Strona 6 z 19 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 18 19 >
Opcje tematu
#617406 - 10/10/2006 18:14 Re: Rozmowy na temat elity
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

widzę że mój wpis w temacie Lupusa z zapytaniem o podsumowanie zostal usunięty .
Bardzo dziwne bo widze ze inne wpisy sa tam tolerowane a przecież zapytałem tylko o coś co jest wymogiem tego dzialu
Jak to w końcu jest są równi i równiejsi?




Wpis został usuniety na moja prosbe przez jednego z kolegow.
U mnie nie ma zakazu wpisu, ale tez nie bede tolerował takich postow, chcesz zapytac o typ, o dyscypline nie ma problemu, choc sa osoby co wala do mnie bezposrednio na priv i to sie ceni.

Natomiast draznia mnie osoby, ktorych zajeciem jest chodzenie po tematach PP i komentarze(nie mowie tu o Tobie).
Wiem, ze podsumowania dawno juz nie było(ostatnie przed moim wyjazdem do Nimiec), ale ludzie bez przesady.

Jest grupa osob na forum, ktorzy wpisujac sie innym do tematu chyba sie w ten sposob dowartosciowuje.

Zadawanie pytan: "w jakim buku grasz", gdy takie pytanie mozna przeciez zadac na priv, jest conajmniej dziwne.
A juz szlag mnie trafia gdy widze wpisy u osob, ktore zalicza pare wtop pod rzad, na nizszych kursach i granych za wysokie stawki, co sie zdarza kazdemu.

Dziwne, ze wiekszosc z tych osob nie zaklada wlasnych PP.

Szydzenie z innych z innego nicka(rejestrowanego najczesciej niedawno), bo sie ktos boi ujawnic, jest dla mnie idiotyzmem.
Internet jest coraz popularniejszy, w necie kazdy jest twardzielem, ale ludzie bez przesady, istnieje pewien niepisemny kanon zachowan na forach internetowych.

Wszyscy tak narzekaja ostatnimi czasy na mecz.pl, a prawda jest taka, ze za swoje wybryki na innych forach(niebukmacherskich) to bana dostaliby za swoje zachowanie z miejsca.
Ludzie opanujcie sie


Jesli chodzi o Rive to ten kto przesiaduje na forum od jakiegos czasu, wie, ze on prowadzi tematy w czesciach.

Pozdrawiam





//No fakt bydło ostatnio na forum totalne. Ja rozumiem, że jest 90% kolesi co nie wymyślą swojego nic i tylko kopiują innych a jak coś nie wejdzie z żalu zakładają nowe Nicki i jadą w ich tematach ile wlezie. Jednak Panowie to nie jest Forum wróżbiarskie, okultystyczne czy grom wie jakie. Każdy ma prawo założyć własny temat i coś tam próbować grać. Raz idzie lepiej a raz gorzej jak w życiu. Natomiast Ci wszyscy, którzy zagrają czyjeś typy i im niestety coś nie wejdzie nie powinni się bulwersowac zaraz na cały świat. A jeżeli nie mogą się powstrzymać albo niech grają własne typy i je podają przy okazji będzie albo wesoło albo pożytek, albo niech odwiedzą stronę www.wróżka.com.pl może tam dostaną full service. To jedno. Druga sprawa jak pisałem pewnie ok.3-4 miesiące temu dział EPP albo nie powinien powstawać, albo jak już powstał to nie powinien tak drażnić co nie których. Dlatego, że często przez to robi się naprzykład w tematach innych ludzi śmietnik. Przerabiałem to ja, Szczypior, Riva, Lupus, AlCapone, nie wiem BH i sorki jak kogoś pominąłęm. Ale podkreślam nie pamiętam aby któryś z Nas się tutaj pchał na siłę. Ja któregoś dnia myślałem że mój temat ktoś zamknął i już miałem pisać do Conrada co się dzieje jak niejaki Snapi, którego gorąco pozdrawiam z tego miejsca, napisał coś w stylu:..Gratki za EPP... czy coś takiego bo nawet do łba nie przyszło by mi tego tematu tutaj szukać. I żeby była jasność. Jak komu się nie podoba że np. ja ale i również któryś z innych graczy tutaj jest, a ma do takiego myślenia prawo to proszę pisać o tym modom albo adminowi ale nie u kogoś w temacie bo powstaje normalny chlew. Także z mojej strony tyle. Tak więc pozdrawiam kolegów nie cierpliwych i proszę o choć namiastkę kultury osobistej i kierowanie spraw organizacyjnych albo do tego tematu albo do modów czy Conrada

