Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#2105745 - 27/02/2008 06:37 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Vader]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Na temat Otawy powiem tyle. Nie wiem czy oni sie szykuja na PO, czy nie, ale sprawa jest prosta, oni graja po prostu bardzo slabo. Jakby sie cos zalamalo po tej wymianie...ktora ochrzcilem jako znakomity ruch. Na poczatku Ottawa wymiatala, pozwolilem sobie wtedy zaryzykowac teze, ze nie dadza rady i automatycznie sie wykluczaja z walki o tytul. I raczej bym sie tego trzymal. Ciezko powiedziec czy Ottawa ma komfortowa sytuacja, ze moga sobie pozwolic na przegrywanie. Diably ich wyprzedzily, lada moment to uczynic moga Canadiens i Pingwinki moje ukochane i zaczyna sie problem, spadaja na 5-te miejsce, traca przewage lodowiska.

A co do trade'u Pingwinow na papierze znakomity. Hossa zostal sprowadzony z mysla, zeby grac obok Sida, zeby ten mial komu stwarzac sytuacje, tak, zeby przy oazji nie rozbic znakomicie spisujacej sie linii Gieno. Zobaczymy jak to bedzie, ale moim zdaniem z Hossa i z MAF-em w formie z ostatnich spotkan w nizszej lidze Pittsburgh automatycznie staje sie jednym z glownych kandydatow do Stanleya \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2105775 - 27/02/2008 06:49 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Vader]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
Ostatnimi czasy kursy na detroit były takie: 2.1, 2.2, 2.5 dziś 2.0 wiec chyba jednak nie takie mizerne...
Pozdro all

Do góry
#2105816 - 27/02/2008 07:05 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: lupus]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
o jaaaa najnowszy nius:

Adam Foote w Colorado \:\) kolejny wielki powrót, co więcej Foote najpewniej dziś zagra przeciwko Calgary \:\)

Originally Posted By: lupus
Dla mnie ruch Colorado spozniony, trzeba bylo Foppe sciagnac jak kontuzjowany byl Stasny, Smith i Sakic, a oni wlasnie teraz powrocili.

I za taka kase to on by powrocil nawet z jedna noga ;\)

Co nie zmienia faktu, ze Foppa to zywa legenda i wpanialy zawodnik



Wg. mnie ściągnięcie go wcześniej i tak nic by nie pomogło skoro leczył (dalej leczy) kontuzje i nie mógł grać. Chodziły nawet słuchy ze straci cały sezon.

Do góry
#2106006 - 27/02/2008 08:46 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: antek23]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
kursy poszły do góry na DET bo buki chcą przyciągnąć ludzi. Jak taka ekipa na ostatnie 10 meczów wtopiła 8 to muszą iść do góry. Tym samym już nie trafi się tak łatwo kursów powyżej 5 grając przeciwko DET.
pozdr.

Do góry
#2106251 - 27/02/2008 14:10 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Vader]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Kingsajz - słuchaj Vadera, bo Ci dobrze radzi, a jak się nie orientujesz w NHL, to "zwijaj" zabawki i szukaj pomocy u "piłkarzy", bo w NHL możesz popłynąć ,że aż strach myśleć, zwłaszcza,że po głowie chodzi Ci jedno g.... za drugim.
Dołączam wyrazy współczucia.

Do góry
#2106266 - 27/02/2008 15:27 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: lemex]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Czyżby kolejna noc "niespodzianek" w markowych ekipach DET i OTT? Po ostatnich wynikach chyba nie dziwi, że Senatorzy nie strzelili ponownie gola a stracili dzisiaj 4. DET bez win. Choć uciułali 1 punkcik. Nie łatwo już teraz trafić kurs ok. 5 grając przeciwko Skrzydłom, ale mecz z Oliwiarkami był na styku i kurs ok. 4 na remis to ponownie była "promocja" od buków... ;\)
Znaleźli się może progresowicze na win Dallas? Chłopaki z Texasu nadal na ładnym streak'u są. Trochę mnie to martwi bo boję się grać na nich no i czekam na jakąś "poważną" przegraną...

