Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#836988 - 06/01/2007 09:07 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
11. Southend United - FC Barnsley
Mój typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: GB
Stawka: 6/10

Southend choć już od dłuższego czasu jest czerwoną latarnią Championship, to od kilkunastu spotkań sugeruje zwyżkę formy. Remis z rozpędzonym Southampton 2-2, niezwykle wyrównane choć ostatecznie przegrane wyjazdowe spotkanie z Tottenhamem w Pucharze Ligi, czy też ostatnia wygrana z West Bromwich 3:1, to symptomy wyraźnego progresu. Barnsley w "Boxing Day" poza jedną domową wygraną z Burnley nie zachwyciło i pozostałe spotkania przegrało. W dodatku na wyjazdach prezentuje się fatalnie (bilans: 2-1-10; bramki 12-30), co skrzętnie powinni wykorzystać gospodarze.


12.Nottingham Forest - Charlton Athletic
Mój typ: 2
Kurs: 2.30
Buk: GB
Stawka: 5/10

Z meczu na mecz Charlton prezentuje się coraz lepiej, co wydaje się być pochodną niedawnej zmiany trenera. Jako, że zespół w Premiership nie ma już praktycznie żadnych szans na odegranie poważniejszej roli (a co więcej przyjdzie mu walczyć o utrzymanie), to w Pucharze Anglii z pewnością spróbuje powetować sobie ligowe niepowodzenia i podnieść morale drużyny. Nottingham w "Boxing Day" spisało się słabo. Cztery punkty w tyluż samu meczach, to wynik mizerny, który dodatkowo psuje wysoka przegrana z Oldhamem. Charlton co prawda również zainkasował tylko cztery punkty, to jednak te wywalczone w Premiership cenię zdecydowanie bardziej, niż te w Division One. Dlatego też nawet absencja D.Bent'a oraz rosnące kursy na gości nie odwiodą mnie od mojego pomysłu. Wygra Charlton!

13. Bristol City - Coventry City
Mój typ: 1
Kurs: 2.50
Stawka: 5/10
Stadion miejscowych City, to w Division One przysłowiowa twierdza. Dość powiedzieć, że w 13 dotychczasowych spotkaniach zgarnęli nań 32 z 32 możliwych punktów, tylko raz schodząc z murawy pokonanymi. Z kolei Coventry nie dość, że w "świątecznym czteropaku" wypadło tragicznie (tylko punkt w czterech spotkaniach), to w dodatku na wyjazdach gra słabiutko (bilans: 4-1-9). Tak więc dla gospodarzy będzie to więc doskonała przymiarka do Championship, do której od kilku lat starają się bezskutecznie powrócić.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=836985&page=0#Post836985

Do góry
Bonus: Unibet
#836996 - 06/01/2007 09:10 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
West Ham vs. Brighton [0 : 1]...typ 1...kurs 2.26

Po upokarzającej porażce 0-6 z Reading słabą formę Młotów sprawdzi drużyna z League One, Brighton & Hove Albion. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach bardzo prestiżowych w Anglii rozgrywek jakimi bez wątpienia jest Puchar Anglii. Faworytem tego spotkania oczywiście jest zespół gospodarzyi, który rok temu zaszedł aż do finału FA Cup gdzie uległ drużynie The Reds dopiero po rzutach karnych. Ich jutrzejszy rywal nie za dobrze sobie radzi w League One gdyż okupuje 15 lokatę w ligowej tabeli i do tej pory zdobył tylko 31 punktów w 26 meczach. West Ham natomiast otwiera strefę spadkową w Premiership z dorobkiem 18 oczek w 22 spotkaniach. West Ham te jakże prestiżowe rozgrywki wygrywał już trzykrotnie. Dwa razy w ciągu całej historii piłkarzom The Hammers przyszło zmieżyć się z popularnie nazywanymi "Mewami". Spotkania te miały miejsce w 1923 i 1933 i dwa razy wygrywał WHU, ale dopiero po meczach dodatkowych. Przeciwko swojej byłej drużynie być może zagra Bobby Zamora. Jego występ stoi jednak po bardzo dużym znakiem zapytania gdyż ostatnio jego forma prezentuje się bardzo mizernie, a ostatnią bramką jaką zdobył był gol strzelony 10 września w meczu przeciwko Aston Villi. W barwach The Seagulls rozegrał 125 spotkań i strzelił 76 bramek. Szansę debiutu może dostać Louis Boa Morte, który w dniu dzisiejszym podpisał kontrakt z Młotami. Chociaż rywal nie powinien być zbyt wymagający to jeżeli drużyna WHU pragnie powtórzyć swój wyczyn sprzed roku to musi zagrać o niebo lepiej niż w ostatnich kilku meczach. To jest Puchar Anglii, w którym wszystko jest możliwe i wszystko może się wydarzyć. Zapowiedz z polskiego portalu londyńczyków, mysle ze w tym meczu gospodarze niepowinni mniec wiekszych problemow i zakoncza mecz z dwu bramkową przewagą.

