Opcje tematu
#2239494 - 08/04/2008 18:26 Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień)
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278





Do góry
Bonus: Unibet
#2249294 - 11/04/2008 22:56 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Palermo - Catania

Derby rzadza się wlasnymi prawami. To walka nie tylko o trzy punkty ale takze o prestiz i prymat w miescie. I tak oto dojdzie do derbow Sycyli.
Catania w poprzedniej kolejce sprawila spora niespodzianke pokonujac Napoli az 3-0. Tyle ze zwyciestwo to mialo miejsce w domu, gdzie Catania radzi sobie calkiem dobrze (7-5-4) . Na wyjazdach jest już znacznie gorzej. Zero wygranych, zaledwie 6 zdobytych punktow, sprawia ze Catania (wraz z Parma) sa najgorzej spisujacymi się druzynami poza domem. Z kolei Palermo udalo się w koncu przerwac fatalna passe 6 spotkan bez wygranej. Zwyciestwo nad Juventusem było dosyc szczesliwe, ale najwazniejsze dla psychiki i morali w zespole jest to ze udalo się wygrac. Być może pozwoli to Rozowym na uwierzenie w siebie, co w rezultacie przelozy się na ich lepsza gre. Okazja do podtrzymania dobrej passy wydaje się być idealna, bo skoro udaje się pokonac Stara Dame , to tymbardziej powinno to się udac z najslabiej punktujaca druzyna Seria A w meczach wyjazdowych. W Palermo o punkty nie przychodzi latwo o czym swiadczy fakt ze z 16 spotkan u siebie tylko w 3 gospodarze schodzili w roli pokonannych. W ostatnich trzech potyczkach pomiedzy oboma zespolami dwa razy gora byli Rozowi a raz padl rezultat remisowy. Zwyciestwo w tak waznym i prestizowym meczu dla obu druzyn podowojnie wzmocni graczy Palermo.

Ja jednak nie nabralem jeszcze pelnego zaufania do pilkarzy Palermo dlatego tez wybieram opcje:

Typ: 1 DNB
kurs: 1.50


Reggina - Sampdoria

Udinese - Roma, Juventus - Milan, Inter - Fiorentina. Prawie cala czolowka gra miedzy soba , poza Sampdoria, która zmierzy się z zamykajaca tabele Reggina. To swietna okazja do podreperowania dorobku punktowego i wyrobienia sobie przewagi lub zmniejszenia straty do rywali z którymi gracze z Genui tocza boj o europejskie puchary. Reggina walczy o utrzymanie, a punkty potrzebne do realizacji swojego celu zbiera przede wszystkim przed wlasna publicznoscia. Z jednej strony na koncie Regginy 4 mecze bez wygranej( zaledwie 3 wygrane w 16 ostatnich spotkaniach), z drugiej strony od 4 spotkan nie przegrala u siebie. Należy sobie teraz zadac pytanie która z tych serii zostanie podtrzymana? Uwazam ze ta pierwsza czyli ze będą musieli jeszcze poczekac by zasmakowac kolejnego zwyciestwa. Sampdoria znajduje się w bardzo dobrej formie o czym swiadczy bilans ich ostatnich spotkan. Z 6 wygrali 5 i jeden zremisowali. Sampdoria calkiem mile wspomina wizyty na Stadio Oreste Granillo gdzie w dwoch ostatnich meczach dwukrotnie pokonali gospodarzy ( w obu przypadkach konczylo się dla Regginy 0-1), a jeszcze wczesniej padl remis 2-2. Mysle ze podopieczni Waltera Mazzarri'ego wykorzystaja szanse przed jaka staneli , a mianowicie okazje do tego by awansowac w ligowej tabeli i zblizyc się do upragnionego miejsca dajacego prawo gry w LM ( obecnie traca 4 oczka)

Typ: 2 DNB
kurs: 1.85



Propozycja: 2
kurs: 2.65



byc moze zagram za mniejsza stawke tez "czysta" 2 ale musze sie jeszcze zastanowic.

