Strona 22 z 23 < 1 2 ... 20 21 22 23 >
Opcje tematu
#2346437 - 17/05/2008 17:29 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Kattowitz]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kattowitz
http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=260


przy okazji pozdrawiam wszystkich społeczniakow z tego tematu
TVS - co to za telewizja?

Oby sprawa znalazła w końcy swój koniec.

Do góry
Bonus: Unibet
#2346530 - 17/05/2008 18:13 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
Misza_SB Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/12/2006
Postów: 1735
Skąd: UE
Originally Posted By: Chaoz
To sie odstosunkuj od Białegostoku


A propos Białegostoku pamiętam, bo widziałem osobiście jak Jagiellonia w zeszłym roku fetowała awans do I ligi. Obok rzeszy żółto-czerwonych kibiców śpiewających i rzeczywiście cieszących się z sukcesu była pokaźna grupa prowadzących tryumfalny pochód bandytów.

Owi BANDYCI za nic mieli sobie innych ludzi (to znaczy nie kibiców) co wystarczyło by wulgarnie, chóralnie besztać ludzi w samochodach czy przechodniów. To był pokaz prawdziwej kultury motłochu, hołoty bez klasy. Czekałem tylko kiedy jeszcze użyją siły...

Chuligani stadionowi mający się za kibiców wydają się być na tyle ograniczeni, że nie rozumieją iż są ludzie których g... obchodzi Legia, Jagiellonia czy Wisła. Że są tacy ludzie, którym nie przeszkadza radość kibiców po wygranym meczu i prestiż drużyny z danego miasta. Ale tacy ludzie nie potrzebują obawy że jakiś idiota da mu w zęby za... no właśnie nie wiem co może się w tych durnych łbach bandyckich urodzić.

Do góry
#2347289 - 17/05/2008 22:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Misza_SB]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Misza_SB

Chuligani stadionowi mający się za kibiców wydają się być na tyle ograniczeni, że nie rozumieją iż są ludzie których g... obchodzi Legia, Jagiellonia czy Wisła. Że są tacy ludzie, którym nie przeszkadza radość kibiców po wygranym meczu i prestiż drużyny z danego miasta. Ale tacy ludzie nie potrzebują obawy że jakiś idiota da mu w zęby za... no właśnie nie wiem co może się w tych durnych łbach bandyckich urodzić.


Juz niejeden nazwał to robactwo po imieniu i wiele by mozna napisac na temat tej hołoty.
Ale....szkoda czasu.

Niedawno w pasażu w Krakowie mijało mnie dwóch karków w barwach "Cracovii".
Dialog staram sie przytoczyć dosłownie :

- Zajebisty film se obejrzyj
-- Jaki ?
- "Trzystu"
-- Co ? "Trzystu" ? Czego trzystu ?
-Trzystu tych ,no...Spartan ,głabie
-- To kibole "Sparty" ? hehehehe
- Osz k.urwa ,Spartan ! Takich gosci starozytnych ,co nie było na nich ch.uja jak sie napierdalali z brudasami
-- Tak sie nazywali...Spartan ?
- Tak ! bo to byli ci goscie od Spartakusa,a wiesz kto to był Spartakus ?
-- Nie ,k.urwa ,nie wiem
- Ale ty ziom tepy jesteś
--No i ch.uj ,hahahaha

Niezła polewke mielismy z moja panną ,specjalnie przyspieszalismy kroku ,zeby usłyszeć całą "rozmowę" ,daje słowo honoru ,ze to zdarzyło sie naprawdę \:\)

Do góry
#2347350 - 17/05/2008 22:49 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Amkwish]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Kibice to totalne młotki, bezmuzgi którzy potrafią zapierdalać jedynie na budowie, oczywiście są wyjątki i niektórzy mają nawet mature... Wyjątek jedynie potwierdza regułe.

