Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1045050 - 14/03/2007 09:01 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: lauren25]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: lauren25
Bardzo dobrze,ze nie oferujesz juz!Mysle tak w ogole,ze za duzo chetnych nie bedzie
Myślę, że kilka osbób by się znalazło ;\) zresztą przynajmniej jedna już się zapisała

Quote:

zeby skorzystac z tego dziadostwo w ktorym trzeba spedzac mase czasu na przeliczaniu kursow
Kursy przelicza się w dziecinny sposób i przeciętnie uzdolnionemu matematycznie masy czasu to raczej nie zabierze.

Quote:

i miec walute w jakis rupiach
Agent kazowa z tego co pamiętam proponował konta w USD

Quote:

a jak sie wysle maila grzecznie z prosba o zmiane wyswietlania kursow to nawet nie odpisza chamy azjatyckie!

Nie bardzo rozumiem. Mieli zmienić specjalnie dla Ciebie wyświetlanie kursów? To ile tam wpłaciłeś? Pewnie 6-cyfrową kwotę, przyznaj się ;\)

Quote:

Zreszta co tu dozo gadac pewnie wczesniej czy pozniej to dziwadlo podzieli los pointbetu i game2bet!oczywiscie nwtedy tez beda teksty,ze to nie jest prawdziwy azjatycki buk
[quote]
Panuje błędne przekonanie jakoby SBO było nowym bukiem. Tymczasem są na rynku przynajmniej tyle co Pointbet, jeśli nie dłużej.

[quote]
oraz,ze jak sie ma kase u firm brytyjskich to tez nie ma pewnoscie,ze nie zwieja tylko tak sie sklada,ze nie przypominam sobie zeby jakas sie zwinala z srodkami graczy!

Nie muszą się zwijać z kasą. Mają tak kiepskie kursy i niskie limity, że na to samo wyjdzie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1045122 - 14/03/2007 10:23 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: z o ® r o]
lauren25 Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 12
Przeciez jasno napisalem,ze kumpel tam gral a nie ja wiec czytaj uwaznie!Ale juz pinacle i canbet nie maja takich kiepskich kursow a limity tez nie sa tragiczne poza tym mansion sie rozwija jesli chodzi o asiany i mysle,ze cos konkretnego powstanie jeszcze na rynku !Na glowe nie upadlem zeby wplacac 6 cyfrowa kwote do jakiegos szajsu z azji!Nastepny buk z azji ktory kreci to 188bet ktory przy probie wyplaty robi sporo problemow anulujac po kilka razy wyplaty z powodu rzekomeych zlych danych bankowych!:DTez mi interes grac w jakis badziewiach ktore w kazdej chwili moga sie zwinac z pieniedzmi!Wole mniej zarobic ale miec pewnosc,ze otrzymam srodki niz sie napac na super kursy i obracac wirtualna kasa!:D

Do góry
#1045126 - 14/03/2007 10:28 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: z o ® r o]
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Ktos napisal, ze ma w d... czy ktos ma jego mejl itd, ze gosc nie czerpiacy profitow ze "wspolpracy" z Pointbet nic zlego nie zrobil itp. Ten tylko lub dla wielu az "przeprosil" i ... skasowal baze... (pewnie jest nie odzyskania \:p ) Otoz sprawa nie jest tak blaha jak moze sie wydawac. Mejle, w ktorych jest w posiadaniu w wiekszosci przypadkow [bo tak sie tam najlatwiej wplaca] sa tozsame z loginem w Moneybookers. Jeden ma tylko mejle, drugi ma dane klientow [data ur. wystarczy] , przy czym zlamanie mejla niestety rowne jest z przejeciem konta w MB. Zycze szczescia, aby ta baza nie dostala sie w odpowiednio rece...

Do góry
#1045131 - 14/03/2007 10:32 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: Ufo]
lauren25 Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 12
Dokladnie a ludzie jezdze najezdzaja na tych co odwazyli sie skrytykowac altruiste kazowa!Normalnie paranoja!

Do góry
#1045138 - 14/03/2007 10:35 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: lauren25]
lauren25 Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 12
Tak w ogole to mam nadzieje,ze powstanie niebawem firma europejska z odpowiednia licencja w ktorej spokojnie mozna bedzie grac po conajmniej kilka tysiecy euro na zaklad lacznie z z nizszymi oraz egzotycznymi ligami!

Do góry
#1045162 - 14/03/2007 10:53 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: lauren25]
pascal123 Offline
veteran

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1279
Originally Posted By: lauren25
Tak w ogole to mam nadzieje,ze powstanie niebawem firma europejska z odpowiednia licencja w ktorej spokojnie mozna bedzie grac po conajmniej kilka tysiecy euro na zaklad lacznie z z nizszymi oraz egzotycznymi ligami!


