Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1059216 - 19/03/2007 18:16 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: z o ® r o]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
Originally Posted By: z o R r o
To pointbet jeszcze jest? Gdzie?


POINTBET-get 500$ . All new members will be entitled for a sign up bonus on the first deposit made. Minimum deposit is 100$.

Do góry
Bonus: Unibet
#1059227 - 19/03/2007 18:18 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Loony25]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
promocja kuszaca...jakbym ich nie znal to bym sie skusil

Do góry
#1059295 - 19/03/2007 18:31 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Loony25]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Przecież żaden z adresów pointbet już nie działa...

Do góry
#1059569 - 19/03/2007 19:30 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: nowik]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Chodzi chyba o pointbet.it

Do góry
#1059669 - 19/03/2007 20:01 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: z o ® r o]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Włoskiego nie znam , ale bonusu żadnego tam nie widzę.Już kiedyś zaglądałem na tą stronę i zdaje się , że gracze spoza Włoch nie mogą się tam rejestrować.Ale jak wspomniałem - włoskiego nie znam , więc mogę się mylić.

Do góry
#1059753 - 19/03/2007 20:24 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: nowik]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
to co oni wlochow dalej nabijaja w butelke? przeciez zbankrutowali i znikneli z rynku?

Do góry
#1059760 - 19/03/2007 20:25 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Loony25]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
"polona - accepted" wiec mozna z polski i innych krajow tez sie rejestrowac, zbankrutowali a dalej naciagaja i oszkuja ,o co chodzi?

Do góry
#1059954 - 19/03/2007 21:06 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Loony25]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Ręki sobie uciąć nie dam , ale to raczej inny buk...O ile sobie przypominam stronę widziałem już wcześniej, zanim jeszcze zaczęły się kłopoty z Pointbet.A zarejestrować się faktycznie można ,ale pod IE , pod Firefoxem nie bardzo działa...

Do góry
#1059980 - 19/03/2007 21:11 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: z o ® r o]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
To ja wtrace swoje 3 grosze ;-)

1)sportingbet
mozna (moze mozna bylo 3 lata temu zaczynajac) grac 2 lata i nie dostac limitow (no moze 20% bazowej stawki), brac reload w czwartki, wygrywac w konkursach. Mozna tez zagrac 8 zakladow i przegrac cala wplacona kase i dostac za to 10% limitu. Jak im sie wyda, ze ktos gra surebety to limit 1% na pilke i hokej raczej pewny
2)betway
nie jest tak zle - co prawda dosc szybko limity po kilkadziesiat euro na wiele rzeczy ale da sie grac i o ile nie zmniejsza ich szybko to bedzie OK
3)eurobet - nie gram
4)bet365 - trzeba uwazac - najlepiej nie grac za wysokich kursow i z pewnoscia nie mozna grac pomylek. Ja ostatnio za trafienie "correct score" po kursie 81 dostalem takie limity, ze nie da sie grac. A juz bylo calkiem znosnie. Po zlimitowaniu troche odpuscili i na wiele rzeczy mialem 150 euro max wygrana. Teraz mam 15 albo mniej. Niby mozna dac cos do akceptacji ale nie zdarza sie, zeby zaakceptowali.
5)betsson
dziwny troche - na wiele rzeczy limity po 3-5 euro czasem nawet 0,2 euro na cos ale np. na wloski ligi C zdarza sie 50 euro? W kazdym razie co by nie robic limity pewne i bardzo ostre. Gdyby nie P2P nie warto tam w ogole grac po obrocie bonusem
6)betandwin
nieuniknione 5 euro na zaklad albo bardzo szybko albo troche wolniej. Tyle, ze mozna to 5 euro grac po kursach 30 - 50 np. poprawny wynik i to ich jeszcze troche ratuje. Pewnie po wygranej i wiekszej wyplacie przy limicie 5 euro zablokuja konto ale na razie jeszcze gram.
7)nordicbet
chyba sie zmienilo bo ja bardzo dlugo gralem po 300 - 400 euro na zaklad czasem kilka takich zakldow w 10 minut i nie dostalem limitow. W koncu sie doczekalem ale nie sa drastyczne - > 100 euro na szwedzki hokej, kilkadziesiat na pilke, biorac pod uwage ile u nich jest rzeczy do grania nie stawialbym ich na koncu.
8)betsafe
limity po kilka euro za samo granie - jestem u nich do tylu, nie wyplacalem nigdy, nie zagralem pomylki a limity dostalem. Wielka lipa i sluszne czolowe miejsce. Najdziwniejsze jest to, ze np. na Federera kiedy ostatnio przegral po kursie 1,04 przyjeli cale 15 euro - wydaje mi sie, ze po kursach do 1,15 nie powinno byc limitow (no moze na wygrana) ale jak kto lubi.

