Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#585374 - 20/06/2006 18:10 Re: GRUPA - B -
superstos Offline
stranger

Meldunek: 10/03/2006
Postów: 3
Witam
ja swoje trzy grosze. Nie wiem czemu panuje hurraa opinia ze dzis w meczu Anglia - Szwecja bedzie remis???Oczywiscie remis daje awans obu druzyn , ale czy szwedzi tak chetnie chca trafic na NIEMCOW ????????

Moim zdaniem bedzie to walka na calego z lekkim wskazaniem na szwedow
Pozdrawiam i milego ogladfania:)

Do góry
Bonus: Unibet
#585375 - 20/06/2006 18:21 Re: GRUPA - B -
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Nagle wszyscy zaczeli mówić że w meczu Anglia-Szwecja to Skandynawowie moga wygrać, gdyż to im zależy żeby nie trafić na Niemców.
Widać nikt już nie pamięta wielkiej wtopy na meczy Szwecja-Trynidad i Tobago, pewnie wszyscy zachwycaja się wielką i przekonująca wygraną Szwedów nad Paragwajem
Wygrali oni aż 1-0, strzelając bramke w końcówce. Szwedzi to już nie ta wspaniała druzyna co kilka lat temu, oczywiście nikt dzisiaj nie pamięta serii remisów w meczach towarzyskich

Co tu dużo mówić, chociaż Anglia nie jest tak znowu wspaniałą druzyną, myśle że dzisiaj nie przegra meczu ze Szwedami, bardzo prawdopodobny jest tutaj remis, ale nie widze tutaj wygranej Szwedów, sa po prostu za slabi.

Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów

Do góry
#585376 - 20/06/2006 18:27 Re: GRUPA - B -
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Tak apropo meczu Anglików to ostatni raz wygrali oni ze Szwedami w...1968 roku. Troche dawno temu ale jak wiadomo kazda seria musi się kiedyś skończyć. Ponadto w tych meczach zawsze była ostra walka więc możliwa duża iloścć kartek. I tutaj szkoda że mecz będzie sedziował Szwajcar a nie np. jakiś południowiec który byłby wrazliwy na ostra gre. Patrząc na forme Szwedów to ta wygrana Anglików staje się dość realna. Tak więc over w kartkach w Expie powyzej 49.5 punktow 2.00 za mała stawke oraz 2 na Anglie po 2.55 równiez za małą stawke.

Do góry
#585377 - 20/06/2006 18:52 Re: GRUPA - B -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Nagle wszyscy zaczeli mówić że w meczu Anglia-Szwecja to Skandynawowie moga wygrać, gdyż to im zależy żeby nie trafić na Niemców.
Widać nikt już nie pamięta wielkiej wtopy na meczy Szwecja-Trynidad i Tobago, pewnie wszyscy zachwycaja się wielką i przekonująca wygraną Szwedów nad Paragwajem
Wygrali oni aż 1-0, strzelając bramke w końcówce. Szwedzi to już nie ta wspaniała druzyna co kilka lat temu, oczywiście nikt dzisiaj nie pamięta serii remisów w meczach towarzyskich

Co tu dużo mówić, chociaż Anglia nie jest tak znowu wspaniałą druzyną, myśle że dzisiaj nie przegra meczu ze Szwedami, bardzo prawdopodobny jest tutaj remis, ale nie widze tutaj wygranej Szwedów, sa po prostu za slabi.

Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów




Sporo ironi w twoich słowach. Ja wcale nie dziwię się poglądom forumowiczów typujących remis. Sam uważam ze tak będzie, są niewątpliwie ku temu przesłanki które przytaczane byly tu juz nie raz.

Piszesz: "Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów "

Tego tez do końca nie rozumiem, bo jestem przekonany że conajmniej 60-70% typerów nie będzie stawiać na Szwedów.

Do góry
#585378 - 20/06/2006 18:56 Re: GRUPA - B -
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
A ja sobie lekko zagrałem na Szwecję. Powód prosty - wygrają - grają z Ekwadorem Do tego remis w punktach kartkowym i under w punktach kartkowych (Unibet)

Do góry
#585379 - 20/06/2006 22:01 Re: GRUPA - B -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Tak jak było pisane przez większość padł remis i na układy neima rady . Pozdro do nastepnych ustawek

Do góry
#585380 - 21/06/2006 08:24 Re: GRUPA - B -
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Nawet na MŚ są układy. Mecz Szwecja - Anglia był ustawiony na remis. Widać to było po twarzach zawodników i trenerów, a także po przebiegu gry. Ja oczywiscie postawiłem na X i dodatkowo na 2:2. Szwedzi coś o takim wyniku wiedzą. Na ME wlaśnie tyle było z Danią i tamten mecz też byl ustawiony. Włosi wtedy pojechali do domu.
Myślalem, że bedzie 1:1, jak nic nie chcialo wpaść do angielskiej bramki przy stanie 1:1. Ale jak Anglicy strzelili na 2:1, to już byłem pewien, ze trafiłem nie tylko remis, ale takze dokładny wynik

Do góry
#585381 - 21/06/2006 08:38 Re: GRUPA - B -
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Może jestem naiwny, ale ja osobiście nie wierze, że w grę wchodziły jakieś układy.
Podczas tego meczu działo sie bardzo wiele i tylko cudem nie zobaczylismy większej ilości bramek, a to nie za bardzo sprzyja układom...
Następna sprawa to fakt, że przy znajomosci wyniku drugiego spotkania ten "ustawiony" remis w sumie nic nikomu nie dawał.
Kolejna powód: czy te 3 remisy w poprzednich 4 meczach tych drużyn też byly ustawione?

PS: Szczerze wątpie Rene, że byłeś spokojny o wynik jak Anglicy strzelili 2 bramkę w 86 min

Do góry
#585382 - 21/06/2006 09:45 Re: GRUPA - B -
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
bez przesady, gdzie wy we wczorajszym meczu widzieliscie uklad?? Remis padl, tak jak typowala wiekszosc, bo tak zazwyczaj koncza sie mecze miedzy Anglia i Szwecja. Zreszta czego mialby dotyczyc ten uklad?? PRzeciez obie ekipy mialy awans zapewniony (Chyba nikt nie wierzyl w wysokie zwyciestwo T&T).

Do góry
#585383 - 21/06/2006 10:51 Re: GRUPA - B -
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:


PS: Szczerze wątpie Rene, że byłeś spokojny o wynik jak Anglicy strzelili 2 bramkę w 86 min




Byłem nie tylko spokojny, ale przede wszystkim zgarnąłem bardzo ładną kaskę

Do góry
#585384 - 21/06/2006 11:43 Re: GRUPA - B -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No rzeczywiście padł remis. Nie będe roztrząsał czy po walce, czy może w wyniku jakiegoś układu. Liczy się wynik. Ale nawiązujac do postu powyżej - przez dłuższy czas byłem dosć spokojny o rezlutat, ale bramka Anglików w końcowej już częsci spotkania nieco zachwiała mą równowagę. No na szczęscie w końcu wszystko powrociło do normy hehe

No i gol Joe Cole'a mistrzowski!!!

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, akagi, Lukasz111, burbon, ANZELMO, Akhu, ElNinho[mmdea], rafal08), 4459 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582784 Postów

Najwięcej online: 4499 @ Dzisiaj o 15:45