Tak wogole to pomysl dluzej zanim cos napiszesz i nie serwuj nam serii postow.

Do góry
#1045180 - 14/03/2007 11:05 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: pascal123]
lauren25 Offline
stranger

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 12
Tak w ogole to nie czytaj jak cos ci nie pasuje i zacznij korzystac ze slownika ortograficznego zeby nastepnym razem nie pisac "wogole"!

Do góry
#1045181 - 14/03/2007 11:05 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: Ufo]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Ufo
Ktos napisal, ze ma w d... czy ktos ma jego mejl itd, ze gosc nie czerpiacy profitow ze "wspolpracy" z Pointbet nic zlego nie zrobil itp. Ten tylko lub dla wielu az "przeprosil" i ... skasowal baze... (pewnie jest nie odzyskania \:p ) Otoz sprawa nie jest tak blaha jak moze sie wydawac. Mejle, w ktorych jest w posiadaniu w wiekszosci przypadkow [bo tak sie tam najlatwiej wplaca] sa tozsame z loginem w Moneybookers. Jeden ma tylko mejle, drugi ma dane klientow [data ur. wystarczy] , przy czym zlamanie mejla niestety rowne jest z przejeciem konta w MB. Zycze szczescia, aby ta baza nie dostala sie w odpowiednio rece...


Ufek ma rację. Zaczyna się od kopiowania i nieumyślnego(?) publikowania danych a kończy się na kradzieżach. Swoją drogą to dziwię się że bukmachera ot-tak daje dostęp osobom trzecim do tak poufnych danych

Jeśli chodzi o Pointbet to w branży od co najmniej 2 lat mówiło się że jest to bukmacher "samowolka" bez licencji itd. Oczywiście nikt nie przewidzi bankructwa ale ryzyko było większe na pewno niż w przypadku np. Pinnacle. Co się zas tych SBO i innych takich ajzatyckich "wynalazków" to dajcie sobie spokój ludzie! Wiem że to może niektórych podniecać że grają nielegalnie u azjatów itd. ale naprawde gra nie jest warta ponoszonego ryzyka.

Do góry
#1045192 - 14/03/2007 11:11 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: DJ SOSNA]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
ostatni raz mowie, nie posiadalem zadnych danych poza adresami email, nic wiecej, to zostalo juz takze skasowane wiec prosze nie snuc zadnych insynuacji na temat planowanych kradziezy

Do góry
#1045196 - 14/03/2007 11:16 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: lauren25]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: lauren25
Tak w ogole to mam nadzieje,ze powstanie niebawem firma europejska z odpowiednia licencja w ktorej spokojnie mozna bedzie grac po conajmniej kilka tysiecy euro na zaklad lacznie z z nizszymi oraz egzotycznymi ligami!


Chcesz grac egzotyke z Mongolii za wiecej niz sa warci wszyscy zadownicy wystepujacy w danym zdarzeniu...

Odnosnie danych osobowych to osoba pracujaca w danym buku ma bezproblemowy dostep do takich danych, oczywiscie oficjalnie nie moze ich wynosic, aczkolwiek...

Do góry
#1045197 - 14/03/2007 11:17 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Kazow, Ty nie masz, ale Twój kolega - były szef marketingu firmy Pointbet - tak, bo to od niego zapewne dostałeś.

DJ, z wywiadów jakich udzieliłeś wynika, że to nie buki dla Ciebie, więc pozwól, że każdy sam będzie decydował.

Do góry
#1045203 - 14/03/2007 11:22 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: kazow]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Kazow, skąd masz bazę emailową Pointbet? Kupiłeś od nich, ukradłeś? Sprawa jest dosyć poważna.

Do góry
#1045228 - 14/03/2007 11:46 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: Conrad]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Wlasnie, wieczorem jak bede mial post napisze mejla do moneybookers, ze baza klientow z pointbetu zostala skradziona. Interesuje mnie jak oni ustosunkuja sie do zapytania, czy jesli zlodziej ma:
- adresy email
- dane osobowe: np. imie, nazwisko (bo kto wie co kazov ma - podejrzewam, ze wszystko)
- adres urodzenia

Niech odpowiedza jak bardzo zagrozone sa pieniadze uzytkownikow. Moze to jest w ogole sprawa dla jakies policji angielskiej lub miedzynarodowej - interpol czy cos w tym rodzaju. Bo to sprawa jest bardzo powazna wedlug mnie. Moze warto w ogole zeby moneybookers wiedzial o tym fakcie

Do góry
#1045271 - 14/03/2007 12:19 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: aha']
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
Tfuu, mialo byc: "wieczorem jak bede mial czas" oczywiscie. Hehe, zartuje - dla policji sprawa to pewnie jeszcze nie jest ale mysle, ze dobrze aby moneybookers wiedzialo o tym. Co sadzicie?

