Opcje tematu
#387928 - 18/08/2005 18:14 ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Western & Southern Financial Group Masters
Place: Cincinnati, Ohio
Date: August 15-21, 2005
Draw Size: 64
Surface: Hard
Prize Money: $2,200,000


LINKI:
Oficjalna strona

Plan gier

Drabinka - kwalifikacje

Drabinka - singiel

Drabinka - debel

Wyniki

Wyniki na żywo


Inne stronki:
http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/


--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Jeżeli jakikolwiek post naruszy regulamin, będą one niezwłocznie kasowane!

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#387929 - 19/08/2005 10:04 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Federer - Acacuso (0-5.5) 2
Moim zdaniem naprawde dobry typ. Juz poraz 4 bede grał przeciw Ferdkowi z handi i jeszcze ani razu sie nie zawiodłem Acacuso jest w dobrej formie, wczoraj nie dał szans Hornie. Naprawde jest go bardzo trudno przełamać ... więc jest nawet szansa ze powalczy o zwyciestwo...

Jesli chodzi o pozostałe spotkania to ciezko wygrac cos ciekawego ...

Myśle o Gineprim ... ale to jak narazie bardzo wstępnie ...

.... i jeszcze o kangurze .... ale Acacuso zagram napewno

Do góry
#387930 - 19/08/2005 11:52 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Dzis znow ciezki dzien, wczoraj warto bylo sobie odpuscic, Acasuso jednak mial zbyt wiele do zaoferowania dla Horny, Gonzalezowi doskwieraly odciski na stopach, ale byl faktycznie slabszy od Davydenki, Hewitt przejechal sie po Ancicu, ktory raz jeszcze pokazal, ze nigdy nie bedzie swietnym tenisista, a w koncu Safin wygral gladko lub to Hrbaty przegral jeszcze przed wyjsciem na kort.

1. Federer - Acasuso - moje kursy: 1.05-21 - nie widze mozliwosci jakiejkolwiek sensacji, nie interesuja mnie tez takie kursy, a i nie gram tasiemcowych kuponow...

Byc moze poszedlbym za Waszym glosem i pomyslal nad HC +5.5 Acasuso @2.25 5Dimes z pokryciem na dokladnie +6 Acasuso @6.5 BET365 .

2. Roddick - Youzhny - 1.3-4.3 - Chela dotrzymywal dzielnie kroku, naprawde zagral wiele solidnych pilek, serwis bardzo przyzwoity. Kursy na Andy'ego sa znow ZA NISKIE wedlug mnie. Dlatego granie na niego nie nalezy do pomyslow super dobrych, a na granie przeciwko brakuje mi jednak wiary w Rosjanina. Mimo iz ich poprzednie spotkania daja wiele nadziei dla Mikhaila, byl bardzo bliski zwyciestwa takze w Australian Open dwa lata temu. Jeszcze sie nad ta pokusa zastanowie, byc moze poczekam na in-play.

3. Safin - Ginepri - 1.8-2/2.25 - Safin gral wczoraj bardzo dobrze, to prawda, wynik jednak byl dla niego tak korzystny nie tylko z powodu solidnej gry Rosjanina, ale takze dlatego, iz Hrbaty nie podjal zadnej walki, nie wytrzymal tego meczu mentalnie. Dzis moze byc inaczej, Ginepri to twardy orzech do zgryzienia, w dodatku nabral wiele pewnosci siebie w ciagu ostatnich tygodni. Znow NO BET, ewentualnie poczekam na pierwsze gemy.

4. Hewitt - Davydenko - 1.75-2.33 - zastanowmy sie... Zwyciestwo nad Rusedskim w momencie gdy byl juz wlasciwie poza burta (mam nadzieje, ze podziekowal Gregowi) i pokonanie Ancica, ktory jest jezdzcem bez glowy. Czy to usprawiedliwa tak niskie kursy na Lleytona? Moim zdaniem NIE! To wciaz nie jest ten sam "C'm on!", to wciaz nie jest ta sama solidnosc. Davydenko ma wspanialy sezon, mam przeczucie, ze to bedzie kolejny Schuettler i za rok o nim zapomnimy, lecz dzis... konkretnie dzis w nocy uwazam, ze MOZE dzielnie powalczyc z Hewittem. Jasne, ze Australijczyk, dochodzac do cwiercfinalu, nabral pewnosci swojej gry, ale to dopiero dzis - o ile Rosjanin wytrzyma psychicznie - otrzymac powinien prawdziwy test.
Dla mnie 3.02 w Pinnacle jest dosc kuszace i warte ryzyka.

