Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1118451 - 07/04/2007 23:51 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Gib01]
zwierzu Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 783
Originally Posted By: Gib01
Originally Posted By: ..::Juvek::..
Originally Posted By: Slawek_kk
Najbardziej gwizdalismy na Łajze (czyt. Szymanskiego) i to mi sie najbardziej podobalo \:\) Jutro awans...a Olsztyn juz czeka \:\)

troche szacunku dla wicemistrza swiata... i pokory :/


Musze wyraziec swoje zdanie.. na ten temat..

Jak miec szacunek dla tego zawodnika jak po meczu podchodzi w strone kibicow Mostostalu i pokozuje to i owo..
Nie wiem rowniez po co "On" sciagnal koszulke.. ?? [chyba ze by pochwalic sie owlosieniem na klacie , bo umiesnieniem to chyba nie] \:D

Zreszta zawodnik takiej klasy jak Szymanski powienien dawac przyklad a nie sam prowokowac..
Wedlug mnie powinna byc nalozona jakas kara na tego zawodnika.. Takie zachowanie pozostawione bez reakcjii moze w przyszloscie spowodowac dalsze takie sytuacje

PS: Stracilem szacunek dla tego zawodnika..
Mam nadzieje ze Mostostal wygra rywalizacje z Jastrzebiem i bedzie gral w polfinale z Olsztynem...


Calkowicie popieram, nie mam teraz w ogole szacunku dla Szymanskiego, dla jego poziomu inteligencji mowie stanowczy stop. Mysli, ze wszystko mu wolno, zachowuje sie jak kretyn i on jest reprezentantem Polski? Ja go nie chce w reprezentacji i po takich incydentach uwazam, ze powinien byc od niej odsuniety. Wstyd, wielki wstyd panie Szymanski.

Co do meczu to bardzo emocjonujace widowisko, calym sercem bylem za Mostostalem(i to nie tylko dlatego, ze wczoraj gralem grubo na Jastrzebie i wiadomo jak to sie skonczylo, ale po prostu az milo bylo popatrzec z jaka ambicja graja zawodnicy z Kedzierzyna) i zaluje, ze nie wytrzymali cisnienia i prawdopodobnie przegrali sobie polfinal, ale mam nadzieje, ze jeszcze powalcza w Jastrzebiu. Bardzo im tego zycze.

Wesolych Swiat wszystkim \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1118456 - 07/04/2007 23:53 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Slawek_kk]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
sorry za off topic ale i tak zrobiliscie smietnik komentujac jego zachowanie to w pile sztama w siate kosa ? buhaha

Do góry
#1118476 - 08/04/2007 00:00 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Adizek]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Wg zachowanie zarowno kibicow jak i Szymanskiego to tragedia. JAk kary by sie posypaly to dla obu stron. Wieksza szanse jednak na kare maja kibice. W jakim celu rzucali przedmiotami we wszystkich zawodnikow gosci to ja nie wiem.

Do góry
#1118617 - 08/04/2007 00:58 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Adizek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Originally Posted By: Adizek
sorry za off topic ale i tak zrobiliscie smietnik komentujac jego zachowanie to w pile sztama w siate kosa ? buhaha


nie widziales szaliku Mostostalu u kibicow Jastrzebia ? \:D \:D \:D

Do góry
#1121285 - 09/04/2007 15:34 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Slawek_kk]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
taki artykuł przeczytałem na siatka.org , mam nadzieje ze skonczy ten bezsensowny temat:

Miało być świątecznie, spokojnie, sentymentalnie. Miało... W Wielką Sobotę – po raz kolejny – okazało się, że na głupotę nie ma lekarstwa. Przed tygodniem pisałem o nieodpowiedzialnym zachowaniu Ł. Kadziewicza. Nie spodziewałem się, że tak szybko „ciąg dalszy nastąpi”.

Mowa oczywiście o Grzegorzu Szymańskim i kibicach (lepszym określeniem jest „ludziach uważających się za kibiców”) Mostostalu. Po ostatnim meczu w Kędzierzynie-Koźlu, atakujący Jastrzębskiego Węgla (i na dodatek – o zgrozo! – reprezentacji Polski) nie wytrzymał prowokacji ze strony fanów i wdał się w wymianę epitetów. Rzucona koszulka w stronę kibiców drużyny przeciwnej dolała oliwy do ognia. W przeciwnym kierunku poleciały butelki i kubki. O mało nie doszło do tragedii.

