Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#782835 - 13/12/2006 16:05 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Szczypior]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Chyba sporo kasy poszlo na zolta kartke dla Sobolowskiego, kurs spadl z 2,5 na 2,25. To juz zdecydowanie za malo

Do góry
Bonus: Unibet
#782927 - 13/12/2006 16:45 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Logan]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
tu znalazlem info o kontuzjach i zapowiedz dzisiejszego spotkania Wisly

http://www.wislaportal.pl/news_okno.php?id=9644

mecz ten to czysty no bet ale postawimy za drobne na awans bialej gwiazdy do nastepnej rundy. Forza TSW

Do góry
#783008 - 13/12/2006 17:06 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: kiki1981]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Fenerbahce - Eintracht Frankfurt

Zespolowi ze Stabmulu wystarczy remis do awansu, ekipa z Frankturtu aby awansowac musi wygrac. Zadanie to bedzie bardzo ciezkie. Druzyna Fenerbahce to znana juz od dluzszego czasu firma grajaca w eurpoejskich pucharach. Nie odniosla tam znaczacych sukcesow ale zespol ten stac na wiele. W zespole tym gra Mateja Kezman, S.Appiah czy Alex, solidni zawodnicy, ktorzy juz kilkanascie razy na eurpoejskich boiskach pokazywali sie z dobrej strony.
Natomiast druzyna niemiecka to przecietna ekipa, ktora w lidze ma bilans 4-8-4. Oczywiscie roznica pomiedzy turecka a niemiecka liga jest znaczaca to jednak ja dzis licze na pewne zwyciestwo Fene, z pewnoscia beda chcieli w dobrym stylu zakonczyc faze grupowa, pokazac sie z dobrej strony przed fanatykami zespolu i udowodnic ze sa lepsza druzyna niz przecietniacy z Frantfurtu ;\)

Co do meczu Wisly - wg mnie Wisla ma bardzo male szanse na dobry wynik, roznica znaczaca jesli chodzi o poziom gry.
W ostatnim meczu swoja postawa wislacy mnie nie przekonali, grali bez polotu, brakowalo skladnych akcji.
Oczywiscie chcialbym aby ekipa z Polski awansowala do kolejnej rundy ale zadanie to bedzie bardzo trudne do zrealizowania.
No bet jak dla mnie \:p

Do góry
#783050 - 13/12/2006 17:15 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: kiki1981]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
No to ja stane sobie w opozycji... do wszystkich \:D A co mi tam.

Moim zdaniem granie na Feye po 1.5, biorac pod uwage ich skoki formy w tym sezonie to male niepozumienie. Po tym co widzialem kilka tygodni temu z Ajaxem... to grania ich jak ogniac. Pozniej co prawda troche sie odbudowali... kilka zwyciestw...bardzo dobry mecz Herenven... a tydzien pozniej wtopa w duzych rozmiarach z Nec..gdzie Feye stanowil tło dla Niedzielana i spółki.

Piszecie, ze Wisla nie potrafi sie bronic...czego zupelnie nie rozumiem. Skadinad wiadomo, ze polskie zespolu juz od dluzszego czasu nie potrafia grac ataku pozycyjnego na europejskim poziomie...i jedyna ich szansa w europie to dyscyplina taktyczna, bardzo dobra destrukcja i groźne kontry. Co prawda do ideały wislakom duzo brakuje... ale jezeli nie mają atutu w postaci kontry... to nie maja nic...bo granie ataków pozycyjnych z zespolami pokroju Nancy czy Feye na dzien dzisiejszy nie wchodzi w rachube.

Blaszczykowski jak dla mnie jest najelpszym ligowcem... po drugiej stronie Zienczuk... ktory juz dawno nie zagral dobrego spotkania... moze dzisiaj sie przelamie ? Okazja kapitalna. W srodku Sobol i Burns.. co do tego drugiego to przekonania nie mam...Paulista pewnie bedzie krazyl wogol brozka... ewentualnie pomagajac wyprowadzac pilke..Moim zdaniem wisla wcale nie stoi na straconej pozycji.

