Strona 5 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2551204 - 18/08/2008 09:17 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: kiziorro]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
I okazuje się, że Szymon Kołecki nawet XX godzin po zawodach w wywiadzie dla polskiej TV nie może ujawnić powodów swojej dzisiejszej fryzury, a raczej jej braku ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2552405 - 18/08/2008 23:58 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Vorspringer]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam ........


no mam sporo lat - ale tylu debili i nie przygotowanych profanów w tvp w ciagu jednego dnia to jeszcze nie widziałem ...........

Niejaki redaktor Starowicz ( wyjatkowy idiota - uczeń Szaranowicza - następny , z tych , którzy słysząc swój głos dostają orgazmu ) do końca meczu Polaków NIE ZNA KOŃCOWEJ TABELI DRUGIEJ GRUPY !!!!
I idiota oczywiście nie mówi z kim zagrają Polacy w przypadku lost lub x i tym bardziej w przypadku zwycięstwa !!!
A mecz skończył sie przed naszym !!!!!!!

Zaden debil w tvp - tam chyba sami idioci siedzą - nie sprawdził tego i nawet w przerwie kalectwu nie podpowiedział .

Co lepsze wsadzili Eliasza ( były słaby trener naszych ręcznych ) , i chyba mu nie powiedzieli o wyniku meczu den - ger , dlatego pierd...ł rozważania jak to będzie jak wpadniemy na duńczykow ( sic! ) albo gejzery .....

W trakcie tego żałosnego popisu dyletanctwa byłem świadkiem kolejnej kompromitacji niejakiego idioty red. Patyry , który na tv info w 30 minut po odpadnięciu Pyrek bredził o medalowych szansach tyczkarek ( w liczbie mnogiej ! - sic ! )
Tutaj zresztą asy zabłysły podwójnie . Para debili Sz + Jó zaczyna komentować finał na 800 m kob. ( tzn. jeszcze laluchny nie wystartowały )a idiota ze studia ściąga to z anteny , żeby.............przenieś się na Okęcie , gdzie jest minister sportu i będą witać naszych olimpijczyków !!!!!!!
( prawie setkę Kubertenowców....... - a propos tej kategorii - to qrewsko niesprawiedliwe , że kaleki , które zajęły 20-30 miejsca w pierwszych dniach - śmigały po Pekinie jak po własnym podwórku przez cały tydzień , bawiły się - a nasi wioślarze chiński mur obejrzeli na widokówkach ..........żałosne )
Nie musze pisac ,że przez pierwsze 5 minut wyszedł tylko .........fechmistrz pagiński ( trzeźwy ! sic ! )i spier...ł szybko ......te kaleki czekały 15 minut......na wioslarzy .

Nie wspomne o porannej transmisji duetu Babiarz - Jóźwik z LA - tutaj to po 10 minutach nacisnąłem przycisk MUTE .

Ci idioci są absolutnie slepi - chyba nikt im nie powiedział , że monitor to jest urządzenie pomocnicze - podejrzewam , że oni nie oglądaja lekkiej na stadionie - tylko w monitorku......

Tym bardziej porównując ten żałosny bełkot do tego co robią Rudzińskie w eurosporcie mam tak wielką ochotę pojechać do wioski Wa-wy i wypier...ć im w te tępe pały !!!!!!!!!

To naprawdę szok jak tacy debile moga tyle mówić idiotyzmów do mikrofonu i jeszcze im za to płaca - tylko u nas mozliwe.......

No ale chodiaż będzie zachwycony wynikami ogladalności olimpiady.........eh - myslałem , że jak usiadł na tym stołku to mu troche mózgu i jaj do decyzji zostanie - ale gdzie tam - pasmo kompromitacji - nie kończące się .

ps. Ad hoc

Blanik - opoka jak wioslarze .
Dołęga - potworna szkoda - rozczarowanie że chociaż brąziku nie dopchnął - ale nie wyglądał szczerze mówiąc najlepiej .
Pyrek - za krotka
Rogowska - za krótka i potwornie przereklamowana
Plawgo - dopóki konkretnie nie powie jak było z tą kontuzją - to nie chcę oceniać i krzywdzić .
Klasa 470 - no na pewno brak klasy.....
Triathlon - np comment - okolice jeździectwa w porywach .
Siatkarze - bomba - aż strach prorokować
Piłkarze ręczni - w końcowce modliłem się o remis i Ok - wolę 100x gejzery niż kacapów po ostanim meczu ....

