Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1260995 - 30/05/2007 05:01 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: hynek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: hynek
No cholera wykrakałem... shame on me!

no ale i tak bukmacherski nos wiele nie zawiódł \:\) szkoda tylko kasy...


Nie przejmuj się
Bury to nawet nie potrafi porządnie dośrodkować z rogu \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#1262595 - 31/05/2007 00:34 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Groclin Grodzisk Wielkopolski
VS
Zagłębie Lubin
Typ: Groclin Grodzisk Wielkopolski

Już w czwartek w Grodzisku Wielkopolskim dojdzie do starcia dwóch najlepszych polskich drużyn. Na przeciw siebie stanie zdobywca Pucharu Polski - Groclin z aktualnym mistrzem Polski - Zagłębiem. Stawką wyżej wspomnianego meczu będzie awans jednej z drużyn do 1/2 rozgrywek o Puchar Ekstraklasy. Niewątpliwie obydwie drużyny odnosiły w tym sezonie zasłużone wygrane. Groclin Grodzisk Wielkopolski pod wodzą trenera Macieja Skorży zdobył w imponującym stylu Puchar Polski po wygranej (2:0) w finale z Koroną Kielce. Od tego spotkania gra Groclinu uległa zdecydowanej poprawie. Zespół, który głównie remisował, zaczął w końcu zdobywać cenne trzy oczka. Dobra dyspozycja tej jedenastki odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale nawet w Portugalii, ale wszystko po kolei. W Polsce oczywiście w prasie, od co najmniej dwóch tygodni spekuluje się o odejściu trenera Macieja Skorży do Wisły Kraków. Rzeczywiście ten fakt medialny znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zaraz po rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy trener Skorża zostanie oficjalnie szkoleniowcem krakowskiej Wisły. Z kolei do Grodziska Wielkopolskiego powędruje na ławkę trener Jacek Zieliński z Odry Wodzisław. Tak jak widzimy karuzela w naszej lidze zaczyna się kręcić, ale wracając jeszcze do Portugalii. Dobra gra została także zauważona w tym kraju. Główne zainteresowanie jest Adrianem Sikorą a ofertę jego kupna może wysunąć "polska" Boavista Porto. Ciekawy czy Sikora po tak wspaniałym sezonie odejdzie do Portugalii. W każdym razie ja osobiście życzę mu temu. Portugalska liga jest silna a granie przeciwko takim drużyną jak Benfica Lizbona, Sporting Lizbona czy FC Porto jest dla zawodnika dużą nobilitacją. Jeśli chodzi o czwartkowe spotkanie to możliwe, że zabraknie w kadrze na ten mecz obrońcy Vlade Lazarevskiego, który dostał powołanie do reprezentacji Macedonii. Jednak dla trenera Skorży wypełnienie luki, po Lazarevskim nie powinno być żadnym problem. Gorzej wygląda sytuacja w obozie "Miedziowych". Trener Leo Beenhakker na mecze eliminacji mistrzostw Europy Z Azerbejdżanem i Armenią powołał, aż trzech podstawowych reprezentantów Polski. Zagłębie Lubin będzie musiał poradzić sobie w Grodzisku bez Macieja Iwańskiego, Wojciecha Łobodzińskiego i Łukasza Piszczka. Jak widzimy trener Czesław Michniewicz bardzo stracił jeśli chodzi o ofensywę. Wspomniana trójka w ostatnim mistrzowskich meczach decydowała o wynikach spotkań, żeby tylko wspomnieć dość dramatyczny mecz z Widzewem Łódź czy Legią Warszawa. Do tego warto zwrócić uwagę, że nowo kreowani mistrzowie Polski zwykle w kolejnym spotkaniu po zdobyciu "złota" grają fatalnie. Z kart historii przypomnę ostatnie dwa sezony ligowe. Najpierw zaczniemy od 22 Maja 2005 roku. Do Warszawy na stadion Legii przyjechała pewna tytuły krakowska Wisła. "Wojskowi" zdemolowali "Białą Gwiazdę", aż (5:1) a spotkanie zapisało się złotymi głoskami w historii ekstraklasy. Kolejna ważna data 13 Maja 2006 roku i kolejna analogia. Znowu do Warszawy przyjeżdża krakowska Wisła, ale to ona zdobywa komplet oczek (2:1) po wygranej z mistrzem Polski - Legią Warszawa. Pomijam, że wynik tego meczu powinien być zdecydowanie wyższy. Tak jak widzimy ostatnie lata pokazują, że drużyna, która zdobyła tytuł nie jest wstanie nawiązać równorzędnej walki w kolejnym meczu. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Zagłębie Lubin osiągnęło wspaniały rezultat. Po szesnastu latach mogli wreszcie włożyć mistrzowską koronę. Cały Lubin nadal świętuje ten sukces. Niestety szampańskie nastroje może zepsuć Groclin, dla którego priorytetem jest zdobycie Pucharu Ekstraklasy. Myślę, że mają na to szansę. Co ciekawe wspomniałem, że wiele drużyn w Polsce po efektownej wygranej ma problemy i na koniec ciekawostka. Wyjątkiem od tej reguły jest Groclin Grodzisk Wielkopolski. Jako jedna z niewielu ekip ligowych po zdobyciu trofeum (Puchar Polski) grają lepiej po niż przed.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1263249 - 31/05/2007 02:58 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Ignorator]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Witam!

