Opcje tematu
#2107492 - 27/02/2008 23:17 Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego)
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246




Fiorentina-Livorno


Fiora niestety dzis bez sily ognia, zabraknie kontuzjowanego w ost. meczu Mutu[14 bramek] oraz pauzujacego za kartki Vieriego[4 bramki] - lacznie rowno polowa bramek, jaka zdobyl caly zespol.Jakby tego bylo malo kontuzjowany jest Pasqual oraz Potenza, a na nie w pelni sil jest Santana oraz Osvaldo, ktorym to trener Prandelli chce zalatac luke po Rumunie.Ile znaczy Mutu dla gospodarzy, mozna sie bylo przekonac po jego zejsciu w meczu z Roma, gdy zmienil go "niesamowity" Papa Waigo \:D

W zespole gosci ubytki sa niemniejsze.Zabraknie najlepszego strzelca Tavano[10 bramek], Giannichedda, Bergvelda oraz dwoch innych napastnikow Volpe oraz Rossiniego[2 bramki].

Owszem, mecz bardzo wazny dla fioletowych w kontekscie walki o miejsce dajace gre w el. do LM, ale rownie wazny dla Livorno, ktore nie pogardzi w takim meczu chocby jednym punktem, gdyz stefa spadkowa bardzo, bardzo blisko.

Mowiac szczerze, widze tutaj under grubymi nicmi szyty, cos w stylu 0-0 badz 1-0.


prawdpopodobne sklady:

Frey, Ujfalusi, Dainelli, Gamberini, Gobbi, Donadel, Liverani, Kuzmanovic, Santana, Pazzini, Semioli

Amelia, Grandoni, Pavan, Galante, Filippini, Pulzetti, Loviso, Vidigal, Filippini, Diamanti, Tristan



under 2.5 @1.85 9/10
X2 @2.3 2/10
cs 0-0 @10 0.5/10

Do góry
Bonus: Unibet
#2107671 - 28/02/2008 00:15 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: bitnap]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Fiora rzeczywiście bardzo osłabiona bo tak trzeba określić brak najlepszego strzelca Mutu oraz mojego ulubieńca ;\)

Jednak patrząc na potencjał, cel o jaki oba zespoły grają jestem skłonny zagrać na gospodarzy.
Ich głownym celem jest w tym sezonie gra w LM a aby znaleźć się na miejscu premiowanym grą
w elminiacjach do LM mecze takie jak dzisiejszy z Livorno trzeba wygrywać. Mimo osłabienia.

Jak pisze bitnap goście już teraz z pewnością jeden punkt by spokojnie wzięli jednak
by go wywalczyć będą musieli poswiecic bardzo dużo sił i mieć duuuzo szcześcia.

Jak dla mnie mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, może nie będzie ono okazałe
ale jeśli chce się wywalczyć 4 miejsce to nawet i 1-0 dziś wystarczy ;\)

Typ : Fiora @ 1.6 6/10


Meczem szlagierowym jest starcie Interu z Romą. Piłkarze gosci jeśli chcą jeszcze mieć szanse na zdobycie mistrzostwa kraju dziś muszą wygrać.
Zadanie bardzo cieżkie, Inter prowadzi w dodatku nie przegrał w tym sezonie jeszcze spotkania !
Nie będe więcej pisał na temat tego spotkania gdyż mogę być nieobiektywny \:\)
Liczę, że Inter tego meczu nie przegra

Do góry
#2107976 - 28/02/2008 02:07 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: Platini]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Kto śledzi regularnie Serie A ten wie, że oba zespoly znajdują sie na dwóch biegunach dyspozycyjnych. Roma po kilku słabych wystepach, wyraznie odbudowala sie w spotkaniu z Realem, i z Fiorentiną zagrała naprawde niezle, zasluzenie zwyciezajac. Inter na Anfield dostał zasluzone manto i wydaje sie, że rewanz z poolem powinien byc ostatnim meczem Roberto Manciniego w lidze mistrzow, w roli szkoleniowca Internazionale.