Gdyby w skladzie Feyenordu byly takie postawie jak Kuyt i Kalou to nawet bym sie nie zastanawial... tylko gral 1. A takto szukam dziury w calym. Feye jest w tym sezonie niemilosiernie slaby...i jezeli mamy kiedys ogrywac taki zepsol... to wlasnie teraz. Dzisiaj ! Charisteas jest wolny i schematyczny.. do granic mozliwosci... 2 postacie do zatrzymania wsord gospodarzy to De Guzman i Huysegems...

Moim zdaniem remis i wlasnie na taka opcje sie skusilem. Moim zdaniem wisla strzeli bramke w pierwszych 30 minutach... a potem umiejetnie bedzie sie bronic... w koncówce straci gola... i osiagniemy zwyciestwki remis... prawie jak na Wembley...

Reasumujac remis za srednio niska stawke... oraz 2/X .. @14 i dw 1-1 za grosze.

\:\)

Do góry
#783145 - 13/12/2006 17:35 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: kiki1981]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Moze komus sie jeszcze przyda bo nie podalem tego w pierwszym poscie,
Zulte-Waregem - Ajax
Ten mecz odbedzie sie w Gandawie lub jak kto woli w Gent ( z flamandzkiego) na stadionie Jules Ottenstadion czyli teoretycznie na neutralnym terenie poniewaz w Zulte miejscowy stadionik nie spelnia wymogow, klub istnieje w obecnej formie od 2002 roku z polaczenia dwoch miejscowych klubow.
Jednak niech nikt sie nie da zwiesc temu ze na stadionie zabraknie kibicow, "gospodarze "zapowiadaja 12 tys osob, w Barcelonie pojawilo sie ok 2000 osob:)
Calkiem sporo kibicow pojawi sie zapewne z nie dalekiej Holandii.
Dla gospodarzy to wielkie swieto, pierwszy raz w europejskich pucharach i od razu sukces w postaci wyjscia z grupy.
Dzis druzyna ma zagrac w praktycznie pelnym skladzie i nie zamierzaja odpuscic wielkiemu Ajaxowi.
Sklad jaki ostatnio gral to :
Merlier, Minne, D'Haene, Dindeleux, Buysse, Vandendriessche (66' Meert) Nieuwenhuyze, Verschuere, Leleu, Matthys (80' Vandermarliere), Roussel


Nie bawiac sie w 1x2 uwazam ze over 2,5 jest calkiem realny bo nie jest to wbrew pozorom meczyk o pietruszke, Ajax przyjezdza po 2 miejsce choc wydaje mi sie ze nie dadza rady pokonac gospodarzy.
Ajax nie stracil jeszcze bramki, dzis czas najwyzszy, za 1,50 mozna skleic ciekawego dubelka z podobnym kursem:)

Do góry
#783216 - 13/12/2006 17:57 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Biszop]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
dzis jest 13-ty i wisla juz wygrala...
i to z samym liderem 78-65 http://sport.onet.pl/0,0,1449995,wiadomosc.html
skoro wislaczki jechaly do moskwy na pozarcie i wygraly tak przekonywujaco,to mysle ze wislacy jadac do rotterdamu powalczyc o awans do uefa tak sie mowilo przed meczem,to co najmniej remis jest w ich zasiegu.
tym bardziej ze oslabieni beda holendrzy dzis a nie tylko wisla.
czyzby dzis 13-go day of vistula ???
czemu nie,biore X2 tym bardziej ze wislacy zmagania ligowe zakonczyli ponad 2 tygodnie w nienajlepsym stylu i teraz staraja sie zachowac resztki reputacji w 2 ostatnich meczach uefa juz po zakonczonej rundzie jesiennej,a wiec nie tak jak rywale gdzie walcza na 2 frontach w mocniejszej niz polsaka holenderskiej lidze i uefa pucharze.
to lepiej pozwala przygotowac sie i skoncentrowac sie na 2 ostatnich decydujacych meczach grupowych uefa.
atutem holendrow niewatpliwie bedzie ich stadion chos niekoniecznie sami kibice ktorzy pojechali do nancy a skonczylo sie katastrofalnie na boisku i poza nim dla feyenoordu.
dzis tez moze byc bardzo goraco nie tylko na boisku.

