Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#3979802 - 02/07/2010 23:43 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Piłka plażowa do 16:45

Szwajcaria - Francja
Typ: over 8,5
@1,85 exp inni podobnie 4,5/10

Expekt do 550zł bierze bez akceptacji a kilka stów więcej tez po akceptowaniu przyjmą. Czasu mało więc bardzo ogólnie. Szwajcaria głód piłki, to ich pierwszy turniej EBSL w tym roku. W pierwszym tegorocznym turnieju (PŚ) wypadli bardzo dobrze. Obrona Francji jak i cała drużyna gra bardzo słabiutko. Dodatkowy duży hc to pogoda, jest pochmurno, boisko mocno zroszone a co za tym idzie idealne warunki dla overka... .

Do góry
Bonus: Unibet
#3979804 - 02/07/2010 23:44 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Piłka plażowa do 16:45

Szwajcaria - Francja
Typ: Szwajcaria
@1,57 exp @1,53 gb 3,5/10

Ew. w tipsporcie @1,44 (12) jeśli ktoś coś ma do dołożenia to gorąco polecam. Tutaj przyznam się ze grałem ten zakład w Tipsporcie wczoraj po atrakcyjniejszym kursie, ale łudziłem się ze dziś ktoś wystawi coś lepszego... Niestety tak nie jest mimo wszytko ten kurs w dalszym ciągu jest atrakcyjny i wart zagrania za kilka jednostek. W Sb @1,35 na zakład (12) też uważam za super dokładkę.

Do góry
#3981361 - 03/07/2010 21:59 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Włochy-Szwajcaria(V) Duet
Portugalia-Francja(V) Duet
@1,85 bez podatku 4/10 tipsport

Czechy-Holandia(V) Duet
Portugalia-Francja kwinta
Włochy-Szwajcaria(V) Duet
@2,91 bez podatku 2/10 tipsport

Czesi mimo porażki zaprezentowali się bardzo dobrze. Holandia to moim zdaniem ciut niższą półka niż Azerowie i Czesi powinni się z nimi uporać. Francja niby wczoraj zagrała dość dobrze, ale Portugalia wciąć nie jest pewna miejsca w TOP6 więc nie powinni odpuścić a potencjał maja 2-3 razy większy. Szwajcaria wczoraj nie zachwycała, ale myśląc o TOP6 musi ten mecz wygrać, bo w następni przeciwnicy będą już dużo trudniejsi. Włosi wczoraj byli strasznie nieskuteczni, dziś jeśli się poprawią może byc dość zaciety pojedynek, ale jednak ze wskazaniem na Helwetów smile

Do góry
#3982717 - 04/07/2010 22:15 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Azerbaijan - Netherlands
Szwajcaria - Portugal
Italy - France
@2,7 2/10 sb ew. @2,5 tipsport

Zakłady (12) w każdym przypadku tj. z ewentualną dogrywką i karnymi. Azerowie muszą wygrać, ale urządza ich też ewentualną wygrana po dogrywce lub karnych. Holandia to dobry (choć niezrównoważony psychicznie) bramkarz - Ran i ich kapitan "Davids" - którego nazwiska nie potrafię zapamiętać (Liedsman czy jakoś tak) - pozostali to totalne dno. Azerowie są dobrze poukładani, nie maja gwiazd no może poza braćmi G., ale ich silą to kolektyw a to na "Tulipany powinno wystarczyć. Co do 2 spotkania to pisałem bardzo dużo o obu drożynach wiec teraz krótko, wahałem się czy @1,5 jest wart ryzyka i powiem ze jest to na granicy opłacalności... o trzecim spotkaniu poniżej.

Italy - France
Typ: Italy
@1,7 ub Bwin 4,5/10

Powody są dwa, pierwszy to Didier Samoun a drugi to Jérémy Basquaise. Obaj to kluczowi zawodnicy w Reprezentacji Francji i obaj nie zagrają z powodu czerwonych kartek które wczoraj zobaczyli. Turniej jest grany we Włoszech to tez lekki hc, bo sędziowie lekko pomogą wink . Włosi w obu wcześniejszych spotkaniach mimo porażek wyglądali dobrze i jesli dziś zagrają na tym samym poziomie co wcześniej to powinni uporać się ze słabiutkimi w tym roku Francuzami.

Do góry
#3998240 - 12/07/2010 18:11 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Hiszpania - Holandia
Typ: Więcej niż 8,5 1.95

Szwajcaria - Ukraina
Typ: Więcej niż 8,5 1.85

Niemcy - Turcja
Typ: Więcej niż 7,5 1.72
System 2z3 4,5/10j (łącznie) Bwin

Wg mojej oceny w każdym przypadku linia zaniżona o 1 bramkę... Minus to to, że w Szwajcarii gra obecnie 2 świetnych bramkarza, ale Ukr wczoraj pokazała, że ma ogromny potencjał w ataku, grają systemem "francuzkim" z czym helweci mogą mieć spore problemy.. Ukraiński bramkarz to ich najsłabsze ogniwo, wiec mimo tego że Nico i Yogi świetnie bronią to i tak spodziewam się tu bardzo overowego spotkania. Turecki bramkarz tez wczoraj "wymiatał", dziś jednak to głownie liczę na sporą ilość bramek w wykonaniu Turków (sugerując sie skutecznością z ostatnich spotkań sparingowych i tym co wczoraj pokazali przeciwko Włochom). Także są pewne przeciwwskazania, ale mimo to wszystko zakłady sa w moim mniemaniu bardzo atrakcyjne... .

