Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#973519 - 19/02/2007 15:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Oops, przepraszam, faktycznie jeden maly znaczek i link nie dziala;-)
http://sport.onet.pl/,,450759,liga_info.html

tu jest dokladnie opisane co i jak.

Co do tej propozycji to wychodzic z zalozenia "ze Walterowi nie bede placic" to chyba nie tak;-)
Wiekszosc internetowych transmisji ma opoznienie do 2 minut wiec w przypadku jesli gram live ma to dla mnie zasadnicze znaczenie.
Tak wiec jesli ow Walter zaproponuje mi lepsza transmisje i do tego realna to 10 zlociszy mi roznicy nie zrobi, a wrecz przeciwnie.
Oczywiscie nikogo nie namawiam ale jesli bedzie to faktycznie realna transmisja to propozycja wydaje sie ciekawa, zostaja jeszcze rozne inne kanaly nie tylko polskie i wiem o tym.
Tak czy siak to tylko info dla innych i byc moze komus sie przyda, oceniac bedziemy we wtorek wieczorem i na ten moment proponuje zakonczyc:)

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#973526 - 19/02/2007 15:06 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
smz Offline
journeyman

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 86
Originally Posted By: rene
Inter - Valencia
Gospodarze ostatni raz przegrali 27 sierpnia 2006
0:2 u siebie z Bayernem po bramkach Pizzaro i Poldiego
Był to ich drugi mecz w grupie B Ligi Mistrzów
Pierwszy też przegrali na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona 0:1
Teraz chłopaki wyśrubowali rekord Europy w ilości wygranych spotkań ligowych z rzędu. Pełna Euforia !
Tyle tylko, że "cattenacio liga" cienka w tym roku jak spagetti po aferach i wykluczeniach. Podniecać sie nie ma czym, no chyba że kogos jarają wiktorie nad Chievo, Treviso, Messiną
Zresztą nasza Wisełka też miała rekord - niezdobyta twierdza - a nawet na UEFA za cienka.

Valencia to jednak klasa wyżej niż wspomniane włoskie klubiki, a że wyszła z dołka, przekonał mnie dzisiejszy mecz z Barcą.
Niektórzy co prawda powiedzą, że Barca to cieniasy...

Jestem pewien, że w środowy wierzór zobaczymy ( ciekawe gdzie? najpewniej w necie ) taką Valencię jak dziś, a to dla Interu będzie bardzo niemiłą niespodzianką, bo goście nie przyjadą po najniższy wymiar kary, ale po komplet punktów.
Dziś co prawda wielu może czytać to z niedowierzaniem, ale pół roku temu byłoby to normalne, bo to wtedy właśnie rządziła Valencia i lepiej było nie wchodzić jej w drogę.
Zobaczymy jak na jej tle zaprezentuje się gruby nr 2 czyli Adriano, czy też kapryśny Zlatan.
Ja sądzę, ze Valencia ma lepszy kolektyw, będzie bardziej zdeterminowana, a że nie pojedzie w roli faworyta, to przywiezie komplecik.
Mój typ: Valencia oraz dokładny wynik 0:2


oj... Nie wiem czym się kierujesz typując na Valencie. Tym, że wygrała z Barcą, która jest w lekkim dołku ? Te porażki Interu o których pisałeś były dawno, bardzo dawno ! Inter wtedy że tak powiem "zgrywał się", a zgrać się już zgrał napewno czego jesteśmy świadkami(15 zwycięstw z rzędu w niebyle jakiej lidze...)Dla mnie pewna 1 ! Może Inter nie wygra wysoko ale wygra!