Generalnie w rozstrzygnięciach drużynowych bomba - nawet widziałem Liktoras na Okęciu - czyli szczęśliwie doleciały i już nie będą katować........

jutro proponuję skupić się na brązie - mniej pyskaty bokser - czyli maszczyk ma irlandczyka - i było by smiertelnym grzechem tego medalu nie wyjąć - plus wieczorem małachowski - wierzymy w rekord Polski i brązik ...
To plan maksimum - niech dobawią jeden to będzie mozna frizzante już zacząć chłodzic .

Pozdrawiam

Do góry
#2552410 - 19/08/2008 00:01 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
No ale chodiaż

no dowaliłem do pieca - chidziło mi o chodziarza - niejakiego Korzeniowskiego , który konsekwentnie sobie nie radzi i konsekwentnie jest chwalony..........

Do góry
#2552501 - 19/08/2008 01:14 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
Zimon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2007
Postów: 4195
Skąd: Wrocław
Komentowanie tych panow to jedna sprawa a druga to paplanie w studiu przez okolo polowy bloku transmisyjnego(12h)z expertami Chmara i Personem podczas gdy mozna pokazac ciekawe finaly.

Do góry
#2552715 - 19/08/2008 03:20 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Zimon]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
ogladalem Maszczyka w 1/8 i chaotycznie walczyl. Koles z Namibii chowal sie za podwojna garda a Maszczyk caly czas rece opuszczone, zero taktyki i tylko chcial cos trafic, pewnie liczyl na to, ze ma wiekszy zasieg, ale fartem wygral. Irlandczyk spokojnie wypunktowal Ekwadorczyka. Polak z Irlandczykiem walczyli ze soba 2 lata temu i nasz wygral roznica okolo 20pkt, ale wtedy Irlandczyk jeszcze byl listonoszem a teraz rzucil ta robote i chce zdobyc medal co ma mu otworzyc droge do boksu zawodowego. kursy zroznicowane od 1,4 w skybet do 1,8 w toto na Irlandczyka (on jest z Irlandii czy z Irlandii Polnocnej ? walczy w jakims klubie z Belfastu...) i od 1,8 w toto do 2,7 w skybet ! na Maszczyka mozna zagrac surebet \:\)

Do góry
#2552877 - 19/08/2008 04:46 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: kiziorro]
Tfete Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2007
Postów: 56
Onda komentarz tego co te jełopy wyprawiają w tv BOMBA:). Uśmiałem się. Chyba to wydrukuję i pokażę kilku osobom:).
Ale pamiętaj/cie NIE ZAWSZE TAM GDZIE TRZEBA Są NAJLEPSI TYLKO CI CO "MUSZĄ" BYĆ. Tak jest w piłce, polityce, na stanowiskach komentatorskich, w aktorstwie (synowie, dzieci, rodzina - mam nadzieje ze wiadomo o czym mówie) i jednym słowem mówiąc wszędzie są znajomości a nie umiejętności!
Pozdrawiam

Do góry
#2552881 - 19/08/2008 04:52 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: kiziorro]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
nie wiem jak Wam ale mnie podoba sie typ na Hiszpanie w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej w hokeju na trawie (panowie)
Hiszpanie graja z Korea Poludniowa i przed ost.kolejka trzy druzyny maja szanse awansowac do polfinalow (oprocz wspomnianych druzyn jeszcze Niemcy) w najlepszej sytuacji sa Hiszpanie bo prowadza w tabeli- i jak by nie patrzyc beda chcieli zajac pierwsze miejsce w grupie by unikac potyczki w 1/2 z glownym faworytem IO (oprocz NIemiec)Australia!!!
druzyny te spotkaly sie w turnieju kwal.i wtedy Hiszpanie rozbili Koree 7:2

Sun 22 Jun 13:35 1st Round Spain South Korea 7-2 (3-0)

wiec jak dla mnie kurs:2.10 bet365 wart gry!

co o tym sadzicie?

