Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3666693 - 02/02/2010 18:16 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: Mr. Federer]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Ricardo Mello - Pablo Cuevas 1 @3,25 bet365 4/10 Mello ugra seta @1,85 Bet-at-home 6/10

Witam! piwo
już wczoraj zauważyłem ciekawe spotkanie w 1 rundzie w Santiago:
Leworęczny Mello ma za sobą wygrany challenger, pokonanie w finale mocnego na ziemi Schwanka, w następnym turnieju poległ dopiero z tym samym Schwankiem, ogranie w tym roku na cegle bardzo dobre(co prawda na poziomie chelków), rywal jednak tylko 3 mecze w tym roku, w dodatku na hardzie, z mizernym skutkiem(pokonanie Llodry to była powinność, potem było już tylko gorzej-słaby mecz z Mayerem, słaby z Lopezem). Coś mi się zdaje że Cuevas wraca szlifowac formę na ulubioną cegłę, ale tutaj czeka ograny Mello i będzie mu bardzo trudno pokonać brazylijczyka, tym bardziej, ze ten preferuje ofensywny styl gry i będzie się starał od początku narzucić taki styl gry, moim zdaniem niewygodny dla Pabla.


H2H :

06/01/2009 Sao Paulo, Brazylia Kort twardy otwarty Mello, Ricardo 2:0 6:2 6:0
26/09/2008 Bogota, Kolumbia Kort ziemny Mello, Ricardo 2:0 7:6 6:3
14/09/2006 Belem, Brazil Kort ziemny Mello, Ricardo 2:1 4:6 6:3 6:3

Do góry
Bonus: Unibet
#3666697 - 02/02/2010 18:19 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: haku]
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Guez-Klaasen 1
Ouanna-Levy 1
Becker Ben.-Vinciguerra 1


ako ok 3 (w zaleznosci od buka)

Guez mial bardzo dobra koncowke zeszlego sezonu i niezle zaczal rowniez 2010 rok, wbil sie do regularnej gry w challenngerach i niesmialo puka do drzwi turniejow rangi ATP. Zaliczyl w tym roku Noumee (polfinal) i AO gdzie przeszedl przez kwale dosc gladko, jednak w pierwszej rundzie turnieju głownego nie sprostal swojemu rodakowi Bennetau (jednego seta do zera mu urwał ). Po drugiej stronie siatki Klaasen, ktory gdzies tam pogrywa w challach bez wiekszej hostorii, w tym toku pierwszy oficjalny wystep, gra u siebie - gdzie jak co roku dostaje WC. Jesli Guez utrzyma swoja dyspozycje spokojnie powinien odprawic reprezentata RPA.

Ouanna z kolei podobal mi sie w zeszlym tygodniu w Heilbronn i licze na utrzymanie formy i serwisu przede wszystkim. Levy jakos nie moze sie odnalezc w tym roku, poza zwyciestwem nad LLodra (troche watpliwe to 6-2 6-0 nad drwalem serwisu) nic nie gra. Widac ze francuz ma papiery na pierwsza setke ATP co pokazuje kilka dobrych zeszlorocznych wynikow, oby to dzis udowodnil.

I na deser Becker, raczej jest to typ przeciwko Andreasowi. Szwed pomimo ze kiedys byl wysoko w rankingu, dzis musi grac w kwalach do challengerow. W zeszlym tygodniu odpadł z naszym Ołówkiem w 3 rundzie kwal w Heilbronn co nie wrozy mu nic dobrego w kontekscie dzisiejszego pojedynku z Niemcem.

gwizdek

Do góry
#3666707 - 02/02/2010 18:25 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: haku]
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
18/2009 ATP Estoril (POR) Clay Pablo Cuevas Ricardo Mello 7-6(5) 6-1 Qualifying wink

Do góry
#3668803 - 03/02/2010 09:59 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: dominix]
wuuja Offline
old hand

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 773
Skąd: Poznań
Dodig vs. Korolev 7:6 6:4. wink

tenis Ilja Marchenko vs. Ivan Dodig
Typ: Ilja Marchenko@1,87 betfair | Stake: 8/10.
Krótko. Dodig mimo wszystko nie przekonał mnie w meczu z Korolevem. Zagrał na swoim przeciętnym poziomie, to Rosjanin był zbyt nerwowy i sfrustrowany własną nieporadnością do tego stopnia, że nie potrafił poradzić sobie z samym sobą. No, nie potrafił albo po prostu nie chciał.. Zbyt dużo prostych piłek wyrzucał w aut, czy też posyłał w siatkę. Marchenko z Bolellim zagrał na przyzwoitym poziomie i to powinno wystarczyć na gospodarza.

