Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2625853 - 29/09/2008 18:46 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Hakan

Czemu więc grasz na Villareal? To co napisałeś w ad 2 idealnie pasuje do ad 4.


Z tą tylko róznica ,że Villareal moze wygrac 1:0 , a dla Deportivo taki wynik oznacza wyeliminowanie z pucharów.

Masówka na Villareal zaczyna mnie powoli odwodzic od grania tego meczu, pierwotnie miałem zamiar zagrać

Villareal -1,0 & -1.5

i wcale z tego pomysłu nie rezygnuję ,ale zaczynam sie zastanawiać czy over 5,5 na kartki nie jest lepszym rozwiazaniem.

Do góry
Bonus: Unibet
#2625860 - 29/09/2008 18:59 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
under 2.5 jest jeszcze lepszy, Artur troche wybroni, moze cos wpadnie, moze nie, a nie zanosi sie, zeby Celtic strzelil

Do góry
#2625862 - 29/09/2008 19:00 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Hakan

Czemu więc grasz na Villareal? To co napisałeś w ad 2 idealnie pasuje do ad 4.


Z tą tylko róznica ,że Villareal moze wygrac 1:0 , a dla Deportivo taki wynik oznacza wyeliminowanie z pucharów.

Masówka na Villareal zaczyna mnie powoli odwodzic od grania tego meczu, pierwotnie miałem zamiar zagrać

Villareal -1,0 & -1.5

i wcale z tego pomysłu nie rezygnuję ,ale zaczynam sie zastanawiać czy over 5,5 na kartki nie jest lepszym rozwiazaniem.


Dla mnie pakowanie się po 1.50 gdy rywalem jest drużyna o takiej mentalności jak drewna ze Szkocji to nonsens. Wcale nie ma pewności że uda się przełamać zaporę jaką będzie stanowić cała drużyna Celticu cofnięta na własną połowę, a wizyty The Bhoys chociażby na Camp Nou pokazały że wcale nie jest to "przyjemne" zadanie.

Co powiecie o underku w tym spotkaniu?

Do góry
#2625875 - 29/09/2008 19:14 Re: Puchar UEFA *DELETED* [Re: Hakan]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Post deleted by Biszop

Do góry
#2625877 - 29/09/2008 19:18 Re: Puchar UEFA *DELETED* [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Post deleted by Biszop

Do góry
#2625897 - 29/09/2008 19:34 Re: Puchar UEFA [Re: Szewa]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Ja osobiscie czekam jaką linie na under/over zaproponuja nam buki jezeli chodzi o zółte kartki w meczu Lecha z Austria.
Austria gra ostro i siłowo co zawsze wrózy duza ilosc kartek.
Podobnie sytuacja wyglada z Lechem który od ostrych sytuacji nie bedzie uciekac a dodatkowo mysle atmosfere bedzie podgrzewac Bak ;\)
Uwazam ze mecz bedzie mała wojenka podobną do tej jaka miała miejsce dwa tygodnie temu w Wiedniu w której kartek było duzo.
Jezeli linia bedzie ustawiona na 3-4 kartki to biore over z pocałowaniem reki

Do góry
#2625950 - 29/09/2008 20:26 Re: Puchar UEFA [Re: aker]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Według mnie warto spróbować grać na Wisłe 1.

Nie wiem co wy widzicie w tym Tottehhamie ,bez przesady panowie ,spójrzcie jak oni grają jeszcze bez zwycięstwa w lidze ,fatalnie zaczeli i może być jeszcze bardziej fatalnie jak odpadną z UEFA CUP .

Zaraz mi ktoś napisze że Liga Angielska a Polska to przepaść ,jest w tym prawda ale nie skreślałbym Wisły z tak słabo grającym Tottenhamem ale bo każdy już sam zobaczył jak w piłce sie wszystko obraca i ten teoretycznie gorszy jest dużo lepszy.
Według mnie szanse 50/50 ,martwi mnie tylko wczesna pora meczu.Ale ja gram Wisłe i wierze w zwycięstwo ,i awans.

I nie ma co porównywać że z Barca wygrali bo to i to że z Lechem przegrali bo to i to ,mecz meczowi nie równy.

DO Boju Wisła ,pokasz całemu światu jak w piłke grasz sislaalalal....

Do góry
#2625967 - 29/09/2008 20:38 Re: Puchar UEFA [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Amkwish napisał :

" Uwazam ,ze granie "jedynki" w tym meczu ,po jakimkolwiek kursie to oddawanie bukom pieniedzy za darmo."

hahahahahaha lol 69.