Do góry
#2552902 - 19/08/2008 05:11 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Marian]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oczywiscie nie do konca masz racje...Niemcy moga zremisowac z Nowa Zelandia...wtedy remis Hiszpanom daje I miejsce...Niemcom raczej rybka z kim zagraja w 1/2, a mozna sie tylko domyslac, ze ani Australia, ani Holandia tego nie beda chcialy ;\)

Wg mnie mozna probowac na jutro:

Nowa Zelandia x2
Pakistan x2 lub 2

I dopiero pozniej zobaczyc co kto musi...Australia musi zremisowac min., bo porazka ich na 100% eliminuje. Hiszpanii przy remsiie Niemcow wystarczy remis ;\)

Do góry
#2552919 - 19/08/2008 05:25 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: polskignom
oczywiscie nie do konca masz racje...Niemcy moga zremisowac z Nowa Zelandia...wtedy remis Hiszpanom daje I miejsce...Niemcom raczej rybka z kim zagraja w 1/2, a mozna sie tylko domyslac, ze ani Australia, ani Holandia tego nie beda chcialy ;\)

Wg mnie mozna probowac na jutro:

Nowa Zelandia x2
Pakistan x2 lub 2

I dopiero pozniej zobaczyc co kto musi...Australia musi zremisowac min., bo porazka ich na 100% eliminuje. Hiszpanii przy remsiie Niemcow wystarczy remis ;\)


nie zgodze sie z Toba odnosnie jednej sprawy:tej ze nie wazne z kim zagraja Szwaby, bo wydaje mi sie ze zdecydowanie latwiejszym rywalem dla Niemiec jest druzyna Holandii niz ekipa Kangurów (takie jest przynajmniej moje zdanie) nie mniej wydaje mi sie ze warto zagrac Hiszpanie po kursie 2.10

pozdro

Do góry
#2552923 - 19/08/2008 05:27 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Marian]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Niemcom rybka, bo i tak nie maja wplywuna to z kim zagraja, a sa w o tyle korzystnej sytuacji, ze to ich beda starali sie unikac...bo Hiszpania to zaden rywal, w porownaniu do naszych zachodnich sasiadow...

Do góry
#2552931 - 19/08/2008 05:36 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: polskignom
Niemcom rybka, bo i tak nie maja wplywuna to z kim zagraja, a sa w o tyle korzystnej sytuacji, ze to ich beda starali sie unikac...bo Hiszpania to zaden rywal, w porownaniu do naszych zachodnich sasiadow...


no ale ja w pierwszym poście napisalem ze to Hiszpanie beda chcieli uniknac Australii (oczywiscie jesli Ci wygraja swoj ostatni mecz-jak slusznie zauwazyles, bo to jest warunek zeby druzyna z antypodow zajela I miejsce) dla Hiszpanow latwiejszym rywalem jest Holandia niz Australia!

ja to widze tak wygrana NIEMIEC,Australii i Hiszpanii:>
a teraz ide spac bo jutro o 6.30 do pracy trzeba isc:(

go SPAIN !!!

Do góry
#2552954 - 19/08/2008 05:50 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Marian]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Dla mnie zwycięzcą dzisiejszego dnia (prócz Blanika oczywiście) jest redaktor Szczęsny. Ten od ciężarów. Facet, którym TVP pokarała w zimie wszystkich miłośników skoków narciarskich udowodnił dzisiaj, że dyletanctwo pór roku nie rozróżnia. O tym, że nie ma on większego pojęcia o dźwiganiu było wiadomo. Niewielu ma i trudo wymagać od walczącej rozpaczliwie w obronie abonametu telewizji, aby zafundowała sobie i nam kogoś kumatego. Dziś za to red. Szczęsny udowodnił, że pomimo braku elementarnej wiedzy o tym sporcie nie umie także wykonywać prostych operacji matematycznych ogniskujących się wokół dodawania, do czterech włącznie.
W połowie decydującego o losach medali podrzutu ze trzy razy wydzierał się do mikrofonu informując kraj o ty, że "Dołęga ma już pewne srebro", potem spuścił nieco z tonu oświadczając, że "ma już na pewno medal"...aby w końcu z uroczym skądinąd i - wierzę - szczerym zakłopotaniem oświadczyć zgromadzonym telewidzom, że "nie wie jak to sie stało, iż Polak został bez medalu..."
A najgorsze, że jeszcze parę miesięcy i znowu wyślą go na front walki o lepsze jutro skoków narciarskich na antenie TVP :-(

Do góry
#2554461 - 20/08/2008 03:09 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Vorspringer]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Witam Panowie - powoli finiszujemy ( jesce tylko 2 krążki )....

