Opcje tematu
#3796592 - 10/04/2010 06:02 Charleston, Barcelona - 12.04-18.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Family Circle Cup

Miejsce : Charleston, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : Premier "700"
Data : 12.04-18.04 2010 r.
- Nawierzchnia : ceglana (green clay)
Pula nagród : 1'000'000 $
Uczestniczki : 56 zawodniczek w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.familycirclecup.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Barcelona Ladies Open

Miejsce : Barcelona, Hiszpania
Ranga turnieju : International
Data : 12.04-18.04 2010 r.
- Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 220'000 $
Uczestniczki : 32 zawodniczki w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.bcnwta.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.wtatour.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#3801102 - 12/04/2010 11:17 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: Goget]
Jeremy Chardy Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2010
Postów: 384
tenis Kai-Chen Chang - Ekaterina Makarova Typ: 2 tenis

Zdecydowalem sie postawic na Rosjanke, choc tak naprawde nie wiele mozna powiedziec o obu zawodniczkach. Kieruje sie jednak w tym wypadku calkiem ladna gra Makarovej w zeszlym sezonie na Clay'u oraz niezlym spotkaniem w zeszlym tygodniu przeciwko Pavlyuchenkovej na bardzo zblizonej nawierzchni jaka jest specyficzny "zielony clay". Choc nie mialem okazji widziec w akcji azjatki to jednak mysle,iz te male szczegoly, ktore przedstawilem wyzej zadecyduja dzisiaj o wygranej Rosjanki.

Do góry
#3801580 - 12/04/2010 20:46 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: Jeremy Chardy]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
dziwne spotkanie mamy na dziś w Barcelonie

Rezai - Vinci 2 kurs ok 2,2...
lekko się zdziwiłem bo dla mnie faworytką i to zdecydowaną tego spotkania jest Vinci. Pogrywa ostatnio całkiem dobrze , w singlu w Marbella odpadła w 1 ry\undzie ale z Suarez Navarrp..rok temu na tym turnieju wygrała całą impreze więc lubi tu grac napewno . w h2h jest lepsza 1-0 i wygrała z Rezai na cegle..co przemawia za Rezai w sumie nie wiem ja napewno pogram odważnie Vinci

Do góry
#3803435 - 13/04/2010 23:19 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
i kolejna propozycja także wysoki kurs a szanse spore

Krajciek - Czink 1 kurs 2,15..

Czy ,,pomarańczowa landrynka" rzeczywiście tak niesko upadła , żeby w pojedynku z Czink ?? Melinda nic specjalnego nie gra , odpada kto tylko się lepszy pojawi a dziś lepsza będzie Krajicek. Holenderka grała już 2 razy w Charlestone i raz była w ćwierćfinale gdzie odpadła po walce z Verą a rok temu przegrała z Cornet..dziś powinna powlaczyć i po takim kursie gram Krajciek.

Do góry
#3803648 - 14/04/2010 00:48 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
i jeszcze jedna propozycja z Chalrestone.

Rodionova - King 1 kurs 1,75..

Obie zawodniczki na sukcesy w damskim tenisie liczyć nie muszą bo są zwyczajnie słabe. Rodionova nie mogąc się przebić w rosyjskim otoczeniu zaczeła grać dla Australii i tam uwierzyła w siebie i od czasu do czasu jakiś turniej Jej wychodzi. i właśnie dzisiaj gra w takim mijescu gdzie Jej wyniki nie są wcale takie słabe a nawet bym powiedział są na prawdę dobre. co do King to poziom słaby jak większoć podobnych tworów typu Gullickosn , Perry itd...

Do góry
#3804790 - 14/04/2010 17:23 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
kolejne dni i kolejne propozycje

Errani - Dulgheru 2 kurs 2,1

Młoda rumunka zaczyna pokazywac pazurki i grę na miarę swojego talentu. Już w Marbella sprawiła problemu samej Kim Clisters a w Barcelonie w 1 rundzie zmiotła rywalkę z kortu. Teraz na Jej drodzę jka dla mnie bardzo zmęczona włoszka Errani. Dobry występ w Marbella ale tutaj już Jej nie powinno być . Dulko miała w 3 secie piłke na 4-0 ale ją zepsuła a potem to już tragedia w jej wykonaniu i Wloszka po męczarniach i tb jest w drugiej rundzie. Raz już grały ze soba na clay i wygrała Dulgheru i dziś bedzie tak samo...

