Witam.
Nie znalazłem otwartego tematu o tej lidze wiec założyłem.
Jedyny mecz w dniu dzisiejszym w Walii

Bala Town - Aberystwyth
Tak się zastanawiam czy ten ostatni niespodziewany remis z Newton ma w jakiś sposób przełożenie na obniżkę formy zespołu Bala, ale czytając sprawozdanie meczowe wychodzi na to ,ze to jedynie zbieg złych okoliczności i nieprawdopodobne szczęście gości, którzy wyrównanie zdobyli na kilka sekund przed końcowym gwizdkiem sędziego.
Poprzednio Bala grała jak z nut, notując jedynie porażki z wielką trójka, a z TNS remisując 2-2. Świadczy to że ten zespól można zaliczyć do mocnych ligi.
Zupełnie inaczej można kwalifikować dzisiejszych gości, którzy w ostatnich 10-ciu spotkaniach jedynie raz wygrali i trzy razy remisowali. Ich dorobek bramkowy w tych spotkaniach to 5-19 co może jedynie świadczyć o fatalnej grze w obronie i kiepskim ataku tej drużyny.
Dzisiaj u gospodarzy zabraknie zawieszonego za czerwona kartkę obrońcy Stuarta Jonesa, ale za to goście maja bardzo duży problem z obsada pozycji bramkarza, bo ich podstawowy zawodnik na tej pozycji Steven Cann jest zawieszony również za czerwoną kartę z ostatniego spotkania ligowego.
Patrzac na całokształt dokonań obu zespołów jasne staje się dal mnie, ze to spotkanie dzisiaj Bala powinna rozstrzygnąć na własną korzyść, posiadając bardziej wyrównany i zrównoważony skład, a nieobecność podstawowego bramkarza gości jeszcze tą opinie pogłębia.
Typ: Bala Town (AH-1) @ 1.85 (bet 365) stawka 6/10