Opcje tematu
#33608 - 18/10/2001 23:58 Nowości w 'mecz.pl'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam wszystkich!

Wysyłam ten post ponieważ wiele się zmienia w 'mecz.pl' i wydaje mi się, że warto o tym powiadomić całe nasze grono, zarówno uczestników forum dyskusyjnego jak i użytkowników innych części serwisu.

Jak wiadomo 'mecz.pl' to nie tylko forum UBB ale także serwis oferujący wiele informacji o sporcie i o obstawianiu. Przez najbliższe tygodnie będzie wprowadzonych coraz więcej pomysłów, coraz więcej stron informacyjnych przydatnych dla nas wszystkich. Z góry dziękuję Wszystkim, którzy przysyłali Swoje koncepcje na to co nowego by chcieli widzieć w tym serwisie.

Nowości z ostatniego tygodnia to przede wszystkim zmiany w dziale "wyniki." Wchodząc na tę stronę zobaczysz teraz linki do najlepszych stron oferujących nie tylko wyniki na żywo ale tam gdzie możliwe także tabele na amerykańskie sporty, hokej europejski, piłkę nożna z całego świata czy tenis. Jeśli tylko Wam czegoś tam brakuje to wystarczy napisać i zostanie dodane.

Za kilka godzin ruszy też strona informacyjna o handicapach azjatyckich, i będzie to najbardziej rozbudowana tego typu strona w kraju. W trakcie realizacji jest też kilka innych projektów, ale o nich powiadomię wszystkich wkrótce.

Na zakończenie dwie informacje o kontaktach ze stronami zagranicznymi. Jesteśmy jedyną polską stroną do której link podaje sam TIP-EX. A od wczoraj jesteśmy połączeni linkiem ze stroną BetHelp.com. Na dodatek jesteśmy jedynym serwisem w dziale "other countries" , który został przez nich polecony i przez to zaznaczony w boldzie.

Ale wszystko co osiągamy, te najmniejsze i te największe kroki, są naszym wspólnym sukcesem, to dzięki nam wszystkim dochodzą emaile o tym, że został dodany do nas link od znanych serwisów internetowych, z prośbą o zrobienie to samo. Dziekuję i życzę udanych zakładów na zbliżający się weekend!

Do góry
Bonus: Unibet
#33609 - 22/10/2001 14:35 Re: Nowości w 'mecz.pl'
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
Mam taką prośbe natury technicznej.Jeżeli już odwiedzają nas goście z zagranicy to znalezienie typów na naszym forum może być z lekka nie wykonalne(przez forum dyskusyjne do sport insider).Proponowałem kiedyś Szakalowi aby calą zabawę TT przenieść do działu typy ,który stoi niewykorzystany od początku forum.Czy nie dało by się nic z tym zrobić ??? Skoro jest dział zatytuowany typy to po cholere je podawać w:forum dysk>Sport ins>Typy TT ??? Na pewno więcej ludzi(także z Polski) skojarzy nazwę typy z typami !!! :rolleyes:
Pozdrawiam

Do góry
#33610 - 22/10/2001 17:06 Re: Nowości w 'mecz.pl'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Macgaj już kiedyś proponowałem to Conradowi ale niesetety nie przeszlo - Za male poparcie ! Moze jakby wiecej osob poparlo tę inicjatywę to byś my w koncu mieli jak nam sie marzy.

Wracając do Conrada to teraz mam kurde naprawde silną konkurencję! Jenak nie jestem sam na bethelp - dołączyl do mnie brat bliźniak Tylko jakiś dziwnie gruby on jest!

Do góry
#33611 - 22/10/2001 23:44 Re: Nowości w 'mecz.pl'
wojgol Offline
member

Meldunek: 06/02/2001
Postów: 154
Skąd: bialystok
Witam na temat nowości może za przykładen w STS'ów wprowadzimy muzyczke do strony powitalnej.
http://www.sts.pl/canyon.mid

Pozdrowienia dla webmasterów STS i Profesjonala(tego szczególnie!!).

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3238 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584563 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07