Do góry
#974345 - 19/02/2007 19:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: smz]
david12 Offline
stranger

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 13
Strzałka . Mam taka mała prosbe jezeli ktos dysponuje prawdopodobnymi składami ekip na mecze LM byłbym wdzieczny o ich podanie . Przypominam iz napewno w jutrzejszym spotkaniu w barwach Milanu nie zobaczymy Ronaldo \:\) .
Widze ze nikt nie obstawia meczu PSV - ARSENAL jak dla mnie jest to jeden z ciekawszych meczy do obstawiania w tej fazie rozgrywek mianowicie PSV ostatnimi czasy gra coraz słabiej , traci przewage we własnej lidze nad Ajaxem ,ostatnie cztery spotkania w ich wykonaniu bardzo słabe zaledwie jedna wygrana. Inaczej wyglada sytuacja Arsenalu w ostatnich 5 meczach 4 zwyciestwa i jeden remis . Nie zapominajmy równiez o poziomie jakie prezentuja obie ligi
pozdrawiam david

Do góry
#974454 - 19/02/2007 19:41 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: david12]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
UEFA.com badz oficjalnie strony klubów i po sprawie \:\)

Na takie elitarne rozgrywki jak LM prawie na każdym serwisie sportowym znajdziesz prawdopodobne składy.

Pozdrawiam.

Do góry
#974606 - 19/02/2007 20:15 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Real Madryt - Bayern Monachium

Stadion: Santiago Bernabeu



Sedzia główny: Frank De Bleeckere

Asystenci: Peter Hermans i Walter Vromans


Kadra Realu Madryt: Casillas and Diego López. Salgado, Raúl Bravo, Cannavaro, Pavón, Mejía, Roberto Carlos, Marcelo, Torres and Helguera. Emerson, Gago, Beckham, Guti, Reyes and Robinho. Raúl, Van Nistelrooy and Higuaín.

Nie zagrają: Cicinho, Diarra and Sergio Ramos (injured), and Cassano and Miñambres (technical decision).

Skład Bayernu: Kahn - Sagnol, Lucio, Van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Demichelis, Van Bommel, Schweinsteiger - Podolski, Makaay

Hitfel chyba nie podał jeszcze kadry badz Ja nie moge nigdzie tego znaleść. Dlatego wkleiłem prawdopodobny skład Bayernu na ten mecz.

Znów spotykają sie razem tym razem jako klubu już nie tak mocne jak choćby miało to miejsce w roku 2002 kiedy to oba zespoły były najsilniejsze w swoich rodziimych ligach. Bardzo dużo myślałem jak opisać to spotkanie, jaki umiescic nagłówek nad tekstem i miałem nawet kilka ciekawych pomysłów ale najlepszy ujrzałem na nieoficjalnej stronie Bawarczyków " Giganci w dołku" to chyba odzwierciedlwszystko co można napisać o tych drużynach.

Nadal dwie wspaniałe i znane nazwy, które po wielu sezonach wspaniałej zaczynaja spisywać sie poniżej oczekiwan fanów oraz koneserów piłki. O ile Bawarczycy mogli sie tego spodziewać to z Realu zrobiono "Galacticos" które wiecznie bedzie grało pieknie i skutecznie, rzeczywistość jest zupełnie inna. Real poraz kolejny musi słuchać gwizdów kibiców a Capello musi oglądać białe chusteczki, które są zwrócone w jego kierunku.

Wydawać sie mogło że na poczatku tego sezonu Real sie zbroi. Przejscie Capello do zespołu mogło oznaczać prowadzenie tego zespołu twardą ręka, poprzedni prezesi skupiali sie raczej nad tym aby sprowadzać gwiazdy, które grają pieknie w przodzie i nie zawsze pamietało sie o tym iż obrona jest wazniejsza od trzech kolejnych gwiadorów w przodzie, którzy pobierają galaktyczne pensie. Capello wiedział co dobre i szybko zabrał ze sobą Canavaro, Diarre oraz Emersona poprawiając tym samym szyki obrone "królewskich". Mamy już tak: dobry trener potrafiacy świetnie pukładać gre w obronie + trójka zawodników którzy sa wspaniali w destrukcji ataków rywala do tego w składzie sa nadal tacy zawodnicy jak Robinho, Reyes, Van Nisterloy w bramce Casillias więc kogo tutaj brakuje? może troche młodzieży... no i prosze w okienku zimowym Calderon sprowadza Marcelo, Higuana i Gago o tych dwóch ostatnich biło sie pół Europy a zakupił ich Real!