Piłka plazowa

Anglia - Izrael

Typ: Izrael 1.95
Niemcy - Turcja
Typ: Turcja 1.70
Szwajcaria - Ukraina
Typ: Więcej niż 8,5 1.85
Polska - Austria pewniak
Typ: Polska 1.35
Rosja - Andora pewniak
Typ: Rosja 1.02
System 2z3 4,5/10 (łacznie) Bwin

Pewniaki w celu omijania limitów... Anglia, co oni wczoraj pokazali to myśle że niejedna podwórkowa ekipa by im dała do wiwatu a Izrael ma Iloza a to w zupełności na nich wystarczy do 1,75 warto brać. Niemcy... od lat prezentują ten sam mizerny poziom, Turcy dobrze w sparingach, wczoraj na tle Włochów wypadli przyzwoicie plus solidny bramkarz.. do @1,5 warto... o u/o pisałem powyżej. Polska myślałem, że będzie max na poziomie @1,25, wczoraj dali ciała ale dziś jakoś nie wierze w powtórkę i druga porażkę z "ogórkowatą" drożyną. Rosja...formalność z chęcią pograłbym jakiś hc-6,5 bądź wyżej także ten @1,02 to też value w tym przypadku :))

...kursy lekko uciekły, ale moze to w dalszym ciągu kogoś zainteresuje....

Do góry
#3999641 - 13/07/2010 17:44 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Piłka plażowa

Azerbejdżan - Kazachstan
Typ: Azerbejdżan 1.20

Polska - Norwegia

Typ: Polska 1.10

Ukraina - Białoruś
Typ: Ukraina 1.40

Hiszpania - Grecja
Typ: Hiszpania 1.15

Rosja - Rumunia
Typ: Rosja 1.15

Szwajcaria - Węgry
Typ: Szwajcaria 1.18

Estonia - Izrael
Typ: Izrael 1.18
System 6 z 7 5,25/10 (0,75j na kombinacje) Bwin

Dziś Bwin niestety w sporym stopniu wstrzelił sie w linie, dlatego gram taki system. Dziś ostatnie mecze grupowe. Wszystkie z drużyn, żeby mieć pewny awans (bądź 1 miejsce w grupie) muszą wygrać a przeciwnicy do najsilniejszych nie należą więc jeśli każda z drużyn zagra na swoim normalnym poziomie to powinno być ok. Wszystkie kursy jakie tu podałem są jak dla mnie po zawyżane od 0,05 do 0,1. Wyjątek Ukraina tu spodziewałem sie kursu 1,20 smile

Analiza lekko spóźniona, ale może komuś sie to na coś przyda...

Do góry
#4002774 - 15/07/2010 14:03 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Typy które tu przedstawiam zostały zagrane wczoraj około godz. 11:30, od tej pory niektóre mocno sie zmieniły, ale dalej w sporej mierze są do pogrania po podobnych kursach u konkurencji...


Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny))
@1,85 4/10 Bwin

Rosja - Turcja (3 way (czas regularny)) Rosja pewniak
Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny)) Ukraina
Włochy - Polska (Handicap (1 2) -1,5/+1,5) Polska +1,5
Szwajcaria - Francja (3 way (czas regularny)) Szwajcaria
System 2z3 łacznie 3/10 Bwin

Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny)) Ukraina
Włochy - Polska (Handicap (1 2) -1,5/+1,5) Polska +1,5
Szwajcaria - Francja (3 way (czas regularny)) Szwajcaria
Węgry - Grecja (3 way (czas regularny)) Grecja
Rosja - Turcja (Handicap (1 2)) Rosja -3,5
System 3z5 łacznie 2/10 Bwin

Ukraina - Holandia (Handicap (1 2) -1,5/+1,5)
Typ: Ukraina -1,5
Rosja - Turcja (3 way (czas regularny))
Typ: Rosja
@2,59 1/10bwin

