Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#488324 - 23/01/2006 10:23 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Bez komentarza.

Do góry
Bonus: Unibet
#488325 - 23/01/2006 10:32 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Comotto nie przejmuj sie tym juninho jest chlopak nowy chce byc zauwazony i tyle.ja sie nim nie przejmuje a tez juz mnie zacytowal i wypisal co mysli o moich wypowiedziach.mu chyba sie wydaje ze ja bede mu sie tlumaczyl z moich wypowiedzi.zobaczymy jak pochwali sie za tydzien typami wtedy bedziemy wiedziec czy jest kozak.Podrawiam Comoto trzeba by bylo zrobic temat na 22 kolejke.

Do góry
#488326 - 23/01/2006 10:55 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Uważasz, że ja jestem chłopak - zalecam poczytać swoje posty. Nie ma przecinków, zdania zaczynają się od małej litery - to oczywiście świadczy najlepiej o Twojej dorosłości.

Co do typów to chyba sam zauważyłęś, że ich nie podaje i podawać nie będę. A zacytowałem Cię, żeby pokazać wszystkim, że chciałeś się przypodobać panu Comotto i przyznałęś mu rację, chociaż wcale racji nie miał. Napisałeś, że tyle było typów o kursie takim jak na Milan, tylko pewniejszych - pytam się Ciebie zatem - dlaczego jesteś az tyle do tyłu, że planujesz wycieczkę do Częstochowy ???

Do góry
#488327 - 23/01/2006 10:59 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Jeszcze jedno panie Comotto, który do niedawna nie odrózniał kursu od stawki - widze, że jest pan bardzo zadowolony, że ma swoich zwolenników w tematach o Serie A, którzy gotowi są kłamać, robić z siebie debili itd, byle by tylko wyznawać pana racje. Prawdziwy typer tak nie robi. Jego nie interesuja to, że kilku dzieciaków gotowych jest się modlić do niego. Pan natomiast chełpi się tym. Wiele, naprawdę wiele brakuje jeszcze panu aby stać się prawdziwym typerem, bowiem za takim człowiekiem przemawiają nie tylko trafne typy, ale również zachowanie

Do góry
#488328 - 23/01/2006 11:03 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Widze ze nie potraficie uszanowac jeden drugiego
Gianluca -> prosilem wyraznie, to jest temat Liga Wloska, a nie temat Sports Insider, jesli chcesz uczyc innych, rob to, choc nazwalbym to nie nauka acz wyluszczeniem swoich racji, tez Ci wolno ale rob to w dziale do tego przeznaczonym. Ze swojej strony dam Ci pewna rade, nowy nick nie powoduje ze nikt Cie nie rozpozna
Nie zarzucam Ci ani braku kultutry, ani niczego podobnego ale zeby zostac docenionym nie wystarczy sie madrzyc i pisac piekne rzeczy mam nadzieje ze odbierzesz to wlasciwie.
Mickey -> jestes jak mniemam mlodym czlowiekiem, wiec ucz sie, korzystaj z wiedzy innych, wypowiadaj sie na forum, ale nie rob smietniska, dodam tez ze nie jest to forum klubowe np Interu Mediolan czy innego klubu, rowniez licze ze odbierzesz to wlasciwie.
JuninhoP-> zgrubsza to samo co do Comotto, temat do tego jak grac jest "kilka pieter" wyzej, tam mozecie spierac sie do woli, kazdy ma swoje racje i tam je rozstrzygajcie.
Z jednej strony rozumiem Twoj pierwszy post do adwersarza ale z drugiej to naprawde nie miejsce na te dyskusje.

Pamietajcie ze kazdy gra jak chce i drugiemu nic do tego, tu liczy sie skutecznosc samego typu, a nie to kto za ile zagral, nie Twoj portfel nie ruszaj
Jako ze temat sie konczy licze ze nie przeniesiecie tej rozmowy do nowego, a jesli tak sie zdarzy to nie bedzie litosci z mojej strony, tu tez mam nadzieje ze sie rozumiemy
...i pamietajcie, szacunek

Pozdrawiam

Biszop

Do góry
#488329 - 23/01/2006 11:30 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Pozdrawiam.Biszop.aha Biszop czy wiesz cos moze o tym ze w regulaminie jest napisane pisz posty zgodnie z zasadami ortografi.Bo ja czest zapominam przecinkow i kropek itp. i juz sie kolega doczepil.juninho od dzis pisze posty na forum a obok mnie lezy slownik jezyka polskiego.

Do góry
#488330 - 23/01/2006 11:33 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Uważasz, że ja jestem chłopak - zalecam poczytać swoje posty. Nie ma przecinków, zdania zaczynają się od małej litery - to oczywiście świadczy najlepiej o Twojej dorosłości.

Co do typów to chyba sam zauważyłęś, że ich nie podaje i podawać nie będę. A zacytowałem Cię, żeby pokazać wszystkim, że chciałeś się przypodobać panu Comotto i przyznałęś mu rację, chociaż wcale racji nie miał. Napisałeś, że tyle było typów o kursie takim jak na Milan, tylko pewniejszych - pytam się Ciebie zatem - dlaczego jesteś az tyle do tyłu, że planujesz wycieczkę do Częstochowy ???


Przeczytaj moj post jeszcze raz to sie dowiesz czemu wybieram sie do Czestochowy.