Troche o Realu zostało powiedziane teraz przyszedł czas na zespół gości. Mając na uwadze kilka ostatnich czynników można powiedzieć że Bayern jest jeszcze w gorszej dyspozycji niż Real. O ile w Realu wydawac sie może że skutki pracy Capello już nie długo zaczną przynosić jakieś efekty to po powrocie Hitzfelda trudno zauważyc w zespole Bayernu jakieś pozytywne aspekty.

Grają słabo a wręcz tragicznie! Skład nie przekonuje mnie kompletnie. W bramce Kahn- jestem zdania ze on powinien dać już sobie spokój i odłozyc rekawice do szafki raz na zawsze ( w niemczech pojawiły sie pogłoski ze Bayern poszukuje nowego bramkarza). Nie ma już w nim za wiele ze starego Kahna i nie powinien bronić bramki Bayernu w tak waznych meczach jak ten z Realem bo jest już najprosciej w swiecie na to za słaby. Kolejna formacja to obrona i tutaj nadzieje wiąze z Hitzfeldem bo on zawsze miał dobry wpływ na to co działo sie defensywie (pomijając już to że Van Buyten i Sagnol mnie nie przekonują). W lini pomocy zagra jutro najprawdopodobniej taka czwórka: Demichelis - Salihamidzic - Van Bommel - Schweinsteiger o ile Bommel i "blondas" mogą być to Demichelis i Salihamidzic to już nie ten sam poziom. Linia ataku czyli Podolski i Roy też jest ok. choć też nie jest to dwójka nadzwyczajna. Podolski nie potrafi sie tak do konca znaleść w tym zespole ale widac że Hitzfeld stara mu sie bardzo w tym pomóc i daje mu zapewne więcej okazji do gry niż Doll. Roy nadal jest bardzo dobrym napastnikiem ale mimo wszystko nie gra już tak jak chocby w sezonie 2005/2006.

Obencie Bayern zajmuje 4 miejsce i traci aż 12 pkt. do lidera Bundesligi czyli zespołu Schalke. W fazie grupowej Bawarczycy walczyli w grupie B z takimi zespołami jak: Inter, Spartak czy Sporting w tej że grupie zajeli pierwsze miejsce z 12 pkt. na koncie.

Typ: 1

Kurs: 1,95

Stawka: 4/10

Buk: Expekt




"...jutro rozegramy wspaniały mecz"

Do góry
#974641 - 19/02/2007 20:28 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: david12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: david12
Widze ze nikt nie obstawia meczu PSV - ARSENAL jak dla mnie jest to jeden z ciekawszych meczy do obstawiania w tej fazie rozgrywek mianowicie PSV ostatnimi czasy gra coraz słabiej , traci przewage we własnej lidze nad Ajaxem ,ostatnie cztery spotkania w ich wykonaniu bardzo słabe zaledwie jedna wygrana. Inaczej wyglada sytuacja Arsenalu w ostatnich 5 meczach 4 zwyciestwa i jeden remis . Nie zapominajmy równiez o poziomie jakie prezentuja obie ligi

Teoretycznie masz rację, więcej szans mają Kanonierzy, przynajmniej jeśli popatrzeć na aktualną formę obu zespołów.
Z drugiej zaś strony należy wziąć pod uwagę atut wlasnego boiska, a tu PSV na ogół nie przegrywa.
Bukmacherzy też lekko faworyzują gości
Wytypowanie rozstrzygnięcia tego spotkania jest bardzo trudne
Ligowa forma moze nie przełożyć się na rozgrywki miedzynarodowe. Ileż to już było przypadków, gdzie jakaś drużyna ciągnąca się w ogonie tabeli skazywana była na porażkę z zespołem, który na własnym podwórku odprawia kolejnych rywali z kwitkiem, a wynik był zgoła inny.
Mi się wydaje, że w tym meczu obie drużyny strzelą i coś mam przeczucie, że po jednej bramce. Może wiec 1:1, remis

Do góry
#974646 - 19/02/2007 20:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Jose]
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
Real Madrid - FC Bayern München 2

