Opcje tematu
#652012 - 31/08/2006 13:34 PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Prosze nie wpisywać się do tematu



# 1


2 runda US OPEN 2006


ANDRE AGASSI - Marcos Baghdatis


Typ:

1

Kurs:

2,81

Firma:

Pinnacle





Drzewa umierają stojąc tak mówi stare dobre przysłowie jednak nie przewiduje dzisiaj
powolnej śmierci jednego z największych tenisistów świata jakim bez wątpienia jest
Andre Agassi.Wielu przewiduje dzisiaj tenisową śmierć wielkiego Andre z rąk jednego
z najbardziej utalentowanych graczy na świecie Marcosa Baghdatisa.
Nie zgadzam sie jednak z opinią iż dzisiaj Marcos jest faworytem tego pojedynku.
Osobiście twierdze że wogóle nim nie jest sympatyczny Cypryjczyk który całą swoją
tenisową naukę pobierał w tenisowej akademii w centrum Paryża.

Kim jest Andre Agassi i w jaki sposób budował swoje tenisowe umięjetności nikomu
nie trzeba przedstawiać ponieważ zapisał się złotymi głoskami w histori światowego
sportu tenisowego i to nie ulega żadnej wątpliwości.
Czy Marcos Bahgdatis jest graczem który dzisiaj pogrzebie szanse Andre na zachowanie
jeszcze cienia nadzieji by nadal trwać w swoim ostatnim turnieju w życiu ?
Szczerze w to wątpie, argument w postaci wieku Andre to dla mnie żaden argument.
Baghdatis potrafi grać w sposób genialny ale wiemy nie od dzisiaj że zdarzają mu się
także mecze w których nie potrafi zachowac określonej regularności.
Szczerze mówiac ten typ opieram na analizie gry Andre Agassiego w pojedynku z Pavelem
gdzie Rumun przedstawił wszystko najlepszego co ma do zaoferowania na korcie i mimo
tego Agassi bez żadnych problemów pokonał swojego rywala w 1 rundzie.
Jestem zbudowany postawa Andre który pomimo upływu lat biegał do każdej piłki z ogromną
determinacją i prezentował się bardzo dobrze z mojego punktu widzenia.
Widze ogromną determinacje w oczach Agassiego który ten turniej traktuje tak jak żaden
inny to po prostu ten ostatni turniej w swojej bogatej karierze i dlatego tak wiele
kosztowały Andre przygotowania do tego turnieju i jestem przekonany że w dniu dzisiejszym
Agassi postawi niezwykle trudne warunki Marcosowi i nadal przedłuży swoje tenisowe życie.

Reasumując w konfrontacji wielkiego mistrza z młodym utalentowanym graczem stawiam
dzisiaj na Agassiego , nie z sentymentu bo w takich sprawach nie mam mowy o sympatiach
i animozjach, ale oceniajac chlodno szanse w tym meczu ich stan szacuje identycznie.
Jednak biorąc pod uwagę kurs jaki zostaje mi zaoferowany na Andre biorę go i czekam na mecz.


Do góry
Bonus: Unibet
#652013 - 31/08/2006 14:07 Re: PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
# 2


Eliminacje do ME 2007 w Koszykówce mężczyzn.



Szwecja - POLSKA


Typ:

2

Kurs:

1,85

Firma:

Expekt


Pierwszy mecz eliminacji do ME pomiędzy Szwecją oraz reprezentacja POLSKI która rozegra
swój pierwszy oficjalny mecz po batuta moim zdaniem najlepszego trenera pracujacego w
Polsce na przestrzeni ostatniej dekady Andrieja Urlepa.

Nie od dzisiaj wiemy że Słoweniec jest zdecydowanym zwolennikiem gry defensywnej wedle
zasady która bardzo mi sie podoba '' atak sprzedaje bilety ale obrona wygrywa mecze ''
Jeżeli Urlep prowadzi jakikolwiek zespół jednego możemy być pewni koszykarze Polskii
dzisiaj zostawia na parkiecie serce i beda walczyc o kazda pilke do ostatniej sekundy
trwania meczu niezaleznie od rangi oraz sily przeciwnika.