Do góry
Bonus: Unibet
#617407 - 12/10/2006 07:29 Re: Rozmowy na temat elity
KMaciek78 Offline
member

Meldunek: 03/09/2006
Postów: 125
Skąd: Szczecin - Rzeszów
LART - podana przez Ciebie strona nie działa, masz może inny adres?


:D:D

A poważniej i w temacie - moje zdanie to zlikwidować EPP i ewentualnie wyróżniać tematy tych wybijających się poprzez np przyklejenie ich. Każdy, kto korzysta z cudzych typów i tak zwykle ma swojego faworyzowanego typerka (w ogóle to jaka frajda to jest, gdy się odpisuje typy?) i korzysta z jego porad. A dział EPP jest tylko zarzewiem wszelkich kłótni, zawiści i bzdurnych komentarzy.
Poza tym jak już ktoś wspomniał na forum jest podział na równych i równiejszych, co się rzuca w oczy.

Pozdrawiam i życzę udanych łowów
Maciek

Do góry
#617408 - 13/10/2006 17:02 Re: Rozmowy na temat elity
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
sądzę, że przydatną by była informacja na temat zysku od obrotu.
pzdr

Do góry
#617409 - 14/10/2006 07:31 Re: Rozmowy na temat elity
kizziorro Offline
stranger

Meldunek: 14/10/2006
Postów: 4
Mam taki postulat, a wlasciwie dwa postulaty: chodzi glownie o sprawy porzadkowe.
Po pierwsze w Elite PP mamy mnostwo nieaktywnych tematow, co utrudnia przegladanie - czy nie moznaby przesunac ich tamtad, o ile np prowadzacy nie napisal, ze jedzie na wakacje czy urlop ewentualnie kiedy wroci?
Po drugie niestety niektorym prowadzacym zdarzylo sie bankructwo i nalezy sobie zadac pytanie - czy taki ktos zasluguje na obecnosc w Elite PP? Pomijam sprawy honoru, wiadomo kazdy z nielicznymi wyjatkami chcialby sie znalezc w elicie i jak ktos sie dostanie to jest tak samo jak z usunieciem polskiego polityka ze stanowiska - ciezko. Uwazam za bardzo zaciemniajaca rzeczywisty obraz sytuacji praktyke polegajaca na sukcesywnym 'doladowywaniu' sobie konta i kolejnymi mozliwymi bankructwami - dla prowadzzacego ma to niewielkie konsekwencje finansowe, ale dla grajacych jego typy moze to miec katastrofalne konsekwencje. Dlatego postuluje, ze nie zaszkodiloby, gdyby prowadzacy na poczatku napisal jakim dysponuje kapitalem, co zapobiegloby myleniu ludzi - nie mozna grac vabanque, przegrac, potem wplacic sobie znopwu kase i znowu zagrac vabanque i tak w kolko...osoby sledzace ruchy gracza moga ulec zludzeniom (uznaja ze dany typ jest superpewny) i poniesc tego fatalne konsekwencje. Bankructwo oznaczaloby w tej sytuacji naturalny koniec tematu, ale oczywiscie droga danego typera do elity bylaby otwarta, jesli ponownie wykazalby sie on w zwyklym PP - wtedy uznawanoby to za wypadek przy pracy a prowadzacy triumfalnie powracal w szeregi elity.
Co o tym wszystkim sadzicie?

