Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#434972 - 02/11/2005 10:37 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

1)Nie obrażam się za te szejki w McDonaldzie:-,przyznam ,ze czytając ponownie sie posmiałem.:-)))
Ten żart udal się mojemu adwersarzowi.

2)Dla sprzedających typy nie mam za grosz szacunku(mowa o tej części ich działalności,bo znam wśrod nich kilku naprawde fajnych ludzi),i jeżeli za to zasługuję na ostrzeżenie/ban to prosze mi takowych udzielić.
Dodam tylko,że w moim mniemaniu ci z płatnych stron nie powinni miec wstepu na TO forum - ban z urzędu :-) za to ,czym się trudnią,bo to forum jest NIEkomercyjne.
Pewnie przesadzam,cóż....nie cierpię tego procederu,nic na to,nie poradzę:-)

Dorosłych(tu:Ares) moge jeszcze zrozumiec,ale Wrona vel Amantino ...el amigo de Kocur ???
Zresztą....g00niek wyjaśnił juz wiele.

3)LLama vel Erazm.....może i trochę się pospieszył z paroma krokami wobec "niesfornych":-) userów,ale jest to człowiek,z którym można naprawde wiele dobrego zrobic dla tego forum.
Całkowicie zgadzxam się z Guńkiem co do oceny Llamy.


4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.

5)To forum jest prywatna wlasnością.
Jest Admin,sa moderatorzy ,powołani przez wlasciciela forum.
Jezeli komus taki stan rzeczy się nie podoba,powinien kontaktowac się z Adminem.
Zrozumcie wreszcie,że tzw."demokratyczne" dzialania można podejmować,jezeli chodzi np.o kształt tematów w danym dziale.
Strategiczne decyzje,dotyczace forum leżą w gestii Admina i ludzi przez Niego upoważnionych,bez względu na ilość i wyniki roznych sond/głosowań.


6)Podajcie mi,jezeli jest taki,przyklad forum,na którym tak jak na tym,mozna obrażać moda,w otwarty sposob wyszydzać decyzje tych,którzy odpowiadają za porzadek na forum.

7)Chcecie bałaganu,odpowiada Wam to ?
Nie widze problemu.....miesiac luuuzu:-))
Mody nic nie robia,spróbujemy ?

8)Przypomnijcie sobie jak kiedyś wygladał "Stadion","KT" czy inne działy.
Nie było "US Sports" ,a QCZ...szkoda gadac ,co tam się działo.

Dzis jest w Waszej ocenie lepiej czy gorzej ?
Może na ten temat zrobimy sondę?:-)

---------------------------------------------------------
Nigdzie i nigdy nie jest i nie bedzie idealnie....rowniez TU,na tym forum.
Jeden user nie lubi jakiegos moda,moderator z kolei nie przepada za kimś,kto jest userem.

Ze swej strony deklaruję zawieszenie broni xe wszystkimi,z którymi nie jestem w przyjaźni,nawet z Aresem:-)
Pax !
----------------------------------------------------------
Mam nadzieję,że nie będe w takich deklaracjach osamotniony.

Pozdrawiam wszystkich

amkwish



oj AMKWICH jak ja CIEBIE lubie szczegolnie po zeszlorocznej walce na forum kto ma byc na 1 miejscu goscie czy gospodarze wiedzialem ze do tego zarzutu o sprzedawanie Szejkow podejdziesz w ten sposob zaluje tylko ze niektorzy wystepuja w Twoim imieniu traktujac Cie jako ubezwlasnowolnionego-bylem pewny ze wypowiesz sie sam na ten temat!!!!!!!!!mam nieodparte wrazenie ze ktos tu urzadza jakies igrzyska jezeli tak to jak wyglada na dzis kolejnosc?????????-pozdrawiam i czekam na Twoje mniej lub bardziej trafne typy

Do góry
Bonus: Unibet
#434973 - 02/11/2005 10:57 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!

Do góry
#434974 - 02/11/2005 12:09 Re: RANKING MODERATORÓW
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

ok przyjalem do wiadomosci i juz wiecej na ten temat nic pisal nie bede.
za tydzien NBA trzeba sie skupic na tym:)




Mam już dosyć tych kłótni i awantur. Wyśmiewanie się z modów czy zachowanie tym podobne będzie skutwołało ostrzeżeniami i banami. Mamy tu zbyt dużą aktywność czy ruch by móc się teraz cackać i w jakieś gierki bawić. Koniec. Kolejny tego typu przypadek czy to obrażanie kogoś czy zaczepianie ich skończy się dla Ciebie definitywnym banem na tym forum. Inaczej po prostu praca wszystkich moderatorów nie ma w ogóle sensu.