Ukraina - Holandia
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia na jakiej podstawie wystawiono takie kursy, najprawdopodobniej zasugerowano się porażka Ukrainy z Węgrami i wygraną Holandii nad Hiszpanią. Co do pierwszego z tych spotkań to śledziłem go uważnie (podobnie z resztą jak pozostałe potyczki Ukraińców) i muszę powiedzieć, że był to wynik bardzo niesprawiedliwy gdyż drużyną dużo lepszą byli nasi sąsiedzi. Wyniki jak i sam poziom gry zresztą tej reprezentacji nie powinny nikogo dziwić kto trochę mocniej interesuje się plażówką. Ja sytuacje przybliżę bardzo skrótowo. Ukraina kilka lat temu występowała w EBSL i osiągała dobre wyniki, byli bardzo mocnym średniakiem, w pewnym momencie ktoś jednak wyłożył kasę i powstała liga ukraińska powstało trochę niesnasek drużyna narodowa ie niejako rozpadła a zawodnicy grali wyłącznie w rodzimej lidze. Teraz BS rodzi się na Ukrainie niejako na nowo, ale zawodnicy grający w kadrze widać, że wiedzą " z czym to się je", dużo grają w powietrzu, dysponują bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym do tego mają tez ciekawą taktykę (przez moja osobę zwaną "francuską" z racji tego jak grali francuzie kilka lat temu...). Jedyne czego tej reprezentacji w tym momencie brakuje to tak na prawde ogranie na międzynarodowych turniejach i to niestety było widać w kilku sytuacjach. kolejny minus to pozycja bramkarza i gra w obronie... to coś nad czym Ukraińcy muszą jeszcze popracować. Holandia - o nich kilka razy już pisałem i zdania nie zmieniam. Bramkarz + 1 zawodnik z pola (kapitan) to zawodnicy prezentujący jako taki poziom. Ran (bramkarz) jednak jest strasznie chimerycznym bramkarzem więc tu mimo tego, ze szanuje jego umiejętności bramkarskie to trzeba dodać, że trafiają mu się zupełnie nieudane spotkania... Co do wygranej nad Hiszpania to ciężko mi się wypowiadać, bo akurat tego spotkania nie widziałem, ale słyszałem, że Ran dobrze bronił a Hiszpania zagrała na żenująco słabym poziomie, więc tego wyniku bym jakoś nie wyolbrzymiał...
Reasumując: Ukraina to solidna drużyna nie doceniana na chwile obecną przez buki. Z każdym spotkaniem nabierają doświadczenia. Holendrzy mogą murować bramkę i liczyć na jakąś kontrę, ni mniej jednak przy technice Ukraińskich zawodników nie widzę zawodników którzy mogli by się im przeciwstawić a sam Ran to stanowczo za mało. Typ na corret score: 6-2.

Polska - Włochy
1) Dla Włochów jest to turnieju towarzyski bo miejsce w finałach (jako gospodarz) maja zagwarantowane.
2) W tegorocznych turniejach gospodarzom turniejów jakoś wybitnie ciężko gra się przed własna publicznością... Tutaj Włosi wymęczyli zwycięstwo nad ogórkowatymi Turkami 2-1 i trochę łatwiej pokonali zupełnie beznadziejnych Niemców, więc jak na razie nie mieli przyzwoitych rywali a do takich trzeba naszą Reprezentacje zaliczyć.
3) Polska już raz w tym roku spotkała się z Włochami i mimo porażki to My przez większość meczu byliśmy w natarciu a mecz do ostatnich sekund był "na styku"
4) Polska w ostatnich turniejach wypadała całkiem dobrze, skład na te eliminacje tez moim zdaniem na ten moment jest optymalny,
5) Żeby grać na MŚ musimy ten mecz wygrać, Włosi nie muszą, więc mobilizacja zdecydowanie po naszej stronie...
Typ na CS: 3-5 Polska win smile

Szwajcaria - Francja
Znają się jak łyse konie. Francja wygrała 3 spotkania w grupie strzelając sporą ilość bramek i wszystko było by "cacy" gdyby nie fakt, ze grali z przeciętnymi drużynami a mecze od pierwszych minut układały się pod nich. Szwajcaria to zespół zupełnie z innej półki niż dotychczasowi rywale i mimo tego, że do tej pory Francja wyglądała dość dobrze to jutro moim zdaniem już z tymi eliminacjami się pożegnają. Kurs jest jaki jest pewnie w sporem mierze spowodowany porażką Szwajcarii z Ukrainą, ale o potencjale tej drużyny pisałem powyżej. Indywidualności zdecydują a te są zdecydowanie na korzyść Helwetów
Typ na CS: 6-4 Sz

Rosja - Turcja
Rosja najpierw rozgromiła Słowację i Andorę po 11-1 by potem w podejrzanych okolicznościach ulec Rumunii... Dziwny to był mecz i to bardzo... nie mniej jednak myślę że jutro Rosjanie pokażą swój prawdziwy potencjał i będziemy mieli ponownie w ich wykonaniu małą "rzeź niewiniątek". W tym miejscu trzeba zauważyć, ze Turecki bramkarz gra genialne zawody i jest zdecydowanie wyróżniającą się postacią na tle drużyny, nie mniej jednak sam bramkarz bez drużyny niewiele przeciwko Rosji będzie mógł wskórać...
Typ na CS: 10-2 R

Podsumowanie:
ukr moim zdaniem do @1,5-1,55 do gry, szw do @1,5, ros z hc@1,7-1,75 polska z hc @1,6 jak dla mnie ale przy tym już wolałbym x2 grac chyba po prostu...

