Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >
Opcje tematu
#970466 - 18/02/2007 09:59 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Mr_Andrew]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
wszystko okaże sie w środe:)

Do góry
Bonus: Unibet
#970496 - 18/02/2007 10:19 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Warren]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Barca - Liverpool

Ja twierdzę, że "cieniutka" Barcelona wygra ten mecz, bo po pierwsze La Liga a Premiership, to jest jednak różnica.
Na wyspach wystarczy mieć parę dobrych stoperów i już można mówić o solidnej obronie. W Hiszpani gra sie jednak inaczej i dlatego nie sądzę, by defensywa The Reds stanowiła jakąś wielką przeszkodę dla Barcelony. I nie martwi mnie wcale to, że najprawdopodobniej nie zagrają Eto'o i Messi, choć w drugiej połowie któregoś z nich zobaczymy na boisku.
Obrona Liverpoolu to moze jest dobra na jakiś tam Wigam czy West Ham, ale to Barca to inna bajka.
Ostatnio The Reds dostali potężne baty od Kanonierów i to nie raz. Aż żal było patrzeć. A to dlatego, ze Arsenal gra inaczej niż pozostałe zespoły na wyspach i pokazał ile jest warta obrona The Reds.
Barca na pewno nie jest w najwyższej formie, ale na mecz z Liverpoolem wyjdzie zmotywowana. Nie wierzę, by goście coś zdziałali. walczyć to oni mogą, ale pod wzgledem umiejętnosci technicznych nie dorastają "cieniasom z Nou Camp" do pięt
JEDYNKA

Do góry
#970525 - 18/02/2007 10:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: rene
Barca - Liverpool

Ja twierdzę, że "cieniutka" Barcelona wygra ten mecz, bo po pierwsze La Liga a Premiership, to jest jednak różnica.
Na wyspach wystarczy mieć parę dobrych stoperów i już można mówić o solidnej obronie. W Hiszpani gra sie jednak inaczej i dlatego nie sądzę, by defensywa The Reds stanowiła jakąś wielką przeszkodę dla Barcelony. I nie martwi mnie wcale to, że najprawdopodobniej nie zagrają Eto'o i Messi, choć w drugiej połowie któregoś z nich zobaczymy na boisku.
Obrona Liverpoolu to moze jest dobra na jakiś tam Wigam czy West Ham, ale to Barca to inna bajka.
Ostatnio The Reds dostali potężne baty od Kanonierów i to nie raz. Aż żal było patrzeć. A to dlatego, ze Arsenal gra inaczej niż pozostałe zespoły na wyspach i pokazał ile jest warta obrona The Reds.
Barca na pewno nie jest w najwyższej formie, ale na mecz z Liverpoolem wyjdzie zmotywowana. Nie wierzę, by goście coś zdziałali. walczyć to oni mogą, ale pod wzgledem umiejętnosci technicznych nie dorastają "cieniasom z Nou Camp" do pięt
JEDYNKA


Nie do końca się zgodzę, choćby dlatego, że Barca ma jeszcze dzisiaj ciężki mecz z Valencią. Oczywiście nie mówię, że Katalończycy nie wygrają, ale "The Reds" są w naprawdę niezłej formie, a jako, że w Pucharze Anglii już nie grają i od kilku dni spokojnie przygotowują się do spotkania na Camp Nou. Nawet jeśli Liverpool ulegnie w pierwszym meczu, to raczej niedużą różnicą bramek i być może uda im się coś strzelić. Jednak jak dla mnie szanse w tym dwumeczu są 50 na 50, co daje nam ładny value na awans Anglików do następnej fazy.