Do góry
#488331 - 23/01/2006 12:13 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Szkoda ze znow temat liga wloska zrobil sie smietnikiem na koniec.ja tez niestety w nim uczestniczylem a tym pardziej mi glupio ze przy zakladaniu tematu apelowal oto by ludzie nie pisali nie potzrebny bzdur.Ja sam zaczlem wypisywc rzeczy posty ktore na pewno nie mialy na celu analizy danego spotkania.przeprosilem juz moderatora teraz przepraszam wszystkich, ktorych urozilem na forum.

Do góry
#488332 - 23/01/2006 14:11 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
spike Offline
member

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 160
Skąd: Poland / Katowice - Piotrowice
Co myślicie o dzisiejszych meczach Serie B :
Arezzo - Catania -2.5g
Cesena - Mantova -2.5g

Do góry
#488333 - 23/01/2006 14:13 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Ja mysle ze nie ten temat, a reszta ?

Do góry
#488334 - 23/01/2006 14:19 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
spike Offline
member

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 160
Skąd: Poland / Katowice - Piotrowice
Ok już się przenoszę na właściwe miejsce

Do góry
#488335 - 23/01/2006 14:45 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
Ares96. Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 937
JuninhoP, wymagasz od kogoś przecinków i kultury osobistej, a z drugiej strony "podłapujesz" mój tekst o "myleniu stawki z kursem" i podpinasz go pod wymaginowany temat w sport insider, mimo, że przez kilkoma minutami przeczytałes to na poprzedniej stronie tego tematu, to świadczy chyba tylko tym, że najpierw piszesz, później myslisz. Na marginesie słowa te które skierowałem do Comotto, miały na celu zrozumienie tego tylko przez niego samego, był to rodzaj przenośni, której raczej nie powinienes zrozumieć. Z resztą Twoich wypowiedzi sie zgadzam, że G.C. we właściwy sposób dla siebie daje wyraz różnym sprawom jak chocby kwestii grania value wyjazdowego po 1.62. Oczywiście jest to bzdura, bo mozna grac i 1.20 w oczywistych warunkach, chociaz napewno nigdy nie będzie dotyczyc to ligi włoskiej.
Też uważam, że ludzie tacy jak Ty nie powinni zabierac głosu w dyskusji jeśli wcześniej piszą, że nigdy nie bedą sie tu udzielać, nigdy nie beda podawać typu, tylko będą pasożytowac i zwracac każdemu uwagę. Najpierw cos daj od siebie dobrego, później decyduj co Ci sie tu podoba a co nie. Powinienes być wystarczająco inteligentny by nie czuć się zobowiązany o opiniowanie nieznanego dla Ciebie miejsca i ludzi. Bo teoretyków/beztalenci jest tu wystarczająco wiele.

btw- jako ze to koniec tego tematu pozwoliłem sobie na taka opinię

btw2 - tym razem do Comotto ale juz bez przenośni. To co można powiedzieć to w zupełmności wyczerpał już Biszop czerwonym kolorem, a dla ścisłości home/away nie ma zupełnie znaczenia, po prostu grając na własnym boisku ma się odpowiednio więcej %, grając na wyjeździe odpowiednio mniej i tu może być i kurs 1.30 jeśli warunki value na stawke 9/10 będą spełnione, ale to nie temat na takie rozmowy. Graj swoje, czyli pełne składy, chłodne opinie, chłodne kalkulacje i to naprawdę wystarczy tu

Do góry
#488336 - 23/01/2006 15:55 Re: Serie A 21 kolejka. 21-22 Stycznia.Zapraszam do rozmowy.
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Panowie, wziałem udział w tej dyskusji, gdyż zwróciłem uwagę na to, że pan Comotto zamiast podawać typy zajął się także inną rzeczą - nieuzasadnionym krytykowaniem innych userów. Byłem pewien, że jak zwrócę uwagę panu Comotto, że napisał głupotę wyśmiewając usera Kidda, za to, że ten dał stawkę 9/10 na dobry mecz o kursie 1,62, to pan Comotto zachowa się honorowo i przyzna się do błędu. Jednak zawiodłem się - pan Comotto nie umiał przyznać się do tego, że z jakiegoś powodu znanego tylko sobie skrytykował innego usera. Wykazał się brakiem honoru. Trudno, tacy ludzi też tu piszą.


Ares96 nie odwracaj teraz kota ogonem, gdyż sam wiesz, że jakiś czas temu (podejrzewam, że ok 2 miesięcy temu) w pewnym temacie pan Comotto podawał kursy w złotówkach. Więc nie pisz nic o podpinaniu tego pod wyimaginowany ( a nie wymaginowany jak napisałeś) temat w Sport Insider.


Zaprzestańmy tego konfliktu - napisałem tu w celu nawrócenia pana Comotto na drogę, którą kroczył do tej pory. Podawał typy (nawet dobre) i tego powinien się trzymać, a nie obażać innych typerów, którzy podają także dobre typy, a które z jakiegoś powodu nie podobają się panu Comotto. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie odpisywał i tym pozytywnym akcentem zakończymy tą zbędną dyskusję.

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, VVega, igea23, Sensei, akagi, wHiTe_StAr, Lukasz111, ElNinho[mmdea], pacyfista), 4456 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582773 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 38 minut 39 sekund temu