Nie rozumie Cie ? czemu tak napisałeś.

Siedzisz tyle w bukmacherce i sie jeszcze nie nauczyłeś ?

Do góry
#2625985 - 29/09/2008 20:46 Re: Puchar UEFA [Re: wafe(L)nica]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Zarzucacie polskim drużynom że nie wierzą we własne możliwości, kiedy Wy sami w nich wierzycie, nawet jeśli są ku temu podstawy.. Tot gra piach, a Wy na siłę próbujecie z nich zrobić nie wiadomo kogo. Co z tego że trzon drużyny stanowią nazwiska światowego formatu, skoro żadne z nich nie jest w optymalnej formie. Na White Hart Lane Koguty wcale nie zachwyciły. Spokojnie można było tamto spotkanie zremisować, znów jednak błędne podejście dało znać o sobie... W Krakowie Wisła pokaże swoje prawdziwe oblicze, zobaczymy tak bardzo upragniony pressing którego brakowało w pierwszym meczu, niepotrzebny strach ich nie sparaliżuje co powinno pozwolić na pełne rowinięcie skrzydeł.

Podobną sytuacje mieliśmy w przypadku pojedynku Romy i Cluj. Roma osłabiona i prezentuacjąca się niezbyt okazale kontra mało komu znany zespół z Rumunii. Większość twierdziła że nawet ta niewysoka dyspozycja wystarczy by ograć Rumunów. Tak się jednak nie stało i byliśmy świadkami niespodzianki sporego kalibru.

Czemu dobrze grająca u siebie Wisła miałaby nie pokusić się o niespodziankę?

Do góry
#2625987 - 29/09/2008 20:47 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
nie wierzycie *

Do góry
#2625994 - 29/09/2008 20:54 Re: Puchar UEFA [Re: wafe(L)nica]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pawel Wafel
Amkwish napisał :

" Uwazam ,ze granie "jedynki" w tym meczu ,po jakimkolwiek kursie to oddawanie bukom pieniedzy za darmo."

hahahahahaha lol 69.

Nie rozumie Cie ? czemu tak napisałeś.

?



Ostatnie zdanie jest oczywistym wyjasnieniem Twojej reakcji \:p

Świat jest pełen ludzi, którzy nie rozumiejac dowcipu pokładaja się ze smiechu

Do góry
#2626037 - 29/09/2008 21:30 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Mindman
Tak, Wisła wygrała z Barceloną, tak Wisła ogrywa w lidze wszystkich jak chce praktycznie, ale ...

Mecz z Barcą w moim odczuciu wyczerpał limit szczęścia Wiślaków.


Tu szczęscie nie ma nic do rzeczy, to ze Wisła w Krakowie wygrała nalezy przypisac nieudolności grajków Barcelony z Bojanem i Pique na czele, którzy nie potrafili trafic do bramki z kilku metrów.

Wisła po meczu na Camp Nou niczego sie nie nauczyła.
W Londynie tak samo spierdzieliła początek meczu, trzymając sie kurczowo własnego pola karnego.

Nie wiem czy ten cały Skorża potrafi zrobic uzytek ze swojego OUN ,skoro ma trudnosci z rozkminieniem tak prostej sprawy ,jak to ,ze na Koguty wystarcza pressing, bowiem Angole nie maja w chwili obecnej zadnego gracza kreatywnego.

Natomiast jak sie wpusci przeciwnika na własna połowe i pozwoli mu sie X razy próbowac zdobyc bramke to nawet kelnerzy trafią ,a co dopiero druzyna z PS.

Wisła miała w Londynie szanse na remis i te szanse przepieprzyła.

Teraz Wisła staje pod ściana i musi wygrać.

Musi wygrac.....znaczy sie....przegra ,bo Koguty cos wcisna z kontry i bedzie po meczu.

Uwazam ,ze granie "jedynki" w tym meczu ,po jakimkolwiek kursie to oddawanie bukom pieniedzy za darmo.

Jezeli szukałbym kursu konkurencyjnego do tego na Wisłe to najprawdopodobniej zdecyduję sie na

Wisła - Tottenham 2/2 (HT/FT)

dziś 3,25 ,ale wobec boomu na Wisłe pewnie wzrośnie do 3,6-3,7 i wtedy zagram


wydaje mi sie, ze Skorza doskonale zdaje sobie sprawe, iz trenuje polski zespol a nie angielski

pressing od poczatku spotkania oznaczalby wyczerpanie baterii po 60 min. a co za tym idzie 30min totalnego blamazu, gdzie zawodnicy slanialiby sie na nogach ...

