Strona 5 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2082817 - 21/02/2008 00:45 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Biszop]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Wczoraj nie postawiłem na Romę choć cały dzień nad tym myślałem. Dziś już podobnego typku nie widze.. bardzo wyrównane pary, może będą 4 remisy?

Byc może warto spróbować postawić na to że obie drużyny strzelą w meczu Lyon - MU, bo jakoś nie widzi mi się zero po którejś ze stron. Kurs 1.90 w Sportingbet.
To chyba będzie mój typ na dziś...

Drugie spotkanie, w którym coś mi się widzi, to Arsenal - Milan. Gospodarze mogą nie dać rady i niestety nawet przegrać. Jednak tu też lepiej zająć się typowaniem bramek, a więc under 2.5 za 1.60 oraz "Tylko jedna drużyna strzeli" za 2.25

Fajne dziś mecze, aż nie wiem który mam obejrzeć. Celtic - Barca oferowany przez TVP interesuje mnie o wiele słabiej niż Arsenal - Milan i Lyon - MU

Do góry
Bonus: Unibet
#2082856 - 21/02/2008 00:53 Re: LM - 1/8 Finału [Re: AnJay]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Podjąłem decyzję ;\)

Milan zagra ustawieniem 1-4-3-2-1 czyli słynną "choinką". Przesłanie jest proste - zagrać "na zero" z tyłu i w razie nadarzającej się okazji coś ustrzelić. Ciągle nie wiadomo, czy zagra Kalac. Wydaje mi się, że tak. Wszystko okaże się pewnie przed meczem. Poza tym najsilniejszy możliwy skład, chociaż Pato wejdzie pewnie z ławki.

Arsenal młody, szybki, wybiegany. Wszystko zależy od tego, jak Rossoneri sobie poradzę z Fabregasem i Adebayorem. Zadanie ciężkie ale nie niemożliwe do wykonania. Nie zagrają pauzujący od dłuższego czasu van Persie oraz Rosicky. W bramce Lehmann, znany z wpuszczania farfocli ;\)

Szykuje się ciekawe widowisko.

Typ: under 2.5

Do góry
#2082877 - 21/02/2008 00:58 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Witam,
o wczorajszym dniu nie chce sie za bardzo wypowiadać.
Zawiódł mnie przede wszystkim Inter oraz Real
Trudno tak nieraz bywa ale wiem na pewno że w rewanżach będzie ciekawie.

Odnośnie dzisiejszych spotkań to po skrócie:

Według mnie dziś jest prawie totalny NO BET jeżeli chodzi LM. Prawie żadne spotkanie nie zasługuje na zagranie oprócz jednego...
No właśnie jednego ale czy na pewno?
Mowa tutaj o meczu: Celtic-Barcelona w którym moim typem jest X.
Zwyczaju grać remisów nie mam i naprawdę ciężko mi przychodzi stawienie tego lecz powiem szczerze że ten typ za mną chodzi od dobrych kilku dni.
Nie będę sie rozpisywał bo chyba każdy o tym meczu wie wiele powiem tylko że dziś Celtic będzie ogromnie zmotywowany,zdeterminowany,waleczny i agresywny.
A to jest nie najlepsze dla Barcy. Zgadzam się z tym że powoli Barca może zacząć wracać na właściwy tor jednak nie od tego meczu.

Zastanawia mnie tutaj jedna rzecz mianowicie Celtic Park.
To niesamowite że na 31 spotkań pucharowych Celtic u siebie przegrał tylko raz !

Zobaczcie:
http://img89.imageshack.us/img89/9359/itsafortressnov07shakthkj5.jpg

W składy nie chcę sie zagłębiać bo barca kim by nie zagrała i tak będzie zdecydowanym faworytem.
Jeżeli chodzi o ekipę gospodarzy nie ukrywam że pokładam duże nadzieje w Borucu. W dniu swoich 28 urodzin powinien być zmotywowany i pokazać na co go stać by jeszcze móc myśleć o transferze do czołowego zespołu na świecie.