Do góry
#783225 - 13/12/2006 17:59 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: alter_ego]
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Originally Posted By: zandrex
Hapoel - Mlada 1x

Gospodarze graja niezla pilke i pokazali ze zalezy im na grze w dalszej rundzie, napewno sa w stanie wygrac wiec remis nie powinien sprawic problemu, Mlada super ekipa nie jest i raczej nie wyrwa na trudnym terenie tego 1 punktu ktorego potrzebuja Hapoelczycy - 1,19 GB


Dla mnie typ zdecydowanie nie do grania po takim kursie. Osobiscie zagram w tym spotkaniu X2 po kursie ~1.8.

Hapoel od poczatku spotkania powinien wyjsc nastawiony defensywnie poniewaz do awansu wystarcza im remis. Mlada aby myslec o przejsciu dalej musi to spotkanie wygrac. Czytalem ostatnio o spotkaniu Hapoel-Rapid i bardzo czesto podkreslano latwe bledy graczy Hapoelu w defensywie. Pare kolejek temu przejechalem sie na spotkaniu Rapid-Mlada (1:1) i to o dziwo Mlada poczatkowo stwarzala sytuacje bramkowe, grali solidny i pewny futbol. Oby dzisiaj bylo tak samo.

Hapoel-Mlada X2 1.79

Do góry
#783554 - 13/12/2006 19:04 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Bart87]
comp Offline
addict

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 435
mysle ze wisla ma wyjątkowa szanse awansować,osobiście daje +1 AH (kurs >2.0)zgadza sie ze pilka holenderska jest silniejsza od polskiej ale..

feyenord jest w beznadziejnej formie a odnośnie ligi holenderskiej to wcale nie jest ona taka mocna,tam gdzie padaja wyniki 4-0,7-0 itp nie wygląda na wyrównaną,raczej czolowka jest cos warta reszta to chłopcy do bicia \:\)

Do góry
#783603 - 13/12/2006 19:17 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Bart87]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
A ja dzis gram systemem "6z8" overy 2.5 we wszystkichn dzisiejszych meczach. A dlaczego?

1. w wiekszosci meczy jak wszyscy juz tu pisali gospodarzom wystarcza remis, uwazam ze spieci gospodarze i grajacy na luzie goscie to najlepsza opcja do wyniku 1:1 a skoro trzeba wygrac i sie jest zdeterminowanym bardziej to zawsze sie wcisnie drugiego gola na 2:1 lub straci bo za bardzo sie odkryjemy...

2. jest to ostatnia kolejka i z reguly pada duzo goli w takich kolejkach, czy to ligowych czy pucharowych

3. statystyki z poprzedniego sezzonu UEFfa to potwierdzenie mojej tezy http://www.betexplorer.com/soccer/international/uefa-cup-2005-2006/ popatrzcie na runde 5

4. wbrew opiniom twierdze ze najmniej pewnym overem z dziszijszych meczy jest mecz Waregem - Ajax i dlatego "6z8"

5. 8/10 system "6z8" na over 2.5
w tym systemie za 750 zl do wygrania ponad 20.000 zl

Do góry
#783627 - 13/12/2006 19:24 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: comp]
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
Feyenoord - Wisła
nie dawno pisalem ze widze over w tym meczu, ale za drobne postawilem sobie na dokladny wynik 1:1
dlaczego? złozylem sobie ze obie druzyny strzelą a jesli Wisła to uczyni pierwsza najlepiej jeszcze w pierwszej połowie to bedzie sie bronic przedewszystkim i Feyenoord cos tam wcisnie pod koniec a potem to juz obrona częstochowy a jak padnie wiecej bramek to wejdzie over no zobaczymy jak bedzie browarki juz sie chłodzą mam nadzieje ze to bedzie dobry wynik dla Wisły w koncu juz nie takie niespodzianki sie w pucharach zdarzały dlaczego by nie miało byc tak i teraz, jesli Wisła przejdzie dalej to bedzie to całkiem miłe podsumowanie roku dla polskiej piłki
pozdrawiam

Do góry
#784148 - 13/12/2006 21:45 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: bulas]
LublinPower Offline
enthusiast

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 248
Skąd: Zgadnij ;)
No i koniec, feye wygrał. Ale ja nie żałuje że zagrałem na wisłe x2, moim zdaniem grała dobrze w tym meczu, gdyby tylko nie te błędy w obronie \:p

Do góry
#784222 - 13/12/2006 22:20 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: LublinPower]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: LublinPower
... moim zdaniem grała dobrze w tym meczu, gdyby tylko nie te błędy w obronie \:p


Chyba jakiś inny mecz oglądaliśmy \:D

Słaby Feyenoord dokopał beznadziejnej Wiśle
Zieńczuk nie przełamał się, Głowacki nawet w okręgówce miałby kłopoty, Thwaite - dramat.
Wisła powinna czym prędzej sprzedać 4/5 zespołu, bo z tego "materiału" niczego nie będzie.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie będę musiał oglądać Białej Gwiazdy w jakichkolwiek pucharach.