Pozdrawiam

Do góry
#970550 - 18/02/2007 10:57 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Real - Bayern
Pojedynek dwóch utytułowanych zespołów, które aktualnie kompletnie zawodzą swoich kibiców.
Bayern w 22 spotkaniach Bundesligi 7 razy schodził z boiska pokonany, w tym 6 razy na wyjeździe.
Real też zaliczył 7 porażek w 23 spotkaniach, w tym 3 u siebie.
U "królewskich" defensywa trzyma się jeszcze względnie, gorzej jest ze zdobywanie bramek.
W Bayernie jest totalny dramat, bo obrona gra fatalnie, drugiej linii nie widać, a o napastnikach trudno powiedzieć coś dobrego, bo zbyt wielu okazji strzeleckich oni nie mają.
W Bayernie już zmieniono trenera, w Realu dni makarona też wydają sie policzone.
Zmiana trenera w Bayernie praktycznie niczego nie wniosła.
Hitzfeld ma ograniczone pole manewru, bo kadra trochę podstarzała, te same nazwiska, a ci, którzy mieli zmienić oblicze zespołu nie sprawdzają się.
W Realu tych zmian więcej i na tym koniec, bo efektów nie ma.

Przed gospodarzami ciężki zadanie, bo trzeba ten mecz wygrać, a jednocześnie zagrać na zero w tyłach.
Makaron zapewne tak ustawi zespół, by nie stracić bramki, zapowiada się więc nudne widowisko z małą ilością bramek i sytuacji podbramkowych.
Bayern z pewnością będzie szukać swojej szansy w stalych fragmentach gry. Groźni będę obrońcy - Lucio i Van Buyten
Końcowy wynik powinien oscylować gdzieś koło remisu z lekkim wskazaniem na gospodarzy.
ale Real nie jest obecnie zespołem, na ktory warto stawiać, więc lepszym rozwiazaniem wydaje mi się Under 2.5 bramki

Do góry
#970596 - 18/02/2007 11:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Mr_Andrew]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Celtic - Milan
Bukmacherzy faworyzują tu Milan, ale ja myślę, że jest inaczej.
To, że Milan jest faworytem, to dobrze dla Celticu, bo oni osiagnęli juz i tak dużo, zwłaszcza w kontekscie Fatalnego występu w poprzedniej edycji LM, gdzie odpadli w eliminacjach przegrywając 0:5 na Słowacji.
Drugim argumentem, który do mnie przemawia jest to, że stadion Celticu jest twierdzą niezwykle trudną do zdobycie i na własnym obiekcie Celtowi na ogół nie przegrywają. Przekonal się o tym sam MU, który - co tu dużo mówić - jest obecnie o klasę lepszym zespołem od Milanu.
Celtic przez ligę idzie spacerkiem, bo nie ma godnego rywala i jest "przyzwyczajony" do zwyciestw. U Włochów nie wyglada to już tak różowo.
Argumentem, ktory do mnie przemawia najbardziej, jest waleczność Szkotów. Celtowi nie odpuszczą ani na moment i tu obawiam się, czy Milan sprosta zadaniu, bo to drużyna podstarzała.
Oni chyba nawet nie wiedzą jakie piekło ich czeka.
Atuty Milanu to doswiadczenie, boiskowe cwaniactwo i lepsze wyszkolenie techniczne.
Kaka i Pirlo to zawodnicy, którym trzeba poświecić szczególną uwagę.
Myślę, że ten dwumecz rozstrzygnie się w rewanżu.
Teraz wiecej szans daję gospodarzom i na pewno skorzystam z atrakcyjnego kursu
Moje typy to 1 oraz 1X i raczej over 2.5 bramki

Do góry
#970646 - 18/02/2007 11:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: rene
Barca - Liverpool
[...]
Barca na pewno nie jest w najwyższej formie, ale na mecz z Liverpoolem wyjdzie zmotywowana. [...]
JEDYNKA

To ja dodam od siebie, że skoro grają pierwszy mecz u siebie powinno im zależeć, żeby mieć dobrą pozycję przed rewanżem. Liverpool rzadko przegrywa w pucharach na wyjazdach, ale wg mnie wszystko zależy od nastawienia Barcy.
Osobiście: no bet.

