Opcje tematu
#188770 - 07/01/2004 22:06 Reorganizacja III ligi
wesul Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/10/2001
Postów: 2155
Skąd: Warszawa
W zwiazku z protestami menagera niegrajacej druzyny Polonia Warszawa, prosze o wypowiedzenie sie w sprawie reorganizacji rozgrywek III ligi.

Sonda bedzie "otwarta" do piatku do godziny 24, a decyzja jaka tutaj zapadnie bedzie obowiazywac od poniedzialku (12.I.)

Do góry
#188771 - 08/01/2004 00:05 Re: Reorganizacja III ligi
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
INNE: liga 13-sto zespolowa, co jednak wiaze sie znowu z pieprznikiem z tworzeniem terminarza itp. niemniej Piterson ma kawalek racji, bo jesli tak jak mowi wyjechal w sobote nie mogl wiedziec ze spadnie na niego tyle walkowerow.z drugiej strony przed wyjazdem mogl zapodac posta do "apelacji..." i poprosic o przelozenie meczow od...do... i teraz nie bylo by problemu. na szczescie nie mnie tu podejmowac ostateczne decyzje.
p.s. ciekawym kto jest taki "madry" i oddal glos na opcje "2 grupy po 10 druzyn" i jak sobie to wyobraza

Do góry
#188772 - 08/01/2004 01:44 Re: Reorganizacja III ligi
pele Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/02/2003
Postów: 3447
tu nie chodzi o to czy ma być 15 czy tyle ile jest teraz zespołów!!! tu chodzi poprostu o to że zespół Polonii grał i poprostu przez ten ostatni okres był nieobecny i nawet nie był świadomy że oddaje mecze walkowerem. I mi sie chyba udało to zrozumieć i zgodziłem sie rozegrać mecze z drużyną Polonii w innym terminie i nawet napisałem gdzieś tutaj ze tego walkoweru nie ma (jak dla mnie) i nawet już w takim przypadku jak pozostali uczestnicy nie zgodzą się na rozegranie (powtórzenie) meczy drużyny Polonii to i tak nie ma 3 walkowerów tylko sa 3 mecze oddane walkowerem!!! a za dwa mecze oddane walkowerem nie ma wykluczenia z rozgrywek!!! więc i tak nie rozumiem sensu tej sondy!!!

Do góry
#188773 - 08/01/2004 02:42 Re: Reorganizacja III ligi
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
wesul moim zdaniem Pitersson powinien wrócić do gry bowiem EEL jest grą dla użytkowników i bez nich by jej nie było. Ponadto, wykluczenie z rozgrywek powinno dotyczyć tych którzy nie pojawiają się wogóle w dziale EEL i nie wykazują chęci zmiany stanu rzeczy czego o Piterssonie stwierdzić nie można. Jako członek zarządu EEL i zarazem jej Prezes jestem za przywróceniem Piterssona do gry, lecz pierwszy walkower wykluczy go z rozgrywek...

wesul, co do III ligi to jestem Ci wdzięczny że okazujesz tyle cierpliwości przy sprawowaniu pieczy nad nią, moim zdaniem liga powinna grać jak po reorganizacji wespół z zespołem Piterssona...

Do góry
#188774 - 08/01/2004 03:01 Re: Reorganizacja III ligi
pele Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/02/2003
Postów: 3447
gratuliuję zajęcia stanowiska przez prezesa należi ci się duużee iwo:

Do góry
#188775 - 08/01/2004 03:22 Re: Reorganizacja III ligi
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Czy ****a kiedyś wszystko w tej 3 lidze będzie normalnie ?!?!
Prosze mnie uprzejmie poinformować jak ustalicie ostateczną wersje gier w tej klasie rozgrywek bo już c*** mnie strzela że tak się wyraże