Do góry
#2251684 - 12/04/2008 17:51 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Udinese-AS Roma

W kiepskim stylu Roma pozegnala się z Lm w Teatrze Marzen. Ilosc bledow które popelnili pilkarze z Rzymu w srodowym spotkaniu była spora. Nie będę ich wymienial bo to nie ma senu, gdyz jest to przeszlosc i należy mieć jedynie nadzieje ze podopieczni Spallettiego wyciagna z nich odpowiednie wnioski. Teraz Giallorossi przyswieca już tylko jeden cel, walka o scudetto. Strata do prowadzacego Interu wynosi 4 oczka i aby szanse na zniwelowanie tej przewagi były w dalszym ciagu realne trzeba wygrac to spotkanie, ale nie będzie to latwe zadanie, gdyz Udinese jest niepokonane już od 7 spotkan. Roma walczy o tytul mistrza, Udinese o europejskie puchary, co zwiastuje zaciete i emocjonujace spotkanie w którym kazda ze stron będzie chciala przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc, by byc blizej zamierzonego celu. Mam wrazenie jakby Roma w ostatnim czasie nieco "spuchla" i nie prezentuje się już tak okazale jak jeszcze miesiac temu. Na dodatek w 5 ostatnich wyjazdowych spotkaniach zdolali wygrac tylko raz. Zmeczenie po Srodowym pojedynku w LM tez może dac się we znaki i miec wplyw na losy tego spotkania. Obie druzyny maja spory potencjal ofensywny, w obu przypadkach obrona nie zawsze bywa mocna strona, obie sa w pelni zmoblizowane do walki o swoje.

Typ: Obie drużyny strzelą
kurs: 1.75



Lazio-Siena


Sytuacja obu druzyn w lidze jest już jasna. Zadnej z nich nie grozi spadek, żadna tez nie ma szans na gre w europejskich pucharach ( poprzez lige). To co dodalem w nawiasie wydaje się być najistotniejsze w tym spotkaniu. Lazio które w dalszym ciagu rywalizuje w rozgrywkach Pucharu Wloch, ma dzieki niemu wciaz szanse na wystepy w pucharach. 16.04 Lazio stoczy pierwszy polfinalowy pojedynek z Interem. Skoro sytuacja w lidze jest już klarowna, to można wszystkie sily skoncentrowac na pucharowe rozgrywki. Mniejsze zaangazowanie w ligowe boje otwiera przed Siena realna szanse na wywalczenie w Rzymie punktow, a o nie w ostatnim czasie na Stadio Olimpico nie jest latwo. Lazio nie przegralo u siebie od 5 spotkan, wygrywajac 4 z nich i jedno remisujac. Siena na wyjazdach nie imponuje , o czym swiadczy fakt ze zdolali wygrac zaledwie 3 na 16 spotkan, ale od 4 spotkan maja statut niepokonanych , dlatego uwazam ze nie powinni przegrac tego spotkania z Lazio które myslami moze byc już przy srodowym spotkaniu z Interem...

typ: X2
kurs: 1.67

Do góry
#2251698 - 12/04/2008 18:02 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Hakan]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zauważcie spadki kursów na remisy w meczach Palermo - Catania i Lazio - Siena. Osobiście pobrałem X w obu tych meczach i liczę że co najmniej jeden wejdzie a wtedy będę na "+" \:\)

Do góry
#2251760 - 12/04/2008 18:46 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: DJ SOSNA]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Uwazam ze nalezy sie powaznie zastanowic nad remisowym system z Seria A, bo jak spogladam w oferte to wiele spotkan pachnie wlasnie takim rozwiazaniem. Z drugiej jednak strony kursy na mecze o sporej dozie prawdopodobienstwa sa bardzo zanizone np Genoa - Torino w granicach 2.40 na podzial punktow...

Do góry
#2251765 - 12/04/2008 18:49 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Hakan]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110938
Skąd: Las Vegas
W tej lidze to wlasciwie norma gdy liga zbliza sie do konca .jeszcze z dwie kolejki i "wybrane" czytaj teoretycznie ustawione beda chodzic po 1,90.