Pozdrawiam retoox

Do góry
#4004216 - 16/07/2010 02:05 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
shaggyr Offline
!!Visca el Barça!!


Meldunek: 01/08/2006
Postów: 1423
Skąd: Wrocław
Gratulacje Panie dr Retoox kolejna operacja na otwartym sercu się udała piwo

ps. Te twoje CSy na dzisiaj hmm... miażdżą wink

Do góry
#4005204 - 16/07/2010 07:46 Re: Plażowa piłka nożna [Re: shaggyr]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Jak to mówią Angole- "Cracking work, mate" :piwo
oby tak dalej smile

Do góry
#4006095 - 16/07/2010 22:08 Re: Plażowa piłka nożna [Re: Danielsan]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Dzieki za mile słowa... Poniższe zakłady zagrałem dziś o 9:30 wiec niewiem jak teraz wygladają kursy, ale moze kogos to zainteresuje....

Ukraina - RumuniaH(0.0 - 1.0)
Typ: Ukraina
@2,15 1/10 tobet

Szwajcaria - Węgry H(0.0 - 2.0) @1,85
Typ: Szwajcaria
Ukraina - RumuniaH(0.0 - 1.0) @2,15
Typ: Ukraina
Russia - Hiszpania H(1.0 - 0.0) @1,6
Typ: Rosja
System 2z3 3/10 łącznie tobet

Szwajcaria - Węgry H(0.0 - 2.0)
Typ: remis
@6,5 kontra na system 0,5/10j

DUET
5018 Ukraina-Rumunia(V)
5019 Szwajcaria-Węgry(V)
5023 Hiszpania-Rosja(V)
@2,79 (z podatkiem @3,01) 4/10 tipsport

Rumunia i Węgry grają w 1/4 za względu na szczęście w losowaniu a Ukr i Szw ze względu na umiejętności. W takim zestawieniu dość oczywistym wydaje się więc wniosek, że dziś R i W żegnają się z imprezą. Jeśli dojdzie do sytuacji, że w ostatnich minutach będą przegrywać 1-2 bramką to pewnie sie odkryją a w tej sytuacji zarówno Ukraińcy jak i Szwajcarzy powinni to bezwzględnie wykorzystać. Hiszp, gra tu po prostu słabo. Nie gra Amarrele i odrazu ta drużyna traci około 30-40% na swojej wartości. Rosjanie (poza podejrzanym spotkaniem z Rumunią) leja kolejnych przeciwników, pokazując ogromny potencjał w ataku. Moim zdaniem kursy jakie oferują obecnie buki były by ok gdyby grał Amarrele, ale nie gra więc kursy na to spotkanie trzeba uznać za przeszacowane...

Do góry
#4085776 - 26/08/2010 20:50 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Piłka plażowa do 14:15

Izrael - Turcja
Typ: Izrael
@2,3 2/10 b365, exp i inni

Mnie faworyzowanie (lekkie bo lekkie ale zawsze) Turcji tutaj dziwi. Oglądałem uważnie Turecką drużynę i tak już wspomniałem we wcześniejszych analizach ich mocnym punktem jest bramkarz, zawodnicy z pola graja słabiutko. Izrael ma w swojej ekipie przede wszystkim Ilosa Tzahi a jest to gracz o nieprzeciętnych umiejętnościach i bdb warunkom fizycznym. Dodatkowo w Izraelu od 3 lat prężnie działa rodzima liga i widać, że reprezentacja to z roku na rok zyskuje na sile. Do czołowych drużyn Europy im jeszcze sporo brakuje, ale na przeciętnych Turków myślę ze to powinno wystarczyć. Kurs jakiego ja się tu spodziewałem to @1,9-2,0, analitycy Bwin i sb (bo chyba tylko te 2 firmy maja analityków od bs a reszta bezczelnie rżnie od nich) wystawili jednak trochę wyższe kury. Podejrzewam, ze bazowali na spotkaniu Estonia - Izrael, które Izrael dość wysoko przegrał, grając dość słabe i pechowe zawody, dla mnie to jednak był tylko słabszy dzień i dzis spodziewam się wygranej Izraelitów. Stawka niska, bo nie znalazłem nigdzie składów desygnowanych na ten turniej.

P.S.
Chciałem tez podać Rosję z hc -3,5 ale u nikogo tego nie widzę wiec pisze tylko informacyjnie gdyż na live się pewnie ten zakład gdzieś pojawi. Linia -4,5 też moim zdaniem do zastanowienia się.

Do góry
#4085778 - 26/08/2010 20:52 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Informacyjnie podam też coś takiego, sam grałem to wczoraj popołudniu, od tj pory linie lekko się pozmieniały, ale na live zapewne jak ktoś zechce to to może jakoś wykorzystać...


