Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#10922 - 29/10/2001 01:07 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Vicenza - Modena od 15:00 (0:5)[/qb][/QUOTE]

prawo .......ale z Ciebie gość

Do góry
Bonus: Unibet
#10923 - 29/10/2001 01:33 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
11016266 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 297
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

prawo .......ale z Ciebie gość[/qb][/QUOTE]

no i bardzo dobrze, ze ktos tu tego wszystkiego pilnuje

Do góry
#10924 - 29/10/2001 02:04 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał 11016266:
[qb]

no i bardzo dobrze, ze ktos tu tego wszystkiego pilnuje [/qb][/QUOTE]

to ,że pilnuje to bardzo fajnie z jego strony.
Fajnie mieć gościa na forum którego ciężko się doszukać jakiś jego typów a wszystkiego pilnuje.


Bez urazy Ufo bo nie piszę tego złośliwie (ale tylko dlatego , że kiedyś dzięki Tobie nie musiałem iść do STS-u bo tam bym się trochę zdziwił obniżeniem stawek.

Do góry
#10925 - 29/10/2001 02:19 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
k11

szakal-jego progresja na X -2
ako 1,12 TTmax (zakład długoterminowy)

(nie urażając nic zwolennikom mądrej progresji)


Do Szakala (Cieniasa)- nie tylko ty potrafisz komentować typy innych.

Do góry
#10926 - 29/10/2001 15:15 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

to ,że pilnuje to bardzo fajnie z jego strony.
Fajnie mieć gościa na forum którego ciężko się doszukać jakiś jego typów a wszystkiego pilnuje.


Bez urazy Ufo bo nie piszę tego złośliwie (ale tylko dlatego , że kiedyś dzięki Tobie nie musiałem iść do STS-u bo tam bym się trochę zdziwił obniżeniem stawek.[/qb][/QUOTE]

Spostrzegłem również to, iż pojawił się Twój pierwszy typ. (bodajże Grimsby przeciwko Birmingam). Gratulacje (oczywiście wynik jest sprawą drugorzędną).

PS. Czasem coś tam podam na forum (typy). Prawda, iż nie jest tego dużo, ale zawsze.

Do góry
#10927 - 02/11/2001 13:13 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Saba dla mnie to Twój sposób gry objawił się dopiero dzisiaj. Wcześniej jak zdążyłem zauważyć np. Twój kupon nr3 to niemal identyczny kupon jak UQ$ wysłany kilka godzin wcześniej. Różnił się jednym meczem, a to z tego powodu, iż mecz Lutonu po prostu się rozpoczął i tu Ci chwała - nie dałeś się ponieść emocjom i zastąpiłeś go innym typem... Także IMHO dorobiłeś ideologię nieco później co do "swojego" sposobu gry, który możesz sprawdzić tylko wtedy jeśli mecze zostaną Ci podane na tacy odpowiednio wcześniej. Również nieco plączesz się w zeznaniach mówiąc jako byś sam badał kursy, a teraz analizujesz - przeanalizowane przez kogoś mecze. Bardziej obrazowo: przypominasz mi małe murzyńskie dziecko, któremu Mama rozdrabnia pokarm w zębach i podaje jako gotową papkę. Z tonu Twoich wypowiedzi nie wynika, iż byś aż tak ubezwłasnowolniony, ale skoro się nie wstydzisz publicznie opowiadać jak to fajnie jest "zrzynać" to się niczemu nie dziwię. Drugi obraz, który mi się nasuwa to uczeń, któremu nie chce się uczyć, tylko wybiera 3 najlepszych w klasie, kompiluje ich odpowiedzi na testach i sprawdza czy będzie dostawał równie dobre oceny jak prymusi. Według mnie nie tędy droga Panie Sabo, bo jak zabraknie dobrych uczniów i np. obrażą się, że za długo od nich ściągasz nie oferując nic w zamian to Twoja pseudometoda okaże się nic nie warta.

PS. Mnie powinno to rzeczywiście nie obchodzić, Szakala trochę bardziej, bo to w końcu on "wskrzesił" TT, ale jak sądzę Twoja metoda w****ia również innych uczestników forum.[/qb][/QUOTE]


A oto typy UFO które podał na :http://www.gradus.waw.pl/hpc/kltyperow/ktzs/aktualny.htm

Ufo -debiut
4.11 Cruzeiro-Sae Caetano 746 1 4,30
4.11 Ponte Preta-Vitoria 750 1 2,40
4.11 Juventude-Santa Cruz 744 1 2,50

które wcześniej puściłem na forum TT (co prawda wybrał 3 z całego mojego kuponu) ::::: ))))))
Co by było jak tak można by było puszczać więcej meczy niż 3.

OJ UFO UFO ::::: ))))))

Do góry
#10928 - 02/11/2001 16:23 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]


A oto typy UFO które podał na :http://www.gradus.waw.pl/hpc/kltyperow/ktzs/aktualny.htm

Ufo -debiut
4.11 Cruzeiro-Sae Caetano 746 1 4,30
4.11 Ponte Preta-Vitoria 750 1 2,40
4.11 Juventude-Santa Cruz 744 1 2,50

które wcześniej puściłem na forum TT (co prawda wybrał 3 z całego mojego kuponu) ::::: ))))))
Co by było jak tak można by było puszczać więcej meczy niż 3.

OJ UFO UFO ::::: ))))))[/qb][/QUOTE]

Dostałem od ciebie mejla, w którym przedstawiłeś już tą sprawę. Powiedziałem ci, że wysłałem to dużo wcześniej niż zdążyłeś podać to na forum. Chyba powinieneś wysłać jakieś sprostowanie ? Oczywiście nie musiałeś, ale dla formalności ja to zrobię
Tutaj http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=1&t=000601&p=5 pośrednio możesz wywnioskować np. po godzinie nadania postu, iż te kursy wysłałem do Hpc dużo, dużo wcześniej. Jeśli uważasz, iż czas został "spreparowany" to zawsze możesz spytać u źródeł (Hpc).