pozdrawiam

Do góry
#837015 - 06/01/2007 09:31 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
A mnie wydaje sie ze mozna sprobowac zagrac TAMWORTH-NORWICH typ 2 . gospodarze to przedostatnia drużyna Conference tracąca sporo bramek ( 24 - 39 ) dom (15 - 17) z przewlekłymi urazami wsród gospodarzy pozostają Michael Touhy, Alan Neilson i Dave Bampton i ich występ dziś jest wykluczony do składu zaś powraca Joe Kendrick (pomocnik ) . gospodarze wydaje się że puchary traktują poważnie jako ze w zeszłym roku prezentując podobne wyniki ligowe dzielnie walczyli ze Stoke ( również 3 runda FA ) odpadając w rewanzu po rzutach karnych przed własną publicznością . ( 1 mecz 0 : 0 rewanz 1 : 1 k 5:6). więc zaangażowanie zapewne będzie ale czy to wystarczy ... ? moim zdaniem jednak nie
Natomiast pare słów o Norwich : poza teoretycznie róznicą 3 klas do zagrania na gości przekonuje mnie nastepujący fakt. Nie wygrali oni na wyjeżdzie meczu od 11 listopada kiedy to pokonali W.B.A. 1 : 0 w ostatnich latach dwukrotnie eliminował ich z FA West Ham . Aktualna pozycja Norwich w lidze w zasadzie odzwierciedla ich siłe no może podskoczą jeszcze kilka miejsc do play - off tracą 9 pkt nad strefa spadkowa maja 8 pkt przewagi. W dzisiejszym spotkaniu awizowany jest powrot do skladu pomocnika Dicksona Etuhu w ataku zas zagraja Rob Earnshaw i chyba doswiadczony Dion Dublin mam nadzieje ze to bedzie gwarancja bramek i zwyciestwa.
moj typ to 0 : 2 ew 1 : 2

Do góry
#837079 - 06/01/2007 10:10 Re: FA Cup [Re: MIDA$]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Co do meczu Tamworth- Norwich to warto dodac, 2 rzeczy:mecz bedzie transmitowany przez BBC,co napewno wyzwoli dodatkowa energie w obu druzynach.Okno transferowe trwa,wiec jest okazja pokazac sie szerszej publicznosci.A poza tym to boisko na The Lawn jest podobno w oplakanym stanie,dodatkowo w ostatnich dniach sporo padalo wiec warunki beda zapewne bardzo trudne ,co moze zniwelowac przewage umiejetnosci technicznych Norwich.

Do góry
#837164 - 06/01/2007 11:20 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Co do boisk Conference i niżej - czy przypadkiem na tych boiskach nie grają rezerwy klubów m.in. z Premiership ???

Wiem, że Tottenham gra bodajże na boisku Stevenage. Jeśli tak, to boiska tych klubów mogą przypominać katofliska biorąc pod uwagę pogodę i intensywność rozgrywanych meczy w ostatnim czasie.

Do góry
#837470 - 06/01/2007 13:17 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
hooltek Offline
veteran

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 1210
Skąd: Staszów
Southend-Barnsely
Typ:x1
Southend na własnym boisku jets nieobliczlane,ostatnio bardzo ciezko ich tma pokonac,szczególnie w pucharach,pamietam kursy po 1,20 na Man Utd czy tez Tottenham,a wynik padł 0-0..dzis typuje podobnie,moze nawet czysta jedynka..x1 po 1,27 jest swietnym rozwiazaniem <piwo>

Do góry
#838752 - 06/01/2007 16:36 Re: FA Cup [Re: hooltek]
Nycek Offline
enthusiast

Meldunek: 25/05/2004
Postów: 250
Skąd: Londyn, UK
czy ktos wie co dzieje sie z zakladem w BetAndWin jesli mecz zostal przelozony ? chodzi dokladniej o spotkanie reading... musze czekac na jego rozegranie czy zostaje on zaliczony ?

z gory dzieki za odpowiedz

Do góry
#838855 - 06/01/2007 16:48 Re: FA Cup [Re: Nycek]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
mecz został przełożony na 9-ego stycznia z powodu zalanego boiska (deszcz), więc powinny być zwroty.