Do góry
#971772 - 18/02/2007 17:05 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: micha$]
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
Real Madrid - Bayern München
Można by powiedzieć pojedynek mistrzów gdyby nie patrzeć na ostatnie wyniki tych drużyn.Niegdyś najlepsze na świecie teamy dziś przegrywają z ligowymi przeciętniakami.Bayern po odejściu Ballacka wogóle nie umie dobrze rozegrać piłki a snajperzy pozostawiają w swojej pracy dużo do życzenia.Real myślę jest w odrobinke lepszej sytuacji ponieważ ma większe zaplecze dobrych zawodników,którzy jednak nie grają na miare swoich możliwości. Kupowane gwiazdy z czasem buntują się że nie wychodzą w podstawowej "11" a gdy już dostają szanse nie pokazują niczego nadzwyczajnego.Oba zespoły grają teraz moim zdaniem na równympoziomie dlatego mój typ to X kurs 3.20
Dla grających za większą kasę ewentualnie 1X

Do góry
#972485 - 18/02/2007 21:21 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Maxero]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Jak zauważyłem nikt nie pisze o spotkaniu
Fc Porto - Chelsea Londyn. Wydaje mi się że będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Po powrocie do bramki Chelsea Petra Cecha The Blues spisuje się świetnie. Oto statystyka
17/02/2007 Chelsea FC vs. Norwich City W - 4:0
10/02/2007 Chelsea FC vs. Middlesbrough FC W - 3:0
03/02/2007 Charlton Athletic vs. Chelsea FC W - 0:1
31/01/2007 Chelsea FC vs. Blackburn Rovers W - 3:0
28/01/2007 Chelsea FC vs. Nottingham Forest W - 3:0
23/01/2007 Chelsea FC vs. Wycombe Wanderers W - 4:0

Mój typ to czysta 2. Ale jest jedno ale..
07/12/2004 Champions League, Group H
FC Porto vs. Chelsea FC 2:1. hehe
Ale mam nadzieje, że "nic dwa razy się nie zdarza" \:\)
i tym razem Chelsea wygra z Fc Porto. Mój typ 2 Bwin 1.95

Do góry
#972496 - 18/02/2007 21:24 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Kibickrk]
Kibickrk Offline
journeyman

Meldunek: 12/01/2007
Postów: 72
Skąd: Kraków
Następny typ to Manu z Lille. Mój typ 2 Bwin 1.9
Manu w tym sezonie w znakomitej formie. Grają fenomenalnie.

17/02/2007 Manchester United vs. Reading FC D - 1:1
10/02/2007 Manchester United vs. Charlton Athletic W - 2:0
04/02/2007 Tottenham Hotspur vs. Manchester United W - 0:4
31/01/2007 Manchester United vs. Watford FC W - 4:0
27/01/2007 Manchester United vs. Portsmouth FC W - 2:1
21/01/2007 Arsenal FC vs. Manchester United L - 2:1

Według mnie Manu jest jednym z faworytów do zdobycia LM w tym roku. Jedynie Inter jest drużyną która może pokrzyżować plany czerwonym diabłom.:) Ale ten mecz napewno wygra Manu.

Do góry
#972697 - 18/02/2007 23:23 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Kibickrk]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zupełnie nietypowy typ:
Który z nich będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)? Peter Odemwingie (Lil) @ 2,88 bwin

Marzeniem Petera jest strzelić bramkę "wielkiemu" ManU na ich własnym terenie. Jak zapewnia, będzie robił wszystko, żeby tak się stało.
Kurs nie zachwyca, ale co tam...

Do góry
#972716 - 18/02/2007 23:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Kibickrk]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Inter - Valencia
Gospodarze ostatni raz przegrali 27 sierpnia 2006
0:2 u siebie z Bayernem po bramkach Pizzaro i Poldiego
Był to ich drugi mecz w grupie B Ligi Mistrzów
Pierwszy też przegrali na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona 0:1
Teraz chłopaki wyśrubowali rekord Europy w ilości wygranych spotkań ligowych z rzędu. Pełna Euforia !
Tyle tylko, że "cattenacio liga" cienka w tym roku jak spagetti po aferach i wykluczeniach. Podniecać sie nie ma czym, no chyba że kogos jarają wiktorie nad Chievo, Treviso, Messiną
Zresztą nasza Wisełka też miała rekord - niezdobyta twierdza - a nawet na UEFA za cienka.

Valencia to jednak klasa wyżej niż wspomniane włoskie klubiki, a że wyszła z dołka, przekonał mnie dzisiejszy mecz z Barcą.
Niektórzy co prawda powiedzą, że Barca to cieniasy...