Pozdrawiam
Vader

Do góry
#2106282 - 27/02/2008 16:21 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Vader]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
u mnie wczoraj tylko minesota nie weszla, a dallas, edmonton, montreal, carolina, boston i colorado piknie, wiecej nie pisze bo pijanuy jeszcze jestem \:p i ide dalej w tango bo ostatnie 2 nocki przynosly sporo


pozdro

Do góry
#2106319 - 27/02/2008 17:03 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: zajczyk]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
gratulacje ;\) po przerwie związanej z wyjazdem pora się włączyć do gry zakończyć progresy \:\) dziś kilka ciekawych meczy

Predators Sabres
Sharks Blue Jackets
Wild Lightning
Maple Leafs Panthers
Coyotes Blackhawks
Avalanche Canucks

narazie bez typów bo śmigam na zajęcia ale szybko wrócę i coś napiszę takie pytanko mam jak długo idzie przelewik do betssona? oczywiście wpłata z przelewu bankowego

Do góry
#2106333 - 27/02/2008 17:15 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Matias88]
GONGOL Offline
journeyman

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 57
Skąd: Pilzno
Witam \:D

Ta noc była kapitalna Boston, Pittsburg, Dallas \:\) coś pięknego!
A co do pytania Matias to przelew zrealizowany przez przelewy24 trwa max do 15 min ale jest o wiele szybszy \:\) Dzisiaj kolejne mecze! wieczorkiem coś się napisze bo teraz na uczelnie \:\(

pozdro \:p

Do góry
#2106443 - 27/02/2008 18:53 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: GONGOL]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Widać, że wszyscy wygrali a jeszcze niedawno były pytania co i jak z DET, OTT oraz "żyłowanie" Detroit, Ottawy...
Ale co dziś się udało nie musi się udać jutro, pojutrze itd.
Ważne czy długofalowo będzie

pozdrawiam

Do góry
#2107098 - 27/02/2008 21:38 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Vader]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Zajęcia szybko się skończyły więc pasowałoby coś zarobić ;\)

Vancouver - Colorado typ 2

Co to tego spotkania to sprawa jest jasna Lawiny od 8 spotkań bez W w 60' ewidentnie szykują sie na PO ale najpierw trzeba je wywalczyć a tym samym zdobywać pkt po kontuzjach wrciło kilku zawodników już w nocy pokazali, że potrafią grać wygrywając z płomieniami szkoda, że nie w 60' ale warto dodać, że Calgary ostatnio ma długą passe i prezentują się bardzo dobrze co do Van to są niepokonani od 6 spotkań w 60' i po małym kryzysie związanym z kontuzjami wrócili i stanowią silną ekipę. Ciekawe jest to, że ich ostatnia porażka w reg. to właściwie łomot od lawin 6:2. Napewno zapowiada się ciekawy meczyk kursy na Colorado zachęcają bo kształtuja się w granicy 2.8

Tampa Bay - Minnesota typ 2

Minesota ostatnio dużo remisuje w 60' 6 meczy bez W w reg. oraz 3 porażki z rzędu to jak na ten zespół słaby wynik obecnie 6 miejsce przy takiej grze napewno się nie utrzyma więc warto coś zmienić i oby nastąpiło to już niedługo ;\) Tampa formą, również nie błyszczy ale ten zespół szans na PO nawet czysto matematycznych już chyba nie ma ostatnie miejsce w konferencji 57 pkt i grają już tylko o to by zachować twarz. Mając w zespole dobrych zawodników osiągają słabe wyniki. 4 mecze bez W 3 L i jedno OT


myślałem jeszcze o kolejnej porażce Buffalo oraz W Kojotów ale sam nie wiem


Edited by lupus (28/02/2008 00:55)

Do góry
#2108621 - 28/02/2008 04:31 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Matias88]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
Originally Posted By: Matias88
Zajęcia szybko się skończyły więc pasowałoby coś zarobić ;\)

Vancouver - Colorado typ 2

Co to tego spotkania to sprawa jest jasna Lawiny od 8 spotkań bez W w 60' ewidentnie szykują sie na PO ale najpierw trzeba je wywalczyć a tym samym zdobywać pkt po kontuzjach wrciło kilku zawodników już w nocy pokazali, że potrafią grać wygrywając z płomieniami szkoda, że nie w 60' ale warto dodać, że Calgary ostatnio ma długą passe i prezentują się bardzo dobrze co do Van to są niepokonani od 6 spotkań w 60' i po małym kryzysie związanym z kontuzjami wrócili i stanowią silną ekipę. Ciekawe jest to, że ich ostatnia porażka w reg. to właściwie łomot od lawin 6:2. Napewno zapowiada się ciekawy meczyk kursy na Colorado zachęcają bo kształtuja się w granicy 2.8

Tampa Bay - Minnesota typ 2

Minesota ostatnio dużo remisuje w 60' 6 meczy bez W w reg. oraz 3 porażki z rzędu to jak na ten zespół słaby wynik obecnie 6 miejsce przy takiej grze napewno się nie utrzyma więc warto coś zmienić i oby nastąpiło to już niedługo ;\) Tampa formą, również nie błyszczy ale ten zespół szans na PO nawet czysto matematycznych już chyba nie ma ostatnie miejsce w konferencji 57 pkt i grają już tylko o to by zachować twarz. Mając w zespole dobrych zawodników osiągają słabe wyniki. 4 mecze bez W 3 L i jedno OT


myślałem jeszcze o kolejnej porażce Buffalo oraz W Kojotów ale sam nie wiem


Popieram oba typy Mathisa i podpisuje się pod nimi obiema rękami \:\)
Co do pierwszego meczu i Colorado nieco napisałem już wczoraj i myślę ze warto na ich grać a zwłaszacza dzisiaj po tak wysokim kursie.