Do góry
#3668840 - 03/02/2010 12:39 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: haku]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Originally Posted By: haku
Ricardo Mello - Pablo Cuevas 1 @3,25 bet365 4/10 Mello ugra seta @1,85 Bet-at-home 6/10

Witam! piwo
już wczoraj zauważyłem ciekawe spotkanie w 1 rundzie w Santiago:
Leworęczny Mello ma za sobą wygrany challenger, pokonanie w finale mocnego na ziemi Schwanka, w następnym turnieju poległ dopiero z tym samym Schwankiem, ogranie w tym roku na cegle bardzo dobre(co prawda na poziomie chelków), rywal jednak tylko 3 mecze w tym roku, w dodatku na hardzie, z mizernym skutkiem(pokonanie Llodry to była powinność, potem było już tylko gorzej-słaby mecz z Mayerem, słaby z Lopezem). Coś mi się zdaje że Cuevas wraca szlifowac formę na ulubioną cegłę, ale tutaj czeka ograny Mello i będzie mu bardzo trudno pokonać brazylijczyka, tym bardziej, ze ten preferuje ofensywny styl gry i będzie się starał od początku narzucić taki styl gry, moim zdaniem niewygodny dla Pabla.


Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem ale Mello wygrał chelka na hardzie w tym roku:-)
Na cegle to jego drugi turniej w tym roku..
Ale gratulację za typ oczywiście jak najbardziej ci się należą:-)

Do góry
#3669094 - 03/02/2010 20:40 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: Bartez_Gambler]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Bartez - masz rację, a ja nie sprawdziłem dokładnie - przyznaję się do błędu piwo

Kukushkin
- Troicki 1 @3,75 bet 365 1/10 Michaił ugra seta @2,00 3/10 Bet-at-home

Na dziś proponuję po niskiej stawce zagrać na Kukushkina w Zagrzebiu, który lubi grać na nawierzchniach indoor hard,i od pewnego czasu widać progres w jego grze. Co prawda brak mu jeszcze ciekawych nazwisk w rozkładzie, ale myślę że to się wkrótce zmieni.
Troicki kompletnie mnie w tym sezonie nie przekonuje, w Doha grał słabo, i tylko dzięki rozkojarzeniu Łukasza i pewnej dawce rutyny doszedł tam do półfinału. Następne występy Victora także nieszczególne, wygranej z nieobliczalnym Serrą nie uważam za ważną, a i w AO nie pokazał się z dobrej strony.
Obaj w podobnym wieku, praworęczni, wysocy, zapowiada się wyrównany mecz, patrząc na wysokie statystyki wygranych piłek przy własnym serwisie.
Przy niestabilnej formie Troickiego kursy na Kukushkę ciekawe, za drobne polecam spróbować.

Do góry
#3669605 - 04/02/2010 00:53 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: Goget]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
tenis Cuevas\Granollers-Starace\Zeballos 1 1,45 tenis

Dwaj bardzo dobrzy debliści , Hiszpan może stać się jedyn z lepszych na świecie . Grali ze sobą w parze już min. w Moskwie gdzie wygrali wszystkie mecze w Finale pokonując Cermaka i Mertinaka .Warto też dodać że Granollers pod koniec sezonu w tygodniach 42,44,45,48 grał w Finałach turniejów deblowych , a w tym roku w Chennai wygrał debla wraz z Venturą . Cuevas to przecież zwycięzca French Open w 2008 roku .

Rywale pierwszy raz ze sobą w parze , są słabszymi deblistami.
Daje im marne szanse na win .


tenis Melo\Soares-Aguilar\Podlipnik tenis Typ 2-0 1,45

Melo i Soares to mieszanka deblowa . Obaj od tego roku grają razem , kiedyś grali z Sa i Ullyetem czyli sama śmietanka deblowa .Im dłuzej będą grali tym większe zgranie będzie powodowało coraz to lepsze osiągnięcia . Nie wypada im przegrać seta z gospodarzami którzy o deblu mają marne pojęcie i obaj pokazali swój tragiczny tenis w meczach singlowych.Zdecydowane 2-0

Do góry
#3671622 - 04/02/2010 18:03 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: grajus87]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Żal Kukuszkina, ale walka byłą do końca smile