Przewidywania dot. "11" sa takie:


Celtic: Borus - Caldwell, Naylor, McManus, O'Dea - McGeady, Donati, Robson, Nakamura - McDonald, V. of Hesselink.

FC Barcelona: Valdes - Abidal, MIlito, Marquez, Puyol - Deco, Messi, Toure, Iniesta - Eto, Henry.

Ja liczę tutaj przede wszystkim jak już wcześniej podkreślałem na Walkę,Determinację, i Agresywność(!) w ekipie gospodarzy.
Myślę że to jedyna metoda na to aby uzyskać tutaj korzystny rezultat czyli remis gdyż wygrana nie wchodzi w grę chociaż cuda sie zdarzają jednak bez przesady ;\)

Najlepszy kurs jako udało mi sie złapać w internecie oraz u naziemnego bukmachera to:

Unibet----> 3,40
oraz
TipSport----> 3,40 (w ofercie jako SuperTyp)


Nie wiem może się mylę i zapewne większość fanów barcy mnie wyśmieje(no przecież gdy słyszy się: ronaldinho,messi,henry,eto'o,deco no wiadomo każdy hmm..."typer" myśli no przecież czysta 2 wychodzi \:D na szczęście nazwiska nie grają i Ci typerzy rzadko notują korzystne bilanse w swoich statystykach). Każdy wie o kim mówię.
Być może się mylę dziś wieczorem będę musiał przełknąć gorzką pigułkę ale zaryzykuję i spokojnie poczekam do końca spotkania.

Oczywiście przekonania co do tego typu nie mam w 100% gdyż w tym meczu może zdarzyć się wszystko(tak jak w każdym zresztą \:D ) Jednak przeczuwam że padnie remis, ale jak mówi Strachan:

"jedynym co jest pewne w tym meczu, to najlepsza atmosfera w Europie”

i tutaj widzę kolejny atut i szansę po stronie gospodarzy.

You will never walk alone wczoraj tą pieśnią pomagali swoim pupilom kibice Liverpoolu i się udało(na moje nieszczęście ;\) ) dziś liczę na fanów Celticu

Dodatkowym smaczkiem jest to że mecz ten mamy w TV otwartej-wreszcie (chociaż tyle).

Życzę Wam fajnego widowiska ;\)

20:45 i

niech magia Celtic Park trwa...

Pozdrawiam,

gool11

Do góry
#2083069 - 21/02/2008 01:38 Re: LM - 1/8 Finału [Re: gool11]
jacco Offline
stranger

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 14
celtic - barcelona typ 2 under 2.5
celtic to najslabsza druzyna z calej szesnastki, w tym sezonie graja nierowno w lidze, a w pucharach jak zawsze czyli u siebie wszystko wyjazd zero, barcelona w ostatnich latach w glasgow raczej nie wygrywala i za wiele bramek w tych meczach nie padło, wczoraj roma wygrala z realem, z ktorym w lm u siebie w ostatnich latach dostawala baty, wydaje mi się, ze barca w koncu wywiezie zwyciestwo z tego trudnego terenu
arsenal - milan typ 1
milan świetnie gra w tym sezonie na wyjazdach jak i w serie a i lm, grajac jednak niezbyt widowiskowo, jak to milan, ciezko sie z nimi gra w dwumeczu, nawet jak maja kryzys to wygrywaja lm,
arsenal gra najpiekniejsza pilke w europie i tyle, sa po prostu swietni w tym sezonie, wszystko roztrzygnie sie w 2 lini, ktora z druzyn zdominuje srodek pola wygra
fenherbace - sevilla typ 1x over 2,5
ciezki mecz do typowania, turcy swietnie graja w lidze, a w LM szczegolnie u siebie sa niezwykle grozni i niestety niobliczalni, sevilla pokazala w poprzednich edycjach uefa, ze w fazie pucharowej swietnie sie czuje, zespol powoli dochodzi do poziomu z poprzedniego sezonu, po stracie ramosa, wydaje sie, ze w tym tygielku tureckim raczej nie wygra, ale na pewno cos ustrzela co w rewanzu zawazy na ich awansie
lyon - man utd no bet
nie wiem naprawde co o tym meczu myslec, lyon to juz nie ten lyon co kiedys, potencjal jednak maja, man utd we francji radzi sobie ze zmiennym szczesciem, moze remis

