Strona 1 z 23 1 2 3 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2197248 - 25/03/2008 20:55 Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków

http://s24.pl/oswiadczenie_kibicow_gks_u_katowice-s42427.html

Najgorsze jest to, że te cwele są bezkarne, ale teraz to grubo przegięli pałę. Polecam tez poczytać forum GKS-u i relację uczestników tych wydarzeń. Dramat \:o

Do góry
Bonus: Unibet
#2197277 - 25/03/2008 21:12 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Biedaczaki... Grzeczniutkie i nigdy nie prowokujace.

"Policjanci używając gumowych pałek oraz gazu wdarli się do wynajętego przez nas pociągu i sterroryzowali wszystkich fanów każąc im się kłaść na ziemię w wąskich przedziałach. " To jest najlepsze \:D Prawidlowe zachowanie Policji i same rece skladaja sie do oklaskow. Lac gnoi za kazde prowokacyjne przyspiewki, kazda zadyme i patrzec czy rowno puchnie. Zero litosci dla bydla stadionowego. W te bajeczki o prowokacji policji uwierza tylko takie same cymbaly jak ta banda nazywajaca siebie kibicami.

A teraz moga po mnie pojezdzic wszyscy zwolennicy zadym. Lata mi to. Ogolnie - z bydlem stadionowym nie wolno w zadnym wypadku obchodzic sie jak ze szklem.

Do góry
#2197280 - 25/03/2008 21:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Takie pierdolenie jak się nie było nigdy na wyjeździe.

Do góry
#2197281 - 25/03/2008 21:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
brawo, idealny post, podpisuje sie pod tymm co napisal donic

Tepic chamstwo

Do góry
#2197283 - 25/03/2008 21:16 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Reggie Offline
addict

Meldunek: 24/11/2007
Postów: 581
Originally Posted By: donic
Biedaczaki... Grzeczniutkie i nigdy nie prowokujace.

"Policjanci używając gumowych pałek oraz gazu wdarli się do wynajętego przez nas pociągu i sterroryzowali wszystkich fanów każąc im się kłaść na ziemię w wąskich przedziałach. " To jest najlepsze \:D Prawidlowe zachowanie Policji i same rece skladaja sie do oklaskow. Lac gnoi za kazde prowokacyjne przyspiewki, kazda zadyme i patrzec czy rowno puchnie. Zero litosci dla bydla stadionowego. W te bajeczki o prowokacji policji uwierza tylko takie same cymbaly jak ta banda nazywajaca siebie kibicami.

A teraz moga po mnie pojezdzic wszyscy zwolennicy zadym. Lata mi to. Ogolnie - z bydlem stadionowym nie wolno w zadnym wypadku obchodzic sie jak ze szklem.



i kto to mowi - kibic z Tarnowa, gdzie maja najgrzeczniejszych kibiców... \:D chlopcze zacznij pozadki od kibicow Unia Tarnów bo to jest prawdziwe bydlo i to jak zachowuja sie na meczach speedwaya,
Jesli uwazasz ze policja ma prawa tak postepowac to Ci gratuluje...
nie wszyscy kibicie to odrazu jak to napisałes "bydlo stadionowe"
no ale widocznie wychowales sie na swojej uni wiec to Ci weszlo w nawyk
pozdro

Do góry
#2197288 - 25/03/2008 21:19 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Reggie]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Nie jestem kibicem w szaliku i tepie to od zawsze.

Najlepsze jest to, ze takie matolki jak zleja paru gliniarzy to sie tym chwala, ale jak ich zleja, to placza jak dzieci i mowia, ze to skandal \:D Brawo Policja. Oby wiecej takich akcji

Do góry
#2197292 - 25/03/2008 21:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Reggie]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Originally Posted By: Reggie
Originally Posted By: donic
Biedaczaki... Grzeczniutkie i nigdy nie prowokujace.

"Policjanci używając gumowych pałek oraz gazu wdarli się do wynajętego przez nas pociągu i sterroryzowali wszystkich fanów każąc im się kłaść na ziemię w wąskich przedziałach. " To jest najlepsze \:D Prawidlowe zachowanie Policji i same rece skladaja sie do oklaskow. Lac gnoi za kazde prowokacyjne przyspiewki, kazda zadyme i patrzec czy rowno puchnie. Zero litosci dla bydla stadionowego. W te bajeczki o prowokacji policji uwierza tylko takie same cymbaly jak ta banda nazywajaca siebie kibicami.

A teraz moga po mnie pojezdzic wszyscy zwolennicy zadym. Lata mi to. Ogolnie - z bydlem stadionowym nie wolno w zadnym wypadku obchodzic sie jak ze szklem.



i kto to mowi - kibic z Tarnowa, gdzie maja najgrzeczniejszych kibiców... \:D chlopcze zacznij pozadki od kibicow Unia Tarnów bo to jest prawdziwe bydlo i to jak zachowuja sie na meczach speedwaya,
Jesli uwazasz ze policja ma prawa tak postepowac to Ci gratuluje...
nie wszyscy kibicie to odrazu jak to napisałes "bydlo stadionowe"
no ale widocznie wychowales sie na swojej uni wiec to Ci weszlo w nawyk
pozdro


Sluchak szczylu, chlopcem nazywaj swoich kolegow w swoim wieku. Jak masz jakis problem mozemy go rozwiazac w 4 oczy.