Zacznijmy od dnia dzisiejszego .

1) Cholera francuzi kupili chinkę deko lepszą - widać mają lepsze rozeznanie w 4-ych i 5-ych dziesiątkach asów rakietki w okolicach Pekinu .....

2) Maszczyk - ano pisałem przed IO - można sprawdzić - że mamy 2-óch bokserów ....pyskatych...Kaczor - ten bardziej pyskaty vacanze miał szybciutko , drugi Maszczyk udowodnił że jego zawartość mózgu + umiejętności dorównują trenerowi .
Było tak - ci idioci - trener itp. spytali Mongołów o Uutoni`ego ( tego Namibijczyka - którego rozpieprzył na ....wskazania...) , którzy widzieli go w akcji - opowiadali ( mongołowie ) , że jest niski . Dopiero potem okazało się , że porównywali go z zawodnikiem z o 10 kg cięższej kategorii wagowej - wyjaśnił trener LUDWIK BUCZYńSKI - podaje to za PS.
Panowie - myslałem , ze sam wypieprzę w kosmos - 4 lata temu qrwa nikt nie powiedział bokserowi w ringu że moczy - teraz debila nie stać było o poproszenie jakiejkolwiek osoby z ekipy o załatwienie taśmy ??? nawet tych debili z tvp ???
Nie qrwa , trener wolał się mongołów pytać ( swoją drogą qrwa dlaczego mongołów ??? )
Cholera ! ciekawe kogo się spytał o irlandczyka ???????
No jak sama walka wyglądała nie będę pisał - tak marginesie chyba nigdy w życiu nie napisałem tyle o boksie....

3) Klepacka - no mi tu żaden medal nie wychodzi za cholerę - ale nie wiem , nie znam sie - nie będę pyskował .

4) Star - trza czekać - o szansach pogadamy po 3 jutrzejszych wyścigach.

5)Pompiarz męski - no nie popompował za bogato ( liczył chyba na anomalie pogodowe...)

6) Noga - najbardziej żałuję,że chociaż za przysłowiowe drzazgi nie zagrałem go w toto po @35 - miejsca 1-8 ( finał ) - było takie cudo.... Jak by jeszcze te 13.30 równe nabiegał do szacunek i pozdrowienia dla całego Raciborza !

7) Nie pisałem o Aurelii wczoraj - no ona ma dożywotnio wypisane - max 12.80 i max 10-12 miejsce .

8) Marek Jaskółka - ten od triathlonu - wreszcie mamy absolutnego polskiego Eddiego Orła .

9) Basia Madejczyk - bardzo ładnie

10) No nasz Asior w dysku - miejsce przeszło najśmielsze oczekiwania - liczyłem max. na brązik a tu oczko wyżej - wynik SPOKO - rekordu nie było ale i tak pokonanie Alechny - wielkie gratulacje . Dobrze ,że Petruczenkę do studia zaprosili - idioci go chyba słuchali ( hardcorowy duet - Szaranowicz + Babiarz) i nie powiesili złotego medalu na piersi Małachowskiego po jego drugim rzucie.............

Jutro kolejny dzień - jedziemy

1-2) Siatkarze i Wenciarze - panowie nie ma co pisać , od 6-ej do 10-ej ściskać qrwa mocno kciuki .

3) Klepackiej życzę jak najlepiej - ale może ktoś kumaty w tych cyferkach wyjaśniłby czy szanse na medal sa wieksze od jednego promila ?

4) Kusznierewicze - nie pokażą jaj - chwała im będzie za to ..

5) Młociarki - 2 w finale - 3-ia nie dobawiła - tu mała dygresja - w skarbie kibica PS jest jej zdjęcie ( nazywa się Małgorzata Zadura ) - nie to ,żebym się mocno czepiał , ale chyba tą jej fotę podretuszowali .
kamila - hm - wygląda gorzej od Plawglo - może zaskoczy , ale bardziej liczę na rekord życiowy poznanianki - trenuje pod mostem Rocha w Poznaniu - to mozemy się wszystkiego spodziewać .