Nie chcesz dostać bana to po prostu zajmij się sportem/typami/analizami a nie łamaniej regulaminu. Ja będa modów wspierał i pamiętajcie, że to nie tylko ja mogę dawać bana (i go nawet wprowadzać do systemu) tak więc nawet jak mnie nie ma to wcale to nie znaczy, że można liczyć na bezkarność.

Gremlin, liczy się jakość a nie ilość. Po to jest quasi czat, żeby to tam nabijać sobie posty i informacje typu" gram 1 na Real, jak myślicie, wejdzie mi?. Nie chcesz chyba powiedzieć, że zmiany np. w Stadionie Piłkarskim czy Korcie Tenisowym idą w złym kierunku?

Ares: Pytanie do wiedzących: Czy Szakal dostał "potwierdzonego" z góry, bana ?!

Tak, dostał bana. I to spóźnionego o ponad rok czy nawet więcej. Niereformowalny. Człowiek nic nie wnosi, szuka tylko kłótni na każdym zakręcie. Jego przydatność tu jest też zerowa.

irriducibili115, nie łam regulaminu to nie będzie ostrzeżeń/banów.

Wrona: W takim razie Amk za obrazanie platnych typerow tez powinien otrzymac kare?

Nie ma bardziej ochydnego sposóbu na naciąganie ludzi niż sprzedawanie typów. Z Amkwishem (i nie tylko) zgadzamy się tu w 100%.

Do góry
#434975 - 02/11/2005 12:19 Re: RANKING MODERATORÓW
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.

Do góry
#434976 - 02/11/2005 12:25 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.



srancher nie podejme z Toba zadnej polemiki!!! bo wiem ze na to czekasz!!!poza tym ze pozostajesz moim idolem!!!

Do góry
#434977 - 02/11/2005 12:29 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

Quote:

DA BARTEK-tos sobie narobil !!!!!!!!1 jak mogles zwracac uwage gwiazda!!!!!modow??????? mysle ze w niedlugim czasie bedziesz zwyklym userem!!!!!!!!cos widze ze zawiazuje sie koalicja przeciw Tobie!!!!


gremlin zluzuj trochę, bo Twoje zaczepne wypowiedzi są nie na miejscu.

Pzdr.



srancher nie podejme z Toba zadnej polemiki!!! bo wiem ze na to czekasz!!!poza tym ze pozostajesz moim idolem!!!



i jeszcze jedno nie prowokuj!!!!!!!!

Do góry
#434978 - 02/11/2005 12:35 Re: RANKING MODERATORÓW
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Hehe gremlin ja nie mam zamiaru wdawać się w żadne polemiki, ale gołymi oczyma widać, że ta powyższa wypowiedź była skierowana w Llame i była zaczepna

Porządek musi być i będzie a mówi wam to ja wybielacz kolorowych plam ACE

Do góry
#434979 - 02/11/2005 12:43 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Hehe gremlin ja nie mam zamiaru wdawać się w żadne polemiki, ale gołymi oczyma widać, że ta powyższa wypowiedź była skierowana w Llame i była zaczepna

Porządek musi być i będzie a mówi wam to ja wybielacz kolorowych plam ACE



jezeli takie wnioski wyciagnoles to znajdz sobie dobrego psychoanalityka!!!

Do góry
#434980 - 02/11/2005 13:06 Re: RANKING MODERATORÓW
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Quote:

Wrona: W takim razie Amk za obrazanie platnych typerow tez powinien otrzymac kare?

Nie ma bardziej ochydnego sposóbu na naciąganie ludzi niż sprzedawanie typów. Z Amkwishem (i nie tylko) zgadzamy się tu w 100%.




Dobrze, to ze w/g ciebie Ares (bo glownie tu o niego chodzi) naciaga ludzi na platne typy jest zle ? Osiagajac takie wyniki nie mozna mowic o jakim kolwiek naciaganiu, jestem abonentem tego serwisu, nie moge powiedziec ze czuje sie "wydymany" przez ten serwis. Ty jak i amk nie powinniscie obrazac platnych typerow.

Do góry
#434981 - 02/11/2005 13:16 Re: RANKING MODERATORÓW
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
gremlin zamilknij i zajmij się pisaniem analiz itp.