Do góry
#2197294 - 25/03/2008 21:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: donic
Nie jestem kibicem w szaliku i tepie to od zawsze.


\:D \:D \:D \:D

Do góry
#2197297 - 25/03/2008 21:21 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Reggie Offline
addict

Meldunek: 24/11/2007
Postów: 581
swoim postem udowodniles wlasnie to tez sie utozsamiasz z tym jak to nazwales "bydłem stadionowym" i tym ze naprawde jestes z Tarnowa \:D

Do góry
#2197301 - 25/03/2008 21:23 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Reggie]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Reggie
swoim postem udowodniles wlasnie to tez sie utozsamiasz z tym jak to nazwales "bydłem stadionowym" i tym ze naprawde jestes z Tarnowa \:D


i co z tego, ze jest z Tarnowa?

Do góry
#2197303 - 25/03/2008 21:24 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jak bylem mlody kibice gks skroili mnie w katowicach, leje na nich cieplym moczem \:\)

Do góry
#2197304 - 25/03/2008 21:25 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Reggie]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: Kibic GKS
Nastepnie zostalem wylegitymowany, w miedzy czasie kilku policjantow w momencie gdy siedzielismy grupa kilkunastu osob na ziemi rzekomo rozpoznawalo winnych napasci na policjantow. Pisze "rzekomo" poniewaz widzialem jak zabrali chlopaka ktory napewno nie bral udzialu w zajsciach w Tarnowie. Siedzial naprzeciwko mnie, i wiem ze nie wychylil nawet glowy z pociagu. Wzieli go na bok i slychac bylo tylko jego jeki. Okladali go w 5-6 osob palkami, nie patrzac czy celuja w glowe czy nogi. Ten chlopak wyl z bolu na cala okolice, a najgrosze jest to, ze nikt nie mogl zainterweniowac aby temu zaprzestac. Skonczyli go okladac gdy jeden z policjantow powiedzial "ok ok polamany, dawajcie nastepnego". Chlopak nie mogl sam wstac, polozyli go obok mnie twarza do ziemi tak samo jak mnie oraz reszte. Po kilkunastu minutach jeden z policjantow (bardzo mlody, rozpoznam napewno po zdjeciu) zaczal mnie szturchac palka po glowie i docinal "przyznaj sie ze jestes k...a, no mow" lezalem bez ruchu, po chwili zaczal mnie kopac podeszwa buta (dokladnie pieta) w plecy. Nastepnie gdy lezalo nas juz 10-15 kazali nam wstac i wrocic do pociagu, gdy wszyscy wstali zaczeli nas ponownie bic, kopac. Kolejna rzecz jaka pamietam to gdy lezalem juz w pociagu na ziemi, wrzucili chlopaka, ktorego katowali na poczatku. Lezal na mnie bezwladnie, mowil tylko ze ma polamane rece i przezywal ze zapewne straci przez to prace. Ludzki dramat. Jutro ide na obdukcje, mam wiele siniakow na plecach, posladkach oraz ramionach. Napewno tej sprawy tak nie zostawie. Do teraz jestem w szoku. Wiedzialem wczesniej o naduzyciach policji w stosunku do kibicow, ale nie myslalem, ze moga one przybrac taka skale.


Wiecej: http://forumgieksy.pl/forumdisplay.php?f=37

Nawet sie nie ludze, ze winni zostana ukarani. Pies psa zawsze poprze, a durne spoleczenstwo nie zastanowi sie ani chwili nad tym co serwuja media.

Do góry
#2197307 - 25/03/2008 21:28 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: HAGIi]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Ja juz swoje wyrazilem w tym temacie i klaskal bede zawsze Policji za lanie kiboli, ktorzy na to zasluzyli. Bawcie sie i bluzgajcie.

Do góry
#2197309 - 25/03/2008 21:29 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Powiem tak nikt nie jest święty, w takich sytuacjach wina często jest po obydwu stronach.

Donic - powiem Ci, że kiedyś miałem dokładnie takie zdanie jak Ty....do momentu pewnego zdarzenia, do którego doszło kilka lat temu na meczu, na którym byłem. Po tym jak policja prowokacyjnie zlała jednego z kibiców (niesłusznie) - jak się później okazało łamiąc mu nogę w kilku miejscach... rozpętała się zadyma, gdzie policja nie patrząc na nic wspaniałomyślnie rozwinęła żagle. Wśród uciekających ze stadionu ludzi były dzieci, kobiety.... ale co tam padały strzały z gumowych kul.... policja łapała do radiowozu KAŻDEGO kto tylko był na "ich oko" winny - czyli każdy młodych chłopak wychodzący ze stadionu, mi cudem udało się "wyrwać z rąk" jednego z "policjantów". Jestem ostatnią osobą, która kiedykolwiek byłaby za jakąkolwiek zadymą czy wyzywaniem kogokolwiek w trakcie meczu bo nie po to na nie chodzę. Po każdym meczu widzę też twarze tych "młodych policjantów" przed samym stadionem, mają niby nas ochraniać.... a tak naprawdę wyglądają, jakby wypuścili ich z klatki i czekali tylko na jakąś zadymę... agresywne nastawienie itd. To według mnie nie jest normalne.