Jak zwykle „medal” ma dwie strony. Zacznijmy od zawodnika. Sportowiec ma wpisaną w ryzyko zawodowe presję ze strony kibiców. Zwłaszcza tych z przeciwnej strony barykady. Powinien więc panować nad swoimi nerwami. Jaka jest najlepsza reakcja na prowokację? Brak reakcji... Jeżeli panowie Szymański i Kadziewicz o tym zapomnieli, to działacze klubowi oraz szefowie Polskiej Ligi Siatkówki powinni im jak najszybciej przypomnieć. A nic lepiej nie działa na pamięć, jak uszczuplony portfel.

Tak na marginesie, jedynie Tomaso Totolo zachował się jak facet z jajami (w końcu udało mi się wpleść wielkanocny element). - Każdy powinien robić swoje, my trenerzy i zawodnicy powinniśmy skupiać się na grze, a fani na dopingowaniu swojej, i przeszkadzaniu przeciwnej, drużynie – powiedział na konferencji prasowej. Brawa dla Włocha.

Czas na drugą stronę – kibiców. Wielu z nich uważa, że kupując bilet mogą wszystko. Mogą wyzywać zawodników od najgorszych, mogą rzucać przedmiotami w swoich rywali, mogą wywieszać transparenty o dowolnej treści. Otóż nie! Wielokrotnie siatkarscy fani chwalili się, że potrafią – w przeciwieństwie do piłkarskich kolegów – dopingować z klasą. Panowie, co robicie? Przecież postępujecie dokładnie tak samo, jak fani futbolu. Chcecie, aby na trybunach siatkarskich hal zapanowała zadyma? Może następnym razem będziecie rzucać krzesełkami? Czy musi dojść do tragedii (jak ostatnio w Grecji), abyście się opamiętali?

I na koniec propozycja skierowana do prawdziwych kibiców polskiej siatkówki. Dajcie wyraz swojemu niezadowoleniu! Nadarza się fantastyczna okazja. Podczas finału Pucharu Polski (w najbliższą niedzielę) wywieście proszę wielki transparent: „Wyrzućmy idiotów z hal”.

I mam na myśli nie tylko idiotów-kibiców, ale również idiotów- zawodników. W ten sposób pokażecie całemu światu, że nie tolerujecie żenujących zachowań, które miały miejsce podczas rywalizacji Jastrzębskiego Węgla z Mostostalem-Azotami Kędzierzyn-Koźle.

Do góry
#1123055 - 10/04/2007 01:20 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Luc Nilis]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
sorry, ale nie wytrzymalem...jak mozna ukarac tylko Szymanskiego? Co to by byl za idiotyzm, jak zadyma na stadionie to wina policji, jak zadyma w hali to wina zawodnikow \:D

Opamietajcie sie troche, Szymanski tak samo zasluzyl na kare jak i "kibice" - bezmozgowcy, idioci. Jesli ma byc ukarany tylko Szymanski to to stworzy bardzo niebezpieczny proceder, ze napieprzeni gamonie wejda za piataka na hale i beda robili, co chcieli.

Taki przyklad, jakby Was ("kibicow") wyzywali od k..., ch.. to byscie siedzieli spokojnie? Nie, ale to od zawodnikow sie wymaga nie wiadomo czego, to tez ludzie, tylko, ze 1000x lepsi w siate od napieprzonych gamoni za banda, ktorzy czuja sie bezkarni w kazdej sytuacji, bo i tak sie im nic nie stanie.

Do góry
#1123191 - 10/04/2007 02:45 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: polskignom]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Zostaw kibica.

Do góry
#1123197 - 10/04/2007 02:47 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: polskignom]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Dobra skonczmy ten temat bo mozemy go ciagnac w nieskonczonosc \:\) Kazdy ma swoje zdanie...

W piatek zaczyna sie Puchar Polski (przypomne ze odbywa sie pierwszy raz na neutralnym terenie w Kielcach). Ciekawe jakie kursy nam wystawia (widze ze sts ma w ofercie, chyba pierwszy raz bedzie do obstawiania PP) i ciekawe jaki kurs bedzie na zwyciestwo Mostostalu 18 kwietnia ;\) Jeszcze 8 dni do oczekiwanego piatego spotkania \:\)

Do góry
#1129514 - 11/04/2007 23:30 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Slawek_kk]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Najwyższą z możliwych kar finansowych wymierzyły Grzegorzowi Szymańskiemu władze Polskiej Ligi Siatkówki. Atakujący Jastrzębskiego Węgla za niesportowe zachowanie w sobotnim meczu w Kędzierzynie-Koźlu zapłaci 5000 zł.
Szefowie PLS nie dopatrzyli się winy ze strony Mostostalu, mimo że w trakcie meczu kibice obrażali się Szymańskiego, a po spotkaniu w stronę graczy z Jastrzębia poleciały plastikowe butelki.