Zapowiada się bardzo ciekawy zarówno ze sportowego jak i bukmacherskiego pkt widzenia mecz a jak wiadomo pkt. widzenia zależy od pkt siedzenia tak też w tej sytuacji sympatycy "wielkiego" Realu nie wyobrażają sobie innego wyniku niż zwycięstwa na Santiago Bernabeu. Fani Bayernu natomiast liczą na dobry wreszcie występ podopiecznych nowego starego trenera Ottmara Hitzfelda. Do tego typowania tego meczu trudno się zabrać bo to typowy no bet i basta. Jeżeli jednak miałbym się pokusić o typowanie wyniku więcej szans na zwycięstwo dawał bym mistrzowi niemiec a takie teksty, że bayer przechodzi kryzys albo jest w dołku można pomiędzy bajki włożyć zwłaszcza przed meczem o tak wielką stawke. Prawdą jest, że piłkarze Hitzfelda ostatnio zawodzą tyle, że nie w lidze mistrzów tylko lidze niemieckiej a to różnica.
Oba zespoły są w bardzo podobnej sytuacji i zwycięstwa dającego awans do 1/4 potrzebują niczym powietrza zwłaszcza, że ktoś tu bedzie musiał seson 07 zaliczyć do straconych. Realowi atut własnego boiska wiele moim zdaniem nie pomoże... niemcy grają bardzo konsekwentnie i dobrze w obronie. Przypomne jeszcze mecz w LM przeciwko Interowi w którym to ponoć też bayern szans nie miał bo w lidze zawodzili przechodził "kryzys" W poprzednich 6 meczach 3 razy wygrywał bayern 2 razy Real i raz padł remis. Moim zdaniem Bayern zagra o niebo lepiej niż w ostatnim przegranym ligowym meczu i pozwoli zarobić pare groszy ...

Do góry
#974716 - 19/02/2007 20:56 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Jose]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Ok Rene, szanuje Twoja wypowiedz co do meczu Inter - Valencia.
Piszesz liga włoska słaba .. Porównujesz ja do polskiej ..
Inter pobił rekord Europy i to bez dwóch zdan.
Grają ciekawą piłke, mają swietny zespół.
To czemu w tej słabej lidze przez tyle lat, nikt nie zbliżył sie do 15 kolejnych zwycięstw?
Przecież w każdej lidze można wypisać jakichś 'ogórkow'
we Włoszech piszesz ze to Chievo, Treviso, Messiną..
W Hiszpanii przecież też są takie drużyny jak np. Levante, Santander czy Tarragona.
Ale są i wielkie kluby jak Barca, Madryt czy Sevilla.
We Włoszech niby slabizna, ale czy Milan w tym sezonie jest słaby? Mają bilans 11-8-4 !
Roma jest słaba? Fiora? Swietne w tym sezonie Empoli?

Wg mnie nie można porównywać dwóch lig ze soba ale pisane, że Lega Calcio jest cienka uważam za nie na miejscu \:\)

Kilka sezonów Valencia, z dobrym składem miała sobie dla rozluźnienia rozegrać mecz z Interem i rozjechać IM jak walec.
Skończyło sie jak się skonczyło, nie musze przypominać ( a może powinienem - Val - Int 1:5 )

W środowym meczu spodziewam się ładnego widowiska, z dobrą grą obronna Valencii. Inter w ataku jest bardzo silny, w obecnej formie jest w stanie wygrać z każdym.
Tylko najbardziej niepokoi mnie ten rekord..
Nie ma oczywiście co do tego wliczać LM ale kiedyś swietna seria się skonczy.
Jednak liczę, ze Inter wygra 1-0 i spokojnie będzie mogł sie skoncentorwać na kolejnym ligowym meczu

A! I jeszcze jedno - nikt nie może Barcy nazywać od cieniasów \:p

Pozdrawiam

Do góry
#974722 - 19/02/2007 21:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Jose - kilka sprostowań

Poprzednim trenerem Bayernu nie był Thomas Doll, ale Felix Magath
Magath, faktycznie, nie stawiał na Poldiego