Nie wiem jak było tam, nie byłem świadkiem nie będę oceniał. Wiele razy miałem dowody na to, że chołota stadionowa powinna być karana jak tylko się da i oczywiście jestem ZA, bo ja idąc na mecz chcę czuć się bezpiecznie....Tylko jest druga strona medalu i czy normalne jest czuć niebezpieczeństwo ze strony osób nas "chroniących" ?

Do góry
#2197313 - 25/03/2008 21:30 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: HAGIi]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
z relacji wynika ,że to kibice GKS zaciągnęli ręczniaka i sie wysypali na policje wiec teraz takie oświadczenia aby lekko zatuszować sprawe. Jednak na filmikach z tej awantury widać ,że policja miota kulami gumowymi z bardzo bliskiej odległości. Niech upublicznia te filmiki niech pojdzie z 300 na obdukcje wtedy mozna myslec o winie policji. Ja narazie nic wiecej nie wiadomo. A na marginesie czy juz te zastępy hoolsow Legii wróciło z Wilna plądrując pobliskie osady i miasteczka . Bo to juz troche miesięcy mineło ;\)

Do góry
#2197322 - 25/03/2008 21:34 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: hunters]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
huneter , ja w wieku 18 lat bodajze zostalem tez nieslusznie spalowany, bo znalazlem sie w nieodpowiednim miejscu itd. Ale zdania o tym, ze trzeba tepic huliganstwo nie zmienilem.

Z drugiej strony jak myslisz - gdyby nie problem z kibicami, to policja nie byla by tak na nich uczulona. Gdyby byli "grzeczni" bylby swiety spokoj.

Do góry
#2197323 - 25/03/2008 21:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: donic
Ja juz swoje wyrazilem w tym temacie i klaskal bede zawsze Policji za lanie kiboli, ktorzy na to zasluzyli. Bawcie sie i bluzgajcie.


To sobie klaskaj. Jak cie zawina za damski ch... bo jestes ubrany podobnie do kogos albo brakuje im do statystyk to zmienisz zdanie.

Do góry
#2197353 - 25/03/2008 21:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: donic
Ja juz swoje wyrazilem w tym temacie i klaskal bede zawsze Policji za lanie kiboli, ktorzy na to zasluzyli. Bawcie sie i bluzgajcie.


Wyraziłeś swoje zdanie i dla mnie płynie z Twojego postu kilka wniosków.

Pierwszy - wszelkie generalizowanie jest objawem prymitywnego myslenia ,jak dla Ciebie wszyscy w szalikach to bydło....no comments

Drugi - zajadłość z jaka piszesz (po raz kolejny w tym i podobnych tematach) pozwala stwierdzić ,ze jako policjant (moze nim nawet jestes) byłbys bardzo dobrym przykładem "policyjnego bydła" ,dac Ci pałę do reki i z kiboli niewiele by zostało ,prałbys jak leci ,ma szalik....znaczy bydło

Obie grupy ,nazwe je ogólnie - kibice i policja - nie sa jednolite.
W kazdej z nich są tacy ,którzy "pracują" na zła opinie ,ale to NIE JEST wiekszość.


Problemem jest jednakże to ,ze zadna z grup nie eliminuje ze swojego grona takich palantów ,mało tego ,zawsze ręka ręke myje i zaden policjant nie przyzna się ,ze drugi popełnił bład ,tak jak i zadnemu kibicowi przez myśl nie przejdzie ,ze wina nie lezy po tej drugiej stronie.

Kazde takie zajście nalezy rozpatrywac oddzielnie ,a nie wg schematu "dobra policja - źli kibole".

Do góry
#2197359 - 25/03/2008 21:56 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Amkwish]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
http://wiadomosci.onet.pl/1715659,11,item.html - komu wierzyc?

Amk, ja pisze zawsze o tych, ktorzy zasluzyli. Bo rpzeciez dziadek w szaliku nie idzie na zadyme.

Do góry
#2197366 - 25/03/2008 22:00 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
Originally Posted By: donic

Amk, ja pisze zawsze o tych, ktorzy zasluzyli. Bo rpzeciez dziadek w szaliku nie idzie na zadyme.

ale jedzie tym samym pociagiem...

Do góry
Strona 1 z 23 1 2 3 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, VVega, ElNinho[mmdea]), 3433 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581804 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49