Wisla szafowala silami bardzo madrze i gdyby nie drewniany Niedzielan, wywiozlaby z WHL bardzo cenne 2-2


szkoda, ze nie ma juz w Wisle skrzydlowych na prawdziwym europejskim poziomie - jak patrzylem na Zienczuka, ktory bedac 1 na 1 z przeciwnikiem, zamiast dryblowac, zastanawial sie godzine, po czym odgrywal pilke do srodka, robilo mi sie poprostu slabo

Do góry
#2626042 - 29/09/2008 21:34 Re: Puchar UEFA [Re: wafe(L)nica]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: pawel Wafel

Nie wiem co wy widzicie w tym Tottehhamie ,bez przesady panowie ,spójrzcie jak oni grają jeszcze bez zwycięstwa w lidze ,fatalnie zaczeli i może być jeszcze bardziej fatalnie jak odpadną z UEFA CUP .
Jeszcze trzeba dodać, że w UEFA grają gorszym składem niż w lidze. Z 2/2 i 1 po zbliżonym kursie wybrałbym raczej tę drugą opcję.

Do góry
#2626083 - 29/09/2008 21:56 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: bitnap

szkoda, ze nie ma juz w Wisle skrzydlowych na prawdziwym europejskim poziomie - jak patrzylem na Zienczuka, ktory bedac 1 na 1 z przeciwnikiem, zamiast dryblowac, zastanawial sie godzine, po czym odgrywal pilke do srodka, robilo mi sie poprostu slabo


dokładnie, to jest właśnie to, o czym już pisałem przy okazji któregoś z poprzednich spotkań - Wisła ma obecnie naprawdę niewielkie pole manewru jeżeli chodzi o możliwe warianty ofensywne. Ja taki wariant widzę zasadniczo jeden, nazywa się Paweł Brożek. Od biedy możnaby uznać, że stałe fragmenty gry mogą być jakimś sposobem, ale zespołom brytyjskim nie jest łatwo coś trzelić w ten sposób (co oczywiście nie oznacza, że jest to niemożliwe).

Czy to wystarczy na będący w słabej formie Tott? Mimo wszystko śmiem wątpić. Ale to tylko moje zdanie \:\)

PS coraz bardziej podoba mi się opcja X HT lub FT ...

Do góry
#2626110 - 29/09/2008 22:24 Re: Puchar UEFA [Re: Mindman]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Widać dwa obozy na forum - jedni chcą grać 1, drudzy 2/2 \:\)

Do góry
#2626128 - 29/09/2008 22:52 Re: Puchar UEFA [Re: Giertyszek]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
amkwish chce grac przeciw wisle, bo widzial pewnie na zywo co Barca z nimi zrobila, rewanz to oczywiscie zabawa pilkarzy Barcelony, bo po co sie wysilac na takich amatorow.
Wszystko by sie zgadzalo aby grac pilkarzy z premiership, problem jednak jest taki ze tottenham to odbecnie najgorsza druzyna w premiership, gdy spotyka sie mistrz polski w dosc dobrej ligowej formie z najgorsza druzyna premiership poziom powinien byc wyrownany \:D Twierdze ze ze wskazaniem na Wislakow, w koncu Tottenham jest tylko Tottenhamem teraz z nazwy.

Do góry
#2626134 - 29/09/2008 22:56 Re: Puchar UEFA [Re: connor]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja sie nie zaliczam do zadnego obozu

chodza mi po glowie 2 typy i 2 scenariusze

1 oraz X/2

pierwszy zaklada, ze to Wisla otworzy wynik i wygra

2# jakos nie wydaje mi sie, zeby Spursi kolo 75min przy wyniku 0-0 lub 1-1 nie mieli ochoty wyjsc z kontra, ktora przypieczetowalaby ich awans

Anglicy procz wyszkolenia technicznego i kondycji poszczegolnych zawodnikow nie maja teraz zadnego asa w rekawie, twor Ramosa nie ma narazie ani rak ani nog ...


trzeba sie jeszcze zastanowic, bo niestety atak pozycyjny oraz "gonienie wyniku" naszym zespolom nigdy nie wychodzil tak dobrze jak gra z kontry - no moze poza bardzo nielicznymi wyjatkami



ps : zaraz po obejrzeniu pierwszych spotkan Wisly i Lecha(oba mecze powinny sie na dobra sprawe skonczyc bramkowymi remisami), mialem dziwne wrazenie, ze w rewanzu ani Austria ani Spursi nie przegraja i los w sposob okrutny znowu sobie zakpi z naszego futbolu - tzw "frajerski" brak awansu


oby sie to nie okazalo prorocze ...