Do góry
#840296 - 06/01/2007 23:21 Re: FA Cup [Re: Bzyku]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Quote:
Widzialem pierwsze kursy na Puchar Anglii,dzis zaryzykuje,ze szanse ma Swansea na wyjezdzie w Sheffield.Kurs ok 8.To bedzie poezja


Konstruktorze zupełnie o tym zapomniałem, szkoda że nie przypomniałeś w tym dziale, bo bym skorzystał, ciekaw jestem czy to zagrałeś.

Pozdrawiam

Do góry
#840470 - 07/01/2007 08:12 Re: FA Cup [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
\:\) Witaj Jinx,

Zagralem w rozpisie 3 z 9, tak sobie grywam na zasadzie loterii, za 10 euro.Ale nie ma sie co chwalic bo zalatwily mnie te wszystkie remisy.Mialem Hull i Leicester i Newcastle i QPR i Oldham,jeszcze Ipswich, Aldershot.A poza tym jeszcze Liverpool,ale co zrobic Puchar to Puchar.A prawidlowy kupon zalatwilo mi Tranmere, takze wtopka wczoraj,ale wlasnie wrocilem z nadgodzin wiec nie jest zle,mozna grac dalej :).Tez sie smialem z tego typu na Swansea, czasami sie cos uda,ale singlem za 100 euro bym tego nie zagral ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#840933 - 07/01/2007 12:18 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
wczoraj troche $ przyniosł wschodni Londyn dzisiaj zobaczymy forme tych bardziej z północy wysp


Sheffield Wednesday vs Manchester City...typ 2...kurs 2.12

w jednym z konczacych 3 runde FA Cup meczach Citizens obecnie 10 druzyna premiership zmierzy sie na Hillsborough z 11 druzyna The Championship Sheffield W. na stadionie zasiadzie 19 tysiecy fanów Sheffield i nieco ponad 6 200 przyjezdnych z Manchesteru, wiec 12 zawodnik napewno po stronie SW. Brian Laws menager Sheffield ma ogromne nadzieje na to spotkanie, w wywiadach mowi ze MC niepotrafi grac pucharów z nizej notowanymi druzynami (przypomina tutaj Carling Cup i wpdke z Chesterfield) trener The Owls wyraza takze swoje niezadowolenie z braku kilku graczy na to spotkanie Madjid Bougherra pauzuje a Andrews wraca po wypozyczeniu do Coventry no i niepewny wystep wracajacych po kontuzji Wada Smalla, Graham i MacLena. W piatek Owls sfinalizowali wypozyczenie z Hull 37letniego bramkarza Crossley'a - bedzie on gotowy na mecz z MC. Citizens nie wygrali tego pucharu od 1969 kiedy to na Wembley rozprawili sie z Leicester. w city troche kłopotów kadrowych sie pojawia ale nie odstrasza mnie to to grania tego typu. pauzuje najlepszy strzelec Citizens Joey Barton a kontuzje dopadły miedzy innymi takich graczy jak Claudio Reyna, Dietmar Hamann i Danny Mills. wg anglieskich zrodel najpowazniejszym brakiem bedzie Barton, lecz fani nie traca wiary przeciez sa jeszcze inni Georgios Samaras najlepszy strzelec zaraz za Bartonem, świetny tunezyjczyk Hatem Trabelsi- ktory rzadzi w obronie MC. amerykanin DaMarcus Beasley, ktory dzisiaj prawdopodobnie zastapi Bartona w ataku (on lub Vassell). mysle ze doswiadczony sedzia z Hertfordshire, ktorego chyba nietrzeba dzisiaj nikomu przedstawiac bo jest to Graham Poll, pokaze dzisiaj wysoka klase sedziowania, i niepopełni niepotrzebnego błedu. Kursy jakie na to spotkanie wystawili bukmacherzy Unibet, Stan James, Olimic Sports i wiele innych a mianowicie 2.20 wg mnie zdecydowanie za wysoki (no ale z tego powodu powinnismy sie tylko cieszyc- 1.8 tobyła by chyba norma na manchester) ja gram za 2.12 w Pointbet bo konkurs mnie do tego zmusza:-)

Do góry
#841283 - 07/01/2007 13:50 Re: FA Cup [Re: citizen]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
z tego co mi wiadomo to joey barton nie jest napastnikiem, bo swego czasu mutd byli nim zainetersowani, szukali zastepcy keane;>

rowniez gram city.