W skladzie Interu oprocz tych co zawsze, nie zagra Zlatan i Cruz, czyli dwóch najlepszych napastników. W ich miejsce zapewne wystapi Crespo i Suazo, a na lawce Mancini posiadzi Bolitelliego, ktory sam jest lepszy od wspomnianej dwójki. Przeglad sportowy napisal dzis, ze w Romie nie zagra Mancini, jednak wszystkie portale, na czele z la gazzetta delo sport awizują go w skladzie… wiec pewnei zagra.

Mecz sezonu, bo jezeli Inter dzisiaj wygra to kwestia mistrzostwa sie wyjasni, a pozostanie jedynie walka o 2 miejsce.

Po porazce z Liverpoolem z mediolańskiego obozu slychac doniesienia o konfliktach. Widać, że wiekszosc zawodnikow ma dość Manciniego, a na czele Materazzi, który zostal obwiniony o porazke na Anfield. Do 2 zoltej Marco, Inter nie oddał strzału na bramkę Reiny

Kursy na gości wyraźnie spadaja. Na przestrzeni tygodnia spokojnie można bylo dostać 4.50, dzisiaj trzeba bedzie zadowolic 4.00 jakie mozna dostac na betfair.

Pierwsza porazka ligowa w poprzednim sezonie tez miala miejsce z Romą. Też w Mediolanie. Historia lubi sie powtarzać. Przed rokiem grałem na Rome, zagram i dziś. Transmisja w c+ od 20:25.

Składy za Seriea.pl

Inter: Julio Cesar – Maxwell, Materazzi, Rivas, Maicon – Maniche, Zanetti, Cambiaso, Vieira – Suazo, Crespo

AS Roma:Doni – Tonetto, Mexes, Ferrari, Cicinho – Aquilani, De Rossi – Mancini, Perotta, Taddei – Totti

Internazionale - Roma 2 @4.00 4/10 betfair

Internazionale - Roma(0/+0.5) 2 @2.00 4/10 pinnacle

Do góry
#2108053 - 28/02/2008 02:28 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: Zabielany]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
wg mnie rolę egzekutora u Violi może przejąć Pazzini, bądź co bądź szczyl ma talent i jeśli dostanie dobrą wrzutkę na głowę albo piłe na wyjście to moze coś ukłuć \:\)

nie mniej mecz nie do gry dla mnie, tak samo jak i dzisiejszy hit, w którym na moje może być wszystko, nawet ciężko odnieść mi się do prawdopodobieństwa zajścia undera czy overa

tak czy inaczej, ja już wczoraj zagrałem na Bergamo , widzę że kursy lekko spadly. celuję w ich domowe zwycięstwo po 3 remisach 2:2 z rzędu. u siebie Atalanta radzi sobie całkiem zgrabnie, Sampa na wyjazdach przeciętnie. w ciut lepszej formie wydają się być goście ale dziś zagrają bez swoich kluczowych ogniw w ataku więc może być ciężej o bramki.
typ trochę na czuja ale chyba też o to w tym chodzi \:\) powiedzmy że zasugerowałem się tym, że w meczu drużyn, których potencjał i sytuacja w tabeli jest stosunkowo podobna - przychylam się ku gospodarzom.

Do góry
#2108074 - 28/02/2008 02:31 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Lazio - Reggina

Lazio w tym sezonie zawodzi na całej linii.
Celem miała być walka o miejsca pucharowe a przyszło walczyć o utrzymanie ..
Ostatnio fatalna wpadka i porażka z outsiderem ligi Cagliari.
Dziś ważny mecz z Regginą, która ostatnio zrobiła niespodziankę i pokonała Juve.
Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni i dziś o komplet punktów gościom będzie bardzo cięzko.
Reggina na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrała (0-6-5) i dziś nie wyobrażam sobie by ta 'passa' została przerwana.
Lazio ostatnie dwa mecze na własnym stadionie wygrało ( z Sampdorią 2-1 i z Bergamo 3-0) i licze,
ze dziś seria zostanie podtrzymana i gospodarze zwycięzą.