PS. Cały czas podtrzymuję moje/twoje zdanie, iż "korzystałeś" z kursów znalezionych przez innych. I zgodnie z powiedzeniem: "Kto mieczem..." wygląda na to, że znowu ściągnęłeś te kursy... Aha nie pisz więcej do mnie, wal śmiało na forum. Zawsze odpowiem.

Do góry
#10929 - 02/11/2001 17:48 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Dostałem od ciebie mejla, w którym przedstawiłeś już tą sprawę. Powiedziałem ci, że wysłałem to dużo wcześniej niż zdążyłeś podać to na forum. Chyba powinieneś wysłać jakieś sprostowanie ? Oczywiście nie musiałeś, ale dla formalności ja to zrobię
Tutaj http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=1&t=000601&p=5 pośrednio możesz wywnioskować np. po godzinie nadania postu, iż te kursy wysłałem do Hpc dużo, dużo wcześniej. Jeśli uważasz, iż czas został "spreparowany" to zawsze możesz spytać u źródeł (Hpc).

PS. Cały czas podtrzymuję moje/twoje zdanie, iż "korzystałeś" z kursów znalezionych przez innych. I zgodnie z powiedzeniem: "Kto mieczem..." wygląda na to, że znowu ściągnęłeś te kursy... Aha nie pisz więcej do mnie, wal śmiało na forum. Zawsze odpowiem.[/qb][/QUOTE]

W linku który podałeś najwcześniejsza godziną jest 17.45 a moje typy były na forum o 14.49 (k7)
Więc nie wiem kto mógł ściągnąć z kogo :: )))
Wieżę Ci , że mogłeś je puścić wcześniej i takie same jak ja. Ale teraz przekonałeś się na własnej skórze , że jak ktoś gra metodą na zawyżone kursy może mieć takie same typy i nie potrzeba go odrazu publicznie oskarżać o kopiowanie. A to , że w tamtym tygodniu nie miałem czasu szukać zawyżonych typów w STS samemu, tylko wiebierałem z tych którzy już to zrobili to już pisałem.

P.S
mail od Ciebie przeczytałem już po wysłaniu tamtego postu.

Do góry
#10930 - 02/11/2001 19:09 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
W linku który podałeś najwcześniejsza godziną jest 17.45 a moje typy były na forum o 14.49 (k7)
Więc nie wiem kto mógł ściągnąć z kogo :: )))
[/QUOTE]

No tak, nawet nie zauważyłem tego kuponu Ale naprawdę nie ma się co emocjonować tym, bo i tak wysłałem je wcześniej . Po prostu Hpc dał je o 18.

[QUOTE]
Wieżę Ci , że mogłeś je puścić wcześniej i takie same jak ja. Ale teraz przekonałeś się na własnej skórze , że jak ktoś gra metodą na zawyżone kursy może mieć takie same typy i nie potrzeba go odrazu publicznie oskarżać o kopiowanie. A to , że w tamtym tygodniu nie miałem czasu szukać zawyżonych typów w STS samemu, tylko wiebierałem z tych którzy już to zrobili to już pisałem. [/QUOTE]
No tak, ale ty kopiowałeś i sam się do tego przyznałeś tłumacząc to brakiem czasu.

[QUOTE]
P.S
mail od Ciebie przeczytałem już po wysłaniu tamtego postu.[/QUOTE]

Trudno

Do góry
#10931 - 02/11/2001 19:28 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Nigdy nie napisałem , że kopiowałem bo tego nie robiłem . To ty mi zażuciłeś mimo , że nie mogę znależć drugiego takiego samego kuponu na forum tylko bardzo podobne.A nie mając wtedy czasu na szukanie ich wybrałem z tych co już są znalezione bo i tak pewnie bym miał takie same, dlatego , że tych meczy niema dużo i aż tak często STS się nie myli.

P.S
Chociąż dziś się sporo pomylił (chyba , że my się mylimy , ale to pokaże czas)
Dziś i Ty się pewnie zdziwiłeś , że w STS stawki na Brazylię nie spadły.

Do góry
#10932 - 02/11/2001 19:42 Re: Typy TT 22-28 X (pon-niedz)
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
Nigdy nie napisałem , że kopiowałem bo tego nie robiłem . To ty mi zażuciłeś mimo , że nie mogę znależć drugiego takiego samego kuponu na forum tylko bardzo podobne.A nie mając wtedy czasu na szukanie ich wybrałem z tych co już są znalezione bo i tak pewnie bym miał takie same, dlatego , że tych meczy niema dużo i aż tak często STS się nie myli.[/QUOTE]

OK. Nie można wykluczyć, iż kolejność meczy na kuponach mogła być taka sama. Pewnie był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Sam musisz chyba przyznać, iż wyglądało to nieszczególnie; jeden mecz inny reszta ta sama, nawet uszeregowanie podobne. Masz rację słowo kopiowanie było użyte zbyt pochopnie i powinno być conajmniej w cudzysłowiu.

[QUOTE]
P.S
Chociąż dziś się sporo pomylił (chyba , że my się mylimy , ale to pokaże czas)
Dziś i Ty się pewnie zdziwiłeś , że w STS stawki na Brazylię nie spadły.[/QUOTE]

Tak, byłem bardzo zdziwiony, iż bez przeszkód mogłem to wysłać. Co do pomyłki to niezależnie od wyników - to STS wystawił okazyjne kursy.

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3977 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42