Rosja - Rumunia (3 way (czas regularny)) Rosja - pewniak
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?) Więcej niż 7,5
Turcja - Izrael (Ile goli zostanie strzelonych?) Więcej niż 7,5
Szwajcaria - Włochy (Poniżej 8,5 gola) Więcej niż 8,5
System 2z3 plus pewniak 0,5/10j (łącznie 1,5j) Bwin

Rosja - Rumunia (3 way (czas regularny))
Typ: Rosja
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?)
Typ: Więcej niż 7,5
@2.04 5/10 Bwin

Turcja - Izrael (Ile goli zostanie strzelonych?)
Typ: Więcej niż 7,5
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?)
Typ: Więcej niż 7,5
@3,42 1/10 Bwin

Krótko bo i pewnie krótko się te kursy utrzymają.
Rosja spodziewam się spokojnej wygranej kilkoma bramkami. Jeśli ktoś jutro wystawi jakiś hc to pewnie jeszcze ten typ podam i napisze coś więcej. Turcja ma co prawda bardzo dobrego bramkarza, ale na tym ich atuty się kończą. W moim mniemaniu linia 8,5 jest tą od której powinny wyjść buki.
Francja główny zakład, podałem 5j gdyż wzięli mi ponad 1k/na konto grane oczywiście w różnych kombinacjach. Kilka argumentów:
1) Anglia ma strasznie cienkich bramkarzy
2) Francja po fatalnym początku pozbierała się i w ostatnich turniejach grała już całkiem fajną piłkę. Do drużyny wrócił miedzy innymi Samoun.
3) Francja pierwszy raz upadła tak nisko, mają podrażnione ambicje i podejrzewam, że jeśli będzie tylko okazja będą starali się wygrywać bardzo efektownie, a że Wyspiarze są słabi to bramek powinno być sporo.

Na jutro pojawi się na pewno jeszcze jeden typ ale czekam aż inni uzupełnią ofertę.

Do góry
#4089778 - 28/08/2010 21:02 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
sergiush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 5393
Skąd: podkarpacie
witam moge prosic link do tego turu?

Do góry
#4090875 - 29/08/2010 06:14 Re: Plażowa piłka nożna [Re: sergiush]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko

Do góry
#4090966 - 29/08/2010 15:24 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
sergiush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 5393
Skąd: podkarpacie
Originally Posted By: retoox
dzieki wielkie piwo

Do góry
#4091239 - 29/08/2010 19:27 Re: Plażowa piłka nożna [Re: sergiush]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Francja - Turcja
Typ: Francja 1.45
Hiszpania - Rumunia
Typ: Hiszpania 1.30
@1,88 exp 4/10 (limit 550zł reszta akceptacja, mi wzieli całość)

Francja - Turcja
Typ: Francja 1.35
Portugalia - Włochy
Typ: Portugalia 1.58
Hiszpania - Rumunia
Typ: Hiszpania 1.20
@2,56 1,5/10 Bwin

Francja gra o utrzymanie a Portugalia o triumf w tegorocznej EBSL więc oba spotkania mają spory ciężar gatunkowy. Turcy o ile jeszcze fuksem bo fuksem poradzili sobie z Izraelem i Azerami to z Francją już nie widzę najmniejszych szans na ich sukces. Portugalia gra przed własną publicznością a to spory hc. Włosi czarny koń tych zawodów ale prawda jest taka, że mieli trochę szczęścia bo i Szwajcarzy i Hiszpanie nie grają w tym momencie najlepszej piłki. Hiszpania ostatnio z Rumunami przegrała prowadząc w meczu bodajże 5-1 bądź 6-1 i tym samym wyeliminowała Polskę z finałowego turnieju. Dziś Rumuni w ramach podziękowania za ów tamto spotkanie podejrzewam, że sobie mocno odpuszczą to spotkanie...

Do góry
#4268212 - 02/12/2010 01:30 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Sezon piłki plażowej tak jak i moja aktywność na tym forum dobiega końca. Zostały jeszcze 2 poważne turnieje tj. el. do MŚ w strefie CONCACAF jak i Mistrzostwa Azji w sportach plażowych. Z tego co udało mi się dowiedzieć to obie te dyscypliny będą do gry. Przedstawiam więc swoje propozycje jakie dziś zagrałem, kursy uległy może już zmianom, ale mimo to może komuś na coś to się przyda.

El Salvador - Canada
Typ: over 8,5
@1,8 3/10 sb @1,85 fonbet

Mexico - Jamaica
Typ: over 8,5
@1,8 2/10 sb tb @1,85 fonbet

Pograłem w sb bo fonbetu nie mam dostępu teraz ale mają wyżej. U innych można znaleźć podobnie. Króciótko na temat spotkań. W ostatnim spotkaniu Salwadoru z Kanadą padł wynik 8-6 i dziś spodziewam się również wysokiego wyniku, bo obie ekipy dysponują dość dużą siłą w ataku i stosunkowo słabą obroną. Meksyk u siebie ze słabszymi druzynami a taką bez wątpienia jest Jamajka zawsze strzeli te 5-6 goli, ale jako, że grają u siebie to za pewne nie odpuszczą zbytnio i wynik powinien zakręcić się koło 9 bramek. Ja wystawił bym Kanade over 9,5 po 1,7-1,75 a Meksyk over 8,5 po @1,65-1,7