Do góry
#387931 - 19/08/2005 12:06 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Roddick jako jedyny w Cin nie dał się złamać (jeśli dobrze licze), co oznacza że jego serwis jest poprawny, choć to nie tak klarowne, bo w spotkaniu z JCF, to Ferrero zagrywał lepsze piłki, lecz z czasem spuchł, a Roddick wręcz przeciwnie, to on zaczał narzucać tempo w 3 secie, łojąc na sucho JCF, gra Roddicka jest na pewno lepsza niż ta z ostatnich tygodni, choć pozostaje wiele do zyczenia, bo z kalsowymi graczami, serwisem meczu nie wygra, ale jak na razie serwis wygląda nie najgorzej. Osobibiście liczę na półfinał Roddick - Hewitt, będzie to ciekawe widowisko, miłe dla oka, ale o tym przekonamy się dopiero późnym wieczorem, czy do takiego spektaklu dojdzie. Granie na Roddicka mija się z celem.. taki kurs..

Do góry
#387932 - 19/08/2005 12:09 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Granie Roddicka mija sie z celem... Zdecydowanie! Wciaz nie moge odzalowac, ze pilka po tasmie stoczyla sie na strone Ferrero, a nie pozostala u Amerykanina. Dzis pisalibysmy o cwiercfinale Ferrero - Youzhny.

Do góry
#387933 - 19/08/2005 12:09 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Quote:

... 3. Safin - Ginepri - 1.8-2/2.25 - Safin gral wczoraj bardzo dobrze ...




Sorka ale gdzie Ty masz 1.8-2 na Safina ?

Do góry
#387934 - 19/08/2005 12:10 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Quote:

Sorka ale gdzie Ty masz 1.8-2 na Safina ?




Napisalem: moje kursy . Wlasnie dlatego Safin jest dla mnie "za krotki". Tak jak i Hewitt.

Tak jak i Roddick. Prosze Schranzera o polaczenie tych postow.

I Safin - wedlug mnie - powinien byc 1.8, a Ginepri 2/2.25... To moje proby wystawienia kursow, do nich sie odnosze w prognozach...


Edited by Schranzer (19/08/2005 14:37)

Do góry
#387935 - 19/08/2005 12:26 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Quote:

Granie Roddicka mija sie z celem... Zdecydowanie! Wciaz nie moge odzalowac, ze pilka po tasmie stoczyla sie na strone Ferrero, a nie pozostala u Amerykanina. Dzis pisalibysmy o cwiercfinale Ferrero - Youzhny.


albo Chela - Youzhny Zreszta nie od dzis wiadomo , że szczescie sprzyja lepszym
Jak dla mnie Acasuso 5,5 to piekna okazja . Jak się wstrzeli to naprawde podejmie walke z Federerem . Myśle ,że to bedzie 3-setówka

Do góry
#387936 - 19/08/2005 18:10 Re: ATP - Cincinnati - Piątek 19.08
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
a propos tago handi na Acasuso; jestem jak najbarardziej za; i to niekoniecznie ze wzgledu na grę czy ostatnie osiagniecia Argentynczyka

Federer po prostu ma taki styl - on lubi osmieszac rywali poprzez jakies niekonwencjonalne zagrania, ale niekoniecznie koncząc mecz w którym oddałby przeciwnikowi 1 gema - czesto wyglada to w ren sposob, ze do stanu 2-2 czy 3-3 'trochę sobie odbijamy, pozniej ja ciebie łamie i koncze seta' - oczywiscie to standard, ale jak zawsz bywaja wyjatki, wiec prosilbym o nie przytaczanie tu listy gier, gdzie akurat mecz przebiegał inaczej...

w kazdym razie wynik 63 64 jak najbardziej prawdopodobny;

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49