Nic dziwnego, że wiekszość się cieszy że GKSiaki zostali zlani przez policje, szczerze mówiąc cieszyłbym się z tego nawet gdyby zostali zlani niesłusznie

Do góry
#2347374 - 17/05/2008 22:54 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: dimes
Kibice to totalne młotki, bezmuzgi którzy potrafią zapierdalać jedynie na budowie, oczywiście są wyjątki i niektórzy mają nawet mature... Wyjątek jedynie potwierdza regułe.

Nic dziwnego, że wiekszość się cieszy że GKSiaki zostali zlani przez policje, szczerze mówiąc cieszyłbym się z tego nawet gdyby zostali zlani niesłusznie


póki co to swoimi wpisami co chwilę udowadniasz że bezm ó zgiem to jesteś właśnie ty

wg mnie na 99% jesteś psem, i to żadnym umysłowym a tylko krawężnikiem, wiecznie piętnowanym przez ludzi-nie tylko kibiców

Do góry
#2347380 - 17/05/2008 22:55 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Nalerzy wziąść pod uwage jeszcze to, że większość z nich nie skończyła nawet zawoduwki... z nudów zajmują się kibicowaniem \:D

Do góry
#2347393 - 17/05/2008 22:59 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Przewidujac nastepny wpis, to jak juz sie starales byc taki ironiczny, to mogles napisac z nuduw geniuszu.

Do góry
#2347426 - 17/05/2008 23:04 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: dimes
Nalerzy wziąść pod uwage jeszcze to, że większość z nich nie skończyła nawet zawoduwki... z nudów zajmują się kibicowaniem \:D


gdybyś jeszcze napisał nudów w taki sposób ---> nuduf
to byłbym pewny że piszesz tak specjalnie

a tak mam wątpliwości czy jesteś bezdennie głupi, czy tylko oczko wyżej

-należy, wziąć, zawodówki, mniejsza o to... ja tu widzę po twoich ciągłych wpisach jedynie frustrację pieska na bukmacherskim forum i tyle \:D


oczywiście nie wszyscy kibice są lekarzami, prawnikami, dyrektorami czy właścicielami firm
ale tacy też się zdarzają
pisałem już o tym że stadionowy tłum to przekrój przez polskie społeczeństwo

nie każdy także jest tak genialny jak @Amkwish i zna się na wszystkim; cóż na świecie nie ma samych intelektualistów
ciekawe czy jak trzeba położyć kafelki w łazience, wymienić uszczelkę, naprawić samochód czy zamontować antenę to cała ta "ęteligencja" też jest tak mocna w pracy jak w gębie

Do góry
#2347427 - 17/05/2008 23:04 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: codi]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać \:D

Na temat, uważam, że policja powinna ostrzej załatwiać sprawy z takimi kibicami. Jedyne z czego jestem zadowolony to że policja w końcu nie bawi się z tymi bandytami.
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.

Do góry
#2347472 - 17/05/2008 23:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura


nie każdy także jest tak genialny jak @Amkwish i zna się na wszystkim; cóż na świecie nie ma samych intelektualistów
ciekawe czy jak trzeba położyć kafelki w łazience, wymienić uszczelkę, naprawić samochód czy zamontować antenę to cała ta "ęteligencja" też jest tak mocna w pracy jak w gębie


Znam sie na tym ,na czym powinienem ,o czym miałes okazje sie przekonać, czyż nie ?

I nie jestem zdania ,ze musze samodzielnie układac flizy ,bo od tego sa fachowcy.

Nie prezentuj mi wiec typowych objawów "kompleksu fizola" ,bo ja kazdą prace szanuje ,pod warunkiem ,ze jest własciwie wykonana.

A kibole (NIE KIBICE) ,poza napinaniem sie w stadzie (pojedynczo nie kozaczą) niewiele potrafia ,chyba nic nie potrafia ,by sie wyrazic dokładnie.