Salwador - Kanada
Typ: Kanada +3,5
@1,75 2,5/10 expekt

Salwador mega zaskoczenie podczas zeszłorocznych kwalifikacji. Nie mniej jednak mieli wtedy sporo szczęścia. Na MŚ już nic specjalnego nie pokazali. Są bardzo skuteczni i to trzeba im przyznać więc w tym spotkaniu też można pomyśleć o overku. Kanada zespół z dużo większym doświadczeniem o czym chyba bukmacherzy zapomnieli. Moim zdaniem faworytem jest tu oczywiście Salwador, ale spotkanie powinno być dość wyrównane a i nie wykluczam tu niespodzianki jaką byłoby zwycięstwo Kanady. Tu linia już po spadała ale w tb i fonbecie w dalszym ciągu warto co nieco zainwestować...

Do góry
#4271205 - 03/12/2010 00:42 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Kostaryka - Gwatemala H(0 - 2)
Typ: Kostaryka
@1,75 2/10 tb ex

Salwador - Jamajka H(0 - 1)
Typ: Salwador
@1,75 2/10 tb

USA - Bahamy H(0 - 3) opcja (12)
Typ: USA
@1,75 2/10 ex

Kostaryka - Gwatemala
USA - Bahamy
Salwador - Jamajka
@1,94 1/10 tb

Meksyk - Kanada
Kostaryka - Gwatemala
USA - Bahamy
Salwador - Jamajka
@2,17 1/10 sb

Dziś panowie niestety suchary spowodowane bardzo zajętym popołudniem.

Do góry
#4273763 - 04/12/2010 02:33 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Moje typy dość szybko pospadały i zostały poblokowane, ale kto poszuka ten napewno przynajmniej część znajdzie u konkurencji, a oto propozycje na dziś jakie grałem:

Jamaica - Canada
Typ: Jamajka hc 0
@1,72 2/10 fonbet warte 4-5j

Mexico - El Salvador
Typ: Meksyk hc -1
@1,95 2/10 fonbet

Gwatemala - Bahamy
Typ: Bahamy +0,5
@1.65 1,5/10 tb (można ręcznie u innych robić) licze po @1,62

Jamajka - Kanada

(Poniżej/powyżej: 7.5)
Typ: over 7,5
@1,85 3/10 tb licze po @1,8

USA - Kostaryka
(Poniżej/powyżej: 7.5)
Typ: over 7,5
@1,85 2,5/10 tb licze po @1,8

Gwatemala i Bahamy to debiutanci na beachsoccerowym podwórku. Widać, że te drużyny j odrobiły dobrze pierwsze lekcje i prezentują się na tym turnieju dobrze, ale widać też brak ogrania na arenie międzynarodowej. Analitycy w tym spotkaniu postanowili lekko faworyzować się Gwatemalę, ale prawde mówiąc nie wiem dlaczego, jedyny sensowny argument to chyba fakt, że w tym kraju udało zorganizować się lige i zawodnicy mogą być ciut bardziej ograni. Czy na Bahamach takowa liga funkcjonuje niestety nie udało mi się dowiedzieć. Typ ten bazuje na pierwszych spotkaniach jakie udało mi się obejrzeć. Przyznam szczerze, że w moich zapiskach i głowie na szczególne wyróżnienie zasłużył bramkarz drużyny Bahama i to właśnie ten człowiek sprawia, że ten kurs jest opłacalny. Mecz jest o przysłowiową pietruszkę, w obu drużynach nie wyróżnił się specjalnie żaden gracz z pola więc szanse są tu dość wyrównane jedyna przewaga to własnie bramka. W tym miejscu warto nadmienić też, że Bahamy mają lepszy bilans bramkowy i im do zajecia 3 miejsca w grupie wystarczy remis a to też malutki argument przemawiający za tym typem.

Jamajka to najciekawsza drużyną na tym turnieju. Dysponują wybieganymi szybkimi i wysokimi zawodnikami i pomimo niewielkiego ogrania widać, że ów warunki potrafią wykorzystać. Zespół ten jednak im bliżej bramki tym prezentuje się gorzej. Obrońcy graja niepewnie a bramkarz hmmm tego nie chce zbyt pochopnie oceniać więc jego osobę pominę. Kanada to z kolei drużyna ch-zująca się najgorszą kondycją na tym turnieju. Do tej pory zespół ten nic nie pokazał ( meczu z Salwadorem nie widziałem - bazuje na opinii i komentarzach znalezionych w sieci, mecz z Salwadorem to istna obrona Częstochowy i masa szczęścia). Teraz jednak grają ostatni mecz turnieju więc może w końcu się trochę odkryją (tego się spodziewam) i spróbują w końcu coś pokazać. W tym spotkaniu spodziewam się wysokiego wyniku jak dla mnie w tym spotkaniu over 9,5 po @1,8-1,85 byłoby bardziej na miejscu. Także mocno się z analitykami nie zgadzam.