Też myślę nad postawieniem na Groclin, ale zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie obserwowałem dziś kurs w Sportingbet na to spotkanie i o dziwo rano był on w granicach 1,75 ,a teraz podskoczył już na 1,91 na Grodzisk.Nie wiem czy to po prostu ludzie hurtem stawiają na Lubin, czy może jest coś, lub stało się coś o czym nie wiemy.Jak ktoś będzie miał (lub dysponuje) info na ten temat to byłbym wdzięczny.

Groclin vs. Zagłębie 1 @ 1,91 SB

Do góry
#1264031 - 31/05/2007 16:16 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: mefistofeles]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
PIŁKA NOŻNA Zagrają bez dziewięciu
dziś

Ćwierćfinał Pucharu Ekstraklasy: Groclin - Zagłębie (godz. 20.30, Polsat Sport)

Jaka ranga pucharu, taki skład - powiedział Czesław Michniewicz komentując przygotowania do dzisiejszego spotkania. Jego termin spowodował, że mistrzowie Polski zagrają aż bez dziewięciu piłkarzy. Na zgrupowaniu reprezentacji są Wojciech Łobodziński, Łukasz Piszczek, Maciej Iwański i Vidas Alunderis (Litwa). Z kadrą do lat 21 przebywają Marcin Pietroń, Szymon Pawłowski i Patryk Klofik. Dodatkowo leczy się Andrzej Szczypkowski, a Michał Chałbiński dostał wcześniejszy urlop i poleciał na Malediwy.
- Na szczęście mamy w kadrze 27 graczy, więc jest 18 chłopaków i to oni pojadą do Grodziska. Wśród nich będzie wracający do zdrowia Dawid Plizga. Nikogo z rezerw nie zabieramy, bo w sobotę druga drużyna ma ważny mecz w III lidze - zaznacza Rafał Ulatowski, asystent Czesława Michniewicza.
Wszyscy wsiądą dziś do autobusu, choć opiekun miedziowych żartował w trakcie świętowania mistrzostwa w Warszawie, że ci którzy nie zdążą na autobus do Lubina (odjeżdżał rano w poniedziałek) mają się najpóźniej stawić w czwartek w Grodzisku.
Dzisiejsze spotkanie będzie rewanżem za pierwszy, niezwykle emocjonujący mecz w Lubinie, który zakończył się remisem 3:3. Lepszy z pary zagra w półfinale ze zwycięzcą rywalizacji Legii z Górnikiem Łęczna.

Do góry
#1264075 - 31/05/2007 16:46 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Kreczmer]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Warto dodac ze podopieczni Czeslawa Michniewicza swietowali 3krotnie w ciagu 3 dni, tuz po meczu w szatni i na stadionie, nastepnie impreza Orange oraz swietowanie po powrocie do Lubina, pewnie skonczylo sie jeszcze jakimis mniejszymi imprezkami ;\)

Groclin raczej powazniej podejdzie do tego meczu, choc nie nalezy nie doceniac miedziowych bo nie dosc ze maja szeroka kadre to jeszcze pilkarze wczesniej pomijani w skladzie maja szanse sie zaprezentowac,
mimo wszystko to gospodarze sa faworytem zwlaszcza w obliczu wyniku z pierwszego meczu.
W Grodzisku nie jest latwo wygrac, over calkiem prawdopodobny.