Co do Kahna to się absolutnie nie zgadzam.
Fatalnie gra obrona Baternu i dotyczy to wszystkich bez wyjątku.
Lucio i Lahma także. szczegolnie zawodzi ten ostatni. W obronie dramat, akcji oskrzydlających brak. Hitzfeld w tej chwili robi wszystko, by Bayern tych bramek nie tracił, ale nie do końca mu się to udało, choć male światełko w tunelu widać

Najgorzej prezentuje się druga linia i tu upatrywałbym fatalnej postawy Bawarczyków. Schweinsteiger w ogole nie nadaje sie do gry, bo on nie gra po prostu nic. Równie fatalnie "prezentuje" się Van Bommel. Jeden i drugi był przymierzany na kreatora gry, ale to w obu przypadkach pomyłka, bo żaden z nich nie ma takich cech. Jeśli popatrzeć na wybór graczy w II linii, to tak naprawdę nie ma z czego wybierać, bo są tam gracze znani od kilku sezonów, ale niezbyt wiele wnoszący do gry.
Być może do składu wróci Hargreaves - jest to możliwe. Ale i on raczej nie wpłynie znacząco na grę tej formacji.
Napastników bym nie krytykowal, bo oni po prostu nie dostają piłek. Makaay to taki typ gracz, któremu trzeba dograć piłkę i wtedy on potrafi wykończyć akcję. Tylko on takich piłek nie dostaje, albo dostaje ich mało. Poldi nie grał, reszta napastników też nie błyszczy. Jest duża presja i to też decyduje, że jak są okazje strzeleckie, to napastnicy je marnują.

Po tym co napisałem, wydawać by sie mogło, że Bayern nie ma z Realem większych szans. Ale to do końca nie jest tak.
Mecz w wykonaniu Bawarczyków może wygladać inaczej niz te w Bundeslidze. I raczej tak będzie.
Tu pod uwagę trzeba wziąć doświadczenie Hitzfelda
i doświadczenie zawodników Bayernu. Wystarczy popatrzec na skład.

Dużo tu będzie zależało od tego, jak ułoży się mecz.

Reasumując:
1 na Real prawdopodobna, choć Real też mnie nie przekonuje.
Potrafi zagrać dobre zawody, ale potrafi dać ciała, vide mecze z Recreativo 0:3, czy Levante 0:1 czy ostatni bezbramkowy remis

Do góry
#974745 - 19/02/2007 21:15 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Mój pewniak na jutro, to M jak Mecz - zamiast M jak Miłość! K... co za kraj \:\(

Do góry
#974760 - 19/02/2007 21:21 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
platynowy007
Źle mnie zrozumiałeś. Nie porównałem ligi włoskiej do polskiej, bo nie ma co porównywać. Porównałem tylko rekordy IM i Wisły
tyle tylko, że rekord IM nie robi na mnie żadnego wrażenia, bo dotyczy on ligi, a nie LM
Mialem na myśli to, że liga włoska w tym sezonie jest cienka i to podtrzymuje, bo po pierwsze nie ma tam Juve, nie ma konkurencji. Roma owszem, ale to za mało. Milan cienki jak nigdy, a Viola nieprzekonująca. Myślę, że punktowe kary odbiły się na grze, bo motywacja nie ta. Te drużyny powinny walczyć o Scudetto, a nie o puchar UEFA lub garś gruszek.
3 w tabeli Palermo zapewne będzie grać w eliminacjach przyszłorocznej LM i po tym co widziałem - a widziałem kilka spotkań - większych szans im nie daję, no chyba że się zasadniczo wzmocnią.

Obawiasz się, że seria IM się kiedyś skończy. Ja akurat tego nie brałem pod uwagę, bo ja nigdy nie typuję na przełamanie serii, ale na jej kontynuowanie. I to ja raczej mogę mieć obawy.
Z tym, że ta seria dotyczy ligi i niekoniecznie musi się przełożyć na rozgrywki międzynarodowe.
Typuję na Valencię, bo niektórzy chyba nie doceniają klasy tego zespołu
I twierdzę, że Valencia postawi IM poprzeczkę znacznie wyżej niż jakikolwiek włoski zespół