Dodalbym StanJames - po kilkuset zakladach limity kiklka kilkanascie euro na zaklad ale czesc rzeczy da sie zagrac za wieksza kase np. angielska pilke czy tenis.

Fonbet - podobnie - na wiele rzeczy 15 euro limit bardzo szybko ale czasem kilkaset tez dadza zagrac.

Jak ktos chce pograc grubiej to polecam exchange - wystawiajac kurs taki, zeby byl surebet z innymi buckami mozna postawic bardzo duzo nawet na egzotyczne ligi.

No i to co pojawia sie w temacie: Centrebet, Pinnacle, Canbet, Expekt i Unibet sa OK. Oczywiscie do pewnych granic ale jest to inna klasa niz buki wymienione wczesniej.

Wojtek

Do góry
#1068960 - 23/03/2007 02:41 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: nowy WK]
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Sportingbet dla mnie zdecydowanie najlepszy z wyżej wymienianych do rankingu. Po zmianie wizerunku strony niektóre rzeczy i to bynajmniej nie czołowe dyscypliny z pierwszych stron gazet do gry za wysokie stawki nawet na mocno sciętych kontach, jak też słusznie Maciej zauważył bogata gama klonów. Betway nienajgorzej pod warunkiem, że się nie robi wypłat można pożyć. Nordic to nie jest buk dla Polaków, trzeba dysponować skandynawskim typem urody ... Eurobet- tu nie wolno pomyłek grać bo grozi niestety limit jeden dolar, "embargo" na akceptację z banem konta włącznie. B365 co jakiś czas zmienia limity i cuduje, osttanio nawet podnieśli na pewien czas do 40 Eur na asiany z piłki, ale długo to nie trwało bo obecnie na wiekszośc rzeczy jednocyfrowe limity po ostatnich już mega cięciach. Betsafe też jednocyfrowo, buk parodia, niedość że oprogramowanie oferty przejęli od Expekta to maniery również, przy egzotycznych sportach dowolna interpretacja regulaminu na swoją korzyść przez co niejednokrotnie mnie i moich znajomych okradł. Betandwin limity stałe po 1 Eur na wszystko.Betsson stopniowe ,zdaje się z 4 levele conajmniej jeśli nie więcej, niestety ostatni stopień to już katastrofa i można podziękować im za granie.

Do góry
#1069111 - 23/03/2007 03:09 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: rafałek]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Jeśli chodzi o bet365, to zrobiłem tam w ciągu dwóch miesięcy ok. 30.000 EUR obrotu i na limit nigdy się nie natknąłem - można sobie na live sprawdzić limit i zwykle jest on rzędu kilku tysięcy.

Do góry
#1069176 - 23/03/2007 03:22 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Gandhi]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Mi bet365 nałożył drastyczne limity zaledwie po kilku wygranych zakładach.

Do góry
#1069214 - 23/03/2007 03:29 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Gandhi]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Bet365 to wlasnie jak ta koncowka nazwy, takie limity \:D

Pinnacle, nacialem ich na sporo i traktuja mnie jak innych, czyli bez limitow.

5dimes, pomimo sporego minusa, czasami mialem problemy aby postawic 300$ na tenis, dziwny buk.

GB, nie przypominam sobie abym mial problemy z limitami.

thegreek tez calkiem przyjemnie sie gralo, do 2 tys. $ na jeden zaklad mozna bylo us sports obstawiac.

expekt, tutaj zazwyczaj przyjmowali pewna kwote a nad reszta sie zastanawiali.

betjamaica, niezly buk, mozna bylo po kilka tysiakow $ przykladac.

betcris, prawie jak Pinnacle, jednak ta marza, jesli chodzi o limity to tez po kilka tys.$ mozna bylo przylozyc.

Ogolnie buki z ocena A to gra na powaznie, taki pointbet bodajze mial D, a slyszalo sie o nich ze to buk dla graczy ktorzy sie nie szczypia...

Najlepiej trzymac $ na netellerze i jesli widzi sie cos ciekawego wplacac do danego buka. Odradzam trzymanie na jedym koncie sporej kasy.

Ogolnie te wszystkie betssony, bahy i inne bwiny to dobre buki dla graczy ktorzy sobie graja bo graja, jednak marza w porownaniu do czolowki to koszmar, zrobilem ostatnio porownanie Pinnacle z Bet-at-home i wyszlo ze w pinn gdzie osiagnalem yield 17% w Bet-at-home bym mial niecale 10%, kpina.