Do góry
#1045284 - 14/03/2007 12:32 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: aha']
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ja uważam, że możesz zapytać ich co to zmienia jeśli chodzi o bezpieczeństwo konta ale bez wyciągania zbyt daleko idących wniosków. Na razie brak nawet poszlak, że oprócz adresów mailowych coś jeszcze wyciekło. Zastanawiam się czy to w ogóle dobry pomysł, konta są raczej dobrze zabezpieczone a nie chciałbym żeby doszło na przykład do takiej sytuacji, że raz źle wpisałem hasło i blokują mi konto na tydzień.

Do góry
#1045297 - 14/03/2007 12:43 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: z o ® r o]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
jeszcze raz mowie, mialem tylko adresy i juz ich nie mam, tak jak ktos juz tutaj powiedzial dostep do tych danych ma kazdy z PB, ja juz sie w to nie mieszam, mam dosc

mozesz pisac do MB jezeli uwazasz to za dobry pomysl, tylko jak oni maja sprawdzic ktore adresy sa z PB? maja zablokowac wszystkim konta?

Do góry
#1045415 - 14/03/2007 14:24 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: Conrad]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
Originally Posted By: Conrad
Kazow, skąd masz bazę emailową Pointbet? Kupiłeś od nich, ukradłeś? Sprawa jest dosyć poważna.

o tym samym wszystkim mówie tutaj za co przez część osób zostałem zbluzgany. Takim osobom co nie zdają sobie sprawy, że Kazow ma nie tylko wasze maile ale tez adresy, loginy i hasła do kont, SZCZERZE WAM WSPÓLCZUJE, bo taka głupota by mnie bluzgać za to że uświadamiam o tym przestępstwie to przekroczyła moje wyobrażenia.

wielu z was używa zapewne takich samych loginów i haseł do wielu innych buków, więc teraz moze wreszcie przejrzyjcie na oczy, Kazow nie tylko was ospamował na prywatne maile, ale też ma dane do innych kont i adresy.

Kazow: daruj sobie takie pierd..lenie że niby juz w tym nie siedzisz, bo swoje zrobiłeś. To tak jakby jakiś morderca złapany przez policję powiedział: "sory, ale ja już w tym nie robię! zabiłem ich, zrobiłem swoje i nara" Tak nie ma... może tylko w twoim swiecie amatorów.

Sprawa Kazowa jest w toku, w ciągu 2 tygodni prześlę wam do wglądu wniosek jaki napisałem o jego wykroczeniach do prokuratury. Jest wydział walki internetowej, tam wystarczy samo jego IP (które mam z maila spamowego) oraz oryginał wiadomości. Dodam do tego oczywiscie ze wykradł bezprawnie bazę danych i naruszył ochronę danych osobowych.

ps
Kazow, tylko znowu nie pier..ol że niby kazdy w pointbecie ma do tego dostęp, bo na pewno byłeś tylko na umowie zlecenia agentem zewnętrznym na usługach, tak jak to ma kazdy buk, trochę o tym wiem co i jak. ahhh... zapomniałem, przeciez kazdemu wkręcasz ze nie pracowales dla pointbeta - więc wykluczasz wersje ze niby miales dostęp do bazy danych! buahaha ale z ciebie idiota. szok.

Do góry
#1045421 - 14/03/2007 14:28 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
aha' Offline
member

Meldunek: 05/12/2006
Postów: 115
papa_smerf - ale bez przesady, prawde powiedziawszy to nikt przy zdrowych zmyslach nie ma takiego samego hasla u bukow. Ja nie moge sobie wyobrazic, ze ktos rejestruje sie np. do Pointbetu, podaje haslo i mejla takie same jak w MB - bo latwiej zapamietac.
W kazdym buku haslo powinno byc zupelnie inne

Do góry
#1045431 - 14/03/2007 14:33 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: aha']
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
wiele osób ma takie same hasla i loginy co najmniej u paru buków.

poza tym sprawa jest powazniejsza: kazow bezprawnie ma nie tylko maile, ale też adresy, naziwska, daty i hasła. Przejrzyjcie na oczy!

ja może najmniej tu straciłem, 2zł w pointbecie, ale nienawidze takich bezszczelnych idiotów jak kazow, którzy dokonali przestępstwa a potem nagle udają naiwnego i niewinnego głupka, który nagle o niczym nie wie. Tak nie maa... sprawa sie rozwija.

Do góry
#1045432 - 14/03/2007 14:33 Re: Pointbet-zlodzieje [8] [Re: papa_smerf]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111176
Skąd: Las Vegas
dostep do tych danych ma kazdy z PB

Podobno ty nie jesteś z PB bo dla nich nie pracowałeś.Ale p.......sz głupoty kazow

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, forty, VVega, Akhu, 11kera11, pacyfista, akagi, poozon, cigar), 3101 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584075 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07