Makarony podobno w tym roku beda robic ustawki ustawek :D(kontaktowali sie z Eugeniuszem) wiec lepiej uwazac z tymi remisami

Do góry
#2252468 - 12/04/2008 22:28 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: rafal08]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Zdarzenie: Palermo - Catania Calcio
Data: 12.04.2008 Godz. 18:00
Typ: 1
Kurs: @2,20
Stawka: 4/10
Buk: Expekt
Stadion: Stadio Renzo Barbera



Dobrym rozwiązaniem jest granie na Palermo w Pinnacle gdzie mamy kurs @2,39.

Palermo tydzień temu pokonało Juventus na własnym boisku i muszę przyznać że zagrali bardzo dobry mecz. Po wszystkich kontuzjach, które ich trapiły przez ostatnie tygodnie możemy zauważyć że drużyna ta wyrównuje co raz bardziej swoją forme.

Zespół Catani o ile u siebie potrafi postraszyć rywali to w meczach wyjazdowych spisuje się najsłabiej w całej lidze.

W Catani Palermo przegrało 3-1 i dzisiaj będzie dla gospodarzy wspaniała okazja do rewanżu, w szczególności gdy dwa ostatnie spotkania w Palermo kończyły się przegranymi dla Catani.

Nawet ruch dzisiaj mamy w temacie \:\)

Do góry
#2252515 - 12/04/2008 22:43 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze Palermo rozegralo bardzo dobry mecz z Juventusem. Wskazuje na to druga polowe ktora byla fatalna w ich wykonaniu i tylko nieskutecznosci Juve zawdzieczaja ze skonczylo sie 3-2 a nie np 2-4. Catania to nie ten sam poziom co Juve wiec licze ze tym razem Rozowi zaprezentuja sie godnie i pokaza w koncu na co ich tak naprawde stac. Kurs faktycznie kusi , ja osobiscie jeszcze nie nabralem pelnego zaufania zeby zagrac "czysta" 1, tymbardziej ze jest to spotkanie derbowe wiec Catania zagra podowojnie zmotywowana, a forma Palermo w dalszym ciagu nie jest jeszcze ustabilizowana.

Do góry
#2252683 - 12/04/2008 23:23 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Hakan]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
No może coś ode mnie..

Palermo - Catania Calcio
Bardzo ważny mecz dla obu zespołów bo w końcu derby zobowiązują. Osobiście Jose bym nie grał czystej 1 w tym meczu, to Catania będzie bardziej zdeterminowana by dzisiaj wygrać. 15 miejsce w tabeli i fakt, że na plecach czują oddech takich klubów jak Parma, Livorno, Empoli czy Cagliari muszą zagrać dzisiaj bardzo rozważnie by wyjechać z ciężkiego terenu z jakimikolwiek punktami.
Ja uważam,że nie zobaczymy dzisiaj dużo goli, moim głównym typem na ten mecz jest [u]under 2,5[/b].
Ciężko mi wskazać kto ten mecz wygra ale uważałbym także na remis! Kursy poleciały w dół a wiemy jak to jest w lidze włoskiej ;\)
Obecnie remis chodzi nawet po 2,80.

Palermo - Catania -2,5 @1,90

PozdrawiaM!

Do góry
#2255001 - 13/04/2008 16:58 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: 19marcin08]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Jednak Palermo, jednak under ;\)

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Można powiedzieć że bardziej aktywnym zespołem była Catania. Palermo ograniczone raczej do obrony i kontr. Kilka razy zagrażał bramkę Palermo Spinesi, jedną z akcji można nazwać wręcz 100% ale Agliardi bronił wspaniale.

Druga połowa to przez 10 może 15 minut nadal przewaga gości. Agliardi dalej broni wspaniale a zespół Palermo powoli się rozkręca. Ostatnie pół godziny to już absolutna przewaga Palermo. Świetne zmiany trenera Colantuono. Przede wszsytkim Miccoli, który rządził w środkowej częsci boiska. Kilka groźnych sytuacji i w końcu mamy 84' minute...