Do góry
#2083082 - 21/02/2008 01:43 Re: LM - 1/8 Finału [Re: jacco]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

Do góry
#2083155 - 21/02/2008 02:02 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mgr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Do góry
#2083190 - 21/02/2008 02:12 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
Witam

ja mysle ze oprocz underka w londynie i overa we francji, ktore realnie mozna zagrac to nie oplaca sie tu rozkminiac i ruszac tego dalej... jak bym mial grac wygra/przegra to same 2 bym postawil, a mam taka zasade ze swoj stadion to swoj stadion i 2jek nie gram.
Pozaym to w koncu puchary i wszystko zdarzyc sie moze, przyjemnie sie oglada i to sie liczy.

pozdrawiam i powodzenia na wieczor

Do góry
#2083528 - 21/02/2008 03:13 Re: LM - 1/8 Finału [Re: zajczyk]
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
arsenal - milan 1 & over
forma bramkarzy z mediolanu jest daleka od formy Boruca. a arsenal będzie chciał sie zrehabilitowac za weekendowa kleske z ManU. lehmann tez potrafi cos puscic, wiec do spolki z dida daja gwarancje na overa.

fenerbahce - sevilla 1
tureccy kibice beda 12 zawodnikiem gospodarzy i wierze, ze to wystarczy na seville. zawsze sa porownywani do sukcesow galatasaray i teraz maja szanse, zeby w tej edycji, przy odrobinie szczescia, spisac sie lepiej i przejsc do historii tureckiego futbolu.

Do góry
#2083548 - 21/02/2008 03:16 Re: LM - 1/8 Finału [Re: zajczyk]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
O Arsenalu powiedziano juz sporo. Dla mnie 1, 1(-1.5), 2-0 i 3-0.

Jesli chodzi o Celtic to miałem w głowie 1x, jednak zdalem sobie sprawe, ze ta "jedynka" jest bardzo mało realna, i zdecydowałem sie na czysty remis. 3.41 w pinnie jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.

W spotkaniu Lyon - Mu, zagrałem sobie tylko dw 1-2 @11.50
Śniło mi sie, a pozatym za kazdym razem jak pomysle o tym spotkaniu to mam wlasnie taki wynik przed oczami. No chyba, ze Benzema udowodni, ze jest juz zawodnikiem, ktory sam potrafi wygrywac spotkania.

Sevilla jest faworytem, jednak Turcja to trudny teren.

ARSENAL

Do góry
#2083805 - 21/02/2008 04:04 Re: LM - 1/8 Finału [Re: micha$]
slawcius Offline
journeyman

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 50
Wczoraj przegrałem na powyżej poniżej więc dzisiaj to odpuszczam. Dziś 3 typy, z serii niepewniaki ale ładne kursy. Więc tak Celtic, na swom boisku nieobliczlny, według mnie może ten mecz wygrać, Adebayor wyśmienita forma myśle że huknie bramę Milanowi, Man Utd. i Lyon, stawiam >2,5 ManU w wyśmienitej formie, rezerwami dopiekli Arsenalowi 4:0, stawiam 2:2, no i Fenerbache 1.

Celtic 1 3.7
Lyon - Man Utd >2,5 1.9
Adebayor strzeli 2.45
Fenerbache 1 2.5

Wczoraj umoczyłem na pewniakach dzisiaj typy w stylu: " jest szansa że wejdzie" hehe pozdro

Do góry
#2083847 - 21/02/2008 04:18 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
mi wczoraj jedynie Olimp siadł +0.5, dziś nie zrażony niepowodzeniem postaram się poprawić wynik

