Opcje tematu
#2146908 - 10/03/2008 03:11 Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Pacific Life Open




Miejsce :
Indian Wells, CA, USA
Data : Marzec 12-23, 2008
Drabinki : 96M/48Q/32D
Nawierzchnia : Hardcourt/Outdoors
Pula Nagrod : $2,100,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : live
-----

Do góry
Bonus: Unibet
#2151213 - 12/03/2008 00:40 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: oli]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Castano, C - Sanchez, Olivia @2.23
Za Kolumbijką przemawia praktycznie wszystko. Począwszy od miejsca w rankingu, doświadczeniu, a na kursie wysokim skończywszy To co wczoraj wyczyniała Sanchez w swoich gemach serwisowych to była parodia. Otwarcie meczu i 3DF mówią same za siebie. Później nie było wiele lepiej ale mimo wszystko jakimś cudem wygrała swój mecz. Castano raczej również nie brylowała ale mimo wszystko raczej sprawiła lepsze wrażenie (jeśli można o takim mówić obserwując mecze na livescorach \:\) ). Jak dla mnie value bet i za niedużą stawkę raczej wartę spróbowania.

Nakamura, A - Cohen-Aloro, S @1.45
Aiko w tym roku radzi sobie całkiem przyzwoicie. w poprzednim tygodniu była blisko wyeliminownania Patty Schnyder (przyszłej finalistki), natomiast w tym (wczoraj) bardzo łatwo rozprawiła się z raczej nikomu nieznaną Rosjanką - ale styl w jakim to uczyniła (6:1 6:1) musi robić wrażenie na jej rywalce. Z drugiej strony Francuzka, która ledwo przebrnęła pierwszą rundę z jeszcze mniej znaną reprezentantką gospodarzy po trzy setowym pojedynku. Jak dla mnie czysta "jedyneczka" po krótkim dwu setowym spotkaniu \:\)

Do góry
#2153624 - 12/03/2008 21:02 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: venom]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Z serii - to było grane:
Castano @2.23
Nakamura @1.45

Szef kuchni poleca:

Jie Zheng - Loit, E @1.47 Unibet

Chinka przed tygodniem pojawiła się w Bangalore. Słowo "pojawiła" pasuje tu idealnie. Skreczowała w swoim pierwszym meczu z powodu kłopotów żołądkowych. Bilans w tym roku całkiem przyzwoity - 6W-4L. Wygląda to jeszcze lepiej jeśli spojrzymy na dokonania Francuzki. Nie wygrała w tym roku jeszcze żadnego spotkania(!) mimo startów w sześciu turniejach zmieniając nawierzchnie, nie mogąc się odnaleźć na żadnej. Chinka natomiast wszystkie starty w tym roku odbyła właśnie na Hard'zie (ulubiona nawierzchnia). Wszystkie atuty są więc po jej stronie. Na korcie powinna to tylko potwierdzić.

Makarova, E - Meilen Tu @1.55 Unibet

Młoda leworęczna Rosyjska strzelba napotyka na schodzącą chyba powoli w zapomnienie reprezentantkę gospodarzy Meilen Tu. Makarova i jej wyniki z końca poprzedniego roku jak i początku tego daje podstawy do patrzenia z dużym optymizmem w powodzenie tego typu :). Jej gra z powodzeniem powinna jej dać w najbliższym czasie miejsce w czołowej 50-ce rankingu WTA. Na rozkładzie w tym roku ma już utalentowaną Węgierkę Szavay, czy naprawdę nieźle spisującą się Amanmuradovą. Tu nie powinna stanowić dla niej żadnej przeszkody.

Na przystawkę:

Voracova, R - Arvidsson, S @2.40 Unibet

Przed tygodniem w Las Vegas obie panie spotkały się ze sobą w Las Vegas. Po trzy setowym spotkaniu wygrała Czeszka więc dlaczego dziś tego nie miałaby powtórzyć? Ogranie z kwalifikacji powinno zaowocować jednak nie przesadzałbym w tym spotkaniu ze stawką. Sofia grać potrafi, pytanie tylko czy dziś to pokaże? Czysty value bet jak dla mnie.

Do góry
#2154496 - 13/03/2008 02:03 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: venom]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Witam,

Domachowska - Pironkova Typ:2

Uwazam,ze dzis Bulgarka bedzie gora! Po znakomitym wyniku Marty w Australii wystapila ona bodajze w jednym turnieju (chyba w Meksyku) i polegla w kwalach). Mysle,ze utrzymac poziom jaki zaprezentowala Polka na Antypodach bedzie w Indian Wells bardzo ciezko, ponadto uwazam,iz Marta nie wytrzyma psychicznie jesli wynik nie bedzie ukladal sie po jej mysli, a Pironkova nie przestanie jej nekac mocnymi backhand'ami. Patrzac na rezultaty Bulgarii, to moze nie odniosla Ona dotychczas znaczacych wygranych,ale skromne urwanie seta Henin miesiac temu na jej smieciach robi dobre wrazenie. H2H pomijaj,aczkolwiek 1-0 dla Pironkovej.

Shvedova - Savchuk Typ:1
Zapamietalem Rosjanke z meczu przeciwko Mauresmo i zrobila na mnie bardzo ale to bardzo dobre wrazenie. Patrzac na wyniki ostatnich gier Ukrainki, to moze przeciwniczki nie najslabsze,ale rezultaty jej gier wolaja o pomste do Nieba!!!! Uwazam,ze jest to doskonala sznsa dla Rosyjskiej Tenisistki na dobry rezultat,a co za tym idzie poprawianie pozycji rankingowej i budzetu...