Do góry
#974796 - 19/02/2007 21:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Kadry na jutrzejsze mecze:
Inter Mediolan
(przypuszczalny sklad) J. Cesar; Maicon, Materazzi, Cordoba, Maxwell; Zanetti, Vieira, Cambiasso, Stankovic; Ibrahimovic, Adriano

Valencia
(kadra meczowa) Cañizares, Mora, Butelle, Curro, Miguel, Albiol, Navarro, Ayala, Marchena, Moretti, Albelda, Pallardó, Jorge López, Joaquín, Hugo Viana, Angulo, Silva, Villa i Morientes
(przypuszczalny sklad) Canizares; Migel, Ayala, Marchena, C. Torres; Joaquin, Albelda Angulo, Silva; Villa, Morientes

Transmisje TV:
ART Sport 5,Canal + 2 Spain,Cine + Foot + 4,DigitAlb Premium 4
ESPN + , Mediaset Premium 1,NTV Sport On-Line,Premiere Sport Portal,SKY Calcio 8,Sky Sport Interactive 2 , Sport 1 (Ukr)
Sport N,Sport TV Multijogo,Sport TV2,SuperSport 3 Nova,SuperSport 5 SA,TV6 Sweden

Wyjatkowo ciezki mecz, jutro postaram sie skrobnac cos wiecej, przy okazji wrzuce pozostale sklady.

Dobrej nocy:)

Do góry
#974800 - 19/02/2007 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: kfjatek]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
PSV Eindhoven – Arsenal Londyn

Dla mnie PSV jest niewiadomą. Nie grali ostatnio najlepiej, przegrali kilka meczów, lecz nadal liderują Eredivisie z przewagą
5 punktów. Będą osłabieni, prawdopodobnie nie zagra Farfan, lecz grają bardzo zespołową piłkę i mają piłkarzy zdolnych go zastąpić
(Kone, Ardelli).

Kluczową postacią w zespole może być bramkarz Gomes. Dlaczego? Ponieważ największym problemem Kanonierów jest skuteczność. Grają oni pięknie tworząc efektowne i skomplikowane akcje, których często nie mogą zakończyć umieszczeniem piłki w siatce. Nie trafiają do pustej bramki lub walą prosto w bramkarza.
Ale ja liczę, że jutro będzie inaczej.

Pełna mobilizacja i koncentracja w szeregach Arsenalu. W składzie meczowym zabraknie podstawowych prawych obrońców Eboue i Hoyta, ale zagra tam Djourou ( grał na prawej stronie w meczu z Boltonem) lub powracający do składu Gallas ( 70 minut w meczu z Blackburn). Brak Van Persiego zostaje zniwelowany dobrą formą Adebayora i niezłą Baptisty.

Trzeba przyznać Arsenal jest w gazie, forma przyszła za późno by walczyć o tryumf w Premier League, ale są w stanie wywalczyć trzy pozostałe trofea ;).
Pewność dały im wyniki: zniszczenie dwukrotne Liverpoolu, wygrana z ManU, eliminacja z Pucharu Boltonu( który ostatnimi czasy był dla Kanonierów zbyt twardy) wywalczenie remisu z Middlesbrough, pomimo gry w osłabieniu. Przekonuje mnie także forma, w jakiej znajdują się poszczególni piłkarze, przede wszystkim Rosicky, Clichy, Gilberto Silva, Lehmann oraz wspomniani wyżej napastnicy. A i niemalże zapomniałem, Arsenal ma jeszcze Thierryego HENRY, który do imponującej palety swych umiejętności dołożył jeszcze grę głową!!! Spodziewam się, że jutro zobaczymy bojowy, kreatywny Arsenal, który wykorzysta stworzone szanse i wywiezie zwycięstwo z Eindhoven.

PSV: Heurelho Gomes; Jan Kromkamp, Alex, Manuel Da Costa, Carlos Salcido; Edison Méndez, Timmy Simons, Phillip Cocu, Jason Culina; Diego Tardelli, Arouna Koné.