Ewidentnie znowu prowokujesz, nie ździw się jeżeli ktoś Ci niedługo wlepi ostrzeżenie za ten proceder.

Do góry
#434982 - 02/11/2005 13:22 Re: RANKING MODERATORÓW
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
witam
zadam jedno pytanie?? bedzie troche zaowalowane ale mimo wszystko je zadam, bedzie skierowane do 3 osob (pewnie wiecej ale akurat te 3 osoby mam na mysli)Ares, Wrona i gremlin, w sumie do Aresa najmniej ale poprzez to ze Ares i Wrona to osoby majace wspolne korzenie wiec pozwolilem sobie Aresa w to wmieszac.

Panowie, co Wy tutaj robiecie????
rozumiem ze forum jest otwarte dla wszystkich, kazdy mile widziany itd. ale czy Pan Wrona po za tym ze szweda sie za Aresem ktory jako jedyny z wymienionej trojki zajmuje sie tu czyms pozytecznym (konkurs Extreme odds), Wrone mozna zobaczyc wszedzie tam gdzie pojawi sie jego Pan i wladca Ares, do tego zajmuje sie rozgrzebywaniem "gowna", a to jak wiadomo ma tendencje do tego zeby smierdziec w takiej sytuacji,

teraz do Aresa, proponuje Ci abys troche utemperowal swojego podopiecznego bo zaczyna sie panoszyc po calym forum, a tak naprawde nie wnosi kompletnie nic
swoja droga wczorajsze wklejenie Twojego postu przez Wrone do Stadionu Pilkarskiego (ten z typami na LM) i nastepnie pytanie w QCZ o statystyki z meczu Betis - Chelsea jest co najmniej smieszne, obnosi sie jaki to z niego wielki typer, a nie wie gdzie sprawdzic powyzsze?? wybacz ale skoro jest tak slaby to proponuje zebs udzielil mu korepetycji ze znajomosci podstawowych stron pomocnych w tej "branzy".

gremlin -> do Ciebie to samo co do Wrony?? co Cie tu sprowadza?? podnieca Cie mozliwosc anonimowego "brojenia" w internecie?? wyluzuj czlowieku, w tych dzialach do ktorych ja zagladam nie zauwazylem abys napisal cos majacego zwiazek z typowaniem, wiekszosc Twoich postow to ciagle wtracanie sie w tematy takie jak ten lub podobne, tam gdzie afera tam i TY
jedyne co Cie rozni od Wrony to to ze on swoja obecnoscia probuje sie reklamowac i co do tego nie mam watpliwosci, a Ty?? raczej nie sadze.
postaraj sie pomoc w rozsadny sposob albo staraj sie nie przeszkadzac.

Ares, jak widzisz do Ciebie jest tu najmniej bo jak rozumiem zawarlismy jakis czas temu "pakt o nieagresji", mysle ze obaj spelniamy warunki tego "paktu", a takze to o co Cie prosilem, wiec tego postu nie bierz zbytnio do siebie ale swojego podwladnego/kolege moglbys troche postawic do pionu bo sie zbytnio zblizyl do niebezpiecznego poziomu.

tak wiec jesli Panowie Wrona i gremlin zechcialiby udzielic tu rozsadnej odpowiedzi (nie mam na mysli kolejnej rozruby) to zapraszam serdecznie.
Zaczyna mnie nudzic ta zabawa w podgrzewanie kolejny raz tej samej malo smacznej zupy, widze tu po prostu osoby ktorym ta zupa nie smakuje ale jest najzwyczajniej na swiecie na reke i to mi sie nie podoba, bo zamiast wspolnie ugotowac nowa szarpiemy sie caly czas nad stara.

Biszop

Do góry
#434983 - 02/11/2005 13:39 Re: RANKING MODERATORÓW
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Zaglosowalem na bzyka, experto, g00nka. gopiego, biszopa i fehera

Nie zebym innych nie lubial czy cos, ale wielu sie juz malo udziela, a zaglosowalem na tych ktorych praca mi sie podoba

Chodzi tu dbanie o parzadek, a takze zarzucanie wlasnymi typami.

