Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#338016 - 03/05/2005 13:41 BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
Cześć
Przeszukując forum na temat tego buka nie znalazłem niczego, więc postanowiłem sam otworzyć temat, który jego dotyczy.

INFORMACJE wstępne:
Najważniejsza fakty dot. beteurope to możliwość dokonywania wpłaty poprzez kartę (w moim przypadku to electron Inteligo). Zwrot też jest na kartę, więc środki są zablokowane - 30 dni.

Prosty interfejs, szeroki wachlarz zdarzeń live...minusem może być język, ponieważ wciąż nie mają polskiej strony. Ale jeżeli ktoś gra, lub grał betandwin nie będzie miał żadnych problemów Bo to, biorąc pod uwagę wygląd chociażby strony, a szczególnie ofertę siostrzany buk.

Przy wypłacie, wymagany jest skan dowodu tożsamości np. prawka lub dowodu osobistego.

Na plus należy też zapisać system referencyjny, podobny do tego w betandwinie, obecna "promocja" obowiązuje do końca 2005 roku. Zasady: Rejestracja i wpłata 30 Euro lub równowartości, wówczas dopisywany jest automatycznie bonus w wysokości 25 Euro. Obrót raz wkładem plus 3xbonusem czyli na sumę 105 Euro.


Edited by Experto (01/11/2005 15:30)

Do góry
Bonus: Unibet
#338017 - 03/05/2005 13:46 Re: BETEUROPE
Kosjo Offline
veteran

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 1505
Beteurope to klon b&w (tak samo jak playit). Więc wszystkie informacje powinny być w temacie o b&w

Pozdrawiam,Kosjo

Do góry
#338018 - 03/05/2005 13:48 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
Hmm te 7 sekund ...
Żeby nie było nieporozumień bonus ma charakter tzw "Friendship bonusu".

Do góry
#338019 - 03/05/2005 13:50 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
Niby racja Ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, szczególnie, że drugi z klonów "dorobił" się własnego tematu ;>
Pozdro

Do góry
#338020 - 03/05/2005 21:13 Re: BETEUROPE
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Mam kłopoty w beteurope. Zleciłem wypłate na konto bankowe to mi po kilku godzinach anulowali wypłatę. Chciałem więc zlecić jeszcze raz to mi pisza, ze będzie to już druga transakcja w miesiacu i musze za niazapłacić. Napisalem wiec do suportu i milczą już od 2 dni. NIe podoba mi sie to wszystko. Zleciłem wypłate na MB i tez juz2 dni idzie. Trzeba będzie chyba powoli kończyć u nich grę i przerzucać sie do Playit. Miał ktoś z nimi podobne problemy ?? Moze problemem jest to, ze w niedziele podwoiłem depozyt i chciałem zysk wypłacić. Ogólnei nei podoba mi sie to - czekam na odpowiedź z suportu i kase na MB.
Miał ktoś podobne problemy ??

Do góry
#338021 - 04/05/2005 05:09 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
>"Mam kłopoty w beteurope. Zleciłem wypłate na konto bankowe >to mi po kilku godzinach anulowali wypłatę. Chciałem więc >zlecić jeszcze raz to mi pisza, ze będzie to już druga >transakcja w miesiacu i musze za niazapłacić. Napisalem >wiec do suportu i milczą już od 2 dni."

Napisz czy to Twoja pierwsza wypłata, czy już udawało Ci się wcześniej z nich coś wypłacić. Jeżeli pierwsza, może dopominają się o potwierdzenie tożsamości, poprzez przesłanie im scana lub faxu jakiegoś dokumentu :|

Do góry
#338022 - 04/05/2005 06:37 Re: BETEUROPE
kaiser Offline
journeyman

Meldunek: 19/10/2003
Postów: 88
Quote:

Mam kłopoty w beteurope. Zleciłem wypłate na konto bankowe to mi po kilku godzinach anulowali wypłatę. Chciałem więc zlecić jeszcze raz to mi pisza, ze będzie to już druga transakcja w miesiacu i musze za niazapłacić. Napisalem wiec do suportu i milczą już od 2 dni. NIe podoba mi sie to wszystko. Zleciłem wypłate na MB i tez juz2 dni idzie. Trzeba będzie chyba powoli kończyć u nich grę i przerzucać sie do Playit. Miał ktoś z nimi podobne problemy ?? Moze problemem jest to, ze w niedziele podwoiłem depozyt i chciałem zysk wypłacić. Ogólnei nei podoba mi sie to - czekam na odpowiedź z suportu i kase na MB.
Miał ktoś podobne problemy ??




Jezeli wplaciles przez moneybookers to nie mozesz dokonac wyplaty na konto bankowe, dlatego ja anulowali. Na moneybookers dochodzi bez problemu.

Do góry
#338023 - 04/05/2005 07:21 Re: BETEUROPE
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Cały problem w tym, ze już wcześniej wypłacałem od nich na konto bankowe i było bez problemów a teraz taka dziwna historia. kasa na MB idzie już 3 dzień wiec tez troche długo jak na nich. Ogólnie nie podoba mi sie to.

