Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >
Opcje tematu
#389772 - 04/10/2005 09:01 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
trzeciorzed2 Offline
old hand

Meldunek: 22/07/2005
Postów: 1144
Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.

Do góry
Bonus: Unibet
#389773 - 04/10/2005 09:08 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
MOje typy na ta kolejke under/over 4,5:
AK BARS - Khimik over 4,5 6/10
Lada - Metallurg_Nk under 4,5 4/10
Perm - Dinamo over 4,5 3/10
Neftekhimik - Omsk over 4,5 3/10
Spartak - MVD under 4,5 5/10

Do góry
#389774 - 04/10/2005 09:25 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Quote:

Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.





Zgadzam się w całej rozciągłości na temat wczorajszego meczu Czerepowca. Mój kumpel mieszkający chwilowo w Moskwie widział na własne oczy, że ludzie stawiali x2 i to nie tak znowu malo kasy.
Czerepowiec po prostu nie przekonywał w ostatnim czasie, a przy tak wyrównanym poziomie wystarczy slabsza dyspozycja aby wyrażny faworyt(patrzac na tebele) poniósł porażke.

Do góry
#389775 - 04/10/2005 09:31 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
oleek Offline
old hand

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 734
Quote:

Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.




ja gralem tylko x2 w tym meczu bo przed emczem wydawalo mi sie to bardzo prawdopodobne,czerepy w dolku a peter powinine pociaganc tloske w gore tabeli! ale to co wczorja widizalem na lodzie to byla czysta kpina.... jak ogldales caly mecz to widizales jak ludize wychodza z hali! pierwsze 2 tercje polegaly na nie zrobienu sobie krzywdy,w sytuacjach nazwijmy to 100% przenosznoa zwykle krazki wysoko nad bramka co sie nie zdarza na tym poziome w tak czesty spospob!!! mnie to cieszy bo type siadl ale czyste to nie bylo dlatego granie za niskie kursy w rukim jest samobojstwem... pozdrawiam!

Do góry
#389776 - 04/10/2005 09:34 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
oleek Offline
old hand

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 734
w moskie nie musze mieszkac... zeby cos takiego wiedziec tak poza to jest hokej i naturalnym jest przegrywanie meczow... bo kurrr oni graja co 2,3 na okraglo i nikt by tego nie wytrzymal! zajada sie w sezonie i pozniej co? w 1 rudznie odpadaja.... ruski hok jak kazdy inny walki sie zdarzaja ale wygrane gosci po duzych kursach to rzecz normalna!

Do góry
#389777 - 04/10/2005 09:37 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
batutek Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 319
Skąd: Sosnowiec
Witam

Co do spotkania Perm-Dynamo M. - mysle ze postawienie na Perm nie jest duzo wiekszym ryzykiem niz stawianie na Dynamo.
Jasne ze jesli spojrzymy na H2H to Molot dostawal niezle baty, ale jest iskierka... rok temu (akurat 4 pazdzirnika -moze to ich szczesliwy dzien) Molot pokonal Dynamo 3-2.
Jakich jeszcze mozna szukac argumentow? - ano np. takich ze Dynamo po 4 Win moze cos przegrac, tym bardziej ze ostatnie mecze nie nalezaly do tych latwiejszych (2 mecze derbowe a wczesniej z Lokomotivem) i licze na to ze moze troche pary z nich zeszlo.
Kolejny argument to byc moze zlekcewazenie "takich slabeuszy" co mam nadzieje odbije im sie czkawka
Ja juz wyslalem kupon na Molot po kursie 7 co mysle ze jest warte ryzyka.
Oczywiscie wszystkie argumenty moga wziac w leb przy poowidzmy profesjonalnym podejsciu hokeistow Dynama (ale moze oni tez beda chcieli sobie dorobic ).

A tak bardziej ogolnie to zastanawiam sie czy nie warto dzisiaj zagrac wiecej niespodzianek (nie tylko u ruskich) bo mysle ze duzo graczy bedzie obstawiac hokeja - a co na to buki???

Pozdrawiam

Do góry
#389778 - 04/10/2005 09:50 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
PFDB Offline
stranger

Meldunek: 15/07/2005
Postów: 23
Łahahahahahaha po jakiego kija wypisujesz takie dyrdymaly? Potem dzieciaki stawiaja i przegrywaja pieniadze. Moze ty jestes wtyka od buków i wszystkich podpuszczasz. Jak Dynamo dzisiaj przegra to niestety potwierdza sie wszystkie najgorsze opinie o ruskiej lidze.

Do góry
#389779 - 04/10/2005 09:54 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
batutek Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 319
Skąd: Sosnowiec
Oczywiscie ze jestem wtyka od bukow.