Do góry
#3804792 - 14/04/2010 17:25 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
następna propzoycja

Vinci - Pous Tio 1 kurs ok 1,7

Ogłądałem wczoraj hispzankę i grała fatalnie , mase przełamań z równie beznadziejną Dominguez , fatalny serwis wszystko to każe dziś grać na Vinci która jeżeli zagra w 50 procentach tak jak wczoraj z Rezai to będzie w następnej rundzie..

Do góry
#3804800 - 14/04/2010 17:30 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
i jeszcze

Rodina - Krajicek 1 kurs 1,8

Holenderka wczorja wygrała czym mnie nie zawiodła ale dziś już rady nie da bo śledziłem Jej grę podbnie jak i Rodiny i dla mnie jest na dzień dzisiejszy przpeaść. h2h 1-0 dzis będzie 2

Z nizszych kursów warto zagrać na wracająco do formy po fatalnym początku sezonu Cirstea - Benesowa 1 ,, Dushevina - Cgang 1 i chyba na Kulikova która ma naprawdę wielkie możliwośći ..podsumując na dzis gramy

8801 Errani-Dulgheru 2 2.10
8811 Vinci-Pous Tio 1 1.67
8821 Cirstea-Benesova 1 1.40
8826 Kulikova-Bacsinszky 1 1.80
9011 Dushevina-Chang 1 1.37
9016 Rodina-Krajicek 1 1.80

Do góry
#3807742 - 15/04/2010 22:52 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..kurde nie moglem napisac wczęsniej i zachęcić do gry na Vinci ale cóż zrobić ja dostępu do kompa nie było...z tego co zostało to tylko Charlsetone i ciężko coś poszukać ale jak trzeba to

Zvonareva - Bonda 1 ...Vera potrafi i lubi tu grać , kilka naprawde dobrych startów , ogólnie jak narazie mocny sezon Very a Bonda jak to ona coś tma poodbija ale dziś za wiele nie zdziała ale kurs tylko 1,25..Wozniacki też pewna bo Patty coraz gorzej..
Z niespodzianek może takie coś

Petrova - Wozniak 2 po kursie ok 2,8
Aleksandra robi postepy a co ważne gra ostatnio bardzo dużo , regularnie w dobrych turniejach co procentuje..już raz ograła Nadię na clayu a podbno Petrova chcę już wracać do Europy to może dziś Ola Jej w tym pomoże..

Hantuchowa - Kerber z handi ....Niemka naprawdę ogromne postępy podbno jakiś nowych sponsorów zyskała i może cos dziś ugrać bo Hantuchowa to mi zawsze bardziej na szybszę podłoże pasowała..

Do góry
#3807778 - 15/04/2010 23:03 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
i bym zapomniał o tym co najwązniejsze

VESNINA - PENG 1 kurs 1,6....peng fatalny sezon jak nrazie , w Charlsetone nigdy nic nie zwojowała , w ostatnim turnieju porażka z Oudin która pózniej została pokonana przez właśnie Vesnine. h2h co prawda na korzyść Peng 2-1 ale ostatni meczu na Clay w dodatku wygrała rosjanka. Vesnina dość dobrze sobie radzi , w ostaatnim turnieju odpadła dopiero z Wozniacką...dziś powinna dać rade z Peng bo po tym co obserwowałem mecz Peng z Perry to poziom był żenada..

Do góry
#3807841 - 15/04/2010 23:24 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
Originally Posted By: mirekinter


Petrova - Wozniak 2 po kursie ok 2,8
Aleksandra robi postepy a co ważne gra ostatnio bardzo dużo , regularnie w dobrych turniejach co procentuje..już raz ograła Nadię na clayu podbno Petrova chcę już wracać do Europy to może dziś Ola Jej w tym pomoże..