Do góry
#784239 - 13/12/2006 22:32 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: rene]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
zgadzam sie z rene jak Wisła grała dobrze \:D

jedyni ludzie to Blaszczykowski i Paweł Brozek reszta do odstrzału

Do góry
#784245 - 13/12/2006 22:36 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: oli]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Wisła (a raczej jej trener) skompromitowała się juz przed meczem kiedy to Okuka stwierdził że "Feyenoord jest słabszy od FC Basel, w ogóle to Feyenoord jest moim zdaniem najsłabszy w naszej grupie" (Okuka - ty pacanie :D)

Niech Wisła sprzeda Pawła Brożka i Błaszczykowskiego i może powalczą o miejsce na podium Ekstraklasy, do Europy się nie nadają...

Do góry
#784263 - 13/12/2006 22:51 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: DJ SOSNA]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Po raz kolejny potwierdziło sie iz polskie druzyny w decydujacych momentach daja poprostu du**. PRAWDA jest taka ze mecz stał na niskim poziomie Feeyenord był bardzo bardzo słaby tego dnia ...i jak najbardziej do ogrania. Wyszły mu moze z 4 akcje w tym meczu i to wszystko....te cztery akcje starczyły na pierwsze dwa gole pozniej juz uszło z WISŁY powietrze....i skonczyło sie jak zawsze WTOPĄ...

*** od tego ze TYP na Feye wszedł i to nawet w handi to powoli to staje sie przerazajace....ze odpadamy z takimi cieniasami Tak słabego Feeyenordu juz dawno nie widziałem....


Niestety słaby ale wystarczajaco mocny na Wisłe....

POZDRAWIAM

___On

Do góry
#784272 - 13/12/2006 22:57 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: ___On]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
prawda jest taka jak mówiął często komentatorzy w końcówce spotkania, w którym przegrywa jedna z polskich drużyn...

" może zdarzy się cód " albo " miejmy nadzieje "

dlaczego zawsze musi tak być, że musimy liczyć na pomoc kogoś z " zewnątrz" a nie na własne umiejętnośco

w kazedym razie over wracam do zajęć

see u zgon

Do góry
#784299 - 13/12/2006 23:41 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Szczypior]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Tylko po cholerę były te teksty o słabym Feyenoordzie ? Po jakimś czasie nikt nie będzie pamiętał, że Wisła starała się, stwarzała sytuacje, walczyła. W pamięci zostanie tylko wypowiedź o słabym Feye i wynik...

over izi ;\)

Do góry
#784488 - 14/12/2006 08:15 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: Szewa]
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Ale Fenerbahce wczoraj wymeczylo ten remis z przecietnym Frankfurtem.Widzialem wczoraj bramki strzelone przez Takahare i zastanawiam sie kiedy on takie gole strzelal w Bundeslidze. W sumie to Niemcy mieli duzo szczescia w tym meczu,ale mimo wszytsko Fenerbahce dowiozlo jakos ten korzystny dla nich wynik.

Do góry
#784524 - 14/12/2006 09:38 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: lleyt1]
wiliamm Offline
old hand

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 1035
"Okuka: rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie"

Jak dla mnie ta wypowiedź powinna definitywnie przekreślić jego pracę z Wisłą. Jeśli ktoś nie potrafi ocenić tego co się dzieje na boisku to nie może być dobrym trenerem (pomijając wszelkie inne "umiejętności" trenerskie Serba). Chyba, że jego zamysłem było spowodowanie totalnego chaosu na boisku i może się coś ustrzeli. Z tego zadania akurat wiślacy wywiązali się "bardzo dobrze".

Do góry
#784676 - 14/12/2006 11:27 Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) [Re: wiliamm]
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
Witam!

Na pewnej stronce znalazłem typ na mecz FC Parma - Osasuna+1 typ HC2...

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o so chodzi???

Dzieki z góry

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31