Poza tym idze tez z nimi pogadac

Nie tylko ja uwazam, ze dzial US Sport jest najczystszym, posty sa usuwane, rankingi prowadzone sa przez modow, Feher-mlb, odwalil kawal dobrej roboty, g00niek sie w tym sezonie wycwanil z NBA, hehe

Uwazam, ze to co sie dzieje teraz z QC, jest pozytywna zmiana bo tam zawsze byl syf i niecenzuralne slownikctwo i ciesze sie, ze zaczeto to tepic, bo to glownie banda dzieciakow sie tak odzywa. Sam pamietam Aksamitnego na QC MLB w wakacje bluzgal rowno na zawdonikow(pomijam juz fakt, ze pisal sam do siebie )
Wiec dawanie ostrzezen uwazam za dobre posuniecie

Nie mam jakis wrogow wsrod modow i oni mnie chyba tez nie uwazaja za tagiego(chyba )

Natomiast mieszane odczucia mam co do Lamy, ok, niech daje ostrzezenia na QC, ktos tam musi pilnowac, ale chyba dzis przegial dajac ostrzezenia za te szejki
Bo to jest juz smieszne, bo za chwile sie juz nie bedzie mozna w jakikolwiek sposb skrytykowac moda, i nad tym sie Conrad powinen zastanowic.


Druga osoba to amkwish, ale moje zdanie jest o nim podobne jak juz tu ktos wczesniej powiedzial, ze za bardzo zadziera nosa

To wszystko
Pozdrawiam

Do góry
#434984 - 02/11/2005 14:50 Re: RANKING MODERATORÓW
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Biszop, wyjasnijmy cos sobie. Nie lubie gdy ktos obraza mnie albo kogos kogo znam i szanuje.

Co do statow to wiedzialem ze sa na Uefa.com, myslalem ze ta osoba zna albo lepszy live ze statsami albo oglada w TV.

Nie wydaje mi sie zebym szwendal sie za Aresem, moze moja przypatnosc na forum nie jest jakas ogromna, ale nikt nie zabrania mi bycia tu.

Prosze cie wyjasnij mi tylko to:
"jedyne co Cie rozni od Wrony to to ze on swoja obecnoscia probuje sie reklamowac i co do tego nie mam watpliwosci"

Po co mialbym sie reklamowac ? Przeciez ja nie prowadze juz zadnej strony, naprawde cie nie rozumiem.

Jeszcze co do mojej przydatnosci, ostatnio przeszlem tylko na pasywne granie, czyli granie platnych typow. Majac konto na forum moge zapytac o rozne rzeczy dotyczace danego buka, czy komus odpowiedziec na jakies pytanie. No i chyba o to chodzi. Nie kazdy musi byc swietnym analitykiem.

Biszop na prawde nic do ciebie nie mam. Sympatyzujesz z Roma, a kibice tej samej ekipy powinni sie szanowac.

Pozdrawiam.

Do góry
#434985 - 02/11/2005 15:19 Re: RANKING MODERATORÓW
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Czy Cie obrazilem?? niesadze, w kazdym razie nie mialem takiego zamiaru.
Czy obrazilem kogos kogo szanujesz (Ares)?? niesadze, w kazdym razie nie mialem takiego zamiaru.

Nie chodzi mi o Twoja przydatnosc na forum, raczej chodzi mi o Twoje wtracanie sie w tematy ktore tego nie potrzebuja, nie chce mi sie szukac ale przykladow mialbym przynajmniej kilka.

Co do szwendania sie za Aresem, niestety tak to wyglada, gdy on napisze cos w jakimkolwiek temacie Ty zaraz dopisujesz sie tuz pod nim, niewazne co i jak, stwierdzam fakt, dodam ze zawsze masz dokladnie takie samo zdanie jak Ares.

co do reklamowania, post na ktory odpowiadam jest dla mnie cicha reklama, bo piszesz o czyms co jest tutaj zakazane jasno i wyraznie, wolalbym zebys tego nie robil ani w ten ani w inny sposob.
Twoje powiazanie z Aresem jest tak wyrazne ze tylko slepiec moglby tego nie zauwazyc, nie interesuje mnie co Was laczy, czy sa to relacje dostawca-odbiorca czy jakiekolwiek inne, prowadzisz cicha propagande tego co jest tutaj zakazane,
chyba ze chcesz zrobic ze mnie idiote i zaprzeczysz temu ze Twoje dzialania na najwiekszym w Polsce forum bukmacherskim mecz.pl (co za rynek potencjalnych klientow ) sa zupelnie przypadkowe...
na to nawet nie odpowiadaj bo nie sadze zebys byl w stanie mnie usatysfakcjonowac swoja odpowiedzia.

co do kibicowania Romie i czy masz cos do mnie,
nie interesuje mnie to, ja uzywajac Twojego okreslenia tez nic nie mam do Ciebie
ale to co robisz nie musi mi sie podobac, podobnie z szacunkiem, nie znam Cie abym mogl wypowiedziec swoja opinie w tym temacie, natomiast nie szanuje tego co robisz tutaj.