Sorry ze sie wtrace ale piszac takie cos masz jakies wiarygodne zrodlo czy tylko piszesz zeby sobie napisac :>. ???

Nadi nie ma (jak na razie ) w Entry List Stutgartu

http://www.porsche-tennis.de/prod/pag/tennis.nsf/web/english-news_list

ani nie wsyatapi w FC przeciw Amerykankom:

http://www.fedcup.com/ties/tie.asp?tie=100014391

W Charleston oprocz singla gra rowniez debel w parze z Liezel Huber a samo takie zestawienie swiadczy ze traktuje ten turniej powaznie.
Petrowa mimo wszystko jest bardziej regularniejsza i wydaje sie byc tu "w gazie" i to wiekszym niz Aleksandra "strzele moze trafie" Wozniak:>.. no ale jak slyszales ze sie spieszy do Europy...

pzdr.

Do góry
#3809063 - 16/04/2010 07:46 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: Mr. Federer]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
tenis WTA Barcelona Dulgheru Alexandra - Vinci Roberta

Włoska rutyniara kontra rumuński talent...

Barcelona i centrum tenisowe David Lloyd Club Turó to miejsce bardzo szczęśliwe dla Roberty. W ubiegłym roku udało się jej wygrać te zawody, co było jednym z dwóch zwycięstw turniejowych w 11-letniej profesjonalnej karierze Włoszki. Tu mamy już półfinał, a więc obrona tytułu i zarazem bardzo ważnych punktów bardzo bliska, zwłaszcza, że wybiegając trochę dalej, ewentualny finał z kimś z pary Schiavone/Schvedova także zdecydowanie w zasięgu Vinci. Najpierw jednak trzeba pokonać trudną przeszkodę w postaci młodej utalentowanej Rumunki Dulgheru.

Jak na razie ten sezon dla doświadczonej Włoszki bardzo przeciętny. Słabe starty przeplatane kilkoma zwycięstwami w pierwszych bądź drugich rundach. Staram się jednak na to patrzeć z lekkim dystansem, Włoszka bowiem wychowana na clayu zawsze na tej nawierzchni odnosiła najwięcej zwycięstw. Jak wiadomo sezon wkroczył w fazę turniejów na mączce poprzedzających French Open, więc prawdziwym wyznacznikiem dyspozycji i formy Roberty będą właśnie najbliższe tygodnie.
W poprzednim tygodniu Vinci juz na pierwszej rundzie zakończyła swoją przygodę z turniejem w Marbelli, odpadając po porażce z późniejszą finalistką Suarez Navarro. W Barcelonie idzie już Włoszce w miarę gładko. Dwie gładkie wygrane z Rezai i Bacsinszky oraz z problemami zwycięska konfrontacja z nieobliczalną Hiszpanką Pous - Tio. Zawodniczka praworęczna dobrze uderzająca bekhendem, serwis na dobrym poziomie, drugi także nie najgorszy, dobra gra w obronie, umie utrzymywać piłkę w korcie, potrafiąca grać długie wymiany.

Rumunka Dulgheru, niespełna 21-letnia, obecnie nr 1 rumuńskiego tenisa kobiecego. Objawienie poprzedniego sezonu, które miało miejsce w warszawskim turnieju odbywającym się tuż przed RG. Wtedy też Rumunka wygrała niepodziewanie całą imprezę, pokonując w finale A. Bondarenko. Od tego momentu Alexandrze wiodło się róznie, aczkolwiek na stałe zadomowiła się w turze i regularnie grywa w imprezach cyklu. Najlepiej czuje się na betonie, ale co pokazał ubiegłoroczny sukces mączka też nie stanowi dla niej problemu w odnoszeniu zwycięstw. Styl trochę inny niż Włoszki, posiada kończące uderzenie, potrafi strzelić z obu stron, jak jest forma wychodzi, a czasem jest z tym dosyć różnie. Także dużo będzie tutaj zależało od Rumunki jak będzie trafiać - nie będzie co zbierać wink. W Barcelonie dużo cieższe przeprawy w dotychczasowych rundach. Pierwsza runda to spacerek z Silvią Soler-Espinosą, później dwie trzysetówki, najpierw z Errani i w dniu wczorajszym duże męczarnie z dobrze sobie radzącą tutaj Parra Santonją. Warto odnotować, że Rumunka w tym turnieju dużo wiecęj czasu spędziła od Włoszki na korcie- prawie 3.5 godziny, co jest sporą różnicą i nie bez znaczenia.

