Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3863678 - 13/05/2010 02:06 Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
hura To już niedługo wink hura



O tytuł zmierzą się: pogodnie


Kursy: tongue


Zapraszam piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3885051 - 22/05/2010 17:54 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Platini]
Davidoff Offline
a.k.a. "CDN23"

Meldunek: 20/03/2010
Postów: 413
Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)

over 4,5 1,95 promocja Bwin :))))

Do góry
#3885066 - 22/05/2010 18:05 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Davidoff]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zawsze staram się nie pisać o spotkaniu drużyny, której kibicuję.
W dodatku Inter to dla mnie drużyna szczególna, od niej wszystko z włoską piłką dla mnie się zaczęło..
Ale..

Dziś oczywiście nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Interu.

Różnica, i to spora wg mnie tkwi w defensywie.
Bawarczycy nie posiadają tak solidnej obrony jak Inter.

Nie chce sie rozwodzić nad tym jak to niektórzy mowią - Bayern powinien odpaść dużo wcześniej.
Sporo osób tak samo jednak myśli o Interze.
Jako kibic też Barcy uważam, że Inter awans uzyskał zasłużenie, gdyż był drużyną lepszą.

Sytuacja z Jose? Zawsze był wyjatkowy. Nie chce tego komentowac. Chciałbym aby w następnym sezonie poprowadzil Inter, jednak nic na siłę.

Nieważne są okoliczności, ważne dla mnie by Javier wzniósł najcenniejsze trofeum w swoim jubileuszowym meczu numer 700 w koszulce Interu!
Bo kto jak kto ale on w Interze zrobil wiele.

- Jestem dumny, że gram tak wiele spotkań w tej samej koszulce. I dlatego jutrzejsze spotkanie oznacza dla mnie tworzenie historii.
Sekretem jest ciężka praca, wiara we wszystkich trenerów, szkolenia i treningi - wczorajsza wypowiedź Javiera.


Już żyję tym meczem, tym co czeka mnie na te kilka godzin.
Za 12 godzin napiszę znów w tym temacie cool

Do góry
#3885072 - 22/05/2010 18:10 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Platini]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
A ja sie bardzo boje , ze Inter i Jose zepsuja to dzisiejsze widowisko frown
Pilkarsko i taktycznie lepiej oceniam "wloska" ekipe , duzy atut to wlasnie "wariat" na lawce trenerskiej, lecz forma czysto pilkarska wydaje mi sie byc po stronie Bayernu. Niemcy to turniejowcy a Bayern to taka podpora niemiecka. Widac , ze forma budowana idealnie pod turniej MŚ i akurat wypadla jeszcze na final CL.
Co by sie nie dzialo , bedziemy dlugo o tym spotkaniu mowic , pisac , dyskutowac , az do MŚ ! Nie mam druzyny , z ktora bym tutaj sympatyzowal , licze na dobre widowisko piwo

Jedyne co mnie kusi to wlasnie over kartkowy , sedzia jest jaki jest , ale to raczej stanowcza bestia smile

Do góry
#3885075 - 22/05/2010 18:11 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Davidoff]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: CDN23
Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)

over 4,5 1,95 promocja bwin :))))


jakbym sugerował coś do kartek

yellow dla Van Bommela

Inter faworytem jest spotkania.

Bayern jak sobie bez Franka poradzi smirk

Mottę zastąpi Javier.

Inter już poszedł w obieg cool

Do góry
#3885203 - 22/05/2010 19:42 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Bezdomny]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Pograne w Fortunie.Obie drużyny strzelą gole w 1 i w 2 połowie po kursie 16.Liczę na widowisko.

Do góry
#3885232 - 22/05/2010 19:56 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: lamps]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Nie wiem dlaczego prawie wszyscy są tacy pewni Interu. Bayern początek sezonu miał bardzo słaby ale teraz grają naprawdę znakomicie i panuje w ich drużynie bardzo dobra atmosfera, a to że znaleźli się w finale w szczęśliwych okolicznościach to już w samym meczu finałowym nie będzie miało żadnego znaczenia.

Do góry
#3885401 - 22/05/2010 20:51 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Max11]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Originally Posted By: Max11
Nie wiem dlaczego prawie wszyscy są tacy pewni Interu. Bayern początek sezonu miał bardzo słaby ale teraz grają naprawdę znakomicie i panuje w ich drużynie bardzo dobra atmosfera, a to że znaleźli się w finale w szczęśliwych okolicznościach to już w samym meczu finałowym nie będzie miało żadnego znaczenia.


Zobaczysz po meczu. Ja tez jestem jakos przekonany ze Inter zdobedzie tytuk. Juz widze jak w PS w poniedfizalek bedzie napisane, uczen przerosl mistrza itp.