Wygwizdywany siatkarz po zakończeniu meczu razem z Łukaszem Kadziewiczem wskoczył na stolik i w demonstracyjny sposób prezentował radość z wygranego meczu. W pewnym momencie zerwał z siebie koszulkę i rzucił ją w stronę obrażającego go kibica.

Pięć tysięcy złotych to najwyższa przewidziana regulaminem kara pieniężna za niesportowe zachwowanie w PLS. /onet.pl/

Według mnie bardzo dobrze ze został ukarany. A ja sie tylko dziwie czemu Mostostal nie został ukarany za zachowanie kibiców? moze mi ktoś to wytłumaczyc? bo przeciez obydwie strony nie sa bez winy!! Znowu brak sprawiedliwości:)

Do góry
#1131812 - 12/04/2007 21:10 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Kendi87]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle został ukarany przez Polską Ligę Siatkówki grzywną 2 tys. złotych za zachowanie kibiców po meczu z Jastrzębskim Węglem.

Do góry
#1134109 - 13/04/2007 14:15 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Wojtas_]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Originally Posted By: Amperek
Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle został ukarany przez Polską Ligę Siatkówki grzywną 2 tys. złotych za zachowanie kibiców po meczu z Jastrzębskim Węglem.



Jest to śmiech na sali. Dla mnie kompromitacja PLS.
Nawet w TV było widać jak rzucane są w stronę gości butelki. To nie jest mały wybryk tylko debilizm kibiców z tego miasta(tej mniejszej części). Oczywiście Szymańskiego też poniosło tylko,że w nikogo nie rzucał,nikomu krzywdy nie zrobił.
W PLS kibic może więcej niż zawodnik !!!

Do góry
#1147838 - 18/04/2007 14:24 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Rafik 25]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Jastrzebski Wegiel - Mostostal 2 @2.7 1/10 sts

Jedyny mecz, w którym trzeba grać dodatkowe spotkanie i nie wyłoniono jeszcze zwycięzcy. Nikt tego nie spodziewał się, że bedzie to taka wyrównana para. Mostostal był bliski sprawienia niespodzianki w sobote, bo mieli już piłkę meczową przy stanie 14-13, ale ostatecznie przegrywając 2-3. Mogliśmy zobaczyć mecz stojący na wysokim poziomie. Raz udało się wygrać Mostostalowi na parkiecie Jastrzębia. Wtedy to byl jedyny mecz wygrany Mostostalu z kims z "czworki" i byli jedynymi, ktorym nie udalo sie dokonac tej sztuki. Hala Jastrzębskiego Węgla to jest ich atut, bo jest mała, ale ostatnie mecze pokazuja, ze lepiej im idzie na wyjezdzie. Zanotowali takze porazke z Resovia Rzeszow 0-3. W PP obydwie ekipy mialy okazje zagrac z zdobywca Pucharu Polski 2007 Skra Belchatow i zanotowaly porazki po 1-3. Patrzac po statystykach lepiej sie zaprezentowala druzyna z Kedzierzyna-Kozla. Przegrala 3 sety bo oddala 9 pkt w kazdym secie z zagrywki posylajac pilke w aut. Obydwie druzyny to sa wyrownane zespoly i nie ma zdecydowanego faworyta, tylko budzet sie troche rozni...Jastrzebski ma 7 mln a Mostostal 3 mln ale mimo to walcza jak rowny z rownym. Mostostalowi przyszla forma w odpowiednim momencie, na decydujace mecze. Mostostal nie ma nic do stracenia, mlodzi zawodnicy zagraja na luzie a Jastrzebski bedzie pod presja bo oni "musza", a jak nie wygraja to bedzie tragedia. Olsztyn juz czeka na swojego przeciwnika....Moim zdaniem kurs jest troche zanizony na Jastrzebski Wegiel i tego meczu nie rusze

Do góry
#1148730 - 18/04/2007 19:59 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Slawek_kk]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam..