Do góry
#338024 - 04/05/2005 10:07 Re: BETEUROPE
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Quote:

Cześć
Przeszukując forum na temat tego buka nie znalazłem niczego, więc postanowiłem sam otworzyć temat, który jego dotyczy.






nie umiesz przeszukiwac forum czy co i wtedy sie smietnik z forum robi !!!
a to co to jest ?
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=5&fpart=1

Do góry
#338025 - 04/05/2005 15:48 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
>"nie umiesz przeszukiwac forum czy co i wtedy sie smietnik >z forum robi !!!"

Masz rację nie umiem . Faktycznie, gdy mnie były potrzebne jakieś informacje to jakoś psiakoś nie wyskoczył mnie w/w link

Ale czy zaśmiecam?? No nie wiem, można ten temat potraktować jako nową odsłonę starego. Nie powielam zawartych tam informacji, a jeżeli dzieki temu komuś się pomoze to w zupełności wystarczy...

Do góry
#338026 - 05/05/2005 13:12 Re: BETEUROPE
krzychu2 Offline
newbie

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 36
Czy promocja 25euro(polec przyjaciela) jest jeszcze aktualna w beteurope czy była tylko do konca kwietnia.

Do góry
#338027 - 05/05/2005 14:48 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
Jest aktualna, ale została zredukowana :| Krzychu2 szczegóły w privie.

Do góry
#338028 - 05/05/2005 17:45 Re: BETEUROPE
BiZkiT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/09/2002
Postów: 1867
Skąd: Kielce
mam pytanie.bo wlasnie nie moge sie zalogowac na BE.
i jak biore ze zapomnialem hasla i wpisuje moj login to pojawia mi sie pytanie prywatne i musze na nie udzielic odpoiwedzi.Ale to pytanie nie jest wcale takim pytaniem jakim jeszcze wczoraj bylo tylko wyglada tak : betandwin .
Czy ktos sie juz spotkal z czyms takim?a najgorsze jest ze chyba we wtorek zlecilem wyplate z tego konta (cos kolo 100Eur )tylko ze 30 eur poszlo na konto bankowe ( tylko w mailu napisalem do nich wraz ze skanem dowodu ze to nie jest moje konto bankowe bo takowego nie posiadam) a reszte zlecielm wyplate na MB.Czy ta wyplata bedzie wogole zrealizowana?

Do góry
#338029 - 05/05/2005 18:49 Re: BETEUROPE
tomasus Offline
member

Meldunek: 21/12/2003
Postów: 114
Skąd: Polska
>mam pytanie.bo wlasnie nie moge sie zalogowac na BE.
>i jak biore ze zapomnialem hasla i wpisuje moj login to >pojawia mi sie pytanie prywatne i musze na nie udzielic >odpoiwedzi.Ale to pytanie nie jest wcale takim pytaniem >jakim jeszcze wczoraj bylo tylko wyglada tak : betandwin .

Hmm to naprawde ciekawe zjawisko ;| Myśle że najwłaściwszy byłby jak najszybciej wysłany mail do ich supportu, z podaniem możlwie jak największej ilości swoich danych, aby w jakiś sposób umożliwili ci logowanie na swoje konto. Nie można wykluczyć przecież jakiegoś błędu skryptu czy czegoś takiego... :|


>najgorsze jest ze chyba we wtorek zlecilem wyplate z tego >konta (cos kolo 100Eur )tylko ze 30 eur poszlo na konto >bankowe ( tylko w mailu napisalem do nich wraz ze skanem >dowodu ze to nie jest moje konto bankowe bo takowego nie >posiadam) a reszte zlecielm wyplate na MB.Czy ta wyplata >bedzie wogole zrealizowana?

nie powiem ...zamieszałeś Myślę że na niepokój za wcześnie, skoro zlecenie złożyłeś we wtorek to trzeba jeszcze swoje odczekać. Problem, że nie wiesz czy czasem Ci nie wrócili kasy :|, dlatego myśle trzeba ich pomolestować o zrobienie coś z tym logowaniem
Powodzonka życze

Do góry
#338030 - 05/05/2005 20:24 Re: BETEUROPE
Mr Joke Offline
old hand

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 876
Skąd: Gdańsk
Quote:

mam pytanie.bo wlasnie nie moge sie zalogowac na BE.
i jak biore ze zapomnialem hasla i wpisuje moj login to pojawia mi sie pytanie prywatne i musze na nie udzielic odpoiwedzi.Ale to pytanie nie jest wcale takim pytaniem jakim jeszcze wczoraj bylo tylko wyglada tak : betandwin .
Czy ktos sie juz spotkal z czyms takim?a najgorsze jest ze chyba we wtorek zlecilem wyplate z tego konta (cos kolo 100Eur )tylko ze 30 eur poszlo na konto bankowe ( tylko w mailu napisalem do nich wraz ze skanem dowodu ze to nie jest moje konto bankowe bo takowego nie posiadam) a reszte zlecielm wyplate na MB.Czy ta wyplata bedzie wogole zrealizowana?