Celtic +0.5 2/10
Barka na wyjazdach fatalnie, ostatnio prezent i od Saragossy ( nie strzelony karny ) i od liniowego ( tam też biorą ? - chociaż fakt faktem nawet zawodnicy Barcelony byli zdumieni ). Celtic mimo, że słabiutki to wybiegany i grający mocno zespołowo, co powinno dzisiaj wystarczyć na przetrzebioną kontuzjami azulgranę, zresztą remis im i tak pasuje jak wczoraj the blues, w domu dokonają dzieła zniszczenia

btw:

W sezonie 2004/2005 FC Barcelona ostatni raz zagrała z Naszym dzisiejszym rywalem na Celtic Park. Ekipa prowadzona przez Franka Rijkaarda pokonała wówczas Celtic 3-1, a bramki dla Dumy Katalonii strzelili: Deco, Giuly oraz Larsson. Poniżej znajdują się bramki, niewykorzystany karny przez Ronaldinho, oraz prawie 7 minutowy skrót do pobrania! - pamiętacie ? :]



do tego przytuliłem kurs 1.8 2/10 w spotkaniu Fenerbahce v Sevilla, obie druzyny strzelą, uważam, że bedzie to najbardziej widowiskowe spotkanie dzisiaj i sypnie brameczkami.

pozdr,

Do góry
#2083875 - 21/02/2008 04:25 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Zabielany]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja dzisiaj uderzam w tripla Arsenal/Celtic1x/Sevilla BTS @6.26 6/10

szybko i zwiezle:

O Celticu juz pisalem - wierze, ze sa w stanie spokojnie chocby zremisowac.Zabraknie tylko zawieszonego Browna oraz grajacego juz w tej edycji LM Hinkela, natomiast gotowy do gry jest Robson, sciagniety niedawno na Celtic Park.Nie ma co ukrywac, licze na swietna gre naszego Boruca, bo to moze byc kluczem do unikniecia porazki

Jesli chodzi o Milan, ostatnio sumiennie ogladam ich kazdy ligowy mecz - mowiac szczerze nie widze najmniejszych szans na to, zeby cos wywiezli z Emirates, nawet biorac pod uwage spore ubytki w skladzie The Gunners. \:\)

Jesli chodzi o mecz turecko-hiszpanski, widze w tym meczu overa w stylu 2-1, 1-2 - Sevilla w defensywie nie czuje sie zbyt pewnie, Turcy jak wiadomo u siebie z przewaga jednego "zawodnika". Zabraknie Senturka, ale na jego miejsce powinien wskoczyc Kezman.Gosci praktycznie w komplecie.

Do góry
#2084891 - 21/02/2008 07:27 Re: LM - 1/8 Finału [Re: bitnap]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489


Mam cichą nadzieję, że dzięki moim przemyśleniom i opiniom odwiodłem chociaż jedną osobę od grania Arsenalu \:\)

Do góry
#2084947 - 21/02/2008 07:43 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Szewa


Mam cichą nadzieję, że dzięki moim przemyśleniom i opiniom odwiodłem chociaż jedną osobę od grania Arsenalu \:\)


wynik zawiódł. sama gra trochę też. w kwestii awansu zdania nie zmieniam bo dla mnei faworytem byłby arsenal nawey gdyby dziś padł bramkowy remis. szkoda poprzeczki adebajora w ostatniej akcji meczu bo powinna paść bramka. w rewanżu milan musi zagrać bardziej otwartą piłkę, bardziej zaatakować. myśle ze będzie bardzo dorby mecz z happy ednem dla kanonierów, nie wyobrażam sobie by polegli z milanem.

barca swoje za to zrobiła (a zwłaszcza wziety na nią bet w przerwie:)

tak to jest gdy się lekceważy Barcelone, Celtik jest cienki jak sik pająka i Barca grała cały mecz swoje, na luzie, nie mieli pasiaści nic dziś do powiedzenia. Ronni zagrał dziś bardzo dobre zawody i jeśli będzie wkrótce grał swoje to te podania do Messiego, Henryka i zdrowszego Etoo będą bardzo szkodliwe dla rywali w Europie. troche za szybko na chłopakach się psy wieszało.