Jestem pewien, że w środowy wierzór zobaczymy ( ciekawe gdzie? najpewniej w necie ) taką Valencię jak dziś, a to dla Interu będzie bardzo niemiłą niespodzianką, bo goście nie przyjadą po najniższy wymiar kary, ale po komplet punktów.
Dziś co prawda wielu może czytać to z niedowierzaniem, ale pół roku temu byłoby to normalne, bo to wtedy właśnie rządziła Valencia i lepiej było nie wchodzić jej w drogę.
Zobaczymy jak na jej tle zaprezentuje się gruby nr 2 czyli Adriano, czy też kapryśny Zlatan.
Ja sądzę, ze Valencia ma lepszy kolektyw, będzie bardziej zdeterminowana, a że nie pojedzie w roli faworyta, to przywiezie komplecik.
Mój typ: Valencia oraz dokładny wynik 0:2

Do góry
#972952 - 19/02/2007 08:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
mimo ze vALENCIA ograla bARCELONE to wcale nie grała dobrze wiec nie ma sie czym jarac. a pozatym ten "niby" gruby nr.1 Ronaldo ,2 brameczki pyknal dla mILANU ( niestety nie dla Realu juz). ale wracajac do LM. to jakby ta liga wloska byla taka slaba to Roma nie miala by az ok. 14pkt. straty do Interu.wedlug mnie Inter zwyciezy gdyz jest w gazie i gra u siebie.

Do góry
#973207 - 19/02/2007 12:19 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene

Ja sądzę, ze Valencia ma lepszy kolektyw, będzie bardziej zdeterminowana, a że nie pojedzie w roli faworyta, to przywiezie komplecik.
Mój typ: Valencia oraz dokładny wynik 0:2


Zgadzam sie ze zdaniem ,ze Inter moze spotkac niemila niespodzianka.
Tak odwaznie jak Rene nie zagram ,jednak typ X2 wydaje mi sie bardzo atrakcyjny.

@rene - wiesci z "frontu" postaram sie podac jutro ,po przeczytaniu porannych wiadomosci \:\)

Do góry
#973339 - 19/02/2007 13:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Amkwish]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
po pierwsze kris_nh to chciałem się zapytać jakisz masz cel w pisaniu niektórych drużyn specjalnie małą literą a innych dużą??

Ale wróćmy do LM

Real - Bayern - Gdy słyszy się nazwy tych drużyn odrazu myśli się, że będzie wspaniały pojedynek, miliony telewidzów i wspaniały pojedynek. Ale tym razem jak napisal rene prawdopodobnie będzie to nudny, beznadziejny pojedynek. Słabiutki w tym sezonie Real kontra beznadziejny Bayern. Monachijczycy już praktycznie stracili szans ena obronę tytułu i to co pokazują teraz woła o pomstwe do nieba. Z drugiej stronie stołeczni z Hiszpani, gdzie ostatnio bramki strzela przywrócony do składu udający się na emeryture do USA Buck$. Naprawdę nie wrózy to nic dobrego. Capello wie, że tylko awans dalej może spowodować, że jeszcze troszkę posiedzi w Madrycie i zapewne mu się tu uda wymęczyć. Jak ktoś chce szybko usnąć to może sobi eobejrzeć ten pojedynek.
Moje typy:
Under 2,5 gola
Bayern nie strzeli

FC Barcelona - L'pool
Nasz Dżerzi Dudek ostatnio bawi się w bramkarza, ale w noćnych klubach \:D razem z kolegami z drużyny. Naprwdę to nie napawa optymizmem przed wyjazdem na Camp Nou. Z drugiej strony awantura na linii Eto,o - Frank i Roniie, który chyba gorzej skończy się dla kameruńczyka. Jask już napisałe rene liga hiszpańska mimo wszystko jest lepiej ceniona niż angielska (choć ja osobiście wolę angielską) może nie jest bardziej ceniona, ale poprostu ekipą z wysp nie leżą Hiszpańskie drużyny. Na pewno będzie się chcial pokazać Pepe Reina w stolicy katalonii i może uda mu się zaistniec puszczając jakiegoś babola.
Potencjał ma o wiele lepszy FC Barcelona i to powinno wystarczyć na wygraną w tym meczu.
Moje typki:
Barca - L'pool 1 oraz over 2,5