6) Ania Jesień - Petruczenko głupi nie jest - szansę na medal widzi - ja też ....

7) Zapasy styl wolny - Krystian Brzozowski - hm papiery ma - poza tym , chyba jeszcze żaden Krystian medalu dla Polski nie zdobył - najwyższy czas .....

Reasumując jutro w grach zespołowych szansa na 2 x 3/4 medalu .
Oprócz tego 1 jeden medal wezmę z pocałowaniem w rękę - 2 to byłby szok zupełny

Do tego pasowałoby mieć juz z 5/8 medalu w Starze....

pozdrawiam serdecznie

Do góry
#2554467 - 20/08/2008 03:14 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz

4) Kusznierewicze - nie pokażą jaj - chwała im będzie za to ..

miało być
==========

Niech pokażą jaja
==================
...sorry

Do góry
#2554472 - 20/08/2008 03:16 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: onda

3) Klepackiej życzę jak najlepiej - ale może ktoś kumaty w tych cyferkach wyjaśniłby czy szanse na medal sa wieksze od jednego promila ?


Nie ma o czym gadac...gdyby dzis i jutro utrzymaly sie warunki z 2 ostatnich dni, to jutro Zoska by wieszala medal...tak szans nie ma zadnych...dzisiejszy wyscig zadecydowal, ze medalu nie bedzie...

Do góry
#2554475 - 20/08/2008 03:17 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Dzisiaj wyjątkowo nie pisałem o tzw. sprawoadawcach - ogladalem Nigerię w nóżkę ( konsekwentnie postawię na nich w finale - ale juz nie z hc-1 )
I czekałem na red card w meczu arg-bra .
Dobawiło - to zrobię im dzień dziecka .

Do góry
#2554494 - 20/08/2008 03:26 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Chociaż nie - dzisiaj oglądałem kajaki - z Darkiem na fonii ......
Było tak - po każdym biegu wysyłał red. Madeja , żeby popytał naszych co i jak .... Wyglądało z tego , że rzeczywiście ma chłopca na posyłki ( o tym , że red. Madej jest w Pekinie dowiedziałem się dzisiaj od Darka - jakoś qrwa twarzy jeszcze nie pokazał ) .

Z drugiej strony to ściskam kciuki ,żebyśmy te 10 - dla innych 11 medali - wyklepali BEZ LICZENIA NA KAJAKI .
jakieś kontuzje - zamiany - jazda na pół gwizdka - tak qrwa szczerze to ja tam nie widzę żadnej osady ( obym sie mylił ) , która by nie dostała w dupę od Niemców i Węgrów ( Niemek , Węgierek ) w kajakach - w kanadyjkach wygląda to o wiele gorzej- tu kolejka do bicia naszych jest o wiele dłuższa .
Tak niestety zanosi się ,że 2 medale brązowe graniczyłyby tutaj z cudem.....

Do góry
#2554499 - 20/08/2008 03:29 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
2 babskie osady beda walczyly o braz...na jednym dystansie z Chinkami, na drugim z Francuzkami...tak to na oko wyglada...zobaczymy moze ktos cos jeszcze dobawi...ogolnie 2 krazki powinni wylowic.

Do góry
#2554516 - 20/08/2008 03:40 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: polskignom
2 babskie osady beda walczyly o braz...na jednym dystansie z Chinkami, na drugim z Francuzkami...tak to na oko wyglada...zobaczymy moze ktos cos jeszcze dobawi...ogolnie 2 krazki powinni wylowic.


po tym co widziałem to bardziej uwierze w dwójke na 500 - po tragicznym starcie nie wyglądało to w sumie źle - pod warunkiem ,że w finale start wyjdzie i nie dojdzie do żadnych ekscesów ( vide ATENY...)

Do góry
#2554522 - 20/08/2008 03:44 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
po elim. za bardzo nie ma co wnioskowac...nasza czworeczka eliminacje tez olala, a potem piekny medal wywalczyli...elim. na wodzie, a w lekkiej to 2 rozne sprawy.

Do góry
Strona 5 z 12 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, akagi, wHiTe_StAr, igea23, VVega, alfa, 11kera11, rafal08, burbon), 4128 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582841 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07