Do góry
#2626138 - 29/09/2008 22:58 Re: Puchar UEFA [Re: Giertyszek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Giertyszek
Widać dwa obozy na forum - jedni chcą grać 1, drudzy 2/2 \:\)

Czyli wychodzi na x/x;-)
Koguty są tak nieporadne że aż żal patrzeć i to jest jedna strona
druga jest taka że oglądając ich weekendowe spotkanie miałem wrażenie jakby ten zespół był bliski zaskoczenia i wejścia na właściwe obroty,

Oglądając Wisłę w meczu z Arką widziałem dobrych wyrobników którzy wiedzieli po co wyszli na boisko dokładnie wiedząc co chcą zrobić i to zrobili, byli konsekwentni i wykonując wszystkie założenia przedmeczowe pokonali rywala.

Oczywiście nijak porównywać Arkę z Tottenhamem ale Wisła wcale nie stoi na straconej pozycji, pierdoły o tym że muszą wygrać 1-0 i po krzyku mnie dziwią, myślę że Skorża nie bedzie ryzykował partii szachów, zresztą Ramos ze swoimi Kogutami nie przyjedzie stroszyć piórek markując grę tylko zagra o wszystko, paradoksalnie Wiśle to powinno odpowiadać bo o Brożku można wiele powiedzieć ale jak już dopadnie piłke kilka razy to przynajmniej raz powinien ją umieścić w siatce.
Wiele osób pisało jaki Diaz jest słaby, a mi się ten zawodnik calkiem podoba mimo nikczemnej postury radzi sobie całkiem godziwie i potrafi strzelać wolne, ma precyzyjną nogę i potrafi ładnie wystawić piłkę.
Najbardziej martwi mnie bramkarz bo Pawełek potrafi puszczać babole i oby mu się to nie przytrafiło bo pózniej będzie już tylko gorzej.

Wierzę w Wisłę choć nie na tyle żeby stawiać jakoś grubaśnie, poprostu uważam że szanse na awans z tak słabym rywalem, tzn w tak słabej formie są całkiem spore i proporcje są zgoła odmienne niż przedstawiają to bukmacherzy, żal nie zagrać Wiślaków wiec sobie zagram bo wg mnie warto, a jak będzie zobaczymy we czwartek.

Do góry
#2626141 - 29/09/2008 23:01 Re: Puchar UEFA [Re: connor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Experto
... spotyka sie mistrz polski w dosc dobrej ligowej formie z najgorsza druzyna premiership poziom powinien byc wyrownany \:D Twierdze ze ze wskazaniem na Wislakow, w koncu Tottenham jest tylko Tottenhamem teraz z nazwy.


Mariusz to nie o porównanie poziomów tu chodzi, bo z tym sie zgadzam i niektórzy szydzili ,jak przed I meczem proponowałem handi na Wisłe ,twierdzac ,ze kleski nie poniesie.

Problem w tym ,ze Wisła MUSI wygrać ,by awansować ,a polskie druzyny postawione w tej sytuacji z reguły wymiekają.

Ja nie widze Wisły rozklepujacej broniacy sie Tottenham i strzelającej decydujacą o awansie bramke.

Bardziej przemawia do mnie kontra gosci na 0:1 i załatwienie sprawy juz w I polowie.
Potem byc moze Wisła i wyrówna, ale na wygrana nie liczyłbym, choc przyznam ,ze byłaby ona dla mnie miłą niespodzianką.

2/2 na Koguty dokładam do kombinacji (2 z 3) z awansem Deportivo - nad 3 typem jeszcze pomyśle.

Do góry
#2626152 - 29/09/2008 23:08 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
odrobina historii...

Parma - Wisła 2:1
Wisła - Parma ?:?

Wisła MUSIAŁA wygrać...

przykladów mozna podac jeszcze kilka

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Zaixi, rafal08, Józef Małolepszy, latajaca_holenderka, igea23, VVega, wHiTe_StAr, Filozof_), 4414 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582805 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07