Do góry
#2347485 - 17/05/2008 23:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: dimes
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać \:D


Inteligencie niekibicowski, jak juz tak chciales prowokowac i sie potem cieszyc, to trzeba bylo napisac caly post z bledami. Zreszta o poziomie Twojej ortografii mielismy sie juz okazje przekonac. A tak poza tym... Pisales chyba, ze brakuje kibicow z maturami?

Koncowki szkoda komentowac, bo gdyby policja naprawde walczyla z bandydatami, to zapewne nie byloby tego tematu na tym forum.

Do góry
#2347486 - 17/05/2008 23:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: dimes
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.


a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?

Do góry
#2347578 - 17/05/2008 23:33 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: amkwish
[quote=mura]



Znam sie na tym ,na czym powinienem ,o czym miałes okazje sie przekonać, czyż nie ?

I nie jestem zdania ,ze musze samodzielnie układac flizy ,bo od tego sa fachowcy.

Nie prezentuj mi wiec typowych objawów "kompleksu fizola" ,bo ja kazdą prace szanuje ,pod warunkiem ,ze jest własciwie wykonana.

A kibole (NIE KIBICE) ,poza napinaniem sie w stadzie (pojedynczo nie kozaczą) niewiele potrafia ,chyba nic nie potrafia ,by sie wyrazic dokładnie.


TAK, ZGADZA SIĘ I ZA TO CI DZIĘKUJĘ

natomiast wydaje mi się że zbyt często jakby kompleksy widać w drugą stronę, tzn tzw. "wykształciuchy" na każdym kroku chwalą się liczbą przeczytanych książek i zdobytych tytułów jakby to był główny, jedyny miernik oceny drugiego człowieka

a że sama tzw inteligencja wyuczona nie zawsze przekłada się na liczbę zer na koncie bankowym to także truizm
jeśli ktoś jest fachowcem wysokiej klasy to czy w Polsce czy zagranicą będzie żył godnie

treść z tytułem tematu ma coraz mniej wspólnego. było napisane o skandalicznym zachowaniu stróżów prawa ale jak mamy wymagać konsekwencji wobec policjantów skoro nawet tutaj wśród ludzi powiązanych ze sportem w jakiś sposób ciężko przekonać że polcija bardzo często nadużywa swoich kompetencji

nikt chuliganów tu nie broni, sporo osób w temacie chciało rzeczowo podyskutować ale po drugiej stronie barykady jest wysyp userów którzy nigdy nie byli na stadionie i jedynie stać ich na obrażanie kibica i szydercze wpisy jaki to kibic nie jest głupi, beznadziejny, niewykształcony i kryminalista, w ogóle beee i do niczego się nie nadaje

Do góry
#2347596 - 17/05/2008 23:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mura]
pawcio1 Offline
old hand

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 861
Skąd: Reykjavik-Islandia
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?


cos Ty....nie powie Ci...to tajemnica zawodowa

Do góry
#2347722 - 17/05/2008 23:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mura]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: mura
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?


A co lubisz patrzeć na rozgrzanych policjantów?

Znajdz jakiś bar ze striptisem dla prawdziwych mężczyzn

Do góry
#2347784 - 18/05/2008 00:00 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: mura
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?


A co lubisz patrzeć na rozgrzanych policjantów?

Znajdz jakiś bar ze striptisem dla prawdziwych mężczyzn


Ale po co te nerwy Zawod jak zawod - nie kazdy musi wykazywac sie w zyciu ambicja. Ile do emeryturki zostalo?

Przelozeni wiedza, ze jestes hazardzista?

Do góry
#2347840 - 18/05/2008 00:10 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura


TAK, ZGADZA SIĘ I ZA TO CI DZIĘKUJĘ

natomiast wydaje mi się że zbyt często jakby kompleksy widać w drugą stronę, tzn tzw. "wykształciuchy" na każdym kroku chwalą się liczbą przeczytanych książek i zdobytych tytułów jakby to był główny, jedyny miernik oceny drugiego człowieka


Otóz to ,ja równiez sie zgadzam

Troche sie usmiechnałem ,jak napisałes o flizowaniu.