Luczak - Marrero Luczak 2-0 @2,25 Unibet 6/10

Luczak rozpędzony po dobrych występach w Australii, wrócił w swietnym stylu na ulubioną mączkę i zaczął od zwycięstwa z jednym z lepszych zawodników na tej nawierzchni-Starace.
Siła zagrań Luczaka nie zmalała, a Marrero ma za sobą tutaj już 4 mecze - w tym ostatni trwający 2h 45 min. z Arangurenem,wcześniejszy z młodym Pellą 2h 15 min. i nie wydaje mi się żeby ugrał tutaj z Luczakiem więcej niż 6-8 gemów. Kursy na 2:0 całkiem atrakcyjne.
Zwróćmy uwagę także na statystyki hiszpana - drugi serwis u niego praktycznie nie istnieje. To w połączeniu z bardzo dobrym returnem Luczaka powinno nam dać wynik w granicach 6:4 6:2 dla sympatycznego Piotrka.

Do góry
#3671765 - 04/02/2010 19:53 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: haku]
wuuja Offline
old hand

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 773
Skąd: Poznań
tenis Jose Acasuso vs. Eduardo Schwank
Typ: Jose Acasuso@1,70 betfair | Stake: 9/10.
Schwank osiąga ostatnio dobre wyniki w challengerach na clayu. Począwszy od... Santiago (CH) w zeszłym roku, a skończywszy na niedawnej Bucaramandze, Eduardo 3 razy tryumfował, dwa razy odpadł dopiero w półfinale, a raz przegrał finał. Wyniki imponujące, a zarazem poparte niezłą grą, ale jakby się bliżej przyjrzeć, porządnych przeciwników to on nie miał. Może z wyjątkiem Cheli, od którego dostał baty w jednym z wymienionych wyżej półfinałów. Do tego dochodzi zmęczenie, bo nie sposób nie czuć w kościach 10 setów w Kolumbii i 3-godzinnej męki z Lorenzim już w Chile. Acasuso tradycyjnie, na hardzie cienko, a jak przychodzi sezon clayowy, Czuczo łapie forme. Liczę, że nie inaczej będzie dziś i w pojedynku dwóch rodaków zwycięży ten starszy.

Typ na Luczaka popieram, powinien łatwo poradzić sobie z Marrero, którego porażki upatrywałem już w meczu z Aru. wink

Powodzenia.

Do góry
#3672477 - 05/02/2010 01:16 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: wuuja]
ljubicic Offline
journeyman

Meldunek: 26/06/2006
Postów: 73
Skąd: Rodzinne Ogrody Działkowe
No właśnie.dzisiaj wszyscy popierają typ Luczaka a to dla mnie zawsze sygnał,że może być i wielka wtopa.Teoretycznie powinien gładko wygrać ale na kupon dnia bym go nie wrzucał.Mam jednak nadzieje,że moje obawy okażą się nie uzasadnione.

Do góry
#3672551 - 05/02/2010 01:57 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: ljubicic]
szamakh Offline
addict

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 435
Luczak dzisiaj spokojnie wygra z tym calym marrero ,
nie przesadzajmy walki sie zdarzaja ale luczak chyba jeszcze nie jest tak ograny i tyle kasy zarobil zeby już walkowac .

Co do Chose acasuso sam gram ten typ popieram w stu procentach pamietam tamten rok jak acasuso takich zawodnikow na tej nawierzchni po prostu odprawial z kwitkiem i tyle w temacie ja licze na szybki e2-0 .
Schwank wygral te 2 challengery ale co z tego ile to juz razy zwyciezcy z takich turniejow nic nie potrafili zrobic na turniejach wyzszej rangi na moje schwank nadal szuka formy a czas i zmeczenie dzis da znac i odpusci./

Do góry
#3672845 - 05/02/2010 03:42 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: szamakh]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
ROBERT S.- BROWN D. 2 kurs 2,0...w pierwszych dwóch meczach stawiałem na Jamajczyka i nie zawiodłem się,wygrane dzięki niemu pieniądze zainwestuję w jego bardzo prawdopodobny sukces w pojedynku z Robertem. A sklaniają mnie do tego nastepujące fakty...Robertowi nie za bardzo idzie w tym turnieju-najpierw trzy sety ze słabym Evansem,następnie dość szcześliwe zwycięstwo nad der Merve,który po za dobrym serwisem niczym specjalnym się nie wyróznia-na 6 okazji do przelamania Roberta nie wykorzystał żadnej....Brown po tak dużym kursie wydaje się być typem atrakcyjnym,może ktoś powiedziec,że nie miał zbyt wymagających rywali,ale w ostatnim challengerze stoczyl bardzo wyrównany choć przegrany mecz z póżniejszym zwycięzcą BERREREM,a ten gościu w formie jest raczej świetnej ,odprawił z kwitkiem TIPSAREVICA w Zagrzebiu.....reasumując,uwazam,że ROBERT nie jest takim faworytem jak widzą to buki.....