Do góry
#2161139 - 15/03/2008 01:32 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: ryzy9]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Witam, uszczypniemy coś z WTA bleeeh

Dominika Cibulkova - Sofia Arvidsson

Cibulkova @1.488 Pinnacle 5/10

Typ ten opieram głównie na ostatnio prezentowanej formie obu zawodniczek. Napewno po stronie szwedki przemawia większe doświadczenie i obycie na kortach. Dominika to bardzo utalentowana zawodniczka, która dopiero drobnymi kroczkami styka się ze ścisłą czołówką światową. 18 latka z Bratysławy pokazała na co ją stać w ostatnim jej występie w Doha. Oglądałem kilka jej spotkań, gdyby nie w moim odczuciu psychika - zapewne pokonałaby naszą zawodniczkę w ćwierćfinale. Grała bardzo mądry tenis, fizycznie to wszystko wyglądało całkiem dobrze, był pomysł i była gra. Do minusów słowaczki bezwątpienia można zaliczyć jej warunki fizyczne, ma zaledwie 161 cm wzrostu.
Szwedka tak jak pisałem, 6 lat starsza, jej atutem jest to doświadczenie. W tym roku rozegrała już bardzo wiele spotkań, jej największym tegorocznym sukcesem było ogranie takich rosjanek jak Chakvetadze czy Dementieva, jednak poza tymi spotkaniami wygrywała bądź przegrywała ze słabszymi zawodniczkami.
Myślę, że przerwa jaką sprawiła sobie słowaczka od ostatniego turnieju może mieć spory wpływ na jej występy. Jeśli zagra podobnie jak z Williams czy Radwańską ostatnimi czasy - to dzisiaj bez większych problemów powinna sobie poradzić ze szwedką.

Do góry
#2178434 - 19/03/2008 18:50 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: verdasco]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
A Radwanska (POL) vs S Kuznetsova (RUS)

Choć uważam naszą zawodniczke za bardzo dobrą i rzadko kiedy mnie zawodzi to moim zdaniem dziś kończy się przygoda Isi w Indian Wells. Pomijając chęć zemsty ze strony Rosjanki za porażkę w AO to decydującym czynnikiem może być zmęczenie Agi. Patrząc na całą dawkę meczy jakie sobie zafundowała w tym roku Krakowianka to wygląda to na katporżniczą dawkę jak na tą młodą dziewczynę. Już wczoraj dość ciężko Jej sie gralo z Amerykanką i musiała rozegrać trzy setówkę,a biorąc pod uwagę,że dziś po drugiej stronie siatki stanie Kuza, która ma za sobą świetny występ w Dubai'u i jakby nie patrzeć forma też dopisuje, chęć udowdnienia czegoś Radwańskiej nie bedzie się dziś patyczkować. Myślę,że Aga z pewnością powalczy,ale im dłużej bedziej mecz trwał tym Aga zacznie słabnąć...

P.s. Transmisja na Eurosporcie od 19.

I Benesova (CZE) / A Radwanska (POL) vs Z Yan (CHN) / J Zheng (CHN)
Tu krótko, po tym jak Aga odpadnie dziś w singlu to pomijając zmęczenie Radwańskiej i zbliżający się turniej w Miami nie bedzie miała zbytniej ochoty ciągnąć gry deblowej tylko szybko opuści Californie by zregenerować siły. Poza tym gra z rozstawionym z nr 2 deblem Chinek to i tak niełatwe zadanie nie patrząc na wszystko inne.


Pozdrawiam

Do góry
#2184671 - 21/03/2008 18:09 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: ryzy9]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Turniej wchodzi w decydującą faze i na polu bitwy zostały 2 Serbki i 2 Rosjanki. Finał napewno serbsko-rosyjski:)

W pierwszym półfinale spotkają sie najlepsza w tym roku zawodniczka WTA Maria Sharapova ze znajdującą sie w dobrej formie Sveta KLuzniecova. Bukmacherzy faworytke widza w pięknej Marysi i to zdecydowana faworytke. A ja oglądałem 2 spotkania Marii w tym turnieju i wiem jedno nie jest ona w swojej najwyzszej formie. Robi duzo głupich błedów, które słabsze rywalki jeszcze nie wykorzystały. W tym meczu szanse oceniam mniej więcej po równo takze ze smakiem biore kurs 2,6 na Kuze

SHARAPOVA-KUZNIECOVA 2 2,6 EXPEKT

pozdrawiam

Do góry
#2185378 - 22/03/2008 01:35 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: santiago]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
a co powiesz o Kuzie?? kuza jest w formie?? ogladales jakis jej mecz w tym turnieju zeby tak twierdzic??1 serwis w granicach 50 procent co nie jest za okazale jak na tej klasy zawodniczke.glupie bledy owszem ale masz tu pewnie na mysli mecz z Alona Bondarenko sam ogladalem ten mecz i musze przyznac ze popelnila ich mnostwo. Wydaje mi sie ze kluczem do zwyciestwa w tym meczu bedzie zagrywka a jak wiemy Maria posiada jedno z najlepszych podan w damskim tenisie. widze tutaj wygrana Sharapovej byc moze i 2-0.

na temat drugiego polfinalu sie nie wypowiadam bo nie wiedzialem zadnej z Serbek w tym turnieju w akcji.

Do góry
#2185440 - 22/03/2008 01:59 Re: Indian Wells 12.03 - 23.03, 2008 [Re: $port]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Oka, masz racje z tą Kuza w dobrej formie to moze troszke przesadziłem ale widziałem 2 mecze Sharapovej i wiem jedno: ona nie jest w dobrej formie. A jesli nie jest w dobrej formie to uwazam ze po takim kursie warto zagrac Kuzniecova. To tyle na ten temat z mojej strony.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, VVega, ElNinho[mmdea]), 3433 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581804 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49