Do góry
#3885403 - 22/05/2010 20:52 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Max11]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Bayern pokazał charakter w dwumeczu z Manchesterem.W 1 meczu w Monachium to Manchester sam sobie winien bo po szybko strzelonym golu kompletnie jakby spuścili z tonu i ostatecznie przegrana 2:1.
W rewanżu w Anglii podnieśli się ze stanu 3:0, czerwona w 2 połowie dodała skrzydeł i gol był tylko kwestią czasu.Z Lyonem dopełnili formalności.Jestem z Bawarczykami i ściskam za nich kciuki.

Do góry
#3885745 - 22/05/2010 23:07 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: craax]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Hmmm.
Sporo myślałem nad tym mecze. Nie kierują mnie przy typowaniu tego spotkania absolutnie żadne emocję, gdyż nie przepadam ani za jedną, ani za drugą ekipą. Chciałbym aby było to ładne widowisko ale czy tak będzie?

Jose to znakomity taktyk, nie inaczej w przypadku Van Gaala. Ekipy rozłożone na czynniki pierwsze. Jak dla mnie będzie to mecz do jednej bramki. Drużyna, która pierwsza zdobędzie gola, zdobędzie CL. Nie jestem jednak przekonany co do tego, że w meczu tym obejrzymy gole. Na pewno zagram BACK 0-0 i mam nadzieję, że po 10 minutach będą miał już jakiś grosz. Poza tym nie tykam 1X2.

Originally Posted By: craax
A ja sie bardzo boje , ze Inter i Jose zepsuja to dzisiejsze widowisko frown


Każdy kibic chciałby, aby takie mecze były znakomitymi widowiskami. Nikt nie zapomni pewnie takich finałów jak Manchester United - Bayern Monachium czy Milan - Liverpool. Jednak pamiętajmy, że finały się wygrywa, nie rogrywa wink

Powodzenia i dobrego widowiska życzę przy piwku piwo

Do góry
#3885897 - 23/05/2010 00:01 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: qenius]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
jezeli chodzi o faworyta to zgadzam sie z kursami ze bardziej prawdopodobne ze zwyciezca bedzie inter, ale kurs jak narazie troche za maly.
kartek nie lubie grac, ale 3,20 ze j. zanetti otrzyma kartke bardzo mi sie podoba i biore to z pocalowaniem reki
jak dla mnie pewniak a kurs duzy

wejdzie za motte, ktory nie zagra z powodu kartek, badz kartki - (najpierw zolta a pozniej od razu kontrowersyjna czerwona)

zanetti w finale bedzie mial pewno wiecej defensywnych zadan niz ofensywnych

facet ma 37 lat i bedzie gral po stronie na ktorej maja szalec robben i lahm, mysle ze raz sie spozni badz nie wytrzyma

pozdrawiam, milego ogladania

Do góry
#3885902 - 23/05/2010 00:05 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: mcben]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@mcben

Tą swoją wypowiedzią co do Javiera pokazałeś, że nie oglądasz spotkań Interu.
Rozumiem, nie każdy musi oglądać wink

Ale pisząc, że to jest pewniak do kartki i nie raz się spóźni są nie na miejscu.
Rozgrywa świetny sezon, jeden z lepszych w drużynie.
Swoją zaciętością już nie raz pokazał, że nie można go lekceważyć ot tak, choćby z powodu tego, że ma tyle lat smile

Do góry
#3885933 - 23/05/2010 00:28 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Platini]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Tego spotkania na pewno nie będę obstawiał.

Inter do dla mnie zespół szczególny! Gdy miałem 7 lat dostałem czapkę i szalik Interu bo już wtedy jako mały szkrab musiałem mieć wszystko w barwach czarno - granatowych.
Tylko gdy gra Inter czuję coś więcej. Ich spotkania ogląda się innaczej.
Pamiętam jak przegrali w Serie A z Lazio to nie mogłem powstrzymać łez... tata myślał że się wygłupiam wink
Dopiero o 2005 roku z Interem mogłem przeżywać tak naprawdę szczęśliwe chwile.
Jednak w tym sezonie jest zupełnie innaczej. Mistrzostwo smakuje jakby wcale nie było czwartym z rzędu. W dodatku ten przecież wymarzony finał ligi mistrzów i pokonanie takich zespołów jak Chelsea i Barcelona.
A przecież jeszcze nie dawno wmawiano nam że Premiership i Primera Division to dla Interu rzecz nie osiągalna.

FORZA INTER !!! FORZA INTER !!! FORZA INTER !!!

http://www.youtube.com/watch?v=qwCHZc12X0Q

I tak już dziękuje Interowi za wspaniałe chwile w tym sezonie! a jeśli zdobędą LM to już brak mi słów...