Do góry
#973350 - 19/02/2007 13:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Amkwish]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
To ja tak pokrotce o kazdym z meczow wyskrobe
Celtic - Milan

Jakos mnie nie przekonuje to ze buki faworyzuja Milan, ani tym bardziej to ze Celtic jest w stanie ograc druzyne z Mediolanu, mimo ze Ronaldo ostatnio poszalal w lidze, to jakos nie widze w tym meczu duzo bramek, choc na tym poziomie rozgrywek trudno wskazac faworyta.
Moje typy: remis i under 2.5

Lille - Man Utd
Graja 2 druzyny ktore spotykaly sie juz kilka razy w fazie grupowej LM, kazdy mecz konczyl sie underem, mysle ze teraz bedzie podobnie, co do zwyciescy tego meczu... wstrzymam sie od glosu \:p
Moj typ: under 2.5

PSV - Arsenal
nic mi nie przychodzi do glowy

Real Madryt - Bayern
Mimo slabej gry Bayernu ostatnio w lidze, mysle ze inaczej bedzie to wygladalo w LM, mysle ze Bayern bedzie chcial zagrac na remis, natomiast Real wykorzystac atut wlasnego boiska i wygrac wyzej niz 1:0

Moje typy: Real Madryt i over 2.5

o srodowych meczach napisze cos moze jutro, z chcecia przeczytam co mysli na temat Barcy amkwish, i jak to sie tam roziwiazalo z domniemanym konfliktem na linii Eto'o kontra wiekszosc druzyny \:p

Do góry
#973352 - 19/02/2007 13:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Dziabor]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
hmm sie rozpiedzilem z tym Ronaldo.... a przeciez nie moze on chyba grac w Milanie w LM \:\)

Do góry
#973370 - 19/02/2007 13:23 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Dziabor]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Nawet na pewno nie moze

Do góry
#973391 - 19/02/2007 13:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Jak wszyscy wiemy meczy LM w "publicznej" za wiele nie bedzie, osobiscie chcialbym "serdecznie pozdrowic" z tego miejsca pana K. , lecz postep nas nieustannie pcha do przodu, sa i minusy i plusy, pozwole sobie na kilka slow o plusach;-)

Na Onecie mozna ogladac wszystkie dostepne spotkania na zywo w danym dniu, usluga kosztuje niecale 11 zlociszy.
Mozna aktywowac za pomoca sms, a wczesniej sprawdzic jak to wyglada w naszym konkretnym przypadku.

Tutaj:
http://www.sport.onet.pl.liga.html

Zeby nie bylo ze reklamuje onet, mam ich gdzies ale mysle ze info sie przyda wiekszosci:)

Pozdrawiam

Do góry
#973404 - 19/02/2007 13:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Biszop]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
dsf pokazuje mecz barcy z liverpolem dla zainteresowanych
osobicie polecam stronke soccerlive, na bank tez tam bedzie mozna ogladam meczyki- ale bez polskiego komentarza
a co do typow to dla mnie jedyne mecze do zagrania to undery w madrycie i glasgow

Do góry
#973488 - 19/02/2007 14:43 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: szymon0305]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Biszop, ten link jest jakiś lewy, czyli do poprawki
Ja też wolę soccerlive, bo płacić Walterowi nie zamierzam, a poza tym to jest poproniony pomysł, bo net zrywa transmisję
Przynajmniej u mnie tak jest, choć mam dobre łącze

Tym bardziej nie zamierzam płacic za ten ochłap, bo jeśli już to chciałbym mieć wybór każdego spotkania z osobna po relatywnie niskiej cenie.
A tak trzeba płacić za cały pakiet, ktorego i tak nie sposób obejrzeć

@sorry za małego OT

Do góry
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Sensei, wHiTe_StAr, VVega, burbon, pacyfista, Lukasz111, igea23), 4384 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582811 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07