Wreszcie komp chodzi, tak jak powinnien... więc mogę wreszcie wrócić ;>

Sławuś, widzę że już napisał kilka zdań co do dzisiejszego V spotkania, decydującego.. kto awanasuje do grona półfinalistów...

To i ja coś skrobnę, co i jak, moim skromnym zdaniem... \:\)

Jastrzębski Zdrój v Mostostal 1 @ 1.30 [spadło przed chwilą z @1.35 =/ ] lub -1.5 @ 1.65

Już dziś.. tak jak napisałem wyżej, decydujące spotkanie.. pomiędzy Jastrzębiem a Mostostalem...

Nie chcę mi się opisywać tych 4 poprzednich spotkań... Miałem okazję oglądać 3 z nich i były to bardzo wyrównane spotkania... Tylko pierwsze, które nie było transmitowane.. zakończyło się Nokautem [przez duże N] przez zespół Totolo

Dziś już walka na caaaałłłego, chodzi przecież o awans do półfinalu MP...

Drużyna gospodarzy, gdyby nie awansowała do 'czówrki' naprawdę byłoby to jedna z większych niespodzianek PLS... Z taaakim budżetem + z taaakimi zawodnikami, przegrać z 'jakimiś tam' młodymi gniewnymi? \:p
Bo kto to jest Kurek czy też Jarosz w ogóle cała drużyna... to chyba nie wielu wiedziało... A teraz? \:p

Jednak myślę że przy wypełnionej po brzegi hali w Hali Sportu w Szerokiej [] Jastrzębie spręży się na wyżyny swoich umiejętności.. i srebrni medaliście + mimo wszystko doświadczony Murek [ale już nie ten co kiedyś] wygrają i awansują jako ostatni... Myślę również że w drużynie z Kędzierzyna brakuje jakiś doświadczonych zawodników... no.. mamy tego Nowaka ale znowu bez przesady... że ten koleś będzie wszystkie piłki kończył, a to dla mnie żaden wojownik... ;\)

Tak więc, ja dziś uderzam Jastrzębskiego i do tego chyba dołożę Gibę... czyli zespół Cuneo - ale to muszę jeszcze rozpatrzyć we własnych 'za/przeciw' ;\)

Pozdrawiam!

Do góry
#1149266 - 18/04/2007 22:48 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: Misiek]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
Buk: Betgun

KS Jastrzębski Węgiel-Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 2 (+1.5)@2.55

Po niespodziankach jakie sprawił Mostostal w poprzednich meczach nie ma w tym meczu zdecydowanego faworyta. Pierwszy przegrany mecz Jastrzębi potraktowałem jako wypadek przy pracy, drugiego juz nie można bylo tak potraktować, a w czwartym byli na znakomitej drodze do odpadnięcia z walki o mistrzostwo. Jednak wygrali i z jakiegoś względu (chyba przede wszytskim skład) są dla mnie powiedzmy takim delkatnym faworytem. Faworytem pozostaje wg mnie Jastzrębie (mimo nieudanych meczy z Mostostalem). Skład Jastzrębie, wg mojej oceny, mają 3 w kraju i liczę na ich przebudzenie. Ze względu na poprzednie spotkania myślę, że mecz będzie wyrównany. Mostostal stoi przed wielką szansą, której nikt im przecież nie dawał przed I meczem play off, a już na pewno nie po nim. Na pewno zrobią wszystko by wykorzystac tę szansę. Natomiast Jastrzebie będący zdecydownym faworytem tej rywalizacji stoją teraz pod ścianą. Biorąc to wszystko pod uwagę myślę, że będzie to zacięte spotkanie, stawka może wywołać nerwy, a to liczne błędy. A to wszystko razem moim skromnym zdaniem może doprowadzić do tie-breaka. Kibicuję w tym meczu Jatrzębiu ale uwzględniając handi i kurs postawiłem na Mostostal.

