Witam Serdecznie!!!!

Mam pytanie do ludzi znajacych się dobrze na Programie Partnerskim prowadzonym przez firmę Expekt.

Wiem ze regulamin programu partnerskiego jest opisany na stronie WWW w/w firmy ale jest dla mnie nie zrozumiały i jakby Ktos mógł pomoc to proszę.

Chodzi mi dokladnie o jedna czesc regulaminu:

„Kiedy goscie na Twojej stronie klikną na baner i zaczną gre w Expekt.com, konto jest oznaczone w naszym systemie jako należące do Ciebie, jako partnera. Twoja prowizja zaczyna zasilać Twoj rachunek z chwilą umieszczenia pierwszego zakladu.

Otrzymasz prowizje od wszystkich wygranych netto klientów, którzy zarejestrowali się w expekt.com poprzez reklamę na Twojej stronie. Narzędzia jakie Tobie dostarczymy, uczynią latwym stworzenie linków które będą kierować bezpośrednio do expekt.com”

Klient który się zarejestrował z mojego banera rozpoczol gre od początku stycznia 2003.
Dnia 3 lutego 2003 otrzymałem profity z jego zakładów 20% - 10% prowizji dla Expekt:

02/03/03 15:39 partnerski bonus brak 111.28 PLN

Do tego momentu wszystko ok., natomiast za luty 2003 żadnego profitu już nie otrzymałem (choć wyniki gry poleconego przeze mnie klienta były lepsze niż w okresie styczeń-luty), a w statystykach programu partnerskiego za okres od 3 luty 2003 do 4 marca 2003 widnieje cyfra 0.

bonus otrzymany w minionym okresie (02/03/03 - 03/04/03)
prowizje z referowań 0.0
suma 0.0

Proszę o wszelkie uwagi na ten temat.

Proszę także żeby nie pisac abym pytal Expekt o to ponieważ dostaje odpowiedzi typu:
„Jak pan sobie wyobraża profity jak żadnych wygranych nie było” itp..

Za każde info serdecznie dziękuję.

Pozdrowienia serdeczne.