Do góry
#188776 - 08/01/2004 14:19 Re: Reorganizacja III ligi
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Oto ja, współwinny zaistniałego zamieszania! Witam!
Przede wszystkim dziękuję wesulowi za utworzenie tego tematu, co jest równoznaczne z okazaniem mi zainteresowania, dzięki!
Dziękuję Premowi za przychylne dla mnie stanowisko! Wielkie dzięki! Jednocześnie pokazuje to, że mam trochę racji w całym tym sporze.
Dziękuję również wszystkim graczom III ligi, którzy wypowiedzieli się w tym temacie, szczególnie Pelemu za wyrażnie zgody na powtórzenie meczu i nieobecnemu jeszcze w tym temacie McTypowi za to samo.
Ja nie wypowiedziałem się w sondzie, uważam że jestem tu stroną i nie powinienem głosować w swojej sprawie. Jeśli zostanę przywrócony to liga będzie miała 13 drużyn, co niewątpliwie utrudni układanie terminarza. Zdaję sobie z tego sprawę i jeszcze raz dziękuję w tym miejscu wesulowi za pracę wkładaną w prowadzenie III ligi, no i za robiebie tabel, wyników i statystyk! To jest dobra robota, którą trzeba docenić i nie można mieć pretensji za jakieś poślizgi (tym razem sporo w tym mojej winy, przepraszam, szczególnie lukboja ).
Cóż więcej mogę powiedzieć, wypada mi czekać na ostateczną decyzję Zarządu EEL i podporządkować się jej. Ze swojej strony obiecuję w razie zaplanowanych wyjazdów przekładać wcześniej mecze, tak aby do końca sezonu nie mieć ani jednego walkowera.

Do góry
#188777 - 10/01/2004 17:29 Re: Reorganizacja III ligi
wesul Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/10/2001
Postów: 2155
Skąd: Warszawa
Sonda zakonczona.
Od poniedzialku gramy wedlug systemu po pierwszej reorganizacji. Jedna grupa - 15 zespolow (razem z Polonia, FC Bombers i Vaillant FC).
Wieczorem, albo jutro rano odpowiednie terminarz bedzie na stronie i w temacie III liga.

Do góry
#188778 - 10/01/2004 19:49 Re: Reorganizacja III ligi
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Sonda zakonczona.
Od poniedzialku gramy wedlug systemu po pierwszej reorganizacji. Jedna grupa - 15 zespolow (razem z Polonia, FC Bombers i Vaillant FC).
Wieczorem, albo jutro rano odpowiednie terminarz bedzie na stronie i w temacie III liga.[/qb][/QUOTE]cooo???????? o kant dupy rozbic ta sonde!! przeciez nawet prezes Prem uznal ze powinno byc tak jak jest teraz + Pitersson...

Do góry
#188779 - 10/01/2004 20:20 Re: Reorganizacja III ligi
pele Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/02/2003
Postów: 3447
[QUOTE]Oryginalnie wysłał pele:
[qb]tu nie chodzi o to czy ma być 15 czy tyle ile jest teraz zespołów!!! tu chodzi poprostu o to że zespół Polonii grał i poprostu przez ten ostatni okres był nieobecny i nawet nie był świadomy że oddaje mecze walkowerem. I mi sie chyba udało to zrozumieć i zgodziłem sie rozegrać mecze z drużyną Polonii w innym terminie i nawet napisałem gdzieś tutaj ze tego walkoweru nie ma (jak dla mnie) i nawet już w takim przypadku jak pozostali uczestnicy nie zgodzą się na rozegranie (powtórzenie) meczy drużyny Polonii to i tak nie ma 3 walkowerów tylko sa 2 mecze oddane walkowerem!!! a za dwa mecze oddane walkowerem nie ma wykluczenia z rozgrywek!!! więc i tak nie rozumiem sensu tej sondy!!![/qb][/QUOTE]sens tej sondy juz próbowałem podważać ale nikt sie wcześniej niestety nie odezwał

Do góry
#188780 - 11/01/2004 01:17 Re: Reorganizacja III ligi
wesul Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/10/2001
Postów: 2155
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Sonda zakonczona.
Od poniedzialku gramy wedlug systemu po pierwszej reorganizacji. Jedna grupa - 15 zespolow (razem z Polonia, FC Bombers i Vaillant FC).
Wieczorem, albo jutro rano odpowiednie terminarz bedzie na stronie i w temacie III liga.[/qb][/QUOTE]cooo???????? o kant dupy rozbic ta sonde!! przeciez nawet prezes Prem uznal ze powinno byc tak jak jest teraz + Pitersson...[/qb][/QUOTE]Jak sam podjalem decyzje o reorganizacji bylo zle. Jak zrobilem sonde - jeszcze gorzej.
Naprawde szkoda jest mi czasu na cotygodniowe zmienianie ilosci druzyn i terminarza.

Do góry
#188781 - 12/01/2004 04:31 Re: Reorganizacja III ligi
wesul Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/10/2001
Postów: 2155
Skąd: Warszawa
Ostatnia w tym sezonie reorganizacje III ligi.
Jest 13 druzyn (12 grajacych + Polonia).

Temat zamykam.

Do góry




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, Lukasz111, Sensei, 11kera11, akagi, Akhu, VVega, Skorpion BB, Piostar, Górnik_Wałbrzych), 3186 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584097 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07