Arsenal: Jens Lehmann; William Gallas, Philippe Senderos, Kolo Touré, Gaël Clichy; Tomáš Rosický, Cesc Fabregas, Gilberto, Fredrik Ljungberg, Aleksandr Hleb; Thierry Henry

TYP: ARSENAL LONDYN

Szczęścia życzę

Do góry
#974819 - 19/02/2007 21:45 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: orpgad]
kudzior Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2007
Postów: 742
Celtic - bez Zurawia i Kennego Millera (uraz glowy w ostatnim meczu - strzelil 3 bramki w Celticu w LM)

Do góry
#974847 - 19/02/2007 21:53 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: rene]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
A propo's meczu Barcelona - Liverpool - kilka zdań na temat aktualnej sytuacji w klubie powiedział Johan Cruyff:


Były trener Barcelony, Johan Cruyff, w swojej publikacji na łamach „La Vanguardia” opisał sytuacje z minionego tygodnia widzianego oczami cule. Stwierdził również, że nigdy nie wątpił w Franka Rijkaarda i w to, że świetnie rozwiąże ten problem.

Cruyff przekonuję, że Holender nie odejdzie z miasta Gaudiego jeszcze przez długi okres, ponieważ jest on właściwym człowiekiem na odpowiednim miejscu: „Plotki o możliwym odejściu Rijkaarda uznałem za absurd. On na pewno chce kontynuować swoja misje w Barcelonie, dalej wprowadzać projekt „wielkiej Barcelony” w życie. Nie widzę nikogo lepszego na jego miejsce.”

„Frank gdyby chciał odejść powiedziałby o tym wcześniej, bo wie, że niespodziewane pożegnanie z klubem mogłoby mieć tragiczny wpływ na zespół” dodał trener Dream Teamu.

Cruyff zgodził się również ze stwierdzeniem całej sytuacji z Eto’o jako "burzy w szklance wody" i pogratulował prezydentowi i trenerowi Blaugrany za sposób, w jaki rozwiązali problem: „Podjęli najlepszą z możliwych decyzji. Problem został rozwiązany z myślą głownie o dobru Barçy.”



A więc parówkowym skrytożercom oraz tym, którzy łapią za nogę Eto'o, żeby wyciagnąć go z naszego klubu mówimy stanowcze NIE \:D

Do góry
#974853 - 19/02/2007 21:56 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: kudzior]
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
Originally Posted By: kudzior
Celtic - bez Zurawia i Kennego Millera (uraz glowy w ostatnim meczu - strzelil 3 bramki w Celticu w LM)
No nie do konca..."Na urazy narzekają Maciej Żurawski, Jan Veenegoor of Hesselink i Craig Beattie.
Na czas wyleczył się natomiast Kenny Miller, który w weekend w nietypowych okolicznościach doznał urazu głowy"

Zródło PAP/Onet.pl

Do góry
#974870 - 19/02/2007 22:04 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: $Neverland$]
kudzior Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2007
Postów: 742
Zurawskiemu odnowil sie uraz łydki wiec raczej nie zagra a Miller zderzyl sie z sedzia glowami podczas rozgrzewki \:p

Do góry
#974891 - 19/02/2007 22:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: kudzior]
kudzior Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2007
Postów: 742
Milan tez podobno niezle oslabiony (Dida, Nesta, Serginho i Inzaghi) nie wiadomo czy wystąpią

Do góry
#975084 - 20/02/2007 07:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: kudzior]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
w milanie nie zagra tez gilardino, czyli znajac ancelottiego milan wyjdzie systemem 4-4-1-1, z wysunietym olivera i wspomagajacym go kaka, typowy mecz na under lub x do przerwy

Do góry
#975094 - 20/02/2007 07:34 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: szymon0305]
derlysy Offline
member

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 123
moim skromnym zdaniem to bedziue typowa underowa kolejka ligi mistrzow. waidomo kazdy w pierwszej chwili bedzie myslal zeby nie stracic brakmi poznij pomysli o jej strzeleniu gdyz w zapasie jest jeszcze rewanz a wynik 0:0 jest chyba lepszy u siebie niz 1:1 dlatego w tej kolejce zagram na undery pomine tylko mecz w Porto bo tam cos czuje 2:1 dla angoli

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07