W ostatnim spotkaniu mamy jak do tej pory do czynienia z dość underowymi drużynami. Większym "hamulcem" wydaje się być Kostaryka, ale w tym spotkaniu chyba nie będzie jej to na ręke. Wszystko za sprawą tabeli, jeśli będzie remis to 1 miejsce w grupie ma USA a wówczas Kostaryka wpada na Meksyk a tego z pewnością zechcą uniknąć. Może mieć to wpływ na ovarcie gry. Dodatkowo nie wspominałem o tym do tej pory, ale boisko jest płytkie i twarde a to sprzyja sporej ilości bramek.

Do góry
#4303985 - 17/12/2010 21:21 Re: Plażowa piłka nożna [Re: retoox]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Podsumowanie sezonu 2010r

Niemcy &#8211; Izrael Typ: Izrael DNB 6/10 tobet @1,96 OK.
Niemcy &#8211; Izrael Typ: over 8,5 @1,75 4/10 exp OK
Włochy &#8211; Rumunia Typ: over 8,5 @1,75 4/10 exp OK
Federacja Rosyjska &#8211; Polska Typ: over 8,5 @1,75 4/10 exp OK.

Portugalia &#8211; Szwajcaria Typ: over 8,5 @1,75 5/10 ----
Hiszpania v Polska Typ: over 8,5 @1,75 4/10 OK

Hiszpania - Rosja - 17:30 Typ: over 7,5 @1,85
Francja - Polska - 18:45 Typ: over 8,5 @1,85
Włochy - Portugalia - 21:15 Typ: over 7,5 @1,72
System 2/3 1,5/10 na kombinacje (łącznie 4,5j) Bwin OK

Hiszpania - Rosja - 17:30 Typ: over 7,5 @1,85 3/10j Bwin OK.

Francja &#8211; Polska Typ: Francja dnb @1,58 5/10 (@1,9 Fra exp + @6 remis UB ---
Portugalia &#8211; Polska Typ: Polska dnb @5,28 4/10 (@7,25 Polska exp + @7,5 remis sb, ub) ZWROT
Białoruś &#8211; Anglia Typ: X2 @2,1 1,5/10 (Anglia @3,15 Bwin, ub + remis @6,25 sb) OK.
Francja &#8211; Portugalia Typ: Portugalia dnb @1,6 3/10 exp (Por @1,95 + remis @5,55) OK.

Hiszpania &#8211; Polska Typ: Polska + remis @3,82 1,5/10 ( remis @6,5 sb @6 ub + Polska @5 ub) ----
Hiszpania &#8211; Polska Typ: under 8,5 @2,1 1,5/10 exp, ub ----
Szwajcaria &#8211; Francja Typ: over 8,5 @1,85 exp inni podobnie 4,5/10 ----


Włochy-Szwajcaria(V) Duet
Portugalia-Francja(V) Duet
@1,85 bez podatku 4/10 tipsport OK

Czechy-Holandia(V) Duet
Portugalia-Francja kwinta
Włochy-Szwajcaria(V) Duet
@2,91 bez podatku 2/10 tipsport OK


Azerbaijan - Netherlands
Szwajcaria - Portugal
Italy - France
@2,7 2/10 sb ew. @2,5 tipsport ----


Italy - France Typ: Italy @1,7 ub Bwin 4,5/10 OK

Anglia &#8211; Izrael Typ: Izrael 1.95
Niemcy &#8211; Turcja Typ: Turcja 1.70
Szwajcaria &#8211; Ukraina Typ: Więcej niż 8,5 1.85
Polska - Austria pewniak Typ: Polska 1.35
Rosja - Andora pewniak Typ: Rosja 1.02
System 2z3 4,5/10 (łacznie) Bwin OK


Azerbejdżan &#8211; Kazachstan Typ: Azerbejdżan 1.20
Polska &#8211; Norwegia Typ: Polska 1.10
Ukraina &#8211; Białoruś Typ: Ukraina 1.40
Hiszpania &#8211; Grecja Typ: Hiszpania 1.15
Rosja &#8211; Rumunia Typ: Rosja 1.15
Szwajcaria &#8211; Węgry Typ: Szwajcaria 1.18
Estonia &#8211; Izrael Typ: Izrael 1.18
System 6 z 7 5,25/10 (0,75j na kombinacje) Bwin ---


Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny))
@1,85 4/10 Bwin OK

Rosja - Turcja (3 way (czas regularny)) Rosja pewniak
Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny)) Ukraina
Włochy - Polska (Handicap (1 2) -1,5/+1,5) Polska +1,5
Szwajcaria - Francja (3 way (czas regularny)) Szwajcaria
System 2z3 łacznie 3/10 Bwin OK

Ukraina - Holandia (3 way (czas regularny)) Ukraina +++
Włochy - Polska (Handicap (1 2) -1,5/+1,5) Polska +1,5 +++
Szwajcaria - Francja (3 way (czas regularny)) Szwajcaria +++

Węgry - Grecja (3 way (czas regularny)) Grecja ----
Rosja - Turcja (Handicap (1 2)) Rosja -3,5 +++
System 3z5 łacznie 2/10 Bwin OK

Ukraina - Holandia (Handicap (1 2) -1,5/+1,5) Typ: Ukraina -1,5
Rosja - Turcja (3 way (czas regularny) Typ: Rosja
@2,59 1/10bwin OK.