Do góry
#1069402 - 23/03/2007 04:04 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: connor]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Sagat
Bet365 to wlasnie jak ta koncowka nazwy, takie limity \:D


Amerykanie nazywają tego buka Bet0.00365

TheGreek podobnie jak Pinnacle resetuje limit jak tylko kurs się zmieni. Robi to też o północy (ich czasu) bez względu na to czy kurs się zmieni.

Do góry
#1069607 - 23/03/2007 04:35 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: Conrad]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Omówię jeszcze nowe buki wymienione przez Experto. Wszystko pod kątem piłki nożnej

Pinnacle - sporo meczy zakreślonych na czerwono (niższe maksimum) przez większość dnia. Do grania są tuż przed rozpoczęciem albo wieczorem. To niższe maksimum to 50$ (około 5% oferty), 100$ (15-20%), 500$ (tu już więcej niż połowa) podczas gdy gdzie indziej można normalnie to grać. Co z tego, że limit jest resetowany jeśli po jednej stówce - góra dwóch - kurs jest już niegrywalny.

5 dimes - limity na piłkę 500$ (rzadko - mecze typu EL MŚ), 250$ (standard) i 100$ (mniej popularne ligi). Z bardzo dziwnych czasem powodów potrafią zlimitować do odpowiednio 250/125/50$ oraz 125/50/25$.

GB - limitują ale dają stosunkowo długo pograć zanim to nastąpi. Tak przy okazji czy oni mają ocenę A? Pierwsze słyszę.

Thegreek - 500$ stały na wygraną, tak jak wspomniano wyżej resetowany po zmianie kursu.

betjamaica - nie gram, klon greeka, chyba słaba oferta jeśli chodzi o piłkę

expekt - jeden z tych buków gdzie z limitami nie mam prawie w ogóle problemów. Biorą w nawias ale odrzucają 1/20.

Cris - płaski limit 500$ na wygraną, rzadziej 300$. Bardzo przyjemny buk.

Do góry
#1082066 - 26/03/2007 14:54 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: z o ® r o]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
To jeszcze ja kilka uwag na temat ostatnio wymienionych i innych:

GB - gram tam najdluzej z netowych (na poczatku z rok tylko tam i w "ziemniakach". Limit dostalem 50% bazowej stawki po zagraniu na bardzo watpliwy kurs przy eliminacjach LM. Potem pilnowalem sie, zeby nie grac czegos co buck uzna za swoja pomylke i mimo sporych wyplat limit sie nie pogorszyl. Wg mnie jedno z lepszych podejasc do limitow - na niskie kursy i popularne rzeczy wlasciwie bez ograniczen. Np. Ukraine v Lithuania 1X 1.01 250000 euro !!! Kto da wiecej ;-) A na wyzsze kursy i mniej popularne rzeczy limity znacznie mniejsze do kilkunastu euro nawet. Mysle, ze jak sie nie przegina z graniem pomylek to limity nie beda problemem.

Interwetten - gram dosc dlugo. Limity dostalem przy drugiej ... wplacie kiedy domagalem sie 10% bonusu. Na wiele rzeczy jest to 10-20-30 czy max 50 euro ale na popularne mecze 200 i 300 i to takze na pierwsza polowe czy inne rzeczy. Z pewnoscia mozna tam pograc. Z tego co wiem daja jeszcze nizsze limity i pewnie mnie to niedlugo czeka ale nawet jak bedzie 50% tego co teraz to i tak wiele rzeczy da sie jeszcze pograc.

Vierklee - bardzo szybko 25 euro na zaklad, potem 15 euro. Limituja tez max wygrana. Da sie troche pograc ale czy warto za takie stawki - sam nie wiem?

Fonbet - dosc szybko limit 15 euro na sporo rzeczy ale czasem wyzszy np. 45 na dokladny wynik w tenisa co juz nie jest zle albo 150 na pilke nozna w wazniejszych ligach. Mozna pograc ale nie wszystko.

PaddyPower - ciezko ich rozgrzc - czasem maja na podobny mecz i podobny kurs limit 1 euro a innym razem kilkaset. Wydaje mi sie, ze limity zmieniaja sie w zaleznosci od tego ile kasy poszlo juz na dany zaklad i ile zostalo do meczu ale nie jestem pewien. W kazdym razie nie jest zle i wiele rzeczy mozna pograc za przyzwoite stawki.

5dimes - po kilku nieprzyjemnych rozmowach na chacie (nazywali mnie oszustem dzialajacym w zmowie z innymi Polakami :-(( ) chwilowo tam nie gram ale ostatnio mialem limit 25$ na zaklad.

