ekip naprawdę spory ( nie podejmuje się oceniać której większy ;\) ) , stawka olbrzymia, emocje, kasa, indywidualności po obu stronach!
Przecież zarówno u gości, jak i u gospodarzy są zawodnicy, którzy jednym zagraniem mogą całkowicie zmienić oblicze tego (dwu)meczu.

Polecam jedyny moim zdaniem rozsądny typ na to spotkanie:

Czy strzelić browarowego hattricka przy okazji tego meczu? TAK 10/10

\:\)

Do góry
#2151093 - 12/03/2008 00:11 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Mindman]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
szkoda, ze o meczach Real-Roma, Milan-Arsenal moznaby napisac to samo

napewno w tym meczu ciezej wytypowac cokolwiek niz np: w spotkaniu Wisly K. z Polonia Bytom ;\)

Do góry
#2151098 - 12/03/2008 00:13 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Mindman]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Witam
Tak czytajac wszedzie o tym meczu to mozna zauwazyc jaka presja jest na piłkarzach z Mediolanu. Czy sobie poradzą? Moim zdaniem w meczu moze zdarzyc sie wiele ale co do awansu Interu mam watpliwosci. Jak wiadomo beda chcieli strzelic jak najwiecej..wiec beda musieli sie otworzyc i ruszyc do przodu, i tutaj upatruje szansy dla L'poolu Torres mega szybki a obrona Interu ... wiadomo \:D Myśle ze ja zagram do kombosa z tenisem tylko awans L'pool. Moze bedzie mozna cos zagrac w trakcie meczu a tak odpuszczałbym totalnie wskazanie zwycieżcy. Inter juz zawojować miał na Anfield Road..mozna to tłumaczyc czerwoną kartka. L'pool nie raz pokazał ze przegrac miał i jakos dał rade [ czyt. przejscie Barcy w poprzedniej edycji LM. ]

Także powodzenia a ja zamiast ryzykować kase to kupie jedynie piwko meczyk obejrze a pozniej cos na BJ moze ugram \:p


Do góry
#2151150 - 12/03/2008 00:30 Re: LM - 1/8 Finału [Re: crova]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
dla mnie correct score 2:0 dla interu i pozniej bramka w dogrywce Ibrahimovica ;\) awans interu i izzi \:D a tak na powaznie, ten mecz bardzo przypomina mi mecz Real-Roma. wtedy czytajac wypowiedzi kolegow w tymze samym dziale zaczalem sie zastanawiac nad slusznoscia mojego typu na Rome, jednak okazalo sie ze wszystko jest mozliwe \:\) czy teraz rowniez jest szansa na szczesliwy wloski final? \:\) mysle ze tak, atuty Interu: ofensywny potencjal, pelen stadion, sowite premie, spokojne glowy ligowe, moje wsparcie mentale ;\)

Do góry
#2151202 - 12/03/2008 00:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: crova]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
skoro tyle pisze sie o presji nad Interem, dodac nalezy jeszcze swieza "pamiec" niedawnej kleski Milanu na San Siro z innym Angolanskim rywalem \:\) tym razem drugi Mediolanski klub bedzie baardzo naladowany by za wszelka cene nie dopuscic do drugiej z rzedu victorii Anglikow na SS. A co za tym idzie trup moze slac sie gesto i czesto.

Czy będzie rzut karny?
Tak 3,40

Będzie czerwona kartka?
Tak 3,40

to moje typy na dzisiaj \:\) a poza tym trzymam kciuki za Inter. Dobrego widowiska z piwkiem pod reka ;\)

Do góry
#2151477 - 12/03/2008 01:47 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Ryan20]
DRAGSTER Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2007
Postów: 57
WIE KTOŚ MOŻE CZY JAKIŚ KANAŁ CYFRY TRANSMITUJE TEN MECZ???
***ŁE TVP JK ZWYKLE LECI W ....

Do góry
#2151511 - 12/03/2008 01:53 Re: LM - 1/8 Finału [Re: DRAGSTER]
DRAGSTER Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2007
Postów: 57
MOJE PRZEMYSLENIA CO DO TEGO MECZU TO:

1.INTER-LIVERPOOL ŻK 5,5 OVER 2,10 TOTOMIX
2. INTER-LIVERPOOL KTO WIĘCEJ RR 1 1,50 TOTOMIX

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07