Do góry
#389780 - 04/10/2005 09:55 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
oleek Offline
old hand

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 734
bardoz madry i przemyslany typ jest dzis na perm wczorja laplem po kursie 8 jeszce posuzakmy info na temt meczu i moze przycisniemy bardziej.... czy Ty tego chlopie nei rozumiesz,ze nikt nie neguje sily dynama,gdy to byl mecz w playoffach to zmiota ich z lodu jak juniorow! a to jest mecz poczatku sezonu o niczym waznym nie decyduje... dynamo na fali wiadomo ostanio same winy,dlatego teraz moga pozmoeniac 5 itd.... powodzenia w graniu ruskiego hoka po takich kursach

Do góry
#389781 - 04/10/2005 09:56 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Witam,nie ukrywam,ze ostatnio niepisze z powodow(braku czasu) lecz czytam i obserwuje zeczywiscie dzisiejsze mecze w Rosji elektryzuja wszystkich-zeczywiscie dzis Dynamo musi chcac nie chcac wygrac-gdyz juz przyzwyczili ludzi do takich meczy i teraz kasa,,idzie na 1x wiec,poza tym pomijajc ze to poczatek poprostu tez trzeba powygrywac,nie bedaw takim dniu,robili,afery,wg mnie-oczywiscie nie gram tego meczu-.ew ilosc goli Powyzej 4,5-a tak wracajac do dziwnych meczyy-wcziraj bylem zdziwiony ze wszystko jak w maslo-czy to znak ze dzis,tawygrama kasa ,na lod pojdzie...Reasumujac udanego dnia-i pamietania ze to jest biznes.:)

Do góry
#389782 - 04/10/2005 09:58 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Dynamo 4 win z rzędu tak wiec dziś czas na strate punkcików....mimo że PERM jest słabiutki..ale takie wałki często się zadrzają ... przykładem może być wczoraj Farjestad w szwecji..3 win na wyjeździe...zagrali u siebie i w łeb...

dlatego myśle że PERM może dziś nieprzegrać...

polecam równie Jarosław-Podolsk over 4.5 .....

zresztą Ci którzy chca popatrzec na staty z ligi ROSYJSKIEJ i nietylko zapraszam.... Rosja i nietylko

Do góry
#389783 - 04/10/2005 10:04 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
batutek Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 319
Skąd: Sosnowiec
oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow???

Do góry
#389784 - 04/10/2005 10:07 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Dobra wszystko sie niby zgadza, że niskich kursów sie nie powinno w ruskim hokeju grać, ale np Jarosław co ja co ale dzis powinien wygrać, bo nie ma bata zeby po dwoch porażkach i remisie (u siebie w niedziele) nie wygral z ostatnia druzyna. Jesli nie z nimi to z kim? Dzis sie spreza i po prostu wygraja albo nie nazywam sie Michał:)

Do góry
#389785 - 04/10/2005 10:16 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow???





tak jestem wtyczką i kablem....

pomyśl logicznie...cały świat dziś gra DYNAMO...kumasz...dlatego dziś niewygrają w rugulaminowym czasie....

Jarosłav jak najbardziej "tak" złapali małą zadyszke...ale dziś pewnie wygrają....pozdrawiam

staty Rosyjskiego hokeja

Do góry
#389786 - 04/10/2005 10:19 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
batutek Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 319
Skąd: Sosnowiec
kewin - chyba nie zrozumiales mojej aluzji, poczytaj kilka postow wczesniej

Pozdrawiam

Do góry
#389787 - 04/10/2005 10:59 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
zaraz trzeba zaczac stawiac:)-jakies nowe info?--mnie bardzo kreci ten Perm:)-tzn x,oczywiscie Jaroslaw(tam moze byc byk)ze niby kazdy podejrzewa Moskwe-a LOkomotiwm niby musi,,,heh,ale dam chyba na Omsk z x+Sodert. z x i Tappare z x -i to mysle beda dobre typy:),POZDRO

Do góry
#389788 - 04/10/2005 11:05 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.

Do góry
#389789 - 04/10/2005 11:08 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Quote:

a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.


no za niedlugo wszystko bedzie jasne;)-moj pierwszy post ze jednak Dynamo-ale pozniej sniadanko i mysl by moze singla na x zrobic:)

Do góry
#389790 - 04/10/2005 14:40 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Dynamo pokazalo klase! Nie dali sie podkupic i ustawic bukom. Dzieki.

Do góry
#389791 - 04/10/2005 18:45 Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006
oleek Offline
old hand

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 734
Quote:

Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!

Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!

Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....

Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem

Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa




cos mi sie tu nei zgadza???? nio moze molotem perm ale mecz byl wyrownany i wart ryzyka pozdrawiam!

Do góry
Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31