Wszystkim gratuluje trafnych typów

Tak na marginesie chciałem powiedzieć że kurs 2,80 na remis w Serie A nie jest wcale znakiem od buków. Póki co wątpie by wchodziliśmy już w fazę gry na remis. Być może warto próbować obstawiać więcej underów bo muszę przyznać że z wszystkich spotkań, które ostatnio oglądałem tempo meczu jest o pół "biegu" wolniejsze niż jeszcze pare kolejek temu. To nie Anglia i drużyny są już powoli zmęczone.

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#2255498 - 13/04/2008 20:28 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Zdarzenie: Lazio Rzyma - AC Siena
Data: 13.04.2008 Godz. 15:00
Typ: 1
Kurs: @2,20
Stawka: 6/10
Buk: Bet 365
Miejsce spotkania: Olimpico Di Roma



Kurs 2,20 dobrze mi się po wczorajszym meczu kojarzy \:\)

Oby dwa zespoły już w zasadzie grają o pietruszkę w kontekście całego sezonu. Dla Sieny rozgrywki raczej udane bo na przyszły sezon znów będą występować w Serie A.
Lazio niezadowolone tym że nie zagrają nawet w pucharach, no chyba że uda im się pokonać Inter Mediolan w drodze po puchar Włoch.

Lazio ma coś do udowodnienia swoim kibicom. W ostatnich meczach u siebie grali wspaniale. Pokonali Rome i powstrzymali Inter Mediolan. W zasadzie w meczu z Interem byli zespołem o wiele lepszym i tylko Julio Cesar był w stanie obronić Nerrazzurich przed porażką i tak też się stało. Lazio u siebie gra w kratkę (8-3-5) choć ostatnio ich forma zdecydowanie się wyrównała i oprócz wymienionych wyżej spotkań na własnych śmieciach bez większych problemów ograli takie drużyny jak: Livorno, Reginne i Atalante.
Rzymiane będą musieli radzić sobie bez Del Nero i Firmaniego. Starta nie jest spora ponieważ obaj nie grali za dużo w obecnym sezonie.

Siena to zespół środka tabeli i bez wątpienia więcej od nich w tym sezonie nie oczekiwano. Obecnie nie spisują się źle, chociaż ostatnie mecze i sporo remisów pokazują że zespół ten będzie miał dzisiaj dużo problemów z ropędzonym Lazio.
W Sienie nie zagra dzisiaj Paolo De Ceglie i Valerio Bertotto.

W pierwszym meczu tego sezonu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1-1. Mecz był oczywiście rozgrywany na stadionie Sieny.

Mam w pamięci wspaniałe mecze Lazio z Romą i Interem (oby dwa oglądałem w TV) i wydaje mi się że dzisiaj Lazio zagra podobnie. Całkiem możliwe że w każdym kolejnym meczu Serie A, będą grali o "głowę" Rossiego i jego byt w Lazio na przyszły sezon.

Do góry
#2256752 - 14/04/2008 00:28 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wg mnie dalsze losy Rossiego sa zalezne od postawy Lazio w Pucharze Wloch, ktory jest obecnie bez watpienia priorytetem dla Rzymian.

3/4 tak wyglada trafnosc typow z tej kolejki wiec jestem zadowolony. Na dodatek Roma wygrala wiec towarzyszy mi podwojna radosc.

Do góry
#2258730 - 14/04/2008 15:35 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Hakan]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Hakan
Udinese-AS Roma