Rozumiem ze nie wszystkim sie to miejsce z roznych wzgledow moze podobac ale sa tu ludzie ktorzy probuja zaprowadzic pewne zmiany, a inne osoby ktore mam akurat na mysli robia co moga zeby tak sie nie stalo, zaczyna mnie to strasznie mierzic.

Roma to moj ulubiny klub ale nie oznacza to ze kazdy jej kibic bedzie moim przyjacielem...

Do góry
#434986 - 02/11/2005 15:20 Re: RANKING MODERATORÓW
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
gremlin - rozumiem ze chodzi ci o wypowiedz w temacie o banach? ja na nikogo nie najezdzam, tylko zwrocilem uwage. Dalej pozostaje (jeszcze) moderatorem i zamierzam pilnowac tutaj porzadku tak jak jest napisane w regulaminie. Zaznaczam tez ze nie jestem ani z jednymi ani z drugimi, jestem tylko prostym moderatorem ;]

Do góry
#434987 - 02/11/2005 15:52 Re: RANKING MODERATORÓW
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

4)Ghost & Boca(vel Riquelme)...duzy zawód:-(
Myslałem,ze zdecydowanie opowiedzą się przeciwko bałaganowi na forum.
Niestety,dołaczyli do waskiej,na szczęście,grupy pieniaczy.
Zawiedzione nadzieje zostania wreszcie modem ?;-)...nie wierzę:-)
Panowie,zgłoście tylko chęć działania w tej roli,zamiast podsycać coraz to gorętsze nastroje.






1)przepraszam,że zawiodłem

2)Ja w 100% popieram zmniany na forum i robienie porządku,sam nieraz o tym wspominałem,teraz miło jest wejść na quasi czy do stadionu(inne działy zawsze jakoś trzymały poziom,tylko w tej piłce zawsze się znajdą jacyś huligani ),człowiek nie musi od razu sie obawiać wyzwisk czy niemiłych ripost,bo myśli inaczej.Ja tylko zauważyłem,ze niektórzy zbyt się przejeli swoją misją i zbyt pochopnie działają,więc to sygnalizuję,z tego co wiem to jeszcze mamy w konstytucji polską pseudodemokrację ??

3)nie należe do żadnej grupy pieniaczy i wypraszam sobie...

4)Nigdy nie miałem ambicji ani ochoty być modem,jak poczuje powołanie do wstąpienia w szeregi zielonych,wiem gdzie się zgłosic do poboru

Do góry
#434988 - 02/11/2005 15:54 Re: RANKING MODERATORÓW
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
"Co do szwendania sie za Aresem, niestety tak to wyglada, gdy on napisze cos w jakimkolwiek temacie Ty zaraz dopisujesz sie tuz pod nim, niewazne co i jak, stwierdzam fakt."

Strasznie slabe informacje, popatrz do Fantasy NBA, moj post pojawil sie o wiele wczesniej.

"co do reklamowania, post na ktory odpowiadam jest dla mnie cicha reklama, bo piszesz o czyms co jest tutaj zakazane jasno i wyraznie, wolalbym zebys tego nie robil ani w ten ani w inny sposob."

Nie owijaj w bawełne chodzi o platne typy. Jestem goracym zwolennikiem tej formy typowania i nie lubie jak ktos mi to stara na sile obrzydzic.

Staraj sie krytykowac konstruktywnie i sprawdzaj na drugi raz swoje informacje.

"Twoje powiazanie z Aresem jest tak wyrazne ze tylko slepiec moglby tego nie zauwazyc, nie interesuje mnie co Was laczy, czy sa to relacje dostawca-odbiorca czy jakiekolwiek inne, prowadzisz cicha propagande tego co jest tutaj zakazane"

Powiazanie z Aresem. Zawdzieczam mu wiele, zaczelem czerpac zyski z bukmacherstwa, glownie dzieki rozmowa i ciekawym postom na jego forum. Ma u mnie wielki dlug wdziecznosci.

Co do cichej propagandy, chce udowodnic takim osobom jak np. ty i amk ze nie macie racji. Spotkalem sie z opiniami osob, ktore neguja platne typy, a zapomnieli o tym ze pierwszy tysiac euro zarobili na typach Sosny, Aresa czy innych.

