Opcje tematu
#2272998 - 19/04/2008 02:02 Co jesteś w stanie zrobić dla działu liga polska?
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Ostatni miesiąc wstrząsnął mną jeśli chodzi o dział liga polska. Z resztą bardzo dobrze jest to widoczne po postach jakie zostawili użytkownicy. Wstrząsające jest, że tylko dwie osoby udzieliły się w temacie o Orange Ekstraklasie na ponad 450 oglądających. Oczywiście pewnie ludzi, którzy rzeczywiście oglądali było z 80, ale gdzie oni są, bo ja ich w temacie nie widzę. Nie wiem czemu tak "olewacie" ten dział. Przecież od ligi polskiej w kraju mamy 38 milionów ekspertów. Najwyższy czas wami wstrząsnąć. Chcę abyście brali aktywnie udział w życiu działu liga polska. W tym temacie proszę napisać co jesteście w stanie robić dla popularyzacji tego działu i jego rozkwitu. Brak waszego głosu w kolejkach ligowy powoduje jedno że nie wiemy wszystkiego. Każdy z was może dodać cegiełkę do dyskusji a ta cegła może urosnąć w piękny biurowiec w którym wypijemy szampana z naszych wygranych. Bez waszej pomocy zostaniemy z pustą cegłówką, którą rzucimy w kąt. Dlatego niech każdy napisze co myśli i jaki wkład może wnieść.

Co robisz dla działu liga polska?
Multiple choices allowed (62 total votes)
Zakładam tematy kolejkowe - 4 (06%)
Udzielam się w Ekstrak(l)asie Typerów - 7 (11%)
Piszę o sytuacji w mojej drużynie - 8 (13%)
Piszę analizy spotkań ligowych - 6 (10%)
Zabieram głos w Rozmowach o polskiej piłce nożnej - 10 (16%)
Tylko oglądam - 15 (24%)
Uważam, że nie jestem w stanie nic wnieść do dyskusji - 12 (19%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#2273103 - 19/04/2008 02:33 Re: Co jesteś w stanie zrobić dla działu liga polska? [Re: Ignorator]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
widocznie korupcja zniechęciła do "pomarańczy" nie tylko Klickiego czy innych choćby potencjalnych inwestorów ale także użytkowników mecz.pl

choć sam interesuję się piłką nożną z czysto obiektywnego punktu widzenia nie widzę przesłanek aby oglądać mecze polskiej Ekstraklasy. No bo tak: mistrzostwo Polski już po pierwszej rundzie zdobyła Wisła; kto spada z ligi? nie wiadomo i pewnie przed rozpoczęciem kolejnego sezonu nie będziemy wiedzieć. Będą dywagacje czy ten dostanie licencję czy nie. Wszystko to jest mało interesujące, bo zamiast rozmawiać o samych aspektach sportowych będą rozmowy: czy ten zespół to się broni przed spadkiem do drugiej czy trzeciej ligi? a w zasadzie to ile zespołów będzie grało w pierwszej lidze? ja rozumiem że walka z korupcją musiała spowodować okres przejściowy w futbolu, tyle że jest on już za długi. We Włoszech mimo że sprawa wyszła później niż w Polsce Juventus już zdążył wrócić do pierwszej ligi i walczyć o mistrza, a u nas..

Do góry
#2274248 - 19/04/2008 06:59 Re: Co jesteś w stanie zrobić dla działu liga polska? [Re: M4CI3K]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
ja często przeglądam, gdyż nie znam się za bardzo na lidze
polskiej i wole czytać Twoje typy Igi ( świetna robota w tym
dziale ) oraz przemyslenia innych userów, po prostu jak z czegoś
czuje się słabo to wstrzymuję się od głosu.

btw jutro Ruch x2 i Legia x2, kurs u ziemniaka ok 2

i wyszło też dlaczego nie piszę ( nie mam zbytnio czasu na poparcie tych typów faktami czy przemysleniami - brak czasu )

pozdr,

p.s.
nie łam się ! sporo osób widzi jak rzetelnie tutaj pracujesz i to docenia

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49