Do góry
#2109599 - 28/02/2008 07:05 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: joesakic]
antek23 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 371
Skąd: Bieruń/Katowice
na Win Detroit i Ottawy trzeba będzie jeszcze poczekać, w przypadku ottawy mam nadzieje, ze do jutra. Jeśli chodzi o dziś to także postanowiłem zagrać na Colorado bo kursik całkiem obiecujący \:\)

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
Typ 2 Kurs 3.05
Bwin

Do góry
#2109659 - 28/02/2008 07:21 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: antek23]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
krociotko bo na balety gonie dalej

2 poziom W Minesota ml
1 poziom L Nashville ml
1 poziom W Colorado ml
1 poziom W San Jose ml



pozdrawiam

Do góry
#2109681 - 28/02/2008 07:28 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: zajczyk]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Jak masz tak pisać to lepiej nie pisz wogole bo nic to Nam nie wnosi do tematu \:\)

Pozdrawiam również,udanej imprezy

Do góry
#2109752 - 28/02/2008 07:48 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: nivet]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
No jeszcze na transport poczekac musze wiec napisze troche bo faktycznie nivet masz racje, takie podawanie golych typow jest bez sensu \:\) juz sie poprawiam

Na temat Colorado zostalo juz duzo napisane, wiec nie bede dodawal wiecej. Gram ich jako w sumie luzny typ, a w przypadku porazki pociagne progres.

San Jose @ Columbus

Rekiny sa ciagle zagrozone i po niedawno zakonczonej fatalnej serii porazek zaczely cos wygrywac. Licze, ze wezma sie i mimo iz jeszcze maja pare spokan wyjazdowych to zdobeda przynajmniej polowe pktow. Ich najblizsze mecze:

02/27/08 @CLB
02/29/08 @DET
03/01/08 @STL
03/03/08 MON
03/05/08 OTT

Nashville @ Bufallo

Przed Predators seria 6 wyjazdow. Ich forma ostatnio nie powala i sa aktualnie na 'wylocie' z premiowanej do PO osemki. Na pewno beda walczyc o awans, ale uwazam, ze cos powinni przegrac z tych spotkan.


Minesota @ Tampa Bay


Wild bez rewelacji. Podobnie jak Sharks musza walczyc o punkty bo ekipy za nimi sa tuz tuz i nie duzo trzeba abysmy nie zobaczyli ich w PO. Dzisiejszy typ na nich wydaje sie byc dobry i mysle ze poradza sobie z Tampa w 60' ale asekuracyjnie gram OT+SO. Tampa o awansie moze pomarzyc co jest dodatkowym atutem w strone gosci.



wasze zdrowie

Do góry
#2110577 - 28/02/2008 20:50 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: zajczyk]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Minesota a Colorado dopiero w doliczonym no coż bywa czasami. Kolejny dzień zmagań w NHL przed nami a tym samym możliwość zarobienia paru groszy ;\)

Ottawa-Philadelphia

Sam umoczyłem kilka złotych w lotnikach i zamierzam odzyskać moją forsę. Myślę, że warto odpuścić w tym meczu granie na W phili oby to nie było błędem. Ottawa od 8 spotkań bez W w reg. pamiętam już taką sytuację ale grali bez Alfreda ;\) i Dennego nie wiem czy to jakaś taktyka czy zwykła zadyszka u senatorów ale mając w załodze takich graczy męcząc się ze słabszymi teoretycznie drużynami co więcej i zdobywac nawet bramki to dziwna sytuacja. Lotnicy nadal mają problem z kontuzjami i myślę, że dziś to zadecyduje a Ottawa nareszcie coś wygra w 60' co więcej byłbym skłonny obstawić, że różnica bramkowa będzie tutaj większa niż 1 ale to oczywiście moje zdanie i czekam na opinie innych graczy

NY Rangers-Carolina

Zarówno jedni jak i drudzy nie odnieśli porażki od kilku spotkań. Odpowiednio 7 i 4 mecze bez L w reg. Moim zdaniem to strażnicy wyjdą z tego pojedynku zwycięsko ponieważ mają mocniejszy team a co więcej mniej kontuzji po swojej stronie a wiadomo, że w decydujących momentach gwiazdy potrafią wygrać spotkanie