Do góry
#841367 - 07/01/2007 14:15 Re: FA Cup [Re: Poetik]
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
tak dobra uwaga, zasugerowalem sie meczem bodajze ze spurs wszedl tam za samarasa albo dickova, juz niepamietam.

Do góry
#867358 - 16/01/2007 15:07 Re: FA Cup [Re: citizen]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Witam,

Dzis i jutro rozegrane zostana powtorki 3 rundy Pucharu Anglii.Szczerze mowiac,kursy sa niespecjalnie ciekawe.W wiekszosci przypadkow gospodarze sa mocno faworyzowani i trudno cos ciekawego znalezc.
Jesli chodzi o faworytow to wydaje mi sie,ze warto postawic na dubelek Middlesborugh - Plymouth,ktorzy graja odpowiedni z Hull i Peterborough.Dla Boro i Soutghate`a wciaz bolesne sa wspomnienia porazki jakiej doznali u siebie w Pucharze Ligi z Notts County wiec nie wyglada na to by chcieli zlekcewazyc dzisiejszego przeciwnika.Na dodatek w ostatnim czasie Boro gra nie tylko niezle ale i skutecznie,co do Plymouth to wyraznie rozegral sie Buzsaky,a po ostatnim wyjazdowym zwyciestwie z Norwich nastroje w druzynie bardzo dobre.Napotykaja oni druzyne Peterborough,ktora wlasnie stracila menedzera(po kilku kolejnych ligowych porazkach z rzedu).Taki dubelek placi okolo 1.8 - 1.9,i nawet biorac pod uwage nieprzewidywalnosc pucharowych rozgrywek chyba wart przemyslenia.

Do góry
#867409 - 16/01/2007 15:41 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Coventry - Bristol City
Ja zagrałem sobie leciutko na Bristol.
Coventry ostatnio prezentuje się słabiutko
Bristol nie przegrał meczu od 4 października
Mam nadzieję, ze seria nie zostanie przełamana i goscie wygrają dzisiejsze spotkanie
Kurs 3.75

Do góry
#867514 - 16/01/2007 16:46 Re: FA Cup [Re: konstruktor1]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125
to jest mocne co mowisz

Do góry
#869002 - 16/01/2007 22:01 Re: FA Cup [Re: medivall]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
A ja dziś odpuściłem analizy i pozwoliłem sobie skorzystać z Waszych propozycji, które okazały się trafne.

Gratulacje

Do góry
#870134 - 17/01/2007 10:19 Re: FA Cup [Re: jinx]
krzysiek74. Offline
journeyman

Meldunek: 15/01/2007
Postów: 72
Skąd: Łódź
Dzis polecam Newcastle 1.32 i Tottenham 1.61
to dwa pewniaki

Do góry
#870139 - 17/01/2007 10:23 Re: FA Cup [Re: krzysiek74.]
Oli2424 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2005
Postów: 3504
Originally Posted By: widzewiak74
Dzis polecam Newcastle 1.32 i Tottenham 1.61
to dwa pewniaki


Kolego weź podaj w końcu jakąś sensowną analizę tych meczy!!! W temacie Euroligi kosza też podajesz suche typy. Weź sobie załóż swój temat w Private Picks i tam umieszczaj swoje kupony,typy. A tak apropo to nie ma pewniaków

Do góry
#870979 - 17/01/2007 15:58 Re: FA Cup [Re: Oli2424]
ZIOLEK90 Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2007
Postów: 35
Tottenham-Cardiff 1 kurs 1.30

Tottenham bardzo liczy na puchary w tym sezonie ponieważ słabo im idzie w lidze,mobilizacja w drużynie jest wielka po głupiej porażce z Newcastle w Premiership wygrywajac 2-1 dali sobie strelic 2 bramki w przeciagu 8 minut!!!Tottenham ma silną ławke nawet jak wyjdą rezerwowym składem to i tak uporają się z Cardiff.Cardiff w nienajwyżeszej formie ulegli w ostatniej klejce Coca-Cola Chempionship 0-1 Southend.


Ja gram za gruba na Tottenham!!Polecam te spotkanie!!POWODZENIA

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, igea23, burbon, rafal08, VVega, wHiTe_StAr, Filozof_, Lukasz111), 4416 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582805 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07