Niestety zablokowali Ci konto, oddadzą Ci tylko Twoje 30e, które wpłaciłeś jako depozyt, chyba że wpłaciłeś więcej. Dlaczego Ci zablokowali nie wiem i support też Ci pewnie nie powie, być może to związane z tym kontem, na które próbowałeś wypłacić, a jest na kogoś innego.
pozdrawiam

Do góry
#338031 - 05/05/2005 21:09 Re: BETEUROPE
BiZkiT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/09/2002
Postów: 1867
Skąd: Kielce
Quote:

Quote:

mam pytanie.bo wlasnie nie moge sie zalogowac na BE.
i jak biore ze zapomnialem hasla i wpisuje moj login to pojawia mi sie pytanie prywatne i musze na nie udzielic odpoiwedzi.Ale to pytanie nie jest wcale takim pytaniem jakim jeszcze wczoraj bylo tylko wyglada tak : betandwin .
Czy ktos sie juz spotkal z czyms takim?a najgorsze jest ze chyba we wtorek zlecilem wyplate z tego konta (cos kolo 100Eur )tylko ze 30 eur poszlo na konto bankowe ( tylko w mailu napisalem do nich wraz ze skanem dowodu ze to nie jest moje konto bankowe bo takowego nie posiadam) a reszte zlecielm wyplate na MB.Czy ta wyplata bedzie wogole zrealizowana?




Niestety zablokowali Ci konto, oddadzą Ci tylko Twoje 30e, które wpłaciłeś jako depozyt, chyba że wpłaciłeś więcej. Dlaczego Ci zablokowali nie wiem i support też Ci pewnie nie powie, być może to związane z tym kontem, na które próbowałeś wypłacić, a jest na kogoś innego.
pozdrawiam




hm no to nie za fajnie bo mialem tam 30 jako depozyt ale z gry uzbieralo sie 100 eur.i tego mi pewnie nie oddadza??

Do góry
#338032 - 05/05/2005 21:16 Re: BETEUROPE
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Idz i walcz o swoij Nie pozwól nie majaprawa Ci zabrać kasy, która ugrałeś Walcz o swoje i musza Ci wypłacić napisz tutaj jak to sie skończyło
Mi kasa na BM dotarła po 3 dniach oczekiwać ale suport jeszcze nie raczył odpisac na mój email

Do góry
#338033 - 05/05/2005 21:21 Re: BETEUROPE
BiZkiT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/09/2002
Postów: 1867
Skąd: Kielce
zlecilem wyplate na 30 eur na konto bankowe nie nalezace do mnie bo nie mam i o tym im napisalem w mailu ze tak robie.a reszte zlecilem wyplate na MB (czyli 70 eur)
wyslalem im skan dowodu.a dzis chce sie zalogowac i nie mozna;-(a wlasnie najbardziej boli ze to co ugralem moze przepadnac.

Do góry
#338034 - 05/05/2005 21:36 Re: BETEUROPE
Mr Joke Offline
old hand

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 876
Skąd: Gdańsk
Quote:

Idz i walcz o swoij Nie pozwól nie majaprawa Ci zabrać kasy, która ugrałeś Walcz o swoje i musza Ci wypłacić napisz tutaj jak to sie skończyło
Mi kasa na BM dotarła po 3 dniach oczekiwać ale suport jeszcze nie raczył odpisac na mój email




Obawiam się, że jesli ktoś łamie regulamin to mogą zabrać pieniądze poza depozytem. Chociaż nie mówię że Bizkit łamałes regulamin. Szczerze mówiąc nie sądze abyś coś zdziałał. Mówię to na podstawie sytuacji mojego znajomego, miał taką samą sytuację, tylko w B&W, co więcej zlecił wypłatę, została zaakceptowana, poprosili o dowód, który wysłał i.. zablokowali mu konto:) Sam do dziś nie wie o co chodziło (może przy rejestracji podał zły adres czy date ur??) bo nigdy nie odpisali, przysłali tylko maila żeby podał konto na które wyślą depozyt i tyle. No niestety B&W i klony to syf.

Do góry
#338035 - 05/05/2005 22:21 Re: BETEUROPE
BiZkiT Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/09/2002
Postów: 1867
Skąd: Kielce
no nic narazie jako forme walki;-) bede stosowal zasypywanie ich dzienni kilkoma mailami.bede wysylal w nim ciagle swoj skan dowodu i takie tam cos tam jeszcze bede wymyslal.zobaczymy co to da.moze sie chociaz odpowiedzi doczekam.a czy zdarzylo sie komus ze zablokowane konto odblokowali?

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, 11kera11, forty, igea23, VVega, pacyfista), 3378 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584358 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07