Do góry
#1264093 - 31/05/2007 17:01 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Biszop]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Biszop
Warto dodac ze podopieczni Czeslawa Michniewicza swietowali 3krotnie w ciagu 3 dni, tuz po meczu w szatni i na stadionie, nastepnie impreza Orange oraz swietowanie po powrocie do Lubina, pewnie skonczylo sie jeszcze jakimis mniejszymi imprezkami ;\)


Czyli tak jak w piosence: W POLSKĘ IDZIEMY \:D

A tak na poważnie
Ja bym zbytnie nie liczył na "zespół dnia następnego"
Chłopaki mogą mieć też mocne głowy

Dla mnie też faworytem jest Groclin, ale przed zagraniem tego spotkania wstrzymują mnie dwie rzeczy
Puchar Ekstraklasy to taki folklor
Groclin przez długi czas był drużyną remisów, a remis ich urządza

Do góry
#1264125 - 31/05/2007 17:20 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rene]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ja wiem jedno, co prawda zawodowo nie gralem w pilke, ale troche sie nakopalem w roznych mniej lub bardziej powaznych ligach i jakos ci ktorzy to traktowali gre powazniej nie pili zbyt mocno i czesto, a jak juz przyszlo do picia to pozniej pare dni "chodzili" po czterech;-)
Chociaz poznalem jednego z tego forum ktory gral powazniej w pilke, a z piciem nie mial problemow, ani w trakcie ani po

Zreszta nie ma co dywagowac, faktycznie Groclin mimo ze raczej remisowal czesto to sa faworytem.
Teraz kwestia kursu jest decydujaca, kazdy sam sobie wybierze:)
Jest jednak kwestia motywacji, miedziowe chlopaki poloza raczej lache na ten mecz i caly puchar, a Groclin w obliczu dobrego wyniku z pierwszego meczu bedzie chcial powalczyc, tak mi sie wydaje:)
Tak czy siek blizej mi do overa:)

Do góry
#1264148 - 31/05/2007 17:41 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Biszop]
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
A sama motywacja "Ograć Mistrza" Myśle że taki Świerczewski będzie chciał pokazać że co to za mistrz? W Dyskobolii nie wystąpią Piotr Piechniak i Filip Ivanovski, za to do gry wracają Radek Mynar, Igor Kozioł oraz Łukasz Tupalski. Osłabienia zagłebia już pisane wcześniej.
Dla mnie 1 i warto to zagrać.
"BIĆ MISTRZA" \:\)

Do góry
#1264917 - 31/05/2007 21:14 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: dawid121]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Ja wzialem zaklad 1/1 za 3,10 bo jak tamci pochlali to mysle, ze szybko z nimi pojada. Wzialbym handicap ale 1/1 tez mysle ze dobre. Kurs 3,10 i jak na moj gust to jest valuebet.

Do góry
#1266371 - 01/06/2007 02:56 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: encepence]
zmudaRTS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 1664
Originally Posted By: encepence
Ja wzialem zaklad 1/1 za 3,10 bo jak tamci pochlali to mysle, ze szybko z nimi pojada. Wzialbym handicap ale 1/1 tez mysle ze dobre. Kurs 3,10 i jak na moj gust to jest valuebet.

Kurs 3,1 za 1/1 pyszny,ja zagrałem zwyciestwo Dyskobolii po kursie 1,8 grubiej.
Dodatkowym czynnikiem przemawiajacym jest to ze zwyciezca tej pary gra z Legia,a Lubinkom jakos sie nie usmiecha wizyta w stolicy

Do góry
#1266905 - 01/06/2007 05:27 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: zmudaRTS]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No to Groclin wchodzi \:\) po 1.95 w expekcie. Szkoda że nie troszke grubiej, ale szczerze powiem obawiałem się nieco \:p

Do góry
#1266969 - 01/06/2007 06:04 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: zmudaRTS]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: zmudaRTS
Originally Posted By: encepence
Ja wzialem zaklad 1/1 za 3,10 bo jak tamci pochlali to mysle, ze szybko z nimi pojada. Wzialbym handicap ale 1/1 tez mysle ze dobre. Kurs 3,10 i jak na moj gust to jest valuebet.