W kiepskim stylu Roma pozegnala się z Lm w Teatrze Marzen. Ilosc bledow które popelnili pilkarze z Rzymu w srodowym spotkaniu była spora. Nie będę ich wymienial bo to nie ma senu, gdyz jest to przeszlosc i należy mieć jedynie nadzieje ze podopieczni Spallettiego wyciagna z nich odpowiednie wnioski. Teraz Giallorossi przyswieca już tylko jeden cel, walka o scudetto. Strata do prowadzacego Interu wynosi 4 oczka i aby szanse na zniwelowanie tej przewagi były w dalszym ciagu realne trzeba wygrac to spotkanie, ale nie będzie to latwe zadanie, gdyz Udinese jest niepokonane już od 7 spotkan. Roma walczy o tytul mistrza, Udinese o europejskie puchary, co zwiastuje zaciete i emocjonujace spotkanie w którym kazda ze stron będzie chciala przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc, by byc blizej zamierzonego celu. Mam wrazenie jakby Roma w ostatnim czasie nieco "spuchla" i nie prezentuje się już tak okazale jak jeszcze miesiac temu. Na dodatek w 5 ostatnich wyjazdowych spotkaniach zdolali wygrac tylko raz. Zmeczenie po Srodowym pojedynku w LM tez może dac się we znaki i miec wplyw na losy tego spotkania. Obie druzyny maja spory potencjal ofensywny, w obu przypadkach obrona nie zawsze bywa mocna strona, obie sa w pelni zmoblizowane do walki o swoje.

Typ: Obie drużyny strzelą
kurs: 1.75


Dokładnie za ten mecz chciałbym Ci bardzo Hakan podziękować

Sam wczoraj grałem sporo spotkań z Serie A ale nie mogłem nic wycisnąć z meczu Udinese - AS Roma. Przeczytałem twój post i zagrałem to 4/10. Efekt jest chyba wszystkim wiadomy.

U mnie w zasadzie 1/2 w typach. Grałem jeszcze Genoa i kilka innych spotkań ale nie ma co pisać bo na forum ich oficjalnie nie podałem.

Nie oglądałem jeszcze skrótów wszystkich spotkań, jedynie Palermo z Catanią, które opisałem wyżej.

Wczoraj o 20:30 zasiadłem przed telewizorem by obejrzeć mecz Inter Mediolan - Fiorentina. W końcu zobaczyłem Inter, który chce oglądać w każdym meczu. Stankovic, który gra jak sezon temu, Balotelli niewiarygodnie szybki, zwinny, dokładny. Obrona nie do przejścia i świetna atmosfera na stadionie a co najważniejsze również na ławce rezerwowych.
Pierwsze 20 minut to mimo wszystko przewaga Violi choć Inter stworzył jedną groźną akcję po rzucie rożnym. Potem Inter wrzucił drugi bieg i miał kilka okazji. W szczególności utkwiła mi w pamięci akcja Cruza, który główkował po dośrodkowaniu Stankovica ale Frey świetnie wybił piłke na rzut rożny.
Frey był kontuzjowany i nawet Avramov (II bramkarz Violi) stał już przy linii bocznej ale Francuz zacisnął zęby i do grał mecz do ostatniej minuty.
Druga połowa to już zdecydowana przewaga Interu Mediolan. W 55 minucie padła pierwsza bramka. Gol raczej przeciętnej urody po Cambiasso właściwie dobił piłkę do pustej bramki. Gol młodego Balotelliego to świetne podanie Cruza i Mario wychodzi sam na sam, zachwowuje spokój i mamy 2-0.


Do góry
#2258854 - 14/04/2008 18:58 Re: Serie A - XXXIII kolejka (12-13 Kwiecień) [Re: Jose]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Dlugo sie wahalem czy zagrac jeszcze wczoraj Inter ale ostatecznie odpuscilem. Po obejrzeniu pierwszej polowy bylem zadowolony ze dokonalem takiego wyboru bo milej dla oka i lepiej prezentowala sie Fiora ( przez chwile myslalem ze moze nawet wygraja to spotkanie). Poczatek drugiej polowy nalezal juz jednak do Interu ktory potrafil udokumentowac swoja wyzszosc nad rywalem strzelajac mu 2 bramki. Zatem Losy mistrzostwa dalej pozostaja sprawa otwarta.

do uslyszenia do srody kiedy to rozgrywane beda mecze w Pucharze Wloch. Pierwsze moje spostrzenia to Lazio strzeli gola i Roma wygra.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa), 3402 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581797 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49