Do góry
#617410 - 14/10/2006 07:34 Re: Rozmowy na temat elity
kizziorro Offline
stranger

Meldunek: 14/10/2006
Postów: 4
No i jeszcze jedna sprawa - z tego co widze powyzej kogo by nie spytac byl zaskoczony przeniesieniem do elity - czy moderatorzy forum mogliby pytac prowadzacych temat o zgode na przeniesienie chocby przez priv? Uniknelibysmy wielu nieporozumien w ten sposob

Do góry
#617411 - 15/10/2006 15:15 Re: Rozmowy na temat elity
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Dla mnie elita to wielkie nieporzumienie.Tzn. samo zalozenie ( pomysl) byl dobry ale jak popatrze na to z dystansem to widze ogromne braki i jesli chodzi o umiejetnosci(niektorych) typerow bedacych w elicie i o nie spelnianie przez nich regulaminu i... nie tylko Kazdy temat ktory jest w tym dziale powinien przynosic systematyczne zyski a jesli tak nie jest to co to za elita? powinnien byc takze sumiennie prowadzony razem z tymi wszystkimi bilansami ( mi osobiscie nie chcialoby sie tego robic co tydzien )
DLa mnie wyznacznikiem ktory odzwierciedla czy temat jest naprawde dobry w pelnym tego slowa znaczeniu jest jego popularnosc tzn. to ile razy dziennie zostaje on odwiedzony przez innych uztykownikow tego forum - to cieszy najbardziej bo przeciez wiekszosc z nas podaje typy na forum zeby pomodz innym wygrywac a nie zeby prowadzic cos w rodzaju notesu bo przeciez kazdy z grajacych (profesjonalnie) wie jak wychodzi na graniu.
ps.. Nie chce zeby mnie zle zrozumiano , nie mam ochoty na zadne klotnie wyrazam tylko swoje zdanie.

Lepiej widoczni?.... widocznie lepsi...

Do góry
#617412 - 15/10/2006 18:08 Re: Rozmowy na temat elity
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Pozwole sobie to skomentowac i to wcale nie dlatego ze akurat ktos uznal ze moj temat spelnia kryteria tego dzialu.

Przede wszystkim co to znaczy "systematyczne zyski"? Kazdy miesiac czy moze kazdy tydzien na plusie? - O to chodzi ?
Wobec tego pokaz mi chociaz jednego typera z obojetnie jakiego serwisu krajowego czy nawet zagranicznego ktory moze pochwalic sie takimi osiagnieciami ?
Nie wiem jak u innych ale dla mnie liczy sie tylko saldo na koniec kazdego roku. Oczywiście w tym okresie mam mniej wiecej orientacje jak wyglądają moje finanse stad nierzadko przy dodatnim bilansie zdarza się zagrac kilka typow których w innych okolicznościach bym nie zagral. Wejdzie to fajnie, nie wejdzie - nic się nie dzieje. ..Ale na pewno nie determinuje mnie dodatni bilans na koniec każdego miesiąca . Gdybym pod tym katem podchodzil do zakladow to prawdopdobnie bylbym dzisiaj w zupelnie innym miejscu niz jestem.
Druga sprawa...Popularność miernikiem wartości tematu? - Totalne nieporozumienie. Widze ze odwiedzamy to forum w zupełnie innym celu. IMO jedynym miernikiem oddającym w pelni jakość typow jest yield...i to najlepiej wypracowany w dłuższym okresie czasu .
Przez dłuższy okres rozumiem min. rok i przynajmniej kilka/nascie typow w miesiącu wtedy jest to już jakas podstawa do oceny
Tymczasem tematy z taka historia mozna tu zliczyc na palcach jednej reki. Oczywiscie z roznych wzgledow nie kazdy ma sposobnosc aby tak dlugo prowadzic tamat jednak osobiscie nie wyobrazam sobie abym mogl grac propozycje kogos kto nie dysponuje potwierdzonym swoistym CV.