Ja w latach 90-tych wziałem bezpłatny urlop i ....układałem flizy w Monachium ,serio \:\)

Szanuje ludzi ,którzy maja tzw.fach w reku i wykonujac go nie odwalaja fuszerki.

Bardziej cenię faceta z budowy ,który jest uczciwy niż palanta po 5 fakultetach ,który nie szanuje innych ,bo nie mają matury.

Nawiasem mówiąc ten typowy "wykształciuch" nie ma zielonego pojecia o praktyce ,ale teoretyzować potrafi jak nakrecona małpa.

Moja ocena oczywiscie nie zmienia pogladu ,ze wykształcenie daje naprawde duzo ,nie tylko jest potrzebne aby wykonywac lepsze (czytaj :lepiej płatne prace) ,ale zwyczajnie uszlachetnia człowieka....natomiast czy czyni lepszym ? \:\)
Hmm..zalezy od człowieka.

Nie da się tutaj wszystkiego napisać ,ale tak w skrócie to najwazniejsze jest to JAKI jestes ,a nie JAKIE masz wykształcenie i jaki zawód wykonujesz.

KIBOLI powyższe nie dotyczy z wiadomych wzgledów.

Do góry
#2347950 - 18/05/2008 00:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Fafik Offline
old hand

Meldunek: 15/07/2005
Postów: 928
Skąd: Białystok
Originally Posted By: dimes
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać \:D

Na temat, uważam, że policja powinna ostrzej załatwiać sprawy z takimi kibicami. Jedyne z czego jestem zadowolony to że policja w końcu nie bawi się z tymi bandytami.
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.


żal...
czasami lepiej się ogryźć w język, niż durnoty pisać
"musiałeś"- no gratuluje, widać masz wolną wolę
reasumując: mierny post, mierna prowokacja

Do góry
#2348127 - 18/05/2008 02:17 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fafik]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Znowu wiele szumu po pucharze Polski a nikt nic nie wspomina o wyczynach Rengersów w Manchesterze http://i32.tinypic.com/2hrod29.jpg
http://i27.tinypic.com/9r3a8n.jpg
jak widać problem z pseudokibicami na wyspach został definitywnie rozwiązany w końcu to już kulturalna Europa Zachodnia
buhahaha

Do góry
#2348128 - 18/05/2008 02:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Originally Posted By: lupus

Jakie gazety czytasz?


Mało czytam, ale jeśli już to Dziennik Polski z takich codziennych. Ja doskonale wiem, że lupus jesteś zakochany w Stecu, więc i twoja miłość do wybiórczej jakoś mnie nie dziwi.

Originally Posted By: Szewa

Jeżeli pojedziesz gdziekolwiek za granicę, nie waż mi się narzekać, że ktoś najeżdża na Polaków (a jest tak w niejednym kraju).


Zagranicę to ja sobie mogę pojechać na wakacje, a nie do pracy... I w sumie nie interesuje mnie co sobie myśli jakiś przygłupi Anglik, Pakol, Turek, czy Francuz o Polakach. Mi w Polsce jest dobrze i nie muszę stąd wyjeżdżać \:\)

Originally Posted By: Szewa

Oczywiście, że nikt ich tutaj siłą nie trzyma, ale jestem w stanie się założyć, że zrobili dla tego kraju więcej, niż banda zidiociałych kretynów, którzy pobili tego gościa w Elblągu


Jak na razie to ja słyszę o jakiś misjach gdzie biali lekarze, nauczyciele, itd wyjeżdżają na Czarny Ląd, żeby pomóc tym biednym murzynom. Skoro zrobił tak wiele dla Polski to pozostaje jedynie żałować, że dla swojej ojczyzny nie chciał tego zrobić.

Do góry
Strona 22 z 23 < 1 2 ... 20 21 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Igor, pacyfista, Sensei, rymoholik, alfa), 2921 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582987 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07