Wojtek

Do góry
#1259957 - 30/05/2007 01:49 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: nowy WK]
wygrywacz Offline
stranger

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 21
No więc kilka słów odnośnie Sportingbet z mojej storny.

Dnia 27-ego kwietnia(dzień rozpoczęcia hokejowych Mistrzostw Świata Elity) wpłaciłem tam 1050zł. Po upływie miesiąca i jednego dnia na moim koncie znajduje się 59920.42zł.
Początkowo wogóle mnie nie limitowali, może dlatego, że stawki były mniejsze, może dlatego, że nie zdąrzyli się zorientować w moich poczynaniach. Ale następnie nie było tak źle, czasem limitowali mi kupon np. na 2000zł, ale po minucie mogłem postawić kolejny za tą samą, lub o kilka procent mniejszą sumę, i tak aż do oporu. Np. na postawienie meczów za 13000zł potrzebowałem kilkunastu kuponów, ale wkońcu cel osiągnąłem, a żaden z kursów nie został nawet troszkę obniżony. Tylko raz miałem sytację, że nie mogłem postawić, za tyle ile zamierzałem: pierwsze spotkanie Ligi Światowej pomiędzy Polską a Chinami, handicap Polska -2,5 po kursie 1,666 zamierzałem postawić za 5, a pozwolono mi na 2,3 tysiąca.

Teraz, po miesiącu wiadomo, że łatwo nie będzie. Znacznie trudniej po takim wstępie 'okradać' Sportingbet, ale w porównaniu do innych firm(że o Bwin już nie wspomne), pozwalają trochę wygrać.

Do góry
#1260318 - 30/05/2007 02:43 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: wygrywacz]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: wygrywacz

Teraz, po miesiącu wiadomo, że łatwo nie będzie. Znacznie trudniej po takim wstępie 'okradać' Sportingbet, ale w porównaniu do innych firm(że o bwin już nie wspomne), pozwalają trochę wygrać.
Na pewno Twoim atutem jest, że nie grasz "wrażliwych" kursów (pisałeś, że nie było zmiany). Myślę, że przy tym stylu gry pograsz jeszcze dość długo. Problemem mogą być wygrane. Jeżeli na koncie odłoży się zbyt dużo pewnie dostaniesz limit 10% (2300zł =230zł). Kolejny krok to 1% (23zł) ale to może być już nawet kwestia roku-dwóch. Przy moim stylu gry (agresywny jeśli chodzi o kursy, umiarkowany jeśli chodzi o stawki) średnio konto (bo miałem 2) było "grywalne" (kryterium: limit nie mniejszy niż 10%) przez rok. Średni zysk z konta 3,5tys euro. Do tuzów nie należą, ale Bwin pod tym względem jednak przewyższają.

Do góry
#1260472 - 30/05/2007 03:07 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: z o ® r o]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Ja zauwazylem, ze BetUK ktory jest klonem SB daje limit za samo wygrywanie i wyplacenie pieniedzy. Gralem u nich baaaardzo ostroznie - i stawki niskie i kursy 15 minut czekalem przed zagraniem czy nie zmienia a i tak po wyplacie dali mi limit chyba 10% poczatkowej stawki. Na tenic WTA jest to 44 euro np.

Fonbet - pisalem, ze limity sa znosne ale po zagraniu kilka razy ligi rosyjskiej po 100 euro i wygraniu troche <500 euro w sumie na plusie dostalem limity tak, ze nie da sie wlasciwie grac. Po kikla euro na wiekszosc rzeczy.

StanJames - ostatnio dal mi limity na tenis okolo 1$ na wygrana. Nie mam pojecia dlaczego akurat na tenis bo gralem malo i zwykle niskie kursy na mecz albo na dokladny wynik w setach. Pozostale rzeczy w normie.

Boylesports po kilkunastu zakladach 25-50 euro limit 16 na dwa kolejne zaklady pewnie juz na stale czy raczej na krotko bo zaraz zrobia 1,5 euro i pewnie kolejnych freebetow nie zobacze.

Sunderlands - juz sie balem, ze sie na mnie uwzieli bo kika rzeczy wzieli do akceptacji i akceptowali po 1 euro. Ostatnio da sie zagrac po 100 - 150 euro i jest OK.

Wojtek

Wojtek

Do góry
#1260524 - 30/05/2007 03:23 Re: Limity i wielkie pieniądze [Re: nowy WK]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
Wojtek,
Jak Ci sie udalo zarejestrowac w BetUK? Oni podczas rejestracji nie maja do wyboru Polski. Po krotkiej wymianie maili z supportem dowiedzialem sie ze "na razie" nie akceptuja graczy z Polski.

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 4192 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587115 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14