Obie zawodniczki sąsiadują ze sobą w rankingu, Włoszka 54 miejsce, Rumunka 51, jeszce nie miały okazji zagrać ze sobą.

Jak dla mnie zbyt dużo atutów także pozasportowych przemawia za Robertą. Zwiastun lepszej dyspozycji, nawierzchnia, dobra dyspozycja w tym turnieju i wreszcie duża motywacja, aby powtórzyć sukces z poprzedniego roku. Rumunka jednak trochę się tutaj męczy, a to zapowiada, że chyba nadchodzi już jej kres... in avanti Roberta boks

typ: Vinci
kurs: 1.89 Pinnacle

Do góry
#3809135 - 16/04/2010 16:04 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: [a]domaitis]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Z tym , że Petrova chcę wracać do Europy nie było moją zachcianką tylko zwyczajnie gdzieś o tym słyszałem...co do wyniku się przejechałem na pewno nie pierwszy i nie ostatni raz..Zvona , Wozniacki wygrały bo tak miało być ..Cieszy ugranie seta przez Kerber bo dała zarobić co do typu na Wozniak był ryzykowny i się nie udało..najbardziej mnie boli porazka Vesniny ale cóś zrobić..co do dzisiaj

Dulhehru - Vinci 2 ..wszystko co trzeba kolega wyżej napisał..
Llag.Vives/Martinez Sanchez-Errani/Vinci 1....jeżeli Vinci ma wygrać w singlu to debel będzie już nie potrzebnym dodatkiem...hipszanki napewno zmotywowany i wygrają..

Do góry
#3813054 - 18/04/2010 16:20 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: mirekinter]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
ZVONARIEVA - STOSUR 1
Mimo niekorzystnego bilansu bezposrednich spotkan ,faworytkę dzisiejszego meczu widzę w Rosjance. Typ oparty na obserwacji wczorajszych meczy.Bardzo solidna Vera wytrzymująca wymiany z Karoliną,zademonstrowała niezłą dyspozycję i nawet bez kontuzji polskiej Dunki,spokojnie by z nią wygrała.Jeśli chodzi o Stosur to widziałem fragmenty pierwszego i cały drugi set spotkania z Hantuchovą.Wniosek nasuwa się jeden- to Daniela w znacznej mierze pomogła wygrać jej ten mecz.Z reszta mecz stojący na niskim poziomie,z wieloma przelamaniami, masą błędów niewymuszonych.Jak to zestawię z solidnym serwisem i gemami wygranymi do zera we wczorajszym meczu Very- to nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak sukcesu Rosjanki.

Do góry
#3813290 - 18/04/2010 19:55 Re: Charleston, Barcelona - 12.04-18.04 [Re: Broda345]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Zvonareva - Stosur - hmm.. a ja pozwole sobie nie zgodzic z obserwacja kolegi... po pierwsze - Wiera wyjdzie na kort ze swiadomoscia ze bilans dla niej jest niekorzystny... pierwsze przelamanie moze spowodowac ze znowu zobaczymy zalana lzami Rosjanke ktora po raz n-ty nie wytrzymuje presji... po drugie - ja z kolei widzialem Samanthe w meczu z Peng i to co ona grala przy swoim podaniu to bajka... dosc powiedziec ze Chinka w calym meczu wygrala 9 (dziewiec!) pilek przy serwisie Australijki... po trzecie kursy - spodziewalem sie rownych, a jezeli mozna na Sosur zlapac 2,20 to ja to spokojnie biore..

napewno Rosjanka jest w niezlej formie, ale Australijka takze od kilku tygodni ma jeden z najlepszych fragmentow w karierze - moze tu zdecydowac psychika, a ta zdecydowanie po stronie Australijki... boks

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49