Do góry
#434989 - 02/11/2005 16:25 Re: RANKING MODERATORÓW
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
za polowe tego posta powinienes dostac bana ale mnie to juz malo obchodzi, zaczynam sie powoli stad ulatniac, meczysz mnie Ty, i Tobie podobni, za stary jestem zeby sie uzerac z kims kto stosuje Twoja polityke.
Stwierdzam z przykroscia ze jestes osoba ktora przerasta moje mozliwosci, nie mam na Ciebie argumentow, ja mowie o jednym Ty o czyms zupelnie innym, nawet nie sily sie smiac, wrecz odwrotnie, jest mi przykro bo to forum bylo miejscem z ktore odwiedzalem z przyjemnoscia.
ostatni raz ustosunkuje sie do Twojej wypowiedzi:

szwedasz sie za Aresem i jednen post ktory umiesciles wczesniej tego nie zmieni, fakt jest faktem.

nie owijam w bawelne i chodzi mi o platne typy, nie masz pojecia co o nich sadze wiec zachowaj sobie swoje domniemania dla siebie.
Nic Ci nie obrzydzam, rob jak chcesz, jestem jak najdalszy od podpowiadania Ci co masz robic, ale jednego nie rob, nie reklamuj tu platnych typow, zaraz odpiszesz ze nie robisz tego, a ja od razu odpowiem, robisz to w formie reklamy domyslnej (jesli wiesz co to jest), a to jest tutaj zakazane.
krytykuje konstruktywnie i moje informacje sa sprawdzone.

Nic mnie ni obchodzi ze masz u Aresa dlug wdziecznosci czy dlug na 50 tysiecy, zachowaj to dla siebie albo splac po cichu.

jesli chcesz cos udowadniac to zaloz sobie swoje forum, ustal na nim swoje zasady, zgromadz userow i udowadniaj co tylko zechcesz nawet to ze Ziemia jest plaska.

i ostatnie, swoje pierwsze pieniadze najpierw musialem przegrac zeby nauczyc sie grac na tyle zeby nie wtapiac i miec z tego wieksze lub mniejsze profity i dokonalem tego w glownej mierze sam bez niczyjej pomocy, a jesli juz komus cos zawdzieczam to tylko i wylacznie sobie,
najwyzej moglem podpatrywac lepszych od siebie jak graja i jest to miedzy innymi zasluga takiego miejsca jak to, gdzie mozna bylo zrobic to za darmo.
Nie sztuka jest wleciec na K2, sztuka jest wejsc na K2, to nas rozni ze ja w zyciu swoje "szczyty" zdobywam dzieki sobie i swoim umiejetnoscia, a nie dzieki temu ze komus zaplacilem to nas rozni, i zeby nie bylo watpliwosci, nie neguje Twojego wyboru po prostu nie jest to moj wybor, tak samo jak to miejsce nie jest dla Ciebie, przynajmniej nie przy takim zachowaniu.
Prezentujemy rozny poziom intelektualny, zapewne wiek tez nas rozni, jednak ja nigdy nie przekonywalem nikogo do swojego sposobu myslenia tak jak Ty to robisz, mam swoje zdanie i za to mam sam do siebie duza doze szacunku.
Niestey w zyciu bywa tak ze czasem trzeba ustapic, wiec tak robie ustepuje Ci bo dyskusje z Toba zaczynaja uwlaczac mojej inteligencji.

zycze powodzenia.

Biszop

Do góry
#434990 - 02/11/2005 19:42 Re: RANKING MODERATORÓW
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

ale jednego nie rob, nie reklamuj tu platnych typow, zaraz odpiszesz ze nie robisz tego, a ja od razu odpowiem, robisz to w formie reklamy domyslnej (jesli wiesz co to jest), a to jest tutaj zakazane.




Dokładnie. Jeśli Wrona czy Ares gdziekolwiek gdziekolwiek na tym forum i to nawet nie w bezpośredni sposób będą dalej szukać naiwnych chetnych na płacenie za typy czy promować ich działania to decyzja o banie będzie podjęta natychmiast.

Do góry
#434991 - 02/11/2005 20:01 Re: RANKING MODERATORÓW
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Po raz kolejny mowie, nie webruje ludzi do zakupu typow. Zwracam uwage zeby nikt nie probowal na sile obrzydzac tego ludziom z tego forum,a amk robi to nagminnie.

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, pacyfista, burbon, ElNinho[mmdea], VVega, wHiTe_StAr, Akhu, Igor, Górnik_Wałbrzych), 4446 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07