Pozdrawiam

Do góry
#1157371 - 21/04/2007 18:37 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: iwosz]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Widze ze siatkowka stoji trzeba ja troche rozruszac \:p

Do góry
#1157410 - 21/04/2007 18:50 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Dzis z interesujacych mnie spotkan widze tylko spotkanie na szpicy antentki \:\)

PZU Olsztyn - KS Jastrzebie

Czekam panowie na wasze opinie bo ja mam ciezki orzech do zgryzienia i nie wiem z ktorej strony zaczac go jesc.
Kursy jakie daje bukmacher (w tym przypadku gram w betgunie)
1.50 2.40 na mecz
1.60 2.00 na set
2.00 1.70 na +1.5 dla KS
wlasnie ten ostatni typ jest ciekawy bo zobaczie; jesli w mecuz faworytem kursowym bukmacherow jest Olsztyn to dlaczego kurs na +1.5 seta dla Jastrzebia jest tylko 1.7??!!?? Zakladaja ze spotkanie bedzie zaciete daja kurs niski by za duzo nie wygrac? w tie-breaku moze sie wszystko zdarzyc wiec jesli mialbym grac +1.5 na jastrzebie po kursie malym 1.7 wolalbym czysta 2 po kursie 2.4. Z innej strony moze buki uwazaja ze nie bedzie tie-breaka tylko jastrzebie wygra 1:3 0:3 wiec za duzy kurs 2.4 daja na zwycistwo Wegla. Moim zdaniem jkurs na +1.5 seta powinien oscylowac w granicach 2.0.

Widze ze bukmacherzy tez maja problem z tym spotkaniem i tak jak i my n ie za bardzo wiedza co mozna sie spodzierwac po obu druzynach. BO tak: Jastrzebie z Mostostalem gralo padake w 1 meczach ze az bolalo w zoladku. Reprezentancji chyba ciut ciut troche za duzo wolnego sobie robili bo gra KAdziewicza,Szymanskiego a nawetMurka odbiegala od poziomu sredniego nawet. Z drugiej strony Olsztyn zespol bez jaj moim skromnym zdaniem. Ostatnie mecz pucharowe,walka o LM, dodac mozna ze latwa walka o LM bo w z zajeciem 1 miejsca w PLS bedzie trudno, a kochany zespol PZU dostaje lanie w zlym stylu od SKry 3:jajka. Mozna przegrac 3:0 ale panowie grajac cos a nie kolejna himeryczna siatkowke z przyjeciem ktiorego nie bylo \:\)

Dzis jest nowy dzien oba zespoly juz nie pamietaja Pucharu Polski.Nowy dzien nowe oblicza zespolow. I nie wiem co typowac:P
CZym zaskozy nas "Totek"? JAk zagra SZymanski, Plinski Murek Kadziewicz?? Czy lepsza formę pokaza Papke Tanik Bakiewicz??
Za duzo tych pytan, stad tez ta nie wiadomo.
Jednak reasumujac szanse oceniam na 60/40 dla PZU ale kurs 1.5 mnie nie zadowala wiec zagram 2 na KS a dodatkowo +1.5 i 1 set na typ 2

PZU - KS typ 2 kurs:2.4
PZU - KS +1.5 typ2 kurs:1.70
PZU -KS 1 set typ 2 kurs:2.00

Do góry
#1157518 - 21/04/2007 19:43 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
2.65 na Jastrzębie daje Betsson
Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować, bo to co było, w przypadku Jastrzębi, dużego znaczenia nie ma. Zresztą w piątym meczu zagrali oni dobre zawody i nie pozostawili złudzeń nikomu.
Wygrana w Olsztynie dla mnie niespodzianką nie będzie

Do góry
#1157534 - 21/04/2007 19:52 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: rene]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: rene
2.65 na Jastrzębie daje Betsson
Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować, bo to co było, w przypadku Jastrzębi, dużego znaczenia nie ma. Zresztą w piątym meczu zagrali oni dobre zawody i nie pozostawili złudzeń nikomu.
Wygrana w Olsztynie dla mnie niespodzianką nie będzie


rene dla mnie tez nie ale teraz pozostaje pytanie za ile mozna zagrac to jastrzebie \:p

Do góry
#1157574 - 21/04/2007 20:07 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: ToLkieN]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
wydaję mi się, że jeszcze nie dziś, może jutro jastrzębie pokusi się o wygraną, choć dziś TB nie wykluczony

PZU Olsztyn - Jastrzębie 1 @1.55

Do góry
#1157600 - 21/04/2007 20:19 Re: Siatkówka - PLS 2006/2007 [2] Play-Off [Re: hokuy]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
ToLkieN
Ja zagrałem za 25 zl, bo nie siatce za bardzo się nie znam

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Sensei, VVega, pacyfista, Kretol, akagi, alfa), 4069 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591922 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42