Kolejnym waznym aspektem na ktory nalezy bez watpienia zwrocic swoja uwage jest powrot
do druzyny dwoch najbardziej doswiadocznych koszykarzy jak Adam Wojcik oraz swietny od
lat strzelec Andrzej Pluta ktory bardzo cieplo wypowiada sie na temat Urlepa.
Jedno nie ulega watpliwosci atmosfera w druzynie Polski jest bardzo dobra i to tylko
moze pomagac w osiaganiu satysfakcjonujacych rezulatatow przez druzyne Urlepa.

Sloweniec to pasjonat koszykowki , cale swoje zycie podporzadkowuje swojej pasji i mozemy
byc pewni ze Szwedzi zostali rozpracowani przez sztab selekcjonera w sposob wzorowy.
Twarda obrona oraz madra spokojna gra w ataku to dzisiaj beda mam nadzieje glowne atuty
reprezentacji Polski w pojedynku ze Szwecja.

Liga polska jest zdecydowanie silniejsza od szwedzkiej to jest jest rzecz oczywista
Szwedzi nie maja praktycznie zadnych gwiazd ich gra jest oparta na zelaznej defensywie
ale za to w ataku zdecydowanie wiekszym potencjalem dysponuja bialo czerwoni.

Do góry
#652014 - 31/08/2006 21:37 Re: PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
# 3



2 Runda US OPEN 2006


Gaston Gaudio - SAM QUERREY


Typ:

2

Kurs:

2,0

Firma:

Primebet





Sam Querrey to zawodnik którego '' odkryłem już ponad rok temu '' i od tej pory bacznie
obserwuje kazdy aspekt jego tenisowych umiejetnosci ktore z roku na rok młody zawodnik
gospodarzy rozwija w sposob harmonijny.Sam dysponuje bardzo dobrym serwisem co niezwykle
istotna role odgrywa przede wszystkim na kortach szybkich z takimi na jakich swoje mecze
tocza zawodnicy w Nowym Jorku.Amerykanin oprocz tego ze swoja gre opiera na serwisie posiada
bardzo dobre warunki fizyczne ktore umozliwiaja mu w sposob skuteczny zdobywac punkty pod siatka.
Mocny forhend to rowniez duzy atut Sama ktory bez zadnych problemow pokonal w 1 rundzie
zawsze groznego Philipa Kolshreibera'a pomijajac juz fakt iz Niemiec jest daleki od swojej
optymalnej dyspozycji.Rywalem Querreya'a bedzie Gaston Gaudio zawodnik ktory na kortach
twardych nie przedstawia takiej sily jak na nawierzchni ziemnej swojej ulubionej na ktorej
Gaston w tym roku doznal kilku niespodziewanych porazek.Nie oszukujmy sie Argentynczyk jest
daleki od dobrej dyspozycji i nawet pokonanie Seppiego i pokonanie pierwszej rundy to nie
jest wyczyn godny uwagi.Jezeli Sam nie przegra z samym soba na korcie to uwazam ze pokona chimerycznego Gaudio i osiagnie swoj zyciowy sukces jakim bedzie ewentualny awans do 3 rundy.

Do góry
#652015 - 31/08/2006 21:51 Re: PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
# 4


2 Runda US OPEN 2006


DAVID NALBANDIAN - Marat Safin



Typ:

1

Kurs:

2,15

Firma:

Sportingbet




Zdecydowanie najtrudniejszy i zarazem najciekawszy pojedynek drugiej rundy moim zdaniem
pomiedzy genialnym Davidem Nalbandianem oraz nie mniej utalentowanym Maratem Safinem.
Jedna rzecz jest priorytetowa i głownie ten aspekt zdeterminowal mnie do tego aby
postawic w tej konfrontacji na znakomicie wyszkolonego technicznie Nalbandiana.
Davidowi bardzo zalezy na dobrym wystepie w US OPEN czego dowodem jest praktycznie powrot
do gry w momencie kiedy juz byl praktycznie poza burta tego turnieju przegrywajac z
Niemieckim kwalifikantem Berrerem w pierwszej rundzie.
Przegrywajac 0:2 w setach oraz majac na koncie state serwisu w trzecim secie Nalbandian
zmobilizowal sie i zaczal grac swoj tenis do ktorego wszystkich przyzwyczail wygrywajac
w konsekwencji trzy kolejne sety w sposob zdecydowany.
Pierwszy mecz jest zawsze najtrudniejszy i Nalbandian ma go juz za soba teraz juz powinno
byc tylko lepiej chociaz losowanie dla Davida nie bylo zbytnio szczesliwe.
Rywalem w 2 rundzie bedzie Marat Safin ktory potrafi grac cudownie by za moment lamac
kolejne rakiety w przyplywie furii co go dyskryminuje w moich oczach jako sportowca.
Zwyciestwo Safina nad Vikiem wogole mnie nie przekonuje bowiem poziom jaki reprezentuje
sympatyczny Czech jest nie oszukujmy sie po prostu niski.
Nalbandian bedzie w tym meczu podwojnie zmotywowany i jestem przekonany ze zagra w tym
meczu na 100 % swoich mozliwosci , jezeli tak sie stanie to o zwyciestwo Argentyczyka
bede spokojny poniewaz Safin w tym sezonie prezentuje sie naprawde bardzo chimerycznie.

Do góry
#652016 - 31/08/2006 22:39 Re: PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
# 5


2 Runda US OPEN 2006


NOAM OKUN - Łukasz Kubot

Typ:

1

Kurs:

1,90

Firma:

Unibet



Łukasz Kubot który nie oszukujmy sie tenista jest miernym zmierzy sie w 2 rundzie wielkiego szlema
na kortach w Nowym Jorku z reprezentantem Izraela Noamem Okunem ktory w pierwszej rundzie bez problemow ogral Potito Starace.Sam fakt awansu Kubota do 2 rundy i pokonanie Vliegena to dla mnie scena niczym z filmu fantastycznego z panem Łukaszem w roli głównej
Sam fakt awansu Kubota do turnieju glownego nalezy uznac za wielka sensacje natomiast pokonanie solidnego Belga mimo tego ze w ostatnim czasie znajduje sie katastrofalnej dyspozycji jest dla mnie orgmnym zaskoczeniem.

Uwazam ze film sciene fiction pod tytulem Lukasz Kubot w US OPEN 2006 najwyzsza pora przerwac
i graczem ktory odesle Kubota do domu bedzie Noam Okun ktory na nawierzchni twardej czuje sie
jak ryba w wodzie rozgrywajac w swojej karierze juz ponad 130 meczow na kortach szybkich co
jest sporym atutem dodajac do tego wieloletnie doswiadczenie na tej nawierzchni szanse Kubota
w moich oczach nie rysuja sie zbytnio optymistycznie majac na uwadze ciezki piecio setowy
pojedynek jaki Kubot rozegral z Vliegenem.

Do góry
#652017 - 01/09/2006 10:55 Re: PROFESJONALNA ANALIZA
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
# 6


3 Runda US OPEN 2006


Francesca Schavione - SAHAR PEER


Typ:

2

Kurs:

2,30

Firma:

Primebet





Sahar Peer to zawodniczka ktora na przestrzeni ostatnich miesiecy poczynila niesamowite
postepy w swojej grze i pomimo mlodego wieku jej gra staje sie z meczu na mecz coraz
bardziej pewna. W tym turnieju bez wiekszych klopotow znalazla sie w 3 rundzie gdzie
rywalka bedzie Wloszka Francesca Schavione ktorej forma pozostawia wiele do zyczenia.
We wczorajszym pojednynku z Mirza Schavione miala pewne klopoty ze zwyciestwem dlatego
dzisiaj zapewne czeka ja o wiele trudniejsze zadanie z reprezentantka Izraela Sahar Peer.


Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49