Do góry
#2085010 - 21/02/2008 08:15 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
No cóż, szczerze muszę przyznać, że Arsenal zasłużył na zwycięstwo \:\) Ale żeby wygrać, trzeba trafić do siatki, i tego kanonierzy nie potrafili uczynić. Poza tym w piłce za wrażenia artystyczne nikt dodatkowych punktów nie przyznaje.

Jak już wyżej napisałem, Milan przyjechał do Londynu w konkretnym celu i ten cel osiągnął. Za tydzień może zdarzyć się wszystko. Arsenal będzie musiał się odkryć, bo wątpię, aby z utęsknieniem czekali na dogrywkę i karne. Z drugiej strony dwa tygodni, ro sporo czasu żeby Milan wrócił do swojej optymalnej formy.

Reszty meczów nie oglądałem, dlatego się nie wypowiadam.

Do góry
#2085453 - 21/02/2008 16:49 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Arsenal będzie musiał się odkryć? takie coś można pisać gdy u siebie sie remisuje bramkowo albo przegrywa, ale nie gdy u siebie nie traci się gola.

Kanonierzy grają cały czas swoje, ciężko w tym sezonie powiedzieć by chowali się za podwójną gardą, wyjazd, u siebie.. ten sam styl

natomiast Milan to kameleon bo gdy musi i chce sie bronić to się tego kurczowo trzyma. u siebie taki być nie może. sam napisaleś że cel osiągnąl - nie stracił bramki ale takie 0:0 wiele im nie daje. u siebie muszą zaatakować i równie dobrze fani kanonierów moga napisać że wątpią by milan czekał na dogrywke i karne i musi zaatakować

ja mam tylko nadzieje że oba zespoły wyjdą w optymalnych składach by spotkanie było miarodajnym wyznacznikiem kto zasłużył na awans

Do góry
#2085492 - 21/02/2008 17:24 Re: LM - 1/8 Finału [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Chodzi mi o to, kto lepiej wytrzyma ewentualną presję związaną z rzutami karnymi. Tutaj piłkarze Arsenalu mogą spalić się psychicznie i wiedząc o tym będą chcieli już wcześniej coś strzelić, narażając sie tym samym na groźne akcje ze strony Milanu.

Oczywiści, wszystko to, to tylko teoretyzowanie. Więcej o meczu będzie można napisać za dwa tygodnie. Ja znowu skłaniałbym się do zagrania undera.

Do góry
#2085515 - 21/02/2008 17:44 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Szewa]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Szewa - a czemu niby piłkarze Arsenalu mieliby się bać i nie wytrzymać presji?
Są gorsi w karnych od Milanu? :>
Przeciez dla większości ludzi, pwnie po częsci kurtuazyjnie do własnie Milan jest faworytem tego dwumeczu.
Czy może tym postrachem będzie wielki Kalac ?

Do góry
#2085527 - 21/02/2008 17:47 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
Milan faworytem? Platini daj spokoj, patrzac na wyniki w tym sezonie i sklad faworytem jest Arsenal a awans milanu bedzie mala niespodzinka- na co licze

Milan to bardzo doswiadczona druzyna, u siebie moga roznisc kazdego w pyl, vide mecz z Man UTd w zeszlym sezonie, gdzie bedacy w wspanialej formie Machester nie istnial na murawie

Do góry
#2085532 - 21/02/2008 17:48 Re: LM - 1/8 Finału [Re: Platini]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Platini
Szewa - a czemu niby piłkarze Arsenalu mieliby się bać i nie wytrzymać presji?
Są gorsi w karnych od Milanu? :>
Przeciez dla większości ludzi, pwnie po częsci kurtuazyjnie do własnie Milan jest faworytem tego dwumeczu.
Czy może tym postrachem będzie wielki Kalac ?

Żebyś się nie zdziwił. Kalac gra obecnie życiówkę i sądzę, że w serii rzutów karnych mógłby nieźle namieszać. Poważnie.

Do góry
Strona 5 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, latajaca_holenderka, igea23, rafal08, Zaixi, Kylo, 11kera11), 4418 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582821 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07