Do góry
#3674069 - 05/02/2010 19:38 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: Broda345]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Luczak - Monaco 1 @4,50 bet 365 3/10

Spore Value.
Luczak nadal rozpędzony, nie spuszcza z tonu , i choć wczorajszy rywal Marrero nie był dla niego żadnym problemem(pełna kontrola nad wynikiem), to do takich meczów także należy podchodzić na 100% przygotowanym i skupionym.
Znakomicie działa u Piotrka serwis, co może być kluczem do wygranie dzisiejszego meczu( ciężko będzie Juanowi o break pointy). Oczywiście Monaco jest bardziej regularnym tenisistą, do tego świetnym biegaczem, ale wg mnie w tym roku jest poza formą jak na razie. Kursy nie oddają w ogóle obecnej formy obydwu graczy. Tym bardziej ze clay to ulubiona nawierzchnia Luczaka.
tyle ode mnie piwo dużych wygranych

Do góry
#3674229 - 05/02/2010 21:34 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: haku]
wuuja Offline
old hand

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 773
Skąd: Poznań
tenis Ivo Karlovic vs. Marin Cilic
Typ: Ivo Karlovic (+3 games)@1,65 Pinnacle | Stake: 10/10.
Typ: Ivo Karlovic@4,20 Bet-at-home | Stake: 3/10.
Teraz to już przesadzili. Wczoraj złapałem Ivo po 4,20 w Bet-at-home, dziś kurs trochę spadł, ale wciąż jest warty gry. Rozumiem, że Ivo grał koszmarnie w kilku meczach, no ale człowieka z takim serwisem nie można stawiać w roli underdoga po kursie 4,20. Tym bardziej, gdy na przeciwko stoi taka sama szkoła gry, więc Ivo na pewno zna słabe i mocne strony swojego młodszego rodaka. Nie widziałem jego meczu z Sidorenko, ale cieszy, że nie dał Francuzowi ani jednej szansy na przełamanie własnego serwisu. Cilic gromi, ale kogo? Hajka i Koellerera. Nic specjalnego. Mecz na pewno nie będzie odzwierciedlał wczorajszych kursów z Bet-at-home, czyli 1,20 - 4,20... BIG VALUE, po takim kursie grzech nie spróbować. Ewentualnie zostaje nam bet na +3 gemy, gdyby coś tam nie poszło w tajach, które chyba są w takim meczu nieuniknione.

Do góry
#3674675 - 06/02/2010 00:55 Re: Johannesburg, Zagrzeb, Santiago - 1.02-7.02 [Re: wuuja]
szamakh Offline
addict

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 435
Originally Posted By: wuuja
tenis Ivo Karlovic vs. Marin Cilic
Typ: Ivo Karlovic (+3 games)@1,65 Pinnacle | Stake: 10/10.
Typ: Ivo Karlovic@4,20 Bet-at-home | Stake: 3/10.
Teraz to już przesadzili. Wczoraj złapałem Ivo po 4,20 w bet-at-home, dziś kurs trochę spadł, ale wciąż jest warty gry. Rozumiem, że Ivo grał koszmarnie w kilku meczach, no ale człowieka z takim serwisem nie można stawiać w roli underdoga po kursie 4,20. Tym bardziej, gdy na przeciwko stoi taka sama szkoła gry, więc Ivo na pewno zna słabe i mocne strony swojego młodszego rodaka. Nie widziałem jego meczu z Sidorenko, ale cieszy, że nie dał Francuzowi ani jednej szansy na przełamanie własnego serwisu. Cilic gromi, ale kogo? Hajka i Koellerera. Nic specjalnego. Mecz na pewno nie będzie odzwierciedlał wczorajszych kursów z bah, czyli 1,20 - 4,20... BIG VALUE, po takim kursie grzech nie spróbować. Ewentualnie zostaje nam bet na +3 gemy, gdyby coś tam nie poszło w tajach, które chyba są w takim meczu nieuniknione.


Może byc ciężko wystarczy spojżec troche w tyl do australian i tam pokazał świetną gre a karlo to co zawsze srw i dlugo dlugo nic choc w tamtym roku cos wiecej wkladal do swojej gry teraz znów pokazuje zwój stary przeciętny tenis ja myśle że cilic jednak to wygra bo jak narazie to gra tu twardo wiec chyba mu zależy.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ 00:31