Ukraina - RumuniaH(0.0 - 1.0) Typ: Ukraina @2,15 1/10 tobet OK

Szwajcaria - Węgry H(0.0 - 2.0) @1,85 Typ: Szwajcaria
Ukraina - RumuniaH(0.0 - 1.0) @2,15 Typ: Ukraina
Russia - Hiszpania H(1.0 - 0.0) @1,6 Typ: Rosja
System 2z3 3/10 łącznie tybet OK


Szwajcaria - Węgry H(0.0 - 2.0) Typ: remis @6,5 kontra na system 0,5/10j ---

DUET
5018 Ukraina-Rumunia(V)
5019 Szwajcaria-Węgry(V)
5023 Hiszpania-Rosja(V)
@2,79 (z podatkiem @3,01) 4/10 tipsport OK.


Izrael &#8211; Turcja Typ: Izrael @2,3 2/10 b365, exp i inni ----

Rosja - Rumunia (3 way (czas regularny)) Rosja &#8211; pewniak +
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?) Więcej niż 7,5 +

Turcja - Izrael (Ile goli zostanie strzelonych?) Więcej niż 7,5 -
Szwajcaria - Włochy (Poniżej 8,5 gola) Więcej niż 8,5 +
System 2z3 plus pewniak 0,5/10j (łącznie 1,5j) Bwin OK

Rosja - Rumunia (3 way (czas regularny) Typ: Rosja
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?) Typ: Więcej niż 7,5
@2.04 5/10 Bwin OK


Turcja - Izrael (Ile goli zostanie strzelonych?) Typ: Więcej niż 7,5
Francja - Anglia (Ile goli zostanie strzelonych?) Typ: Więcej niż 7,5
@3,42 1/10 Bwin ---

Francja &#8211; Turcja Typ: Francja 1.45
Hiszpania &#8211; Rumunia Typ: Hiszpania 1.30
@1,88 exp 4/10 (limit 550zł reszta akceptacja, mi wzieli całość) ----

Francja &#8211; Turcja Typ: Francja 1.35
Portugalia &#8211; Włochy Typ: Portugalia 1.58
Hiszpania &#8211; Rumunia Typ: Hiszpania 1.20
@2,56 1,5/10 Bwin ---


El Salvador &#8211; Kanada Typ: over 8,5 @1,8 3/10 sb @1,85 fonbet OK

Mexico &#8211; Jamaica Typ: over 8,5 @1,8 2/10 sb tb @1,85 fonbet ---

Salwador - Kanada Typ: Kanada +3,5 @1,75 2,5/10 expekt OK

Kostaryka - Gwatemala H(0 - 2) Typ: Kostaryka @1,75 2/10 tb ex OK

Salwador - Jamajka H(0 - 1) Typ: Salwador @1,75 2/10 tb OK


USA - Bahamy H(0 - 3) opcja (12) Typ: USA @1,75 2/10 ex ZWROT

Kostaryka - Gwatemala
USA - Bahamy
Salwador - Jamajka
@1,94 1/10 tb OK

Meksyk - Kanada
Kostaryka - Gwatemala
USA - Bahamy
Salwador - Jamajka
@2,17 1/10 sb OK


Gwatemala - Bahamy
Typ: Bahamy +0,5
@1.65 1,5/10 tb ---
Jamajka - Kanada
Typ: over 7,5
@1,85 3/10 ---

USA - Kostaryka
Typ: over 7,5
@1,85 2,5/10 ---


Zainwestowane: 125,75j
Zysk/Strata: +54,89j
Yield: 43,65%


Z kilku powodów był to mój ostatni sezon w którym podawałem tutaj swoje typy. Głowne powody to tak jak w któryms ze swoich postów wspominał mój kolega czyżyk, nie czuje już takiej "potrzeby", inna sprawa to podejście (samodestrukcyjne) Conrada do tego forum jak i mojej osoby. Jest jeszcze kilka mniejszych powodów, ale to chyba nie czas by o tym mówić.
Dzięki za miłe słowa jakie pojawiały się w tym temacie co jakiś czas. Szkoda, że samej dyskusji nie udało się nawiązać, ale cóż... Mam nadzieje, że może ktoś kiedyś z tych typów korzystał i wypracował sobie choćby kilka jednostek zysku. Kilka moich postów zapewne na forum się jeszcze pojawi, ale juz nie w tym dziale także do zobaczenia być może na innym portalu, żegnam.

Do góry
Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Akhu, pacyfista, alfa, igea23, akagi, rymoholik, 11kera11, Sony, Zaixi), 2994 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583036 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07