Typ : Lazio @ 1.6 6/10

Palermo - Empoli

Gospodarze w ostatnich meczach nie spisują się najlepiej.
Celem drużyny była walka o miejsce pucharowe. Obecnie zespoł plasuje się na 9 miejscu i do Sampdorii traci 4 punkty.
Strata nie jest duża, spokojnie można ją odrobić.
Empoli natomiast w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze. Wygrana z Lazio, Napoli czy Catania.
Jednak jak na przeciętną drużyne wg mnie seria za długa \:\)
Dziś umotywowani gospodarze, wierzący cały czas w zajęcie lokaty premiowanej startem w pucharach spokojnie
powinni odprawić się z piłkarzami Empoli.

Typ : Palermo @ 1.9 5/10

Do góry
#2108084 - 28/02/2008 02:33 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: Zabielany]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Mancini zagra dzisiaj, nie jest jedynie pewne czy od pierwszych minut.

Zabielany napisal juz sporo, ja nie bede sie tym razem rozwodzil zanadto bo raczej nie wysile sie na obiektywizm ale pozwole sie nie zgodzic z jednym co do Interu,
zloty szwedzki dryblas jest naprawde niezly ale czy jest na tyle lepszy od Crespo?? nie sadze, Crespo jest bardzo niebezpieczny dla kazdej druzyny na swiecie, ciezko to teraz ocenic bo malo gra kosztem Zlatana lecz dzisiejszy duet Sauzo - Crespo nie jest wcale gorzszy od zwyczajowego Zlatan Cruz.
Moze sie okazac ze wrecz sa dla Romy grozniejsi niz ci ktorych dzis zmieniaja, zagralbym Crespo to score ale za 2,50 jakos ciezko mnie przekonac, buki dobrze to wycenili i ewentualnie w jakims dubelku moze zaryzykuje.

Standardowy kurs na ten mecz to over 1,5 w 1 polowie 3,05,
co prawda na granicy oplacalnosci ale dzisiejszy mecz jest wyjatkowy i dlatego uwazam ze warto to zagrac.

Gdzies czytalem ze Roma jest dzis faworytem...no coz...nie skomentuje ale kibicowac bede nalezycie;-)

Do góry
#2108160 - 28/02/2008 02:47 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: Biszop]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Biszop ma sporo racji w tym co pisze odnośnie Crespo.
Ostatnio gra bardzo mało, nie może się przebić ze względu na bardzo dobrą dyspozycję Cruza i Zlatana.
Mówi już, że chce opuścić Inter zeby tylko grać a nie walczyć cały czas o jedenastkę i większośc czasu siedzieć na ławce.
Piłkarz ze sporym potencjałem, grał w kilku dobrych firmach.
Dziś pewnie dostanie szansę i z pewnościa będzie bardzo chciał się pokazać, udowodnić, ze można na niego stawiać.

Dodatkowo czytałem, że jest gotów zasilić Romę a przecież świetną promocją może być
dzisiejszy dobry występ przeciw być może przyszłemu pracodawcy ;\)
Spodziewam się bardzo ciekawego meczu i korzystnego wyniku dla mnie

Do góry
#2113100 - 29/02/2008 05:56 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: bitnap]
skoczkik Offline
newbie

Meldunek: 26/01/2008
Postów: 28
Originally Posted By: bitnap



Ile znaczy Mutu dla gospodarzy, mozna sie bylo przekonac po jego zejsciu w meczu z Roma, gdy zmienil go "niesamowity" Papa Waigo \:D


58'

Papa Waigo \:D

Do góry
#2114194 - 29/02/2008 19:51 Re: Serie A - XXV kolejka (26-27 lutego) [Re: skoczkik]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@skoczkik

Nie zaśmiecaj więcej razy w taki sposób tematu \:o
Twoj post niczego tutaj nie wnosi

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49