Kurs 3,1 za 1/1 pyszny,ja zagrałem zwyciestwo Dyskobolii po kursie 1,8 grubiej.
Dodatkowym czynnikiem przemawiajacym jest to ze zwyciezca tej pary gra z Legia,a Lubinkom jakos sie nie usmiecha wizyta w stolicy


a skad wiesz ze graja w stolicy juz zostal rozegrany drugi mecz??to podaj wynik a zagram sobie dokladny wynik i bedzie good.Gdyby wszystko byloby takie proste nie bylo by tutaj Ciebie wiadomo gornik ma male szanse ale je ma

Do góry
#1267675 - 01/06/2007 20:03 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: CANTORO]
juras Offline
stranger

Meldunek: 01/06/2007
Postów: 8
Górnik ma takie szanse z Legią na zwycięstwo, jak na pozostanie w lidze

Do góry
#1267700 - 01/06/2007 20:05 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: juras]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
W tamtym sezonie tez nie mial...i wygral w lidze 2:0. W Lecznej tez mial byc mecz do 1 bramki, a Legia ledwo co remis wycisnela, wyciagajac z 2:0. Puchar o nic, obie ekipy slabiutkie do kwadratu. Niespodziewane 0:1 czy 1:2 nie bedzie dla mnie takie niespodziewane.

Do góry
#1269302 - 02/06/2007 03:03 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
i znowu 2:0 dla Gornika.

Do góry
#1269448 - 02/06/2007 03:44 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: polskignom]
j2702 Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2003
Postów: 714
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: polskignom
i znowu 2:0 dla Gornika.
No to buki sie obłowiły...ludzie grali legie..

Do góry
#1269484 - 02/06/2007 03:55 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: j2702]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Eeee tam sie oblowili. Mecz o pietruszke. Nikt nie gral na Legie za 1,25 grubo. A mnie jakis czort podkusil zeby zagrac na Leczna, ale HT. Owszem - Leczna wygrala ale 2 gole po 45' minucie padly. To sie nazywa miec nosa \:D

Do góry
#1269536 - 02/06/2007 04:20 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: encepence]
Lmate Offline
member

Meldunek: 30/01/2007
Postów: 119
Skąd: Lubelszczyzna
I kolejne zaskoczenie... w Orange Ekstraklasie jak wiadomo Gornikowi nie szlo za dobrze, jednak od poczatku dobrze spisywali sie wlasnie w pucharze ekstraklasy. Najwidoczniej do druzyny z Laziekowskiej 'Lecznianie' maja jakies szczescie.

W polfinale z Groclinem - a przeciez ostatnio w meczu ligowym druzyna z Lecznej przegrala z Dyskobolia 1-3. I co by tu wytypowac...

Do góry
#1269709 - 02/06/2007 06:12 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: encepence]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: encepence
Eeee tam sie oblowili. Mecz o pietruszke. Nikt nie gral na Legie za 1,25 grubo. A mnie jakis czort podkusil zeby zagrac na Leczna, ale HT. Owszem - Leczna wygrala ale 2 gole po 45' minucie padly. To sie nazywa miec nosa \:D


Czemu nie widzę tutaj w temacie tego typu przed meczem!. Po meczu każdy jest mądry i może pisać grałem tego i tamtego. Panowie trochę profesjonalizmu!.

Do góry
#1269721 - 02/06/2007 06:35 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Ignorator]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No ale przeciez Ignorator chodzi o to, ze przeciez ja nie trafilem tego typa. Napisalem to w kontekscie takim (czytaj mniej wiecej tak) - o ile bardzo trudno jest trafic typ za 10.00 to akurat jak trafilem ze outisder przy takim kursie wygra, to musialem wybrac idiotyczny zaklad na HT. A co smieszniejsze Leczna pokryla handicap \:D - wygrala 2:0 i akurat te 2 gole musialy pasc w drugiej polowie. Masakra \:D

Do góry
Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, rymoholik, pacyfista, poozon, burbon, Sensei, Kretol, VVega, Akhu, alfa, Sony, ElNinho[mmdea], szuwi1), 4019 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586962 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14