Do góry
#3885977 - 23/05/2010 00:45 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Jose]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Dodam jeszcze co do Javiera:

Oczywiście może dostać kartkę, jak każdy inny. Pewniaka jednak w tym nie widzę.
W drużynie Interu ze wszystkich zawodników obecnie to on dla tego klubu zrobił najwięcej.
Wie, że to już schyłek jego świetnej kariery, jak dla mnie - wielkiego kibica Interu nigdy nie schodził z pewnego, wysokiego poziomu.
Zdaje sobie sprawę z tego co mu przyniesie dziś zwycięstwo. Nie tylko jemu, bo przecież sam nie wygra ale całej drużynie.
Inter może zostać pierwszą drużyną z Włoch, która zdobędzie potrójną koronę !
Trafia rzadko ale to jemu dziś będę kibicował, by strzelił bramkę.
Obok kursu @36 nie przejdę obojętnie smile

Akhu, Kobe - do boju !! gwizdek

Originally Posted By: Kobe
Inter do dla mnie zespół szczególny!
Tylko gdy gra Inter czuję coś więcej. Ich spotkania ogląda się innaczej.
piwo

Mam tak samo toast

Do góry
#3885998 - 23/05/2010 01:00 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Platini]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278


I wszystko w temacie !!!

Do góry
#3886099 - 23/05/2010 01:49 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Jose]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Gdzie Platini zagrałeś Zanettiego że strzeli po kursie 36? Czy aby przypadkiem nie chodiz o pierwszą lub ostatnią bramke?

Do góry
#3886149 - 23/05/2010 02:13 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: mazik]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Betfair.

Do góry
#3886166 - 23/05/2010 02:19 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: qenius]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Te bramke to i ja chciałem zagrać. W końcu to jubileuszowy mecz. kurs gigantyczny.

Do góry
#3886203 - 23/05/2010 02:37 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: qenius]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
@mazik

Jak pisał qenius Betfair smile Chodzi o strzelca bramki w dowolnym czasie. Tak przynajmniej po mojej dedukcji wychodzi.
Porównując np. z Unibetem:
Sneijder - Pierwszy gol 11.0 Uni
W dowolnym czasie 4.90 Uni - 4.90 BF

Pandev - Pierwszy gol 9,25 Uni
W dowolnym czasie 4.60 Uni - 5.80 BF

Olic - Pierwszy gol 6,75 Uni
W dowolnym czasie 3,30 Uni - 3,60 BF

Wychodzi więc na, że w dowolnym czasie. W dodatku w BF nie ma nic zaznaczone na temat która to bramka.

Jeszcze na moment przy zawodnikach się zatrzymam.
W jednej i drugiej ekipie są nieźli egzekutorzy. Olic, Etoo czy Milito.
Jednak chyba większość się ze mną zgodzi, że Milito w najważniejszych momentach dla Interu potrafi strzelić.
Już niejednokrotnie to udowadniał, że potrafi zachować zimną krew i strzelić decydującą bramke.
Dziś może byc tak, że długi czas trzymal się będzie remis a o wyniku może zadecydować jedna bramka.
I wierzę osobiście, że to wlasnie Milito ją strzeli.
Po kursie 2.76 biorę.

Wiem, wiem..
Nie piszę obiektywnie ale inaczej tego nie widzę.

Pozdrawiam piwo

Do góry
#3886648 - 23/05/2010 16:49 Re: Liga Mistrzów - Wielki finał: Bayern Monachium - Inter Mediolan [Re: Platini]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
@Platini miałeś się wpisać...

Tak jak napisałem, finałów się nie rozgrywa - finały się wygrywa, finały zawsze wygrywa Jose. Kapitalna taktyka - nic dodać nic ująć. Bawarczycy walili głową w mur a Inter strzelał gole. I to jakie. Milito 2 kapitalne bramki, bo szkolnych, wręcz książkowych akcjach. Wielka szkoda, że gola nie strzelił Shneijder, któremu ten gol bardzo się należał. Boniek bardzo dobrze zaznaczył, jak Real mógł sprzedać takiego zawodnika. Co do Jose: podobał mi się obrazek po meczu jak oglądał trybuny - prawdopodobnie było to przywitanie z nowym stadionem. Fani Interu pewnie bardzo by chcieli żeby Jose został w Mediolanie. Ja jednak mam nadzieję, że przejdzie do tego Realu i europejski futbol w przyszłym sezonie będzie jeszcze piękniejszy. Bo ja, jako kibic, najbardziej tego potrzebuje.
piwo

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49