Do góry
#617413 - 15/10/2006 18:43 Re: Rozmowy na temat elity
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
No mozliwe ze odwiedzamy to forum z roznych powodow .... przeciez wszyscy uzytkownicy nie musza go odwiedzac z jednego powodu Ja tak jak napisalem wczesniej prowadze temat zeby inni ludzie mogli korzystac z moch typow i dzieki nim wygrywac i nic innego procz dobrego slowa od tych ludzi sie dla mnei nie liczy a Ty po co go zalozyles ? zeby trafic do elity? z tego co pamietam to swoj temat zalozyles odrazu w elicie hehe a kto wiedzial wtedy jaki masz yield itd ??? Widzisz roznimy sie tym ze inaczej patrzymy na rozne rzeczy ale to normalne...Ty sie cieszysz ze wszyscy moga zobaczyc ze masz yield na + a ja sie ciesze jak ktos mi napisze na priv ze dzieki moim typom kupil sobie nowy monitor czy cos w tym stylu.
Co do systematycznych zyskow o ktore sie tak zbulwersowales to ja doskonale wiem ze czasami przychodzą czerne serie i tygodniowe systematyczne zyski sa porpstu niemozliwe ale z tego co pamietam w regulaminie jest napisane ze jednym z warunkow wstapienia do tej elity jest wlasnei sytematyczny zysk dlatego o tym napisalem

Dla mnie ta "elita" nie powinna w ogole istniec bo regulamin i dobor tematow ktore sa tutaj jest zly a jak czytam te wszystkie posty to widze ze to jest tylko kolejny na tym forum powod do sporow a mysle ze juz tutaj tego za duzo i wiekszosc ludzi(i wsrfd nich niektorzy typerzy z elity) mają tego porpstu dosc

Do góry
#617414 - 15/10/2006 20:00 Re: Rozmowy na temat elity
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Do moderatora ktory usunal moj komentarz...
Jezeli juz decydujesz sie na kasowanie postow ktore interpetujesz jako personale wycieczki to badz konsekwentny i to samo zrob z postem powyzej.

Do góry
#617415 - 15/10/2006 20:11 Re: Rozmowy na temat elity
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Nie, no nie wierzę, że usunięto post PLUMKA. Ten kto to zrobił będąc konsekwentnym powinien pół forum wyczyśić

Post ten nikogo nie urażał, a był jedynie pokazaniem RZECZYWISTEJ sytuacji...

Do góry
#617416 - 16/10/2006 07:55 Re: Rozmowy na temat elity
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

sądzę, że przydatną by była informacja na temat zysku od obrotu.
pzdr




Wlasnie to jest glownie pokazanie wartosci typera, yield.
Niestety tego brakuje w tematach EPP, bo zysk +100 jednostek niewiele mowi jesli ta osoba zagrala az 200 pickow, bo to moze byc yield 5%.

Dzial EPP powinien istniec, w koncu sa tam ludzie ktorzy spelniaja wytyczne, a wiec utrzymuja +, a to najwazniejsze.

Do góry
#617417 - 16/10/2006 08:07 Re: Rozmowy na temat elity
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Dlaczego usunieto numer jeden tego forum czyli Plumka?

Prosze o odpowiedz a nie kasacje tego postu tak jak to sie ostanio robi na forum

Do góry
#617418 - 16/10/2006 13:14 Re: Rozmowy na temat elity
Godfather Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 469
Quote:

Dlaczego usunieto numer jeden tego forum czyli Plumka?

Prosze o odpowiedz a nie kasacje tego postu tak jak to sie ostanio robi na forum



jak to usunieto? co, bana dostal????!!!!

Do góry
#617419 - 16/10/2006 17:08 Re: Rozmowy na temat elity
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Przepisy są po to by je łamać a EPP jest na to najlepszym dowodem .