Atlanta-NY Isl

Atlanta raczej bez szans na PO oczywiście jest to możliwe ale nie przy takiej grze brak W w 60' od 9 spotkań bodajrze mówi samo za siebie. Warto dodać, że w zespole kontuzjowany jest tylko Steve Rucchin, który jak wiadomo nie zagra szybko. Wyspiarze walczący o PO napewno nie będą łatwym przeciwnikiem ale w ich szeregach kontuzje dają o sobie znać 2 ostatnie mecze to L w reg. ale warto dodać, że wcześniej mieli bardzo ładną passe W co spowodowało ich skok w tabeli. Dla odważnych na ten mecz remis osobiście wybiorę ML na Atlantę ponieważ ten zespół potrafi wygrywać a ostatnio jakoś nie wychodziło

Bez opisu zostawiam mecz Pingwinów z Bostonem jak dla mnie Boston dziś przegra jeśli nie w 60' to w doliczonym bądz karnych.

Nareszcie wpłynęły mi fundusze na Betssona więc nie będę musiał odwiedzać buka ;\) Czekam na jakieś komentarze odnośnie typów i życze wysokich wygranych

Do góry
#2111108 - 28/02/2008 23:55 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: zajczyk]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
Originally Posted By: zajczyk

2 poziom W Minesota ml
1 poziom L Nashville ml
1 poziom W Colorado ml
1 poziom W San Jose ml



a dzisiaj:

NY Rangers @ Carolina Huricanes

Carolina prowadzi w swojej dywizji co daje im awans do PO. Jednak tuz za nimi sa Capitals majacy 2 mecze rozegrane miej i traca tylko 5 pktow. Jezeli Hurricanes odpuszcza to waszki moga ich przeskoczyc i moze byc zonk. Straznicy tez ciagle graja o play-off i aktualnie zajmuja 7 premiowana pozycje. Szykuje zaciety pojedynek bez taryfy ulgowej i ja stawiam w nim na Hurricanes. Uwazam, ze prezentuja niezla obecnie forme, i maja przed soba kolejno 2 spotkania w domu, wyjazd i znowu 2 u siebie. Licze, ze zdobeda w nich ponad polowe pktow i jeszcze bardziej uciekna druzynie Capitals.

grafik Hurricanes:

02/28/08 NYR
03/01/08 TB
03/05/08 @ATL
03/06/08 MIN
03/08/08 BUF

Carolina (ot+so)


Pittsburgh @ Boston

4 wygrane z rzedu i wystarczy jak na Boston. Przed nimi jeszcze kilka spotkan u siebie, ale dzisiaj nie sadze aby sobie poradzili. Pingwiny sa w scislej czolowce, gdzie jest na prawde bardzo ciasno i roznice sa minimalne, wiec ich szanse na wyjscie z pozycji lidera tez sa spore. Zaczynam polowanie na L Bruins.

1 poziom L Boston (ot+so)

pozdro

Do góry
#2112457 - 29/02/2008 04:24 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: zajczyk]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Ostatnio troche napisałem o meczu Buffalo - Phila (3:4 po SO), który jest już historią, ale utkwiło mi w pamięci zaskakujące zmartwychwstanie Lotników. Przegrywali wtedy już przecież 0:3...
Plan sie nie powiódł (grałem na Szable), ale brnięcie dalej w zaparte na zwyciestwo Flyers w 60' i tak nie przyniosłoby zysku. Ale do czego zmierzam to danie jeszcze kilku szans Phily na zwycięstwo. Myśle, że dostali wiatru w te swoje skrzydełka po ostatnim meczu i włączą sie poważnie w walke o playoffy.

Najbliższe mecze:
Ottawa
@NY Islanders
@NY Rangers
Buffalo
Tampa Bay
NY Islanders
@Toronto
Toronto

Jak nie teraz to kiedy? Z Isles, Rangers i Sabres to beda prawdziwe bitwy. Kto wygra wojne? Stawiam na Flyers, którzy nie wygrali w regularnym czasie od 11 spotkań...

Do góry
#2112684 - 29/02/2008 04:56 Re: NHL 07/08 cz. 3 [Re: Hans]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
Oj ciekaw jestem co do lotnikow. Mi sie wydaje, ze ten kryzys jednak nie zostal przezwyciezony. To spotkanie bylo wymeczone z Sabres, a fakt ze odrobili 3 bramkowa strate wcale nie musi swiadczyc o ich cudownym przebudzeniu . Czy dostali wiatru to mozna bedzie powiedziec dopiero za kilka spotkan, bo z mojej perspektywy to oni jak narazie jedynie przelamali dluga serie porazek, a to pewna roznica.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, burbon, Sensei, Irek, Sony, wHiTe_StAr, Akhu, rymoholik, VVega, ElNinho[mmdea], Zaixi, pacyfista, ANZELMO), 3662 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07