A szkoda szkoda bo zapowiadał się fajny dział . Może z 3 tematy tego działu są poprawnie prowadzone reszta w sumie łamie co drugi punkt regulaminu. Może rzeczywiście lepiej by było by usunąć ten dział i w zamian to przyklejać porządne tematy spełniające pewne wymogi w PP . Bo naprawdę jest dużo tematów znacznie lepszych w PP niż w EPP . Mi to w sumie rybka gdzie dany temat się znajduje bo te najlepsze i najciekawsze mam po prostu dodane do ulubionych tematów i wam tez tak polecam zrobić i nie będzie kłótni kto zasługuje na EPP a kto nie.

W 99% procentach zgadzam się z wypowiedzią Vendetta , że najbardziej cieszy to że ktoś korzysta z oddanych przez siebie typów. Co można wyraźnie zobaczyć przez ilość odwiedzających temat oraz privy . Więc skoro podajemy typy dla innych róbmy to starannie i czytelnie by każdy miał odzwierciedlenie formy danej osoby.



Pozdro dla wszystkich i życzę wysokich wygranych

Do góry
#617420 - 17/10/2006 12:34 Re: Rozmowy na temat elity
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Widze ze mod ktory tak gorliwie wywiazywal sie ze swoich obowiazkow nagle zapadl sie pod ziemie. Czyzbys modzie - cenzorze mial cos na sumieniu?
...Wiedz mlody czlowieku ze w doroslym zyciu w ktore niechybnie wkrotce wkroczysz za podjete decyzje trzeba odpowiadac. Mozna sie czasami mylic bo to ludzka rzecz lecz przynajmniej trzeba miec cywilna odwage aby sie do tego przyznac...lub przynajmniej na poparcie wlasnej racji przedstawic jakies argumenty.
Chowanie w takich sytuacjach glowy w piasek to nie jest zadne rozwiazanie

Do góry
#617421 - 29/10/2006 11:58 Re: Rozmowy na temat elity
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Dlaczego mam założyc nowy temat ??
Gdzie jest napisane,że po przekroczeniu 200 postów taka jest koniecznośc??
Idąc dalej mogę podac bardzo dużo przykładów gdzie wiele tematów ma po kilkaset i więcej postów! Nie mam zamiaru do końca roku Zakładac nowego tematu.

Post mogłeś napisac na priva.

Do góry
#617422 - 29/10/2006 12:25 Re: Rozmowy na temat elity
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
200 postów to ogólna ilość przyjęta na całym forum, więc nie wiem skąd to ździwienie. Poza tym soft i pamięć forum nienajlepiej znosi takie długie tematy.

Mogłeś w kulturalniejszy sposób jak np. Emrod poprosić o czas do końca roku(W tym przypadku do końca sezonu tenisowego).

Forma bezpośredniego postu w temacie będzie lepsza i skuteczniejsza. Panuje tutaj bałagan który trzeba posprzątać.

Do góry
#617423 - 29/10/2006 12:32 Re: Rozmowy na temat elity
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Bardziej kulturalny sposób oj co ty mi zarzucasz??

Mogłeś napsiac na priv!!

Gdzie jest napisane że 200 postów i nowy temat??

I dlaczego dopiero etraz robisz porządki a wcześniej to kto robił ??
Pozdrawiam

Do góry
#617424 - 29/10/2006 12:50 Re: Rozmowy na temat elity
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Wcześniej nikt nie robił.

Ochłoń.

Do góry
#617425 - 29/10/2006 12:58 Re: Rozmowy na temat elity
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Hmm jestem spokojny popatrz na inne tematy co mają po 800 postów i jak to się stało że nikomu to nie przeszkadzało
Pomyśl

Do góry
Strona 6 z 19 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, akagi, VVega, forty, wHiTe_StAr, burbon, poozon, 11kera11), 4107 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586724 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14